Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jānis Vilgerts ne-/dancina Ingu Koļegovu?

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
14.10.2017.
Komentāri (31)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurka

10.11.2017. 23:49

»

Lemešonoks ir apčakarēts

Daini, Koļēgova ir izcila aktrise, kas ļoti labi spēlē teātri, un aptīs ap pirkstu jebkuru. Viņa ir īstena sociopāte klasiskajā izpratnē...


Nesaprotu, kāpēc tur, gan jau kādi zemūdens akmeņi, ja no VID atsauca kandidatūru, skeletus atrada, bet kāpēc tur vidē, laikam kučinskis labs draugs, kā nekā valmierieši....., par zaao nerunāsim, visi draugi, bet cik zinu neviens negrib iet uz videi strādāt, jo smieklīgas algas, sludinājumi visu laiku ir, 554 euro pirms nodokļiem, smieklīgi.............

Atbildēt

Moonstertum

17.10.2017. 19:46

»

Alberts

Vēl joprojām nesaprotu, kā cilvēks kurš reāli shēmošanas dēļ tika izgāsts konkursā par Valsts Ieņēmuma Dienesta priekšnieka amatu var ieņemt VVD augsto amatu, vai tas ir mazāk svarīgs, nu paradoks kautkāds


Kas te ko nesaprast? Ja izmetīsi kundzīti no amatiem un vietā neko līdzvērtīgu neiedosi, šī taču var sākt atcerēties visādus interesantus faktus un runāt.Un kas zina? Varbūt tad visas oligarhu sarunas šķitīs bērna šļupsti.

Atbildēt

Alberts

17.10.2017. 17:53

Vēl joprojām nesaprotu, kā cilvēks kurš reāli shēmošanas dēļ tika izgāsts konkursā par Valsts Ieņēmuma Dienesta priekšnieka amatu var ieņemt VVD augsto amatu, vai tas ir mazāk svarīgs, nu paradoks kautkāds.

Atbildēt

Monnmahh

16.10.2017. 16:53

Monopols? Ha!
Atbraukšu mainīt riepas, servisā man pateiks, ka par veco riepu utilizāciju jāpiemaksā (tā Vilgerts izdomājis). Ko darīšu es? Riepas bagāžniekā un kkur šosejas malā atstāšu. Vilgerts varēs braukt un savākt. :) Es vairāk nemaksāšu. Maksās pašvaldības. :)

Atbildēt

D76

15.10.2017. 19:42

»

asja

Neviens "zaļais"nereaģē uz ziņojumiem par "noplūdēm" un citām šmucēm pienācīgi, tikai atrakstās ar "normām" (precīzāk - "otkatu"), jo cilvēciņš viens pats ar savu degunu šiem varenajiem neko nevar pierādit. Visu diriģē nauda


Tas tapèc, ka tie, kam var bût noplûdes, es nerunàju par polûcijàm, visi maksà valstij vides nodokli un tie vidi uzraugośie parazîti nedirsîs sava saimnieka kabatà.

Atbildēt

asja

15.10.2017. 17:36

Neviens "zaļais"nereaģē uz ziņojumiem par "noplūdēm" un citām šmucēm pienācīgi, tikai atrakstās ar "normām" (precīzāk - "otkatu"), jo cilvēciņš viens pats ar savu degunu šiem varenajiem neko nevar pierādit. Visu diriģē nauda!

Atbildēt

Pensionāre

15.10.2017. 17:00

Esmu ļoti pateicīga "Zaļajam elektronam" par to, ka lielveikalā Rimi bija izvietoti zaļi konteineriņi, kur varēja ievietot nolietoto mazo elektrotehniku un atsevišķā nodalījumā arī izlietotās baterijas. Viņi arī pilnīgi par velti atbrauca uz manām mājām un aizveda veco veļas mazgājamo mašīnu. Par "Zaļā elektrona" darbu esmu ļoti, ļoti pateicīga. Viņiem uzliktais sods ir baismīgs. Žēl ka tā. Personīgās automašīnas man nav un dzīvoju tālu no punktiem, kur iespējams nodot veco elektrotehniku. "Zaļā elektrona" darbs bija liels atspaids tāda veida iedzīvotājiem kā es.

Atbildēt

Figuranti

15.10.2017. 16:37

Bļa*, un atkal lauķi !

Atbildēt

J.V.- Bagāts vīrs

15.10.2017. 14:45

kā rāda amatpersonas deklaracija par Jāni V., kurš tad bija parlamentārais sekretārs, (kura brālis ir G.V. ) tad jau 2006.gada viņš ir bijis situēts cilvēks ja varējis aizdot 73 tkst LVL.
Ja dzīvotu no algas tad šis raksts nemaz nebūtu tapis, jo no algas pārtiekosie cilvēki ar VID amatpersonām parasti nestrīdas.

Atbildēt

hmm

15.10.2017. 13:58

Kaut kas ar to VVD nav labi. Paskat ,Kolkas pusē jūrmala noklāta ar beigtām zivīm. Ne čiku, ne grabu. Vajadzētu taču cilvēkus pabrīdināt, lai nemakšķerē un nesaēdas nezin ko. Diez vai tās zivis nobeidzās no melanholijas. Būs tāpat kā ar Slokas ugunskuru, viss veselībai nekaitīgi un forši.

Atbildēt

Heil lauķi,

15.10.2017. 13:27

Izklausās tā kā Aliens vs. Predator - Requiema.

Atbildēt

R17

15.10.2017. 12:45

»

Lemešonoks ir apčakarēts

Daini, Koļēgova ir izcila aktrise, kas ļoti labi spēlē teātri, un aptīs ap pirkstu jebkuru. Viņa ir īstena sociopāte klasiskajā izpratnē...


Neadekvàtie sodi miljonos, acu piemiegśana pirm Jûrmalas ugunsgrèka, Vèjoña VVD iestràdes, Latvijas dabas postîśana, koku izcirśana nabadzîbas segśanai, ierèdniecîbas algośana, gaisa kvotu tirgośana, Kołegova ir tikai izkàrtne, melpina maita, kuru nekad cietumà neiedabût.

Atbildēt

Lemešonoks ir apčakarēts

15.10.2017. 12:11

Daini, Koļēgova ir izcila aktrise, kas ļoti labi spēlē teātri, un aptīs ap pirkstu jebkuru. Viņa ir īstena sociopāte klasiskajā izpratnē.
Kādreiz Madonas pusē sāktu draudzību nekas nevar apturēt un ja vēl to piesedz kompetenti advokāti no Valmieras, tad galā izdzīvos tikai viens.
Vajag papētīt, kas notika ar pēdējiem DRN likuma grozījumiem, kas tieši kādus priekšlikumus iesniedza un kuru šis likums stiprina, bet kuru vājina.
Tur izgaismojas ļoti daudzas lietas....t.sk. Rīgas atkritumu galēja monopolizācija!!!

Atbildēt

Pietuka krustiņš

15.10.2017. 09:43

Aizkulisēs baumo, ka lai saglabātu Gerhardu ir jākrīt Koļēgovai, jo citādi sabiedrība nesapratīs šos VVD vājumus un nespēju. Vilgerts vis ticamāk būs nākamais VVD vadītājs, jo viņam ir jāsteidz saglābt DRN plūsma un pieņemt lēmumu par Inčukalna Gudronu, citādi imperijai gals.

Atbildēt

Murdas

15.10.2017. 01:13

Ticu. Jo koļekova ir kabatā vienam citam atkritumu karalim. Tam pašam, kuram tupais lemesis

Atbildēt

Aga

15.10.2017. 01:09

Soprano ģimene atpūšas!

Atbildēt

laikam

15.10.2017. 01:04

salīdzinot ar mentu jumtu vvd jumts tādi kaķa lāsti vien ir

Atbildēt

jim

14.10.2017. 22:48

Kaa tas ierednelis ,ministrijas parlam serkretutka, tika pie biznesa ?:-)

Atbildēt

WTF

14.10.2017. 21:29

Raksts ir trāpīgs! Bet- kur palika tā otrā asociācija, kas deva pretsparu Vilgerta organizācijai? Izčākstēja, ne mājaslapa, nekā. Ja tā, tad Vilgerts ir malacis, nav ko piesieties!

Atbildēt

???

14.10.2017. 21:23

Nu diez vai šim diviem uzņēmumiem viss ir tip top. Skatīsimies kāda būs VVD rīcība uz to pārkāpumiem. Pagaidām pāragri kaut ko secināt.

Atbildēt

Tinkš !

14.10.2017. 20:46


Ļemešonokam patīk Koļegova.

Atbildēt

Zin

14.10.2017. 20:02

»

K.Gerchards

Nacionālo žīdu apvienības pārraudzītās ministrijas ir bīstamākas par Inčukalna gudrona ezeriem


ir kas zin kaa kudronu padariit tiiru no tiem diikkiem, bet ka tos žiidus dabot aaraa patc domaaju tas nebuus vieglais daarbinnss. Es pats arii domaaju to.

Atbildēt

Un ja drîgst

14.10.2017. 19:59

»

mēs

Beidz te zīmēties un rakstīt nevajadzīgus raksteļus, tāpat jēgas tam nebūs. Mūsu mafijas krustmāte jums žurnaļugām nav pa zobam


arvien izlasu dzejolldariitaaja Cenzeets patiesîbas, jo tàs ir saprotamas katram vienam uzrakstiitas gaiśi un saprotami. Ar likumiem dziive mûsu tiek aplami saśaurinàta. Bet esu dusmîgs pats kad lasu. Kas to buutu domaajis, ka likumi cezorieree bet nevients pac muus neaizstaav tieśi pret tiem. Vai taa ir vai nau probleema nezinu.

Atbildēt

K.Gerchards

14.10.2017. 19:57

Nacionālo žīdu apvienības pārraudzītās ministrijas ir bīstamākas par Inčukalna gudrona ezeriem.

Atbildēt

Ari AturaPriediśa

14.10.2017. 19:47

»

mēs

Beidz te zīmēties un rakstīt nevajadzīgus raksteļus, tāpat jēgas tam nebūs. Mūsu mafijas krustmāte jums žurnaļugām nav pa zobam


izsmlošie raksti atver jaunàs un izsmełośàs bet neizsmełamàs domu dzîles. Łoti esu pateicîgs Arturam. Es patc katru pikdienu veltu, lai paplaśinàtu savas dzîles. Nožèloju, ka padoju laikos neizveeleejos màcîties valodas. Manus sapñus tagad atvieglo Arturs un Lemessonooka kunks. Paldies pietiek brigàdei.

Atbildēt

mēs

14.10.2017. 19:36

Beidz te zīmēties un rakstīt nevajadzīgus raksteļus, tāpat jēgas tam nebūs. Mūsu mafijas krustmāte jums žurnaļugām nav pa zobam.

Atbildēt

Îpaśi Lemesim

14.10.2017. 19:35

Paldies par rakkstu. Łoti izsmełos. Arî Olegovas bilde labi redzama un izśkkirama, navajg brilles nemakk! Patc ar śo biju iedomàjies. Bet nu pa vèlu, esi jau usrakstîjis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...