Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jānis Vilgerts ne-/dancina Ingu Koļegovu?

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
14.10.2017.
Komentāri (31)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurka

10.11.2017. 22:49

»

Lemešonoks ir apčakarēts

Daini, Koļēgova ir izcila aktrise, kas ļoti labi spēlē teātri, un aptīs ap pirkstu jebkuru. Viņa ir īstena sociopāte klasiskajā izpratnē...


Nesaprotu, kāpēc tur, gan jau kādi zemūdens akmeņi, ja no VID atsauca kandidatūru, skeletus atrada, bet kāpēc tur vidē, laikam kučinskis labs draugs, kā nekā valmierieši....., par zaao nerunāsim, visi draugi, bet cik zinu neviens negrib iet uz videi strādāt, jo smieklīgas algas, sludinājumi visu laiku ir, 554 euro pirms nodokļiem, smieklīgi.............

Atbildēt

Moonstertum

17.10.2017. 18:46

»

Alberts

Vēl joprojām nesaprotu, kā cilvēks kurš reāli shēmošanas dēļ tika izgāsts konkursā par Valsts Ieņēmuma Dienesta priekšnieka amatu var ieņemt VVD augsto amatu, vai tas ir mazāk svarīgs, nu paradoks kautkāds


Kas te ko nesaprast? Ja izmetīsi kundzīti no amatiem un vietā neko līdzvērtīgu neiedosi, šī taču var sākt atcerēties visādus interesantus faktus un runāt.Un kas zina? Varbūt tad visas oligarhu sarunas šķitīs bērna šļupsti.

Atbildēt

Alberts

17.10.2017. 16:53

Vēl joprojām nesaprotu, kā cilvēks kurš reāli shēmošanas dēļ tika izgāsts konkursā par Valsts Ieņēmuma Dienesta priekšnieka amatu var ieņemt VVD augsto amatu, vai tas ir mazāk svarīgs, nu paradoks kautkāds.

Atbildēt

Monnmahh

16.10.2017. 15:53

Monopols? Ha!
Atbraukšu mainīt riepas, servisā man pateiks, ka par veco riepu utilizāciju jāpiemaksā (tā Vilgerts izdomājis). Ko darīšu es? Riepas bagāžniekā un kkur šosejas malā atstāšu. Vilgerts varēs braukt un savākt. :) Es vairāk nemaksāšu. Maksās pašvaldības. :)

Atbildēt

D76

15.10.2017. 18:42

»

asja

Neviens "zaļais"nereaģē uz ziņojumiem par "noplūdēm" un citām šmucēm pienācīgi, tikai atrakstās ar "normām" (precīzāk - "otkatu"), jo cilvēciņš viens pats ar savu degunu šiem varenajiem neko nevar pierādit. Visu diriģē nauda


Tas tapèc, ka tie, kam var bût noplûdes, es nerunàju par polûcijàm, visi maksà valstij vides nodokli un tie vidi uzraugośie parazîti nedirsîs sava saimnieka kabatà.

Atbildēt

asja

15.10.2017. 16:36

Neviens "zaļais"nereaģē uz ziņojumiem par "noplūdēm" un citām šmucēm pienācīgi, tikai atrakstās ar "normām" (precīzāk - "otkatu"), jo cilvēciņš viens pats ar savu degunu šiem varenajiem neko nevar pierādit. Visu diriģē nauda!

Atbildēt

Pensionāre

15.10.2017. 16:00

Esmu ļoti pateicīga "Zaļajam elektronam" par to, ka lielveikalā Rimi bija izvietoti zaļi konteineriņi, kur varēja ievietot nolietoto mazo elektrotehniku un atsevišķā nodalījumā arī izlietotās baterijas. Viņi arī pilnīgi par velti atbrauca uz manām mājām un aizveda veco veļas mazgājamo mašīnu. Par "Zaļā elektrona" darbu esmu ļoti, ļoti pateicīga. Viņiem uzliktais sods ir baismīgs. Žēl ka tā. Personīgās automašīnas man nav un dzīvoju tālu no punktiem, kur iespējams nodot veco elektrotehniku. "Zaļā elektrona" darbs bija liels atspaids tāda veida iedzīvotājiem kā es.

Atbildēt

Figuranti

15.10.2017. 15:37

Bļa*, un atkal lauķi !

Atbildēt

J.V.- Bagāts vīrs

15.10.2017. 13:45

kā rāda amatpersonas deklaracija par Jāni V., kurš tad bija parlamentārais sekretārs, (kura brālis ir G.V. ) tad jau 2006.gada viņš ir bijis situēts cilvēks ja varējis aizdot 73 tkst LVL.
Ja dzīvotu no algas tad šis raksts nemaz nebūtu tapis, jo no algas pārtiekosie cilvēki ar VID amatpersonām parasti nestrīdas.

Atbildēt

hmm

15.10.2017. 12:58

Kaut kas ar to VVD nav labi. Paskat ,Kolkas pusē jūrmala noklāta ar beigtām zivīm. Ne čiku, ne grabu. Vajadzētu taču cilvēkus pabrīdināt, lai nemakšķerē un nesaēdas nezin ko. Diez vai tās zivis nobeidzās no melanholijas. Būs tāpat kā ar Slokas ugunskuru, viss veselībai nekaitīgi un forši.

Atbildēt

Heil lauķi,

15.10.2017. 12:27

Izklausās tā kā Aliens vs. Predator - Requiema.

Atbildēt

R17

15.10.2017. 11:45

»

Lemešonoks ir apčakarēts

Daini, Koļēgova ir izcila aktrise, kas ļoti labi spēlē teātri, un aptīs ap pirkstu jebkuru. Viņa ir īstena sociopāte klasiskajā izpratnē...


Neadekvàtie sodi miljonos, acu piemiegśana pirm Jûrmalas ugunsgrèka, Vèjoña VVD iestràdes, Latvijas dabas postîśana, koku izcirśana nabadzîbas segśanai, ierèdniecîbas algośana, gaisa kvotu tirgośana, Kołegova ir tikai izkàrtne, melpina maita, kuru nekad cietumà neiedabût.

Atbildēt

Lemešonoks ir apčakarēts

15.10.2017. 11:11

Daini, Koļēgova ir izcila aktrise, kas ļoti labi spēlē teātri, un aptīs ap pirkstu jebkuru. Viņa ir īstena sociopāte klasiskajā izpratnē.
Kādreiz Madonas pusē sāktu draudzību nekas nevar apturēt un ja vēl to piesedz kompetenti advokāti no Valmieras, tad galā izdzīvos tikai viens.
Vajag papētīt, kas notika ar pēdējiem DRN likuma grozījumiem, kas tieši kādus priekšlikumus iesniedza un kuru šis likums stiprina, bet kuru vājina.
Tur izgaismojas ļoti daudzas lietas....t.sk. Rīgas atkritumu galēja monopolizācija!!!

Atbildēt

Pietuka krustiņš

15.10.2017. 08:43

Aizkulisēs baumo, ka lai saglabātu Gerhardu ir jākrīt Koļēgovai, jo citādi sabiedrība nesapratīs šos VVD vājumus un nespēju. Vilgerts vis ticamāk būs nākamais VVD vadītājs, jo viņam ir jāsteidz saglābt DRN plūsma un pieņemt lēmumu par Inčukalna Gudronu, citādi imperijai gals.

Atbildēt

Murdas

15.10.2017. 00:13

Ticu. Jo koļekova ir kabatā vienam citam atkritumu karalim. Tam pašam, kuram tupais lemesis

Atbildēt

Aga

15.10.2017. 00:09

Soprano ģimene atpūšas!

Atbildēt

laikam

15.10.2017. 00:04

salīdzinot ar mentu jumtu vvd jumts tādi kaķa lāsti vien ir

Atbildēt

jim

14.10.2017. 21:48

Kaa tas ierednelis ,ministrijas parlam serkretutka, tika pie biznesa ?:-)

Atbildēt

WTF

14.10.2017. 20:29

Raksts ir trāpīgs! Bet- kur palika tā otrā asociācija, kas deva pretsparu Vilgerta organizācijai? Izčākstēja, ne mājaslapa, nekā. Ja tā, tad Vilgerts ir malacis, nav ko piesieties!

Atbildēt

???

14.10.2017. 20:23

Nu diez vai šim diviem uzņēmumiem viss ir tip top. Skatīsimies kāda būs VVD rīcība uz to pārkāpumiem. Pagaidām pāragri kaut ko secināt.

Atbildēt

Tinkš !

14.10.2017. 19:46


Ļemešonokam patīk Koļegova.

Atbildēt

Zin

14.10.2017. 19:02

»

K.Gerchards

Nacionālo žīdu apvienības pārraudzītās ministrijas ir bīstamākas par Inčukalna gudrona ezeriem


ir kas zin kaa kudronu padariit tiiru no tiem diikkiem, bet ka tos žiidus dabot aaraa patc domaaju tas nebuus vieglais daarbinnss. Es pats arii domaaju to.

Atbildēt

Un ja drîgst

14.10.2017. 18:59

»

mēs

Beidz te zīmēties un rakstīt nevajadzīgus raksteļus, tāpat jēgas tam nebūs. Mūsu mafijas krustmāte jums žurnaļugām nav pa zobam


arvien izlasu dzejolldariitaaja Cenzeets patiesîbas, jo tàs ir saprotamas katram vienam uzrakstiitas gaiśi un saprotami. Ar likumiem dziive mûsu tiek aplami saśaurinàta. Bet esu dusmîgs pats kad lasu. Kas to buutu domaajis, ka likumi cezorieree bet nevients pac muus neaizstaav tieśi pret tiem. Vai taa ir vai nau probleema nezinu.

Atbildēt

K.Gerchards

14.10.2017. 18:57

Nacionālo žīdu apvienības pārraudzītās ministrijas ir bīstamākas par Inčukalna gudrona ezeriem.

Atbildēt

Ari AturaPriediśa

14.10.2017. 18:47

»

mēs

Beidz te zīmēties un rakstīt nevajadzīgus raksteļus, tāpat jēgas tam nebūs. Mūsu mafijas krustmāte jums žurnaļugām nav pa zobam


izsmlošie raksti atver jaunàs un izsmełośàs bet neizsmełamàs domu dzîles. Łoti esu pateicîgs Arturam. Es patc katru pikdienu veltu, lai paplaśinàtu savas dzîles. Nožèloju, ka padoju laikos neizveeleejos màcîties valodas. Manus sapñus tagad atvieglo Arturs un Lemessonooka kunks. Paldies pietiek brigàdei.

Atbildēt

mēs

14.10.2017. 18:36

Beidz te zīmēties un rakstīt nevajadzīgus raksteļus, tāpat jēgas tam nebūs. Mūsu mafijas krustmāte jums žurnaļugām nav pa zobam.

Atbildēt

Îpaśi Lemesim

14.10.2017. 18:35

Paldies par rakkstu. Łoti izsmełos. Arî Olegovas bilde labi redzama un izśkkirama, navajg brilles nemakk! Patc ar śo biju iedomàjies. Bet nu pa vèlu, esi jau usrakstîjis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

6

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

Foto2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas toreizējā ministra Edmunda Sprūdža izteikumiem LNT raidījuma “900 sekundes” diskusijā (16.10.2012.), kuras laikā toreizējais ministrs pauda pārliecību par manu atstādināšanu no Ventspils domes priekšsēdētāja amata, cita starpā sakot: „Jums ir jāsaņem [..] taisnīgs sods, zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā”; „un tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu.”
Lasīt visu...

21

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

Foto1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests esošajā sastāvā.
Lasīt visu...

12

Unikālais izaicinājums

FotoVai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku izaicinājumu? Ja ne visā mūžā, tad tikai pēcpadomju gados. Ja ne no katra cilvēka, tad no valsts visaugstākās amatpersonas. Vai Latvijā ir kāds precedents fotogrāfijā fiksētajam izaicinājumam?
Lasīt visu...

3

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

FotoLatvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas tiesas izveide ir sasteigta, nav pietiekami izvērtēti visi ar to saistītie faktori, kā arī nav ņemtas vērā citas iespējas, kas lietu izskatīšanu padarītu efektīvāku.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...