Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viesturs

23.12.2018. 03:24

Bordāns nav labs cilvēks

Atbildēt

Normunds

09.12.2018. 18:30

»

kļimoviča aita

Ieva


Kļimovič, kad atdosi parādu?

Atbildēt

777

08.12.2018. 00:34

Iepriekšējā Saeimā strādāja viens ļoti sakarīgs deputāts - Askolds Kļaviņš. Viņu vienīgo pie kauna staba piekāra par to, par ko varēja un varbūt vajadzēja daudzus deputātus blakus karināt. Nekā nevarēju saprast - kurš to teātri pasūtīja un organizēja. Izlasot Bordāna atbildi Gobzemam vis kļūst skaidrs.

Atbildēt

???

07.12.2018. 22:20

»

Juziks

Izskatās ka Bordānieši negrib neparko uzņemties atbildību un tikai visādas atrunas lai paši nekļūtu par ministriem...


Kas tagad ir Streļčonoks un ko dara vai pastāstīsi? Laika dzirnas maļ lēni, bet pamatīgi. Arī JKP nav kur steigties, un nekāds valstisks darbs ar ZZS nevar būt pēc definīcijas. Tāpēc elpojiet mierīgi JKP kuģis uzņemto kursu nav mainījis un nemainīs dēļ kaut kāda vēlmēm nokļūt pie varas. Atbalstu ārkārtas vēlēšanas, kamēr vālētājiem nav notrulinājusies atmiņa, it īpaši iepriekšējās valdības ministru sasolīto, pārsolīto.

Atbildēt

Juziks

07.12.2018. 16:47

Izskatās ka Bordānieši negrib neparko uzņemties atbildību un tikai visādas atrunas lai paši nekļūtu par ministriem
. Gudri runāt ir viens, bet reāli strādāt ir kas cits. Nejau tāpat Strīķi izmeta no knab, un Juraša kā knabā nau, tā viņa čomaks kontrabandists cietumā nokļuva. Sakritība vai?

Atbildēt

kāpēc bruņinieks neguļ?

07.12.2018. 08:56

Tāpēc,ka viņš naktī mēģina tikt skaidrībā,kurš ir kpv.lv līderis,kurš premjera amata kandidāts.Tiklīdz noskaidros,tā dosies gulēt.

Atbildēt

jaajaa

06.12.2018. 23:02

...es tikai vienu nesaprotu...ar ko NA un JV ir labākas par ZZS ? ...ja ar tām divām var kopā strādāt, bet ar ZZS nevar ?...:)

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

06.12.2018. 23:01

Jautājums visiem KPVlv faniem un atbalstītājiem, kam vēl ir palikušas pēdējā saprāta paliekas galvaskausos..

Vai tiešām tagad, pēc Gobzema lēmuma veidot valdību kopā ar ļoti smagos kriminālnoziegumos apsūdzēto valsts nozadzēju Lembergu, Jums nav atvērušās acis..?
Neticu, ka esiet tik stulbi un nozombēti. Jūs, KPVlv vēlētāji, un Jūsu vadoņi vienmēr esat deklarējuši..mēs visus vecos aizslaucīsim, mēs veco sistēmu mainīsim..mēs vecos vēžus un valsts izlaupītājus padzīsim, liksim cietumos.utt.
Bet ko mēs redzam..Jūsu KPVlv līderis, kam uzticēta valdības veidošana, uzspļauj visiem pirmsvēlēšanu solījumiem, uzstādījumiem un principiem..Jūsu vakarējais cīņā saucējs ciniski nodod Jūs un grib izveidot valdību ar galveno vecās valsts nozagšanas sistēmas radītāju, vienu no galvenajiem "vecajiem vēžiem" Lembergu.
Pirms vēlēšanām..un Jūs te ar to lielījāties, ka vecos zagļus visus prom..bet tagad , izrādās, ka Jums galvenais mūsu valsts veco vēžu krusttēvs, kurš personīgi un viņa kabatas partija ZZS ir vainīgi, ka esam tādā bedrē..ir tomēr gana labs..
Situāciju vēl aizdomīgāku dara tas, ka ir taču iespēja izveidot valdību bez Lemberga ZZS..IR!!!
Kāpēc partija KPVlv, kas iestājās par pārmaiņām un pilnīgu jaunu politiku, grib par katru cenu ievilkt valdībā partiju un oligarhu, kas ir pret reformām, kam svarīgi ir saglabāt tiesu sistēmu tādā pašā nožēlojamā stāvoklī.
Jūsu līderis grib valdībā partiju, kas ilgstoši ir bijusi pie siles un, kuras vadībā mūsu valsts tika nozagta.
KPVlv atbalstītāji!
Vai tiešām esiet nožēlojamas lupatas, ar kurām Gobzems kājas sev slauka un izmanto Jūs savu savtīgo mērķu sasniegšanai. Vai tiešām Jums nav ne kripatiņas pašcieņas..vai neredziet, ka Gobzems nodod visus pirmsvēlēšanu solījumus, ar kuriem Jūs visos portālos lielījāties..?
"Jauna politika".."nost ar veciem vēžiem".."aizslaucīsim mēslainē vecās partijas"..ko tik Jūs te neskandinājāt..
Bet tagad , kas izrādās..ar veco vēzi, valsts nozadzēju un valsts nozagšanas sistēmas radītāju vienās kamanās.
Vai tā ir Jūsu jaunā politika, vai par to Jūs balsojāt un kreklus plēsāt.
Nu padomājiet(ja esiet spējīgi vēl domāt) pie sevis klusām par šo visu..

Atbildēt

kļimoviča aita

06.12.2018. 20:05

»

vgg

Bordāns un Gobzems - Latvijas vienīgās cerības


Cerība - muļķa mierinājums...

Atbildēt

kļimoviča aita

06.12.2018. 20:04

Vai "jaunā" vienotība ieviesīs dzīvē vecās vienotības gaišos solījumus nekavējoties?

Atbildēt

jautaajums

06.12.2018. 15:12

»

vgg

Bordāns un Gobzems - Latvijas vienīgās cerības


Vai Latvijai ir kāda izredze pie šādas izvēles?

Atbildēt

lauķis

06.12.2018. 15:10

Cirks elektorātam par elektorāta naudu.

Atbildēt

a ko ta nu?

06.12.2018. 14:51

Ja koalīcijā pārsvars būs JKP un KPV, tad kopā ar Saskaņu, kā jau tas bija redzams šodienas balsojumos, šantažēs pārējos koalīcijas partnerus, sabalsos paši tādas lietas, no kurām pašiem nav sajēgas....
Valdības stabilitātes vārdā jābūt klāt vismaz Pabrika grupējumam.

Atbildēt

Ieva

06.12.2018. 14:43

Visu cieņu Bordāna kungam par konsekvenci. Ir vairāks lietas, ko neatbalstu viņa darbībā, bet šī partijas nostāja ir paraugs KPV.LV un Gobzemam, kurš lokās un klanās visos iespējamos veidos, lai tikai tiktu pie kārotā!

Atbildēt

vgg

06.12.2018. 13:30

Bordāns un Gobzems - Latvijas vienīgās cerības !

Atbildēt

Co A.P.

06.12.2018. 12:25

»

A.P.

Izcili nelietīga tipa apelācija, zinot par elektorāta lielākās daļas politisko aprobežotību, līdzdalību masveida zagšanā. Turklāt neizglītota tipa burkšķēšana, nespējot ne jēdzīgi nosaukt savu "kabatas partiju", ne tagad muldēt, it kā politikas mērķis būtu politiskās kultūras celšana, bet nevis cilvēciskas...


Hitlers arī nīda visus, kuri ir no zinātnes vai kultūras, izglītības, tādēļ, ka viņa "talantu", tāpat kā A.P. talantu Daugavpilī neatzīst laikam,tamdēļ top tik naidīgi, īdzīgi komentāri. A.P. - izlabo savu stilu. Tu esi no Gobzema kategorijas, jūs varētu atzīt par "brāļiem" - kuri patiesi gudri, visgudri, gudrāki par visiem, bet, man liekas, palaikam tajās visgudrībās kaut kas noklibo.

Atbildēt

Tante

06.12.2018. 12:17

Jānis BORDĀNS - vienīgais PAREIZAIS lēmums - bez ZZS. Delfos un šeit ļoti konsekventi un godīgi uzvedas Bordāns pret saviem vēlētājiem un solīto. Tikai nesaprotu, kamdēļ viņa valdības preferences UZMETA. Manuprāt, problēma citur - GOBZEMS nevēlas veidot valdību, jo ir sakompromitējies, bet turpina teātri un Bordānam dod laiku sestdien līdz 20-00 dot atbildi. Nez kādēļ nepielika vēl 30 minūtes, līdz Panorāmas sākšanās laikam? Zilie jau nepiedalīsies Gobzema scenārijā, Bordāns neņems pretī to un PAREIZI. Gobzems saprot - ja arī valdību apstiprinās, bet līdz ar pielaides lēmumu tā sabruks, tādēļ tieojas un stiepjas uz ZZS. Bet "SPITĀLĪGIE" arī saka, ka izredzes par Gobzemu ļoti mazas. Valsts prezidentam jāiedarbina, jau jādomā - plāns "A" nr.3 vai plāns "B".

Atbildēt

;

06.12.2018. 10:54

Šitādā stilā jauna valdība būs labākajā gadījumā nākošgad.

Atbildēt

Obloms

06.12.2018. 10:19

Obloms, izcūkās maļinu Gobzemam

Atbildēt

FKK

06.12.2018. 10:13

Vēstules īsā versija - Meroni lika nodot sveicienu Aivaram.

Atbildēt

A.P.

06.12.2018. 10:02

Izcili nelietīga tipa apelācija, zinot par elektorāta lielākās daļas politisko aprobežotību, līdzdalību masveida zagšanā. Turklāt neizglītota tipa burkšķēšana, nespējot ne jēdzīgi nosaukt savu "kabatas partiju", ne tagad muldēt, it kā politikas mērķis būtu politiskās kultūras celšana, bet nevis cilvēciskas dzīves nodrošināšana. Tipam nav nekādas sajēgas, ko normāli cilvēki sauc par politisko kultūru. Labi zināms, kādus neliešus viņš ir ap sevi sapulcējis. Neliešus un šarlatānus ar superšarlatāni Dagmāru Beitneri priekšgalā, kura tiek tēmēta uz izglītības un zinātnes ministra krēslu. Šī tipa "kabatas partija" latviešu politiskajā vēsturē noteikti ir viena no nelietīgākajām politiskajām organizācijām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...