Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Elizabete

08.07.2021. 19:03

»

motorhead 1916

Aha. Brunjuvestes pazharniekos gan nedod, toties kaskas labu labaas.Un shljaukas tureeshanai stingru roku vajag


Iemācies uzlikt un lietot garumzīmes savā datorā/telefonā.

Atbildēt

piekrītu

02.06.2021. 18:47

- katram pa bruņuvestei un tauta būs apvienota. Bruņuvesti - kotletes vietā. Tā domāju es. Vēl pareizāk nekā tu.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

02.06.2021. 13:17

»

Q

NA plānprātiņ, Latvijai jāizstājas no NATO, tas ir skaidrs pat ezim , Latvijai nav jāuztur ASV militārais komplekss, NATO neko nepalīdzēja ne Gruzijai, ne Ukrainai,un es nedomāju ,ka Latvijas dēļ NATO izraisīs 3.pasaules karu.ja nu tie tanki ir vajadzīgi tikai pašu latviešu savaldīšanai, kad tiem apniks...


"NATO neko nepalīdzēja ne Gruzijai, ne Ukrainai"
---------------------------------------
Nu bet loooģiski vatson. Ne Gruzija, ne Ukraina nebija (un diemžēl nav) NATO dalībvalstis, un NATO nebija, nekādas leģitīmas iespējas aktīvi iejaukties.
Zini kāds tagad Ukrainā ir populārākais sauklis? "NATO v hatu!"

Atbildēt

Tāpat zinām, ka

01.06.2021. 15:25

»

Zinām zinām

Ar netīru pirkstu pa atejas durvīm,tad degunā pēc puņķa un tālāk mutē


tava personīgā pieredze nav attiecināma uz nevienu citu, izņemot tevi pašu.

Atbildēt

Zinām zinām

01.06.2021. 06:49

»

nu gan norāva, kā ar netīru pirkstu pa atejas durvīm

Ko pīpē


Ar netīru pirkstu pa atejas durvīm,tad degunā pēc puņķa un tālāk mutē.

Atbildēt

ko pīpē

01.06.2021. 05:12

»

nu gan norāva, kā ar netīru pirkstu pa atejas durvīm

Ko pīpē


Valsts ir nodibinājums.Vai esi slēdzis līgumu ar valsti?Vai esi rakstījis iesniegumu kļūt par pilsoni?Vai vari uzrādīt līgumu ar valsti?

Atbildēt

Komunistu un čekas radītai valstij nav leģitimitātes

31.05.2021. 19:21

»

NUNU

Šoreiz Gobzemam taisnība.Latvija ir vienīgā valsts visā Eiropā , kas izveidota no 8 valodās runājošiem tās pilsoņiem. Tāpēc visiem Satversmē noteiktas vienādas tiesības. Latviešu valoda jāzin valsts un pašvaldību amatpersonām. Pārējiem jāsniedz informācija viņu valodā, ja viņi to vēlas. Okupācijas militārpersonas...


LPSR okupācijas varas pārstāvji ar okupantiem var vienīgi turpināt okupāciju citā veidolā. Okupācijas vara ar okupācijas varas drošības dienestiem, nevar sevi pasludināt par Latvijas brīvvalsts varu. Iztrūkst Latvijas pilsoņu dota leģitimitāte, bet kolonisti un okupanti tādu nevar nodrošināt. Tātad pieņemtie lēmumi nav saistoši Latvijas Republikai un tās pilsoņiem. Okupācija turpinās un otrais pasaules karš, priekš Latvijas pilsoņiem vēl nav beidzies.

Atbildēt

Ja nu visi kopā?

31.05.2021. 19:12

»

es

Aldim Gobzemam - tā turpināt


Laiks negaida, ja vēl nespēsim aktīvi izlemt, ko darīt, tad ātri pienāks laiks, kad neviens mums neprasīs padoma... To taču Gobzema kritiķiem vajadzētu sajēkt? Vai tiešām nevienam nav rīcības plāna, izņemot Gobzemu? Ja nav, tad vismaz negvelžiet tukšas runas!

Atbildēt

bla, bla, bla, bla...

31.05.2021. 16:59

Labi, kad visi ir veseli un bagāti, tāpēc visiem jābūt veseliem un bagātiem, tad būs labi. Balsojiet par mani!

Atbildēt

Labs

31.05.2021. 15:52

Raksts labs, vienīgi jāsaprot, ka šobrīd pat nav runa par nomainīšanu, bet par valsts atgūšanu, jo koloniju nevar saukt par valsti!

Atbildēt

nu

31.05.2021. 15:38

to Kāds ārprāts! 31.05.2021. 13:38
________________
nemāk citādi izteikties. Tā ir viņu sirds, dvēseles un prāta esence. Nevajag tādus lasīt, nepiemēslojiet savu garu.

Atbildēt

vispār

31.05.2021. 15:34

sāk izskatīties, ka autoram, galvenais, ir pazīmēties ar savu daili un regulāri izkliegt kādus "revolucionārus"lozungus, ar galveno akcentu uz kārtējo "integrāciju".

Atbildēt

autoram

31.05.2021. 15:27

bet kāda starpība ir starp pašreizējiem"neparastajiem mirstīgajiem"no tā paša Gobzema un Kaimiņa partijas Saeimā un jauno Gobzema "neparasto mirstīgo" pulku? Mēs redzam Petraviču, Vitenbergu no "jaunās valsts cēlāju partijas", ko Gobzems pats ievilka Saeimā, Petraviča aiz rijības ar zobiem ieķērusies abos krēslos, intelektuālās un empātijas kapacitātes dēļ,palaida garām iespēju painteresēties par pansionātiem Covid laikā uttt,ar ko atšķiras Rolekss Sprūde no minētās ministres, kāre pēc naudas un varas jau tā pati?Smalkāku pulksteni nēsās?Vitenbergs, cilvēks ar gida izglītību - ekonomikas ministrs????Nu piedodiet, lai jebkur citur kļūtu par kaut ko, jābeidz Oksfordas, Kembridžas, Hārvardas - mums der 8 klases un deju kursi. Un Jūlija S. - gadiem ar vīru atbalstīja korupciju Rīgā, un tagad Gobzems cenšas stāstīt, ka valstī ir korupcija??? Tad jau var nākt ar sarkaniem karogiem un skaitīt - buģem žitj družno, bet realitātē visi latvieši zina vismaz vienu svešvalodu, 3 jau ir norma.Tā kā, ja grib dzīvot Latvijā, jāzina un jārunā latviešu valodā.

Atbildēt

jaja, dasistfantastiš

31.05.2021. 14:59

»

Lasiju,ka

NATO esot apspriedusi military uzbrukumu Baltkrievijai un Turcija to noblokejusi. Vai taisniba vai ne Kas zin


Palasi vēl turpat un to pašu, ko lasīji.

Atbildēt

patiesībā

31.05.2021. 14:48

»

labs novērtējums

Gobzems noraksturoja situāciju īsi un korekti


C.: "Nav ne likuma, ne kārtības valstī."

--------------------------------

Likums IR. Bet kārtības NAV, patiešām.

Un kārtības NAV tieši tāpēc, ka absolūtais vairākums šajā pašreizējā "valstī" veģetējošo bio-gaļas izstrādājumu truli analfabētiski vai pat apzināti noziedzīgi NEzina, NErespektē un NEpilda LIKUMU.

Gluži elementāri pašsaprotami - gan valsts / pašvaldību pārvaldes, gan sabiedrības "vidē" un "tekošajā" ikdienā nevar sanāk absolūti nekas jēdzīgs, ja visi un katrs spēlē pēc SAVIEM "revolucionārās pārliecības" noteikumiem. Kuri, pie tam vēl, tiek nepārtraukti mainīti / maisīti pilnīgi nekontrolētā "randomā", atkarībā no jebkuru publ. / jur. / fiz. personāžu subjektīvo interešu apmierināšanas shēmām.

Tādā gadījumā, kā tas ir ikdienišķi pastāvīgi "ar neapbruņotu aci" redzams arī šajā pašreizējā "valstī" - BEZ nešaubīgi konsekventas un neapstrīdami prioritāras, VISIEM bez izņēmuma obligāti saistošas LIKUMA varas, kas protezēta ar "revolucionārās pārliecības" kriminālrecidīvu bandītismu - neizbēgami ienākas totāls "bardaks un bezpriģels" (eorolatvāniski runājot). Bez variantiem.

Atbildēt

NUNU

31.05.2021. 13:50

Šoreiz Gobzemam taisnība.Latvija ir vienīgā valsts visā Eiropā , kas izveidota no 8 valodās runājošiem tās pilsoņiem. Tāpēc visiem Satversmē noteiktas vienādas tiesības. Latviešu valoda jāzin valsts un pašvaldību amatpersonām. Pārējiem jāsniedz informācija viņu valodā, ja viņi to vēlas. Okupācijas militārpersonas un viņu ģimenes locekļus pieprasīja atstāt Latvijā TB | LNNK , LZS un LC ar Tieslietu ministru E.Levitu . (1994.g.30. 04. līgumā ar KF ). Tagd par vēlu kvekstēt.

Atbildēt

Uldis

31.05.2021. 13:45

»

es

Aldim Gobzemam - tā turpināt


Ja viņš ir drošs, ka līdz sava nožēlojamā mūža galam viņam izdosies izvairīties no kontakta ar latviešiem, lai tik turpina, jo nauda kaut kā jāpelna. Tomēr ugunsdzēsēja amats būtu mazāk riskants un visu cienīts.

Atbildēt

to Q

31.05.2021. 13:38

»

Q

Laikam pateicu taisnību, re, kā NA plānprātīgais pastaldaunis kritis histērijā, rietumu pederastu algotnis savu kaku stumšanas vājību cenšas piedēvēt krieviem , nu tas ir saprotams pidoru kompānijā nav jauki atrasties


Tik tiešām, nedabeigtais krievu kropli, tu pateici taisnību, ka mazais sadistiskais paranoidālais krievu virsp-idars Putins, iebruka Gruzijā un Ukrainā, tāpēc, kā tās nebija NATO dalībnieces, tikai rēķinies ar to, ka Ukrainai tagad veidojas cieša militāra sadarbība ar Turciju un Poliju, kas abas kopā viegli var aizsūtīt pie staļina visu badināto, pazemoto un pakaļās drāzto krievu lielgabalgaļu.

Par fekāliju stumdīšanu. Praktiski visiem ir zināms, ka krievijā jau 1000 gadus ir pederastu vara, tikai par to atklāti nerunāja. Nesen par to, kam krievijā pieder vara, atklāti paziņoja ar AIDS slimais pederasts, RT propagandons Krasovsksis: "ЭТО НАША ВЛАСТЬ И МЫ ВАМ ЕЕ НЕ ОТДАДИМ". /Антон Красовский/

Atbildēt

koijots

31.05.2021. 13:14

... mēs piecos gados kļūtu divreiz bagātāki. Galvoju.
------------------------
Vai tad tevi, Gobzema kungs, vecāki vai dzīve vēl joprojām nav iemācījuši, ka ar šādiem vārdiem, kā "galvoju" lieki nemētājas?

Atbildēt

es

31.05.2021. 13:12

Aldim Gobzemam - tā turpināt!

Atbildēt

Q

31.05.2021. 13:12

»

to Q

Labi, homo russicus blusainais, ka pieminēji Gruziju un Ukrainu. Ja tās valstis būtu bijušas NATO, mazais sadistiskais paranoidālais krievu virsp-idars, Putins, nebūt uzdrīkstējies tur iebrukt...


Laikam pateicu taisnību, re, kā NA plānprātīgais pastaldaunis kritis histērijā, rietumu pederastu algotnis savu kaku stumšanas vājību cenšas piedēvēt krieviem , nu tas ir saprotams pidoru kompānijā nav jauki atrasties!

Atbildēt

autoram

31.05.2021. 12:51

Sabiedrības šķelšana latviešos/krievos vai pēc jebkuriem citiem parametriem.
----------------
Ir latvieši un integrēti cittautieši un ir galīgi nozombēta asinskāra bidlomasa, kam visai maz līdzības ar homo sapiens.

Fobija no krievu valodas. Visi turīgi cilvēki saviem bērniem māca valodas. Visi bez izņēmuma
---------------
Fobija no blusām, blaktīm un tarakāniem. Visātrāk pasaulē izzūdošais vergu saziņas līdzeklis, krievu feņa, ir Absolūtā ļaunuma atribūts un tam nav vietas uz Cilvēku planētas. Krievu augstmaņi savus bērnus skolo Rietumos, lai viņi tur integrētos un atbrīvotos no savas nožēlojamās apkaunojošās krievu pagātnes.

Prievītes un pastalas nav patriotisms.
---------------
Patriotisms ir partjankas un ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu un āra atejas ar caurumu koka grīdā, tikai nesaprotu, ko tu, kropli, vēl mokies nīstā Latvijā!

Atbildēt

to Q

31.05.2021. 12:36

»

Q

NA plānprātiņ, Latvijai jāizstājas no NATO, tas ir skaidrs pat ezim , Latvijai nav jāuztur ASV militārais komplekss, NATO neko nepalīdzēja ne Gruzijai, ne Ukrainai,un es nedomāju ,ka Latvijas dēļ NATO izraisīs 3.pasaules karu.ja nu tie tanki ir vajadzīgi tikai pašu latviešu savaldīšanai, kad tiem apniks...


Labi, homo russicus blusainais, ka pieminēji Gruziju un Ukrainu. Ja tās valstis būtu bijušas NATO, mazais sadistiskais paranoidālais krievu virsp-idars, Putins, nebūt uzdrīkstējies tur iebrukt.
Tanki Bayraktar laikmetā ir bez nozīmes, tikai krievu sadistu, marodieru un pederastu armijai neviens tos nepārdos, bet pašu Pederastijā, no kurienes aiztecējušas un iztecējušas smadzenes, neko līdzīgu nevar uztaisīt.

Atbildēt

Sauksim lietas īstajos vārdos

31.05.2021. 11:54

»

kamene

5. Sabiedrības šķelšana latviešos/krievos vai pēc citiem parametriem...


Cilvēka tautība nenorāda uz jel kādu juridisku statusu, bet okupants vai civilokupants norāda personas izcelsmi un tiesisko statusu. Saprotams, ka tikai tiesiskās valstīs tas tā strādā.

Atbildēt

kamene

31.05.2021. 11:22

5. Sabiedrības šķelšana latviešos/krievos vai pēc citiem parametriem.
Te nu būtu jāpapēta, kuri ir vairāk "apbižoti". Tā šķiet, ka krieviem ir vairāk priekšrocību, vismaz Rīgā. Krievu jaunieši jau vairumā labi runā latviski, un viņiem darba tirgū ir priekšrocības. Un par citiem parametriem - kam ir priekšroka galvenajos medijos? Tak jau globālistiem, internacionāļiem.
Labi, labi, valodas ir jāmācās. Bet nedrīkst būt gadījums, kad latviešu bērnam, vecam cilvēkam un jebkuram citam veikalā vai pie ārsta, vai citās iestādēs uzkliedz - govoriķe po russki! Te tomēr ir Latvija. Un būs.

Atbildēt

Hei hei

31.05.2021. 10:56

Gobzem, kā var apdraudēt tiesiskumu, ko komunisti ar okupantiem nav pieļāvuši šeit kopš 40.gada okupācijas.
Dodies labāk ar saviem vēlētājiem aizstāt kremļa čekistu, lai nenoposta pusi pasaules un jūs tajā skaitā.

Atbildēt

Nu nu

31.05.2021. 10:52

Protams, protams, un pie varas ir jāpielaiž punķu Aldis, kas nav dildo kopā ar Rolex Karīnu, kas nav parastā mirstīgā! Tad tik iestāsies laime pilnīgā!

Atbildēt

mirt nevar aizliegt

31.05.2021. 10:09

tikai nevakcinētajiem slimnīcas nevajag, jo viņi medicīnu noliedz un MUMS tas dārgi izmaksā. Muļķi valstī vispār dārgs prieks.........................

Atbildēt

voila

31.05.2021. 10:06

kungs precīzi pateica par uzņēmējiem un darbiniekiem. Šorīt ST mainīja elektrības skaitītāju, pāris dienas pirms atsūtīja SMS par dienu un laiku, bija klāt laikā un 15 minūtēs viss gatavs ar SMS par tālāko rīcību. Spīdoši nostrādāts un tad es padomāju, ja šādi latvieši spētu un varētu vadīt arī mūsu valsti!!

Atbildēt

31.05.2021. 09:54

9. C:".... Patriotisms ir audzināt nevis labus darbiniekus, bet uzņēmīgus uzņēmējus..... Galvoju." Hmm.. Valsts ar uzņēmīgiem uzņēmējiem bez labiem darbiniekiem.. Kas tas par Gobzema veidojumu?

Atbildēt

ha-ha

31.05.2021. 09:53

Vai kāds ir mēģinājis saprast kāds trieciens ar covid baļķi ir izdarīts tautas un sevišķi jaunatnes debilizācijas veicināšanai un kuri ir šā baļķa virzītaji?

Atbildēt

Nu

31.05.2021. 09:44

Gobzems bruņuvestē ar stingru roku... Un kas tajā rokā ?! Atkal ir sajūta, ka cilvēks neprot izteikties rakstiski, vai arī tāds haotiski lielīgs ir savā būtībā. Ne ar ko neuzrunā, lai arī min visas aktuālās notiekošās lietas..

Atbildēt

Lasiju,ka

31.05.2021. 09:01

NATO esot apspriedusi military uzbrukumu Baltkrievijai un Turcija to noblokejusi. Vai taisniba vai ne Kas zin.

Atbildēt

Q

31.05.2021. 08:41

»

Ko tad nenoskaitiiji pantinu liidz galam, trolliit?

Latvijai jaaizstaajas no NATO, jaaieviesh krievu valoda


NA plānprātiņ, Latvijai jāizstājas no NATO, tas ir skaidrs pat ezim , Latvijai nav jāuztur ASV militārais komplekss, NATO neko nepalīdzēja ne Gruzijai, ne Ukrainai,un es nedomāju ,ka Latvijas dēļ NATO izraisīs 3.pasaules karu.ja nu tie tanki ir vajadzīgi tikai pašu latviešu savaldīšanai, kad tiem apniks valdības prettautiskā politika!

Atbildēt

Ko tad nenoskaitiiji pantinu liidz galam, trolliit?

31.05.2021. 08:23

Latvijai jaaizstaajas no NATO, jaaieviesh krievu valoda...

Atbildēt

labs novērtējums

31.05.2021. 08:06

Gobzems noraksturoja situāciju īsi un korekti!

Atbildēt

Piekrītu

31.05.2021. 07:31

»

Secinājums

Pie vainas ir viss kaut kas,tikai ne sistēma


Šie saukļi ir tukši saukļi. Esam jau to reiz piedzīvojuši.
Pietrūkst vienīgi sarkanā karoga.

Atbildēt

WWW

31.05.2021. 07:19

»

Anonymous

Pamazām jau cilvēki pie tā nonāk, ka ar kosmētisko remontu šoreiz nepietiks. Jāceļ jauna valsts. Saprast to ir viena lieta, bet kā to izdarīt? Vai nojaukt esošo ar buldozeru, vai demontēt pa ķieģelim, vai ļaut, lai tā pati sabrūk? Kas būs tie cēlāji, utt


Galvenais, ka tautai beidzot sāk pielekt, kādu valsti ir radījuši bijušie padomju okupantu pakalpiņi, komunisti, komjaunatnes padauzas, čekisti un viņu aģenti. Padomju necilvēciskā režīma pastāvēšanas pamata ir pēctecība, kuru nodrošināja atbilstošu kadru atlase un izvirzīšana par jauno politisko eliti. Ir jābūt galīgam muļķim, lai nesaprastu, ka okupācijas režīms tā pat vien neatdeva varas sviras, bet gan transformējās jaunā veidojumā.

Nekāda "dziesmotā revolūcija" Latvijā nenotika. Režīms pats sarīkoja lētu teātri un patriotisku ažiotāžu. Mītiņi un idiotiskās Janvāra barikādes bija nekas cits, kā tautas muļķošana lai transformētu veco režīmu jaunā realitātē, lai bijušos padomju okupantu pakalpiņus režīma apspiestās sabiedrības acīs pataisītu par nākamajiem nācijas līderiem.

Atbildēt

Anonymous

31.05.2021. 06:43

Pamazām jau cilvēki pie tā nonāk, ka ar kosmētisko remontu šoreiz nepietiks. Jāceļ jauna valsts. Saprast to ir viena lieta, bet kā to izdarīt? Vai nojaukt esošo ar buldozeru, vai demontēt pa ķieģelim, vai ļaut, lai tā pati sabrūk? Kas būs tie cēlāji, utt.?

Atbildēt

Secinājums

31.05.2021. 05:34

Pie vainas ir viss kaut kas,tikai ne sistēma.
Vai tik kaut kas tāds netika sludināts PSRS laikos?
Varbūt mēs joprojām atrodamies PSRS?
Varbūt Gobzems ir šīs pasas sistēmas kalps,tikai tam ierādīta nākamā saulveža loma?
Cēloņi un sekas!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...