Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ja vēlēšanas būtu rīt

Jurģis Liepnieks
09.12.2017.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jurģim L.

20.12.2017. 16:38

Jums nevar piekrist,jo pēc būtības viņi visi ir pār vienu kārti metami,tikai Ušaka "Saskaņa"ir gudrāki,viltīgāki un neatklāj īstās kārtis.Vai tiešām jūs domājat,ka SC un Ušaks ir nopietni,reāli atteikušies no kopošanās ar "Jedinrasija"?Viņi vēl bīstamāki par Mamikinu,jo ilgāk politikā un sadarbībā ar Kremli un ieņem amatus.Nu ko var Ždanoka un Mamikins?Būt par kājslauķiem Putinam,Viņi ir homo sovjetikus un liela kāre tikt pie materialām vērtībām,ne pie Hrusčova komunisma.To jau pats Putins pierāda.

Atbildēt

Ha ha

12.12.2017. 08:01

»

ko tu tur murgo?

Latvijā tieši kremļa pielūdzēji nekad nav bijuši pie varas un tāpēc arī šeit ir vislabāk nekā jebkurā citā valstī, kur viņi ir pabijuši pie varas


Pats nemuldi, vara pieder tiem, kuriem pieder ekonomika un ekonomika pieder komunistiem, krievmīļiem un krievijas bandītiem. Tas ka priekšplānā tiek izbīdīti latviešu kangariņi un nožēlojamas kremļa marionetes, norāda uz kriminālo izcelsmi un tieksmi maskēties.
Savukārt no otras puses, ārvalstu kapitāls un bankas ar savu ietekmi, kas rezultējās ar totālu dubultokupāciju.

Atbildēt

ko tu tur murgo?

12.12.2017. 06:04

»

Neiedziļinoties detaļās

Citiem vārdiem sakot, ja pie varas būtu citu kaklakungu pielūdzēji, tad mums te viss uz urrā būtu...


Latvijā tieši kremļa pielūdzēji nekad nav bijuši pie varas un tāpēc arī šeit ir vislabāk nekā jebkurā citā valstī, kur viņi ir pabijuši pie varas.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

11.12.2017. 14:20

»

nu tad

Nosauc kaut vienu valsti, kurā pie varas ir kremļa pielūdzēji un viņu darbības rezultātā valsts ir attīstījusies labāk par Latviju


Citiem vārdiem sakot, ja pie varas būtu citu kaklakungu pielūdzēji, tad mums te viss uz urrā būtu?
Interesanti, kā tad kremļa pielūdzēji pret kremli ieviesa sankcijas? + ekonomiski sev šaujot kājā
Interesanti, kādēļ kremļa pielūdzēji visu suverinitāti atdeva briselei. Piemēram, tu tak zini, pirms Saeima pieņem budžetu, to apstiprina Briselē.
Tas ir tipisks kangaru triks. Likt izvēlēties starp slikto un vēl sliktāko.
Ir arī novērots, ka naciķiem, tiem kuriem naids pret krieviem, patīk visādiem rietumu kaklakungiem dibenu bučot. Pat gatavi savu tautu iznīcināt

Atbildēt

patiesībā

11.12.2017. 01:06

»

Neiedziļinoties detaļās

Šī ir viena no lielākajām muļķībām...


C.: "Šī ir viena no lielākajām muļķībām."
----------------

Tieši tā, absolūti neapšaubāmi - tas, ka šajā pašreizējā "valstī" zināšanas ir nāvējoši kaitīgas varai, tās turētājiem (priXvatizētājiem / ekspluatētājiem) un varturu īpašo vajadzību apkalpotājiem, ir viena no lielākajām muļķībām. Tikai - NEVIS no pavisam nedaudzo vēl atlikušo sakarīgi smadzeņot spējīgo personāžu puses, kuri to elementāri konstatē (t.sk., diemžēl, arī "izbaudot pēc pilnas programmas" uz savas / savējo "privātādas") praktiski ikdienišķi nu jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi", BET gan (kā jau ziņots iepriekš) - no šīs pašreizējās "valsts", varas turētāju (priXvatizētāju / ekspluatētāju) un varturu īpašo vajadzību apkalpotāju puses.

Izmantojot tevis piesaukto piemēru - ja šai pašreizējai "valstij" ir jāizrēķina uzdevums matemātikā, bet "valsts" uzskata, ka viņai nevajag zināt formulu pēc kuras to aprēķināt (jo "i tak saiģot, kak ņebuģ & kak vsegda - nasing spešal, dount vorī & bī hepī!"), TAD - ne tikai "20% tautas", bet absolūti visi 100% eurolatvānijas aborigēnu (t.sk. arī tu u.c. taml. "detaļās neiedziļinājušies" īpatņi) var savas esošās (vai neesošās) zināšanas izmantot TIKAI un VIENĪGI "sevis pēc" (t.i. nokabinot no nagliņas, saņurcot iespējami mīkstākā vīkšķī u.t.t.).

Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Un, arī: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas." ;)

Atbildēt

REKĀ

10.12.2017. 20:24

Saskaņa jau ir paziņojusi , ka ir kļūdījusias , izvirzot kandidātus Eiroparlamentam. Nevajag tēlot rubeņus riesta laikā, kuri dzird tikai sevi. Interesanti, ka arvien vairāk latviešu sliecas balsot par Saskaņu. Kā protestu gan pret nebeidzamo tās lamāšanu vietā un nevietā, gan par latvisko partiju darbību visu 27 gadu laikā. Protams, nekas no tā ar ko baida no šīs partijas nokļūšanas valdībā, nenotiktu. Tāpat kā Somijā un Igaunijā. Nu jau pat sivēnam skaidrs, ka pie varas esošās partijas vienkārši baidās no konkurences un savu ērto pozīciju zaudēšanas. Ar ideoloģiju tam nav nekāda sakara. Vienīgi, ja, nokļūstot valdībā, Saskaņa nespēs attaisnot savu vēlētāju uzticību, tā būs zaudējusi nākotnē. Vienīgā problēma varētu būt radikāļi, kurus var vadīt Ždanoka un Mamikins. Tas jau būtu sliktāk.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.12.2017. 18:22

»

patiesībā

C.: "+ Zināšanas ir vara


Šī ir viena no lielākajām muļķībām.
Tas ir tas pats, ja mums jāizrēķina uzdevums matemātikā, bet tu saki nebajag zināt formulu pēc kuras to aprēķināt.
Viss uz šīs planētas ir pārvalde. Tad kad tu ēd - tu pārvaldi. Veic darbības mērķu sasniegšanai, pat ja tu uz to tā neskaties.
Ne velti krieviem ir teiciens "Каждый в меру своего понимания работает на себя, а в меру непонимания - на того, кто понимает больше"
Ja kaut 20% tautas būtu zināšanas vismaz par elementārākajiem pārvaldes pamatiem, kangaru bandām nebūtu nekādu iespēju noturēties pie varas

Atbildēt

b. Nevilks

10.12.2017. 17:28

Šī jautājuma mērķis arī ir respondentu samulsināt.

Atbildēt

Ja vēlēšanas būtu rīt, parīt vai pēc 50 gadiem

10.12.2017. 17:11

Jebkurā gadījumā pie varas nāktu komjaunatnes-kgb apvienotā sučku banda! Un tā simts gadus pēc kārtas!

Atbildēt

patiesībā

10.12.2017. 16:02

»

Neiedziļinoties detaļās

Lauķis vienmēr labs. Precīzi manas domas. Āmen...


C.: "+ Zināšanas ir vara"
-------------------------

Šajā pašreizējā "valstī" = tieši pretēji: zināšanas ir nāvējoši kaitīgas varai, tās turētājiem (priXvatizētājiem / ekspluatētājiem) un varturu īpašo vajadzību apkalpotājiem.

Atbildēt

Nja

10.12.2017. 11:22

Jurģi Liepniek, nu nepārdzīvo tā par Jutu Strīķi. Tevi notiesāja taisnīgi un likumīgi par darbībām, kurās pats biji vainīgs.

Atbildēt

Nja

10.12.2017. 11:20

Vai te kāds ir, kurš tic, ka SKDS ZZS interesēs par taisnīgu atlīdzību nevilto savas aptaujas, lai ietekmētu vēlēšanu rezultātus???

Atbildēt

HA

10.12.2017. 11:15

Jautajums autoram - Kas patiesība ir koalīcija un vai viņa tiešām ir reģistrēta uzņēmumu reģistrā (vai citā Latvijā likumu noteiktajā kārtībā noteiktajā reģistrā)
Savādak sanāk ka Latvijā visu lemj nelegala institūcija.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.12.2017. 10:39

»

lauķis

Neej , nebalso un atturi draugu no tā


Lauķis vienmēr labs. Precīzi manas domas. Āmen
+ Cilvēkiem vajadzētu stāties iekšā tajās kangaru bandās (kā tur gudri cilvēki ir teikuši - ja nevari pieveikt...)
+ Galvenā problēma ir bauri. Cilvēki galīgi neko nejēdz pārvaldē.
+ Zināšanas ir vara
+ Vara ir spēja pārvaldīt
+ Pārvaldīt ir spēja sasniegt noteiktos mērķus

Atbildēt

krams

10.12.2017. 09:21

»

velesanu likums ir kriminals

1


Šizofrēnisks!

Atbildēt

ko nu?

10.12.2017. 00:31

Mani uzskati jurģo.
Es sāku ticēt, ka nevis straume pārveido gultni, bet gan gultne izmaina straumi.
Manas kaislības, manas miesas un asiņu pirmdzimtais bērns, kaislības par māti kaķeni pārvērtušās un pārnēsā savus bērnus kaķēnus - manus uzskatus no vienas migas uz otru. Mani uzskati jurģo. Un šie jurģi būs gari. Kā Pētera baznīcas tornis. (A.Čaks)

Atbildēt

velesanu likums ir kriminals

09.12.2017. 21:05

1%

Atbildēt

velesanu likums ir kriminals

09.12.2017. 21:05

ja Latvijaa velesanas piedalisies tikai 1 5 iedzivotaju no 100%. tad velesanas bus notikusas. Sads likums ir jamaina. Ne par velti arzemes dazas valstis velesanas ir obligatas, lai ieveletaa vara butu legitima. 1 % veletaju ievelet varu, kas parstaves visu Latviju! Punkts!

Atbildēt

absolūta taisnība Žulim !!!

09.12.2017. 20:38

»

Žulis

Cik "demokrātisks" ir Vēlēšanu likums, tik "demokrātiskas" ir vēlēšanas. Cik "demokrātiskas" vēlēšanas, tik "demokrātiskas" ir mūsu valdības. Cik "demokrātiskas" ir mūsu valdības, tik "demokrātiski" tiek izzagta un izsaimniekota Latvijas valsts...


..lai jūs, potenciālie vēlētāji, par to nedomātu, jums tiek noklāti priekšā rēķini par to, cik un kādas iespējas, kādas izredzes ir katrai partijai tajā Saeimā iekļūt, kādas varētu būt iespējamās partiju veidotās kombinācijas,
"Ja šķidrus sūdus saspiež saujā, tad ir pilnīgi vienalga, caur kuru pirkstu starpu tie iztek." Un tur nav ko rēķināt.
Ir jāvēršas pret antidemokrātisko Vēlēšanu likumu, nevis jārēķina tā "sūdu kapacitāte"!

Atbildēt

lauķis

09.12.2017. 20:16

»

Taisnība - pietiek, ja piedalās tikai 5 vēlētāji

Jurģis murgo, tas fakts. Bet tas arī fakts, ka visu nosaka "reitingi", kaut arī tie izzīsti no pirksta, izzīlēti kafijas biezumos...


Neej , nebalso un atturi draugu no tā.
Tad nekādi reitingi neko neietekmēs.Kaut kādu valdību jau ieliks tik un tā , bet , tā vairāk nevarēs sevi pozicionēt kā visas tautas vēlētu valdību.

Atbildēt

Taisnība - pietiek, ja piedalās tikai 5 vēlētāji

09.12.2017. 19:31

»

Žulis

Cik "demokrātisks" ir Vēlēšanu likums, tik "demokrātiskas" ir vēlēšanas. Cik "demokrātiskas" vēlēšanas, tik "demokrātiskas" ir mūsu valdības. Cik "demokrātiskas" ir mūsu valdības, tik "demokrātiski" tiek izzagta un izsaimniekota Latvijas valsts...


Jurģis murgo, tas fakts. Bet tas arī fakts, ka visu nosaka "reitingi", kaut arī tie izzīsti no pirksta, izzīlēti kafijas biezumos.

Ar reitingiem mūs baida, ka "pazaudēsi balsi", ja ja nebalsosi pr treknajām ar naudu partijām - ko sauc lamu vārdā - "lielās partijas". Mazās partijas, sīkpartijas - cits lamu vārds, lai apzīmētu tās, kurām klāt nestā biezie maki ar saviem noteikumiem.

Un tauta tiek nozombēta balsot par to pašu Koalīcija padomes komunistiski- čekistiskās partijas grupējumu un Interfronti, kurā ietilpst ZZS, TB/LNNK/NA, Vienotība, Saskaņa. Kaut Vienotība ir mazākais ļaunums, to tādēļ liņčo nost, lai padzītu malā, lai tā netraucētu oligarhu - komčekistu blokam.

Pilnīga taisnība, ka Vēlešanu likums ir murgs, kurš minēto bloku apmierina, jo - ja mazāk atnāks balsotāju, jo lielāka ietekme blokam un tiek sludināts - IGNORĒŠU VĒLĒŠANAS.

Dari vien, neej uz vēlēšnām kalpo "blokam", Interfrontei, Putinam un saņemsi okupācijas seku attīstību - jo pietiek vēlētāju, ja tajās katrā apgabalā piedalās tikai VIENS VĒLĒTĀJS.

Atbildēt

dvb

09.12.2017. 19:02

Ja tai vajadzēs, tad gan jau patreizējā partiju varas sistēma izdomās kaut ko savai ērtai turpmākai pastāvēšanai un naivo vēlētāju iebarošanai. Protams, valsts interesēm partiju varas sistēmā ir maznozīmīga vieta. Tur neko nemaina, ne autora pārdomas, ne aptaujas, ne manas iedomas.

Atbildēt

Pēc tam

09.12.2017. 18:40

»

Žulis

Cik "demokrātisks" ir Vēlēšanu likums, tik "demokrātiskas" ir vēlēšanas. Cik "demokrātiskas" vēlēšanas, tik "demokrātiskas" ir mūsu valdības. Cik "demokrātiskas" ir mūsu valdības, tik "demokrātiski" tiek izzagta un izsaimniekota Latvijas valsts...


kad Žuli satīrīs pēc kārtējās savas gultas pietaisīšanas un pa grīdu aizvilks atpakaļ uz palātu pie Edges, viņš izstrādās jaunu vēlēšanu likumu savai deģenerātu paaudzei. Tauta tiks ar jauno likumu iepazīstināta Žuļa rīta vēmienā. Šā vakara vēmienā vēl deģenerātus Žulis neiepriecinās. Pēc gultas pietaisīšanas Žulis lēni atgūst komentāru vēmēja formu. Ko mēs darītu bez Žuļa, jo deģenerāts spēj sagādāt jautrus momentus.

Atbildēt

tad būtu tā

09.12.2017. 18:27

Jurģītis pienāk pie tēta Andra:
- Tēti, vai man vēl ilgi būs jāguļ vienā gultā ar vectētiņu?
Tētis:
- Nu pacieties vēl drusku! Parīt jau bēres.

Atbildēt

Žulis

09.12.2017. 18:20

Cik "demokrātisks" ir Vēlēšanu likums, tik "demokrātiskas" ir vēlēšanas. Cik "demokrātiskas" vēlēšanas, tik "demokrātiskas" ir mūsu valdības. Cik "demokrātiskas" ir mūsu valdības, tik "demokrātiski" tiek izzagta un izsaimniekota Latvijas valsts.
Ne jau tikai 5% barjeru nepārvarējušo partiju balsis piesavinās Saeimā iekļuvušās partijas. Tās piesavinās arī to vēlētāju balsis, kuri vispār nepiedalās šajā vēlēšanu farsā, jo "demokrātiskais" Vēlēšanu likums vēlēšanas atzīst par notikušām pat tad, ja tajās piedalīsies tikai viens vai daži cilvēki!Un šādi "ievēlētai" valdībai Vēlēšanu likums piešķir tiesības runāt un rīkoties visas tautas vārdā! Tas būtu tiešām smieklīgi, ja nebūtu tik skumji! Nez vai vēl lielāku ņirgāšanos par demokrātiju var izdomāt.
Bet lai jūs, potenciālie vēlētāji, par to nedomātu, jums tiek noklāti priekšā rēķini par to, cik un kādas iespējas, kādas izredzes ir katrai partijai tajā Saeimā iekļūt, kādas varētu būt iespējamās partiju veidotās kombinācijas, kādi faktori var veicināt un kādi kavēt vienas vai otras partijas iekļūšanai Saeimā... Rēķiniet veseli - tā, lai raibs gar acīm metas! Es gan neko nerēķināšu. Es zinu vienu no veciem laikiem nākušu patiesību: "Ja šķidrus sūdus saspiež saujā, tad ir pilnīgi vienalga, caur kuru pirkstu starpu tie iztek." Un tur nav ko rēķināt.
Ir jāvēršas pret antidemokrātisko Vēlēšanu likumu, nevis jārēķina tā "sūdu kapacitāte"!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

FotoProkurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši vārdi, bet medicīnas dokumenti. Lai nepieļautu, ka prokurorei Lapinskai izdodas mani nonāvēt un līdzīgi rīkoties arī ar citiem cilvēkiem, vēršos atkārtoti pie ģenerālprokurora Jura Stukāna ar vēstuli par prokurores Lapinskas rīcību pret manu veselību un dzīvību, spīdzināšanu, psiholoģisko teroru un ārstu iebiedēšanu.
Lasīt visu...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...