Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dsofrhb

16.08.2019. 09:59

Skumji, bet esmu 100%-īgi spiests piekrist autoram. Praktiski visas ziņas jāfiltrē caur savu izpratni - kur ir vienkārši muļķības, kur pasūtījuma raksti, kur vienkārši kopētas citu izperētās atklāsmes. Un to kopumā nosauc par žurnālistiku, kam pienāktos sabiedrības cieņa un atbilstoša alga. Pašiem trūkst elementāras izglītības, bet ambīcijas ui ui!

Atbildēt

Andrs

14.08.2019. 12:07

Kam gribās var jau riet cik tīk,bet doma un virsraksts ir teicams!

Atbildēt

BV

13.08.2019. 20:50

http://www.knl.lv/raksti/1004/komenti/
Dombura kungs, par Kalvīša kompetenci varēja pārliecinaties Latvijas televīziajs 100.pantā, kurā tas paziņoja, ka saimniecība megavatu patērē 10 gados (8,3kWh mēnesī) kas ir totāls tehnisks un ekonomisks sviests. Pie tam Kalvītis tad bija savā pirmajā premjerēšanas laikā un tikko atgriezies no Ignalinas apspriedes. Tas tika atgadināts gan LTV gan Latviajs radio brivaja mikrofonā. Kāpec mediji jau tad savlaicigi nesāka kritizet Kalviti? Tikai pec tam nāca spešals. Secinajums - pie otras Kalviša valdibas sastrādātā par 50% vainigi valsts mediji. Tieši ta otrā Kalvīsa valdība jau arī atļāva to nekustamo aizņemsanas burbuli pūst......................... nekustamā īpašuma tirgus bezzobainais regulējums ir ļāvis ieplūst Latvijā milzīgam neskaidras izcelsmes naudas daudzumam, kas ir ne vien nesamērīgi uzpūtis zemes un mājokļu cenas, bet arī devis prāvu ieguldījumu inflācijas pieaugumā. Resursu nepareizā pārdale ar nodokļu un budžeta starpniecību ir veicinājusi daudzu sociālo problēmu saasināšanos un paralizējusi vidusšķiras nostiprināšanos.
------------------
Kā var savlaicīgi pamanīt OIKu, ja nav sajēgas par pamaterminem. Gadiem radio un TV lietoti kilovati kilovatstundu vietā.

Atbildēt

Galvenais,

13.08.2019. 14:29

ka polittehnplogi ir nevainīgi un pūkaini, ak, aizmirsās pateikt - supergodīgi! :))

Atbildēt

kabinets

13.08.2019. 03:42

Kam par tām milzu pumpām jāuzņemas atbildība un nemitīgo psihozi ar rakstāmrīka virpināšanu?

Atbildēt

Viens ziņu neobjektivitātes piemērs

10.08.2019. 04:23

Latvijā ir reğistrēti vairāk kā 200 sporta veidi (skat.LSF mājas lapu). Sporta ziņās neproporcionāli liels ziņu apjoms, piemēram, futbolam un tenisam, sporta veidiem ar nelielu interesentu un dalībnieku skaitu Latvijā. Kā lēmumus pieņem sporta ziņu redaktori, žurnālisti? Kāds pamatojums ziņu prioritātei, kur to var izlasīt? Naudas apjoms federācijā, klubos?

Atbildēt

Nja

09.08.2019. 07:55

Afērista pārdomas.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

09.08.2019. 00:20

»

Mikropisan!

Esi apnicis visiem ar savām stikla pērlīšu vārdu tukšumu krellēm! Indulis Durka bija jaunā kļička


tev sūri skauž (atkal un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz minimāli interesanti, bet – vari tikai bezjēgā kroplīgi un lopiski truli atgremot to, uz ko ir spējīgi tevis apskaustie? Samierinies ar realitāti un nepsiho, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza. ;)

Bet nepārdzīvo tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onanīmiķi – gan jau arī tu, iespējams, kādā normāli cilvēciskā un atbilstoši lietderīgā izpratnē / izpausmē varētu izrādīties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt - ja vien tu savu iespējamo potenciālu pa glupo neizšķērdētu melnā skaudībā un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā veca sēta publiskajā telpā).

Atbildēt

Kurbads

08.08.2019. 20:28

Latviski rakstoša idiota murgs ar idiotisma izpausmi jau pirmajā teikumā. Tikai aklais neredz, ka valsts iekārta Latvijā nav demokrātija, bet oligarhija. Autors ir slikti redzošs indivīds, ko pierāda aceņu lietošana, un savu rakstu veidojis uz akla (melīga) pieņēmuma par demokrātisku iekārtu.
Kāpēc portāls regulāri publicē latvijiešu idiotu murgus???

Atbildēt

TYT

08.08.2019. 18:24

Tā vietā, lai tukši filozofētu, viļātu filozofiskā mērcē savus spriedelējumus, Liepniekam vajadzēja skaidri un gaiši pateikt precīzi, kurš medijs apkalpo kuru oligarhu vai ekonomisko grupējumu. Ko apkalpo IRlv, ko NRA, ko LAlv, ko Latvijas Radio Ziņu dienests, ko TV3, DELFI, utt.? Vajag ietekmju karti, lai cilvēkiem skaidrs kurš ko un kam stabulē?
A te tiek apcilāta viena Rožukalne. Diezgan garlaicīgs tantuks, kurai trūkst rakstīšanas talanti, nav neviena vērā ņemama sasnieguma, vienīgi apbrīnojams talants piesūkties, kur vien iespējams. Liepnieka kungs, zems lidojums, zems.

Atbildēt

Kā tas Eggmaŗs Kakuedajs ar savu skapja partneri seskulapseni

08.08.2019. 15:08

ir visiem normāliem cilvēkiem sen piegriezušies, pilnīgi līdz riebumam un vemšanai!
piecirst-komas plānpŗātiņam Eggmaŗam Kakedajam lapsisma trakumsērgas lēkme..

Atbildēt

Eggmaŗam Kakuēdājam, pieqirs-komas debiloidam,

08.08.2019. 15:03

»

Mikropisan!

Esi apnicis visiem ar savām stikla pērlīšu vārdu tukšumu krellēm! Indulis Durka bija jaunā kļička


kārtējā planpŗātibas lēkme, iedzimtais debiloids Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletīti!

Atbildēt

forcemajeure

08.08.2019. 14:05

taisnība, letas ziņas, kuras galvenokārt no preses relīzēm, kuras raksta studentiņi, tālāk veido studentiņi ar knapīgi knapu zināšanu un pieredzes bagāžu. imo, vajadzētu pieņemt kādus noteikumus, kas aizliedz portāliem copy peistot letu. riebās lasīt visur vienu un to pašu. tāpēc vairs nelasu. ietaupu laiku.
Bet Jurģim pluss par rakstu. savs redzējums par žurnālistikas nāvi un zombijveidīgo pirāteksistenci

Atbildēt

viedais

08.08.2019. 11:05

»

Tādi esam

Un sekli nav tikai žurnālisti. Tādi ir arī juristi, skolotāji un citi publikas apkalpotāji, nemaz nerunājot par politiķiem. Daļēji par to atbild diplomu tirgotavas ar saviem superrektoriem, kuru galvenais kritērijs ir studentu skaits, kas maksā superreoktora superalgu


liepniekam jau vajadzetu uzņemties kadu daļu atbildibas , pie tas putras varisanas vienmer bijis klat.. un tie viņa pasutijuma raksteļi bieži nonak pretrunas itka tos rakstitu šizfreniķis,, papetat liepnieka gara darbus vairaku gadu garuma:))

Atbildēt

Tādi esam

08.08.2019. 08:50

Un sekli nav tikai žurnālisti. Tādi ir arī juristi, skolotāji un citi publikas apkalpotāji, nemaz nerunājot par politiķiem. Daļēji par to atbild diplomu tirgotavas ar saviem superrektoriem, kuru galvenais kritērijs ir studentu skaits, kas maksā superreoktora superalgu.

Atbildēt

Mikropisan!

08.08.2019. 06:19

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Esi apnicis visiem ar savām stikla pērlīšu vārdu tukšumu krellēm! Indulis Durka bija jaunā kļička?

Atbildēt

2 x tiesāts O.Rubenis

08.08.2019. 04:44

Attiecībā uz digitālās televīzijas krimināllietu, jau ziņots, ka, pasludinot saīsināto spriedumu, Rīgas apgabaltiesa attaisnoja iepriekš notiesāto bijušo Nacionālā teātra direktoru Ojāru Rubeni, bijušo "Latvijas Valsts radio un televīzijas centra" (LVRTC) valsts pilnvarnieku Didzi Jonovu, biznesa konsultantu Valdi Purvinski un LVRTC valsts pilnvarnieku Adrianu Boldanu. Pirmās instances tiesa katram no viņiem bija piespriedusi naudas sodu 18 000 eiro apmērā.

Savukārt Jurģim Liepniekam apgabaltiesas sastāvs piesprieda 67 080 eiro lielu naudas sodu, bet bijušajam "LNT" direktoram Andrejam Ēķim apelācijas instances tiesa piesprieda 40 850 eiro lielu naudas sodu.

Atbildēt

ha-ha

07.08.2019. 21:32

Nav jau to 3/4, kas par kaut ko atbild! Tāpēc iegūt 1/4 atbildības nav iespējams. Matemātiski - viss tiecas uz 0.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

07.08.2019. 21:08

»

ha-ha

Visi mediji,liekās,pārkopē kāda cenzora tekstus.To nevar attiecināt uz ārzemēs bāzētiem medijiem un tāpat kā okupācijas gados nākās vākt patiesības drumslas arī no austrumu kaimiņa medijiem,pasaules medijiem.Tagadējie draugi vairs nevēlās mani izglītot manā dzimtajā valodā,kā to darīja krievu laikā...


...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais "pretinieks"), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais "draugs", kurš vēlas tās noslēpt."

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat necilvēcīgi trula iznīdēšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk", graujošāk un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"Muļķu Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos pašCENZŪRA izkastrē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “melns ir balts”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" laukā smirdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne trekni rijošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad - MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “CENZĒTI” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpatrEJotu", ģenētiski defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lopā trulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" u.c. taml. necilu "biogaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

ha-ha

07.08.2019. 21:04

Visi mediji,liekās,pārkopē kāda cenzora tekstus.To nevar attiecināt uz ārzemēs bāzētiem medijiem un tāpat kā okupācijas gados nākās vākt patiesības drumslas arī no austrumu kaimiņa medijiem,pasaules medijiem.Tagadējie draugi vairs nevēlās mani izglītot manā dzimtajā valodā,kā to darīja krievu laikā.

Atbildēt

patiesībā

07.08.2019. 19:47

»

Jā, bet...

Ja medijam nav ideoloģisku uzstādījumu, tad tas vienkārši pelna naudu. Pelnīt naudu, tas nozīmē rakstīt par visu to, par ko rakstot var nopelnīt naudu un nerakstīt par to, par ko rakstot var iedzīvoties nepatikšanās un zaudēt naudu. Šeit pilnā mērā darbojas princips "kas maksā, tas pasūta mūziku". Ja...


Šamā visnotaļ respektējamā viedokļa pirmajā teikumā vārda "medijam" vietā pilnīgi pamatoti var likt jebkuru citu taml. "rietumdemokrātiskās vērtības ietverošu", šajā pašreizējā "valstī" truli parazitējošu un / vai krampjaini agonējošu "tautsaimniecības biznesa" sfēru vai nozari. Tostarp, piemēra pēc - "izglītības" biznesu, "veselības aizsardzības" biznesu, "kultūras" biznesu, arī "tiesībsargājošo" biznesu, u.t.t., u.t.j.pr. - līdz pat "valsts / pašvaldību pārvaldes" biznesam, kurā veģetējošie personāži (tieši tāpat kā jebkurā citā no minētajām u.c. visām pārējām "tautsaimniecības biznesa" sfērām) vienkārši pelna naudu. TIKAI un VIENĪGI. T.i., protams – ar dažiem ļoooti retiem un arvien retākiem ekskluzīviem izņēmumiem, kas tikai apstiprina esošo "lietu kārtību", kā zināms.

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

07.08.2019. 18:53

( Atbilstoši "tekošā momenta" aktualitātēm "optimizēts" viedoklis iz XXI gadsimta pirmās desmitgades )

Patiesībā - JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus” u.c. taml. “infospama agregatorus” / tradicionālos TV un radio “inforuporus” / uz IT u.c. taml. “inovatīvo komunikācijas & manipulācijas formātu platformas” balstītus “alternatīvos audiovizuālos instrumentus”).

Šis tā dēvēto "masmēdītāju" jeb "masmē.dekļu" tiražētais ZOMBĒJUMS ir tematiski absolūti visaptverošs un neierobežoti "universāls" - ieskaitot dažādas subjektīvi tendenciozi sashēmotas / lobētas "sazvērestības teorijas", t.sk. (piemēra pēc) arī savulaik mēnešiem "ilgtspējīgi" un izmisīgi skaļi izbazūnēto "oligarhu sarunu" farsu, tāpat arī regulāri aktualizēto "čekas maisu" atsevišķu tendenciozi sakompilētu fragmentu "kontrolēti dozētu" izgāšanu publiskai izķidāšanai, protams (neiztrūkstoši un neizbēgami) arī ikdienišķi "prezentējot bauru mērķauditorijai" nepārtrauktas militārhistēriskas "krievi nāk‼!" konvulsijas, komplektā ar bezprecedenta masīvu totāli debilizējošas "hibrīdkara lumpenpropaGANDĒŠANAS" zombējumu, komplektā ar vietējā, "ģeopolitiski" reģionālā vai globālā "fasējuma" standartpliekani sadzīviskās "ziepenes" +/- populāru privātpersonāžu izpildījumā u.c. taml. pa lēto angažēta, truli defektīvas vai pat apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" bezjēgā pārkropļota lumpeņspama draņķības.

Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmēdītājiem ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat izpildoties "nesavtīgi lojālpatrEJotiski / rietumdeRmoliberastiski" un taml. pat demonstratīvi klaji subjektīvi tendenciozi motivēti - šādiem morāli un reāli prostituētiem masmēdītājiem / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības". Vienlaikus arī – piekopjot pa lēto angažētu, nu jau visaptveroši masīvu dzīvnieciski trulu un pat apzināti PRETLIKUMĪGU CENZŪRU, kas tiek vērsta gan pret angažētāju norādītajiem / pasūtītajiem "izstrādes figurantiem", gan arī pret pašu masmēdītāju subjektīvi izvēlētajiem iedomātajiem "bīstamajiem pretiniekiem" / "šķiriskajiem ienaidniekiem".

Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmēdītājiem” jeb “masmēd.ekļiem” (sevišķi jau - tādiem uz "netīri dzelteno noplūžu" rēķina truli parazitējošiem "žļurKAnālistiem", kā lapsa ar savu "netradicionālo minoritāšu lepnumskapi" piecirst-komu) nekāds truli prasts “populisms”, regulāras publiskas "raganu medības", mikrocefālu deģenerātu organizētas un piekoptas publiskas "linčošanas" un taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpeņauditorijas VISAPTVEROŠS MASVEIDA ZOMBĒJUMS, vienkārši nebūtu iespējams. Tā vi’š i’, ko šam padarīsi...

-----------

Ir sacīts: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

Un, arī: “DOMĀ līdzi!!!…”

Jo, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

Jā, bet...

07.08.2019. 18:27

Ja medijam nav ideoloģisku uzstādījumu, tad tas vienkārši pelna naudu. Pelnīt naudu, tas nozīmē rakstīt par visu to, par ko rakstot var nopelnīt naudu un nerakstīt par to, par ko rakstot var iedzīvoties nepatikšanās un zaudēt naudu. Šeit pilnā mērā darbojas princips "kas maksā, tas pasūta mūziku". Ja nodokļu maksātāji būtu noteicēji par savu nodokļos nomaksāto naudu, tad viņi varētu algot medijus un tie strādātu nodokļu maksātāju, t.i.Latvijas sabiedrības interesēs. Taču tagad tie, kuri pievāc nodokļos nomaksāto naudu, ar šo naudu maksā medijiem, lai tie strādātu viņu, nevis sabiedrības interesēs. Tā dzimst slavas dziesmas veiksmes stāstiem un pasakas par mūsu valstsvīru bezgalīgajām rūpēm, lielajiem centieniem un pašaizliedzīgo darbu valsts un tautas labā. Par kaut kādu mediju objektivitāti vispār nav ko runāt.

Atbildēt

Ne pa tēmu.

07.08.2019. 17:44

Garlaicīgi.

Atbildēt

cs

07.08.2019. 17:43

Latvijas mediju spogulī pasaule ir primitīvi melnbalta un sekla. Atšķirīgs viedoklis pat sabiedriskajos medijos nereti tiek atklāti apņirgts, padarīts par joku un vīpsnu objektu veidā, kas nedarītu godu pat padsmitniekiem skolā. - ŽETONS !

Atbildēt

Latvis

07.08.2019. 17:34

Mums jau tas "spogulis" ir greizs. Mūsu medijiem 90-mitajos nebija ļauts rādīt, rakstīt par likvidācijām , tagad aizliegts par atkatiem. Var jau izrunāties, bet nākošā dienā uz darbu var neiet, tā kļūst par neatkarīgajiem žurnālistiem, kas gan atkarīgi no nākamā darba devēja, jeb redaktora.

Atbildēt

Karote

07.08.2019. 17:18

Pārāk maza sabiedrība, pārāk "visi visus zin", pārāk niecīga ekonomika, utt., lai tādā mikromērogā varētu rasties, pastāvēt ,kas līdzīgs neatkarīgai žurnālistikai, vai vismaz pozicionēti konkurējoši grupējumi. Tāpēc nevajag nedz zināšanas, nedz plašāku skatījumu, pētījumus, tam nav naudas, nav interesentu. Pietiek zināt ,kāda ir "ģenerālā līnija", un veikli laipot personīgajos kontaktos, jo kas zin, vai tas ,kam šodien ko piekasīgi pajautāsi, uzrakstīsi, rīt neizrādīsies tavs darbadevējs. Savs kažoks svarīgāks par visiem tiem oficiozajiem sviestiem:)

Atbildēt

cilvēkmīlis

07.08.2019. 16:11

"asiņainā pundura" bildes vietā gribētos rosenberg glamūr foto.Vajag gribet un prast,un būs!

Atbildēt

Paldies

07.08.2019. 16:08

"Žurnālists, redaktors, medijs ir tas, kuram ir izvēle. Katru dienu daudz dažādu izvēļu, ko un kā atspoguļot. Un mediji izdara šīs izvēles, pieskaroties tikai patvaļīgi izvēlētiem īstenības fragmentiem."Izlaists-neatspoguļot!Paldies vēlreiz.

Atbildēt

Milda

07.08.2019. 15:22

»

Ansītis

Visi radio nodarbinātie ir jāsamazina par 50% un palikušajiem iznāks normālas algas un varēs paprasīt kvalitatīvu darbu...


Izskatās ka radio nevajag ne valdi...ne padomi un nevienu citu virsvadības formu un ātri jāiekļauj Latvijas TV vienotā sistēmā.
Būs gan algu ekonomija gan iespējas sakārtot kadrus ar samazinājumu vismaz 60% apmērā

Atbildēt

Ansītis

07.08.2019. 15:19

Visi radio nodarbinātie ir jāsamazina par 50% un palikušajiem iznāks normālas algas un varēs paprasīt kvalitatīvu darbu!!!
Tad tāds personāžs kā Rožkalne nebūs jāuzaicina ka papildus darba spēks lai no pārējo kopalgu fonda saņemtu iespējams neadekvātu algu par savu sniegumu.
Liekas ka sūdzmaņiem ir jāizsniedz "vilka"pases lai dodas uz citiem privātajiem radio un saņem baigi palielo algu....jo tur tā it kā maksājot

Atbildēt

Liepniekam taisnība

07.08.2019. 14:50

Latvijas mediju spogulī pasaule ir primitīvi melnbalta un sekla. Varētu piebilst ka vairumā tās Letas ziņas tiražētas vienā iespējamā variantā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...