Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaspro

19.08.2019. 13:57

Būtu ļoti nepieciešams lai 4 vara arī iesniegtu amatpersonu deklarācijas.

Atbildēt

dsofrhb

16.08.2019. 09:59

Skumji, bet esmu 100%-īgi spiests piekrist autoram. Praktiski visas ziņas jāfiltrē caur savu izpratni - kur ir vienkārši muļķības, kur pasūtījuma raksti, kur vienkārši kopētas citu izperētās atklāsmes. Un to kopumā nosauc par žurnālistiku, kam pienāktos sabiedrības cieņa un atbilstoša alga. Pašiem trūkst elementāras izglītības, bet ambīcijas ui ui!

Atbildēt

Andrs

14.08.2019. 12:07

Kam gribās var jau riet cik tīk,bet doma un virsraksts ir teicams!

Atbildēt

BV

13.08.2019. 20:50

http://www.knl.lv/raksti/1004/komenti/
Dombura kungs, par Kalvīša kompetenci varēja pārliecinaties Latvijas televīziajs 100.pantā, kurā tas paziņoja, ka saimniecība megavatu patērē 10 gados (8,3kWh mēnesī) kas ir totāls tehnisks un ekonomisks sviests. Pie tam Kalvītis tad bija savā pirmajā premjerēšanas laikā un tikko atgriezies no Ignalinas apspriedes. Tas tika atgadināts gan LTV gan Latviajs radio brivaja mikrofonā. Kāpec mediji jau tad savlaicigi nesāka kritizet Kalviti? Tikai pec tam nāca spešals. Secinajums - pie otras Kalviša valdibas sastrādātā par 50% vainigi valsts mediji. Tieši ta otrā Kalvīsa valdība jau arī atļāva to nekustamo aizņemsanas burbuli pūst......................... nekustamā īpašuma tirgus bezzobainais regulējums ir ļāvis ieplūst Latvijā milzīgam neskaidras izcelsmes naudas daudzumam, kas ir ne vien nesamērīgi uzpūtis zemes un mājokļu cenas, bet arī devis prāvu ieguldījumu inflācijas pieaugumā. Resursu nepareizā pārdale ar nodokļu un budžeta starpniecību ir veicinājusi daudzu sociālo problēmu saasināšanos un paralizējusi vidusšķiras nostiprināšanos.
------------------
Kā var savlaicīgi pamanīt OIKu, ja nav sajēgas par pamaterminem. Gadiem radio un TV lietoti kilovati kilovatstundu vietā.

Atbildēt

Galvenais,

13.08.2019. 14:29

ka polittehnplogi ir nevainīgi un pūkaini, ak, aizmirsās pateikt - supergodīgi! :))

Atbildēt

kabinets

13.08.2019. 03:42

Kam par tām milzu pumpām jāuzņemas atbildība un nemitīgo psihozi ar rakstāmrīka virpināšanu?

Atbildēt

Viens ziņu neobjektivitātes piemērs

10.08.2019. 04:23

Latvijā ir reğistrēti vairāk kā 200 sporta veidi (skat.LSF mājas lapu). Sporta ziņās neproporcionāli liels ziņu apjoms, piemēram, futbolam un tenisam, sporta veidiem ar nelielu interesentu un dalībnieku skaitu Latvijā. Kā lēmumus pieņem sporta ziņu redaktori, žurnālisti? Kāds pamatojums ziņu prioritātei, kur to var izlasīt? Naudas apjoms federācijā, klubos?

Atbildēt

Nja

09.08.2019. 07:55

Afērista pārdomas.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

09.08.2019. 00:20

»

Mikropisan!

Esi apnicis visiem ar savām stikla pērlīšu vārdu tukšumu krellēm! Indulis Durka bija jaunā kļička


tev sūri skauž (atkal un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz minimāli interesanti, bet – vari tikai bezjēgā kroplīgi un lopiski truli atgremot to, uz ko ir spējīgi tevis apskaustie? Samierinies ar realitāti un nepsiho, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza. ;)

Bet nepārdzīvo tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onanīmiķi – gan jau arī tu, iespējams, kādā normāli cilvēciskā un atbilstoši lietderīgā izpratnē / izpausmē varētu izrādīties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt - ja vien tu savu iespējamo potenciālu pa glupo neizšķērdētu melnā skaudībā un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā veca sēta publiskajā telpā).

Atbildēt

Kurbads

08.08.2019. 20:28

Latviski rakstoša idiota murgs ar idiotisma izpausmi jau pirmajā teikumā. Tikai aklais neredz, ka valsts iekārta Latvijā nav demokrātija, bet oligarhija. Autors ir slikti redzošs indivīds, ko pierāda aceņu lietošana, un savu rakstu veidojis uz akla (melīga) pieņēmuma par demokrātisku iekārtu.
Kāpēc portāls regulāri publicē latvijiešu idiotu murgus???

Atbildēt

TYT

08.08.2019. 18:24

Tā vietā, lai tukši filozofētu, viļātu filozofiskā mērcē savus spriedelējumus, Liepniekam vajadzēja skaidri un gaiši pateikt precīzi, kurš medijs apkalpo kuru oligarhu vai ekonomisko grupējumu. Ko apkalpo IRlv, ko NRA, ko LAlv, ko Latvijas Radio Ziņu dienests, ko TV3, DELFI, utt.? Vajag ietekmju karti, lai cilvēkiem skaidrs kurš ko un kam stabulē?
A te tiek apcilāta viena Rožukalne. Diezgan garlaicīgs tantuks, kurai trūkst rakstīšanas talanti, nav neviena vērā ņemama sasnieguma, vienīgi apbrīnojams talants piesūkties, kur vien iespējams. Liepnieka kungs, zems lidojums, zems.

Atbildēt

forcemajeure

08.08.2019. 14:05

taisnība, letas ziņas, kuras galvenokārt no preses relīzēm, kuras raksta studentiņi, tālāk veido studentiņi ar knapīgi knapu zināšanu un pieredzes bagāžu. imo, vajadzētu pieņemt kādus noteikumus, kas aizliedz portāliem copy peistot letu. riebās lasīt visur vienu un to pašu. tāpēc vairs nelasu. ietaupu laiku.
Bet Jurģim pluss par rakstu. savs redzējums par žurnālistikas nāvi un zombijveidīgo pirāteksistenci

Atbildēt

viedais

08.08.2019. 11:05

»

Tādi esam

Un sekli nav tikai žurnālisti. Tādi ir arī juristi, skolotāji un citi publikas apkalpotāji, nemaz nerunājot par politiķiem. Daļēji par to atbild diplomu tirgotavas ar saviem superrektoriem, kuru galvenais kritērijs ir studentu skaits, kas maksā superreoktora superalgu


liepniekam jau vajadzetu uzņemties kadu daļu atbildibas , pie tas putras varisanas vienmer bijis klat.. un tie viņa pasutijuma raksteļi bieži nonak pretrunas itka tos rakstitu šizfreniķis,, papetat liepnieka gara darbus vairaku gadu garuma:))

Atbildēt

Tādi esam

08.08.2019. 08:50

Un sekli nav tikai žurnālisti. Tādi ir arī juristi, skolotāji un citi publikas apkalpotāji, nemaz nerunājot par politiķiem. Daļēji par to atbild diplomu tirgotavas ar saviem superrektoriem, kuru galvenais kritērijs ir studentu skaits, kas maksā superreoktora superalgu.

Atbildēt

Mikropisan!

08.08.2019. 06:19

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Esi apnicis visiem ar savām stikla pērlīšu vārdu tukšumu krellēm! Indulis Durka bija jaunā kļička?

Atbildēt

2 x tiesāts O.Rubenis

08.08.2019. 04:44

Attiecībā uz digitālās televīzijas krimināllietu, jau ziņots, ka, pasludinot saīsināto spriedumu, Rīgas apgabaltiesa attaisnoja iepriekš notiesāto bijušo Nacionālā teātra direktoru Ojāru Rubeni, bijušo "Latvijas Valsts radio un televīzijas centra" (LVRTC) valsts pilnvarnieku Didzi Jonovu, biznesa konsultantu Valdi Purvinski un LVRTC valsts pilnvarnieku Adrianu Boldanu. Pirmās instances tiesa katram no viņiem bija piespriedusi naudas sodu 18 000 eiro apmērā.

Savukārt Jurģim Liepniekam apgabaltiesas sastāvs piesprieda 67 080 eiro lielu naudas sodu, bet bijušajam "LNT" direktoram Andrejam Ēķim apelācijas instances tiesa piesprieda 40 850 eiro lielu naudas sodu.

Atbildēt

ha-ha

07.08.2019. 21:32

Nav jau to 3/4, kas par kaut ko atbild! Tāpēc iegūt 1/4 atbildības nav iespējams. Matemātiski - viss tiecas uz 0.

Atbildēt

ha-ha

07.08.2019. 21:04

Visi mediji,liekās,pārkopē kāda cenzora tekstus.To nevar attiecināt uz ārzemēs bāzētiem medijiem un tāpat kā okupācijas gados nākās vākt patiesības drumslas arī no austrumu kaimiņa medijiem,pasaules medijiem.Tagadējie draugi vairs nevēlās mani izglītot manā dzimtajā valodā,kā to darīja krievu laikā.

Atbildēt

patiesībā

07.08.2019. 19:47

»

Jā, bet...

Ja medijam nav ideoloģisku uzstādījumu, tad tas vienkārši pelna naudu. Pelnīt naudu, tas nozīmē rakstīt par visu to, par ko rakstot var nopelnīt naudu un nerakstīt par to, par ko rakstot var iedzīvoties nepatikšanās un zaudēt naudu. Šeit pilnā mērā darbojas princips "kas maksā, tas pasūta mūziku". Ja...


Šamā visnotaļ respektējamā viedokļa pirmajā teikumā vārda "medijam" vietā pilnīgi pamatoti var likt jebkuru citu taml. "rietumdemokrātiskās vērtības ietverošu", šajā pašreizējā "valstī" truli parazitējošu un / vai krampjaini agonējošu "tautsaimniecības biznesa" sfēru vai nozari. Tostarp, piemēra pēc - "izglītības" biznesu, "veselības aizsardzības" biznesu, "kultūras" biznesu, arī "tiesībsargājošo" biznesu, u.t.t., u.t.j.pr. - līdz pat "valsts / pašvaldību pārvaldes" biznesam, kurā veģetējošie personāži (tieši tāpat kā jebkurā citā no minētajām u.c. visām pārējām "tautsaimniecības biznesa" sfērām) vienkārši pelna naudu. TIKAI un VIENĪGI. T.i., protams – ar dažiem ļoooti retiem un arvien retākiem ekskluzīviem izņēmumiem, kas tikai apstiprina esošo "lietu kārtību", kā zināms.

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

07.08.2019. 18:53

( Atbilstoši "tekošā momenta" aktualitātēm "optimizēts" viedoklis iz XXI gadsimta pirmās desmitgades )

Patiesībā - JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus” u.c. taml. “infospama agregatorus” / tradicionālos TV un radio “inforuporus” / uz IT u.c. taml. “inovatīvo komunikācijas & manipulācijas formātu platformas” balstītus “alternatīvos audiovizuālos instrumentus”).

Šis tā dēvēto "masmēdītāju" jeb "masmē.dekļu" tiražētais ZOMBĒJUMS ir tematiski absolūti visaptverošs un neierobežoti "universāls" - ieskaitot dažādas subjektīvi tendenciozi sashēmotas / lobētas "sazvērestības teorijas", t.sk. (piemēra pēc) arī savulaik mēnešiem "ilgtspējīgi" un izmisīgi skaļi izbazūnēto "oligarhu sarunu" farsu, tāpat arī regulāri aktualizēto "čekas maisu" atsevišķu tendenciozi sakompilētu fragmentu "kontrolēti dozētu" izgāšanu publiskai izķidāšanai, protams (neiztrūkstoši un neizbēgami) arī ikdienišķi "prezentējot bauru mērķauditorijai" nepārtrauktas militārhistēriskas "krievi nāk‼!" konvulsijas, komplektā ar bezprecedenta masīvu totāli debilizējošas "hibrīdkara lumpenpropaGANDĒŠANAS" zombējumu, komplektā ar vietējā, "ģeopolitiski" reģionālā vai globālā "fasējuma" standartpliekani sadzīviskās "ziepenes" +/- populāru privātpersonāžu izpildījumā u.c. taml. pa lēto angažēta, truli defektīvas vai pat apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" bezjēgā pārkropļota lumpeņspama draņķības.

Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmēdītājiem ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat izpildoties "nesavtīgi lojālpatrEJotiski / rietumdeRmoliberastiski" un taml. pat demonstratīvi klaji subjektīvi tendenciozi motivēti - šādiem morāli un reāli prostituētiem masmēdītājiem / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības". Vienlaikus arī – piekopjot pa lēto angažētu, nu jau visaptveroši masīvu dzīvnieciski trulu un pat apzināti PRETLIKUMĪGU CENZŪRU, kas tiek vērsta gan pret angažētāju norādītajiem / pasūtītajiem "izstrādes figurantiem", gan arī pret pašu masmēdītāju subjektīvi izvēlētajiem iedomātajiem "bīstamajiem pretiniekiem" / "šķiriskajiem ienaidniekiem".

Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmēdītājiem” jeb “masmēd.ekļiem” (sevišķi jau - tādiem uz "netīri dzelteno noplūžu" rēķina truli parazitējošiem "žļurKAnālistiem", kā lapsa ar savu "netradicionālo minoritāšu lepnumskapi" piecirst-komu) nekāds truli prasts “populisms”, regulāras publiskas "raganu medības", mikrocefālu deģenerātu organizētas un piekoptas publiskas "linčošanas" un taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpeņauditorijas VISAPTVEROŠS MASVEIDA ZOMBĒJUMS, vienkārši nebūtu iespējams. Tā vi’š i’, ko šam padarīsi...

-----------

Ir sacīts: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

Un, arī: “DOMĀ līdzi!!!…”

Jo, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

Jā, bet...

07.08.2019. 18:27

Ja medijam nav ideoloģisku uzstādījumu, tad tas vienkārši pelna naudu. Pelnīt naudu, tas nozīmē rakstīt par visu to, par ko rakstot var nopelnīt naudu un nerakstīt par to, par ko rakstot var iedzīvoties nepatikšanās un zaudēt naudu. Šeit pilnā mērā darbojas princips "kas maksā, tas pasūta mūziku". Ja nodokļu maksātāji būtu noteicēji par savu nodokļos nomaksāto naudu, tad viņi varētu algot medijus un tie strādātu nodokļu maksātāju, t.i.Latvijas sabiedrības interesēs. Taču tagad tie, kuri pievāc nodokļos nomaksāto naudu, ar šo naudu maksā medijiem, lai tie strādātu viņu, nevis sabiedrības interesēs. Tā dzimst slavas dziesmas veiksmes stāstiem un pasakas par mūsu valstsvīru bezgalīgajām rūpēm, lielajiem centieniem un pašaizliedzīgo darbu valsts un tautas labā. Par kaut kādu mediju objektivitāti vispār nav ko runāt.

Atbildēt

Ne pa tēmu.

07.08.2019. 17:44

Garlaicīgi.

Atbildēt

cs

07.08.2019. 17:43

Latvijas mediju spogulī pasaule ir primitīvi melnbalta un sekla. Atšķirīgs viedoklis pat sabiedriskajos medijos nereti tiek atklāti apņirgts, padarīts par joku un vīpsnu objektu veidā, kas nedarītu godu pat padsmitniekiem skolā. - ŽETONS !

Atbildēt

Latvis

07.08.2019. 17:34

Mums jau tas "spogulis" ir greizs. Mūsu medijiem 90-mitajos nebija ļauts rādīt, rakstīt par likvidācijām , tagad aizliegts par atkatiem. Var jau izrunāties, bet nākošā dienā uz darbu var neiet, tā kļūst par neatkarīgajiem žurnālistiem, kas gan atkarīgi no nākamā darba devēja, jeb redaktora.

Atbildēt

Karote

07.08.2019. 17:18

Pārāk maza sabiedrība, pārāk "visi visus zin", pārāk niecīga ekonomika, utt., lai tādā mikromērogā varētu rasties, pastāvēt ,kas līdzīgs neatkarīgai žurnālistikai, vai vismaz pozicionēti konkurējoši grupējumi. Tāpēc nevajag nedz zināšanas, nedz plašāku skatījumu, pētījumus, tam nav naudas, nav interesentu. Pietiek zināt ,kāda ir "ģenerālā līnija", un veikli laipot personīgajos kontaktos, jo kas zin, vai tas ,kam šodien ko piekasīgi pajautāsi, uzrakstīsi, rīt neizrādīsies tavs darbadevējs. Savs kažoks svarīgāks par visiem tiem oficiozajiem sviestiem:)

Atbildēt

cilvēkmīlis

07.08.2019. 16:11

"asiņainā pundura" bildes vietā gribētos rosenberg glamūr foto.Vajag gribet un prast,un būs!

Atbildēt

Paldies

07.08.2019. 16:08

"Žurnālists, redaktors, medijs ir tas, kuram ir izvēle. Katru dienu daudz dažādu izvēļu, ko un kā atspoguļot. Un mediji izdara šīs izvēles, pieskaroties tikai patvaļīgi izvēlētiem īstenības fragmentiem."Izlaists-neatspoguļot!Paldies vēlreiz.

Atbildēt

Milda

07.08.2019. 15:22

»

Ansītis

Visi radio nodarbinātie ir jāsamazina par 50% un palikušajiem iznāks normālas algas un varēs paprasīt kvalitatīvu darbu...


Izskatās ka radio nevajag ne valdi...ne padomi un nevienu citu virsvadības formu un ātri jāiekļauj Latvijas TV vienotā sistēmā.
Būs gan algu ekonomija gan iespējas sakārtot kadrus ar samazinājumu vismaz 60% apmērā

Atbildēt

Ansītis

07.08.2019. 15:19

Visi radio nodarbinātie ir jāsamazina par 50% un palikušajiem iznāks normālas algas un varēs paprasīt kvalitatīvu darbu!!!
Tad tāds personāžs kā Rožkalne nebūs jāuzaicina ka papildus darba spēks lai no pārējo kopalgu fonda saņemtu iespējams neadekvātu algu par savu sniegumu.
Liekas ka sūdzmaņiem ir jāizsniedz "vilka"pases lai dodas uz citiem privātajiem radio un saņem baigi palielo algu....jo tur tā it kā maksājot

Atbildēt

Liepniekam taisnība

07.08.2019. 14:50

Latvijas mediju spogulī pasaule ir primitīvi melnbalta un sekla. Varētu piebilst ka vairumā tās Letas ziņas tiražētas vienā iespējamā variantā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...