Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zane

20.03.2016. 04:08

»

interesanti

Nez kā uz šo filmu būtu reaģējis šis drošības policijas izmeklētājs, ja filmas autori būtu nevis Lielbritānija bet Krievija


Labs jautājums,manuprāt būtu liela vētra,kā par to aktieri,kurš izmēģināja automātu.

Atbildēt

Ciānkālijs

14.03.2016. 18:40

varu pateikt tikai savu viedokli. No BBC puses šī dokumentālā Filmiņa ir tīra naida kurināšana starp Latviju (latviešiem) un Krieviju (krieviem), un tas nav labi.

Atbildēt

Andrē

13.03.2016. 21:02

Ja pensionārs salauž krievu karoga kātu, viņš tiek notiesāts, ja iznīcina Latvijas karogu, tas nav noziegums. Tātad DP strādā Krievijas labā!

Atbildēt

08.03.2016. 09:56

»

Nevienam, draudziņ, nav šaubu, ka tas bija Latvijas karogs


Tādu atzinumu dos, ja iesūdzēs tiesā LTV1 un citus filmas demonstrētājus.

Atbildēt

Daunis Auers

07.03.2016. 22:09

Vai Mihailova kungs saņēma honorāru par savām nepareizībām?

Atbildēt

tie jau čekisti

07.03.2016. 20:15

tā 'žēlo' Latvijas karogu

Atbildēt

ekonomists

07.03.2016. 17:28

Nav skaidrs, kāpēc tika parādīta tikai filmas 1.daļa un arī ar cenzēta (izgriesti atsevišķi skati, kas ir angļu versijā. Jautājums LTV 1 - kad būs filmas turpinājums.

Atbildēt

Ēdelweiss

07.03.2016. 15:43

»

Pierādīts ta snav, bet pazīmes sakrīt, arī Latgale pieminēta, kur var būt šis karogs. Kā jau minēju, taisīt var "cirku", bet vainīgi filmas izplatītaji...


Interesani būtu uzzināt kura kompetenta tiesibsargajošā instiūcija deva atzinumu, ka tas bija tik tiešām LR karogs un LR ģērbonis atbilstoši LR normatīvajos aktos iestraātajiem standartiem...??? Nevis kaut kas lidzīgs..kā visi LR pārvaldes darboņi līdzīgi cilvēkiem..nu vismaz nosacīti vizuāli...

Atbildēt

Edelweiss

07.03.2016. 15:39

Nu, nevienas citas tiesiskas valsts pilsonim nav aizliegts dedzināt LR karogu un spārdīt LR ģērboni ārpus LR jurisdikcijas teritorijas....tāda veida paužot savu attieksmi pret LR ieviesto un valdošo politmafijas klanu kloākas Saeima un tās kliķes MK totālo valstioskās noziedzības , dzimtbūšanas un genocida 4.maija rezīmu...Tāk kā tas "iesniedzejs" veltīgi demonstrē savas mūžīgā verga, sulaiņa latviski nacionalo iedzimto debilismu...

Atbildēt

07.03.2016. 15:30

»

Dīvaini

Vai filmas veidotāji reāli no valsts iestādes norāva karogu un ģerboni vai tie bija filmas rekvizīti - speciāli izgatavoti, iegādāti filmas vajadzībām. Jūs loģika ir pērtiķa līmenī, turpiniet aizstāvēt arī "slotaskātu


Pierādīts ta snav, bet pazīmes sakrīt, arī Latgale pieminēta, kur var būt šis karogs. Kā jau minēju, taisīt var "cirku", bet vainīgi filmas izplatītaji.

Pēc būtības par to karoga zaimošanu - var jau taisīt visādas filmas, bet atbildīgie ir tie, kas tās demonstrē.Līdzīgi - portāli saskaņā ar likuma prasībām dzēš aizdomīgus komentārus, jo baidās atbildības.

Politiski jau filma pareiza, bet juridiski?Vainīgi ir filmas rādītaji, arī LTV1, kas saucami pie atbildības. Te vairs strīda nav.

Tādēl jāraksta policijai iesniegums ar lūgumu ierosināt kriminalprocesu pret LTV1 amatpersonām, tikai jāmin vismaz viena konkrēta, jo to prasa likums.

Atbildēt

Dīvaini

07.03.2016. 10:47

»

Pamatojoties uz lietā veiktiem atzinumiem, juebkura privātpersona var noraut publiski izkliktu valsts karogu un mīdīt kājām. Vienīgais prieksnoteikums, lai persona netiktu sodīta, ir mazakais trīs neatkarīgu, savstarpēji nepazīstamu liecinieku liecības, kas apliecina, ka karoga zaimotajs ir pirms zaimošanas...


Vai filmas veidotāji reāli no valsts iestādes norāva karogu un ģerboni vai tie bija filmas rekvizīti - speciāli izgatavoti, iegādāti filmas vajadzībām. Jūs loģika ir pērtiķa līmenī, turpiniet aizstāvēt arī "slotaskātu".

Atbildēt

Dīvaini

07.03.2016. 10:45

Kāpēc neviens gudrinieks vēl nepieprasa sodīt par slepkavību māsklas filmas viedotājus, kur parādīta slepkavība? Tas būtu tik pat adekvāti.

Atbildēt

07.03.2016. 09:28

»

Atbrivotajs

Agresors parasti sak ar iekarotas valsts simbolu iznicinasanu.Krima un Doneckas okupetajas teritorijas ar to ari saka. Atkal uzkerusies uz kremlinu agitproma provokacijam.Lai noverstu no galvenas temas,ka musu sabiedrotie ar ierociem nak mums paliga PUNKTS


Pēc būtības par to karoga zaimošanu - var jau taisīt visādas filmas, bet atbildīgie ir tie, kas tās demonstrē.Līdzīgi - portāli saskaņā ar likuma prasībām dzēš aizdomīgus komentārus, jo baidās atbildības.

Atbildēt

Atbrivotajs

07.03.2016. 09:03

Agresors parasti sak ar iekarotas valsts simbolu iznicinasanu.Krima un Doneckas okupetajas teritorijas ar to ari saka. Atkal uzkerusies uz kremlinu agitproma provokacijam.Lai noverstu no galvenas temas,ka musu sabiedrotie ar ierociem nak mums paliga PUNKTS.

Atbildēt

06.03.2016. 23:40

Pamatojoties uz lietā veiktiem atzinumiem, juebkura privātpersona var noraut publiski izkliktu valsts karogu un mīdīt kājām. Vienīgais prieksnoteikums, lai persona netiktu sodīta, ir mazakais trīs neatkarīgu, savstarpēji nepazīstamu liecinieku liecības, kas apliecina, ka karoga zaimotajs ir pirms zaimošanas akta publiski bļāvis - "Es jums hipotētiski parādu, kā nedrīkst darīt, lai nepārkāptu likumu".!

Atbildēt

garāmejot

06.03.2016. 22:19

»

interesanti

Nez kā uz šo filmu būtu reaģējis šis drošības policijas izmeklētājs, ja filmas autori būtu nevis Lielbritānija bet Krievija


Droši vien, ka tāpat. Un ne jau tāpēc, ka biedrs no dp būtu vārda brīvības cīnītājs.
Eksperimentu vajadzētu veikt kādam nenozīmīgam Latgales "separātistam". Iespējams, izrādītos, ka uz vārda brīvību ir tiesības UK un RUS, bet tādu nav pušmucovietim.

Atbildēt

hm

06.03.2016. 21:13


Vārda brīvība!
Līdz 1. aprīlim turpat mēnesis!

Atbildēt

Justas

06.03.2016. 20:44

Lopam Mihailovam vajag prasīt, kurā žanru teorētiskajā izklāstā viņš to ir atradis -fikcijas žanra (pseido-dokumentālais stils). Ja krievi būtu to izdarījuši, tad lops Mihailovs dziedātu citu dziesmu no latviešu smirdoņu repertuāra.Tad viņš atzītu noziegumu. Kādi gan lopi ir latvieši!

Atbildēt

Justas

06.03.2016. 20:40

Nav tāds žanrs, kā tas lops latviešu izdzimtenis Mihailovs muld- fikcija; bet tā latviešiem vajag!

Atbildēt

Okšķeris

06.03.2016. 20:34

Tas Mihailosvs ir glups un glumš latviešu mēsls, kas māti gatavs pārdot.

Atbildēt

karogs

06.03.2016. 19:59

Ja paļaujamies iesniedzēja loģikai, tad jau nevar neko filmēt ne spēlfilmas, ne dokumentālās, ne pseido-dokumentālās (tas pašas spēlfilmas vien ir). Tad jau jebkurā spriedzes filmā var saskatīt, aicināšanu uz vardarbību, alkohola lietošanu, narkotiku lietošanu, kaut kā zaimošanu.
Par "Ugunsgrēku" arī jāraksta iesniegums tur alkoholisms , izlaidība un vardarbība un "Baiga vasara" tā vispār ataino Latvijas okupāciju un valstiskuma likvidēšanu (visus uz cietumu)

Atbildēt

interesanti

06.03.2016. 19:58

Nez kā uz šo filmu būtu reaģējis šis drošības policijas izmeklētājs, ja filmas autori būtu nevis Lielbritānija bet Krievija!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...