Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bergers

22.12.2011. 12:55

Tas taču ir kas apbrīnojami negaidīts,visu cieņu Lapsas kungam,tauta vienmēr gaida tikai patiesību.Mēs taču zinam,ka MELOTS TIK katru dienu,ikmirkli,jo redz savējie,t.i.JL taču ir Knab sabiedrotie un tas nekad nebeigsies,kamēr visas Strīķes un Vilki tur sēdēs un spēlēs bērnu dārza rotaļas pēc JL pasūtījuma.

Atbildēt

Bergers

22.12.2011. 12:55

Tas taču ir kas apbrīnojami negaidīts,visu cieņu Lapsas kungam,tauta vienmēr gaida tikai patiesību.Mēs taču zinam,ka MELOTS TIK katru dienu,ikmirkli,jo redz savējie,t.i.JL taču ir Knab sabiedrotie un tas nekad nebeigsies,kamēr visas Strīķes un Vilki tur sēdēs un spēlēs bērnu dārza rotaļas pēc JL pasūtījuma.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

22.12.2011. 12:46

Niks: «Bez šefa akcepta tur nekas nekas nav noticis. Turpat arī naudas mazgātāji, kas trenkā neeksistējošās "papīra" kravas pāri Terehovai. Tad pie reizes būs saprotams arī statistikā nemitīgi augošais Latvijas "eksports".»

>>> Ja atmiņa neviļ, tad Pietiek! rakstīja par to pirms kāda gada, kad atklājās — KNAB darbinieks Juris Jurašs bija organizējis šādas naudas atmazgāšanas ar zirgu eksportu no audzētavas kaut kur Burtniekos!

Atbildēt

cik prasti!

22.12.2011. 12:39

nekā citādi jau nevarēs jaukt gaisu, jo, ja publicēs vaškeviča paša sarūpētos materiālus, vaškevičam vai viņa aizstāvjiem var 'piešūt lietu', bet te labais lapsas onkulis izsludina konkursiņu - un tiesu darbinieki un tiesneši steidz kopēt lietu un nest uz lapsas pastkastīti :)
lapsa sevi tā diskreditējis, ka diez vai kāds viņa pļāpām pievērš uzmanību, būs kā tai fabulā par "vilks aitās!"

Atbildēt

Jānis

22.12.2011. 12:38

Varbūt no sākuma pastāstiet, kādi rezultāti ir iepriekšējam konkursam par "Saskaņas centru"? Kāda jēga mums te sūtīt kaudzi ar materiāliem, ja viņi pēc tam netiek publicēti?

Atbildēt

ha

22.12.2011. 11:44

nu,nu

Atbildēt

> Lapsa

22.12.2011. 11:24

Aga, protams, ar visiem apsūdzības rakstiem un pierādījumiem, un sarunu ierakstiem, un vēl naudas čumadānu un trīs kontrabandas benzīna cisternas. Varbūt kādam vajag ieliet?:)
PIETIEK

Atbildēt

paija

22.12.2011. 11:21

Skadrs,ka ir atnesis, bet Lapsam jaizliekas, ka atradis tos pie majas atkritumu maisā ,nevar taču tik atklati ieradīt,ka sadarbojas ar Vaskeviču

Atbildēt

nikam

22.12.2011. 11:16

Jā, ļoti labprāt, sūtiet tik šurp visu, kas ir!
PIETIEK

Atbildēt

Lapsa

22.12.2011. 11:11

Vai tad Vaškevičs tev vēl nokādus lietas materiālus nav atnesis? Piedod, neticu.

Atbildēt

Lapsa

22.12.2011. 11:11

Vai tad Vaškevičs tev vēl nokādus lietas materiālus nav atnesis? Piedod, neticu.

Atbildēt

> Kurkulim

22.12.2011. 11:09

Mans viedoklis ir tāds, ka šādam tipam kā vasķevičs bija jāsēd cietumā jau sen, bet viņa daudzskaitlīgie jumti TP viņu piesedza.

Atbildēt

> kurkulim

22.12.2011. 11:07

Kurksti cik gribi, ar nopirktu žurnālistu palīdzību ietekmēt tiesu nez vai izdosies.

Atbildēt

Aizsardzība kam?

22.12.2011. 10:54

No vienas puses tiesiskā aizsardzība nepieciešama lieciniekiem, bet no otras visām nelikumībās iesaistītām amtpersonām, un ne tikai. Abām pusēm vajadzīga aizsardzība un aizstāvība ko nodrošina procesa noslepenošana.

Atbildēt

niks

22.12.2011. 10:43

Tad vajag publiskot visas Vaškeviča "firmas" krimināllietas, kur viņa padotie un personas, kas pavada, iejauktas liela mēroga kontrabandas lietās. Bez šefa akcepta tur nekas nekas nav noticis. Turpat arī naudas mazgātāji, kas trenkā neeksistējošās "papīra" kravas pāri Terehovai. Tad pie reizes būs saprotams arī statistikā nemitīgi augošais Latvijas "eksports". Viens un tas pats VID jau vien tas ir.

Atbildēt

kurkulis > Nja

22.12.2011. 10:24

Gudriniek, ja tev visi materiāli mājās, tak aizstiep uz kādu jenotveidīgo orgānu - tipa Nekā personīga vai IR. Jeb tomēr mājās nekā nav, arī zināšanu nekā - tikai vēlēšanās IRST?

Atbildēt

paijai

22.12.2011. 10:18

Ceri, ceri.:)

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

22.12.2011. 10:10

Ha ha hā! Labais!

Atbildēt

:)

22.12.2011. 09:29


Lapsa reti , bet esi vecis !!!

Atbildēt

Nja

22.12.2011. 09:08

Ja jau konkurss, tad jau tev vaškevičs vai viņa advokāts, jeb viņa slavenie "lētie" Amerikas lobiji sen visu vajadzīgo ir aizstiepuši. Varēsi citēt un visu sagrozīt kā vaškevičam izdevīgāk.

Atbildēt

paija

22.12.2011. 08:48

Un vēl ceru,ka oficiāli tiksiet brīdinati, ka aicinat cilvēkus uz noziegumu. Lietu izskatīs slegtā sede tapec,ka taja piemeroti krimināllietā liecinošo personu speciālās procesuālās aizsardzības pasākumi,lai netiktu apdraudētas sis personas un visi,kuru rīcība ir sie materiali ir brīdinati par kriminalatbildību par to izpaušanu.

Atbildēt

paija

22.12.2011. 08:36

Jūsu aizstāvamā Vaškevica rīcībā taču ir kriminallietas materiāli . Lai viņš jums nes bez atlīdzības. Bet laikam jau tur nesanāk stasts par Vaskeviča nevainīgumu un nenesīs vis. Kātad jūs ta pasteidzaties gramata jau vaimanat par nabaga vajato Vaški bez kriminallietas materiāliem

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...