Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Īsa pamācība Lembergam - valsts budžeta ābece

Andris Vilks, finanšu ministrs
23.10.2014.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecis

19.11.2014. 21:06

Autors savā rakstā ir ļoti precīzi pateicis,ka te pat nav ko piebilst!
Vienīgi,ilgus gadus vērojot Lemberga "rosīšanos" gan biznesā,gan kā pilsētas vietvaldim,kā arī ar nelikumīgi iegūtajiem līdzekļiem ,Lembergs ietekmē arī politiku-nodarbojās ar politisko korupciju.Var teikt,ka Lemberga izpratne par finansēm nesniedzās tālāk par "vatņiku" izpratni!
Jā,visie šitie Lemberga "fani" var viņam pajautāt,kurā ofšorā palika tā pensionāru nauda,kas bija paredzēta valsts budžetā(kādus gadus iepriekš) ???

Atbildēt

redfumts

26.10.2014. 11:08

cerams vairs šo vilku neredzēsim un neredzēsim tāpat kā solvitas druvietes un pārējos dažādus ...

Atbildēt

redfumts

26.10.2014. 11:07

cerams vairs šo vilku neredzēsim un neredzēsim tāpat kā solvitas druvietes un pārējos dažādus ...

Atbildēt

KGB

26.10.2014. 10:27

Ja būtu Nirnberga 2, tad tur pirmajā rindā sēdētu Vienotības "elite" un es jums draugi pateikšu - spriedums nebūtu diez ko glaimojošs. Tas viss,ko veica Vienotība, genocīdu pret pensionāriem, māmiņām, konsolidācijas un banku krahiem, iegrūžot tautu depresijā un piespiežot uz ekonomisko bēgļu statusu jaunas ģiemenes.
Ticu, ka Aivars Lembergs nav kristāldzidrs kā visiem stāsta, bet Lembergs ir izveicīgs, viltīgs, pragmatisks, izglītots, spējīgs vadīt un menedžēt lietas - viņam ir visas īpašības, lai vadītu Latvijas republiku vai arī to,kas no tās pāri palicis. Un vadītu ar neierobežōtām pilnvarām.
Tāpēc, sūda vilk, saņem spērienu pa pēcpusi un ar atzīmi 2 sēdies!!!!

Atbildēt

....

25.10.2014. 11:32

taču aizsūtiet to tupo Aleksi kaut kur pamācīties - pilnīgs stulbums!

Atbildēt

trpamtegks

25.10.2014. 06:58

veidojot budžetu vilka kungs ir iemācījies tikai divas darbības atņemt un dalīt ...

Atbildēt

trpamtegks

25.10.2014. 06:58

veidojot budžetu vilka kungs ir iemācījies tikai divas darbības atņemt un dalīt ...

Atbildēt

vest

24.10.2014. 14:07

Nu Vilka kunks, līdzības ar Minhauzenu gan vairāk ir jums nekā Lembergam, viņš vismaz kaut ko ir izdarījis, bet jus tik esat lielijies, prasījis lielāku algu un kritizējis citus, līdzīgi kā Sudraba, jus neesat rados.

Atbildēt

Lauku vecis

24.10.2014. 09:47

»

Vai nu tā ir

Ir daži jautājumi uz kuriem Vilka k-gs negribēs atbildēt...


Naudai jārodas no mana darba, kur augļi nāk un tiek paņemti no māmuļas Zemes.. No maniem sviedriem. Vilka nauda ir parazītiskā augļošana, kuru dzemdināja z'īdi!

Atbildēt

HARIS

24.10.2014. 09:37

Cik gan gudri mūsu komentētāji.Orientējās pat pasaules finansēs un ekonomikā.Un vispār-speciālisti par visām līnijām.Valsts ļoti zaudējusi,ka tādi cilvēki nav valdībā.Kapēc neejat par deputātiem uz Saeimu?Tur tagad tieši tādi speciālisti ir vajadzīgi,lai izveidotu jauno valdību.Tikai neaizmirstat Lembergu izvirzīt par premjeru.

Atbildēt

Trusis Džusis

23.10.2014. 18:35

»

paga paga

Cik zinu, tad Eiropas valstim un ASV ir taaaaadi paraadi, ka tos atdot vienkarsi nav iespejams. Atdod nozimetu turet visu tautu uz maizes un udens. Kas vienkarsi nav iespejams. Vilks to gribetu gan, bet pasam nezkapec pat 2 tukstosu euro alga liekas maza. Paraadi ar laiku tiek norakstiti, tada ir pasaules...


Tu pajolis vai ka? Salīdzināt Latviju ar ASV, ar Federalajam rezervēm, kas drukā dolārus, kad un cik grib, kas tulīt krievus būs nodushijushi, manipulējot ar naftas pieprasījumu, ar vienu no konkurētspējīgakājām ekonomiskajām sistēmām pasaule...
Un savus parādus var norakstīt tikai pašas ASV,nevienam citam tas nav laut. Paga paga, Tu nelieto psihotropas sēnes ?

Atbildēt

Kuņģis

23.10.2014. 18:24

Pretīgais kangars laikam šo "jo disciplinētāka valsts, zemāks deficīts un mazāks valsts ārējais parāds, jo aizņemšanās ir lētāka." bija domājis par ASV, Japānu un pārējām bankrotējušām rietumu lielvalstīm kas pagaidām turās pie dzīvības laupot citus.

Katram gadījumam šeit arī "minhauzena" argumenti
http://youtu.be/D3qZicQQyxs
http://youtu.be/E_ajNMnybD4

Atbildēt

nodokļu maksātājs

23.10.2014. 13:35

Pastāsti labāk kā sociālo budžetu Parex sanācijā iztērēji un nenoliki atpakaļ Atkal kārtējais veiksmes stāsts par ko tautai tagad grib pēdējo kreklu novilkt un pensinārus ar plikām kājām baltos palagos uz Bolderājas masu kapiem aizdzīt? Aldziņu lielāku sagribējies bezbērnu pārītim. Bet vai tu sajēdz vispār cik ar tavu kosmisko bērnu pabalstu padsmit eiro apmērā mēnesī cilvēks ilgi var izdzīvot? Nemaz nerunājot par tautai uzvelto nodokļu nastu, kas aug kā sēnes pēc lietus. Aug tikai tāpēc, ka pie varas ir tādi kā tu un tava kliķe, kur tautai piespiež jūsu izšķērdētos un izzagtos caurumus lāpīt!!!

Atbildēt

riebeklīši

23.10.2014. 13:15

Urrā! Beidzot lembiņam skolotājs uzradies! Iesakam nākošo tēmu ābecei - vilka ieteikumi kā strādājot bankā valsti uz miljoniem uz ausīm uzlikt (no darījumiem par nenomaksātiem nodokļiem no naudas atmazgāšanām caur delaveras fiktīviem ofšoriem un caur fiktīviem vasķveidīgiem kontiem. Var uzaicināt arī vieslektorus, kas vilkam pašam labi zināmi un tepat vien deguna galā grozas ar to pašu rūpalu nodarbojoties vēl joprojām....

Atbildēt

Vai nu tā ir

23.10.2014. 13:15

»

paga paga

Cik zinu, tad Eiropas valstim un ASV ir taaaaadi paraadi, ka tos atdot vienkarsi nav iespejams. Atdod nozimetu turet visu tautu uz maizes un udens. Kas vienkarsi nav iespejams. Vilks to gribetu gan, bet pasam nezkapec pat 2 tukstosu euro alga liekas maza. Paraadi ar laiku tiek norakstiti, tada ir pasaules...


Nauda mūsdienu finanšu sistēmā parādās kā kredīts. Turklāt par to ir jāmaksā %. Tā parādās no nekurienes tai brīdī, kad centrālā banka aizdot naudu komercbankai, kas to izplata tālāk. Turklāt % netiek emitēti. Līdz ar to kopējās saistības vienmēr ir lielākas par emitēto naudas masu par procentu summu.
Vienlaicīgi notiek arī iepriekšējo kredītu dzēšana. Mūsdienu finanšu sistēma nevar pastāvēt, ja nepieaug kredītu masa.
Nevar pieaugt arī ekonomika, jo iespējas palielināt naudas apgrozības ātrumu ir ierobežotas.
Kādam ir jāaizņemas. Vienalga vai tas ir privātais vai valsts sektors. Ja mums ir eksporta pārsvars pār importu, tad ļoti jauki. Citi aizņemas, lai palielinātu naudas masu mūsu ekonomikā. Ja ir otrādi, tad ir bēdīgi. Rezultātā jāierobežo patēriņš.
Ekonomika nevar būtiski pieaugt nepieaugot naudas masai apgrozībā.
Otrās šķiras ekonomikām ir ierobežojums, ko sauc par centrālās bankas rezervēm. Tās nevar taisīt naudu cik grib. Līdz ar to šo valstu izaugsmes iespējas ir ierobežotas. Bet šo valstu būtiska pazīme ir salīdzinoši lielākas valūtas rezerves un mazāks aizņēmumu īpatsvars pret IKP.

Tas tā pavisam vienkāršoti.

Atbildēt

ne-labāk-ne

23.10.2014. 13:02

Zini ko vilks, labāk kā saki par ventiņpapuci - paņemt un neatdot, nevis paņemt sev un prasīt lai tauta par to samaksāt....

Atbildēt

Porcijs

23.10.2014. 12:51

»

Pilsonis

Labs raksts! Paldies VIlkam


Muļķa raksts - neviens neiet ar Lembergu strīdēties, jo vecais manipulators un Krmļa aģents un vecais komuņaga nav tā vērts, lai ielaistos ar viņu viņa paša demagoģijā un provokācijās..Lembergs manā skatījumā ir sīks zaglis, niecība.

Atbildēt

Uldis Sēne

23.10.2014. 12:38

Vilks noklusē elementāri pierādāmu faktu, ka tirgus ekonomika nav nekas cits, kā prasta rausējnomika, kurā visi ir spiesti dancot pēc starptautiskās finanšu un kara mašīnas mafijas spēlētās stabules, kuras pakalpiņš un jūsmīgs atbalstītājs ir arī pats šī raksta autors. Nožēlojams, noziedzīgs tips, kas tēlo no sevis ekonomikas ekspertu un nacionālo varoni.

Atbildēt

paga paga

23.10.2014. 12:19

»

Vai nu tā ir

Ir daži jautājumi uz kuriem Vilka k-gs negribēs atbildēt...


Cik zinu, tad Eiropas valstim un ASV ir taaaaadi paraadi, ka tos atdot vienkarsi nav iespejams. Atdod nozimetu turet visu tautu uz maizes un udens. Kas vienkarsi nav iespejams. Vilks to gribetu gan, bet pasam nezkapec pat 2 tukstosu euro alga liekas maza. Paraadi ar laiku tiek norakstiti, tada ir pasaules prakse. Jo ja valstim butu jaatdod parads cents centaa, tad jau sen daudzas valstis butu parstajusas eksistet. Paraadi tiek norakstiti valstu visparejas attistibas labad. Dabaa, tapat arii finanses, ekonomikaa iesledzas un darbojas dabas likumi, kas, pimkart, nozimee passaglabasanas likumu, kas neatbilst ar praatu izskaitlotajam gramatvezu kuluaros.

Atbildēt

Vai nu tā ir

23.10.2014. 11:45

Ir daži jautājumi uz kuriem Vilka k-gs negribēs atbildēt:
1. Kā, no kurienes un uz kāda pamata rodas nauda?
2. Kāda ir naudas masas ekonomikā saistība ar IKP?
3. Kāda saistība ir pašreizējam dzīves līmenim rietumeiropas valstīs un ASV ar šo valstu parādu?
4. Kam tad šīs valstis ir parādā?
5.Kāda ir iespējamība, ka šīs valstis jebkad spēs atdot savus parādus?
6. Kāpēc šim valstīm ir augstākie kredītreitingi?
7. Kāpēc SVF izpilddirektore Lagarda ir satraukusies par ES ekonomikas attīstību?
8. Kāpēc ASV aizņemas nesatraucas par savu parādu, bet turpina aizņemties uz nebēdu?

Nevajadzētu kādu mācīt finansēs pirms netiek galā ar dažiem finanšu sistēmas pamatiem, kurus, diemžēl , augstskolās nemāca. Ja Vilka k-gs pēc būtības saprastu šos jautājumus, tad nelīstu diskusijās par šādām lietām, bet paklusētu.

Vai vispār Vilka k-gs zin no kādiem avotiem tieši Latvijā rodas nauda?

Atbildēt

Verotajs

23.10.2014. 11:04

Interesanti, kādēļ "saimnieciskais valstsvīrs" Vilks, kurš sakārtojis Latvijas finanšu sistēmu, aiziet no politikas un meklēs darbu ārzemēs? Ja jau viss kārtībā, tad bija jāturpina - jāceļ Latvijas ekonomika.

Atbildēt

Andrievs

23.10.2014. 09:57

Vilks ir izcili sakārtojis mūsu kopējo visu latviešu "dzimtas īpašumu"
Regulāri atbrauc bagātie kaimiņi, kas aizved nogāztos Indrānu ošus. Augļotāji apmierināti, jo "saimnieks" visu godīgi samaksā un gatavi dot vēl un vēl.

...ak bērniņu mājās maz palicis?! ...ak dakteris neatbrauc un vectēvs ar vecmammmu pusbadā?!
Nu bet ir takš' STABILITĀTE! VEIKSMES STĀSTS!!!

Nekur nav rakstīts, ka smuka un mierīga ārēja saimnieciskā veidola vārdā nedrīkst nokaut un izvārīt zupā pašam savus bērnus.

Kanibāliska konsolidācija ne ar vienu likumu nav aizliegta, un ārzemju saimnieki uz tādu parādību neko ļaunu nesaka.

Darba ārzemēs visiem pietiks, un dažiem pat ļoti atalgots atradīsies

VARAM RULLĒT TĀLĀK!

Atbildēt

Vilkam

23.10.2014. 09:09

Vilks, Circene nav vajadzīgi.. ne īsti politiķi, ne profesionāļi.. Vilks brīžiem redz skaidri, izsakoties par Lembergu..

Bet cits redz šādi.

Bērziņš un Lembergs nostiprina veco komunistu varu – jo Bērziņš nenosauc premjeru, bet uzreiz veido koalīciju, kas uz otru termiņu viņu ievēlēs par prezidentu. Shēmas-shēmas.. Bērziņa un Lemberga plānā Bērziņu otrreiz par prezidentu, bet G.Daudzi par spīkeru, lai Lemberga labā var „uzlabot” likumdošanu, ar ko izbeigt krimināllietas pret viņu. Straujumai, veidojot koalīciju, pašlaik tiek atdots gods, jo sadarbojas ar saviem vecajiem kompartijas biedriem Lembergu, Bērziņu.

Atbildēt

No Ventiš

23.10.2014. 07:55

Tulīt visi Aivariņa pakalpiņi sāks gānīties, ka šis raksts ir fufevlis.
Aivariņš liks viņiem uzrakstīt pret rakstu. Būs jautri!

Atbildēt

Pilsonis

23.10.2014. 07:24

Labs raksts! Paldies VIlkam!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kariņa valdībai inficēšanās ar COVID-19 darba pienākumu pildīšanas laikā nav nelaimes gadījums darbā

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž neizpratni un sašutumu par valdības lēmumu neatzīt darba pienākumu pildīšanas laikā notikušu inficēšanos ar COVID-19 par nelaimes gadījumu darbā.
Lasīt visu...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

Daudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas...

Foto

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

Viņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt...

Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...