Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vieplis.

23.02.2024. 12:58

Šādiem mēsliem, te nav domāts ReBaltic, bet filma, nevar dot naudu, jo ja jau pie mums ir demokratija, tad jādot visiem. Bet Es nevaru iedomāties , ka kāds iedotu valsts naudu, lai uzņemtu līdzīgu filmu par Vienotību.Varbūt filma ir pareiza, ne man spriest, bet pie mums laikam ir demokrāti, VAI NE VIENOTĪBAS MĒSLI.

Atbildēt

Ontuns

23.02.2024. 12:45

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa Ticības apliecinājums.

Atbildēt

jautaajums

23.02.2024. 12:43

»

visa Latvijas likumdošana

pilna cionistu caurumiem


Kam un priekš kā vispār domāti likumi?Cik nu zinu tad cilvēks dzīvo pēc tikuma un viss kas ir aiz tikuma ir lieks.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

23.02.2024. 12:23

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Par naudu var nopirkt daudzas labas lietas, BET – par to pašu naudu var nopirkt arī pat nesalīdzināmi daudz vairāk sliktu lietu, tajā skaitā arī ļaunumu, ienaidu, nodevību..."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

"KOMPROMATS!!!" dveš "sabiedrība"...
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

ATKAL Muļķu Zemes "valstī" ~
SISTĒMAS un SILES balsti,
Zobus klabinot, šļupst kreņķus:
"KOMPROMATI 'ļoga beņķus'!!!..."
...
Konkurenti 'politbandās',
Arhīvos pa failiem vandās,
Kā pa sū#iem kūtspakaļā ~
"KOMPROMATU karš" iet vaļā.
VISIEM "skeletu pilns skapis" ~
Kas par "polit(kl)aunu" tapis,
Tam no skapja šie krīt laukā,
MU.ĻĶU Zemes "brīnumlaukā":

Kurš pa krogiem 'aizlej mūli',
'Pālī' gānot "glupo pūli" ~
Bildēts tiek ar "viedtālruni":
KOMPROMATS - ko 'laidi luni'?!

Kuram "shēma izgaismojas",
Lai kā "lūzers" netaisnojas,
Ka NAV "kreiso piķi" grābis ~
KOMPROMATU 'ķidās' KNĀB'is!

Kas pa "geišām" šļūc (vai čaļiem),
"Fitnesējot", vēkšķiem skaļiem ~
"Paparaci" 'ņems pie dziesmas',
Lai svilst KOMPROMATA liesmās!

Kam uz "kastingiem" 'velk miesu',
Kaut pēc gadiem "linča tiesu",
Masmē.dekļos "baudīt" varēs ~
KOMPROMATS, F(ui), izčakarēs!

Kurš ko "lobējot" (pa dumjo),
"Kukuļus" 'uz ķepas stumjot',
"Kolēgām" no 'kodlas' svešas ~
KOMPROMATA dēļ (svīst) 'vešā'!

Ja mīt 'korišs' austrumkrajā,
Vai iekš rietumširmja haja,
"Viendzimuma partnerība" ~
"KOMPROMATS!!!" dveš "sabiedrība".

Vai par "banderlohiem" fano,
Vai kā "kremļa trolli" 'bano',
Vai (pat) "neitrālais" skaitās ~
KOMPROMATS jebkuru maitās...
...
"Politika" drāž šo "valsti" ~
'Mīž pa kluso' SILES balsti,
Konkurentu 'izcūkāti':
"KOMPROMATS - ka šamā māti!..."
"Titulnācija" laiž muļķi,
Strebjot "masmē.dekļu" duļķi:
"Rullē MU.ĻĶU zeme, lopā ~
KOMPROMATI - 'immer' "topā"!..."
...
Kamēr LUMPE.ŅIEM 'raus jumtu',
ZOMBĒJUMS, ko 'fiškā stumtu',
"Kompromatu" shēmotāji ~
"valsts" būs 'kruta', "bauri" - vāji...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

va vellos

23.02.2024. 12:19

Ringold, Ringold, laipni lūdzu klubā. Nu redz, dūšas pret jenotiem iet nav, jo citādi Druviete (vai, kas jums tur jūsu departamentu kukuļu Lunī uzrauga) viens divi no prof. un akadēmiskām aprindām ar slaidu pendeli un kas vēl zina, kas ar privāto institūtu notiks. Atliek vien guģoties. Varbūt aizejiet, izkaujieties no bēdām, karatist...

Atbildēt

?

23.02.2024. 10:51

Ko par to saka melno kampaņu metrs Lato Lapsa?

Atbildēt

Haralds Kalns

23.02.2024. 10:47

Inga Spriņģo - Krievijas interneta un sadzīves atejas smēlējas Mīzūļinas dubultniece! Pārsteidz gan, kā Latvijas vietējā, tā Ukrainas un Krievijas nozīdzīgo režīmu pakalpiņi - ''šucmaņi nodevēji. Tie bez baiļu šiverē uz nebēdu, pat purnus neslēpjot, cerībā, ka tas ilgs mūžīgi un nesodīti! Laikam jau patiesi nesaprot un neapzinās, ka vēl šogad tam visam pienāks gals. Viņi būs pirmie, kurus tauta un līdzcilvēki atmaskos un samīdīs. Eiropā tos vajās un uzmeklēs, ja nu vienīgi Arābu emirātos torņa 204 stāvā parandžā! "Pravdas" nav "Izvestijas" nav - atliek "Cīņa" ar "Komunistu"!!!

Atbildēt

visa Latvijas likumdošana

23.02.2024. 10:14

pilna cionistu caurumiem

šis baloža aprakstītais piemērs

uzskatāmi to apliecina

skaldi un valdi!!!

Atbildēt

Xm

23.02.2024. 09:58

Российские агенты вредят всему миру, но мир не может остановить одного идиота и его шайку.

Atbildēt

Хм

23.02.2024. 09:52

Ничего удивительного. Ребалтика, как и IR редакция, всегда были ярко выраженно лояльны Единству в том или ином его виде. Даже вроде как критические статьи выходили под соусом "давайте помотрим, кто критикует и насколько уж такая критика оправдана".
А с другой стороны-а нечего сейчас ныть. Были приучены радостно хлопать, когда те же Ребалтика и ИР критиковали Ушакова. Да, безусловно, было за что, клеймо ставить негде. Беда одна-всем было радостно, что ТОЛЬКО Ушакова. То есть тогда не требовали "критикуйте, но обоснованно, объективно". А тут вдруг "ой, а нас почему так".
Как там в той притче: пришли за теми-я молчал, за теми-я молчал. А когда пришли за мной, уже некому было сказать слово за меня.

Atbildēt

Asd

23.02.2024. 09:14

Eksistē Latvijā 3 oligarhi ( tipa sivēntiņi) . Un viņu kontolē atrodas ostas un kravas termināļi . Pašreizējā ģeopolitiskā situācijā šim biznesam ir beigas, jo šie termināļi ir vajadzīgi Krievija un Baltkrievijai. Protams , ka šie trīs sivēntiņi darīs visu , lai tiktu pie varas un mainītu situāciju! Liela daļa LPV partijas biedru pat nezin , par ko viņi īsti cīnās! Bet jūt , ka savs labums arī viņiem atleks. Pat varbūt izdosies tikt Latvijas PSR valdībā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi