Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

akcionārs

13.04.2017. 00:21

pārdodu Conexus Baltic Gird 3akcijas pa 100eur, t.28685231

Atbildēt

Lielinieks

01.04.2017. 12:27

Tauta Jūs esat stulba. Daudzi grib penīt kā starpnieki. Nebūs nekāds brīvais tirgus būs krievu gāze (adaTA) VĀCU MĒTELĪ. To pašu krievu gāzi pirksim no satarpniekiem. kur ir Kariņš

Atbildēt

lielinieks

01.04.2017. 12:22

ko tauta kā apmāta. kalvitis, kalvītis... a kur Kariņš, būs tagad krievu adata

Atbildēt

Juris

31.03.2017. 19:32

Ziemas laikā Krievijas ziemeļrietumi lieto gāzi no Inčukalnu krātuves. Tas Kr. ir strateģisks objekts.Gan vecie gebešņiki nogrūdīs to krieviem.

Atbildēt

špička

27.03.2017. 21:55

attopieties- piegādās gāzi krievi vienīgie, bez alternatīvas - un kāds te var būt brīvais tirgus?

Atbildēt

Es

27.03.2017. 18:53

Pirmais OIK ir tikai āķis lūpā. Šeit - diemžēl.

Atbildēt

fedja

23.03.2017. 08:26

»

:))

mūs gaida treknie gadi


Kalvīti par ekonomikas ministru,tad būs cerība,ka treknie gadi atkal iegriezīsies Latvijā.Vienotībnieku posta darbi jau gana.

Atbildēt

w

22.03.2017. 16:56

Wai to nekauņu tur obligāti bija plānots iebīdīt????

Atbildēt

GAUSS

22.03.2017. 11:49

Gazprom PAS 34,1%
Marguerite Gas I S.ar.l. 29,1%
Uniper Ruhrgas International GmbH 18,3%
ITERA Latvija SIA 16,0% un ta jau ar 34,1%+16.0% un 0,001 kontrolakciju pietiek atkal patiirit rengedaju kopkatlu...

Atbildēt

MILLER

22.03.2017. 11:38

Joe Biden's son joins Ukraine gas company-UN ASV valsts sekretāra amatu atstājušais Kerijs atzina, ka viesojas Latvijā tikai dažus mēnešus pēc augstā amata atstāšanas, jo vēlas arī turpmāk sniegt savu ieguldījumu cīņā ar tiem izaicinājumiem, ar ko strādājis ASV valsts sekretāra amatā un pirms tam, būdams senators.

Atbildēt

GROSSMANN

22.03.2017. 11:31

inficēšanā parasti izmanto uzņēmuma visvājāko posmu, piemēram, sekretāri,

Atbildēt

:)))

22.03.2017. 11:23

»

bidzho

nu šis Zariņa raksts izskatās pēc Krievijas gāzes kantora aizstāvības raksta...


Pilnīgi garām komentārs! :))) Tieši par to jau ir raksts, ka Inčukalns būtu jāizmanto visiem! Jo tagad tas ir pieejams visiem - ne tikai LG!

Atbildēt

Jaceks Popeļuška

22.03.2017. 11:00

»

bidzho

nu šis Zariņa raksts izskatās pēc Krievijas gāzes kantora aizstāvības raksta...


tu te nevirzi sorosa propagandu,krievu gāze vislētākā!braļukasi jau "aizrijās" ar vikingu un janki slanca gāzi.Caur gejropu pirkt gāzi var atļauties tikai caurkritušā ukropabanderija.

Atbildēt

bidzho

22.03.2017. 10:15

nu šis Zariņa raksts izskatās pēc Krievijas gāzes kantora aizstāvības raksta!
Jo vienīgajiem Latvijā gāzes uzkrāšanas iespējas ir Latvijas Gāzei! Pārējiem lai ko līdzīgu izveidotu būtu vajadzīgas anormālas investīcijas, kurām nebūtu nekāda ekonomiska pamatojuma!

Ja tik ļoti gribējās aizstāvēt tautu, tad kāpēc nepiedāvāji Inčukalna gāzes glabātavu atgriezt valsts īpašumā, kut gāzes rezerves varētu glabāt visi iespējamie piegādātāji!

Atbildēt

mākslīgais intelekts

22.03.2017. 09:51

»

wef

sen vajadzēja atvadīties no tās krievu gāzes un pāriet uz citiem (uz vietas atjaunojamiem resursiem - granulas, koks utt


Paskat, kā mūsu prieks un acuraugs Vācija atvadās no krievu gāzes. Tūlīt sāks likt jau otro trubu cauri Baltijas jūrai! Un pēc tam pārdos mums atpakaļ par dubultu cenu! tā jau ir- ideoloģiski pareiza gāze maksā dārgi! Redz kā ukraiņi pērk to pašu krievu gāzi no Eiropas maksā par trešdaļu dārgāk un dzīvo ar laimīgu apziņu, ka nepabalsta ļaunos okupantus! Apbrīnoju to "patriotu" vienvirziena , es pat negribētu pielietot vārdu "domāšana". Tās drīzāk ir kaut kādas agonējošas refleksijas instinktu līmeni! Tak ieslēdziet vienreiz galvu!

Atbildēt

wef

22.03.2017. 00:48

sen vajadzēja atvadīties no tās krievu gāzes un pāriet uz citiem (uz vietas atjaunojamiem resursiem - granulas, koks utt).

Atbildēt

Labs

21.03.2017. 23:12

Labs raksts, interesanti palasīt patiešām. Mazliet negaidīti no opozīcijas, bet kāda starpība.

Atbildēt

dirseļvārsts

21.03.2017. 22:59

Tad, kad vetočkins bija regulatora loceklis, bija daudzi jautājumi, ko varēja un vajadzēja sakārtot. Bet vetočkins tad dziedāja pavisam citu dziesmu. Iztapīgais priduraks-pirduraks.

Atbildēt

A

21.03.2017. 22:39

Skaidrs, ka gāze paliks dārgāka un jādomā arī par alternatīviem apkures veidiem.

Atbildēt

abrene

21.03.2017. 22:24

kas mani Abreni atdeva krieviem?????? vai tas nebija Kalvītis. Kas viņu saista ar Putinu???? Vai tikai nauda un bizness, vai varbūt ir vēl kas, ko mēs nezinām?

Atbildēt

Tā gan

21.03.2017. 21:35

Pēdējā laikā grozies uz kuru pusi gribi - perspektīvā sagaidāmi vieni vienīgi mēsli!
Tas nu lūk ir tas rezultāts, kuru veiksmīgi izdodas sasniegt vienmēr, ja par ministriem strādā ''sētnieki'' un ''apkopējas''.
Vai beidzot nav pienācis laiks šajos amatos likt profesionāļus, nevis ''sētniekus'' ar kaudzi padomdevēju, un galā nekādas jēgas no tā tāpat nav.

Atbildēt

jaajaa

21.03.2017. 21:25

..." visjēdzīgākais un sabiedrības interesēm atbilstošākais būtu nomaināmo akcionāru vietā („Gazprom”, „Itera”, „Ruhrgas”) piesaistīt stratēģisko investoru,"...nepiekritīšu...Inčukalna gāzes krātuvei ir jābūt valsts īpašumā...bufergāzes (a to var izsūknēt un nokurināt ...:)...)cena vien ir ap jardu...valsts īpašumā un tarifs par uzglabāšanu visiem viens!!!...varbūt ir vērts nodot (pārdot) LATVENERGO īpašumā...:)

Atbildēt

VovA

21.03.2017. 20:19

ruk ruk ruk ruk ruk ruk

Atbildēt

kauns

21.03.2017. 19:34

Kad ieraugu Kalvīša pašapmierināto ģīmi, skaidrs, ka viņš atkal perina plānus, kā tikt pie lielas naudas SEV, ne jau Latvijai. Ar Latviju bijušais premjers sola tiesāties. Ar Latviju, kura viņu izauklējusi, iecēlusi saulītē. Bet ko viņš ir devis Latvijai? Tikai ņēmis, ņēmis un turpina ņemt...Par kaunu un sirdsapziņu šajā gadījumā laikam lieki runāt.

Atbildēt

:))

21.03.2017. 18:55

mūs gaida treknie gadi! :))
ne visus, gan...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Turcija

FotoAgrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt pazemojošs. Bija zināms, ka, sievietei dzirdot, jāfiltrē lamuvārdi, jāizvēlas frāzes. Bija zināms, ka sieviete šī vārda pilnā nozīmē neuzturēsies kompānijā, kurā runā rupjības, kurā sarunājas tetovēti, neskūti un noplīsuši vīrieši.
Lasīt visu...

21

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

FotoŠībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir sasnieguši savā ziņā jau pašu augstāko pakāpi. Tas, ka Krievijas Konstitūcijas 14.pantā pēc būtības ierakstīts, ka reliģija ir nošķirta no valsts1, neko nenozīmē. Jo Krievijas priekštecei – PSRS arī bija visprogresīvākā konstitūcija, tikai deklaratīva.
Lasīt visu...

21

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

FotoMēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un ieteikumiem, kas izriet no zinātnes pētījumiem par COVID-19 izplatību, par to, kādi faktori to pastiprina vai ierobežo.
Lasīt visu...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...

Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...