Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils1

22.12.2015. 20:07

»

A.Balts

Kas gan tas par vēl vienu uznirušu no kliķes kloākas kremlinu izperētu a.pētersonu, par kuru neviens šķiet neko nezina?! Kurš, kāds varb. zina ši kangareļa īsto "KĻIČĶU", jo it kā visi vecie čekas darboņi ir zināmi? Pretīgs gan šī tipa, it kā "zaļa" iesācēja nodevības "mākslā" treniņsmērējums,ko pat...


Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

egils1

14.12.2015. 15:05

Islāmisti esot sajaukushi ,,,vārdu ...Paradīze..ar Parīze...tāpēc tāds murgs notika...,izpētījushi ir zintnieki...pie kā noved arī neizglītotība...(pray)

Atbildēt

Troll

14.12.2015. 14:00

Pēterson, ja gribi zināt, tad mazākumtautas Latvijā var būt lībieši un čigāni. Citām tautām ir savas valstis, kur nodrošināta viņu kultūras pastāvēšana un attīstība. Un tie ir cittautieši.

Saprotams, ka cittautieši grib sev izcilas, ekskluzīvas tiesības. Ja pamattauta ir pārāk mīksta un piekāpīga, tad cittautieši tādas tiesības sev izcīna un kāpj pamatautai uz galvas, diktē savus noteikumus un līdzpaņemtos paradumus.

Latvijā ir vairāki desmiti cittautiešu grupas (kopienas). Bet uz uzkundzēšanos citām kopienām un arī pamattautai pretendē tikai viena. Tu zini, kura tā ir, kas izmisīgi pretojas integrācijai.

Paskaties kartē - jo skaitliski vairāk pamattauta ir kādas cittautiešu kopienas pārņemta, jo vājāka ir tās attīstība: Karēlija un Somija, Latgale un Vidzeme... Vai tā nav?

Atbildēt

Izredzētais

10.12.2015. 11:03

Tikai nevajag tēlot, ka Mūrniece ir tāds vienīgais frīks visā Saeimā un Latvijā, bet kaut kur ir kaut kādi mītiskie ''sakarīgie latvieši'', kuri domā citādāk, nekā viņa. Visi jūs, latvieši, esat daudz maz līdzīgi pusnacisti, un savu mazvērtības kompleksu un nespēju izveidot normālu valsti kompensējat ar naidu pret cittautiešiem un īpaši pret krieviem. Jūs pat esat gatavi apmaksāt ukraiņu vietā Krievijas piegādāto gāzi, ja jums stāstīs, ka krievi no tā cietīs.

Atbildēt

andris a

09.12.2015. 19:15

Vēsturnieki patreizējo Islāmu darbībā salīdzina ar Jauno komunismu...(grill)

Atbildēt

egils1

08.12.2015. 19:28

Sociologi iesaka A.Hermanim piedāvāt Jaunās L.R. valdībā Ahrlietu Ministra posteni (bell)

Atbildēt

briedis

02.12.2015. 09:01

nav ko te daudz pļurkstēt par to Mūrnieces runu- tā bija nacionāla un ļoti laba

Atbildēt

Jūrmalnieks

27.11.2015. 15:38

Kauns ka tāds Pētersons degradē visu "Pietiek kampt"jēgu! Vai tas nau tik Krievijas Trollis,kas
pie jums iezadzies. Ja politiķe skaidri raksturo esošo situāciju valstī ,tad viņa nav jāpalej ar samazgām.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.11.2015. 14:37

Vispareizākie patrioti ir tie, kuri ceļas un guļas ar lāstiem par Krieviju, krieviem un Putinu. Skat. komentārus portālos, īpaši apollo un tvnet. Īstie nenogurdināmie patriotisma misionāri.

Atbildēt

A.Balts

27.11.2015. 03:18

Kas gan tas par vēl vienu uznirušu no kliķes kloākas kremlinu izperētu a.pētersonu, par kuru neviens šķiet neko nezina?! Kurš, kāds varb. zina ši kangareļa īsto "KĻIČĶU", jo it kā visi vecie čekas darboņi ir zināmi? Pretīgs gan šī tipa, it kā "zaļa" iesācēja nodevības "mākslā" treniņsmērējums,ko pat par rakstu īsti nevar nosaukt, tik komunistu lepeles "Cīņa" garā dvakojoši kopēts. Un centīgi, ar īsti pretlatvisku naidu skribelēts, caur ko samanāma sen iepazīta sarkanā "trenera" ķetna.

Atbildēt

ek L.G.!

26.11.2015. 22:29

»

L.Grantiņš H-86

Atstā Hermani un Doroņinu, bet pārējos droši pievieno RD


Kad tu beigsi visus mācīt ,uzskatot sevi par Dalailamu?

Atbildēt

latviešu varoņu piemiņai

26.11.2015. 20:45

»

normāls latvietis

Vai pamela var definēt normāla latvieša atpazīšanas parametrus? Patiešām ļoti gribas tos uzzināt. Lūdzu pamela papūlies precīzi un pa punktiem


Man šajā 18. novembra svētku runā pietrūka uzslavas un atzinības vārdu tiem latviešu varoņiem, kas 1941.gada jūlijā - decembrī veica Latvijas pilsoņu integrāciju. Šie varoņi, ar ko visi šobrīd lepojas , nenobijās no svešas armijas klātbūtnes un pašaizliedzīgi apsūdzēja kaimiņus, aizturēja, arestēja, ieslodzīja, lika rakt lielas bedres un priecīgi likvidēja vismaz 20 000 līdzcilvēku. Uz Latvijas 100-gadi vajadzētu izdot pilnu šo latviešu lepnuma sarakstu ar vārdiem un uzvārdiem, jo viņi turpina savās ģimenēs glabāt savu kaimiņu piemiņu: dzīvojot viņu dzīvokļos un mājās, nēsājot viņu dārglietas, lietojot viņu traukus, izstādot privātās kolekcijās viņu gleznas. Jāpiemin aŗī tie varoņi, kas nebaidījās kāpt tajās bedrēs un atbrīvot tajās gulošos no apgrūtinošajiem zelta zobiem un kabatu satura. Ļoti ceru uz šo varoņu mūžīgas piemiņas publiskošanu, lai celtu latviešu pašapziņu, jo šībrīža varoņi MNP administratori un ZTI nav vēl sasnieguši savu Tēvu un Vectēvu slavenās prasmes.

Atbildēt

NUNU

26.11.2015. 20:38

Redzēs, kas notiks pēc budžeta pieņemšanas. LRA uzrakstījusi pieprasījumu par neuzticības izteikšanu Mūrniecei. Gan jau koalīcijā tad tiks Kaimiņš ar videokameru un Bondars ar kurpi.Āboltiņa un Agešins tikai paburbuļo , Bondara komanda dara.

Atbildēt

Tante

26.11.2015. 20:31

Manai mātei bija somugru meitas uzvārds, apprecoties ar latviešu uzvārda nesēju, ne vienā , ne otrā pasē tautība netika rakstīta.(Pēdējā joprojām ir pie manis.) Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka Satversmē rakstītā Latvijas tauta ir visu tās teritorijā dzīvojošo valsts. Starpkaru laikā tika darīts viss, lai tiktu vienoti visu tautību, ticību pārstāvji. Tie padomju laikā šeit iebraukušie nelatvieši ir ekonomiskie bēgļi. Tāpat kā Rietumos šodien dzīvojošie latvieši. Tāpēc jādara viss iespējamais, lai nelatviešus pārliecinātu par piederību Latvijai.Urrāpatriotu retorika nodara vislielāko ļaunumu manai valstij.

Atbildēt

!

26.11.2015. 15:17

Peterson ej un turpini sūkāt krievam un citiem kungiem.

Atbildēt

godīgs eiro ievēsējs

26.11.2015. 14:22

Vai tad pareizajoa ziņu portālos pietrūka vietas, ka visi pedari saskrējuši šeit lai aprietu Mūrnieci?

Atbildēt

Mūrnieces runas būtība

26.11.2015. 14:04

Valoda ir tā, kas ļoti lielā mērā nosaka, kas tu esi. Iesākumā bija Vārds. Tādēļ, neatkarīgi no tā, vai esam luterāņi, katoļi, baptisti vai pareizticīgie,viena valoda nepieciešama tāpat kā ūdens miesai. Mēs varam pulcēties, tērzēt, padziedāt, priecāties un celt savu un savas valsts labklājību runājot vienā valodā. Runājot vienā valodā mēs kļūstam par vienu veselu. Kļūstam par brāļiem un māsām savā zemē, savā valstī. Un šī sajūta ir neatsverama. Zināt un sajust, ka neesi viens. Un visa Latvija ir ar Tevi.

Atbildēt

Vai Āboltiņas inspirēts raksts?

26.11.2015. 13:49

Tas kas nepiemīt Āboltiņai ir tāda lieta, ko es sauktu par dāvanu – vienot. Vienot darbos, vienot attieksmē,vienot garā, būt kopā. Manuprāt, tieši tas mums ļoti nepieciešams – būt vienotiem. Visiem Latvijā. Un taisnība Mūrniecei, ja mēs runāsim dažādās valodās, grūti būs būt vienotiem. Krieviem jabūt pateicīgiem par latviešu pacietību un lēnām visiem visiem visiem jāsāk runāt publiskā telpā latviski. Liela daļa to dara.

Atbildēt

Indrikonkuls, ari no laukiem

26.11.2015. 13:49

LPSR pectecibas Valsts seit ir gan teritorialaja zina, gan pilsonu zina. Sodienas LR nav neka kopiga ar neatkarigo un brivo LR dibinatu 1918. gada. Tas ir noziegums protams, kuram kajas aug no 1940. gada 17. junija nakts. Kad no Krievijas ielauzas krievu tauta lidzdaliba ar zidu tautu un nogalinaja visus LR policistus, armijniekus, tiesnesus un ta talak, bet vieta salika to Valsts parvaldi, kadu mes redzam sodien. Ta redz ir, viss zinams un viegli saprotams.

Atbildēt

Spogulis Latvietim

26.11.2015. 09:36

»

tev "N'latvieti"

Paskaties spogulī un tu redzēsi kas ir nenormāls latvietis !Pievieno elksniņus,ādamsonus,amerikus,aldermanes utt.un būs vesela RD.Normāls latvietis Hermanis,Zālīte,Langa,Ziedonis,G,Astra,Lasmane/Doroņina utt.Būs pretējā nometne kuri nav kloboranti .Tu jau pats labi zini,nepiemeties par muļķi,nepiestāv...


Pilnīgi piekrītu !!! Paskatījos spogulī un sapratu. ka iešu balināt blondus matus, mainīt dzimumu un pārliecību, tad varēšu iet runāt no tribīnes un pensijā ar spieķīti un kupri mugurā dzenāšu Latvijas cittautiešus un tūristus prom no Doma laukuma zāļu tirdziņa. Sēdēt mājās pieskatīt mazbērnus nevajadzēs, jo tādu vienkārši nebūs, zeķes neadīšu, jo neprotu, bet zinu ko teikt par citiem. Vēl klusiņām parakāšos par miskastēm, ja nu kas derīgs gadās, ko cittautieši izmetuši.

Atbildēt

Latvieša definīcija NA izpratnē

26.11.2015. 07:39

»

normāls latvietis

Vai pamela var definēt normāla latvieša atpazīšanas parametrus? Patiešām ļoti gribas tos uzzināt. Lūdzu pamela papūlies precīzi un pa punktiem


Normàls latvietis ir ierēdnis vai politiķis, kam maksā budžets algu. Tie kas iemaksā nodokļu naudu budžetā ir vergi normālam latvietim.

Atbildēt

to Pētersonam

25.11.2015. 22:02

Ja jūs uzskatat 5-to kolonnu okupantu par Latvijai lojāliem graždaniem,tad NA Iesalnieks un Slucis ir lielkrievu šovinisti ,rusofīli.

Atbildēt

tev "N'latvieti"

25.11.2015. 21:57

»

normāls latvietis

Vai pamela var definēt normāla latvieša atpazīšanas parametrus? Patiešām ļoti gribas tos uzzināt. Lūdzu pamela papūlies precīzi un pa punktiem


Paskaties spogulī un tu redzēsi kas ir nenormāls latvietis !Pievieno elksniņus,ādamsonus,amerikus,aldermanes utt.un būs vesela RD.Normāls latvietis Hermanis,Zālīte,Langa,Ziedonis,G,Astra,Lasmane/Doroņina utt.Būs pretējā nometne kuri nav kloboranti .Tu jau pats labi zini,nepiemeties par muļķi,nepiestāv!

Atbildēt

to vienkarsi...??

25.11.2015. 21:45

»

vienkarsi & saprotami

neonaciste murniece ir arkatigi nepatikama persona


Vienā vārdā un divas kļūdas!Trolli,palasi Putina runas tad zināsi kas ir neonacists!

Atbildēt

kauns,Pietiek

25.11.2015. 21:25

Kauns kauns kauns Latvijā ielikt šādu latviešus un Latviju nīstošu rakstu. Ta ir totala latviesu nisana. Ta ir latviešu iznīcināšanas veicināšana.Petersons un Pietiek kurina patiesu naidu.

Atbildēt

petersoniskais trollis

25.11.2015. 21:19

Neticēju, ka neatkarīgā Latvijā var ta rakstīt "pētersoni'. 500 000 kukulis esot naida runa, jo neļauj krievu patriotiem justies te priviliģēti,baņķieru (AB ) uzspiestā krievu valoda darba vietās ir mīlestība pret Latviju. Labak peterson pasaki, ka Tevi nopirka valdības maiņai. Mums ievēlētos deputātus arī maina, kas tur nenomainīt valdību.

Atbildēt

IQ

25.11.2015. 20:37

Par referenduma rīkošanu sakarā ar ES regulēto imigrāciju iespējams nobalsot te: http://manabalss.lv/i/890

Atbildēt

>ārprātīgajām ķoķām

25.11.2015. 17:04

Pēc 17 g-smt.mēra laikā Baltā rase izmira,Šerementjevs izzaga un noslepkavoja pēdējos (viņš ievainotos atstāja Jaunpiebalgā,kuru pēcnācēji ir neaprakstāmi nelieši).Kas tā bija par rasi kas cēla krogus,"skolotāji",aptēķnieki,ārsti u.c.,paši sev uztaisīja dokumentus (tāpat kā šobrīd)......

Atbildēt

law

25.11.2015. 14:07

Neesmu Mūrnieces fans, bet autors, kā noprotams no raksta, iestājas par segregāciju izglītības sistēmā. Grozies kā gribi, bet segregētā izglītības sistēma ir nopietnākais valsts pārvaldes instruments, kas šobrīd turpina nodrošināt zināmu sabiedrības sašķeltību.

Atbildēt

rezume

25.11.2015. 13:27

Tiklīdz kādā tekstā parādās termins "naida runa",kļūst skaidrs,kas ir pētersona murgojuma sponsors un pasūtītājs,ūjinātājs.

Atbildēt

AG

25.11.2015. 11:41

Nomierinies, Pēterson, Mūrniece ļoti mīl visus Latvijas cittautiešus, it īpaši tos, kuriem ir nebalta ādas krāsa!:)

Atbildēt

pētersoniņš

25.11.2015. 10:41

Varbūt kāds var PAREIZI apskaidrot ko nozīmē tas krievu vārds-patriots.....

Atbildēt

Kuzja

25.11.2015. 10:34

»

Annele no laukiem

....kopēts no pēdējās rindkopas: "rada pateicīgu augsni naida runai Mūrnieces retorikā un dzirdīgas ausis Krievijas propagandai...


Annel, vasarā vajag ogot, apstrādāt dārzu, kaut vai gotiņu savos laukos turēt, tad tev būs i kūka, i ēdiens galdā!Laukos trūkst darbaroku, bet tu te puksti un vaidi! Apriebušies visi šie diedelnieki, kas pakaļas no dīvāniem nevīžo pacelt, bet tikai gaidīt, lai kāds cits viņus uztur!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

25.11.2015. 09:49

Šo idiotisko apzināti provokatīvo rakstu komentēt būtu sevis apķēzīšana ar paša mēsliem. Vai nevarētu būt, ka šis autors ir "pārrakstījies" savu uzvārdu rakstot ? Vai nevarētu būt, ka pētersona vietā bija "Cukermans" jāraksta ?

Atbildēt

Aramess

25.11.2015. 09:20

Ļoti skaidri un precīzi pateikts. Lielisks raksts.

Atbildēt

Tante Bauskā

25.11.2015. 03:58

Jezus Marija, vai šito pašrocīgi Āboltiņa, vai Liepiņš, vai Ušakovs cepis? Parasts normāls cilvēks no tautas tādas, piedodiet, kakas, nevar sarakstīt.

Atbildēt

25.11.2015. 02:33

»

necenzēts

Šausmīga dvēseles caureja tev piemetusies. Neskūpsti beigtu jenotu


;)))

pnh, latvāņu lumpeņa "šķidrais sū..", atsūkā sev un savai "grīdasbiedrenei" lapsai.

Atbildēt

vienkarsi & saprotami

24.11.2015. 23:31

neonaciste murniece ir arkatigi nepatikama persona.

Atbildēt

Žulis

24.11.2015. 23:08

Vai Pētersona kungs varētu paskaidrot, kas ir "etniski un lingvistiski nesadrumstalota ne etniska nācija" patreizējās Latvijas apstākļos?
Ak, tā, laikam es sapratu. Tas būs tad, kad krievu valoda būs vienīgā valsts valoda Latvijā, jo liela daļa šeit dzīvojošo krievu taču latviski runāt atsakās. Tātad, lai būtu tā "lingvistiskā nesadrumstalotība" latviešiem būs jāpāriet uz krievu valodu.
Vēl jūs te minējāt, ka Latvijas pamatlikumā esot ierakstīts, ka suverenā vara Latvijā pieder Latvijas tautai. Atrodiet jēdziena "tauta" skaidrojumu un jūs sapratīsiet, ka tāda Latvijas tauta kā tautas apzīmējums, vispār nevar būt.Satversmes pieņemšanas un Latvijas Republikas dibināšanas laikā ar jēdzienu Latvijas tauta apzīmēja visus Latvijas teritorijā dzīvojošos dažādu tautību cilvēkus. Par cik tajā laikā Latvijas robežas vēl nebija nospraustas, nekā citādi viņus nosaukt vienkārši nebija iespējams. Šodien, pēc tik ilgiem okupācijas gadiem par Latvijas tautu korekti būtu runāt tikai tad, ja šeit būtu izvesta starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, bet tas nav izdarīts. Ja šodien visus šeit dzīvojošos cilvēkus ( nepilsoņus,cittautiešus,ārvalstniekus) apzīmē par Latvijas tautu,tad iznāk, ka katrs, kurš iebrauc šeit Latvijā un apmetas kaut uz dažām dienām, kļūst par Latvijas tautu. Tad jau arī, ja, piemēram, latvietis aizbrauc ciemos uz Lietuvu, viņš kļūst par Lietuvas tautu?! Bet, ja latvietis brauc ar savu auto uz Angliju, viņš pārmaiņus kļūst par Lietuvas tautu, tad Polijas tautu, Vācijas tautu u.t.t.?! Vai tas, jums , Pētersona kungs, neliekas kuriozi un smieklīgi?
Vēl jūs, Pētersona kungs, šeit rakstā runājat par nacionālajām minoritātēm, kuras šeit Latvijā itin kā tiekot apbižotas. Tad nu silti iesaku kaut vai Googlē paskatīt šī jēdziena skaidrojumu un tikai tad, kad būsiet uzzinājis kas ir nacionālā minoritāte sākt runāt par šo tēmu.
Par pārējo, ka šeit sarakstīts, šoreiz neizteikšos

Atbildēt

pamela

24.11.2015. 22:53

Andri P.,kaut ko tik pretīgu,sovjietisku,kremlisku,pretvalstisku utt.izdzemdēt,pat grūti normālam latvietim ,iedomāties!Kurā valstī vēl ir tik MAZ pamattautas??Kurā valstī vēl skolas valsts apmaksā OKUPANTIEM?Kurā Satversmes pantā jūs izkašājāt,ka šīs zemes/ pat ne Latvijas?/ pamatsācēji / kas tie tādi?/ ir VISAS TAUTAS ????Mums neesot pašapziņas ,kas traucē kontaktēties ar citu tautu pārstāvjiem lai tos iepazītu?!Ko tu neteiksi?!Mēs 50 okupācijas un + 25 šos gadus esam līdz riebumam "iepazinuši"šo citu tautu godaprātu,ura nav,mentalitāti,neaunību,rupjumu,necieņu pret LV un latviešiem,kas dod mums tiesības pilnā mērā novērtēt šīs nācijas "kvalitāti".Tieši PAŠAPZIŅAS esamība mums neļauj ZEMOTIES ,JO viņi / ar retiem izņēmumiem -1935.g.- ~ 10,5%krievi/ 50+25=75 gadu laikā uzvedībā NAV mainījušies!UN ne Mūrniecei vai man ,ir jāzaudē sava pašcieņa viņu priekšā !!Kur jūs lienat bez ziepēm un kapēc?Jums tiešām NAV pašcieņas! BET Mūrniecei kosmisks PALDIES par uzrunu,jo es kaut reizi jutos SAVĀ !! valstī kā LATVIETE !!
Vecais,Rīgā JAU pāri 60 % krievu !!Ko nu?Likvidēsi latviešu skolas? Lai mācās krieviski,bet par SAVU naudu!Jau te salīduši tūkstošiem jaunokupantu.Arī tos valsts māca par savu naudu! Skolotājiem naudas nav ,mediķiem utt. Noderētu !
Nemurgo vecais kā homo sovjeticus!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...