Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils1

22.12.2015. 21:07

»

A.Balts

Kas gan tas par vēl vienu uznirušu no kliķes kloākas kremlinu izperētu a.pētersonu, par kuru neviens šķiet neko nezina?! Kurš, kāds varb. zina ši kangareļa īsto "KĻIČĶU", jo it kā visi vecie čekas darboņi ir zināmi? Pretīgs gan šī tipa, it kā "zaļa" iesācēja nodevības "mākslā" treniņsmērējums,ko pat...


Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

egils1

14.12.2015. 16:05

Islāmisti esot sajaukushi ,,,vārdu ...Paradīze..ar Parīze...tāpēc tāds murgs notika...,izpētījushi ir zintnieki...pie kā noved arī neizglītotība...(pray)

Atbildēt

Troll

14.12.2015. 15:00

Pēterson, ja gribi zināt, tad mazākumtautas Latvijā var būt lībieši un čigāni. Citām tautām ir savas valstis, kur nodrošināta viņu kultūras pastāvēšana un attīstība. Un tie ir cittautieši.

Saprotams, ka cittautieši grib sev izcilas, ekskluzīvas tiesības. Ja pamattauta ir pārāk mīksta un piekāpīga, tad cittautieši tādas tiesības sev izcīna un kāpj pamatautai uz galvas, diktē savus noteikumus un līdzpaņemtos paradumus.

Latvijā ir vairāki desmiti cittautiešu grupas (kopienas). Bet uz uzkundzēšanos citām kopienām un arī pamattautai pretendē tikai viena. Tu zini, kura tā ir, kas izmisīgi pretojas integrācijai.

Paskaties kartē - jo skaitliski vairāk pamattauta ir kādas cittautiešu kopienas pārņemta, jo vājāka ir tās attīstība: Karēlija un Somija, Latgale un Vidzeme... Vai tā nav?

Atbildēt

Izredzētais

10.12.2015. 12:03

Tikai nevajag tēlot, ka Mūrniece ir tāds vienīgais frīks visā Saeimā un Latvijā, bet kaut kur ir kaut kādi mītiskie ''sakarīgie latvieši'', kuri domā citādāk, nekā viņa. Visi jūs, latvieši, esat daudz maz līdzīgi pusnacisti, un savu mazvērtības kompleksu un nespēju izveidot normālu valsti kompensējat ar naidu pret cittautiešiem un īpaši pret krieviem. Jūs pat esat gatavi apmaksāt ukraiņu vietā Krievijas piegādāto gāzi, ja jums stāstīs, ka krievi no tā cietīs.

Atbildēt

andris a

09.12.2015. 20:15

Vēsturnieki patreizējo Islāmu darbībā salīdzina ar Jauno komunismu...(grill)

Atbildēt

egils1

08.12.2015. 20:28

Sociologi iesaka A.Hermanim piedāvāt Jaunās L.R. valdībā Ahrlietu Ministra posteni (bell)

Atbildēt

briedis

02.12.2015. 10:01

nav ko te daudz pļurkstēt par to Mūrnieces runu- tā bija nacionāla un ļoti laba

Atbildēt

Jūrmalnieks

27.11.2015. 16:38

Kauns ka tāds Pētersons degradē visu "Pietiek kampt"jēgu! Vai tas nau tik Krievijas Trollis,kas
pie jums iezadzies. Ja politiķe skaidri raksturo esošo situāciju valstī ,tad viņa nav jāpalej ar samazgām.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.11.2015. 15:37

Vispareizākie patrioti ir tie, kuri ceļas un guļas ar lāstiem par Krieviju, krieviem un Putinu. Skat. komentārus portālos, īpaši apollo un tvnet. Īstie nenogurdināmie patriotisma misionāri.

Atbildēt

A.Balts

27.11.2015. 04:18

Kas gan tas par vēl vienu uznirušu no kliķes kloākas kremlinu izperētu a.pētersonu, par kuru neviens šķiet neko nezina?! Kurš, kāds varb. zina ši kangareļa īsto "KĻIČĶU", jo it kā visi vecie čekas darboņi ir zināmi? Pretīgs gan šī tipa, it kā "zaļa" iesācēja nodevības "mākslā" treniņsmērējums,ko pat par rakstu īsti nevar nosaukt, tik komunistu lepeles "Cīņa" garā dvakojoši kopēts. Un centīgi, ar īsti pretlatvisku naidu skribelēts, caur ko samanāma sen iepazīta sarkanā "trenera" ķetna.

Atbildēt

ek L.G.!

26.11.2015. 23:29

»

L.Grantiņš H-86

Atstā Hermani un Doroņinu, bet pārējos droši pievieno RD


Kad tu beigsi visus mācīt ,uzskatot sevi par Dalailamu?

Atbildēt

latviešu varoņu piemiņai

26.11.2015. 21:45

»

normāls latvietis

Vai pamela var definēt normāla latvieša atpazīšanas parametrus? Patiešām ļoti gribas tos uzzināt. Lūdzu pamela papūlies precīzi un pa punktiem


Man šajā 18. novembra svētku runā pietrūka uzslavas un atzinības vārdu tiem latviešu varoņiem, kas 1941.gada jūlijā - decembrī veica Latvijas pilsoņu integrāciju. Šie varoņi, ar ko visi šobrīd lepojas , nenobijās no svešas armijas klātbūtnes un pašaizliedzīgi apsūdzēja kaimiņus, aizturēja, arestēja, ieslodzīja, lika rakt lielas bedres un priecīgi likvidēja vismaz 20 000 līdzcilvēku. Uz Latvijas 100-gadi vajadzētu izdot pilnu šo latviešu lepnuma sarakstu ar vārdiem un uzvārdiem, jo viņi turpina savās ģimenēs glabāt savu kaimiņu piemiņu: dzīvojot viņu dzīvokļos un mājās, nēsājot viņu dārglietas, lietojot viņu traukus, izstādot privātās kolekcijās viņu gleznas. Jāpiemin aŗī tie varoņi, kas nebaidījās kāpt tajās bedrēs un atbrīvot tajās gulošos no apgrūtinošajiem zelta zobiem un kabatu satura. Ļoti ceru uz šo varoņu mūžīgas piemiņas publiskošanu, lai celtu latviešu pašapziņu, jo šībrīža varoņi MNP administratori un ZTI nav vēl sasnieguši savu Tēvu un Vectēvu slavenās prasmes.

Atbildēt

NUNU

26.11.2015. 21:38

Redzēs, kas notiks pēc budžeta pieņemšanas. LRA uzrakstījusi pieprasījumu par neuzticības izteikšanu Mūrniecei. Gan jau koalīcijā tad tiks Kaimiņš ar videokameru un Bondars ar kurpi.Āboltiņa un Agešins tikai paburbuļo , Bondara komanda dara.

Atbildēt

Tante

26.11.2015. 21:31

Manai mātei bija somugru meitas uzvārds, apprecoties ar latviešu uzvārda nesēju, ne vienā , ne otrā pasē tautība netika rakstīta.(Pēdējā joprojām ir pie manis.) Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka Satversmē rakstītā Latvijas tauta ir visu tās teritorijā dzīvojošo valsts. Starpkaru laikā tika darīts viss, lai tiktu vienoti visu tautību, ticību pārstāvji. Tie padomju laikā šeit iebraukušie nelatvieši ir ekonomiskie bēgļi. Tāpat kā Rietumos šodien dzīvojošie latvieši. Tāpēc jādara viss iespējamais, lai nelatviešus pārliecinātu par piederību Latvijai.Urrāpatriotu retorika nodara vislielāko ļaunumu manai valstij.

Atbildēt

!

26.11.2015. 16:17

Peterson ej un turpini sūkāt krievam un citiem kungiem.

Atbildēt

godīgs eiro ievēsējs

26.11.2015. 15:22

Vai tad pareizajoa ziņu portālos pietrūka vietas, ka visi pedari saskrējuši šeit lai aprietu Mūrnieci?

Atbildēt

Mūrnieces runas būtība

26.11.2015. 15:04

Valoda ir tā, kas ļoti lielā mērā nosaka, kas tu esi. Iesākumā bija Vārds. Tādēļ, neatkarīgi no tā, vai esam luterāņi, katoļi, baptisti vai pareizticīgie,viena valoda nepieciešama tāpat kā ūdens miesai. Mēs varam pulcēties, tērzēt, padziedāt, priecāties un celt savu un savas valsts labklājību runājot vienā valodā. Runājot vienā valodā mēs kļūstam par vienu veselu. Kļūstam par brāļiem un māsām savā zemē, savā valstī. Un šī sajūta ir neatsverama. Zināt un sajust, ka neesi viens. Un visa Latvija ir ar Tevi.

Atbildēt

Vai Āboltiņas inspirēts raksts?

26.11.2015. 14:49

Tas kas nepiemīt Āboltiņai ir tāda lieta, ko es sauktu par dāvanu – vienot. Vienot darbos, vienot attieksmē,vienot garā, būt kopā. Manuprāt, tieši tas mums ļoti nepieciešams – būt vienotiem. Visiem Latvijā. Un taisnība Mūrniecei, ja mēs runāsim dažādās valodās, grūti būs būt vienotiem. Krieviem jabūt pateicīgiem par latviešu pacietību un lēnām visiem visiem visiem jāsāk runāt publiskā telpā latviski. Liela daļa to dara.

Atbildēt

Indrikonkuls, ari no laukiem

26.11.2015. 14:49

LPSR pectecibas Valsts seit ir gan teritorialaja zina, gan pilsonu zina. Sodienas LR nav neka kopiga ar neatkarigo un brivo LR dibinatu 1918. gada. Tas ir noziegums protams, kuram kajas aug no 1940. gada 17. junija nakts. Kad no Krievijas ielauzas krievu tauta lidzdaliba ar zidu tautu un nogalinaja visus LR policistus, armijniekus, tiesnesus un ta talak, bet vieta salika to Valsts parvaldi, kadu mes redzam sodien. Ta redz ir, viss zinams un viegli saprotams.

Atbildēt

Spogulis Latvietim

26.11.2015. 10:36

»

tev "N'latvieti"

Paskaties spogulī un tu redzēsi kas ir nenormāls latvietis !Pievieno elksniņus,ādamsonus,amerikus,aldermanes utt.un būs vesela RD.Normāls latvietis Hermanis,Zālīte,Langa,Ziedonis,G,Astra,Lasmane/Doroņina utt.Būs pretējā nometne kuri nav kloboranti .Tu jau pats labi zini,nepiemeties par muļķi,nepiestāv...


Pilnīgi piekrītu !!! Paskatījos spogulī un sapratu. ka iešu balināt blondus matus, mainīt dzimumu un pārliecību, tad varēšu iet runāt no tribīnes un pensijā ar spieķīti un kupri mugurā dzenāšu Latvijas cittautiešus un tūristus prom no Doma laukuma zāļu tirdziņa. Sēdēt mājās pieskatīt mazbērnus nevajadzēs, jo tādu vienkārši nebūs, zeķes neadīšu, jo neprotu, bet zinu ko teikt par citiem. Vēl klusiņām parakāšos par miskastēm, ja nu kas derīgs gadās, ko cittautieši izmetuši.

Atbildēt

Latvieša definīcija NA izpratnē

26.11.2015. 08:39

»

normāls latvietis

Vai pamela var definēt normāla latvieša atpazīšanas parametrus? Patiešām ļoti gribas tos uzzināt. Lūdzu pamela papūlies precīzi un pa punktiem


Normàls latvietis ir ierēdnis vai politiķis, kam maksā budžets algu. Tie kas iemaksā nodokļu naudu budžetā ir vergi normālam latvietim.

Atbildēt

to Pētersonam

25.11.2015. 23:02

Ja jūs uzskatat 5-to kolonnu okupantu par Latvijai lojāliem graždaniem,tad NA Iesalnieks un Slucis ir lielkrievu šovinisti ,rusofīli.

Atbildēt

tev "N'latvieti"

25.11.2015. 22:57

»

normāls latvietis

Vai pamela var definēt normāla latvieša atpazīšanas parametrus? Patiešām ļoti gribas tos uzzināt. Lūdzu pamela papūlies precīzi un pa punktiem


Paskaties spogulī un tu redzēsi kas ir nenormāls latvietis !Pievieno elksniņus,ādamsonus,amerikus,aldermanes utt.un būs vesela RD.Normāls latvietis Hermanis,Zālīte,Langa,Ziedonis,G,Astra,Lasmane/Doroņina utt.Būs pretējā nometne kuri nav kloboranti .Tu jau pats labi zini,nepiemeties par muļķi,nepiestāv!

Atbildēt

to vienkarsi...??

25.11.2015. 22:45

»

vienkarsi & saprotami

neonaciste murniece ir arkatigi nepatikama persona


Vienā vārdā un divas kļūdas!Trolli,palasi Putina runas tad zināsi kas ir neonacists!

Atbildēt

kauns,Pietiek

25.11.2015. 22:25

Kauns kauns kauns Latvijā ielikt šādu latviešus un Latviju nīstošu rakstu. Ta ir totala latviesu nisana. Ta ir latviešu iznīcināšanas veicināšana.Petersons un Pietiek kurina patiesu naidu.

Atbildēt

petersoniskais trollis

25.11.2015. 22:19

Neticēju, ka neatkarīgā Latvijā var ta rakstīt "pētersoni'. 500 000 kukulis esot naida runa, jo neļauj krievu patriotiem justies te priviliģēti,baņķieru (AB ) uzspiestā krievu valoda darba vietās ir mīlestība pret Latviju. Labak peterson pasaki, ka Tevi nopirka valdības maiņai. Mums ievēlētos deputātus arī maina, kas tur nenomainīt valdību.

Atbildēt

IQ

25.11.2015. 21:37

Par referenduma rīkošanu sakarā ar ES regulēto imigrāciju iespējams nobalsot te: http://manabalss.lv/i/890

Atbildēt

>ārprātīgajām ķoķām

25.11.2015. 18:04

Pēc 17 g-smt.mēra laikā Baltā rase izmira,Šerementjevs izzaga un noslepkavoja pēdējos (viņš ievainotos atstāja Jaunpiebalgā,kuru pēcnācēji ir neaprakstāmi nelieši).Kas tā bija par rasi kas cēla krogus,"skolotāji",aptēķnieki,ārsti u.c.,paši sev uztaisīja dokumentus (tāpat kā šobrīd)......

Atbildēt

law

25.11.2015. 15:07

Neesmu Mūrnieces fans, bet autors, kā noprotams no raksta, iestājas par segregāciju izglītības sistēmā. Grozies kā gribi, bet segregētā izglītības sistēma ir nopietnākais valsts pārvaldes instruments, kas šobrīd turpina nodrošināt zināmu sabiedrības sašķeltību.

Atbildēt

rezume

25.11.2015. 14:27

Tiklīdz kādā tekstā parādās termins "naida runa",kļūst skaidrs,kas ir pētersona murgojuma sponsors un pasūtītājs,ūjinātājs.

Atbildēt

AG

25.11.2015. 12:41

Nomierinies, Pēterson, Mūrniece ļoti mīl visus Latvijas cittautiešus, it īpaši tos, kuriem ir nebalta ādas krāsa!:)

Atbildēt

pētersoniņš

25.11.2015. 11:41

Varbūt kāds var PAREIZI apskaidrot ko nozīmē tas krievu vārds-patriots.....

Atbildēt

Kuzja

25.11.2015. 11:34

»

Annele no laukiem

....kopēts no pēdējās rindkopas: "rada pateicīgu augsni naida runai Mūrnieces retorikā un dzirdīgas ausis Krievijas propagandai...


Annel, vasarā vajag ogot, apstrādāt dārzu, kaut vai gotiņu savos laukos turēt, tad tev būs i kūka, i ēdiens galdā!Laukos trūkst darbaroku, bet tu te puksti un vaidi! Apriebušies visi šie diedelnieki, kas pakaļas no dīvāniem nevīžo pacelt, bet tikai gaidīt, lai kāds cits viņus uztur!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

25.11.2015. 10:49

Šo idiotisko apzināti provokatīvo rakstu komentēt būtu sevis apķēzīšana ar paša mēsliem. Vai nevarētu būt, ka šis autors ir "pārrakstījies" savu uzvārdu rakstot ? Vai nevarētu būt, ka pētersona vietā bija "Cukermans" jāraksta ?

Atbildēt

Aramess

25.11.2015. 10:20

Ļoti skaidri un precīzi pateikts. Lielisks raksts.

Atbildēt

Tante Bauskā

25.11.2015. 04:58

Jezus Marija, vai šito pašrocīgi Āboltiņa, vai Liepiņš, vai Ušakovs cepis? Parasts normāls cilvēks no tautas tādas, piedodiet, kakas, nevar sarakstīt.

Atbildēt

25.11.2015. 03:33

»

necenzēts

Šausmīga dvēseles caureja tev piemetusies. Neskūpsti beigtu jenotu


;)))

pnh, latvāņu lumpeņa "šķidrais sū..", atsūkā sev un savai "grīdasbiedrenei" lapsai.

Atbildēt

vienkarsi & saprotami

25.11.2015. 00:31

neonaciste murniece ir arkatigi nepatikama persona.

Atbildēt

Žulis

25.11.2015. 00:08

Vai Pētersona kungs varētu paskaidrot, kas ir "etniski un lingvistiski nesadrumstalota ne etniska nācija" patreizējās Latvijas apstākļos?
Ak, tā, laikam es sapratu. Tas būs tad, kad krievu valoda būs vienīgā valsts valoda Latvijā, jo liela daļa šeit dzīvojošo krievu taču latviski runāt atsakās. Tātad, lai būtu tā "lingvistiskā nesadrumstalotība" latviešiem būs jāpāriet uz krievu valodu.
Vēl jūs te minējāt, ka Latvijas pamatlikumā esot ierakstīts, ka suverenā vara Latvijā pieder Latvijas tautai. Atrodiet jēdziena "tauta" skaidrojumu un jūs sapratīsiet, ka tāda Latvijas tauta kā tautas apzīmējums, vispār nevar būt.Satversmes pieņemšanas un Latvijas Republikas dibināšanas laikā ar jēdzienu Latvijas tauta apzīmēja visus Latvijas teritorijā dzīvojošos dažādu tautību cilvēkus. Par cik tajā laikā Latvijas robežas vēl nebija nospraustas, nekā citādi viņus nosaukt vienkārši nebija iespējams. Šodien, pēc tik ilgiem okupācijas gadiem par Latvijas tautu korekti būtu runāt tikai tad, ja šeit būtu izvesta starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, bet tas nav izdarīts. Ja šodien visus šeit dzīvojošos cilvēkus ( nepilsoņus,cittautiešus,ārvalstniekus) apzīmē par Latvijas tautu,tad iznāk, ka katrs, kurš iebrauc šeit Latvijā un apmetas kaut uz dažām dienām, kļūst par Latvijas tautu. Tad jau arī, ja, piemēram, latvietis aizbrauc ciemos uz Lietuvu, viņš kļūst par Lietuvas tautu?! Bet, ja latvietis brauc ar savu auto uz Angliju, viņš pārmaiņus kļūst par Lietuvas tautu, tad Polijas tautu, Vācijas tautu u.t.t.?! Vai tas, jums , Pētersona kungs, neliekas kuriozi un smieklīgi?
Vēl jūs, Pētersona kungs, šeit rakstā runājat par nacionālajām minoritātēm, kuras šeit Latvijā itin kā tiekot apbižotas. Tad nu silti iesaku kaut vai Googlē paskatīt šī jēdziena skaidrojumu un tikai tad, kad būsiet uzzinājis kas ir nacionālā minoritāte sākt runāt par šo tēmu.
Par pārējo, ka šeit sarakstīts, šoreiz neizteikšos

Atbildēt

pamela

24.11.2015. 23:53

Andri P.,kaut ko tik pretīgu,sovjietisku,kremlisku,pretvalstisku utt.izdzemdēt,pat grūti normālam latvietim ,iedomāties!Kurā valstī vēl ir tik MAZ pamattautas??Kurā valstī vēl skolas valsts apmaksā OKUPANTIEM?Kurā Satversmes pantā jūs izkašājāt,ka šīs zemes/ pat ne Latvijas?/ pamatsācēji / kas tie tādi?/ ir VISAS TAUTAS ????Mums neesot pašapziņas ,kas traucē kontaktēties ar citu tautu pārstāvjiem lai tos iepazītu?!Ko tu neteiksi?!Mēs 50 okupācijas un + 25 šos gadus esam līdz riebumam "iepazinuši"šo citu tautu godaprātu,ura nav,mentalitāti,neaunību,rupjumu,necieņu pret LV un latviešiem,kas dod mums tiesības pilnā mērā novērtēt šīs nācijas "kvalitāti".Tieši PAŠAPZIŅAS esamība mums neļauj ZEMOTIES ,JO viņi / ar retiem izņēmumiem -1935.g.- ~ 10,5%krievi/ 50+25=75 gadu laikā uzvedībā NAV mainījušies!UN ne Mūrniecei vai man ,ir jāzaudē sava pašcieņa viņu priekšā !!Kur jūs lienat bez ziepēm un kapēc?Jums tiešām NAV pašcieņas! BET Mūrniecei kosmisks PALDIES par uzrunu,jo es kaut reizi jutos SAVĀ !! valstī kā LATVIETE !!
Vecais,Rīgā JAU pāri 60 % krievu !!Ko nu?Likvidēsi latviešu skolas? Lai mācās krieviski,bet par SAVU naudu!Jau te salīduši tūkstošiem jaunokupantu.Arī tos valsts māca par savu naudu! Skolotājiem naudas nav ,mediķiem utt. Noderētu !
Nemurgo vecais kā homo sovjeticus!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...