Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils1

22.12.2015. 20:07

»

A.Balts

Kas gan tas par vēl vienu uznirušu no kliķes kloākas kremlinu izperētu a.pētersonu, par kuru neviens šķiet neko nezina?! Kurš, kāds varb. zina ši kangareļa īsto "KĻIČĶU", jo it kā visi vecie čekas darboņi ir zināmi? Pretīgs gan šī tipa, it kā "zaļa" iesācēja nodevības "mākslā" treniņsmērējums,ko pat...


Ir ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: "Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums - mūsu zeme."
Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to "skaisto" liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās - mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.
Afrikas bīskaps

Atbildēt

egils1

14.12.2015. 15:05

Islāmisti esot sajaukushi ,,,vārdu ...Paradīze..ar Parīze...tāpēc tāds murgs notika...,izpētījushi ir zintnieki...pie kā noved arī neizglītotība...(pray)

Atbildēt

Troll

14.12.2015. 14:00

Pēterson, ja gribi zināt, tad mazākumtautas Latvijā var būt lībieši un čigāni. Citām tautām ir savas valstis, kur nodrošināta viņu kultūras pastāvēšana un attīstība. Un tie ir cittautieši.

Saprotams, ka cittautieši grib sev izcilas, ekskluzīvas tiesības. Ja pamattauta ir pārāk mīksta un piekāpīga, tad cittautieši tādas tiesības sev izcīna un kāpj pamatautai uz galvas, diktē savus noteikumus un līdzpaņemtos paradumus.

Latvijā ir vairāki desmiti cittautiešu grupas (kopienas). Bet uz uzkundzēšanos citām kopienām un arī pamattautai pretendē tikai viena. Tu zini, kura tā ir, kas izmisīgi pretojas integrācijai.

Paskaties kartē - jo skaitliski vairāk pamattauta ir kādas cittautiešu kopienas pārņemta, jo vājāka ir tās attīstība: Karēlija un Somija, Latgale un Vidzeme... Vai tā nav?

Atbildēt

Izredzētais

10.12.2015. 11:03

Tikai nevajag tēlot, ka Mūrniece ir tāds vienīgais frīks visā Saeimā un Latvijā, bet kaut kur ir kaut kādi mītiskie ''sakarīgie latvieši'', kuri domā citādāk, nekā viņa. Visi jūs, latvieši, esat daudz maz līdzīgi pusnacisti, un savu mazvērtības kompleksu un nespēju izveidot normālu valsti kompensējat ar naidu pret cittautiešiem un īpaši pret krieviem. Jūs pat esat gatavi apmaksāt ukraiņu vietā Krievijas piegādāto gāzi, ja jums stāstīs, ka krievi no tā cietīs.

Atbildēt

andris a

09.12.2015. 19:15

Vēsturnieki patreizējo Islāmu darbībā salīdzina ar Jauno komunismu...(grill)

Atbildēt

egils1

08.12.2015. 19:28

Sociologi iesaka A.Hermanim piedāvāt Jaunās L.R. valdībā Ahrlietu Ministra posteni (bell)

Atbildēt

briedis

02.12.2015. 09:01

nav ko te daudz pļurkstēt par to Mūrnieces runu- tā bija nacionāla un ļoti laba

Atbildēt

Jūrmalnieks

27.11.2015. 15:38

Kauns ka tāds Pētersons degradē visu "Pietiek kampt"jēgu! Vai tas nau tik Krievijas Trollis,kas
pie jums iezadzies. Ja politiķe skaidri raksturo esošo situāciju valstī ,tad viņa nav jāpalej ar samazgām.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.11.2015. 14:37

Vispareizākie patrioti ir tie, kuri ceļas un guļas ar lāstiem par Krieviju, krieviem un Putinu. Skat. komentārus portālos, īpaši apollo un tvnet. Īstie nenogurdināmie patriotisma misionāri.

Atbildēt

A.Balts

27.11.2015. 03:18

Kas gan tas par vēl vienu uznirušu no kliķes kloākas kremlinu izperētu a.pētersonu, par kuru neviens šķiet neko nezina?! Kurš, kāds varb. zina ši kangareļa īsto "KĻIČĶU", jo it kā visi vecie čekas darboņi ir zināmi? Pretīgs gan šī tipa, it kā "zaļa" iesācēja nodevības "mākslā" treniņsmērējums,ko pat par rakstu īsti nevar nosaukt, tik komunistu lepeles "Cīņa" garā dvakojoši kopēts. Un centīgi, ar īsti pretlatvisku naidu skribelēts, caur ko samanāma sen iepazīta sarkanā "trenera" ķetna.

Atbildēt

ek L.G.!

26.11.2015. 22:29

»

L.Grantiņš H-86

Atstā Hermani un Doroņinu, bet pārējos droši pievieno RD


Kad tu beigsi visus mācīt ,uzskatot sevi par Dalailamu?

Atbildēt

latviešu varoņu piemiņai

26.11.2015. 20:45

»

normāls latvietis

Vai pamela var definēt normāla latvieša atpazīšanas parametrus? Patiešām ļoti gribas tos uzzināt. Lūdzu pamela papūlies precīzi un pa punktiem


Man šajā 18. novembra svētku runā pietrūka uzslavas un atzinības vārdu tiem latviešu varoņiem, kas 1941.gada jūlijā - decembrī veica Latvijas pilsoņu integrāciju. Šie varoņi, ar ko visi šobrīd lepojas , nenobijās no svešas armijas klātbūtnes un pašaizliedzīgi apsūdzēja kaimiņus, aizturēja, arestēja, ieslodzīja, lika rakt lielas bedres un priecīgi likvidēja vismaz 20 000 līdzcilvēku. Uz Latvijas 100-gadi vajadzētu izdot pilnu šo latviešu lepnuma sarakstu ar vārdiem un uzvārdiem, jo viņi turpina savās ģimenēs glabāt savu kaimiņu piemiņu: dzīvojot viņu dzīvokļos un mājās, nēsājot viņu dārglietas, lietojot viņu traukus, izstādot privātās kolekcijās viņu gleznas. Jāpiemin aŗī tie varoņi, kas nebaidījās kāpt tajās bedrēs un atbrīvot tajās gulošos no apgrūtinošajiem zelta zobiem un kabatu satura. Ļoti ceru uz šo varoņu mūžīgas piemiņas publiskošanu, lai celtu latviešu pašapziņu, jo šībrīža varoņi MNP administratori un ZTI nav vēl sasnieguši savu Tēvu un Vectēvu slavenās prasmes.

Atbildēt

NUNU

26.11.2015. 20:38

Redzēs, kas notiks pēc budžeta pieņemšanas. LRA uzrakstījusi pieprasījumu par neuzticības izteikšanu Mūrniecei. Gan jau koalīcijā tad tiks Kaimiņš ar videokameru un Bondars ar kurpi.Āboltiņa un Agešins tikai paburbuļo , Bondara komanda dara.

Atbildēt

Tante

26.11.2015. 20:31

Manai mātei bija somugru meitas uzvārds, apprecoties ar latviešu uzvārda nesēju, ne vienā , ne otrā pasē tautība netika rakstīta.(Pēdējā joprojām ir pie manis.) Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka Satversmē rakstītā Latvijas tauta ir visu tās teritorijā dzīvojošo valsts. Starpkaru laikā tika darīts viss, lai tiktu vienoti visu tautību, ticību pārstāvji. Tie padomju laikā šeit iebraukušie nelatvieši ir ekonomiskie bēgļi. Tāpat kā Rietumos šodien dzīvojošie latvieši. Tāpēc jādara viss iespējamais, lai nelatviešus pārliecinātu par piederību Latvijai.Urrāpatriotu retorika nodara vislielāko ļaunumu manai valstij.

Atbildēt

!

26.11.2015. 15:17

Peterson ej un turpini sūkāt krievam un citiem kungiem.

Atbildēt

godīgs eiro ievēsējs

26.11.2015. 14:22

Vai tad pareizajoa ziņu portālos pietrūka vietas, ka visi pedari saskrējuši šeit lai aprietu Mūrnieci?

Atbildēt

Mūrnieces runas būtība

26.11.2015. 14:04

Valoda ir tā, kas ļoti lielā mērā nosaka, kas tu esi. Iesākumā bija Vārds. Tādēļ, neatkarīgi no tā, vai esam luterāņi, katoļi, baptisti vai pareizticīgie,viena valoda nepieciešama tāpat kā ūdens miesai. Mēs varam pulcēties, tērzēt, padziedāt, priecāties un celt savu un savas valsts labklājību runājot vienā valodā. Runājot vienā valodā mēs kļūstam par vienu veselu. Kļūstam par brāļiem un māsām savā zemē, savā valstī. Un šī sajūta ir neatsverama. Zināt un sajust, ka neesi viens. Un visa Latvija ir ar Tevi.

Atbildēt

Vai Āboltiņas inspirēts raksts?

26.11.2015. 13:49

Tas kas nepiemīt Āboltiņai ir tāda lieta, ko es sauktu par dāvanu – vienot. Vienot darbos, vienot attieksmē,vienot garā, būt kopā. Manuprāt, tieši tas mums ļoti nepieciešams – būt vienotiem. Visiem Latvijā. Un taisnība Mūrniecei, ja mēs runāsim dažādās valodās, grūti būs būt vienotiem. Krieviem jabūt pateicīgiem par latviešu pacietību un lēnām visiem visiem visiem jāsāk runāt publiskā telpā latviski. Liela daļa to dara.

Atbildēt

Indrikonkuls, ari no laukiem

26.11.2015. 13:49

LPSR pectecibas Valsts seit ir gan teritorialaja zina, gan pilsonu zina. Sodienas LR nav neka kopiga ar neatkarigo un brivo LR dibinatu 1918. gada. Tas ir noziegums protams, kuram kajas aug no 1940. gada 17. junija nakts. Kad no Krievijas ielauzas krievu tauta lidzdaliba ar zidu tautu un nogalinaja visus LR policistus, armijniekus, tiesnesus un ta talak, bet vieta salika to Valsts parvaldi, kadu mes redzam sodien. Ta redz ir, viss zinams un viegli saprotams.

Atbildēt

Spogulis Latvietim

26.11.2015. 09:36

»

tev "N'latvieti"

Paskaties spogulī un tu redzēsi kas ir nenormāls latvietis !Pievieno elksniņus,ādamsonus,amerikus,aldermanes utt.un būs vesela RD.Normāls latvietis Hermanis,Zālīte,Langa,Ziedonis,G,Astra,Lasmane/Doroņina utt.Būs pretējā nometne kuri nav kloboranti .Tu jau pats labi zini,nepiemeties par muļķi,nepiestāv...


Pilnīgi piekrītu !!! Paskatījos spogulī un sapratu. ka iešu balināt blondus matus, mainīt dzimumu un pārliecību, tad varēšu iet runāt no tribīnes un pensijā ar spieķīti un kupri mugurā dzenāšu Latvijas cittautiešus un tūristus prom no Doma laukuma zāļu tirdziņa. Sēdēt mājās pieskatīt mazbērnus nevajadzēs, jo tādu vienkārši nebūs, zeķes neadīšu, jo neprotu, bet zinu ko teikt par citiem. Vēl klusiņām parakāšos par miskastēm, ja nu kas derīgs gadās, ko cittautieši izmetuši.

Atbildēt

Latvieša definīcija NA izpratnē

26.11.2015. 07:39

»

normāls latvietis

Vai pamela var definēt normāla latvieša atpazīšanas parametrus? Patiešām ļoti gribas tos uzzināt. Lūdzu pamela papūlies precīzi un pa punktiem


Normàls latvietis ir ierēdnis vai politiķis, kam maksā budžets algu. Tie kas iemaksā nodokļu naudu budžetā ir vergi normālam latvietim.

Atbildēt

to Pētersonam

25.11.2015. 22:02

Ja jūs uzskatat 5-to kolonnu okupantu par Latvijai lojāliem graždaniem,tad NA Iesalnieks un Slucis ir lielkrievu šovinisti ,rusofīli.

Atbildēt

tev "N'latvieti"

25.11.2015. 21:57

»

normāls latvietis

Vai pamela var definēt normāla latvieša atpazīšanas parametrus? Patiešām ļoti gribas tos uzzināt. Lūdzu pamela papūlies precīzi un pa punktiem


Paskaties spogulī un tu redzēsi kas ir nenormāls latvietis !Pievieno elksniņus,ādamsonus,amerikus,aldermanes utt.un būs vesela RD.Normāls latvietis Hermanis,Zālīte,Langa,Ziedonis,G,Astra,Lasmane/Doroņina utt.Būs pretējā nometne kuri nav kloboranti .Tu jau pats labi zini,nepiemeties par muļķi,nepiestāv!

Atbildēt

to vienkarsi...??

25.11.2015. 21:45

»

vienkarsi & saprotami

neonaciste murniece ir arkatigi nepatikama persona


Vienā vārdā un divas kļūdas!Trolli,palasi Putina runas tad zināsi kas ir neonacists!

Atbildēt

kauns,Pietiek

25.11.2015. 21:25

Kauns kauns kauns Latvijā ielikt šādu latviešus un Latviju nīstošu rakstu. Ta ir totala latviesu nisana. Ta ir latviešu iznīcināšanas veicināšana.Petersons un Pietiek kurina patiesu naidu.

Atbildēt

petersoniskais trollis

25.11.2015. 21:19

Neticēju, ka neatkarīgā Latvijā var ta rakstīt "pētersoni'. 500 000 kukulis esot naida runa, jo neļauj krievu patriotiem justies te priviliģēti,baņķieru (AB ) uzspiestā krievu valoda darba vietās ir mīlestība pret Latviju. Labak peterson pasaki, ka Tevi nopirka valdības maiņai. Mums ievēlētos deputātus arī maina, kas tur nenomainīt valdību.

Atbildēt

IQ

25.11.2015. 20:37

Par referenduma rīkošanu sakarā ar ES regulēto imigrāciju iespējams nobalsot te: http://manabalss.lv/i/890

Atbildēt

>ārprātīgajām ķoķām

25.11.2015. 17:04

Pēc 17 g-smt.mēra laikā Baltā rase izmira,Šerementjevs izzaga un noslepkavoja pēdējos (viņš ievainotos atstāja Jaunpiebalgā,kuru pēcnācēji ir neaprakstāmi nelieši).Kas tā bija par rasi kas cēla krogus,"skolotāji",aptēķnieki,ārsti u.c.,paši sev uztaisīja dokumentus (tāpat kā šobrīd)......

Atbildēt

law

25.11.2015. 14:07

Neesmu Mūrnieces fans, bet autors, kā noprotams no raksta, iestājas par segregāciju izglītības sistēmā. Grozies kā gribi, bet segregētā izglītības sistēma ir nopietnākais valsts pārvaldes instruments, kas šobrīd turpina nodrošināt zināmu sabiedrības sašķeltību.

Atbildēt

rezume

25.11.2015. 13:27

Tiklīdz kādā tekstā parādās termins "naida runa",kļūst skaidrs,kas ir pētersona murgojuma sponsors un pasūtītājs,ūjinātājs.

Atbildēt

AG

25.11.2015. 11:41

Nomierinies, Pēterson, Mūrniece ļoti mīl visus Latvijas cittautiešus, it īpaši tos, kuriem ir nebalta ādas krāsa!:)

Atbildēt

pētersoniņš

25.11.2015. 10:41

Varbūt kāds var PAREIZI apskaidrot ko nozīmē tas krievu vārds-patriots.....

Atbildēt

Kuzja

25.11.2015. 10:34

»

Annele no laukiem

....kopēts no pēdējās rindkopas: "rada pateicīgu augsni naida runai Mūrnieces retorikā un dzirdīgas ausis Krievijas propagandai...


Annel, vasarā vajag ogot, apstrādāt dārzu, kaut vai gotiņu savos laukos turēt, tad tev būs i kūka, i ēdiens galdā!Laukos trūkst darbaroku, bet tu te puksti un vaidi! Apriebušies visi šie diedelnieki, kas pakaļas no dīvāniem nevīžo pacelt, bet tikai gaidīt, lai kāds cits viņus uztur!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

25.11.2015. 09:49

Šo idiotisko apzināti provokatīvo rakstu komentēt būtu sevis apķēzīšana ar paša mēsliem. Vai nevarētu būt, ka šis autors ir "pārrakstījies" savu uzvārdu rakstot ? Vai nevarētu būt, ka pētersona vietā bija "Cukermans" jāraksta ?

Atbildēt

Aramess

25.11.2015. 09:20

Ļoti skaidri un precīzi pateikts. Lielisks raksts.

Atbildēt

Tante Bauskā

25.11.2015. 03:58

Jezus Marija, vai šito pašrocīgi Āboltiņa, vai Liepiņš, vai Ušakovs cepis? Parasts normāls cilvēks no tautas tādas, piedodiet, kakas, nevar sarakstīt.

Atbildēt

25.11.2015. 02:33

»

necenzēts

Šausmīga dvēseles caureja tev piemetusies. Neskūpsti beigtu jenotu


;)))

pnh, latvāņu lumpeņa "šķidrais sū..", atsūkā sev un savai "grīdasbiedrenei" lapsai.

Atbildēt

vienkarsi & saprotami

24.11.2015. 23:31

neonaciste murniece ir arkatigi nepatikama persona.

Atbildēt

Žulis

24.11.2015. 23:08

Vai Pētersona kungs varētu paskaidrot, kas ir "etniski un lingvistiski nesadrumstalota ne etniska nācija" patreizējās Latvijas apstākļos?
Ak, tā, laikam es sapratu. Tas būs tad, kad krievu valoda būs vienīgā valsts valoda Latvijā, jo liela daļa šeit dzīvojošo krievu taču latviski runāt atsakās. Tātad, lai būtu tā "lingvistiskā nesadrumstalotība" latviešiem būs jāpāriet uz krievu valodu.
Vēl jūs te minējāt, ka Latvijas pamatlikumā esot ierakstīts, ka suverenā vara Latvijā pieder Latvijas tautai. Atrodiet jēdziena "tauta" skaidrojumu un jūs sapratīsiet, ka tāda Latvijas tauta kā tautas apzīmējums, vispār nevar būt.Satversmes pieņemšanas un Latvijas Republikas dibināšanas laikā ar jēdzienu Latvijas tauta apzīmēja visus Latvijas teritorijā dzīvojošos dažādu tautību cilvēkus. Par cik tajā laikā Latvijas robežas vēl nebija nospraustas, nekā citādi viņus nosaukt vienkārši nebija iespējams. Šodien, pēc tik ilgiem okupācijas gadiem par Latvijas tautu korekti būtu runāt tikai tad, ja šeit būtu izvesta starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, bet tas nav izdarīts. Ja šodien visus šeit dzīvojošos cilvēkus ( nepilsoņus,cittautiešus,ārvalstniekus) apzīmē par Latvijas tautu,tad iznāk, ka katrs, kurš iebrauc šeit Latvijā un apmetas kaut uz dažām dienām, kļūst par Latvijas tautu. Tad jau arī, ja, piemēram, latvietis aizbrauc ciemos uz Lietuvu, viņš kļūst par Lietuvas tautu?! Bet, ja latvietis brauc ar savu auto uz Angliju, viņš pārmaiņus kļūst par Lietuvas tautu, tad Polijas tautu, Vācijas tautu u.t.t.?! Vai tas, jums , Pētersona kungs, neliekas kuriozi un smieklīgi?
Vēl jūs, Pētersona kungs, šeit rakstā runājat par nacionālajām minoritātēm, kuras šeit Latvijā itin kā tiekot apbižotas. Tad nu silti iesaku kaut vai Googlē paskatīt šī jēdziena skaidrojumu un tikai tad, kad būsiet uzzinājis kas ir nacionālā minoritāte sākt runāt par šo tēmu.
Par pārējo, ka šeit sarakstīts, šoreiz neizteikšos

Atbildēt

pamela

24.11.2015. 22:53

Andri P.,kaut ko tik pretīgu,sovjietisku,kremlisku,pretvalstisku utt.izdzemdēt,pat grūti normālam latvietim ,iedomāties!Kurā valstī vēl ir tik MAZ pamattautas??Kurā valstī vēl skolas valsts apmaksā OKUPANTIEM?Kurā Satversmes pantā jūs izkašājāt,ka šīs zemes/ pat ne Latvijas?/ pamatsācēji / kas tie tādi?/ ir VISAS TAUTAS ????Mums neesot pašapziņas ,kas traucē kontaktēties ar citu tautu pārstāvjiem lai tos iepazītu?!Ko tu neteiksi?!Mēs 50 okupācijas un + 25 šos gadus esam līdz riebumam "iepazinuši"šo citu tautu godaprātu,ura nav,mentalitāti,neaunību,rupjumu,necieņu pret LV un latviešiem,kas dod mums tiesības pilnā mērā novērtēt šīs nācijas "kvalitāti".Tieši PAŠAPZIŅAS esamība mums neļauj ZEMOTIES ,JO viņi / ar retiem izņēmumiem -1935.g.- ~ 10,5%krievi/ 50+25=75 gadu laikā uzvedībā NAV mainījušies!UN ne Mūrniecei vai man ,ir jāzaudē sava pašcieņa viņu priekšā !!Kur jūs lienat bez ziepēm un kapēc?Jums tiešām NAV pašcieņas! BET Mūrniecei kosmisks PALDIES par uzrunu,jo es kaut reizi jutos SAVĀ !! valstī kā LATVIETE !!
Vecais,Rīgā JAU pāri 60 % krievu !!Ko nu?Likvidēsi latviešu skolas? Lai mācās krieviski,bet par SAVU naudu!Jau te salīduši tūkstošiem jaunokupantu.Arī tos valsts māca par savu naudu! Skolotājiem naudas nav ,mediķiem utt. Noderētu !
Nemurgo vecais kā homo sovjeticus!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...