Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tas, ka Valsts policijas darbinieki safabricē kriminālprocesu un dara visu iespējamo, lai nozieguma aculiecinieks mainītu liecības, mūsu izpratnē nemaz nav noziedzīgi nodarījumi, - šādu atbildi Iekšējās drošības biroja priekšnieka pienākumu izpildītājs Igors Jaunrodziņš ir sniedzis Pietiek nule publicētā šokējošā iesnieguma (to iespējams izlasīt ŠEIT) autoram.

Apjomīgajā iesniegumā detalizēti ir aprakstīta Valsts policijas un prokuratūras darbinieku rīcība, acīmredzami piesedzot konkrēta nozieguma izdarītāju, piespiežot tā aculiecinieku mainīt liecības un pat nepamatoti safabricējot kriminālprocesu pret liecinieku.

Oficiāli skaitās, ka Iekšējās drošības birojs ir „valsts pārvaldes iestāde, kuras uzdevums ir atklāt, novērst un izmeklēt Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu (izņemot Valsts drošības dienestu) amatpersonu un darbinieku izdarītos noziedzīgos nodarījumus, tādējādi vairojot sabiedrības uzticību valsts pārvaldei un uzlabojot sabiedrisko drošību”.

Taču, neraugoties uz to, atbildē uz iesniegumu Iekšējās drošības birojs faktiski norāda – visā šajā iesniegumā neesot minēts nekas tāds, kas norādītu uz Valsts policijas darbinieku noziedzīgiem nodarījumiem.

Pietiek šodien publicē Iekšējās drošības biroja priekšnieka pienākumu izpildītāja Igora Jaunrodziņa parakstīto dokumentu pilnā apmērā:

„K.Valdemāra iela 1A, Rīga, LV -1010; tālr.67209000; e-pasts: [email protected], www.idb.gov.lv

Rīgā

Dokumenta datums ir tā elektroniskās parakstīšanas datums,

Nr. 15/2663

Par iesnieguma izskatīšanu

Iekšējās drošības birojā (turpmāk – Birojs) 14.06.2023. saņemts Jūsu iesniegums (reģ. Nr.2448) par iespējamu Valsts policijas un prokuratūras amatpersonu rīcību, veicot pirmstiesas izmeklēšanas darbības un pieņemot lēmumus kriminālprocesos Nr. 11095013321 un Nr. 11095084719.

Iekšējās drošības biroja likuma 4.pantā ir noteiktas Biroja funkcijas atklāt, izmeklēt un novērst noziedzīgus nodarījumus, kurus izdarījuši Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu amatpersonas un darbinieki. Izvērtējot Jūsu iesnieguma saturu, konstatēts, ka tas nesatur ziņas par faktiem, kas Birojam vērtējami saskaņā ar Kriminālprocesa likuma (turpmāk – KPL) normām.

Biroja amatpersonām KPL nav ietverta kompetence pārbaudīt kriminālprocesa materiālus un uzraudzīt kriminālprocesu veicošo amatpersonu rīcību.

Informējam, ka saskaņā ar KPL 337.panta otrās daļas 2.punkta nosacījumiem, sūdzība par izmeklētāja rīcību vai nolēmumiem iesniedzama pirmstiesas izmeklēšanu uzraugošajam prokuroram. Savukārt saskaņā ar KPL 337.panta daļas 3.punkta nosacījumiem, sūdzība par prokurora rīcību vai lēmumiem iesniedzama amatā augstākam prokuroram.

Priekšnieka p.i. I.Jaunrodziņš.”

Novērtē šo rakstu:

101
2

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi