Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artūronkulim pēc atmošanās

24.06.2018. 19:09

Aizvadītajā diennaktī mediķiem izdevies izglābt 63 gadus vecu vīrieti, kurš bija aizrijies ar gaļas gabalu, atklāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietim pēc aizrīšanās ar gaļas gabalu, kas bija nonācis elpceļos, apstājusies elpošana un sirdsdarbība. Mediķi veica reanimāciju un nogādāja cietušo slimnīcā smagā stāvoklī.

Mediķu palīdzība pēc aizrīšanās ar ēdienu bijusi nepieciešama vēl kādai 66 gadus veca sieviete, kā arī 43, 56 un 57 gadus veciem vīriešiem.

Atbildēt

Murovejs

24.06.2018. 12:35

Ja attiecīgā ideoloģija ir valsts ideoloģija, tad to sargā ne tikai pati attiecīgā ideoloģija, bet sargā arī valsts. Turklāt valsts to sargā vēl rūpīgāk, nemitīgāk, mērķtiecīgāk, nelokāmāk, nesvārstīgāk un vēl drastiskāk nekā sevi sargā pati ideoloģija.

Lai arī daudzās lietās A. Priedītim piekrītu, tomēr tālāk par šo vietu rakstu nelasīšu. Godātais autors ir pa laikam nozākā citus par to, ka tie nepareizi lietojot terminoloģiju un vispār - latviešu valodu, bet kas tad te? Valsts DRASTISKI sargā ideoloģiju? Tas ir kā, atļaujiet vaicāt, godātais autor!? Straujas dejas dejojot? Vai rotaļās ejot kkur Saeimā vai Ministru Kabinetā? Varu kļūdīties, bet, kā izskatās man, kārtējais stāsts par skabargu vienā, bet par baļķi kādā citā acī. :)

Atbildēt

Edge

24.06.2018. 11:13

»

Un nav nekā jauna šajā Dieva pasaulē...

Mediju ziņa (2008. gads): "Sabiedrības aptaujas liecina, ka šīs valsts saeimai un tajā iekļuvušo politgrupējumu "tautas kalpiem" uzticas vairs tikai 4 % iedzīvotāju, kas ir zemākais uzticības līmenis kopš 1996.gada", liecinot “socioloģisko pētījumu struktūras "SKDS" speciālistu veiktās aptaujas rezultāti...


Patiesība ir tepat līdzās (vara+ekonomika+ideoloģija).
Partijās 1,1% Latvijas iedzīvotāju, 2018. (lsm.lv)
"Mēs paši septiņus gadsimtus esam nesuši šīs reakcio-
nārās muižnieku kliķes jūgu, kura, kaut arī skaitā pavisam niecīga — 1 % no visiem iedzīvotājiem, — ar savu organizētību pratusi līdz šim laikam saglabāt īsti viduslaicīgas privilēģijas." Rainis. Protesta rezolūcija pret nodomāto Latvijas pievienošanu Vācijai, 1916. (Kopoti raksti 18. sējums / 1983.g.)

Atbildēt

Un nav nekā jauna šajā Dieva pasaulē...

23.06.2018. 20:53

»

Edge

Kāda jēga atkārtot 1905.gadu? Nodedzināt bankas...


Mediju ziņa (2008. gads): "Sabiedrības aptaujas liecina, ka šīs valsts saeimai un tajā iekļuvušo politgrupējumu "tautas kalpiem" uzticas vairs tikai 4 % iedzīvotāju, kas ir zemākais uzticības līmenis kopš 1996.gada", liecinot “socioloģisko pētījumu struktūras "SKDS" speciālistu veiktās aptaujas rezultāti”. "Šis ir "vēsturiskais minimums", jo vēl nekad uzticības līmenis šīs valsts "tautas kalpiem" nav bijis tik zems", esot atzinis SKDS vadītājs A. Kaktiņš.

Atbildēt

Edge

23.06.2018. 20:08

»

Kā tad!

lasīt un lasīt, mācīties un vēlreiz mācīties! Komentēt. :))) Ar ezotēriku būs par maz


Kāda jēga atkārtot 1905.gadu? Nodedzināt bankas?
Vispār jau A.P. jautājums bija par "masveida atbalstu" esošajam režīmam. Manuprāt, jājautā par zemo atbalstu: Kopš rudens uzticība politiskajām partijām Latvijas iedzīvotāju vidū ir sarukusi par četriem procentpunktiem, un patlaban politiskajām partijām kopumā uzticas vien 5% Eirobarometra aptaujāto Latvijas iedzīvotāju, liecina 89.Eirobarometra aptaujas dati.

Atbildēt

Esi sveika,

23.06.2018. 18:59

»

Smerdeli Duka!

Dabūsi pa nāsi! Sāc jau apnikt. Mēs zinām, kur tu dzīvo! Pārsteigumus vēlies? Gribi mēnesi slimnīcā pagulēt, lai nāktu pie prāta? Domā, ka izspruksi, citus nomelnojot? Apdomājies! Prieka pēc tevi atradīsim un noslānīsim. Ja vajadzēs, varam policistus, ja izsauksi, arī noslānīt! Apdomājies, ja tev vēl...


smerdele lupatu lapsa no MUĻĶU zemes! Kā veicas ar tiesāšanos? Neesi vēl pa pliko nodīrāta?

“Vienotības” priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas ienākumi pērn bija gandrīz 40 tūkstoši eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publicētā amatpersonas deklarācija par 2015. gadu. Āboltiņa pērn saņēma 39 566 eiro, lielāko daļu par darbu Saeimā – 37 355 eiro, kā arī viņa saņēmusi 1425 eiro no privātpersonas Lato Lapsas kā kompensāciju par advokāta pakalpojumiem tiesas procesā par nepatiesu ziņu atsaukšanu, kurā Lapsa zaudēja Āboltiņai.

Atbildēt

Kā tad!

23.06.2018. 18:44

»

Edge

Vajag Raiņa "Uguns un nakts" pārlasīt, tad par "masveida kalpošanu" būs skaidrāks priekšstats


lasīt un lasīt, mācīties un vēlreiz mācīties! Komentēt. :))) Ar ezotēriku būs par maz.

Drīz nāks piektais gads. Citādā versijā, jo VARA jau 2009. g. 13. janvāri izspēlēja.

Atbildēt

Smerdeli Duka!

23.06.2018. 18:40

»

Lato Lapsa

lasubedres debiliķe pamodusies! Privet zaraza latvāņu lapsa, good mornig, idiote no muļķu zemes lapsānijas! davai, rādi ko vari lapseņu mušpapīru saēdusies kakuvecene! tev pievērsta visu uzmanība, smirdošā seskāda, kas jāpierāda


Dabūsi pa nāsi! Sāc jau apnikt. Mēs zinām, kur tu dzīvo! Pārsteigumus vēlies? Gribi mēnesi slimnīcā pagulēt, lai nāktu pie prāta? Domā, ka izspruksi, citus nomelnojot? Apdomājies! Prieka pēc tevi atradīsim un noslānīsim. Ja vajadzēs, varam policistus, ja izsauksi, arī noslānīt! Apdomājies, ja tev vēl kaut kādas saprāta pazīmes saglabājušās!

Atbildēt

Edge

23.06.2018. 18:12

»

Okšķeris

No Mozaīkas: Kāpēc latvieši masveidā atbalsta nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko iekārtu ar noziegumu brīvību? Tas ir ļoti svarīgs jautājums. Uz šo jautājumu noteikti nākas noskaidrot atbildi. Atbildes noskaidrošanā ir jāiesaistās visiem – zinātniekiem, publicistiem, rakstniekiem, skolotājiem...


Vajag Raiņa "Uguns un nakts" pārlasīt, tad par "masveida kalpošanu" būs skaidrāks priekšstats.
Spīdola:Pār latvjiem ir kungi. Kangars:Tos piekrāpsim, Tik kungu vārdu tiem atstāsim, Bet meslus visus ņemsim sev, Lai ļaudis kalpo man un tev.

Atbildēt

Indulis Duka

23.06.2018. 16:51

»

atkal

muļķu zemes lapsānijas atkritums pamodies! Pietirst-coma muļķis ir klāt


debilais pamodies! Privet zaraza!

Atbildēt

HA

23.06.2018. 16:34

Ideoloģija pati par sevi nav vara.
Pie noteiktiem apstākļiem viņa tādu var iegūt un to īstenot.

Atbildēt

Atbrivotajs

23.06.2018. 16:27

Artur ! Peteris 1. izcirta logu uz Eiropu. Luk, 300 gadus eiropiesi redz taja loga ,vai nu nodzertu purnu ,vai pliku pakalu.

Atbildēt

Jaunākajā psihoneroloģijas teorijā

23.06.2018. 15:59

»

Diemžēl,

akūta cionistiskā plānprātība ar noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" vajāšanas mānijas šizofrēniju nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, ...


ieklauti dažādi vajāšanas stāvokļa motīvi. Izkaidrojamie motīvi, kurus var izskaidrot un pierādīt. Un neizskaidrojamie, kas raksturīgi kā simptomi garīgām akūtām vai hroniskām psihoneiroloģiskām saslimšanām.

Pie izskaidrojamām pieder žīdmasonisms un brīvmūrniecība, komunisms, marksisms, maoiesms utt. No psihoneroloģijas viedokļa visi cilvēki ir pacienti, kurus kā pacientus publiskā nozīmē jebkāda politiska vara izmanto savās interesēs. Tas ir neizbēgami, jo, citējot pusžīdu, masonu algotni, U. Ļeņinu, cilvēks, dzīvojot sabiedrībā, nevar no tās būt brīvs.

Cionisms dara visu, lai iznīcinātu latviešu tautu- šķeļot un pārvaldot. Ir iespējama tikai viena pretošanās iespēja - pretoties, nevis ar terora aktiem, ko gaida VARA B' nai B' rith, sagatavojot bruņotas vienības un ūdensmetējus, bet radot slepenu organizāciju, kuru nevadītu cionisti pa terora ceļu, bet pretēji, pielietojor žīdmasonu pašu ieročus - atsevišķas nozīmīgas slepkavības, kuras nav iespējams atklāt. Radot iespaidu, ka cionistu vara ir nnespējīga, ieviešot jaunu valsts pārvaldes formu, ko nevar ietekmēt cionisti.

Atbildēt

Diemžēl,

23.06.2018. 15:21

»

Par nacionālismu ir bezjēdzīgi runāt,

jo tiek realizēts genocīds pret latviešu tautu, cionistu interesēs nav notikusi deokupācija, nav reālu naudas un dzīvā spēka resursu, kas spētu pretoties vispār latviešu tautas iznīcināšanai...


akūta cionistiskā plānprātība ar noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" vajāšanas mānijas šizofrēniju nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

23.06.2018. 14:26

»

Žulis

Jautājumā par ideoloģiju šeit nu gan ir pamatīgi sajaukta putra ar kāpostiem. Rodas iespaids, ka raksta autoram pašam tā arī nav izpratnes, kas tad īsti ir ideoloģija. Ideoloģija pati par sevi neko nekonsolidē, tai nav varas un tā sevi neaizstāv. Kā jau tas ir teikts arī rakstā, ideoloģija ir tikai ...


Vai tad Jūs domājat,ka Priedītis to nesaprot ? Saprot, bet viņa žīdiskais uzdevums ir diskreditēt "latviešu miljonu". Priedītis, KĀ KOMUNISTS, vienkārši piekopj sātanisma ideoloģiju- melus.

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

23.06.2018. 14:17

»

Fēlis

Var būt pietiks dauņus tēlot


Varbūt pajautā to tam ģenētiski izdzimušajam daunim (skat. 23.06.2018. 01:16), kas netēlo dauni, bet gan ar savu patoloģisko daunismu regulāri provokatīvi izpildās piebirstcomā?

Atbildēt

Okšķeris

23.06.2018. 13:29

No Mozaīkas: Kāpēc latvieši masveidā atbalsta nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko iekārtu ar noziegumu brīvību? Tas ir ļoti svarīgs jautājums. Uz šo jautājumu noteikti nākas noskaidrot atbildi. Atbildes noskaidrošanā ir jāiesaistās visiem – zinātniekiem, publicistiem, rakstniekiem, skolotājiem, politiķiem; respektīvi, visiem domājošiem cilvēkiem, kuriem nav vienaldzīga tauta, tās valsts. Tautas esamības visjaunākajā laikā un varbūt pat tautas pastāvēšanas visā laikā tas ir viens no galvenajiem jautājumiem. Bez atbildes uz šo jautājumu nav izprotama latviešu tauta, tās identitāte, attīstības pakāpe, nākotnē gaidāmais, valstiskuma perspektīvas Latvijā. Zināma atbilde jau ir sastopama. Latvieši masveidā atbalsta noziedzīgo režīmu tāpēc, ka tajā var netraucēti zagt, ja ievēro zagšanas lokālos nosacījumus. Latvieši tik labi kā tagad nekad neesot dzīvojuši, jo agrāk masveida zagšana netika pieļauta. Dotā atbilde ir ļoti ticama. Tā var saglabāties un to nākas ņemt vērā. Bet tas noteikti vēl nav viss. Zagšanas iespējas nav vienīgais iemesls noziedzīgās iekārtas masveida atbalstīšanā. Noteikti ir vēl citi iemesli. Varbūt pat psiholoģiski dziļāki, psiholoģiski apslēptāki un tāpēc netiek manifestēti, cenšoties noskaidrot atbildi uz minēto svarīgo jautājumu. Domājams, par vienu dziļu psiholoģisko iemeslu var droši runāt. LR formālā atjaunošana (tika atjaunota tikai LR valstiskā simbolika, varas institūtu struktūra, jo pie politiskās un ekonomiskās varas reāli palika LKP, VDK nomenklatūras kadri) latviešiem bija savdabīga „oktobra revolūcija” – zemāko slāņu sacelšanās pret eliti, inteliģenci; kā zināms, LR atjaunošanas rezultātā tie latvieši, kuri padomju laikā savas cilvēciskās un profesionālās zemās kvalitātes dēļ netika pie vadošiem amatiem, augsti kvalificēta darba, tūlīt pēc PSRS sabrukuma nonāca „virspusē”, jo neskaitījās „bijušie”. LR atjaunošana un tās noziedzīgais režīms ir ļoti labvēlīgs zemas kvalitātes cilvēku masām. Protams, latviešu aprindās vienmēr darbojās etniski svētais princips neļaut dzīvot, strādāt otram latvietim. Īpaši ja otrs latvietis ir gudrs, godīgs, taisnīgs. Padomju laikā šis princips funkcionēja, bet tikai ļoti ierobežotā veidā, jo Maskava prasīja balstīties uz spējīgiem cilvēkiem. Padomju varas latviešu tautības priekšniekiem nācās izpildīt Maskavas prasību kadru jautājumā, un gudriem un spējīgiem latviešiem tika ieslēgta zaļā gaisma. Un, lūk, LR noziedzīgās iekārtas faniem tāpēc ir divkārtējs iemesls atbalstīt vietējo nelietīgo valstiskumu. Pirmkārt, noziedzīgais valstiskums ieslēdz zaļo gaismu cilvēciskajiem atkritumiem (tas ir loģiski, jo noziedzniekiem gudrs un godīgs cilvēks neder). Otrkārt, šodienas latviešu masas (cilvēciskie un profesionālie atkritumi) jūsmo par noziedzīgo iekārtu un reizē nolād padomju iekārtu, kurā viņiem bija vieta tikai žogmalē, bet nevis kā tagad ministrijas klerku krēslos, parlamenta krēslos, valdības krēslos un citos vairāk vai mazāk atbildīgos krēslos. Žogmales ļaudis LR ir topā! Skaidrs, ka viņi ir skaļākie aplaudētāji noziedzīgajai Latvijai.Atbildēt

Žulis

23.06.2018. 12:50

»

par nacionālismu

Pašreizējie nacionālisti (NA) deklarē' ka viņi ir labēja partija. T.i. aizstāv mūsu nacionālo bagātnieku intereses. Bet tas nesaskan ar Satversmi, kur noteikts, ka vara pieder tautai...


NA diemžēl nav nacionālisti, bet gan nacionālistu lomu tēlojoši āksti, kas sēž Saeimā un kalpo pastāvošajai varai. Tieši pateicoties TB/LNNK/VL lielā mērā nacionālisma ideja tautas acīs ir kompromitēta.(Pēc darbiem, nevis runām ir jāvērtē viņu ideoloģiskā pārliecība!)
Kas attiecas uz kreiso vai labējo nacionālo politiku, tad valstī ir jomas, kur nepieciešama "labēja" un ir jomas, kur nepieciešama "kreisa" politika. Atšķirībā no citām ideoloģijām, nacionālismam ir skaidrs kritērijs pēc kura vērtēt valsts amatpersonu darbību un valsts politiku vienā vai otrā jomā. Šis kritērijs ir atbilstība attiecīgās tautas nacionālajām interesēm. Atbilstoši šim kritērijam tad arī veidojas kreisās un labējās politikas mijiedarbība. Nacionālisms paver tautai iespējas maksimāli realizēt savu potenciālu. Jo nacionālistiskāka valsts, jo straujāka ir tās attīstība, protams, ja vien šo attīstību nepārtrauc vai nebremzē iejaukšanās no ārienes. Labs piemērs tam ir Latvijas attīstība no 1919 - 1939. gadam. Arī Vācijā nacionālisms veidoja strauju uzplaukumu un attīstību. Diemžēl, Hitlera partija nacionālismu transformēja par nacismu un tas vācu tautai beidzās ar katastrofu.
Runājot par valsts ideoloģiju un valsts iekārtu ir jāsaprot, ka KATRA valsts pārvalde ir diktatūra. Citādi tas nemaz nevar būt! Taču nacionālisms ir demokrātijas ideāliem vistuvākā diktatūras forma. Jo, ja ar demokrātiju mēs saprotam sabiedrības vairākuma varu, tad, pieņemot, ka valstī pamattauta ir vairākumā, nacionālas valsts modelis ir tas, kas pārstāv šo vairākumu. Nacionālā valstī tātad valda attiecīgās tautas (sabiedrības vairākuma)vajadzību, interešu un nākotnes plānu diktatūra. Tas nebūt nenozīmē, ka šāda "diktatūra" būtu kaut kas slikts priekš šeit dzīvojošajiem cittautiešiem. Neviens taču neapdraud viņu cilvēktiesības! Taču, valsti var salīdzināt ar kuģi, kur ir kuģa apkalpe un kur ir kuģa pasažieri.Katram te ir sava vieta. Nevar kuģa kustības virzienu un vadību pieskaņot katra pasažiera vēlmēm vai iegribām un kuģa vadībai nepieciešamās darbības izvēlēties ar balsošanu. Ja esi izvēlējies peldēt ar šo kuģi, tad respektē kuģa apkalpes darbu un netraucē viņiem strādāt.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

23.06.2018. 12:38

Ko Tu(A.P.) te muldi par "latviešu miljonu", kad pie teikšanas ir 100%tīgi tavas partijas biedri- komunisti(krievžīdi).

Atbildēt

Nav variantu

23.06.2018. 12:21

»

Edge

Pilns internets ar bezmaksas informāciju, nav nekādu problēmu ar patiesības noskaidrošanu. Bet kā dzīvot tālāk, redzot Solomona plāna izpildes gaitu


Kā LU konferencē par Tiesisko paļāvību uz valsts kopete ci un konsekvenci teica žīds Egils Levits, uzrunu uzsāka Mēs, latvieši, .. Vai tad latvieši levitprāt ir žīdi?

Uzrunā sacīja - cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka izprot savas tiesības..

Ja mēs gribam realizēt savas latviešu tiesības, mums fiziski jāiznīcina levitveidīgie, kas stāsta, la žīds var būt latvietis. Žīdi nav ebreji, bet ir sātana slepkavas, dzīvnieki un parazīti, kas citiem ar asinīm liek rakstīt, ka žīdi ir Jahves izredzētā tauta.

Atbildēt

Jā, ideoloģija strādā jau ilgstošās iestrādrādēs

23.06.2018. 12:09

»

Edge

Pilns internets ar bezmaksas informāciju, nav nekādu problēmu ar patiesības noskaidrošanu. Bet kā dzīvot tālāk, redzot Solomona plāna izpildes gaitu


Izlasot Juri Lina Zem Skorpiona zīmes, izdota 2006. g. latviski, iestājas šoks. Nezini pat ko domāt. Salīdzinoši Internet vidē nav pilnīga informācija, arī izkropļota, bet JL ZSz ir kompakta ar visiem pierādījumiem, kas sasaucas ar Internet vidē fragmentāri atrodamo. Sasaucas ar G. Valdmaņa Starp dzirnalkmeņiem, ko šodienas cionistu varas pārstāvji gribēja uzpirkt. Kad nezdevās, izsmēja. Viņu draudēja nogalināt. Nav zināmi viņa bojā iešanas apstākļi.

Ko darīt? Pretoties tiem pašiem ueročiem. Cionisti upurē arī savējos, prasot pretim lielākus upurus. Pašlaik upurē Rimševicu.

Pasaules nauda, kas neatrodas žīdmasonu rokās ap 20 procenti un daļa apgrozībā esošā, uzsākta tās kontrole, aizbildinoties ar terora draudiem. Žīdu politika izveidoja ofšorus, lai šodien tos izzagtu, ierobežotu utt. Aizbildinoties ar terorisma kontroli. Lai gan lielākie teroristi ir tieši žīdmasoni ar B' nai B' rith vadību.

Nekas cits neatliek, ja grib pretoties, jāizmanto viņu ieroči no Vecās Derības. Aci pret aci un zobu pret zobu. Kas nav ar mums, tie ir pret mums. Utt.

Atbildēt

Par nacionālismu ir bezjēdzīgi runāt,

23.06.2018. 11:43

»

par nacionālismu

Pašreizējie nacionālisti (NA) deklarē' ka viņi ir labēja partija. T.i. aizstāv mūsu nacionālo bagātnieku intereses. Bet tas nesaskan ar Satversmi, kur noteikts, ka vara pieder tautai...


jo tiek realizēts genocīds pret latviešu tautu, cionistu interesēs nav notikusi deokupācija, nav reālu naudas un dzīvā spēka resursu, kas spētu pretoties vispār latviešu tautas iznīcināšanai.

Pret cionisma realizētājiem - visām zināmām partijām nav iespējams pretoties to politikai. Tā balstīta uz meliem un iznīcināšanu.

Vienīgā pretošanās forma ir radīt slepenu latviešu partiju, kas, nevis veic terora aktus, bet tikpat slepeni kā to dara žīdmasonu slepenā nāves brigāde, iznīcinot latviešu patriotu ideju popularizētājus, jāiznīcina pa vienam žīdmasonu priekšstāvji - brīvmūrnieki LV un masoni - VVF, Zatlers, Godmanis utt. Kamēr citi komunisti un čekisti bailēs no atriebības aizbēg. Oligarhi utt. Aci pret aci un zobu pret zobu tiem pašiem žīdmasonu ieročiem no Vecās Derības.

Atbildēt

Edge

23.06.2018. 11:38

»

A.P.

Esejā ir minētas divas stulbības valsts drošības izpratnē. Bet tas nav viss. Vērts ir minēt vēl vienu stulbību. Tikai stulbs cilvēks var ticēt, ka drošības iestādes valsts līmeņa izpētes komisiju (ar tiesībām lietot valsts oficiālo simboliku) var noorganizēt no ielas nācis svešzemju pilsonis, pie tam...


Par „maisiem” parūpējās ģenerālis Johansons – ..."
Interesants ir vēl viena latviešu tautības speciālista - LPSR rakstnieka A.Bela skaidrojums par terminu "maiss" VDK izpratnē.
Sk. Facebook - Tautas Frontes Muzejs / 22. februāris / tiešraides ieraksts /
2018.g. inteliģence joprojām apzinīgi spēlē sev atvēlēto lomu "maiss" - joprojām lepojas ar paveikto 1991.g., kad atdeva valsti nākamajiem oligarhiem un kampējiem: “Radošie līderu pozīcijas atdeva jaunās valsts materiālo vērtību cēlējiem un pārdalītājiem,..." (Radošo profesiju pārstāvji: Sabiedrībā ir samierināšanās ar meliem un drosmes trūkums / LSM.LV)

Atbildēt

Izlasiet dokumentālo Juri Lina darbu

23.06.2018. 11:31

»

Edge

"Tolaik latviešu tautas masas tika nozombētas ar valstiskās suverenitātes nacionālo ideālu...


Zem Skorpiona zīmes. Var ņemt bibliotēkā. Latvišu val. pirmais metiens 2006. g. Autorizdevums. Atkārtotais metiens 2017. g. Cena Rozes grāmatnīcā 36 €. Angļu val. idota trīs metienos. Tad Jūsu starpdomas, sīkās un nenozīmīgās atradīs savu vietu cionisma lielajā kartē. G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem (6. Saeimas dep., kurš atklāja, ka Saeimā dalīja cionistu rokasgrāmatu Gidro stratēģija un taktika. Pēs tās, iznīcinot LV tautsaimniecību turpina strādāt Kucinskis, Vējonis, Šadurskis, Čakša, Kozlovskis, Rasnačs, Reizniece u.c. , arī I. Mūrniece un Saeimas prezidijs, SAB, DP) sasaucas ar Zem skorpiona zīmes domumentāliem faktiem.

Atbildēt

par nacionālismu

23.06.2018. 11:29

»

Žulis

Jautājumā par ideoloģiju šeit nu gan ir pamatīgi sajaukta putra ar kāpostiem. Rodas iespaids, ka raksta autoram pašam tā arī nav izpratnes, kas tad īsti ir ideoloģija. Ideoloģija pati par sevi neko nekonsolidē, tai nav varas un tā sevi neaizstāv. Kā jau tas ir teikts arī rakstā, ideoloģija ir tikai ...


Pašreizējie nacionālisti (NA) deklarē' ka viņi ir labēja partija. T.i. aizstāv mūsu nacionālo bagātnieku intereses. Bet tas nesaskan ar Satversmi, kur noteikts, ka vara pieder tautai.
Tātad - ja būtu nacionāla, bet kreisa partija? Kādas šausmas - nacionālsociālisms... Vai būtu jāņem vērā, ka hitlerieši degradējuši šo jēdzienu, tāpat kā ugunskrusta zīmi? Tāpat, kā citi "pievāc" sev varavīksni :)
K. Ulmanis bija gudrs vīrs - viņa izteikumos lasāms, ka cienījama ir katra tauta un katrs darba darītājs savā vietā, un aicināts darba devējus vairāk rūpēties par saviem darbiniekiem. Bet piebilda, ka noteicējiem Latvijā jābūt latviešiem.

Atbildēt

Edge

23.06.2018. 11:08

"Tolaik latviešu tautas masas tika nozombētas ar valstiskās suverenitātes nacionālo ideālu."
Zombēšana sākās 30 gadus pirms t.s. auseklīšu revoļūcijas sākšanās:
"Bet kāpēc 1988. jūnija plēnuma spiritus movens bija tieši Rakstnieku savienība?
Atbilde jāmeklē jau 1962. gada sākumā." K.Skujenieks (Jaunā Gaita Nr. 257. jūnijs 2009 )
"...tas, ko mēs pilienu pa pilienam gatavojām, nevar notikt vienā gādā. Mēs gatavojām tautas apziņu tā, lai tā nonāktu pie tādiem slēdzieniem un tādas rīcības, kāda ir šodien. Mēs pie tā strādājām visu savu mūžu." V.Belševica (No Rolfa Ekmaņa intervijas Parīzē 1989. gadā. Vizma Belševica, “Raksti”, 4. sējums. Rīga: Jumava, 2002.)

Atbildēt

Sirano

23.06.2018. 10:56

Viens solis mīļo idiot tev bij līdz ģēnijam,
no patriota trakuma līdz šizofrēnijai...

Atbildēt

Tā bija propoganda par sarkano buržuāziju

23.06.2018. 09:34

»

josifs

Ļeņins teica,ka sociolismam būs beigas,kad sāksies sarkanā buržuazija,un tagad sarkanā buržuazija valda,katrā partijā sarkanas burzuazijas pārstāvis.Lembergs,Brigmanis Raznacs un daudzi citi


jo ienaidnieks bija buržuāzija. Novērtējumi "sarkanā buržuāzija", komunisti, sociālisti, marksiststi, revolucionāri bija un joprojām ir tikai cionisma formas. Līdzīgi žīdi sevi lika dēvēt par ebrejiem. Šodienas apstākļos Latvijā cionisms ir dažādu partiju veidolā. Saskaņa, ZZS, NA, KPVLV, Reģionu apvienība, No sirds Latvijai, JKP. Plašs maskēšanās spektrs - visām gaumēm, katra gaumei, bet saturs tas pats - cionisms ar vadību Čikāgā un Vašingtonā.

LV kā ASV ir čaulas valstis cionistu rokās, jo B' nai B'' rith pieder SVF/PB un ASV Federālās rezerves, kas drukā dolārus un aizdod ASV valdībai.

Cionistu mērķi nav mainījušies - sajaukt tautas ar genocīdu un migrāciju, iznīcināt nācijas, valstis pakļaut ar haosu, kariem un parādiem. Astoņdesmit procentu pasaules aktīvu pieder B' nai B' rith - žīdmasonu organizācijai. Par valstu vadītājiem izvirza brīvmūrniekus, reāli ir Zatlers, VVF, Francijā Meroni, kas nule paziņoja, ka nacionālisms ir lepra. Krievijā tas ir Putins, pusžīds, kas kopā ar Trampu iznīcina Krievijas valsti. Galējais mērķis ir Eiropas Savienotās Valstis.

Atbildēt

Eduards Lunis

23.06.2018. 08:20

Viss pareizi, Priedīša kungs-IR RADI'TA VALSTS-TAUTAS BENDE! Un par to ir ne tikai jārunā ,vai jaķliedz, BET IR ATBILSTOSĪ JĀRĪKOJAS!

Atbildēt

....

23.06.2018. 08:09

»

josifs

Ļeņins teica,ka sociolismam būs beigas,kad sāksies sarkanā buržuazija,un tagad sarkanā buržuazija valda,katrā partijā sarkanas burzuazijas pārstāvis.Lembergs,Brigmanis Raznacs un daudzi citi


Blanks , Leiba Bronšteins un pārējie žīdi paši bija sarkanās buržuāzijas pārstāvji , ar Rotšildiem priekšgalā.

Atbildēt

josifs

23.06.2018. 07:37

Ļeņins teica,ka sociolismam būs beigas,kad sāksies sarkanā buržuazija,un tagad sarkanā buržuazija valda,katrā partijā sarkanas burzuazijas pārstāvis.Lembergs,Brigmanis Raznacs un daudzi citi.............

Atbildēt

lauķis

23.06.2018. 07:27

Cilvēki nedalās ne pēc tautības ne ideoloģijas , cilvēki dalās viedajos un pamuļķākos.Toties pamuļķākie gan dalās partijās , reliģijās , frakcijās,nācijās.

Atbildēt

Nu tak

23.06.2018. 01:16

»

ej ārstēties

ej tak ārstēt savu galīg dumo galvu


es Tikļu muļķis, rakstu, roku dziļāk. Jindulis Duka zem nika - lit. pseidonīms Untuns Mazpusens. Ofigetk.

Atbildēt

ej ārstēties

22.06.2018. 23:38

»

Priedītis raksta kā terēts

LV noteicošā ir cionisma ideoloģija. Tas ir pierādīts un nav apspriežams


ej tak ārstēt savu galīg dumo galvu.......

Atbildēt

Priedītis raksta kā terēts

22.06.2018. 23:09

LV noteicošā ir cionisma ideoloģija. Tas ir pierādīts un nav apspriežams.

Atbildēt

Mediju politikas nodaļa (tipa Glavļits), LR kultūras ministrija

22.06.2018. 21:02

»

filoloģijas zinātņu kanditāts, LPSR ZA

Kalna galā traktors rūc


Kad no kalna rūcējs dragā,
Traktorists bļauj: sūdi vagā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...