Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vice

14.05.2024. 13:30

Pilnīgi visi LATVIJAS klerki - PĒRKAMI!

Arī "tiesnesis" Vazdiķis!

Atbildēt

paši ražo un paši cīnās Pasaules valstu ietekmes

14.05.2024. 10:22

Narkomānija kā fenomens ir labi izskaidrojama parādība, uz 1 līnijas farmācijas bizness ražo medikamentus uz 2 narkotikas masām, katra Valsts ražo narkotikas un tās izplata, jo var ļoti labi nopelnīt, ietekmes ir sadalītas, tikai muļķiem stāsta, ka ir ,,labie,, un cīnās un šī cīņa ir mūžīga bez gala un malas.

Laiks atmosties un saprast, ka nav ,,labie,, un ,,sliktie,, un nav ne ,,balts,, un ,,melns,, tā visa ir manipulācija ar apziņu, izslēdz televizoru un sāc domāt ar savu galvu!!!
Ietekmes sfēras sen jau ir sadalītas, ja parādās monopola konkurenti, tie tiek vajāti un apkaroti!

Peace.

Atbildēt

Kāda jēga sūda safabricētiem kriminālprocesiem?

14.05.2024. 09:48

»

?

Varēja LL pastāstīt arī savus sasniegumus paša aktuālajos kriminālprocesos. Kur tie atrodas, kādās stadijās, pēc kādiem pantiem, paša statusi, prognozes u.t.t.? Citādi klusē kā tāds partizānis, retums izskan kāds dvēseli plošošs kliedziens un tad atkal klusums ēterā


Pirms desmit gadiem biju cietušais trijos kriminālprocesos. Un? Pat iestājies noilgums, bet man neviens nedod ziņu.

Ko man domāt? Policija un prokuratūra nestrādā.

Atbildēt

?

14.05.2024. 07:36

Varēja LL pastāstīt arī savus sasniegumus paša aktuālajos kriminālprocesos. Kur tie atrodas, kādās stadijās, pēc kādiem pantiem, paša statusi, prognozes u.t.t.? Citādi klusē kā tāds partizānis, retums izskan kāds dvēseli plošošs kliedziens un tad atkal klusums ēterā.

Atbildēt

LL prieks ir mīlestība vai sociālais hormons oksitocīns

14.05.2024. 06:39

»

Labi saprotu Lapsas prieku par to, ka vienam slepkavībā apsūdzētajam apcietinājuma termiņu pagarināja un diezgan droši ka pagarinās arī abiem pārējiem. Tātad pasūtījumi uz jautrajiem un smieklīgajiem stāstiņiem turpināsies un neapsīks arī naudas plūsmas...


Oksitocīns ir hormons, ko izdala smadzenes – tam ir būtiska loma gan vairošanās procesos, dzemdībās, gan intimitātē un sociālo attiecību veidošanā. Tāpēc to nereti mēdz dēvēt par “mīlestības hormonu”. Taču pētījumi liecina, ka tam ir daudz plašāka loma mūsu organismā, tostarp, tas piedalās arī procesos, kas palīdz reģenerēties sirds audiem un nākotnē varētu tikt izmantots miokarda infarktu pārcietušo pacientu rehabilitācijai.

Tāpēc Lapsas kungs šo laimes hormonu izvēlējies negūt “skrienot pakaļ brunčiem”, bet sociālā sabiedriski noderīgā darbā - raksta grāmatas, “atmasko neliešus”, kas strādā pret laimīgas valsts un tautas interesēm.

Lato kungs ir anarhists un revolucionārs labā nozīmē. Viņš ziedo sevi tā, ka var izpelnīties pieminekli, kas viņam, dzīvam esot, vajadzīgs vismazāk.

Citi nesamierinātis ar valsts resursu izmantošanu, ļaujot pazemot sevi tā, kā to izdarīja E. Levits, J. Stukāns ar Lapsas kungu - pret viņu safabricēti neskaitāmi kriminālprocesi.

Cits tai vietā levitiem un stukāniem prasti atriebtos, nevis atmaskojot, kas viņiem nenodara nekādu skādi, atriebējam negūstot gandarījumu un atriebības prieku, beigās aizmirstot par nodarīto.. bet tad pārtrūktu LL oksitocīna deva, kas turpinās ar katru jaunu atmaskošanu un rakstu zīmi.

Tāds ir LL dzīvesveids, kas nemainīsies, jo oksitocīns izstrādājas arī noziedzniekiem kā levits un stukāns, izmantojot valsts resursus savā labā pret LL tikai savas patikas un mērkaķu izrādīšanās pēc.

Atbildēt

13.05.2024. 18:05

Labi saprotu Lapsas prieku par to, ka vienam slepkavībā apsūdzētajam apcietinājuma termiņu pagarināja un diezgan droši ka pagarinās arī abiem pārējiem. Tātad pasūtījumi uz jautrajiem un smieklīgajiem stāstiņiem turpināsies un neapsīks arī naudas plūsmas.
Mums tas sola daudz jautru brīžu un kopā ar p.i.e.r.e.d.z.ē.j.u.š.a.j.i.e.m. p.o.l.i.c.i.s.t.i.e.m. smiesimies v.ē.d.e.r.u.s. t.u.r.ē.d.a.m.i.

Atbildēt

EX5325

13.05.2024. 17:39

VID un VDD ir vienots korupcijas mehānisms.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi