Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Tukuma novada iedzīvotājs
25.09.2021.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurisx

28.09.2021. 09:32

»

Vienlīdzīgāki par citiem

Ja citi gaidīja no 10:30 tad kāpēc tavu sievu neizmeta ārā no kabineta ?? Varbūt rīkle bija skaļāka par tiem, kas tur jau gaidīja divas stundas


Tu , pimpi , lasi uzmanīgāk , viņa kabinetā nemaz nebija.Tava rīkle laikam ir pārāk plata , lai uzņemtu mazus locekļus..

Atbildēt

stulbums jau nav izmaināms

27.09.2021. 21:11

uz testiem arī stāv lietū un vējā, sabiedriskajm transportam novāca nojumes...laikam lai vairāk brauktu ar privāto auto
verandas paliek verandas

Atbildēt

ha-ha

26.09.2021. 13:46

»

Noiedznieks Pavļuts un viņa banda

Valsts izlaupītājs, tūkstošiem cilvēku slepkava, paidarastu pandēmijas orators, Attīstībai/Par kriminālnoziedznieku bandas pārstāvis Pavļuts ir jāarestē un jātiesā par ļaunprātīgu Latvijas tautas slepkavošanu savas darbības un bezdarbības, ļaunpŗatīga stulbuma dēļ. Neizdevies muzikants nevar būt veselības...


Aizmirsta tikai darbība kolaboràcijā jaunībā, no kurienes aizsākta profesionālā noziedznieka karjera bez pārtraukuma visiem šādiem tipiņiem, bet par kuru ir aizmirsts informēt tautu ,tāpat kā aizmirsts zvaigznīšu skaits uz uzplečiem okupācijas armijas virsniekiem zatleriem,rumpīšiem, Bērziņiem, gorbunoviem, īvaniem u.c.brīvîbas cīnītājiem jeb atmodinātajiem ietekmes aģentiem un orgāni ātriem.

Atbildēt

Vienlīdzīgāki par citiem

26.09.2021. 13:45

Ja citi gaidīja no 10:30 tad kāpēc tavu sievu neizmeta ārā no kabineta ?? Varbūt rīkle bija skaļāka par tiem, kas tur jau gaidīja divas stundas.

Atbildēt

Noiedznieks Pavļuts un viņa banda

26.09.2021. 09:34

Valsts izlaupītājs, tūkstošiem cilvēku slepkava, paidarastu pandēmijas orators, Attīstībai/Par kriminālnoziedznieku bandas pārstāvis Pavļuts ir jāarestē un jātiesā par ļaunprātīgu Latvijas tautas slepkavošanu savas darbības un bezdarbības, ļaunpŗatīga stulbuma dēļ. Neizdevies muzikants nevar būt veselības ministrs un vispār nekāds ministrs, tikai Saeimas slepkavu kliķes rokaspuisis. NA - tā vispār ir partija vai kriminālonoziedznieku saiets? Kas par šiem koalīcijas (noziedznieku) balstiem vispār balso? Jādomā, ka notiek masveida vēlēšanu rezulktātu viltošana, ja visādi viltvāržī "nacionāļi" tiek poie teikšanas.

Atbildēt

RP

26.09.2021. 07:55

»

Romu roms

Sitais labs


To pašu var jautāt par bezpajumtniekiem ( bomžiem).

Atbildēt

Pēteris

26.09.2021. 07:06

Vairs nekas neparsteidz...

Atbildēt

Kapi ir pilni ar ārstu kļūdām

26.09.2021. 05:57

Cienot noderīgas profesijas (un praktiski katra profesija vai amats ir noderīga un svarīga), cilvēkiem ir jāapzinās, ka viņi, uzskatot 5 gadus studējušu un pēc tam visu dzīvi teoriju praksē pārbaudošu (vienmēr uz pacientu rēķina un par to veselības vai dzīvības cenu) mediķi, paši neapzināti nodarbojas ar elkdievību nevietā un rada sociālu kastu. Pazemo sevi ar nevajadzīgu sociālo lomu spēlēšanu un kaitē arī pašam mediķim.

Sociālās kastas cilvēcei kaitē vairāk nekā tas sākumā šķiet. Arī tāpēc, ka šādā sistēmā dažs labs mediķis (varbūt pat dažs slikts) sāk iedomāties, ka viņš vairs nekalpo sabiedrībai. Netrūkst arī tādu, kam darbs ar cilvēkiem medicīnā ir kontraindicēts pēc būtības. Taču arī tīrai zinātnei - laboratorijas žurkas darbam ar laboratorijas pelēm šie cilvēki neder. Ar pieciem nolauztiem studiju gadiem ir par maz.

Atbildēt

Ko ārsti tev nestāsta

26.09.2021. 05:42

Spriežot pēc ilgstoši pieejamo pretgripas vakcīnu efektivitātes datiem, pēc datiem par to, cik precīzi zinātne, kurai esot jāuzticas, spēj uzminēt dominējošo gripas vīrusa tipu un saražot vakcīnas, kas labi kalpotu prevencijai, spriežot pēc hospitalizācijas un mirstības datiem jebkurā, pat vieglākajā gripas sezonā visā Eiropā vecuma grupai virs 65 gadiem - un visi šie dati ir ļoti viegli pieejami angļu valodā, tikai tie ir pašam jāapkopo -, situācija šobrīd tiek apzināti politizēta un dramatizēta.

Informācija no pārapdzīvotajām valstīm, ar zemu vakcināciju pret jebkuru slimību, nenorāda, ka no lipīgā vai vēl lipīgāka paveida mirtu simti tūkstoši un miljoni. Ar jums manipulē, bet bailes ir slikts padomnieks.

Nepārvērtiet ārstēšanos par farsu ar savām rokām. Ja lemjat vakcinēties, tad tikai pēc sarunas ar savu ģimenes ārstu, izsverot to, vai jums ir riska faktori.

Atbildēt

haoss asv kolonija latvija

26.09.2021. 05:28

»

bende

Koristi vada medicīnu, klauni pārējās nozares, ppar ko brīnamies? Valstī kur valda korupcija tieslietās un nav likumu - tas ir tikai normāli


nacionalais atkritums dombrava digitalizacijas padomdevejs valdibai.ta saucamais nacionalais veselibas centrs neatzist Norvegija sanemtas potes pret covid-19.brunoti algotni,vai tie kuri aizbega no Afganistanas,gaisa dienas laika Rigas centra sariko apsaudi ,biedejot civilistus un raudosus bernus.latviesu ieredni turpina zagt.stakis izposta Bruninieku ielu.

Atbildēt

inkasents

26.09.2021. 00:42

Vai gribēji no sievas tikt vaļā jau šodien plkst. 12.00? Būs jāpagaida līdz nakamajai reizei...

Atbildēt

bende

26.09.2021. 00:39

Koristi vada medicīnu, klauni pārējās nozares, ppar ko brīnamies? Valstī kur valda korupcija tieslietās un nav likumu - tas ir tikai normāli!

Atbildēt

Naivais iedzīvotājs neapjēdz,

25.09.2021. 21:16

ka afēristiem pilnīgi vienalga, kas ar cilvēkiem... viņiem galvenais špricēt vienalga kam, vienalga kad un vienalga ko - ka tik noziedzīgā valdība maksā par katru dūrienu Jūdas grašus salīdzinājumā ar to, ko paši saņem savai kabatai par genocīda plāna izpildi!

Atbildēt

Es

25.09.2021. 21:11

»

rācenis

Ne visi ģimenes ārsti to dara. Sirdapziņa neļauj. Viņiem to obligāti būšot jādara no 1.oktobra, ja negribēs zaudēt ārsta sertifikātu


Nedara, tieši tā. Nezvana un nezvanīs, arī man. Prātīgie nelec vilcienā, kura galamērķis nav zināms.

Atbildēt

PP

25.09.2021. 17:50

Kad autors sapratīs, ka tas, ko mēs kļūdaini saucam, par valsti ir nospļauties uz cilvēkiem, būs par vēlu!

Atbildēt

rācenis

25.09.2021. 17:23

»

biete

Autoram. Piesakies un aizej pie sava ģimenes ārsta un savakcinējies. Bez drūzmas, stresa un bez piedzīvojumiem


Ne visi ģimenes ārsti to dara. Sirdapziņa neļauj. Viņiem to obligāti būšot jādara no 1.oktobra, ja negribēs zaudēt ārsta sertifikātu

Atbildēt

Bez ragiem

25.09.2021. 16:40

»

Vs

Ja autors gribēja civilizētu attieksmi, tad bija jāpieliek ragi😁 un jāgriežas pie veterinārārsta. Latvijā šobrīd lopiņiem ir vairāk tiesību un aizsardzības, kā cilvēkiem


Viena no četrām firmām , kas testē Latvijas skolas bērnus, arī ir BIOR . Tā pati , kas testē no k-kāda tur vīrusā kritušās mežacūkas un mājas cūkas. . Tā teikt , mēs jau esam pielīdzināti lopiem.

Atbildēt

Tukuma iedzīvotāj !

25.09.2021. 16:35

Jūsu sieva , pirms došanās uz kaut kādu vakcinēšanās ,,točku,, , apmeklēja ģimenes ārstu, pārbaudīja savu veselības stāvokli , saņēma ģimenes ārsta ieteikumus ? Jeb tikai klausījās LTV Panorāmas zombēšanu ? Tad priecājaties, ka bardaks vakcinēšanas točkā izjauca neapdomīgu soli.

Atbildēt

biete

25.09.2021. 16:26

Autoram. Piesakies un aizej pie sava ģimenes ārsta un savakcinējies. Bez drūzmas, stresa un bez piedzīvojumiem.

Atbildēt

jā, bet...

25.09.2021. 16:03

Nesaprotu, kādēļ šādiem nepacietīgajiem nevarētu būt tajā vakcinēšanās centrā atsevišķa vieta kur ieiet un bez kādiem jautājumiem un temperatūras mērīšanas to žļurgu tajā plecā saņemt? Tāpat visas tās runas, jautājumi un temperatūras mērīšanas ir tikai teātris.

Atbildēt

Beta

25.09.2021. 15:38

Nabaga autors! Būs vēl kādu laiku jādzīvo ar to pašu sievu... :)

Ja nopietni, šitādi apdalītie pelnījuši savu žļurgas porciju...

Atbildēt

Vs

25.09.2021. 15:31

Ja autors gribēja civilizētu attieksmi, tad bija jāpieliek ragi😁 un jāgriežas pie veterinārārsta. Latvijā šobrīd lopiņiem ir vairāk tiesību un aizsardzības, kā cilvēkiem.

Atbildēt

Un kas dīvaini

25.09.2021. 15:08

starp rindā esošuem nebija neviena čigāna!

Kāpēc viņus mežos neizķer un nevakcinē?


Mežii ir inficēti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...