Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Inta

14.05.2016. 19:20

No Reversed saņemts kārtējais pieprasījums - samaksāt par vienu un periodu (2011.-2013), par ko tiesa piespriedusi maksāt SIA TOMO NAMI. Vai tā nav tiesas sprieduma izkropļošana? Ko domā citi apkrāptie? Varbūt ir pamats nopietnai sūdzībai - TM, Maksātnespējas administrācija?

Atbildēt

ciniķis

13.05.2016. 15:37

Atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu ir - neviens maksātnespējas administrators ne par ko neatbildēs, kamēr viņus segs viņu pašu korumpēti politiķi un tiesneši. Viņi rīkojas tik nekaunīgi tieši tāpēc, ka zina, ka viņiem par to nekas nebūs. Pragmatiski skatoties kaut kāda atbildība ir iespējama tikai mainoties politiskajai situācija un pazūdot politiskajam jumtam vai arī juku laikos, kad tauta saklausījusies briesmu stāstus dodas izrēķināties ar baroniem. Tiesiskā cīņa ar viņiem ir acīmredzami bezjēdzīga, jebšu viņu intereses var mierīgi uzdot par "tiesiskumu" un "likumību" vienkārši aiznesot čemodānu ar naudu uz saeimu un nopērkot vajadzīgo likumu. Lai šo kārtību mainītu vajag citas domāšanas cilvēkus.

Atbildēt

Arājs

13.05.2016. 15:24

Jā, kas gan atbildēs par tām nelietībām-darbinieku sociālā nodokļa nozagšanu , ar ko PBLC, RBSSKALS, ARČERS un MERKS paspārnē nodarbojās izbijušais milč-policaj zeks Arturs Hanamirjans ar savu savam praidam radīto sia GEGAMS ??? Protams ka tādi noziegumi tirk veikti kāda politmafijas klana piesegā, un , šajāgadījumā tas ir SC, kurš izrīko VIDa šaiku naiztikt pakaļpiedziņas praidu - sia GEGAMS. Vispār jau to pakaļpiedziņas praidu sia GEGAMS var salīdzināt tikai ar plankumaino hiēnu praidu aĀfrikā, jo arītos komandē dominējošā mātītr un pārtiek no citiem nozagtās barības. Un tāda praida sia GEGAMS rīcība izskaidro to, kāpēc no Turcijas tos armēņus pafzina...Vai vēsture atkārtosies un to pakaļpiedziņas armēņu Hanamirjanu praidu sia GRGAMS tomēr padzīs no savas paspārnes RBSSKALS, ARČERS un MERKS ??? Ja ne, tad visi viņi ir viena orgsnizrēta noziedznieku-zagļu varza...

Atbildēt

atbildēs

13.05.2016. 13:17

na

Atbildēt

Rūķis

13.05.2016. 11:55

»

Puukjis

Jus kaa zinaataajs, ludzu, pastastiet, kaa tiek iecelti administratori


Adminus ieceļ tiesa pēc MNA ieteikuma, kura tos izvēlas rindas kārtībā tādā secībā, kā ienāk tiesas lēmumi par lietas ierosināšanu. Viss izklausās taisnīgi, TIKAI - ir admini, kuriem fantastiski veicas šajā "loterejā" un kuri vienmēr iegūst procesus, kuros var nopelnīt lielu un ļoti lielu naudu, kamēr absolūtajam vairākumam šajā godīgajā un uz nejaušības principiem balstītajā sadalē iekrīt administrēt tukšas izzagtas firmas vai maksātnespējīgus neveiksminiekus ātro kredītu ņēmējus bez īpašumiem, par ko nekādu naudu nopelnīt nevar, taču tevi nemitīgi uzrauga MNA, VID un tiesas, liekot nemitīgi rakstīt atskaites, ziņojumus, paskaidrojumus utt.

Atbildēt

HA

13.05.2016. 10:00

Tiesu vara ir pārņēmusi faktisko varu latvijā.
Pēc savas būtības tas ir tiesāšanās, kā biznes, kur visu nosaka nauda un personiskā ieinteresētība.

Atbildēt

Kreisais huks

13.05.2016. 08:21

»

Nelaime

Nē. Mēs nedzīvojam ellē. Mūs ellē ievietoja uz laiku, līdz tauta atpazīs pareizo nosaukumu tai grupai, kas sev piešķīrusi tiesības lemt likteņus un saņemt visus augļus. Tiklīdz lielākā daļa tautas vairs negribēs, lai šī grupa turpina savu eksperimentu ar cilvēku dzīvēm, tad tai grupai pašiecelto kungu...


Priecē, ļoti trāpīgi uzrakstīts. Sāpīgākais, izskatās cilvēki ir pārāk garīgi dumji (ar tendenci palikt vēl dumjākiem) lai kautkas uzlabotos. Gatavojos nesalīdzināmi sliktākiem laikiem.

Atbildēt

Nelaime

13.05.2016. 06:33

»

Laima

Valsts var danco miljonu varā un pagaidām nav izredžu atjaunot Latvijā tiesiskumu. Piesedz viens otru, uzpērk un atmazgā naudu.Jānis Bordāns centās šo midzeni sagrozīt un NA viņu padzina no ministra amata. Ķīlis mēģināja iekustināt citu midzeni - padzina, neprotot komunicēt ar vilkačiem vai? Zatlers...


Nē. Mēs nedzīvojam ellē. Mūs ellē ievietoja uz laiku, līdz tauta atpazīs pareizo nosaukumu tai grupai, kas sev piešķīrusi tiesības lemt likteņus un saņemt visus augļus. Tiklīdz lielākā daļa tautas vairs negribēs, lai šī grupa turpina savu eksperimentu ar cilvēku dzīvēm, tad tai grupai pašiecelto kungu arī būtu jāaiziet (jāizmirst, kā klasei). Visticamāk, ka tautas apziņas līmenis ar masu mediju un valsts izglītības palīdzību turpinās kristies. Tas var ļaut elles un bedres uzraugiem vēl ilgi būt par vergturiem un baudīt savas privilēģijas. Tas patiešām ir atkarīgs no tautas izpratnes par tikumību un godu.

Atbildēt

uhhh

12.05.2016. 22:25

pirmo reizi ko tādu atklātā tekstā
Bet kā jums LAPK 166.36panta piekritības maiņa?

214.4 pants. Maksātnespējas administrācija

Maksātnespējas administrācija izskata šā kodeksa 166.36 pantā paredzēto administratīvo pārkāpumu lietas.

166.36 pants. Maksātnespējas procesa noteikumu pārkāpšana

Par maksātnespējas procesa noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi maksātnespējas procesā iesaistītā persona, —

uzliek naudas sodu no septiņdesmit līdz septiņsimt euro, atņemot valdes loceklim vai parādnieka pārstāvim tiesības ieņemt noteiktus amatus komercsabiedrībās vai bez tā.

Atbildēt

Laima

12.05.2016. 22:15

Valsts var danco miljonu varā un pagaidām nav izredžu atjaunot Latvijā tiesiskumu. Piesedz viens otru, uzpērk un atmazgā naudu.Jānis Bordāns centās šo midzeni sagrozīt un NA viņu padzina no ministra amata. Ķīlis mēģināja iekustināt citu midzeni - padzina, neprotot komunicēt ar vilkačiem vai? Zatlers sagribēja reformas - nomelnoja. Un kā var advokāti strādāt šādā iestādē un nodarboties ar NĪ uzpirkšanu? Vai tad tas nav ētikas un interešu konflikts? Šī valsts ir izcila.Vai tiešām mēs dzīvosim šādā ellē visu laiku un neizlīdīsim laukā no bedres?

Atbildēt

Praatniex

12.05.2016. 19:55

Atraduši par ko cepties! Rabarberu apdauzītajam alkoholiķim rasnačam tagad ne jau maksātnespējnieku, bet genderisma problēmas prātā!

Atbildēt

Rūķis

12.05.2016. 18:25

Būtu jau labi, ja kāds sakustinātu to čūsku midzeni. Cik ir apjāti parastie cilvēki ar Šlitkes tiesvedībām un cik ir zaudējusi valsts nesamaksātajās valsts nodevās sakarā ar fiktīvo Reversed maksātnespēju. Tiesiskā valstī visa šī kompānija jau būtu cietumā par krāpšanu lielos apmēros. Kaut gan, zinot, kā MNA iesaka administratoru kandidātus, ticamāk, ka jaunais admins atkal būs kāds Šlitkes domubiedrs.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

12.05.2016. 17:50

Latvijas Vēlētāji!
Saeima un Valdība aktīvi darbojas un ceļot nodokļus! Atskaite par izlietoto budžetu nav. Valdība paņēma kredītus ignorējot Satversmi. Tikko Valdība paņēma ASV kredītu 1,3 miljardi, bet šodien naudas nav! Junkera plānu mēs izmantot nevaram, jo nav banku, kas apkalpotu kredītus ražošanas un celtniecības vajadzībām.
Deputāti nepilda savu doto zvērastu un pārkāpj Satversmi! Vēl uz šo dienu nevaram iepazīties ar Straujumas valdības atskaiti par finansu situāciju valstī un izlietotto budžetu! Visapkārt meli un likumu ignorēšana, kas rada draudus Latvijas Valsts pastāvēšanai.
Glābsim Latviju! Vienīgais ceļš kā apturēt Valst izlaupīšanu ir Parakstīties par Saeimas atsaukšanu! Parakstīties bez maksas var portālā www.latvija.lv ar ID karti vai caur Internetbanku. Pret samaksu CVK norādītajās deklarēšanās vietās, bariņtiesā vai pie notāra. Par veikto parakstu, lūdzu informējat: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov,. LV-2167 Tālr.: 29119996 - Bruno; tālr.: 26347783 - Artūrs, e-pasts: [email protected]

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

12.05.2016. 17:49

Pirms 82 gada radās Latvijas tautas svētki 15 .maijas - Vienības Diena!
Kā tas notika un kāpēc Valdība neatzīmē šo dienu šodien? Mēģināsim paraudzīties uz to dienu notikumiem no pēdejās Saeimas sēdes, pirms ārkārtas stāvokļa izsludināšanas un tā laika liecinieku atmiņām.
Politiskais stāvoklis tolaik Latvijā nebija stabils, jo apvērsumu gatavoja gan boļševiki pasaules revolūcijas vārdā, gan pērkoņkrustieši Vācijas Reiha vārdā. Vieni saņēma finansālu atbalstu no Maskavas Kominterna, otri raudzijās un iedvesmojās no Vācijas parauga.
Pašreizejie Latvijas valdnieki un vēsturnieki izplata baumas, ka Kārļa Ulmaņa sastādītā valdība, kas Saeimā tika apstiprināta 17. martā nebija nejauš notikums, jo Kārlis Ulmanis esot gatavojis apvērsumu. Bet to, ka A.Bļodnieka sastādītā valdība netika galā ar budžetu un krita, aizmirstam, ka valsts kase bija iztukšota, lauku mājas ieķīlātas un gatavojās ūtrupēt.
15. maijā beidzās pastiprināta apsardzības stāvoklis, kas bija noteikts iepriekšejās valdības laikā. Saeima, pamatojoties uz Satversmes 62. panta pamata un ministru kabineta rakstu pagarināja uz 6.mēnešiem 15 km platā joslā gar austrumu robežu pastiprinātas apsardzības stāvokli. Saeimā arī bija sasprigts stāvoklis. To apliecina tas faksts, ka 38 deputāti bija Saeimu pametuši un 18 deputātus Saeima izdeva tiesas vajāšanai, tajā skaitā Bruno Kalniņu. Sēdi slēdza pulkstens 8.vakarā. Šodien līdzīgā situācijā ir deputāts Dainis Liepiņš un Valdis Kalnozols, kas skaitās deputāti, bet neko nelemj.
Nemieri sākās 15.maijā, kad policija veica kratīšanu deputāta Bruno Kalniņa dzīvoklī Mežaparkā un tur atrada veselu arsinālu ar ieročiem un municiju. Par pretošanos policistiem tika arestēts Bruno Kalniņš. No Saeimas aizliegtās organizācijas”siseņi” biedri, kuru vadonis bija Bruno Kalniņš, tika organizētas nekārtības. Ministru Prezidents Kārlis Ulmanis un Kara ministrs Jānis Balodis parakstīja Rīkojumu par kara stāvokļa ieviešanu Rīgā pulsktens 23:00. Tā saka, tā laika sakaru bataljona kareivis Joahims Pencis no Valkas, kurš kopā ar savu vadu bija nozīmēts aizsargāt telefona un telegrāfa centrāli. Vēlāk pienāca ziņas, ka arī Valmierā „siseņi” sāk buntoties. Tad Rīkojumu par kaŗa stāvokli tieka izsludināts visā Latvijā uz 6 mēnešiem. Tas nozīmēja: Visiem iedzīvotājiem, kaŗa, administrācijas un pašvaldības iestādēm bez ierunas jāizpilda visi pienākumi, kādus viņiem uzliek noteikumi par kaŗa stāvokli no 11.februāra 1919.gada ar 1921.gada papildinājumiem un grozijumiem. Atbilstoši Satversmes 62.pantam, valdība izsludināja izņēmuma stāvokli, par to 24 stundu laikā paziņoja Saeimas prezidijam, kuram šāds ministru kabineta lēmums nekavējoši jāceļ priekšā Saeimai. Tauta, uzklausot Valdības paziņojumu, aktīvi ieradās Rīgā, lai aizstāvētu Valdību un Prezidentu.Tas tika darīts, lai novērstu nemierus. Otrajā dienā, kad Saeimai vajadzēja apstiprināt valdības Lēmumu, viņa to nevarēja izdarīt kvoruma trūkuma dēļ, jo Saeimas zālē bija tikai 32 deputāti. Šāds gadijiens Satversmē nav paredzēts. Pēc apspriedes ar Valats prezidentu Albertu Kviesi, Valdība 18.maijā pieņēma deklerāciju: Saeimas funkcijas līdz Satversmes reformas izvešanai izpilda Ministru kabinets sākot ar 1934. gada 15. maija plkst 23. Šo Valdības delarāciju parakstīja visi ministri. Mūsu šīs dienas vēsturnieki šo faktu ignorē un pārmet dr. Kārlim Ulmanim prettiesisku rīcību.
Kā to dienu notikumus vērtēja aculiecinieki un dalībnieki, tā laika biedri Kārlis Zuika no Madonas Joahims Pencis no Valkas apriņķa. Abi kungi vienprātīgi uzskatīja, ka apvērsuma nebija. Lai novērstu nekārtības, Valdība bija spiesta pieņemt: Rīkojumu par kaŗa stāvokļa izsludināšanu. Valdība darīja visu, kā liek Satversme un Noteikumi par ārkārtas stāvokli un novērsa apvērsumu, kuru gatavoja „siseņi” un „pērkoņkrusts”.Apversuma nebija. Stingri tika ievērota Satversme. Likumīgi ievēlētais Valsts Prezidents Alberts Kviesis palika savā amatā, tāpat kā savā amatā palika Ministru prezidents Kārlis Ulmanis un visi valdības locekļi – ministri, kurus pati Saeima apstiprināja divus mēnešus iepriekš.
Tad Saeimā bija daudzas politiskās partijas, skaitā ap 30 !, tagad viena ar savām frakcijām un lozungu- Laupi salaupīto! Visas frakcijas ir lielākā vai mazākā mērā netīras. Tāpat kā tagad, strīdējās un rāvās ap valsts mantu, atstādamas tautas un Valsts intreses pilnīgā novārtā. Tagad veiklie profesionāļi, politikāņi ātri izmanto labvēlīgo stāvokli. Ņem kredītus un dzen Valsti prādu jūgā. Latvijas Vēlētāji!
Saeima un Valdība aktīvi darbojas ceļot nodokļus! Atskaite par izlietoto budžetu nav. Valdība ņem kredītus ignorējot Satversmi. Tikko aprilī Valdība paņēma ASV kredītu 1,3 miljardi, bet šodien naudas nav! Junkera plānu mēs izmantot nevaram, jo nav banku, kas apkalpotu kredītus ražošanas un celtniecības vajadzībām.
Deputāti nepilda savu doto zvērastu un pārkāpj Satversmi! Vēl uz šo dienu nevaram iepazīties ar Straujumas valdības atskaiti par finansu situāciju valstī un izlietoto budžetu! Visapkārt meli un likumu ignorēšana, kas rada draudus Latvijas Valsts pastāvēšanai.
Glābsim Latviju! Vienīgais ceļš kā apturēt Valsts izlaupīšanu ir Parakstīties par Saeimas atsaukšanu! Parakstīties bez maksas var portālā www.latvija.lv ar ID karti vai caur Internetbanku. Pret samaksu CVK norādītajās deklarēšanās vietās, bariņtiesā vai pie notāra. Par veikto parakstu, lūdzu informējat: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov,. LV-2167 Tālr.: 29119996 - Bruno; tālr.: 26347783 - Artūrs, e-pasts: [email protected]
LAI DZĪVO LIELAIS 15.MAIJS, TAUTAS VIENĪBAS DIENA! BŪSIM SAIMNIEKI SAVĀ TĒVZEMĒ!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...