Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Inta

14.05.2016. 19:20

No Reversed saņemts kārtējais pieprasījums - samaksāt par vienu un periodu (2011.-2013), par ko tiesa piespriedusi maksāt SIA TOMO NAMI. Vai tā nav tiesas sprieduma izkropļošana? Ko domā citi apkrāptie? Varbūt ir pamats nopietnai sūdzībai - TM, Maksātnespējas administrācija?

Atbildēt

ciniķis

13.05.2016. 15:37

Atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu ir - neviens maksātnespējas administrators ne par ko neatbildēs, kamēr viņus segs viņu pašu korumpēti politiķi un tiesneši. Viņi rīkojas tik nekaunīgi tieši tāpēc, ka zina, ka viņiem par to nekas nebūs. Pragmatiski skatoties kaut kāda atbildība ir iespējama tikai mainoties politiskajai situācija un pazūdot politiskajam jumtam vai arī juku laikos, kad tauta saklausījusies briesmu stāstus dodas izrēķināties ar baroniem. Tiesiskā cīņa ar viņiem ir acīmredzami bezjēdzīga, jebšu viņu intereses var mierīgi uzdot par "tiesiskumu" un "likumību" vienkārši aiznesot čemodānu ar naudu uz saeimu un nopērkot vajadzīgo likumu. Lai šo kārtību mainītu vajag citas domāšanas cilvēkus.

Atbildēt

Ēdelweiss

13.05.2016. 15:28

»

atbildēs

na


Jā, un sāks histēriski kviekt :Vainīgi krievi un tikai krievi !!! Jo citu argumentu tam Na cistiskās Apvienības politmafijas klanm VL-TB/LNNK nav jau 25 gadus kurus viņi piesedz sarkanbltsarkano mūžīgo vrerdzīgo sulaiņu zagšanu un genocīdu....

Atbildēt

Arājs

13.05.2016. 15:24

Jā, kas gan atbildēs par tām nelietībām-darbinieku sociālā nodokļa nozagšanu , ar ko PBLC, RBSSKALS, ARČERS un MERKS paspārnē nodarbojās izbijušais milč-policaj zeks Arturs Hanamirjans ar savu savam praidam radīto sia GEGAMS ??? Protams ka tādi noziegumi tirk veikti kāda politmafijas klana piesegā, un , šajāgadījumā tas ir SC, kurš izrīko VIDa šaiku naiztikt pakaļpiedziņas praidu - sia GEGAMS. Vispār jau to pakaļpiedziņas praidu sia GEGAMS var salīdzināt tikai ar plankumaino hiēnu praidu aĀfrikā, jo arītos komandē dominējošā mātītr un pārtiek no citiem nozagtās barības. Un tāda praida sia GEGAMS rīcība izskaidro to, kāpēc no Turcijas tos armēņus pafzina...Vai vēsture atkārtosies un to pakaļpiedziņas armēņu Hanamirjanu praidu sia GRGAMS tomēr padzīs no savas paspārnes RBSSKALS, ARČERS un MERKS ??? Ja ne, tad visi viņi ir viena orgsnizrēta noziedznieku-zagļu varza...

Atbildēt

atbildēs

13.05.2016. 13:17

na

Atbildēt

Rūķis

13.05.2016. 11:55

»

Puukjis

Jus kaa zinaataajs, ludzu, pastastiet, kaa tiek iecelti administratori


Adminus ieceļ tiesa pēc MNA ieteikuma, kura tos izvēlas rindas kārtībā tādā secībā, kā ienāk tiesas lēmumi par lietas ierosināšanu. Viss izklausās taisnīgi, TIKAI - ir admini, kuriem fantastiski veicas šajā "loterejā" un kuri vienmēr iegūst procesus, kuros var nopelnīt lielu un ļoti lielu naudu, kamēr absolūtajam vairākumam šajā godīgajā un uz nejaušības principiem balstītajā sadalē iekrīt administrēt tukšas izzagtas firmas vai maksātnespējīgus neveiksminiekus ātro kredītu ņēmējus bez īpašumiem, par ko nekādu naudu nopelnīt nevar, taču tevi nemitīgi uzrauga MNA, VID un tiesas, liekot nemitīgi rakstīt atskaites, ziņojumus, paskaidrojumus utt.

Atbildēt

HA

13.05.2016. 10:00

Tiesu vara ir pārņēmusi faktisko varu latvijā.
Pēc savas būtības tas ir tiesāšanās, kā biznes, kur visu nosaka nauda un personiskā ieinteresētība.

Atbildēt

Kreisais huks

13.05.2016. 08:21

»

Nelaime

Nē. Mēs nedzīvojam ellē. Mūs ellē ievietoja uz laiku, līdz tauta atpazīs pareizo nosaukumu tai grupai, kas sev piešķīrusi tiesības lemt likteņus un saņemt visus augļus. Tiklīdz lielākā daļa tautas vairs negribēs, lai šī grupa turpina savu eksperimentu ar cilvēku dzīvēm, tad tai grupai pašiecelto kungu...


Priecē, ļoti trāpīgi uzrakstīts. Sāpīgākais, izskatās cilvēki ir pārāk garīgi dumji (ar tendenci palikt vēl dumjākiem) lai kautkas uzlabotos. Gatavojos nesalīdzināmi sliktākiem laikiem.

Atbildēt

Nelaime

13.05.2016. 06:33

»

Laima

Valsts var danco miljonu varā un pagaidām nav izredžu atjaunot Latvijā tiesiskumu. Piesedz viens otru, uzpērk un atmazgā naudu.Jānis Bordāns centās šo midzeni sagrozīt un NA viņu padzina no ministra amata. Ķīlis mēģināja iekustināt citu midzeni - padzina, neprotot komunicēt ar vilkačiem vai? Zatlers...


Nē. Mēs nedzīvojam ellē. Mūs ellē ievietoja uz laiku, līdz tauta atpazīs pareizo nosaukumu tai grupai, kas sev piešķīrusi tiesības lemt likteņus un saņemt visus augļus. Tiklīdz lielākā daļa tautas vairs negribēs, lai šī grupa turpina savu eksperimentu ar cilvēku dzīvēm, tad tai grupai pašiecelto kungu arī būtu jāaiziet (jāizmirst, kā klasei). Visticamāk, ka tautas apziņas līmenis ar masu mediju un valsts izglītības palīdzību turpinās kristies. Tas var ļaut elles un bedres uzraugiem vēl ilgi būt par vergturiem un baudīt savas privilēģijas. Tas patiešām ir atkarīgs no tautas izpratnes par tikumību un godu.

Atbildēt

uhhh

12.05.2016. 22:25

pirmo reizi ko tādu atklātā tekstā
Bet kā jums LAPK 166.36panta piekritības maiņa?

214.4 pants. Maksātnespējas administrācija

Maksātnespējas administrācija izskata šā kodeksa 166.36 pantā paredzēto administratīvo pārkāpumu lietas.

166.36 pants. Maksātnespējas procesa noteikumu pārkāpšana

Par maksātnespējas procesa noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi maksātnespējas procesā iesaistītā persona, —

uzliek naudas sodu no septiņdesmit līdz septiņsimt euro, atņemot valdes loceklim vai parādnieka pārstāvim tiesības ieņemt noteiktus amatus komercsabiedrībās vai bez tā.

Atbildēt

Laima

12.05.2016. 22:15

Valsts var danco miljonu varā un pagaidām nav izredžu atjaunot Latvijā tiesiskumu. Piesedz viens otru, uzpērk un atmazgā naudu.Jānis Bordāns centās šo midzeni sagrozīt un NA viņu padzina no ministra amata. Ķīlis mēģināja iekustināt citu midzeni - padzina, neprotot komunicēt ar vilkačiem vai? Zatlers sagribēja reformas - nomelnoja. Un kā var advokāti strādāt šādā iestādē un nodarboties ar NĪ uzpirkšanu? Vai tad tas nav ētikas un interešu konflikts? Šī valsts ir izcila.Vai tiešām mēs dzīvosim šādā ellē visu laiku un neizlīdīsim laukā no bedres?

Atbildēt

Praatniex

12.05.2016. 19:55

Atraduši par ko cepties! Rabarberu apdauzītajam alkoholiķim rasnačam tagad ne jau maksātnespējnieku, bet genderisma problēmas prātā!

Atbildēt

Rūķis

12.05.2016. 18:25

Būtu jau labi, ja kāds sakustinātu to čūsku midzeni. Cik ir apjāti parastie cilvēki ar Šlitkes tiesvedībām un cik ir zaudējusi valsts nesamaksātajās valsts nodevās sakarā ar fiktīvo Reversed maksātnespēju. Tiesiskā valstī visa šī kompānija jau būtu cietumā par krāpšanu lielos apmēros. Kaut gan, zinot, kā MNA iesaka administratoru kandidātus, ticamāk, ka jaunais admins atkal būs kāds Šlitkes domubiedrs.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

12.05.2016. 17:50

Latvijas Vēlētāji!
Saeima un Valdība aktīvi darbojas un ceļot nodokļus! Atskaite par izlietoto budžetu nav. Valdība paņēma kredītus ignorējot Satversmi. Tikko Valdība paņēma ASV kredītu 1,3 miljardi, bet šodien naudas nav! Junkera plānu mēs izmantot nevaram, jo nav banku, kas apkalpotu kredītus ražošanas un celtniecības vajadzībām.
Deputāti nepilda savu doto zvērastu un pārkāpj Satversmi! Vēl uz šo dienu nevaram iepazīties ar Straujumas valdības atskaiti par finansu situāciju valstī un izlietotto budžetu! Visapkārt meli un likumu ignorēšana, kas rada draudus Latvijas Valsts pastāvēšanai.
Glābsim Latviju! Vienīgais ceļš kā apturēt Valst izlaupīšanu ir Parakstīties par Saeimas atsaukšanu! Parakstīties bez maksas var portālā www.latvija.lv ar ID karti vai caur Internetbanku. Pret samaksu CVK norādītajās deklarēšanās vietās, bariņtiesā vai pie notāra. Par veikto parakstu, lūdzu informējat: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov,. LV-2167 Tālr.: 29119996 - Bruno; tālr.: 26347783 - Artūrs, e-pasts: [email protected]

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

12.05.2016. 17:49

Pirms 82 gada radās Latvijas tautas svētki 15 .maijas - Vienības Diena!
Kā tas notika un kāpēc Valdība neatzīmē šo dienu šodien? Mēģināsim paraudzīties uz to dienu notikumiem no pēdejās Saeimas sēdes, pirms ārkārtas stāvokļa izsludināšanas un tā laika liecinieku atmiņām.
Politiskais stāvoklis tolaik Latvijā nebija stabils, jo apvērsumu gatavoja gan boļševiki pasaules revolūcijas vārdā, gan pērkoņkrustieši Vācijas Reiha vārdā. Vieni saņēma finansālu atbalstu no Maskavas Kominterna, otri raudzijās un iedvesmojās no Vācijas parauga.
Pašreizejie Latvijas valdnieki un vēsturnieki izplata baumas, ka Kārļa Ulmaņa sastādītā valdība, kas Saeimā tika apstiprināta 17. martā nebija nejauš notikums, jo Kārlis Ulmanis esot gatavojis apvērsumu. Bet to, ka A.Bļodnieka sastādītā valdība netika galā ar budžetu un krita, aizmirstam, ka valsts kase bija iztukšota, lauku mājas ieķīlātas un gatavojās ūtrupēt.
15. maijā beidzās pastiprināta apsardzības stāvoklis, kas bija noteikts iepriekšejās valdības laikā. Saeima, pamatojoties uz Satversmes 62. panta pamata un ministru kabineta rakstu pagarināja uz 6.mēnešiem 15 km platā joslā gar austrumu robežu pastiprinātas apsardzības stāvokli. Saeimā arī bija sasprigts stāvoklis. To apliecina tas faksts, ka 38 deputāti bija Saeimu pametuši un 18 deputātus Saeima izdeva tiesas vajāšanai, tajā skaitā Bruno Kalniņu. Sēdi slēdza pulkstens 8.vakarā. Šodien līdzīgā situācijā ir deputāts Dainis Liepiņš un Valdis Kalnozols, kas skaitās deputāti, bet neko nelemj.
Nemieri sākās 15.maijā, kad policija veica kratīšanu deputāta Bruno Kalniņa dzīvoklī Mežaparkā un tur atrada veselu arsinālu ar ieročiem un municiju. Par pretošanos policistiem tika arestēts Bruno Kalniņš. No Saeimas aizliegtās organizācijas”siseņi” biedri, kuru vadonis bija Bruno Kalniņš, tika organizētas nekārtības. Ministru Prezidents Kārlis Ulmanis un Kara ministrs Jānis Balodis parakstīja Rīkojumu par kara stāvokļa ieviešanu Rīgā pulsktens 23:00. Tā saka, tā laika sakaru bataljona kareivis Joahims Pencis no Valkas, kurš kopā ar savu vadu bija nozīmēts aizsargāt telefona un telegrāfa centrāli. Vēlāk pienāca ziņas, ka arī Valmierā „siseņi” sāk buntoties. Tad Rīkojumu par kaŗa stāvokli tieka izsludināts visā Latvijā uz 6 mēnešiem. Tas nozīmēja: Visiem iedzīvotājiem, kaŗa, administrācijas un pašvaldības iestādēm bez ierunas jāizpilda visi pienākumi, kādus viņiem uzliek noteikumi par kaŗa stāvokli no 11.februāra 1919.gada ar 1921.gada papildinājumiem un grozijumiem. Atbilstoši Satversmes 62.pantam, valdība izsludināja izņēmuma stāvokli, par to 24 stundu laikā paziņoja Saeimas prezidijam, kuram šāds ministru kabineta lēmums nekavējoši jāceļ priekšā Saeimai. Tauta, uzklausot Valdības paziņojumu, aktīvi ieradās Rīgā, lai aizstāvētu Valdību un Prezidentu.Tas tika darīts, lai novērstu nemierus. Otrajā dienā, kad Saeimai vajadzēja apstiprināt valdības Lēmumu, viņa to nevarēja izdarīt kvoruma trūkuma dēļ, jo Saeimas zālē bija tikai 32 deputāti. Šāds gadijiens Satversmē nav paredzēts. Pēc apspriedes ar Valats prezidentu Albertu Kviesi, Valdība 18.maijā pieņēma deklerāciju: Saeimas funkcijas līdz Satversmes reformas izvešanai izpilda Ministru kabinets sākot ar 1934. gada 15. maija plkst 23. Šo Valdības delarāciju parakstīja visi ministri. Mūsu šīs dienas vēsturnieki šo faktu ignorē un pārmet dr. Kārlim Ulmanim prettiesisku rīcību.
Kā to dienu notikumus vērtēja aculiecinieki un dalībnieki, tā laika biedri Kārlis Zuika no Madonas Joahims Pencis no Valkas apriņķa. Abi kungi vienprātīgi uzskatīja, ka apvērsuma nebija. Lai novērstu nekārtības, Valdība bija spiesta pieņemt: Rīkojumu par kaŗa stāvokļa izsludināšanu. Valdība darīja visu, kā liek Satversme un Noteikumi par ārkārtas stāvokli un novērsa apvērsumu, kuru gatavoja „siseņi” un „pērkoņkrusts”.Apversuma nebija. Stingri tika ievērota Satversme. Likumīgi ievēlētais Valsts Prezidents Alberts Kviesis palika savā amatā, tāpat kā savā amatā palika Ministru prezidents Kārlis Ulmanis un visi valdības locekļi – ministri, kurus pati Saeima apstiprināja divus mēnešus iepriekš.
Tad Saeimā bija daudzas politiskās partijas, skaitā ap 30 !, tagad viena ar savām frakcijām un lozungu- Laupi salaupīto! Visas frakcijas ir lielākā vai mazākā mērā netīras. Tāpat kā tagad, strīdējās un rāvās ap valsts mantu, atstādamas tautas un Valsts intreses pilnīgā novārtā. Tagad veiklie profesionāļi, politikāņi ātri izmanto labvēlīgo stāvokli. Ņem kredītus un dzen Valsti prādu jūgā. Latvijas Vēlētāji!
Saeima un Valdība aktīvi darbojas ceļot nodokļus! Atskaite par izlietoto budžetu nav. Valdība ņem kredītus ignorējot Satversmi. Tikko aprilī Valdība paņēma ASV kredītu 1,3 miljardi, bet šodien naudas nav! Junkera plānu mēs izmantot nevaram, jo nav banku, kas apkalpotu kredītus ražošanas un celtniecības vajadzībām.
Deputāti nepilda savu doto zvērastu un pārkāpj Satversmi! Vēl uz šo dienu nevaram iepazīties ar Straujumas valdības atskaiti par finansu situāciju valstī un izlietoto budžetu! Visapkārt meli un likumu ignorēšana, kas rada draudus Latvijas Valsts pastāvēšanai.
Glābsim Latviju! Vienīgais ceļš kā apturēt Valsts izlaupīšanu ir Parakstīties par Saeimas atsaukšanu! Parakstīties bez maksas var portālā www.latvija.lv ar ID karti vai caur Internetbanku. Pret samaksu CVK norādītajās deklarēšanās vietās, bariņtiesā vai pie notāra. Par veikto parakstu, lūdzu informējat: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov,. LV-2167 Tālr.: 29119996 - Bruno; tālr.: 26347783 - Artūrs, e-pasts: [email protected]
LAI DZĪVO LIELAIS 15.MAIJS, TAUTAS VIENĪBAS DIENA! BŪSIM SAIMNIEKI SAVĀ TĒVZEMĒ!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...