Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vērte

29.03.2016. 14:20

Izcili. Žēl, ka vairums neuztver smalko ironiju.

Atbildēt

Praatniex

25.03.2016. 18:14

»

šņore

jukušais siles parazīts atkal klāt


Tirliņ, jau divdesmit gadus strādāju privātfirmā. Un, ja savos 68os pie vilka pases ticis neesmu, laikam taču strādāju sekmīgi.

Atbildēt

Ija

25.03.2016. 16:19

Uz kataraktas operāciju pierakstīja rindā 65914. Es esmu 78 gadi veca. Normāli ? Darba stāžs 52 gadi. Visos mediķu kabinētos ir arī manu nodokļu nauda.

Atbildēt

Te kāds vispār ir dadomājies,

25.03.2016. 00:27

ka pēc šādas analoģijas jāpaģēr valsts dienestā strādāt n-gadus jebkuram studentam - budžetniekam...? Kāpēc tikai mediķi? Kur ir pārējie? Ja jau - tad jau!

Un kur mēs pēc šī nonāksim?

Atbildēt

kaspich

24.03.2016. 23:41

Nu lai ātrāk nolaiž visu uz grunti un miers. Vajadzētu Latvijà ielikt EU gubernatoru, lai bāliņus nelaistu pie lemšanas.

Atbildēt

Udox

24.03.2016. 18:33

Tiem kas apliek 1. ģimnāziju - nokaunējušies būtu. Nemainās jau būtība pēc tā, ko tu esi beidzis - kādu skolu. Un ne jau par to, kur tu strādāsi. Problēma ir patiesībā ļoti nepatīkama, un tas, ka jūs esat no tik dziļiem laukiem, ka to nesaprotiet - vienkārši vēl nepatīkamāk.
Galvenās problēmas ir divas. Vispirms - lauku apvidū medicīna ir praktiski iznīcināta. Bija saruna ar vienu rezidentu mūspusē - viņš atklāti pateica, ka ar tādu tehniku, kā mūsu pilsētā, sen neviens nestrādā. Šprices, sistēmas un tamlīdzīgi - viss esot iegādāts kaut kur tādā vietā, kur nekad neviena slimnīca normāli nepirktu, bet pie mums taupa un ārstiem jāriskē izmantot to, ko dod. Taupa tāpēc, ka valdība izlēma, ka pilnvērtīga slimnīca mūspusē nebūs un tagad tam kroplītim, kas palicis, jāuztur iepriekšējais valdes aparāts par trīsreiz mazāku naudu. Attiecīgi rezidentiem arī maksā. Un tam nav nozīme, ko rezidents beidzis, kur mācījies - pēc šādas rezidentūras bieži vien diplomu var izmest miskastē, jo veiksmīgākie kolēģi lielajās slimnīcās ir guvuši vērtīgāku pieredzi, strādājuši pie modernām ierīcēm un sacensties ar viņiem vairs nav cerību. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc ārsti nevēlas iet uz laukiem, nevis lauku debīliskās pārliecības par to, kā citi viņus redz.

Atbildēt

Japlopija

24.03.2016. 14:49

»

Japlopijai

Ko tu meitiņ kāda ala? 1.ģim. ir īsta Gaismas Pills


Ak tad šitik traki! Tādam jau nezinās ko ēst dot- franču vardes vien gribēs. Tādas mums nav. Mēs "uz kuili" ejam ar rungām, jo vienīgais akmens cirvis ir kaimiņam. Tas sēž kokā un vaktē, lai mamuts nenograuž bumbierus. Tā kā- pie mums nevajag braukt- te ir bīstami tik smalkiem ļaudīm, lauciniekus ārstēt ir zem viņu goda, jo 1. ģimnāziju taču pabeidzis!

Atbildēt

Japlopijai

24.03.2016. 11:51

Ko tu meitiņ kāda ala? 1.ģim. ir īsta Gaismas Pills.
Tā nav kā teica A.P. ,kad Latvijā nav aristrokrātu. Tādi ir. Viņi ir abgrozijušies 1. Ģimnazijā.

Atbildēt

una

24.03.2016. 11:12

»

uz kapiem bez akcepta

1.Ar sāpošu ceļgala locītavu ģimenes ārsts izraksta nepieciešamību ultrasonogrāfiskai izmeklēšanai...


Nečīksti!
Tā ir jaunā sistēma,kurā nav vietas reņģēdājiem!
Tik ekskluzīvs vadonis un tik feini klārē..aš apraudāties gribas.
Iepriekšējie ir visu salaiduši tūtē un šis ir glābējs(pestītājs)un sargeņģelis visiem,kuri ir viņsaulē

Atbildēt

uz kapiem bez akcepta

24.03.2016. 10:41

1.Ar sāpošu ceļgala locītavu ģimenes ārsts izraksta nepieciešamību ultrasonogrāfiskai izmeklēšanai
2.Tieku uzņemts rindā un gaidu 2 mēnešus
3.Pēc sonogrāfijas izdarīšanas nākošā diena sasitu celi un dodos ar norīkojumu pie traumatologa
4.Traumatologs pēc sonogrāfijas datiem nosūta uz magnētisko rezonansi
5.Stājos rindā un jāgaida 3 mēneši
Ceļgala locītava krietni uzpampusi un vajag sonogrāfiju uz kuru atkal rinda 2 mēneši.Nauda priekš sonogrāfijas maksas ārpus rindas man nav.Izeju neredzu un rādās ka ar krietni sāpošu ceļgalu būs jādzīvo 3 mēn. līdz magn.rezonanses izdarīšanai.Noskaidroju ka cita varianta vienkārši maznodrošinātajam nav.
SECINĀJUMS:
Cilvēki,kuriem nav līdzekļu maksas pakalpojumu veikšanai (tad kad tos vajag) ir nolemti lēnai slimošanai un letālām sekām.
Ministrs var solīt un mierināt ārstus.......bet pacienti(slimnieki)cieš un cietīs jo pat kaimiņvalstīs nekas tāds nenotiek un ir izstrādāti noteikumi kādā veidā nepieciešamie pakalpojumi tiek izpildīti lai slimnieks saņemtu neatliekamo medicīnisko palīdzību traumu gadījumos.
Sanāk ka ministrs tikai skaisti sola BŪS...bet realitātē sistēma darbojas tikai bagāto slānim
Novēlu visiem solītāja aizstāvjiem gaidīt uz medic.pakalpojumiem 9 mēnešus un tikai tad saņemt kvalificētu palīdzību...bet ja naudas maksas pakalpojumam nav>TAD IZSTĀVĒT RINDĀ UZ IESPĒJAMO OPERĀCIJU vēl vismaz pusgadu.
Vai to nevar saukt par cilvēku tiešu nosūtīšanu uz neatgriezšanos(kapiem)?

Atbildēt

Japlopija

24.03.2016. 09:51

»

japlopijai

Var redzēt kad tu lauku meitene nevis tāda kā tie,kas vairāku paaudžu pectecībā apsolvējuši 1.ģimnaziju


Kas ir 1.ģimnāzija? Laikam kāda cilts vecākā ala? Lūdzu, izskaidrojiet sīkāk!

Atbildēt

foršs

24.03.2016. 08:56

Foršs humors, jo pret vājprātu cīnīties ir bezcerīgi. Trakākais, ka mūžīgs jau tas Guntis nebūs, bet, kas pēc viņa tās drupas un postažu vāks, - bet par to jau ZZS viendieņiem galviņa nesāp.

Atbildēt

Bekas aplicejiem

24.03.2016. 08:20

Domaju,ka mes visi maksajam nodoklus un kur stradat pec studijam ir must izvele.Ja kads nepiekrit eat beidzat medikus un stradajat kaut Abrene.

Atbildēt

Praatniex

24.03.2016. 07:12

»

beka

Paldies Guntim Bilēvičam par viņa brīnišķīgo ideju - jauno topošo ārstu obligāto atstrādāšanu lauku reģionos. Mana meita, pabeidzot 1.ģimnāziju, iestājās RSU budžeta grupā un ģimenē, runājot par nākotnes plāniem, bērns teica, ka negrib braukt projām no Latvijas. Taču tagad, pēc Gunčas super idejas tālākās...


Papucīt, tava atvase ir studējusi tajā skaita arī par Alūksnes(Ludzas, Saldus) iedzīvotāju sarūpētajiem nodokļiem un tagad šiem ļaudīm ir tiesības saņemt savu atpakaļ medicīnas pakalpojumu veidā! Ja 1. ģimnāzijas solus deldējusī "valsts patriote" iedomājas strādāšanu provincē zem sava goda esam, problēmu nekādu! Atmaksājiet valstij studijām iztērētos desmitus tūkstošus un lai brauc uz visām četrām debesu pusēm! Uz neatgriešanos, vēlams.
Demagogiem, kuri situācijā saredz bezmaz vai cilvēktiesību pārkāpumus un mediķu diskrimināciju attiecībā pret citām profesijām, prātiņš par īsu, lai iedomātos, ka juristu vai sabiedrisko attiecību speciāistu trūkums nerada tik dramatiskas sekas, kā medicīnas pakalpojumu nepieejamība.
Farmācijas darbonis ar visu savu štālu svītu manī neizraisa simpātijas (ļoti maigi teikts), taču šoreiz uzsākto novest līdz galam novēlu viņam no visas sirds!

Atbildēt

Pipelštoks

24.03.2016. 02:35

»

???

Kas tā par H&^*u


Nekā īpaša. Pietiek degradējies līdz kliņķim un rāda savu patieso seju

Atbildēt

japlopijai

24.03.2016. 00:10

Var redzēt kad tu lauku meitene nevis tāda kā tie,kas vairāku paaudžu pectecībā apsolvējuši 1.ģimnaziju.

Atbildēt

Japlopija

23.03.2016. 23:15

»

beka

Paldies Guntim Bilēvičam par viņa brīnišķīgo ideju - jauno topošo ārstu obligāto atstrādāšanu lauku reģionos. Mana meita, pabeidzot 1.ģimnāziju, iestājās RSU budžeta grupā un ģimenē, runājot par nākotnes plāniem, bērns teica, ka negrib braukt projām no Latvijas. Taču tagad, pēc Gunčas super idejas tālākās...


Tavai meitai- 1.ģimnāzijas absolventei un RSU budžetniecei, nevajag te nākt pie mums uz laukiem! Tādus briesmoņus kā mūs, lauciniekus,nekad nebūs redzējusi, nezinās kā ārstēt, ņems vēl un 3 gadu laikā dabūs paranoju kā garīgais tēvs Apinis. Mēs laukos esam ar pilnīgi citādāku anatomiju un fizioloģiju kā pilsētās, mums ir astes, ragi un vēl joprojām dzīvojam kokos. Kam paveicies- alās, bet vasarā tomēr vairāk kokos, un neko neesam dzirdējuši par elektrību. Mums te apkārt, sākot no Rīgas robežas, staigā dinozauri. Smalkus rīdziniekus nekad neesam redzējuši, ārpus meža nekad neesam bijuši un vislabāk mums garšo jaunas dakteres, jo īpaši pēc 1. ģimnāzijas- tā vispār ir reta delikatese, un tāpēc jaunie dakteri te nav. Visi apēsti.Te nevajag tavai meitai! Tavai meitai vajag mācīties sprancūziski un braukt uz ārzemēm, tā šajā politiskajā situācijā viņai būtu īstā vieta- vislabākā, ko mamma šobrīd bērnam var novēlēt. Tikai ne uz laukiem, pasarg` dies`!

Atbildēt

xx

23.03.2016. 23:14

Ak tad re kaa viss ir iisteniibaa !?! Skarbi joki, neko teikt .

Atbildēt

JAUTRI

23.03.2016. 22:05

kādas reformas, ja paliek nevajadzīgās slimnīcas

Atbildēt

zaka

23.03.2016. 21:57

Nu Ērglis gribēja prezidentu aizfīrēt ārstēties uz ārzemēm, lai viņa tizlajam Kardioloģijas centram nav nekāda atbildība

Atbildēt

beka

23.03.2016. 21:54

Paldies Guntim Bilēvičam par viņa brīnišķīgo ideju - jauno topošo ārstu obligāto atstrādāšanu lauku reģionos. Mana meita, pabeidzot 1.ģimnāziju, iestājās RSU budžeta grupā un ģimenē, runājot par nākotnes plāniem, bērns teica, ka negrib braukt projām no Latvijas. Taču tagad, pēc Gunčas super idejas tālākās virzības, meita izteica vēlmi papildus apgūt franču valodu un rezedentūru pabeigt kādā no eiropas valstīm!

Atbildēt

Daunis Aurs

23.03.2016. 20:59

Es atkal varu priecāties par latviešu ierobežotību viens otru krāsojot kā latvisku smirdi. Es neticu tiem, kas saka, ka latvieši smird. Latvieši nesmird, jo nav kam smirdēt vairs, jo visi ir sapuvuši knauķi. Tam es arī neticu, jo tik viegli tie lopi nepūst.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

23.03.2016. 20:51

"jo tur var dabūt cietumu par to vien, ka pasaka patiesību, piemēram, ka elektrība nav"

Domāju tie ir murgi. Ticēt tādiem murgiem var tikai dumji bauri, kuriem jau 20+ gadus čurā uz sejas, bet viņi domā, ka tas ir laimes lietus.

Ukrainiete Krimā aptaujā cilvēkus, pie tam dara to arī ukraiņu valodā - video nav rediģēts
https://www.youtube.com/watch?v=5ga4Ti_upPg
https://www.youtube.com/watch?v=GOShHcS5ldA

Atbildēt

Troļļu gans

23.03.2016. 20:31

»


Nu gan pavisam vārgi Balēviča troļļi un trollenes, biedrenes un draudzenes, caurkrituši celtnieki un citas sajūsminātas aitiņas sāk rakstīt komentārus. Vārguļi! Vai tiešām dziļa cieņa pret diviem izciliem politiķiem un sajūsma par lielisku, gudru un neatlaidīgu partiju, kura ir ceļā uz politisko kapsētu, ir nelabuma cēlonis. Dziļi pazemīgi atvainojos un iesaku vairāk studēt Balēviča kopotos rakstus un citātu krājumus, skatīties Kašpirovska stila sarunas ar izcilo ministru un nelabuma sajūta pazudīs kā nebijusi. Ja vēl piepirks zāles cien. ministra aptiekā, viss būs oki doki.

Atbildēt

klimpa

23.03.2016. 20:30

es tā saprotu, ka tas ir joks- nu tāds pavisam skarbs humors- ja tā- respect! bet, ja domāts nopietni-ar muļķiem nestrīdas (tautas gudrība)

Atbildēt

Plutons

23.03.2016. 20:13

Šādā stilā pēdējā laikā raksta Krimas forumos, jo tur var dabūt cietumu par to vien, ka pasaka patiesību, piemēram, ka elektrība nav, tad forumā viņi raksta tieši pārspīlēti pozitīvi, ka visiem ir skaidrs, ka ir kā raksta, tikai pretēji. Vai kā šajā blogā: https://crimeaua1.wordpress.com/2016/03/17/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BA%D1%80%D1%8B%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B0-%D0%B2%D1%8B%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BA-491-%D0%B7%D0%B0-17-03-2016-%D0%B7%D0%B0%D0%B8%D0%BA%D0%B0/

Atbildēt

nu tak

23.03.2016. 20:10

»

švamme

ļoti savdabīgs humors - latviešu Genādijs Hazanovs


latviešu "savdabīgajam humoram" līdz cien. G.H. līmenim = kā rāpus līdz Aļaskai.

Atbildēt

Troļļu gans

23.03.2016. 19:58

Mēs, mēs, Balēviča troļļi un trollenes, biedrenes un draudzenes, caurkrituši celtnieki un citas sajūsminātas aitiņas pieprasām ar vislielāko bardzību piemērot revolucionāri boļševistiskos likumus tautas nodevējiem, Antantes pakalpiņiem un Turcijas spiegiem. Kas te par vārgiem troļļiem uzradušies, tur degsme, naids un siekalu šķiešana, ko? Tā 146% un politiskās kapsētas mērķis netiks sasniegts. Dajoš vairāk eiro ZZS norakšanai!

Atbildēt

švamme

23.03.2016. 19:56

ļoti savdabīgs humors - latviešu Genādijs Hazanovs???

Atbildēt

???

23.03.2016. 19:56

Kas tā par H&^*u?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...