Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vērte

29.03.2016. 14:20

Izcili. Žēl, ka vairums neuztver smalko ironiju.

Atbildēt

Praatniex

25.03.2016. 18:14

»

šņore

jukušais siles parazīts atkal klāt


Tirliņ, jau divdesmit gadus strādāju privātfirmā. Un, ja savos 68os pie vilka pases ticis neesmu, laikam taču strādāju sekmīgi.

Atbildēt

Ija

25.03.2016. 16:19

Uz kataraktas operāciju pierakstīja rindā 65914. Es esmu 78 gadi veca. Normāli ? Darba stāžs 52 gadi. Visos mediķu kabinētos ir arī manu nodokļu nauda.

Atbildēt

Te kāds vispār ir dadomājies,

25.03.2016. 00:27

ka pēc šādas analoģijas jāpaģēr valsts dienestā strādāt n-gadus jebkuram studentam - budžetniekam...? Kāpēc tikai mediķi? Kur ir pārējie? Ja jau - tad jau!

Un kur mēs pēc šī nonāksim?

Atbildēt

kaspich

24.03.2016. 23:41

Nu lai ātrāk nolaiž visu uz grunti un miers. Vajadzētu Latvijà ielikt EU gubernatoru, lai bāliņus nelaistu pie lemšanas.

Atbildēt

Udox

24.03.2016. 18:33

Tiem kas apliek 1. ģimnāziju - nokaunējušies būtu. Nemainās jau būtība pēc tā, ko tu esi beidzis - kādu skolu. Un ne jau par to, kur tu strādāsi. Problēma ir patiesībā ļoti nepatīkama, un tas, ka jūs esat no tik dziļiem laukiem, ka to nesaprotiet - vienkārši vēl nepatīkamāk.
Galvenās problēmas ir divas. Vispirms - lauku apvidū medicīna ir praktiski iznīcināta. Bija saruna ar vienu rezidentu mūspusē - viņš atklāti pateica, ka ar tādu tehniku, kā mūsu pilsētā, sen neviens nestrādā. Šprices, sistēmas un tamlīdzīgi - viss esot iegādāts kaut kur tādā vietā, kur nekad neviena slimnīca normāli nepirktu, bet pie mums taupa un ārstiem jāriskē izmantot to, ko dod. Taupa tāpēc, ka valdība izlēma, ka pilnvērtīga slimnīca mūspusē nebūs un tagad tam kroplītim, kas palicis, jāuztur iepriekšējais valdes aparāts par trīsreiz mazāku naudu. Attiecīgi rezidentiem arī maksā. Un tam nav nozīme, ko rezidents beidzis, kur mācījies - pēc šādas rezidentūras bieži vien diplomu var izmest miskastē, jo veiksmīgākie kolēģi lielajās slimnīcās ir guvuši vērtīgāku pieredzi, strādājuši pie modernām ierīcēm un sacensties ar viņiem vairs nav cerību. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc ārsti nevēlas iet uz laukiem, nevis lauku debīliskās pārliecības par to, kā citi viņus redz.

Atbildēt

Japlopija

24.03.2016. 14:49

»

Japlopijai

Ko tu meitiņ kāda ala? 1.ģim. ir īsta Gaismas Pills


Ak tad šitik traki! Tādam jau nezinās ko ēst dot- franču vardes vien gribēs. Tādas mums nav. Mēs "uz kuili" ejam ar rungām, jo vienīgais akmens cirvis ir kaimiņam. Tas sēž kokā un vaktē, lai mamuts nenograuž bumbierus. Tā kā- pie mums nevajag braukt- te ir bīstami tik smalkiem ļaudīm, lauciniekus ārstēt ir zem viņu goda, jo 1. ģimnāziju taču pabeidzis!

Atbildēt

Japlopijai

24.03.2016. 11:51

Ko tu meitiņ kāda ala? 1.ģim. ir īsta Gaismas Pills.
Tā nav kā teica A.P. ,kad Latvijā nav aristrokrātu. Tādi ir. Viņi ir abgrozijušies 1. Ģimnazijā.

Atbildēt

una

24.03.2016. 11:12

»

uz kapiem bez akcepta

1.Ar sāpošu ceļgala locītavu ģimenes ārsts izraksta nepieciešamību ultrasonogrāfiskai izmeklēšanai...


Nečīksti!
Tā ir jaunā sistēma,kurā nav vietas reņģēdājiem!
Tik ekskluzīvs vadonis un tik feini klārē..aš apraudāties gribas.
Iepriekšējie ir visu salaiduši tūtē un šis ir glābējs(pestītājs)un sargeņģelis visiem,kuri ir viņsaulē

Atbildēt

uz kapiem bez akcepta

24.03.2016. 10:41

1.Ar sāpošu ceļgala locītavu ģimenes ārsts izraksta nepieciešamību ultrasonogrāfiskai izmeklēšanai
2.Tieku uzņemts rindā un gaidu 2 mēnešus
3.Pēc sonogrāfijas izdarīšanas nākošā diena sasitu celi un dodos ar norīkojumu pie traumatologa
4.Traumatologs pēc sonogrāfijas datiem nosūta uz magnētisko rezonansi
5.Stājos rindā un jāgaida 3 mēneši
Ceļgala locītava krietni uzpampusi un vajag sonogrāfiju uz kuru atkal rinda 2 mēneši.Nauda priekš sonogrāfijas maksas ārpus rindas man nav.Izeju neredzu un rādās ka ar krietni sāpošu ceļgalu būs jādzīvo 3 mēn. līdz magn.rezonanses izdarīšanai.Noskaidroju ka cita varianta vienkārši maznodrošinātajam nav.
SECINĀJUMS:
Cilvēki,kuriem nav līdzekļu maksas pakalpojumu veikšanai (tad kad tos vajag) ir nolemti lēnai slimošanai un letālām sekām.
Ministrs var solīt un mierināt ārstus.......bet pacienti(slimnieki)cieš un cietīs jo pat kaimiņvalstīs nekas tāds nenotiek un ir izstrādāti noteikumi kādā veidā nepieciešamie pakalpojumi tiek izpildīti lai slimnieks saņemtu neatliekamo medicīnisko palīdzību traumu gadījumos.
Sanāk ka ministrs tikai skaisti sola BŪS...bet realitātē sistēma darbojas tikai bagāto slānim
Novēlu visiem solītāja aizstāvjiem gaidīt uz medic.pakalpojumiem 9 mēnešus un tikai tad saņemt kvalificētu palīdzību...bet ja naudas maksas pakalpojumam nav>TAD IZSTĀVĒT RINDĀ UZ IESPĒJAMO OPERĀCIJU vēl vismaz pusgadu.
Vai to nevar saukt par cilvēku tiešu nosūtīšanu uz neatgriezšanos(kapiem)?

Atbildēt

Japlopija

24.03.2016. 09:51

»

japlopijai

Var redzēt kad tu lauku meitene nevis tāda kā tie,kas vairāku paaudžu pectecībā apsolvējuši 1.ģimnaziju


Kas ir 1.ģimnāzija? Laikam kāda cilts vecākā ala? Lūdzu, izskaidrojiet sīkāk!

Atbildēt

foršs

24.03.2016. 08:56

Foršs humors, jo pret vājprātu cīnīties ir bezcerīgi. Trakākais, ka mūžīgs jau tas Guntis nebūs, bet, kas pēc viņa tās drupas un postažu vāks, - bet par to jau ZZS viendieņiem galviņa nesāp.

Atbildēt

Bekas aplicejiem

24.03.2016. 08:20

Domaju,ka mes visi maksajam nodoklus un kur stradat pec studijam ir must izvele.Ja kads nepiekrit eat beidzat medikus un stradajat kaut Abrene.

Atbildēt

Praatniex

24.03.2016. 07:12

»

beka

Paldies Guntim Bilēvičam par viņa brīnišķīgo ideju - jauno topošo ārstu obligāto atstrādāšanu lauku reģionos. Mana meita, pabeidzot 1.ģimnāziju, iestājās RSU budžeta grupā un ģimenē, runājot par nākotnes plāniem, bērns teica, ka negrib braukt projām no Latvijas. Taču tagad, pēc Gunčas super idejas tālākās...


Papucīt, tava atvase ir studējusi tajā skaita arī par Alūksnes(Ludzas, Saldus) iedzīvotāju sarūpētajiem nodokļiem un tagad šiem ļaudīm ir tiesības saņemt savu atpakaļ medicīnas pakalpojumu veidā! Ja 1. ģimnāzijas solus deldējusī "valsts patriote" iedomājas strādāšanu provincē zem sava goda esam, problēmu nekādu! Atmaksājiet valstij studijām iztērētos desmitus tūkstošus un lai brauc uz visām četrām debesu pusēm! Uz neatgriešanos, vēlams.
Demagogiem, kuri situācijā saredz bezmaz vai cilvēktiesību pārkāpumus un mediķu diskrimināciju attiecībā pret citām profesijām, prātiņš par īsu, lai iedomātos, ka juristu vai sabiedrisko attiecību speciāistu trūkums nerada tik dramatiskas sekas, kā medicīnas pakalpojumu nepieejamība.
Farmācijas darbonis ar visu savu štālu svītu manī neizraisa simpātijas (ļoti maigi teikts), taču šoreiz uzsākto novest līdz galam novēlu viņam no visas sirds!

Atbildēt

Pipelštoks

24.03.2016. 02:35

»

???

Kas tā par H&^*u


Nekā īpaša. Pietiek degradējies līdz kliņķim un rāda savu patieso seju

Atbildēt

japlopijai

24.03.2016. 00:10

Var redzēt kad tu lauku meitene nevis tāda kā tie,kas vairāku paaudžu pectecībā apsolvējuši 1.ģimnaziju.

Atbildēt

Japlopija

23.03.2016. 23:15

»

beka

Paldies Guntim Bilēvičam par viņa brīnišķīgo ideju - jauno topošo ārstu obligāto atstrādāšanu lauku reģionos. Mana meita, pabeidzot 1.ģimnāziju, iestājās RSU budžeta grupā un ģimenē, runājot par nākotnes plāniem, bērns teica, ka negrib braukt projām no Latvijas. Taču tagad, pēc Gunčas super idejas tālākās...


Tavai meitai- 1.ģimnāzijas absolventei un RSU budžetniecei, nevajag te nākt pie mums uz laukiem! Tādus briesmoņus kā mūs, lauciniekus,nekad nebūs redzējusi, nezinās kā ārstēt, ņems vēl un 3 gadu laikā dabūs paranoju kā garīgais tēvs Apinis. Mēs laukos esam ar pilnīgi citādāku anatomiju un fizioloģiju kā pilsētās, mums ir astes, ragi un vēl joprojām dzīvojam kokos. Kam paveicies- alās, bet vasarā tomēr vairāk kokos, un neko neesam dzirdējuši par elektrību. Mums te apkārt, sākot no Rīgas robežas, staigā dinozauri. Smalkus rīdziniekus nekad neesam redzējuši, ārpus meža nekad neesam bijuši un vislabāk mums garšo jaunas dakteres, jo īpaši pēc 1. ģimnāzijas- tā vispār ir reta delikatese, un tāpēc jaunie dakteri te nav. Visi apēsti.Te nevajag tavai meitai! Tavai meitai vajag mācīties sprancūziski un braukt uz ārzemēm, tā šajā politiskajā situācijā viņai būtu īstā vieta- vislabākā, ko mamma šobrīd bērnam var novēlēt. Tikai ne uz laukiem, pasarg` dies`!

Atbildēt

xx

23.03.2016. 23:14

Ak tad re kaa viss ir iisteniibaa !?! Skarbi joki, neko teikt .

Atbildēt

JAUTRI

23.03.2016. 22:05

kādas reformas, ja paliek nevajadzīgās slimnīcas

Atbildēt

zaka

23.03.2016. 21:57

Nu Ērglis gribēja prezidentu aizfīrēt ārstēties uz ārzemēm, lai viņa tizlajam Kardioloģijas centram nav nekāda atbildība

Atbildēt

beka

23.03.2016. 21:54

Paldies Guntim Bilēvičam par viņa brīnišķīgo ideju - jauno topošo ārstu obligāto atstrādāšanu lauku reģionos. Mana meita, pabeidzot 1.ģimnāziju, iestājās RSU budžeta grupā un ģimenē, runājot par nākotnes plāniem, bērns teica, ka negrib braukt projām no Latvijas. Taču tagad, pēc Gunčas super idejas tālākās virzības, meita izteica vēlmi papildus apgūt franču valodu un rezedentūru pabeigt kādā no eiropas valstīm!

Atbildēt

Daunis Aurs

23.03.2016. 20:59

Es atkal varu priecāties par latviešu ierobežotību viens otru krāsojot kā latvisku smirdi. Es neticu tiem, kas saka, ka latvieši smird. Latvieši nesmird, jo nav kam smirdēt vairs, jo visi ir sapuvuši knauķi. Tam es arī neticu, jo tik viegli tie lopi nepūst.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

23.03.2016. 20:51

"jo tur var dabūt cietumu par to vien, ka pasaka patiesību, piemēram, ka elektrība nav"

Domāju tie ir murgi. Ticēt tādiem murgiem var tikai dumji bauri, kuriem jau 20+ gadus čurā uz sejas, bet viņi domā, ka tas ir laimes lietus.

Ukrainiete Krimā aptaujā cilvēkus, pie tam dara to arī ukraiņu valodā - video nav rediģēts
https://www.youtube.com/watch?v=5ga4Ti_upPg
https://www.youtube.com/watch?v=GOShHcS5ldA

Atbildēt

Troļļu gans

23.03.2016. 20:31

»


Nu gan pavisam vārgi Balēviča troļļi un trollenes, biedrenes un draudzenes, caurkrituši celtnieki un citas sajūsminātas aitiņas sāk rakstīt komentārus. Vārguļi! Vai tiešām dziļa cieņa pret diviem izciliem politiķiem un sajūsma par lielisku, gudru un neatlaidīgu partiju, kura ir ceļā uz politisko kapsētu, ir nelabuma cēlonis. Dziļi pazemīgi atvainojos un iesaku vairāk studēt Balēviča kopotos rakstus un citātu krājumus, skatīties Kašpirovska stila sarunas ar izcilo ministru un nelabuma sajūta pazudīs kā nebijusi. Ja vēl piepirks zāles cien. ministra aptiekā, viss būs oki doki.

Atbildēt

klimpa

23.03.2016. 20:30

es tā saprotu, ka tas ir joks- nu tāds pavisam skarbs humors- ja tā- respect! bet, ja domāts nopietni-ar muļķiem nestrīdas (tautas gudrība)

Atbildēt

Plutons

23.03.2016. 20:13

Šādā stilā pēdējā laikā raksta Krimas forumos, jo tur var dabūt cietumu par to vien, ka pasaka patiesību, piemēram, ka elektrība nav, tad forumā viņi raksta tieši pārspīlēti pozitīvi, ka visiem ir skaidrs, ka ir kā raksta, tikai pretēji. Vai kā šajā blogā: https://crimeaua1.wordpress.com/2016/03/17/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BA%D1%80%D1%8B%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B0-%D0%B2%D1%8B%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BA-491-%D0%B7%D0%B0-17-03-2016-%D0%B7%D0%B0%D0%B8%D0%BA%D0%B0/

Atbildēt

nu tak

23.03.2016. 20:10

»

švamme

ļoti savdabīgs humors - latviešu Genādijs Hazanovs


latviešu "savdabīgajam humoram" līdz cien. G.H. līmenim = kā rāpus līdz Aļaskai.

Atbildēt

Troļļu gans

23.03.2016. 19:58

Mēs, mēs, Balēviča troļļi un trollenes, biedrenes un draudzenes, caurkrituši celtnieki un citas sajūsminātas aitiņas pieprasām ar vislielāko bardzību piemērot revolucionāri boļševistiskos likumus tautas nodevējiem, Antantes pakalpiņiem un Turcijas spiegiem. Kas te par vārgiem troļļiem uzradušies, tur degsme, naids un siekalu šķiešana, ko? Tā 146% un politiskās kapsētas mērķis netiks sasniegts. Dajoš vairāk eiro ZZS norakšanai!

Atbildēt

švamme

23.03.2016. 19:56

ļoti savdabīgs humors - latviešu Genādijs Hazanovs???

Atbildēt

???

23.03.2016. 19:56

Kas tā par H&^*u?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...