Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mazpisāns

28.03.2016. 13:33

tāneko shito latvaanju kazu vareetu arii izdraaazt..kautkas mauciskivilinoshs vinjaa ir

Atbildēt

apsurds

25.03.2016. 22:14

»

kolīts

Slimības lapu bez izmeklējumiem var dabūt uz noteiktu laiku


Kas neko nesaprot no visa ta un netic Vangas teiktajam ,ir jasuta citi uz 'tvaiceni'....

Atbildēt

andris saldovers

25.03.2016. 07:04

cienijama daktere,kura nostradajusi daudzus gadus medicina laikam no sava kabineta nav izgajusi ara. jo,nezina realo stavokli.Rehabilacijas prieks vienkarsas tautas nav bijis visus sos 25.gadus.Protams ar retiem iznemumiem. Par slaveno dakteri Ergli-ariPadomju Latvija tadi bija,tikai saucas savadak specpoliklinikas,specslimninicas,kuras tapat ka Erglis apkalpoja ipasos cilvekus.Loti zel ka si apkalposana notiek uz vienkarso latviesu rekina.

Atbildēt

Troļļu gans

24.03.2016. 20:20

»


Ak tu nabaga dzīvnieciņ, samazgas nav ielietas, saimnieks nav iespēris, šodiena nav izdevusies. Nepārdzīvo, cien. ministrs ir neatlaidīgs cilvēks ar lieliem plāniem un dižām vīzijām, būs vēl iespēja uzdzīrot pie pilnas siles. Man sāp sirds par dzīvnieciņu, pat, ja tie ir ministra personiskie dzīvnieciņi, ciešanām. Štrunts ar rehabilitācijām, stiprākie izdzīvos, bet savus dzīvnieciņus nedrīkst apbižot. Pieprasi samazgas, kuras ir godam pelnītas! Nemoci sevi un mani!! Kā es pārdzīvošu, kad tik inteliģents un gudrs (kāds vārdu krājuma pieaugums!), Belēviča sabiedrotais apstieps kājiņas un noskurinās astīti!!!

Atbildēt

Troļļu gans

24.03.2016. 15:07

Būs vien jācieš mediķiem un pacientiem. Nav Belevičs tāds cilvēks, kurš ZZS valdes vai frakcijas sēdē pateiks, sorri, biedri zaļie zemnieki, nevelku, savas delas sakārtoju, laiks doties prom, 100 tūkstoši eiro dāvinu mīļotai partijai. Paraus līdzi politiskās aizmirstības purvā vai krietni apsmērēs gan brigmaņus, gan bārčas, gan kučinskus, gan zvidriņas, gan sabiedroto barus, kopā, burbuļus laizdami, nogrims sīkie gariņi – caurbiruši celtnieki, draudzenes u.c. aitiņas un auniņi.

Atbildēt

Troļļu gans

24.03.2016. 15:05

»


Vai, vai, vai cik neliels ir Balēviča troļļu vārdu krājums. Tā ir, kad Belēvičs un Stendzenieks laicīgi neielej silē samazgas. Jabūt uzstājīgākam un jāpieprasa samazgas, cik var ciest un mocīties no agra rīta līdz dienas vidum.

Atbildēt

Bite

24.03.2016. 12:31

Malacis dr.Rožkalne Žubure.Daktere, kas ir pelnījusi uzslavu par savu darbu, līdzcietību un palīdzību nelaimē nonākušiem slimniekiem. Pati to esmu piedzīvojusi un būtu priecīga, ja viņa nekautrētos atkal piedalities vēlēšanas un esmu par 100% parliecināta, ka viņa varētu daudz palīdzēt sakārtot jautājumus veselības aprūpes jomā

Atbildēt

Troļļu gans

24.03.2016. 08:40

»

šņore

turi muti, vārgul


Super, man patīk nikni cālīši. Raksts ir trāpījis mērķī, ja tā uzbudinās ne tikai caurbiruši celtnieki, ministra pakalpiņi, sajūsminātas aitiņas un auniņi, bet arī citi ciema labākie ļaudis. Prof. Erglis rakstā nav pieminēts nejauši, Belēvičs sāk piegriezties arī lielajiem profesoriem. Cilvēks ar apšaubāmām izglītībām, sākot no jau vidusskolas un beidzot ar doktora grādu un farmaceita diplomu, Kašpirovska stila intervijām, VM mājas lapas, kurā 9/10 ir par cien. ministra izcilajiem sasniegumiem, sevis pašslavināšanās Belēviča vietnē, utt., utt. Smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi. Tiek sacerēti rīcības plāni, kuri vēl nedaudz ir jāpielabo, kaut kādi darbības soļi, kurus vajadzēs stulbajai tautai paskaidrot ar vienkāršiem paplašinātiem teikumiem, entuziasms un neatlaidība, it būtu 17 stundas vai dienas amatā, ne 17 mēnešus. Piesegšanās ar deputāta imunitāti. Ko var gaidīt no partijas, kurā kaudzēm sēž bijušie boļševiki, ar zemē ieraktām komunistiskās partijas biedra kartēm 3 litru burkās zem ābelēm. Labi, 146% un politiskā kapsēta. Brīnos, ka Brigmaņa komunistiskie instinkti neprotestē. Iespējams, ka tas ir īpaši izsmalcināts politiskās pašnāvības veids. Tā turpināt Belēviča troļļi, niknie cālīši un zaļie zemnieki. Veiksmi!

Atbildēt

belladonna

24.03.2016. 02:37

Slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās ! Drīz pavasaris, vasara - visi uz mežu, pļavām vākt :zālītes, lapiņas , puķītes, saknītes ! Siet buntītēs , kaltēt tējiņas un rehabilitēt sevi pašiem . Nav variantu , jo pretējā gadījumā lielāko daļu tautas PB kūrētais veselības Māsterplāns VM ministru un ierēdņu nepagurstošu pūļu rezultātā straujā tempā transportē uz kapiņiem. Kas arī bija stratēģiski ieplānots .

Atbildēt

Troļļu gans

23.03.2016. 22:28

»


Vot, šis jau man sāk patikt, jūtu Balēviča un pakalpiņu stiliņu. Ceru, ka cien. Brigmaņa k-gs un cien. Bārčas k-dze arī būs stāvā sajūsmā par Balēviča troļļa dziļi intelektuālajām domām un lieliski piemeklētiem vārdiem, teiks paldies par ievērojamu 146% un politikās kapsētas tuvināšanu ZZS. Raksti vēl, cālīt!

Atbildēt

Troļļu gans

23.03.2016. 19:24

»


Balēviča troļļiem un trollenēm, biedrenēm un draudzenēm, caurkritušiem celtniekiem un citām sajūsminātām aitiņām palika nelabi. No kā?! Vai tiešām no dziļas cieņas pret diviem izciliem politiķiem un lieliskas, gudras un neatlaidīgas partijas, kura ir ceļā uz politisko kapsētu, var palikt nelabi? Ne, biedri, Balēviča trolli, vairāk jāstudē Balēviča kopotie raksti un citātu krājumi, jāskatās Kašpirovska stila sarunas ar izcilo ministru un nelabuma sajūta pazudīs kā nebijusi. Ja vēl piepirks zāles cien. ministra aptiekā, viss būs oki doki.

Atbildēt

Troļļu gans

23.03.2016. 17:08

Nelieši tie ārsti, te Apinis, te vēl kaut kas. Laikā, kad galaktikas mēroga politiķi risina dižas problēmas. Ļoti cien. premjerministrs pirms pāris dienām iezīmēja veselības aprūpes komunistisko (tpu, gaišo) nākotni sakot, ka norit mums sarunas par rīcības plānu. Pagaidām pirmie uzmetumi ir mazliet jāpilnveido, un tuvākajās dienās mums būs sarunas par konkrētiem soļiem. Un vēl ir tā – ja grib veikt reformas, tad ir jāprot šie soļi vienkāršos paplašinātos teikumos pateikt visai sabiedrībai. Ja ministrs nevarēs pateikt, ko viņš darīs un kāds būs rezultāts, tad mēs nevarēsim stiprināt nekādus plānus. Tā kā gaidiet Lielos un Gaišos Nākotnes zaļo zemnieku Plānus. Urā, biedri, kāda te rehabilitācija, kad tiek celta tik Gaiša Nākotnes Veselība.

Atbildēt

uz kapiem

23.03.2016. 16:34

»

me

Ārsts Tev draņķīgs- primārās aprūpes+ ķirurgs nederīgs. Tagad bez magnēta neviens vairs nemāk izārstēt? Kā kādreiz mācēja? Traumatologu meklē!Es saprotu, ka tehnoloģijas attīstās, vadlīnijas diagnostikai prasa to un to, un tomēr- vai Tev drīzāk nav sajūta, ka visi vairāk gudri runā, sūta no viena pie...


Diemžēl traumatologs...ķirurgs un pārējie nespēj redzēt kas notiek ceļgala locītavā!!!
Arī profesors nespēj pateikt kas notiek...jo biju arī uz vizīti pie viņa.
Visi plāta rokas un norāda uz ministru...kurš ir sarežģījis vienkāršu jautājumu risināšanu rindas kārtībā ar visiem nosūtījumiem(diagnostikas pakalpojumiem) un procesu kurš velkas apm 9 mēnešus.
Ja naudas nav...tad >irsā kā ellē

Atbildēt

kolīts

23.03.2016. 16:29

»

apsurds

Kam vajadzigs dakters ,tika prieks slimibas lapas


Slimības lapu bez izmeklējumiem var dabūt uz noteiktu laiku!!!
Aizej pats pie dziednieka jo citādi var sanākt pa tiešo uz
" tvaiceni"

Atbildēt

apsurds

23.03.2016. 16:26

»

uz kapiem

1.Ar sāpošu ceļgala locītavu ģimenes ārsts izraksta nepieciešamību ultrasonogrāfiskai izmeklēšanai...


Kam vajadzigs dakters ,tika prieks slimibas lapas ...
Aizej pie DZIEDNIEKA un tas tev bus rengens un sadakteres...

Atbildēt

KKK

23.03.2016. 14:39

»

uz kapiem

1.Ar sāpošu ceļgala locītavu ģimenes ārsts izraksta nepieciešamību ultrasonogrāfiskai izmeklēšanai...


"Vai tagad bagātniekiem ir savs ministrs?"

Bet kā gan savādāk? Cik stulbam gan jābūt, lai savēlētu valdībā labējos, un gaidītu, ka viņi sāks rūpēties par nabagiem! Nekad un nekur tā nav bijis, un arī šeit nebūs!

Atbildēt

fui

23.03.2016. 09:24

»

Hibridārst Pēteris

http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/529400-divi_no_knab_aizturetajiem_medikiem_ir_stradina_slimnicas_darbinieki


Apinis šobrīd mēms ka zivs, nevar skandalēt, kārtējais ārzemju brauciens, bet aktivizējas dibenlaižas

Atbildēt

me

23.03.2016. 08:27

»

uz kapiem

1.Ar sāpošu ceļgala locītavu ģimenes ārsts izraksta nepieciešamību ultrasonogrāfiskai izmeklēšanai...


Ārsts Tev draņķīgs- primārās aprūpes+ ķirurgs nederīgs. Tagad bez magnēta neviens vairs nemāk izārstēt? Kā kādreiz mācēja? Traumatologu meklē!Es saprotu, ka tehnoloģijas attīstās, vadlīnijas diagnostikai prasa to un to, un tomēr- vai Tev drīzāk nav sajūta, ka visi vairāk gudri runā, sūta no viena pie otra, bet paši nemaz negrib ārstēt? Nav neviens, kas apskatās sāpošu celi trešo mēnesi bez magnētiem un sonoskopijas un nemāk uzstādīt diagnozi, lai sāktu ārstēt? Tāpēc jau nav ministrs vainīgs. To vien gaidu, ka to sliņķu midzeni izpurinās, bet ja Tu gaidīsi, paliksi ar klibu kāju. Vajag iet virsū visiem no vietas, un nebaidīties ne no viena!Ministrs Tevi neārstēs- tas ir dakteriem jādara.

Atbildēt

uz kapiem

23.03.2016. 07:59

1.Ar sāpošu ceļgala locītavu ģimenes ārsts izraksta nepieciešamību ultrasonogrāfiskai izmeklēšanai
2.Tieku uzņemts rindā un gaidu 2 mēnešus
3.Pēc sonogrāfijas izdarīšanas nākošā diena sasitu celi un dodos ar norīkojumu pie traumatologa
4.Traumatologs pēc sonogrāfijas datiem nosūta uz magnētisko rezonansi
5.Stājos rindā un jāgaida 3 mēneši
Ceļgala locītava krietni uzpampusi un vajag sonogrāfiju uz kuru atkal rinda 2 mēneši.Nauda priekš sonogrāfijas maksas ārpus rindas man nav.Izeju neredzu un rādās ka ar krietni sāpošu ceļgalu būs jādzīvo 3 mēn. līdz magn.rezonanses izdarīšanai.Noskaidroju ka cita varianta vienkārši maznodrošinātajam nav.
SECINĀJUMS:
Cilvēki,kuriem nav līdzekļu maksas pakalpojumu veikšanai (tad kad tos vajag) ir nolemti lēnai slimošanai un letālām sekām.
Ministrs var solīt un mierināt ārstus.......bet pacienti(slimnieki)cieš un cietīs jo pat kaimiņvalstīs nekas tāds nenotiek un ir izstrādāti noteikumi kādā veidā nepieciešamie pakalpojumi tiek izpildīti lai slimnieks saņemtu neatliekamo medicīnisko palīdzību traumu gadījumos.
Sanāk ka ministrs tikai skaisti sola BŪS...bet realitātē sistēma darbojas tikai bagāto slānim
Vai tagad bagātniekiem ir savs ministrs?Ja tā-tad vai pārējiem nevajag savu ministru kurš strādā un nenodarbojas ar solīšanu?

Atbildēt

silīte

23.03.2016. 00:23

»

šeit ironijai nepiekrītu

(neesmu daktere, un arī ceru nebūt paciente, partijas lietas nezinu, varu objektīvi komentēt...


Kāda nu tur "cienījamā autore". Pati vēlēšanu kampaņā piedalījās no zzs. Netika ievēlēta. Kaut kā "tauta" un "laimīgie pacienti" nepavilkās uz feiko blondīni, kura katrā rakstiņā neaizmirst nobučot dibenu un rociņu "dakterim" ērglim - tam ar stentiem, Vertas telefonu un salipušu peļasti.
Par balsošanas procedūrām nevajag brīnīties. Mūsu sistēmā visiem nemaz nav jāiet uz vēlēšanām, pietiek, ja tu un žubure nobalsojat par zzs. Ciparus viņi paši piedomās, kādus vajag.

Atbildēt

šeit ironijai nepiekrītu

23.03.2016. 00:06

»

Daunis Aurs

Es priecājos, ka dāma atzinās par kādu mēslu ir balsojusi. Es priecājos, ka atklājās latviešu tipiskā lopība - iebalsot mēslus un pēc tam sūdzēties Dievam, ka mēsli dara tikai mēslus. Es priecājos, ka šī dāma pati atzist, ka ir mēsls ja jau iebalsoja mēslu


(neesmu daktere, un arī ceru nebūt paciente, partijas lietas nezinu, varu objektīvi komentēt)
Te ir tas gadījums, kad latviešu sabiedrībai pilnigi netipiski - kāds (kāda) atklāj, ka balsojusi par sliktajiem, ka sliktie viņu apkrāpuši un vēl savā aizrautībā ir veicinājusi, ka arī citi balso. Paldies rakstītājai par šo atklātību ! (protams, labāk būtu bijis, ja te nevajadzētu nožēlot savu balsojumu. Bet, kas padarīts, tas padarīts).
Mūsu, latviešu, sabiedrībā (citus nezinu) valda nejēdzīgā situācija, ka vienmēr ir savēlēti kaut kādi, atvainojiet, kretīni, bet parastās sarunās (par publisku rakstu nemaz nerunājot) neviens nekad neatklāj, ka ir par viņiem balsojis. Visi bijuši "par citiem", "pret" utt., vārdos brīnās- no kurienes tad sabalsotie nejēgas ir balsis dabūjuši, ja neviens, nu pilnīgi neviens, par viņiem balsojis nava. Vai būtu citplanētieši balsojuši, vai rūķīši ielavījušies un balsošanas urnās iemestos biļetenus pārrakstijuši... Tāda ir parastā situācija. Labi, ka vismaz šo tradīciju cienījamā raksta autore ir lauzusi. Paldies!

Atbildēt

ciemiňš 2

22.03.2016. 22:55

Vai tā nav tā pati žubure, kas viltotas slimības lapas izsniedza, par ko viņai ir lieta? Nez, kā tad tā lieta beidzās?

Atbildēt

naivie muļ

22.03.2016. 22:22

»

Vārnēns

Nevajag to Ērgli aizstāvēt. Katrs kaut cik talantīgs ārsts būtu spējīgs uzbūvēt sev mazu impēriju savā nozarē, jo lielākā daļa ES fondu, kas paredzēti veselības nozarei, neskaitot Stradiņu slimnīcas celtniecību, iet Ērgļa kabatā. Ja šādu naudu iedotu kādam pulmonologam, imunologam vai citam ārstam, ...


Ar ērgļa Vertu ir apmēram tāpat kā ar šlosera pulksteni. To, ko mēs pērkam Čiekurkalna tirgū par 3 euro, viņi iegādājas par 30 k ekskluzīvā salonā.
Dž.Karlinam bija tāda relīze par amerikāņiem, kuri pērk EVIAN ūdeni par 2 $ pudelē. Karlins ieteic izlasīt vārdu EVIAN no otra gala.

Atbildēt

hm

22.03.2016. 22:10

No rakstītā rodas aizdoma, ka tagad ārsti vairāk aģitē slimniekus uz balsošanu, tā vietā, lai ārstētu. Vēlēšanās aģitēt ...tad uz veselīgu dzīvesveidu.
Un vispār ārstiem "aizbraucis širmis". Jo patiesībā viņu loma - KALPOT slimniekam, slimnieku ārstējot. Un veselības nozari jāvada ne jau ārstam. Gluži pretēji - pacientam, kurš visprecīzāk izteiks vajadzības.
Ārstu slakai taču galvenais - nauda, iekārta ar ko to nopelnīt un vēlreiz nauda. Par pacientu - slimnieku - par tik, par cik. Tāpēc jau mūs vajā šie ārstnieciskie anahronismi + vēl aģitācija par ko balsot!!!

Atbildēt

Daunis Aurs

22.03.2016. 21:09

Es priecājos, ka dāma atzinās par kādu mēslu ir balsojusi. Es priecājos, ka atklājās latviešu tipiskā lopība - iebalsot mēslus un pēc tam sūdzēties Dievam, ka mēsli dara tikai mēslus. Es priecājos, ka šī dāma pati atzist, ka ir mēsls ja jau iebalsoja mēslu.

Atbildēt

ES

22.03.2016. 21:08

Vai tā nav tā pati pie kuras mājās policijas specvienība meklēja noziedznieku kurš bija izdarījis bruņotu laupīšanu?? Rādīja sižetu TV3

Atbildēt

Hibridārst Pēteris

22.03.2016. 20:18

http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/529400-divi_no_knab_aizturetajiem_medikiem_ir_stradina_slimnicas_darbinieki

Atbildēt

Vārnēns

22.03.2016. 19:39

Nevajag to Ērgli aizstāvēt. Katrs kaut cik talantīgs ārsts būtu spējīgs uzbūvēt sev mazu impēriju savā nozarē, jo lielākā daļa ES fondu, kas paredzēti veselības nozarei, neskaitot Stradiņu slimnīcas celtniecību, iet Ērgļa kabatā. Ja šādu naudu iedotu kādam pulmonologam, imunologam vai citam ārstam, arī tie varētu uztaisīt paraugnozari. Jautājums IR vai vajag vienu spožu dakteri pie Latvijas debesīm, vai normālu visaptverošu preventīvu veselības aprūpes sistēmu. Start citu, Ērglis lieto Vertu (liekas dimantu uz tā gan nebija) mobīlo telefonu, ko droši vien iegādājies par ES naudu.....

Atbildēt

Indriķis

22.03.2016. 19:37

Izklausās no sirds rakstīts

Atbildēt

22.03.2016. 18:53

Belēvičs ir līdzīgs Rinkevičam - dīvaiņi no dīvaiņiem.

Atbildēt

hm

22.03.2016. 17:51

»

lol

Vai šī nav tā pati rehabil..lo..elo..lo..oloģe, kuru aizturēja Knab par nepamatotu slimības lapu izrakstīšanu


Kas zīmīgi - kopš aizturēšanas KNAB kaut kā par šo lietu nav izdvesis ne pušplēsta vārda...

Atbildēt

dibins

22.03.2016. 17:51

»

Kaut kā baigi nelabi palika no dibenbučotājiem


Izbeidz lietot manus izteicienus! Dp man vēl sāks šūt tavus pretvalstiskos komentārus.

Atbildēt

lol

22.03.2016. 17:49

»

ciemiņš

Vai pareizi sapratu, ka kundze savulaik veica politisko aģitāciju starp saviem pacientiem


Vai šī nav tā pati rehabil..lo..elo..lo..oloģe, kuru aizturēja Knab par nepamatotu slimības lapu izrakstīšanu?

http://skaties.lv/latvija/kriminalzinas/knab-aiztureta-kardiologe-iespejams-nepamatoti-izrakstijusi-slimibas-lapas/

Zzs skola! Nekaunība esot otrā laime!

Atbildēt

Veiksmes stāsts

22.03.2016. 17:36

Belēvičs ir Dombrovska cienīga politiķa karikatūra. Viss ko varēja, ir sačakarēts, bet viņam viss šķiet kārtībā. Un Lato Lapsa, šķiet, bija vienīgais, kas to saprata vēl pirms ministriņa darbības sākuma. ZZS būtu nekavējoši jālùdz ministriņam pašam atkāpties, jo šī ir vienīgā nozare, kurā ir pilnīga katastrofa kā ministra darbības rezultāts

Atbildēt

ezis

22.03.2016. 17:35

es tikai ceru, ka visi tie sūdi un ciešanas ko tas pimpis beļēvičs radījis cilvēkiem ar savu "darbu", kādu dienu nāks viņam atpakaļ ar uzviju! beļēvičš var grozīt likumus veselības aprūpē bet karmas likumus par laimi nav viņa spēkos grozīt!

Atbildēt

Kakis

22.03.2016. 17:29

»

ciemiņš

Vai pareizi sapratu, ka kundze savulaik veica politisko aģitāciju starp saviem pacientiem


Kāds te sakars ar ağitāciju!? Jau tā sliktākā aprūpes sistēma ES ir sagrauta pilnībā! Par to ir stāsts no profesionāļa mutes! Vàjprāts turpinās pilnā sparā, bet Jūs par vèlēšanu ağitāciju!?

Atbildēt

ciemiņš

22.03.2016. 17:16

Vai pareizi sapratu, ka kundze savulaik veica politisko aģitāciju starp saviem pacientiem?
Tas tā ir OK?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...