Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilga

23.07.2019. 10:05

Te rakstišais Prieditis varētu būt tas, kurš pats iespējams tirgojās ar grāmatām Latgalē, pat izdeva kaut kādu briesmīgi kļūdainu vēstures grāmatu un aizgāja no tirgus plača, pametot parādu atprasītājus ar garu degunu.

Atbildēt

Anna

23.07.2019. 09:54

Vai šeit rakstošais Arturs Priedītis ir tas pats, kas reģistrēts kā čekas aģents ar segvārdu ULBERGS?

Atbildēt

"DDD" redakcijas komentārs

22.07.2019. 13:32

Ir grūti teikt par citām izdevniecībām, jo nepārzinām visu izdoto grāmatu klāstu. Tomēr par apgādu “Vieda” ar pilnām tiesībām var teikt, ka tā ir patriotiska (vispatriotiskākā) un uz augstiem garīgiem mērķiem virzīta izdevniecība. Par to liecina “Viedas” grāmatas. Kā arī tas, ka apgāda “Vieda” darbinieki ir arī vienīgās patiesās nacionālā mēroga avīzes redakcijas darbinieki. Turklāt vienīgās biedrības (Latvijas Nacionālās frontes), nevis oligarhu avīzes Latvijā.

Atbildēt

mary

19.07.2019. 12:18

Vai ir kāds. kurš vē pērk grāmatas? To laiks ir pagājis. Elektroniski vai bibliotēkā. Nodokli var palielināt kaut 10 reizes

Atbildēt

abac

19.07.2019. 12:16

Grāmatām var palielināt nodokli kaut 3 reizes. Kas grib, lai lasa bibliotēkā.

Atbildēt

Caur un cauri un vēl dziļāk

18.07.2019. 19:19

Vai padziļināti būtu vēl jāpēta un jāvērtē arī 21%PVN samazināšana maizei? Vai arī dzersim neuzkožot?

Atbildēt

...

18.07.2019. 15:13

»

Sandra Briķe

Tiešām ciniski, tas pierāda, ka gudri cilvēki nav vajadzīgi un tautai, jo mazāk informācijas, jo tā vieglāk vadāma, bet alkoholiķiem viss vienalga. Jautājums- kāds ir šādas politikas mērķis? Gudri cilvēki prastu ar uz pusi mazāk ministriju skaitu vadīt valsti, 50 gudri deputāti atsvērtu 100 deputātus...


Laikam ķieģelis uz galvas uzkrita.
Vispieprasītākais un visdārgākais produkts ir muļķi.Tiek tērēti miljoni lai pilnveidotu debilizācijas sistēmu.Tikai muļķi tic partijnieku-augļotāju sistēmai un labprātīgi balso par to.

Atbildēt

Sandra Briķe

18.07.2019. 13:54

Tiešām ciniski, tas pierāda, ka gudri cilvēki nav vajadzīgi un tautai, jo mazāk informācijas, jo tā vieglāk vadāma, bet alkoholiķiem viss vienalga. Jautājums- kāds ir šādas politikas mērķis? Gudri cilvēki prastu ar uz pusi mazāk ministriju skaitu vadīt valsti, 50 gudri deputāti atsvērtu 100 deputātus, gudri pašvaldību vadītāji domātu, kā ekonomēt naudu un samazināt savas administrācijas, lai to ieguldītu infrastruktūrā, bet politiskais mērķis jau ir pavisam cits - kā ieņemt vairāk vadošu krēslu un tajos ielikt savējos, bet par valsti, cilvēkiem un bērniem nospļauties!!! Arī mācīties tagad var tikai bagātie nevis centīgākie, tiesāties arī var tikai tie, kam ir nauda, jo pieejamību tiesām liedz lielās valsts nodevas un ilgie un dārgie tiesāšanās procesi, kas sabeidz cilvēkiem veselību utt. - viss iet uz to, lai iznīcinātu mūsu cilvēkus un tautu. Toties karavīriem lielāka alga nekā skolotājiem, vai tad drošību var nodrošināt ar brutālu spēku vai ar gudrību, ekonomisku neatkarību un laimīgiem cilvēkiem labklājības valstī?

Atbildēt

Holle

18.07.2019. 11:27

Polarisā nopirku Jū Nesbē pēdējo trilleri ,,Nazis,,par 10 eiro krievu valodā . Zvaigzne pārdod latvisko versiju par 20 eiro. Kāpēc lai es maksātu 2x vairāk par vienreiz izlasāmu grāmatu, kuru pēc tam nav kur likt? Turpināšu apmeklēt Polarisu un lasīšu krievu mēlē. Un ja samazinās PVN, tirgotāji uzraus gaisā cenu vēl augstāk un ēdīs ikrus ar vēl lielākām karotēm!

Atbildēt

Obligātais eksemplārs

18.07.2019. 11:26

Starp citu, vai kāds ievēroja, ka likums neparedz obligāto eksemplāru skaitu, kas pienākas grāmatas autoram bez samaksas un bez nodokļu aplikšanas? Personiski saskāros ar gadījumu, kad nācās pirkt savu grāmatu par nodokļu tiesu, jo autoriem vairs nepalika "reprezentācijai paredzētie", jo bija svarīgāki ļaudis, kam pienācās bezmaksas eksemplārs.

Atbildēt

ha-ha

18.07.2019. 07:45

Pie zināmas ienākumu robežas cilvēki ir spiesti atteikties no dzīvībai neaktuālu lietu iegādi.Tā daļai latviešu grimstot arvien dziļāk nabadzībā ir jāatsakas no preses,grāmatu un daudzu citu ierastu lietu iegādi,pat siļķe un reņģe ir kļuvusi par luksusa preci

Atbildēt

apiss

18.07.2019. 06:24

»

VB

"Man liekas, ka pat visbargāko viduslaiku tirānu pārvaldītajās valstīs, cilvēkiem nebija jāmaksā valsts varai nodevas par to, ka viņi ēd vai ārstējas...


varbut izdevejiem nevajag but tik alkatigiem un skruvet cenas debesis??!! lai viņi uzraksta kur rodas tas astranomiskas cenas gramatam? zinu izziž no pirksta, visi izdeveji miljonari tapat ka aptieķnieki.. tik latvija var izdot piratiski gramatas un tirgot, kaut Harija Potera piemers:)0 izdeveji no sakuma tirgo gramatas pa 20 eiri, tad akcija un 5 eiri, pazistama izdeveja teica pa 5 tirgojot viņa saņem 100% peļņu

Atbildēt

pensija 100€

18.07.2019. 06:24

Kādreiz nabadzīgākos laikos grāmatas izdeva ar vienkāršāku papīru, lai tās visiem būtu pieejamas. Toties saturs, teksts bija kvalitatīvāks. Tiesa, netrūka arī propagandas. Tagad arī, ja papēta Kontinenta izdevumus, ko tirgo ar atlaidi, var saredzēt īpašu labvēlību pret dažu tautu vai minoritāti.

Atbildēt

17.07.2019. 21:24

te apmēram viss izskaidrots uz Ukrainas piemēra.
https://youtu.be/FdwprtDfdPs
"Украина - будущего нет! Чего вы не услышите у Шустера."

Atbildēt

VB

17.07.2019. 19:28

»

Žulis

Jā, tagad jau vairs gandrīz neviens neapšauba PVN. Ja nu vienīgi, kā šajā gadījumā, bikli palūdz samazināt PVN likmi. Protams, pretim saņem triju pirkstu kombināciju. Bet cilvēki, padomājiet ko īstenībā nozīmē PVN! Piemēram, PVN pārtikai - valsts liek saviem iedzīvotājiem maksāt nodevu par to, ka viņi...


"Man liekas, ka pat visbargāko viduslaiku tirānu pārvaldītajās valstīs, cilvēkiem nebija jāmaksā valsts varai nodevas par to, ka viņi ēd vai ārstējas."

Jā: 10% karalim un 10% baznīcai, tas bija viss!
Arī tad daudzi mira badā, tomēr uzkrājas tas, lai no feodālisma tiktu kapitālismā. Mums laikam vairs nav kur iet - tāpēc var atņemt vairāk / visu.

Atbildēt

Edge un Fēlis

17.07.2019. 17:33

Ļoti dziļš analītiski strukturēts un sistematizēts unikāls viedoklis. Katrā pieturzīmē un patskanī ir ietverta loti plaša doma, pārspējot pašam savu potenci spriedumu formulējumos un secinājumu izvirdumos. Laikmeta izvērsts portrets, saskatot globālajos notikumos provinciāli lielu rezonansi ne tikai Latvijā, bet visā Eirāzijā. Tāds viedoklis tiražējams ne tikai imbecilajās aprindās speciālajās garīgās veldzētavas mājās, bet arī oligofrēniskajās lokālajās aprindās tāds viedoklis ir piemērots un saņems pozitīvu uzslavu no kompetencē analoģiskiem analītiķiem un analīzes dziļuma urbējiem vietējā peļķē.

Atbildēt

Žulis

17.07.2019. 16:56

Jā, tagad jau vairs gandrīz neviens neapšauba PVN. Ja nu vienīgi, kā šajā gadījumā, bikli palūdz samazināt PVN likmi. Protams, pretim saņem triju pirkstu kombināciju. Bet cilvēki, padomājiet ko īstenībā nozīmē PVN! Piemēram, PVN pārtikai - valsts liek saviem iedzīvotājiem maksāt nodevu par to, ka viņi pērk un ēd pārtikas produktus.PVN zālēm - valsts liek saviem iedzīvotājiem maksāt nodevu par to, ka viņi pērk zāles, lai sevi izārstētu no slimībām. PVN grāmatām - valsts iekasē nodevu par to, ka tās iedzīvotāji lasa grāmatas, izglītojās. PVN būvmateriāliem - valsts iekasē nodevu no saviem iedzīvotājiem par to, ka viņi cenšas celt sev mājokļus vai uzlabot savus dzīves apstākļus esošajā mājvietā. U.t.t. Man liekas, ka pat visbargāko viduslaiku tirānu pārvaldītajās valstīs, cilvēkiem nebija jāmaksā valsts varai nodevas par to, ka viņi ēd vai ārstējas. Toties "brīvajā Latvijā"laikam vienīgais, kas ar nodokli vēl nav aplikts ir vien mūsu elpojamais gaiss. Bet, gan jau arī tas tiks izdomāts. Par dzeramo ūdeni jau maksājam.
Cik gan debilam un propagandas nozombētam ir jābūt cilvēkam, kurš domā, ka šī valsts rūpējas par saviem iedzīvotājiem, vai arī cer šādas rūpes no valsts sagaidīt nākotnē?!

Atbildēt

Secinājums

17.07.2019. 15:57

Gājāt ,balsojāt?Tagad saņemiet.

Atbildēt

17.07.2019. 15:46

Bauriem jādzer nevis grāmatas jālasa. Pat hitlers to 80 gadus atpakaļ zināja - nekādas higiēnas, tikai tabaku un šņabi

Atbildēt

Grāmatas nav ieroči,

17.07.2019. 15:36

kuriem atrodas miljoni. Lai arī ar grāmatu var nosist.

Atbildēt

Paija

17.07.2019. 15:35

grāmatnīcas ir pārpludinātas ar sēnalu literatūru, saturīgu oriģināldarbu maz - tikai mans subjektīvais viedoklis.

Atbildēt

nunu

17.07.2019. 15:23

Vai tad zināmais izdevējs J.V. norēķināsies ar autoriem?

Atbildēt

aicinājums

17.07.2019. 15:22

Jāvēršas pie igauņiem,tad taisīsim pakaļdarinājumu,tas ir-parodiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...