Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

OIK

10.10.2018. 10:45

...man domāt, viens no Sarkanā (piedodiet, Liepājas) Metalurga kraha cēloņiem bija OIK maksājums, ko akcionāri lūdza samazināt, lai dabūtu Metalurga finanses līdzsvrā????? Tāda saruna toreiz bija????

Atbildēt

vērtības mērs

05.10.2018. 17:28

Beidzot tā visvarenība strīpainā uzvalka ministram ir atmaskota,lai tagad tauta lasa,lai atpakaļgaitā izprot kādi ministri ir rīkojušies,valdījuši un melojuši,lai piebāztu naudasmaisus savai labpatikai,,tam visam ir jāpiepluso sākot ar Banku Baltija,kur simtiem cilvēku pazaudēja pēdējo zārka naudiņu,kā zināms te arī visi citi palika vainīgi,tikai ne Repše.Lasot te tak atrodas vēl aizbildņi,,nu tak tie,kas berzējās pie Repšes galda ,kas deva ''cēlos padomus'',kas durvis vēra ar kājas spērienu.100 punkti ka tā.Droši to var nosaukt par MELNO BANDINIEKU MAFIJU.

Atbildēt

Kas var notikt?

04.10.2018. 23:05

»

A,

Kas tagad ar Repšuku notiks


Ņems un sadrukās no viņa jubilejas monētas...

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

04.10.2018. 14:13

"Marsietis", "potapova - Aņka", "savtīgais Zagļers"...tas ir no vienas un tās pašas sērijas, kam kājas aug Latvijas valsts oligarhijas sistēmas Citadelē Puzē un tās ruporā nra.lv.
Visi, kas ir gribējuši vai grib mainīt mūsu valstī oligarhu iedibināto valsts izzagšanas sistēmu, tiek pataisīti par nodevējiem un klauniem.
Bet ievērojiet..neviens oligarhs, neviens no sistēmas pārstāvjiem mūsu valstī neko sliktu vairs neteiks par Valdi Dombrovski..on že "lacitis". Neviens! Pat Šķēlem V. Dombrovskis vairs nav "sabrauktais ezītis".
Un ziniet kāpēc..? Nu , protams, ...Tāpēc, ka gļēvais Dombrovskis bez Saeimas uzticības balsojuma gāza savu bezoligarhu valdību un pasauca padzīto Lembergu valdībā. Dombrovskis pa jaunu ielēja oligarhu sistēmā jau nolaistās asinis, lai sistēma atdzīvotos un tās galvenais cirpējs varētu savu ganāmpulku no jauna cirpt.
Tas ir tas, par ko es te visiem klārēju...par nepaklausību sods un pazemojums..par paklausību Lūsis nodēvēja gļēvo lupatu lacīti par valsts vīru ar komandējumu uz Briseli, kur alga apm. 20 štukas v mesjac, tovarišči. Vot tak nagraždajet tovarišč Ļembergs teh, kotorije imu i sisteme služat.
Esmu vienmēr aizstāvējis Repši un esmu pārliecināts, ka viņam ir ko teikt sev par labu. Bet, redz, kā sanāk Greizo spoguļu karaļvalstī...LM īpašnieki, šeptmaņi un likvidatori, kas visi tur uzvārījās, dzīvo cepuri kuldami..pret tiem pretenziju nav.
Repše, kā politiķis, vairs nav aktuāls man...bet valstij viņš varētu daudz laba dot, kā ierēdnis kādā svarīgā amatā.
Repše ir goda vīrs un beidziet te visi d...st!
Atcerēsimies, kā JL ienāca politikā..Einārs tad vēl nebija uztaisīts par "marsieti"..Lembergam pat sapņos nerādījās, ka jaunais politiķis ar savu partiju nepiekritīs kopīgi turpināt izzagt valsti. Pat tad, kad Repše nepiekrita sadarboties ar oligarhiem, Lembergs viņu uzreiz nesodīja..iedeva puikam gadu pārdomām.
Nu bet, kad tad vēl trakais Repše nepiekrita Puzes megaoligarham , tad sākās anti kampaņa pa visiem medijiem..Repše kļuva par "marsieti".."dīvaini" svītrainā uzvalciņā. Repši izspieda no JL paši viņa līdzgaitnieki..Lembergs lika uzsvaru uz varaskāro Āboltiņu un nekļūdījās.
Āboltiņa Romā..Repše tagad tiesas priekšā..
Publiskā sodīšanas un apbalvošana ir ļoti svarīgs elements sabiedrībā, kur valda zagļu likumi. Ne jau sodīt vajaga Repši personīgi..svarīgākais šajā publiskās eksekūcijas disciplīnā ir tas, lai citi baidītos sprēgāt un roku pacelt pret saimnieku un tā valsts nozagšanas sistēmu.
Repše diemžēl ir atļāvis sevi ievilkt man ne sevišķi simpātiskā kompānijā, bet tā ir viņa izvēle un es zinu, ka nekad viņš neies pret savu sirdsapziņu.
Nu Repši prezidents Bērziņš tā nevarētu nospiest uz ceļiem, kā gļēvo lācīti Dombrovski. Nevaru pat iedomāties, ka Einārs salūztu sistēmas priekšā, gāztu savu bezoligarhu valdību un sauktu ļoti smagos kriminālnoziegumoa apsūdzēto valsts izzadzēju valdībā.
Einār, mēs tagad esam dažādās nometnēs, bet lai Tev personīgi veicās!

Atbildēt

most vanted

04.10.2018. 10:11

godman,marsietis,dombrovskis !

Atbildēt

!

04.10.2018. 10:09

marsieti uz naram cietuma !

Atbildēt

Dzīva iztēle

04.10.2018. 10:08

»

Jau iztēlojos, kā Lapsas versijā, 30.decembrī Valsts kases ierēdņi nevis domāja par gaidāmo jaunā gada sagaidīšanu, bet drudžaini skraidīja apkārt cenzdamies apkopot informāciju un ekspertu viedokļus, lai sagatavotu atzinumu, kā pēc tam nēsājās pa kabinetiem, kur citi ierēdņi to rūpīgi pārlasīja, pārbaudīja...


Tā varētu būt, ka ierēdņi parakstīja pa apli, lai nezin, kurš pirmais. Repše parakstīja galvojumu, pamatojoties uz ierēdņu atzinumu. Ja tāda vispār nebija, to varēja sagatavot ar atpakaļejošu datumu. Vai pierādīt, ka tāds bijis, taču pazudis. To var mutiski uzraudzības prokuroram apliecināt, parakstoties par ziņu neizpaušanu, kamēr prokuroram savai bezdarbībai rodas pārliecība ar vairākiem šādiem apgalvojumiem, un prokuroram izgaist visas šaubas... un kriminālprocess ir safabricējums un lieta jāizbeidz. Tā vai citādi kriminālprocesu uzraugošais prokurors lietu izbeigs, pamatojot ar prokurora šaubām par pierādījumu pret Repšes bezdarbību pietiekamību. NA I. Mūrnieces Saeimas prezidija darba laikā izmainīja likumdošanu, ļaujot prokuroriem apšaubīt pierādījumus kriminālprocesos, lietas izbeidzot. Īpaši skaisti tas bija redzams Rīdzenes sarunu oligarhu lietā.

Kriminālrocesu ierosināšana un kriminālprocesu izbeigšana, pamatojoties uz patvaļīgām uzraugošo prokuroru šaubām ir kriminālnoziegumu legalizēšana. Tā tas bija Bērziņa Kājiņu lietā, Rīdzenes oligarhu sarunu lietā, VVF Jūrmalas zemes, pulksteņu un kapu lietā, I. Godmaņa Parex lietā.

Atbildēt

un

04.10.2018. 07:35

»

!!

stulbs jautājums, tādus parakstus neviens nekur par velti neliek, ja nu vienīgi klīniski idioti


Tāpēc jau jautāju cik tev maksā! Vai varbūt esi klīnisks idiots?

Atbildēt

!!

04.10.2018. 07:32

»

un

Cik tev maksā


stulbs jautājums, tādus parakstus neviens nekur par velti neliek, ja nu vienīgi klīniski idioti

Atbildēt

04.10.2018. 07:10

Jau iztēlojos, kā Lapsas versijā, 30.decembrī Valsts kases ierēdņi nevis domāja par gaidāmo jaunā gada sagaidīšanu, bet drudžaini skraidīja apkārt cenzdamies apkopot informāciju un ekspertu viedokļus, lai sagatavotu atzinumu, kā pēc tam nēsājās pa kabinetiem, kur citi ierēdņi to rūpīgi pārlasīja, pārbaudīja un tad lika savus parakstus, ka viss ir pareizi. Tad skrēja uz Finanšu ministriju, kur atkal skraidīja pa kabinetiem saņemdami vīzas, līdz beidzot nonāca pie Repšes, kurš pa diagonāli pārlasījis, pateicis, ka parakstīs garantiju. Ierēdņiem protams no pārsteiguma atkāries žoklis, bet viņi tūlīt skrējuši atpakaļ uz Valsts kasi, lai sagatavotu galvojuma līgumu un tad atkārtotu augstāk minētās procedūras vēlreiz un paspēja visu līdz saīsinātās darbadienas beigām.

Atbildēt

protams

04.10.2018. 06:57

»

š

Privāts uzņēmums, valstij nav pienākuma, labojot tās īpašnieku "kļūdas" (saudzīgi izsakoties), grūzt tajā iekšā mūsu visu kopējo naudu


Protams, ka nav pienākums, bet tāpēc jau troļļi nepārstāj gānīt valdību, ka tā iznīcinājusi, piemēram, cukura ražošanu, lai gan tas bija tikai un vienīgi īpašnieku lēmums.

Atbildēt

š

04.10.2018. 01:32

»

elementāri

Ja Repše nebūtu parakstījis garantiju, tad tagad troļļi vemtu zaļu pie Lapsas raksteļa par to kā Repše iznīcināja Liepājas metalurgu ietiepīgi atsakoties parakstīt jau sagatavotu Valsts kases garantijas līgumu


Privāts uzņēmums, valstij nav pienākuma, labojot tās īpašnieku "kļūdas" (saudzīgi izsakoties), grūzt tajā iekšā mūsu visu kopējo naudu.

Atbildēt

švamme

04.10.2018. 01:28

Nu bet galu galā, tas bija FinMin paraksts, kas garantēja, ne Valsts Kases. Neredzu problēmu to tiesā marsietim arī noskaidrot, tas ir, lai tur kāds viņam to ieskaidro, jo izskatās, ka viņš neklausās un neieklausās, faktus noliedz, atbildību negrib uzņemties.

Atbildēt

elementāri

04.10.2018. 00:52

Ja Repše nebūtu parakstījis garantiju, tad tagad troļļi vemtu zaļu pie Lapsas raksteļa par to kā Repše iznīcināja Liepājas metalurgu ietiepīgi atsakoties parakstīt jau sagatavotu Valsts kases garantijas līgumu.

Atbildēt

wera

04.10.2018. 00:47

Kā kriminālo var saukt par bēdīgi slaveno? Ei..jūs tur...neko nesiet sajaukuši?
Es vairāk negribu maksāt bēdīgi slavenos LV nodokļus. Ok?

Atbildēt

un

04.10.2018. 00:34

»

juris

Tādus parakstus par velti neliek


Cik tev maksā?

Atbildēt

fakts

04.10.2018. 00:33

Repšes argumenti ir ļoti loģiski un pamatoti, bet Valsts kases pārstāvji gan pinas melos gluži kā Lapsa.

Atbildēt

nu

04.10.2018. 00:28

»

!

Nu nevar taču cilvēkus ar psihiskām problēmām celt augstos amatos


Tāpēc jau arī tu neesi augstos amatos!

Atbildēt

?

03.10.2018. 23:27

Vai viņš piekrāso matus? Izskatās, ka jā.

Atbildēt

juris

03.10.2018. 19:47

Tādus parakstus par velti neliek.....

Atbildēt

vv

03.10.2018. 18:43

Atkal žīdi apčakēja baleliņus...
Parāda naudas zūksni - un viss
Jau no Bībeles laikiem pārbaudīts : žīds Jūdass pārdeva žīdu Jēzu par 30 grašiem romiešiem

Atbildēt

rRegAho

03.10.2018. 18:26

Līdzatbildīgs shēmā varētu būt arī Valsts kases "nopelniem bagātais" šefs Kaspars Āboliņš..

Atbildēt

!

03.10.2018. 17:09

Nu nevar taču cilvēkus ar psihiskām problēmām celt augstos amatos!

Atbildēt

Repšes noziedzīgo bezdarbību legalizēs,

03.10.2018. 15:40

»

Vai šis raksts

un ierosinātais kriminālprocess ir A. Repšes reklāma? Nav ne mazāko šaubu, ka uzraugošais kriminālprocesu prokurors apšaubīs pierādījumus un lietu izbeigs, legalizējot A. Repšes noziedzīgo bezdarbību


jo A. Bērziņa Kājiņu lietā, Rīdzenes sarunu lietā, VVF pulksteņu un kapu lietā notika līdzīgi. Arī Parex lietā legalizēja I. Godmaņa noziedzīgo bezdarbību, kad valsts zaudēja veselus 1.7 miljardus LVL.

Atbildēt

A,

03.10.2018. 15:38

Kas tagad ar Repšuku notiks?

Atbildēt

Vai šis raksts

03.10.2018. 15:37

un ierosinātais kriminālprocess ir A. Repšes reklāma? Nav ne mazāko šaubu, ka uzraugošais kriminālprocesu prokurors apšaubīs pierādījumus un lietu izbeigs, legalizējot A. Repšes noziedzīgo bezdarbību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...