Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Varas bļodlaižas medijos izvilkuši no politiskās mēslaines latviskoto krievu lesbieti Mariju Golubevu. Bābiešu mīlestības priesteriene savulaik pabijusi iekšlietu ministra tronī. Tolaik pogainajiem vajadzēja nevis tvarstīt bandītus, bet sodomītu zākātājus. No homoseksuālistu traģiskas mīlas drāmas pat mēģināja uzpūst gluži vai tradicionālo vērtību piekritēju sarīkotu terora aktu.

Marusja ir kustības “Par” plintniece. Paristi Eiroparlamenta (EP) vēlēšanās palika pēdējā vietā, toties “uzmeta” Zeļenska partiju “Sluga narodu”, droši vien uzzīmējot Ukrainas pusei līdz padebešiem augstu “Par” reitingu un gan jau ne par skaistām acīm ieliekot Ukrainas pilsoni sarakstā ar pirmo numuru.

Taču šobrīd “Jaunajai Vienotībai” ir nepieciešami papildspēki skolu reformai (lasi – iznīcināšanai), tāpēc, iespējams, piesolot siltu vietiņu tuvāk silei, frontes pirmajā līnijā pret latviešu tautu tiek izgrūsta Golubeva, lai deklarētu sabiedrībā pagaidām nepopulāru viedokli: “Latvijā vēl joprojām ir pārāk daudz skolu!” Diemžēl izskatās, ka Golubeva zina, par ko runā, – skolēnu nākotnē kļūs mazāk.

Ne bez tautas vairākuma atbalsta Latvija pārvēršas par Sodomu. Par to liecina EP vēlēšanu rezultāti, parakstu vākšanas ignorēšana par Saeimas atlaišanas iniciēšanu un partnerattiecību noštopēšanu, padomju laika 1. maija demonstrāciju cienīga ļaužu dalība praida gājienā. Sodomītu nācija sevi neatražos, bet migranti uz Eiropas pažobeli ierodas mazāk, nekā premjere Siliņa vēlētos.

Lai latvieši turpmāk pavisam pārstātu sapņot par skolnieku pilnām klasēm, jaunatnes vidū tiek popularizēta transseksualitāte. Tāpat drīz uzzināsim, kā tad tur ar fertilitāti “glābējinjekciju” jeb “solidaritātes poti” saņēmušajiem bērniem un jauniešiem. Ak, jā, neuzzināsim, jo medijos šī tēma ir tabu, it īpaši saistībā ar katastrofālo dzimstības samazināšanos.

https://www.la.lv/latvija-vel-joprojam-ir-parak-daudz-skolu-golubeva-norada-ka-lizda-parak-centigi-pretojas-visam-reformam

Novērtē šo rakstu:

108
10

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi