Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Asiirietis

04.09.2019. 01:12

»

Žulis

Nevajag taisīt spriedumus izmantojot propagandas izstrādāto klišeju par nacionālismu kā kaut ko negodīgu, netaisnīgu , reakcionāru, citām tautām naidīgu. Nacionālisms ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību balstīta ideoloģija. Un nevajag to jaukt ar nacismu, rasismu vai šovinismu...


Kā patiesi nacionāli noskaņots un ar veselīgu attieksmi pret sociāli atbildīgu valsts politiku un vispār pieņemtām cilvēktiesību normām, pievienojos Žuļa teiktajam. Nacionālajam nav nekā kopīga ar nacistisko. Valsts politika būtu realizējama zem nacionāli sociāla saukļa, kas tad patiesi atbilstu nosaukumam. Ja kādam šis vārdu salikums asociējas ar šausmām, tad ieteiktu turpmāk ēst no siles un staigāt vīzēs, jo skat tie tur briesmoņi arī ēda no šķīvjiem, valkāja kurpes utt.davaj to visu aizliegsim.

Nepamet sajūta, ka homo sovjietikus ar vārdu nacionāls ir galīgi sapinušies un apmaldījušies žīdkomunistu viltotajā vēsturē.
Drīzāk būtu pierādāms pretējais, ka noliedzot visu nacionālo, kas ir galvenais šķērslis valstu izlaupīšanai, tiek veikts globāla mēroga ārprāta noziegums pret visu cilvēci, kas izpaužas kā totāla naudas kontrole un ekonomisko sviru sagrābšana, internacionālo (beztautības) noziedznieku rokās.

Atbildēt

patiesībā

03.09.2019. 23:28

»

Žulis

Visumā interesants raksts, kas dod vielu diskusijām. Un tomēr gribētos rakt dziļāk. Godīgums pats par sevi ir cilvēkiem piemītoša īpašība, jeb morāles kategorija. Ja aplūkojam to, kā ideju cilvēku vienotībai, tad jāatzīst ka godīgums zināmā mērā ir tas, kas to cilvēku sabiedrību satur kopā un virza ...


Šķietami "mazliet dziļāks raciens" ienācies (t.i. - salīdzinot ar aktuālās publikācijas teju bērnišķīgi naivo prastumu, tās "savārstītājam" fokusējoties uz "superalgu" tēmu, spekulējot ar demagoģiskiem "godīguma" brēcieniem un manipulējot ar lumpenpopulisma lozungiem). Kas tomēr pēc būtības jeb "konceptuāli" ir tāds pats "revolucionārās pārliecības" piesātināts populisms, vienīgi "mazliet nacionāli orientētāks" ("Nekā persōnīga!", dabiski, tikai max. objektīva realitātes konstatācija).

Lai gan, nenoliedzami, nedaudz tuvāk cēloņiem ir izdevies "pierakties" - nu jau runa ir "aizgājusi" par to, ka "visi valsts institūciju darbinieki par savu darba pienākumu izpildi NES REĀLU ATBILDĪBU". Būtu gan lietderīgi precizēt, ka normālā valstī / tās sabiedrībā REĀLU ATBILDĪBU (attiecīgā izpratnē / izpausmē) "nes" 100% VISI valsts iedzīvotāji.

Tātad - "ejam tālāk", kā ir sacīts. ;)

Kas vienam "godīgs" - tas citam "NEgodīgs". Un otrādi. Visas šīs pašreizējās "valsts" kontekstā - kas vienai sabiedrības grupai jeb minoritātei (tostarp, piemēra pēc, sākot ar "augstās mājas sotņu" jeb tā dēvētajiem "likumdevējiem", valdīšanu, politpartijām, pašvaldoņiem, "ķēķa tiesībsargājošo" sistēmu, n-tajām pārvaldes institūcijām u.c. "publisku tiesību subjektiem", tā dēvēto masmēdītājiem u.c. profesionālajām cunftēm un beidzot ar mazdārziņu kooperatīviem, sēņēdāju biedrībām, tamborētāju pulciņiem u.t.t., u.t.j.pr.) "godīgi un taisnīgi" - tas citiem šķietami "NEgodīgi un NEtaisnīgi". Tipisks subjektīvās anarhijas purvs, bez jebkādām ilūzijām un "variantiem". Dabiski – ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm jeb SEKĀM, gluži likumsakarīgi un absolūti neizbēgami.

Nu, rau - lai pārstātu mīcīties pa tukšo ap n-tajām SEKĀM (piemēra pēc, necili populistiskā "revolucionārā pārliecībā" brēkuļojot par atsevišķu "vienlīdzīgĀKo SILES cūklopu" pārtreknajām "superalgām" un taml. "dziļi" sekundārām SISTĒMAS metastāzēm) - patiesībā būtu nepieciešams tikai pavisam minimāla smadzeņu "fizkultūra", pacenšoties rast viselementārāko atbildi un jautājumu, kas ir vienkāršs "kā lāpsta". Kuri tad ir tie VISPĀRSAISTOŠIE godīguma, taisnīguma un taml. pamatvērtību kritēriji, kas ir obligāti respektējami visiem un ikvienam, kas uzliek par pienākumu NEST REĀLU ATBILDĪBU?

Būtu vērts piebilst, ka atbilde uz šo jautājumu ir izdomāta jau n-tās tūkstošgades sen, un tik pat sen arī jau "ieviesta dzīvē", vienmēr ir bijusi un joprojām ir nemainīgi aktuāla, arī "tekošajā momentā" un jebkurā "pārskatāmā perspektīvā", tostarp arī šajā pašreizējā "valstī" – cik vien "ilgtspējīgi" TĀDA vēl turpināsies. (Cita starpā – šī neskaitāmi daudzo attiecīgi saistīto problēmu [tomēr NE 100% visu, diemžēl] visnotaļ elementārai atrisināšanai nepieciešamā atbilde, kas vienlaikus izgaismo [arī, t.sk.] aktuālajā publikācijā apsiekaloto SEKU iemeslus jeb PATIESOS CĒLOŅUS, jau pirms vairākiem gadiem ir tikusi aktualizēta vairākkārt un pat regulāri, atbilstoši izvērsti un pilnvērtīgi argumentēti, tostarp arī šajā w-lapā – protams, zināmiem mikrocefāliem mūdžiem atļaujoties to visu iznīcināt ar truli lapsisku CENZŪRU.)

-------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Atbildēt

Asiirietis

03.09.2019. 22:58

Manas IP adreses bloķēšana uz konkrētiem rakstiem jāuztver kā informatīvā kara pieteikums, vai tikai kā treniņš apmeklētāju sadalīšanai baltajos un melnajos, kur katra no tām redz atšķirīgu bildi no dažādām ierīcēm ?
Līdzīga aina vērojama youtube, kur no dažādām ierīcēm redzami atšķirīgi komentāri.

Atbildēt

Žulis

03.09.2019. 22:39

»

Latvis

Nacionālisms, kā LV ideoloģija, nevar būt godīgs pret citām te dzīvojošām tautām un tas apgāž visu Jūsu augstāk sarakstīto. Un tas noteikti nav godīgums


Nevajag taisīt spriedumus izmantojot propagandas izstrādāto klišeju par nacionālismu kā kaut ko negodīgu, netaisnīgu , reakcionāru, citām tautām naidīgu. Nacionālisms ir uz savas tautas un Tēvzemes mīlestību balstīta ideoloģija. Un nevajag to jaukt ar nacismu, rasismu vai šovinismu.

Atbildēt

Žulis

03.09.2019. 22:34

»

Atis Priedītis

Ļoti labs komentārs, tikai ne visam man gribās piekrist. Minēšu šo frāzi "Cilvēks vienmēr centīsies darīt to, kas viņam ir izdevīgi.". Manuprāt, ja ir jāizvēlas starp to "kas viņam ir izdevīgi" un tam klāt piekabināto papildinājumu - kļūt par nelieti, daudzi cilvēki tomēr atteiksies izvēlēties "to kas...


Jā, šeit atkal mēs diskusiju varētu turpināt. Tiešām, ne visi (varbūt pat daudzi) neizvēlēsies kļūt par neliešiem arī tad, ja viņiem tas būs izdevīgi, bet... te nu mēs nonākam atkal atpakaļ pie morāles vērtībām. Un cilvēka morāli veido sabiedrība, kurā viņš dzīvo. Vēl dziļāk rokot, cilvēka morāli nosaka viņa pasaules uzskats, jeb dzīves filosofija, kuru viņš ir par savu pieņēmis. Vai Jūs esiet padomājis par to, ka materiālismā vispār nav filosofiska pamatojuma morāles normām? ( Kāpēc man jābūt labam, ja sliktam būt ir patīkamāk vai izdevīgāk? Matērijas pikucim, kas no zemes nācis un kam par zemi ir jāpaliek, tādi jēdzieniem kā „gods”, „sirdsapziņa”, „uzticība”, „Tēvzeme”, „tauta” nav neko vērti, ja vien tos nevar pārdot par naudu.) Īstam materiālistam izdevīgums ir pāri visam. Vienīgi bailes no soda attur materiālistu pilnībā izpaust savu dabu atbilstoši savam pasaules uzskatam. Jo saņemt sodu viņam lūk NAV IZDEVĪGI. Mūsdienu sabiedrībā lielā mērā valda materiālisms un patērēšanas kults. Jā, cilvēkā ir arī iedzimts ( Dieva ielikts) morāles likums. To vēl mēdz saukt par sirdsapziņu. Ikdienā materiālisti bieži vien operē ar no ideālisma patapinātiem jēdzieniem, kam materiālismā nav pamatojuma un izmanto šos jēdzienus maskēšanās nolūkā. Ir mūsu vidū arī tādi cilvēki, kas ir ļoti labestīgi un morāli ieturēti, bet sevi uzskata par materiālistiem. Šie cilvēki vienkārši seko savam iedzimtajam ideālismam, sirdsapziņas balsij, neiedziļinoties materiālisma ciniskajā būtībā. Cilvēces progresu vienmēr ir virzījuši cilvēki – ideālisti. Materiālisti ir tikai lielākā vai mazākā mērā parazitējuši, izmantojot ideālistu sasniegto, jo tam lai uzupurētos, ziedotos vai nesavtīgi kaut ko darītu citu cilvēku un sabiedrības labā, materiālismā nav pamatojuma. Es domāju, ka papētot šo jautājumu, varētu pat izskaitļot cik lielam procentam materiālistu nonākot valsts pārvaldē, progress un attīstība valstī apstājas un sākas stagnācija un regress. Bet tā jau ir cita tēma.

Atbildēt

Labvakar

03.09.2019. 22:32

»

Atis Priedītis

Ļoti labs komentārs, tikai ne visam man gribās piekrist. Minēšu šo frāzi "Cilvēks vienmēr centīsies darīt to, kas viņam ir izdevīgi.". Manuprāt, ja ir jāizvēlas starp to "kas viņam ir izdevīgi" un tam klāt piekabināto papildinājumu - kļūt par nelieti, daudzi cilvēki tomēr atteiksies izvēlēties "to kas...


Savulaik Edgars Liepiņš humoru dzenot skandēja, ka bijis tik godīgs, tik godīgs, ka tumšs gar acīm metas.
To pašu var attiecināt uz 4.maija kliķi, ka godīgi tie bijuši tikai pret sevīm un saviem naudas makiem, daļai izdevies būt godīgiem pret savām ģimenēm, tās bagātinot ar valstij nozagto. Vēl mazāk godīgo bijis pret saviem kompanjoniem, bet kā jau tādās padibeņu aprindās pieņemts, viss notiek po poņātjijām.

Atbildēt

Asiirietis

03.09.2019. 21:43

Jārunā ir tikai un vienīgi par tiesiskumu, kam tūdaļ seko starptautisko normu ievērošana un starptautisko konvenciju izpilde.
Pēc tiesiskas Latvijas valsts atjaunošanas un pilsoņu reģistrācijas, atkritīs muļķīgas idejas par godīguma vai sirdsapziņas meklēšanu. Tiesiskas valsts likumi nodrošina noziedznieku izolāciju no pārējās sabiedrības, tik vienkārši.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.09.2019. 21:26

»

Žulis

Visumā interesants raksts, kas dod vielu diskusijām. Un tomēr gribētos rakt dziļāk. Godīgums pats par sevi ir cilvēkiem piemītoša īpašība, jeb morāles kategorija. Ja aplūkojam to, kā ideju cilvēku vienotībai, tad jāatzīst ka godīgums zināmā mērā ir tas, kas to cilvēku sabiedrību satur kopā un virza ...


Ļoti labs komentārs, tikai ne visam man gribās piekrist. Minēšu šo frāzi "Cilvēks vienmēr centīsies darīt to, kas viņam ir izdevīgi.". Manuprāt, ja ir jāizvēlas starp to "kas viņam ir izdevīgi" un tam klāt piekabināto papildinājumu - kļūt par nelieti, daudzi cilvēki tomēr atteiksies izvēlēties "to kas ir izdevīgi".

Atbildēt

Žulis

03.09.2019. 21:16

Visumā interesants raksts, kas dod vielu diskusijām. Un tomēr gribētos rakt dziļāk. Godīgums pats par sevi ir cilvēkiem piemītoša īpašība, jeb morāles kategorija. Ja aplūkojam to, kā ideju cilvēku vienotībai, tad jāatzīst ka godīgums zināmā mērā ir tas, kas to cilvēku sabiedrību satur kopā un virza no pagātnes uz nākotni cauri gadsimtiem. Jā, nenoliedzami - mums apkārt ir daudz melu, nodevības un krāpniecības. Bet bez godīguma, tikai ar meliem, nodevību un krāpšanos, šī civilizācija sen jau būtu sairusi. Cilvēks ir sabiedriska būtne. Un viņa īpašības lielā mērā veido un nosaka sabiedrība, kurā viņš dzīvo. Tai skaitā arī godīgumu. Tātad no tā, kādā valstī, kādā sabiedriskā iekārtā dzīvo cilvēks, lielā mērā ir atkarīgas tās morālās īpašības, kādas veidojas un piemīt šim cilvēkam. Valstī valdošā vara un tās izveidotā valsts iekārta diktē tos noteikumus, pēc kādiem šīs valsts pilsoņiem ir jādzīvo. Ja valsts vara pārstāv tautu, aizsargā tautas intereses un patiesi rūpējas par tautas labklājību, arī visa valsts iekārta tiek izveidota tā, lai īstenotu šos mērķus. Un tas nozīmē, ka visi valsts institūciju darbinieki par savu darba pienākumu izpildi NES REĀLU ATBILDĪBU. Tikai tā starp tautu un valsts pārvaldi var izveidoties savstarpēji godīgas attiecības. Godīgums savstarpējās attiecībās rada uzticēšanos un kļūst par vērtību. Savukārt arī katram šādas valsts pilsonim būt godīgam vienkārši ir izdevīgi, jo izvirzīties šeit ir iespējams tikai ar godīgu darbu, individuālajām spējām un apzinīgu savu pienākumu izpildi. Ja kāda cilvēka spējas vai individuālās īpašības neatbilst viņa ieņemamajam amatam, tas šādā situācijā uzreiz kļūst redzams, jo atstāj jūtamu iespaidu uz pārējiem darbiniekiem un darāmo kopdarbu. Tāpēc ar meliem un krāpšanos mēģināt iekļūt augstā amatā, kas neatbilst viņa spējām, bet uzliek lielu atbildību cilvēkam vairs nav izdevīgi.
Taču, ja valstī valdošā vara pārstāv un aizstāv kādu šauru aprindu intereses, kas pārējo tautu uzskata par izmantojamiem darba lopiem, bet valsti par barošanās sili, visas runas par godīgumu, kā vienojošu ideju ir vienkārši smieklīgas. Šeit vērtība ir tieši negodīgumam. Valdošā vara vērtē savus ierēdņus pēc tā, cik veikli tie prot atrunāties, atrakstīties, samelot tautai un cik lielā mērā tie ir uzticīgi un paklausīgi pildot valdošās varas pārstāvētajām aprindām vajadzīgos uzdevumus. Godīgums un pastāvošo nejēdzību atmaskošana šeit tiek apkarota , bet pret patiesības paudējiem tiek vērstas visdažādākās represijas gan slēptā, gan atklātā veidā. Karjeras iespējas šādā situācijā paveras tieši neliešiem un noderīgiem idiotiem. Līdz ar to arī tautā pieaug negodīgums, jo negodīgums ir kļuvis izdevīgs. Cilvēks vienmēr centīsies darīt to, kas viņam ir izdevīgi. Ja valsts iekārta būs tāda, kur cilvēkam būt godīgam būs izdevīgi, viņš tāds arī centīsies būt. Ja valsts iekārta būs tāda, kur tieši ar meliem, krāpšanos un viltu var iedzīvoties bagātībā, daudzi cilvēki izvēlēsies tieši šo ceļu. Vēl tikai gribu piebilst, ka vienīgi nacionālas valsts modelis atbilst tam, lai godīgums šeit darbotos kā vienojošais faktors. Bet kā vienojošā ideja šeit ideāli piemērots ir nacionālisms kā valsts ideoloģija. Tas tā pavisam īsi.

Atbildēt

patiesībā

03.09.2019. 20:30

»

Atis Priedītis

Neņemiet ļaunā, bet Jūsu rakstītais šķiet pilnīgi neadekvāts savārstījums, kura jēgu varbūt saprotiet tikai Jūs pats


P.S.

Interesanti, patiešām - ko (konkrēti un "pa punktiem") tieši tu nesaprati no personīgi manis rakstītā, ja jau esi atļāvies nodēvēt par "pilnīgi neadekvātu savārstījumu" to, ko neesi spējīgs sajēgt personīgi tu (pie tam vēl - ņemot vērā, ka tu sevi, visticamāk, uzskati par "pilnīgi adekvātu" un taml. "jēgu saprotošu" personāžu)?

Atbildēt

patiesībā

03.09.2019. 19:55

»

Atis Priedītis

Neņemiet ļaunā, bet Jūsu rakstītais šķiet pilnīgi neadekvāts savārstījums, kura jēgu varbūt saprotiet tikai Jūs pats


;)))

"Kas arī bija jāpierāda!", tak' jau.
Un "neņemiet ļaunā" - "nekā personīga", dabiski.

Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

patiesībā

03.09.2019. 19:50

»

Atis Priedītis

Absolūti godīgs cilvēks var būt tikai teorētiski. Un tomēr ir jāsaprot, ka pensionāre, kura kaimiņiem par dažiem Eiro pārdod mežā salasītu sēņu grozu, un cilvēks, kurš "atkatos" saņem desmitiem un pat simtiem tūkstošiem lielus kukuļus atrodas dažādās "svaru kategorijās". Ja godīgumu absolutizējam, tad...


Pilnīgas muļķības & gaužām prasta lumpendemagoģija (atkal un vēl joprojām).

Kaut ko taml. nebaudāmu var atļauties gvelzt tikai vai nu MUĻĶU zemes "titulnācijas" subjekti jeb "rezidenti", kas neiztrūkstoši ir arī bezcerīgi truli vai pat apzināti recidīvi pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" zombijfani, vai arī zināmu "struktūru" savervēti / angažēti provokatori.

Ir sacīts: "Nekas nav tā, kā izskatās (un, īpaši jau, subjektīvi truli tendenciozi "rādās")..." ;)

Un, arī: "Tiem, kas ir tik negudri, ka atļaujas MELOT, neklātos atļauties uzskatīt citus par vismaz tik pat negudriem, lai noticētu MELIEM."

Atbildēt

patiesībā

03.09.2019. 19:24

»

Atis Priedītis

Cēloņi ir jānosauc, ceru, ka ir cilvēki, kuri tos precīzi zina. Un tad jāsāk domāt, vai cēloņus var mainīt un kaut kā izlabot. Ja tas nav reāli iespējams, tad jādomā, ko ir iespējams mainīt vai labot. Manuprāt, netaisnīgo algu izmaksas sistēmu ir iespējams mainīt, pat nemeklējot tai dziļākus vēsturiskos...


Kāds profīts vāvuļot, "cepties" un taml. bezjēdzīgi (un, galvenais, absolūti nelietderīgi, pie tam vēl izmantojot publisko telpu par šādu erzacaktivitāšu "publicitātes platformu") izpildīties attiecībā uz SEKĀM, par kuru CĒLOŅIEM pašiem vāvuļotājiem / "cepējiem" (tostarp arī tev, acīmredzami), kā izrādās, NAV pat aptuvenas nojausmas?!

Vēlreiz - skat.vied.iepr. (03.09.2019., 17:31): šāda neadekvāta izpildīšanās patiešām ir "...viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

Savukārt, attiecībā uz šo: "...netaisnīgo algu izmaksas sistēmu ir iespējams mainīt, pat nemeklējot tai dziļākus vēsturiskos cēloņus" - jebkuram normālam cilvēkam ir zināms (jau kopš aizlaikiem) un elementāri pašsaprotams: "Ja atļausies apmaldīties trijās priedēs - riskēsi ne(sa)redzēt VISU mežu aiz tām." ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

03.09.2019. 18:45

»

Imants

Cilvēka superegoisms, kas ir visu Cilvēka Cilvēces nelaimju pamatā rada pretējo un godīgs šajā Pasaulē nav neviens. Ja nu vienīgi reti kāds viedais svētais, bet ļoti reti. Skaudība,lielība mantrausība un visi šie pārējie netikumi sāgas no EGOISMA


Absolūti godīgs cilvēks var būt tikai teorētiski. Un tomēr ir jāsaprot, ka pensionāre, kura kaimiņiem par dažiem Eiro pārdod mežā salasītu sēņu grozu, un cilvēks, kurš "atkatos" saņem desmitiem un pat simtiem tūkstošiem lielus kukuļus atrodas dažādās "svaru kategorijās". Ja godīgumu absolutizējam, tad vienādi negodīgi ir abi. Tikai pensionāre to dara tāpēc, lai kaut kā piepelnītos pie savas ļoti mazās pensijas un par nelieti šo sievieti nosaukt nedrīkstētu. Savukārt "atkatu" karaļa vieta būtu aiz cietuma restēm.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.09.2019. 18:37

»

patiesībā

Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam...


Cēloņi ir jānosauc, ceru, ka ir cilvēki, kuri tos precīzi zina. Un tad jāsāk domāt, vai cēloņus var mainīt un kaut kā izlabot. Ja tas nav reāli iespējams, tad jādomā, ko ir iespējams mainīt vai labot. Manuprāt, netaisnīgo algu izmaksas sistēmu ir iespējams mainīt, pat nemeklējot tai dziļākus vēsturiskos cēloņus.

Atbildēt

patiesībā

03.09.2019. 17:31

»

Secinājums

Seku uzskaitījums nepilnīgs bet diezgan precīzs.Par cēloņiem Priedīts aizmirsa pateikt,pats taču sistēmas sastāvdaļa


Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Imants

03.09.2019. 17:21

Cilvēka superegoisms, kas ir visu Cilvēka Cilvēces nelaimju pamatā rada pretējo un godīgs šajā Pasaulē nav neviens. Ja nu vienīgi reti kāds viedais svētais, bet ļoti reti. Skaudība,lielība mantrausība un visi šie pārējie netikumi sāgas no EGOISMA.

Atbildēt

Jānis

03.09.2019. 16:55

»

tentiņš

pavisam nesen uzzināju, ka GODĪGUMAM esot vairākas pakāpes. Pastāvot arī tāds tirgus godīgums. To nesen kādā intervijā publiski apiecināja valstī samērā populāra persona.Tas esot īpaši cieņā pie ebrejiem. Kā tas izpaužas, nezinu, bet varbūt deŗētu pastudēt, tad mēs daudz ko labāk saprastu...


Domāju ,ka tieši par šo godīgumu arī ir runa-tirgus godīgumsir vienīgais ,kas reāli var noderēt sabiedrības praktisko vajadzību risināšanai.
Par citiem godīguma veidiem prasiet Gobzemam.

Atbildēt

Murka

03.09.2019. 16:23

Esmu gatavs sarunāties par godīgumu un ne tikai to vien.

Atbildēt

tentiņš

03.09.2019. 16:15

pavisam nesen uzzināju, ka GODĪGUMAM esot vairākas pakāpes. Pastāvot arī tāds tirgus godīgums. To nesen kādā intervijā publiski apiecināja valstī samērā populāra persona.Tas esot īpaši cieņā pie ebrejiem. Kā tas izpaužas, nezinu, bet varbūt deŗētu pastudēt, tad mēs daudz ko labāk saprastu..

Atbildēt

Atis Priedītis

03.09.2019. 16:08

»

65

Latvieši ir bailīga tauta. Jau gēnu limenī ir vēlme atrast stiprāko un ar to draudzēties. No tā arī visas nodevības utt utml... Kurā pusē latvieši cīnījās Durbes kaujā ? Nezināt ? Vācu pusē. Un Saules kaujā ? Vācu pusē.( tur tikai nokavēja, bija kurpe atsņorējusies). Tā ka nav ko brīnīties...


Palasiet šo rakstu, kā Sigapūra no nabadzīgas valstiņas kļuva par ekonomisko milzi.
https://theb.lv/b/ka-singapura-uz-visiem-laikiem-tika-vala-no-korupcijas-un-banditiem-latvijai-varbut-vajag-nemt-piemeru/

Atbildēt

65

03.09.2019. 16:00

Latvieši ir bailīga tauta. Jau gēnu limenī ir vēlme atrast stiprāko un ar to draudzēties. No tā arī visas nodevības utt utml... Kurā pusē latvieši cīnījās Durbes kaujā ? Nezināt ? Vācu pusē. Un Saules kaujā ? Vācu pusē.( tur tikai nokavēja, bija kurpe atsņorējusies). Tā ka nav ko brīnīties....
Par varoņiem - varoņi ir cilvēki ir izteiktāku nekā citiem pašiznīcināšanās instinktu. Latviešiem ir ļoti attīstīts pretējais - pašsaglabāšanās instinkts. Protams, ja iedod ieročus un apmāca - tad varam, ka pierāda latviešu strēlnieki Pilsoņu karā..

Par godīgumu - ar godīgumu uzvarēt pretinnieku nevar, Vajag drosmi, spēku, viltību un nekaunību. Latviesiem no tā visa nav pat viltība...

Atbildēt

Atis Priedītis

03.09.2019. 15:48

»

Secinājums

Atkal meli


Jūs mani jaucat ar kādu citu. Reiz mani pat sāka apvainot, ka es esot tas Priedītis, kurš apzadzis Raimondu Paulu. Es neesmu tas Priedītis.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.09.2019. 15:35

»

Secinājums

Seku uzskaitījums nepilnīgs bet diezgan precīzs.Par cēloņiem Priedīts aizmirsa pateikt,pats taču sistēmas sastāvdaļa


Nekad neesmu bijis pie varas, kā es varu būt sistēmas sastāvdaļa? Un tos cēloņus jau var sākt nosaukt arī citi cilvēki. Lai tos precīzi atklātu, ar īsu rakstiņu būtu par maz.

Atbildēt

Secinājums

03.09.2019. 15:26

Seku uzskaitījums nepilnīgs bet diezgan precīzs.Par cēloņiem Priedīts aizmirsa pateikt,pats taču sistēmas sastāvdaļa.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.09.2019. 15:17

Un Jūs tiešām ticat, ka kāds to "AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU!" veiks? Drīzāk jau notiks mana ieteikuma īstenošana - domāt par godīgumu algu izmaksās. To, kuri grib tos 5000 Eiro un pat 10000 Eiro mēnesī ir saviesies pārāk daudz. Jau tagad ir ļoti smagas problēmas kā nodrošināt viņu komfortu. Cilvēki tūkstošiem brauc prom un valdošie būs spiesti domāt ko darīt.

Atbildēt

Eduards Lunis

03.09.2019. 15:12

---Priedīša kungs!Par kādu GODĪGUMU...!? 2009, gadā M. Hadsona pētījumu-Latvijas neatkari'ba ir nozagta-nelasījāt! ? Izlasiet, sevišķi to, kur teikts par latvijai nodarīto triju karu postu, kā arī ieteikums- NEKAVĒJOTIES VEIKT lATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU!?
Un ko tad JŪS TIK ŠĶIDRI!?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...