Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vērotājs

30.05.2022. 20:00

»

to vērotājs

tu āpsi nezodz citu nikus


Pats esi āpsis. Vēl ir jautājums kurš kuram šo niku nozaga. Man tas jau ir gandrīz 20 gadus. Tiesa - autortiesības uz to neesmu reģistrējis. Tas, ka komentēju reti, nenozīmē, ka man uz šo niku zūd tiesibas un kāds var mani apsaukāt.

Atbildēt

to vērotājs

27.05.2022. 07:09

»

vērotājs

Prokurors Pormalis atbildē nav bijis precīzs, jo...


tu āpsi nezodz citu nikus!

Atbildēt

vērotājs

26.05.2022. 15:46

Prokurors Pormalis atbildē nav bijis precīzs, jo:
- ne jau tikai pēc L.Lapsas iesnieguma tika noteikta informācija par ierobežotu pieejamu, t.sk. par prokuroriem kuriem ir pielaides,
- cik es zinu, tad informāciju par prokuroriem, kuriem ir pielaides valsts noslēpumiem, atzīta par ierobežotas pieejamības informāciju, jau vairāk kā 10 gadus atpakaļ - vēl laikā kad ģenerālprokurors bija J.Maizītis,
- droši vien ģenerālprokurors J.Stukāns 2.5.22 veica kādas redakcionālas izmaiņas, bet nevis pieņēma kaut kādu jaunu regulējumu sakarā ar L.Lapsas iesniegumu.
- kārtējo reizi L.Lapsa no nekā uztaisa sensāciju.

Atbildēt

A.L.P.

26.05.2022. 09:57

Malacis Lapsa!Šo smirdīgo kloāku likvidēt pašlaik nav iespējams ( vajadzīga revolūcija ), bet parādīt sabiedrībai kas ir kas un kas smird visvairāk ir Lapsas varoņdarbs ! Veiksmi arī turpmāk šajā supergrūtajā darbā ! Bet vispār tas ir baismīgi kāda mums prokuratūra ,tiesas ,policija !

Atbildēt

,,Latvijas,,Gāze izņemt vārdu ,,Latvija,, no uzņēmuma nosaukuma

26.05.2022. 09:27

Latvijas vārdu vajadzētu izņemt no uzņēmumu nosaukumiem, ja uzņēmuma kapitāldaļas un akcionāri nesastāda vismaz 50% īpašnieku Latvijas teritorijā dzīvojošu pilsoņu.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir Krievijas "Gazprom" (34%), kā arī "Marguerite Gas II.S.a.r.l." (28,97%), "Uniper Ruhrgas International GmbH" (18,26%) un SIA "Itera Latvija (16%). "Latvijas gāzes" akcijas kotē biržā "Nasdaq Riga".

Atbildēt

vērotājs

26.05.2022. 07:58

Par Cinku virsprokurore Biezuma esot gatava pati nogulties uz ambrazūrām. Ko gan Uldis par viņu tik kutelīgu zin, ka likuma burts ir kļuvis bezspēcīgs?

Atbildēt

Diemžēl

26.05.2022. 05:51

Šāda ģenerālprokurora rīcībā jau sit pušu labākās padomju laika tradīcijas.
Faktiski Cinkmanis ir atkarīgs no geju labvēlības...

Atbildēt

Mums tādu Latvijā daudz

26.05.2022. 05:17

No Igaunijas 85 krievu orkus izraidija bet no Latvijas ziņu nav vai vispār kādu izraida uz krievfašistu zemi. Un šo plağiatoru pirmo uz rusņu sūtīt

Atbildēt

Fakts 3

25.05.2022. 21:56

Tiko saņēmu divus atteikumus no taksometra šofera, kas tajā skaitā strādā vp rrp Rīgas Zemgales iecirknī par kriminālpolicijas inspektoru.
Taksometra šoferim Dmitrijam Ploriņam bija novīzēta iesnieguma par ekonomisko noziedzīgu nodarījumu sēriju izskatīšana, jo ENAP atteicās izskatīt iesniegumu un sniegt atbildi pēc būtības, ignorējot LR Satversmes 104.pantu.

Ruks turpina Ķuža vislabākās tradīcijas.

Ja krimināllietu izmeklē taksometra šoferis, nav nozīmes, kāda izglītība ir uzraugošajam prokuroram. Šādu lietu uz tiesu neviens prokurors nesūtīs.

Atbildēt

Fakts 2

25.05.2022. 21:44

Kad mācījos RTU, mums īsu laiku pasniedza matemātiku profesors Antimirovs, kas stāstījis no savas dzīves pieredzes, ka dienestu padomju armijā dienējis visusāzijā.
Karstā rudenī un pavasarī sēdējis vēsā "gubā" un rakstījis kursa darbus ofiņiem.
Domāju šodienas "bijušiem" Latvijas čekistiem-juristiem, kas joprojām ganās siles tuvumā, katram otrajam diploms par augstāko izglītību ir nopirkts.

Atbildēt

vislabāk melo pavārtes puķins

25.05.2022. 19:33

visi citi mācās.............................

Atbildēt

Vērotājs

25.05.2022. 17:15

»

informācija

Prokurors Cinkmanis izdarīja svētīgu darbu, atmaskojot bijušo Rīgas pilsētas Latgales tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu, kura savukārt draudzējas ar bijušo šīs pašas tiesnesi, bijušās tieslietas ministres Ingrīdas Labuckas (mirušā policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita Inetu Malahovsku nav Langstiņiem. ...


TiesneseiD.Mašinai apsūdzību cēla un valsts spsūdzību tiesa uzturēja nevis prokurors Cinkmanis bet gan KYD Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors A.Pundurs /tagad - zv.advokāts/

Atbildēt

Адвокат

25.05.2022. 16:35

Оставьте вы в покое человека! Он хороший, толковый и талантливый молодой прокурор!

Atbildēt

Švarcenegers

25.05.2022. 14:56

Cocainum!

Atbildēt

zināšanai

25.05.2022. 12:19

14. Vai Uldis Cinkmanis pēc bakalaura diploma anulēšanas ir uzsācis un/vai beidzis studijas Rīgas Stradiņa Universitātē Juridiskajā fakultātē?


Rīgas Stradiņa Universitātē labs palīgs ir Ivara Godmaņa (čekista ar pseidonīmu Spuguļa) ģimenes drauga pulkveža Andra Bunkas dēls, Latvijas juristu apvienības valdes ļoti ilgstošais valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka. Ārpus augstskolām labs palīgs ir Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, arī vecais Tālavs Jundzis, Ineta Malahovska, Andris Guļāns.

Atbildēt

informācija

25.05.2022. 12:12

Prokurors Cinkmanis izdarīja svētīgu darbu, atmaskojot bijušo Rīgas pilsētas Latgales tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu, kura savukārt draudzējas ar bijušo šīs pašas tiesnesi, bijušās tieslietas ministres Ingrīdas Labuckas (mirušā policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita Inetu Malahovsku nav Langstiņiem. Tādas kā Malahovskaa, Jautrīte Briede, bijušais tiesu izpildītājs Māris Lejnieks ir principiāli pret prokuroru Cinkmanu kā personību. Savukārt geji Stukāns, Gobzems palīdz Cinkmanim, redzot divkosīgo Malahovsku, Lejnieku, Briedi, arī Andri Guļānu (kurš no augusta vairāk nebūs Augstākās senators vecuma 70 gadu dēļ).

Atbildēt

Kolega

25.05.2022. 12:02

Stukans piesedz Cinkmani, jo Cinkmanis………… ja diemžel ir vins tads, ko darit.

Atbildēt

nu un

25.05.2022. 11:57

tie taču lāci no meža izmelos...visa dzīve meli, ar mātes pienu..............................................

Atbildēt

saskatāmas

25.05.2022. 11:43

pediņu brālības rebas

Atbildēt

🌗

25.05.2022. 11:37

Vai tad Lapsam vispar ir morāle ka tai var nodarīt kaitējumu?

Atbildēt

Latiš

25.05.2022. 11:30

Jāizdzenā viss tas žurku midzenis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...