Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vērotājs

30.05.2022. 20:00

»

to vērotājs

tu āpsi nezodz citu nikus


Pats esi āpsis. Vēl ir jautājums kurš kuram šo niku nozaga. Man tas jau ir gandrīz 20 gadus. Tiesa - autortiesības uz to neesmu reģistrējis. Tas, ka komentēju reti, nenozīmē, ka man uz šo niku zūd tiesibas un kāds var mani apsaukāt.

Atbildēt

to vērotājs

27.05.2022. 07:09

»

vērotājs

Prokurors Pormalis atbildē nav bijis precīzs, jo...


tu āpsi nezodz citu nikus!

Atbildēt

vērotājs

26.05.2022. 15:46

Prokurors Pormalis atbildē nav bijis precīzs, jo:
- ne jau tikai pēc L.Lapsas iesnieguma tika noteikta informācija par ierobežotu pieejamu, t.sk. par prokuroriem kuriem ir pielaides,
- cik es zinu, tad informāciju par prokuroriem, kuriem ir pielaides valsts noslēpumiem, atzīta par ierobežotas pieejamības informāciju, jau vairāk kā 10 gadus atpakaļ - vēl laikā kad ģenerālprokurors bija J.Maizītis,
- droši vien ģenerālprokurors J.Stukāns 2.5.22 veica kādas redakcionālas izmaiņas, bet nevis pieņēma kaut kādu jaunu regulējumu sakarā ar L.Lapsas iesniegumu.
- kārtējo reizi L.Lapsa no nekā uztaisa sensāciju.

Atbildēt

A.L.P.

26.05.2022. 09:57

Malacis Lapsa!Šo smirdīgo kloāku likvidēt pašlaik nav iespējams ( vajadzīga revolūcija ), bet parādīt sabiedrībai kas ir kas un kas smird visvairāk ir Lapsas varoņdarbs ! Veiksmi arī turpmāk šajā supergrūtajā darbā ! Bet vispār tas ir baismīgi kāda mums prokuratūra ,tiesas ,policija !

Atbildēt

,,Latvijas,,Gāze izņemt vārdu ,,Latvija,, no uzņēmuma nosaukuma

26.05.2022. 09:27

Latvijas vārdu vajadzētu izņemt no uzņēmumu nosaukumiem, ja uzņēmuma kapitāldaļas un akcionāri nesastāda vismaz 50% īpašnieku Latvijas teritorijā dzīvojošu pilsoņu.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir Krievijas "Gazprom" (34%), kā arī "Marguerite Gas II.S.a.r.l." (28,97%), "Uniper Ruhrgas International GmbH" (18,26%) un SIA "Itera Latvija (16%). "Latvijas gāzes" akcijas kotē biržā "Nasdaq Riga".

Atbildēt

vērotājs

26.05.2022. 07:58

Par Cinku virsprokurore Biezuma esot gatava pati nogulties uz ambrazūrām. Ko gan Uldis par viņu tik kutelīgu zin, ka likuma burts ir kļuvis bezspēcīgs?

Atbildēt

Diemžēl

26.05.2022. 05:51

Šāda ģenerālprokurora rīcībā jau sit pušu labākās padomju laika tradīcijas.
Faktiski Cinkmanis ir atkarīgs no geju labvēlības...

Atbildēt

Mums tādu Latvijā daudz

26.05.2022. 05:17

No Igaunijas 85 krievu orkus izraidija bet no Latvijas ziņu nav vai vispār kādu izraida uz krievfašistu zemi. Un šo plağiatoru pirmo uz rusņu sūtīt

Atbildēt

Fakts 3

25.05.2022. 21:56

Tiko saņēmu divus atteikumus no taksometra šofera, kas tajā skaitā strādā vp rrp Rīgas Zemgales iecirknī par kriminālpolicijas inspektoru.
Taksometra šoferim Dmitrijam Ploriņam bija novīzēta iesnieguma par ekonomisko noziedzīgu nodarījumu sēriju izskatīšana, jo ENAP atteicās izskatīt iesniegumu un sniegt atbildi pēc būtības, ignorējot LR Satversmes 104.pantu.

Ruks turpina Ķuža vislabākās tradīcijas.

Ja krimināllietu izmeklē taksometra šoferis, nav nozīmes, kāda izglītība ir uzraugošajam prokuroram. Šādu lietu uz tiesu neviens prokurors nesūtīs.

Atbildēt

Fakts 2

25.05.2022. 21:44

Kad mācījos RTU, mums īsu laiku pasniedza matemātiku profesors Antimirovs, kas stāstījis no savas dzīves pieredzes, ka dienestu padomju armijā dienējis visusāzijā.
Karstā rudenī un pavasarī sēdējis vēsā "gubā" un rakstījis kursa darbus ofiņiem.
Domāju šodienas "bijušiem" Latvijas čekistiem-juristiem, kas joprojām ganās siles tuvumā, katram otrajam diploms par augstāko izglītību ir nopirkts.

Atbildēt

vislabāk melo pavārtes puķins

25.05.2022. 19:33

visi citi mācās.............................

Atbildēt

Vērotājs

25.05.2022. 17:15

»

informācija

Prokurors Cinkmanis izdarīja svētīgu darbu, atmaskojot bijušo Rīgas pilsētas Latgales tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu, kura savukārt draudzējas ar bijušo šīs pašas tiesnesi, bijušās tieslietas ministres Ingrīdas Labuckas (mirušā policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita Inetu Malahovsku nav Langstiņiem. ...


TiesneseiD.Mašinai apsūdzību cēla un valsts spsūdzību tiesa uzturēja nevis prokurors Cinkmanis bet gan KYD Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors A.Pundurs /tagad - zv.advokāts/

Atbildēt

Адвокат

25.05.2022. 16:35

Оставьте вы в покое человека! Он хороший, толковый и талантливый молодой прокурор!

Atbildēt

Švarcenegers

25.05.2022. 14:56

Cocainum!

Atbildēt

zināšanai

25.05.2022. 12:19

14. Vai Uldis Cinkmanis pēc bakalaura diploma anulēšanas ir uzsācis un/vai beidzis studijas Rīgas Stradiņa Universitātē Juridiskajā fakultātē?


Rīgas Stradiņa Universitātē labs palīgs ir Ivara Godmaņa (čekista ar pseidonīmu Spuguļa) ģimenes drauga pulkveža Andra Bunkas dēls, Latvijas juristu apvienības valdes ļoti ilgstošais valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka. Ārpus augstskolām labs palīgs ir Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, arī vecais Tālavs Jundzis, Ineta Malahovska, Andris Guļāns.

Atbildēt

informācija

25.05.2022. 12:12

Prokurors Cinkmanis izdarīja svētīgu darbu, atmaskojot bijušo Rīgas pilsētas Latgales tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu, kura savukārt draudzējas ar bijušo šīs pašas tiesnesi, bijušās tieslietas ministres Ingrīdas Labuckas (mirušā policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita Inetu Malahovsku nav Langstiņiem. Tādas kā Malahovskaa, Jautrīte Briede, bijušais tiesu izpildītājs Māris Lejnieks ir principiāli pret prokuroru Cinkmanu kā personību. Savukārt geji Stukāns, Gobzems palīdz Cinkmanim, redzot divkosīgo Malahovsku, Lejnieku, Briedi, arī Andri Guļānu (kurš no augusta vairāk nebūs Augstākās senators vecuma 70 gadu dēļ).

Atbildēt

Kolega

25.05.2022. 12:02

Stukans piesedz Cinkmani, jo Cinkmanis………… ja diemžel ir vins tads, ko darit.

Atbildēt

nu un

25.05.2022. 11:57

tie taču lāci no meža izmelos...visa dzīve meli, ar mātes pienu..............................................

Atbildēt

saskatāmas

25.05.2022. 11:43

pediņu brālības rebas

Atbildēt

🌗

25.05.2022. 11:37

Vai tad Lapsam vispar ir morāle ka tai var nodarīt kaitējumu?

Atbildēt

Latiš

25.05.2022. 11:30

Jāizdzenā viss tas žurku midzenis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...