Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stučkas universitātes

21.05.2022. 07:04

»

Latvis vulgaris

Stukāns ir iestidzis savā prokuroru galmā


vadība un tiesību nozares turpina savā stilā: marksisms ļeņinisms, vadošās partijas loma un VDK uzraudzība. Jā, kad būs tiesa arābu valstīs ar rektora vietnieci par kukuļiem no VDK? Vai VDK turpina šo procesu kontrolēt tiesību sistēmā?

Atbildēt

TĀDU SAKARĪBU

19.05.2022. 08:21

»

Birziņa

Prokurors paveica svētīgu darbu, lai atmaskotu bijušo Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnesi Diānu Mašinu. Tagad viņam atriebās. Bet jādod pretim


tikai čangals saprot. Vai tad godīgam nav jābūt visās lietās??????????????????????????????????

Atbildēt

Birziņa

18.05.2022. 22:20

Prokurors paveica svētīgu darbu, lai atmaskotu bijušo Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnesi Diānu Mašinu. Tagad viņam atriebās. Bet jādod pretim.

Atbildēt

KĀDS SODS GOLO BEVAI

18.05.2022. 12:06

»

Viss pa vecam

Sagaidāms rezūltāts no korumpētu salašņu bandas. Pederasti rullē


PAR SARKANĀS ZVAIGSNES AIZSTVĀVĒŠANU??????????????????????????????????????????? JA LEZBA, TAD VAR DARĪT KO GRIB???????????????????

Atbildēt

Viss pa vecam

18.05.2022. 09:03

Sagaidāms rezūltāts no korumpētu salašņu bandas. Pederasti rullē!

Atbildēt

definīcija tam

18.05.2022. 08:49

čangaļi

Atbildēt

nu nekādas kārtības

18.05.2022. 05:14

Atkal jau aizmirsuši informēt Lapsu par pārbaudes apturēšanu.

Atbildēt

Nu un?

17.05.2022. 21:12

Pilna Latvija ar plaģiatoriem.

Atbildēt

Prokurors

17.05.2022. 20:31

Bedigakais ir tas, kā Šī prokurora vajāšana sākas pēc tā, kad viņš iesēdināja vienu ļoti naudīgu, ietekmīgu un zināmu personāžu. LU ir pērkama

Atbildēt

aņka

17.05.2022. 15:51

Padomju laika prokuratūrai tradīcijas paliek vecās..

Atbildēt

Smaka pēc korupcijas

17.05.2022. 13:34

Nav panākta ticamība ka šis klauns tiks sodīts par plağiātismu. Un cik daudz tādu vel ir savairots par šiem gadiem?

Atbildēt

nu gan pārsteigums, ka

17.05.2022. 12:13

ĢenProk-a ir žuļiku, plaģiatoru un pediņu midzenis!

Atbildēt

Jukums

17.05.2022. 11:44

Atcerēsimies tos Mottes smieklus un viņa aicinājumu - Prokuror uzkāp kokā.
Varbūt tautai vajadzētu uzrīkot kādu akciju performanci vai vienkārši talku - iestādīt to koku, kur tam prokuroram uzkāpt. Varbūt tas mazliet līdzētu attapties.
Gan jau prokuratūras priekšā kāds pleķītis zemes tādam kokam atrastos...

Atbildēt

Visos laikos

17.05.2022. 10:34

prokuratūra un mentene ir piesaistījusi nelietīgākos un stulbākos kadrus, kuri šajās iestādēs ar publiskās varas pilnvarām cenšas (domāju, ka reizēm pat neapzināti) atriebties visiem citiem, kas ir gudrāki un veiksmīgāki par viņiem. Jau skolas un vidusskolas laikos diezgan labi var nojaust, kuri nejēgas varētu kļūt par mentiem/musoriem.


IR ARĪ POZITĪVIE GADĪJUMI, TOMĒR TIE IR MAZĀKUMĀ UN IR IZŅĒMUMI NO VISPĀRĒJĀS TENDENCES UN STATISTIKAS.

Atbildēt

vērotājs

17.05.2022. 09:57

Būtu vēlams paskatīties arī Cinkmaņa kunga uzraugāmās lietas un ko izmeklēšanas kvalitāti...Baidos ka atklātos brīnumi

Atbildēt

Sateversmē nav rakstīts

17.05.2022. 09:50

kā rīkoties...čongaļi taču

Atbildēt

Jukums

17.05.2022. 09:32

Ļoti īsi sakot - ilūziju nav!

Atbildēt

Jūsmiņš

17.05.2022. 08:36

Piekrītu Haraldam Kalnam. Par to nācās pārliecināties arī pašam, kad meita kārtoja iestājeksāmenus LU Juridiskajā fakultātē. Nostrādāja blats, un meitene, kura izturēja konkursu netika uzņemta, bet puika, kurš izkrita konkursā kļuva students.
Jau tad bija skaidrs, ka Latvijā šajā sistēmā darbojas negodīgi un nav tur jācenšas iekļūt, ja negribi vēlāk sasmērēties.
Tas arī ir šajā gadījumā apstiprinājies. Ja pat ģenerālprokurors ir .... blatņiks!

Atbildēt

kaut kā tā

17.05.2022. 08:35

Prusaku rotaļas.

Atbildēt

Latvis vulgaris

17.05.2022. 08:03

Stukāns ir iestidzis savā prokuroru galmā.

Atbildēt

Haralds Kalns

17.05.2022. 07:47

Ģenerālprokurors, LU vadība, tiesneši, zinātniskie rangi, atestāti- VISS PĒRKAMS!!!

Atbildēt

Mistics

17.05.2022. 07:21

Mums jau ne tikai par Cinkmani notiek slepeni. Daudz kas cits arī. Tā pati LL&Co naudas atmazgātāju lieta VID arī rit paslepus. Nekāda informācija nav, arī pašā Pietiek nav.

Atbildēt

Rom.12:19

17.05.2022. 06:50

Būtībā jau prokuratūras zemākā līmeņa amatpersonām darbs kā plaģiāts, nevis kā inovācijas vai jaunrade ir pat vēlama. Padomājiet par to, pirms kritizējat. Citādi ar šādu morālo stāju apveltītu personāžu jaunradi nonāksim tur, kur saule neiespīd. ;)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

20

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

FotoĻoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju dabūjis PSRS pasi, ko tajā laikā deva vien 16 gadu vecumā, un bija jādodas uz vēlēšanu iecirkni. Padomju Savienībā tā bija svētku diena, plīvoja sarkanie karogi, un es gāju izdarīt kaut ko bezjēdzīgu, jo toreiz vēlēšanas bija vien butaforija. Es to apzinājos, bet nu man bija sava pase – un es gribēju to kaut kur izmantot! Neatceros pat, par ko toreiz bija balsošana. Bet man ļoti paveicās – tās bija pirmās un pēdējās bezjēdzīgās vēlēšanas.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

FotoJūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms četriem gadiem es atbalstīju Kariņu, jo bija jānosargā valsts no populistiem. Kā komandas cilvēks es krīzē premjeru nekritizēju. Bet šobrīd mans pienākums ir runāt tieši: nedrīkst bremzēt valsti vēl četrus gadus. Ir jārīkojas daudz izlēmīgāk. Es esmu gatavs uzņemties atbildību un lūdzu jūsu atbalstu.
Lasīt visu...

21

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

FotoMums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi – gan plastikāta, gan koka, gan ar ieplīsušiem stikliem, tie mēdz būt arī kādā krāsā tonēti, gan netīri, gan miglaini. Tāpēc arī tas, ko mēs ieraugām caur savu logu, mēdz kardināli atšķirties no tā, ko caur saviem logiem redz citi, kaut patiesībā mēs lūkojamies uz vieniem un tiem pašiem priekšmetiem un aplūkojam vienas un tās pašas darbības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...