Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvju zeme vaļā stāv

27.09.2015. 09:09

bet kurš viņus šim 'darbam' piemeklē? johansons?

Atbildēt

da nu

25.09.2015. 22:20

drīz arī Sprīdīšu lielvalstī ar likumu noteiks kādus amatus (profesijas)un uz cik ilgu laiku nedrīkstēs ieņemt bankrotējušas personas - precedenti jau ir daudzās valstīs!

Atbildēt

juris

22.09.2015. 13:35

Ikšķiles domi arī vada bankrotējis priekšsēdētājs Trapiņš. Visas tiesu instances atzina, ka viņam jāmaksā nodoklis no nekustamā īpašuma pārdošanas. Nu un? Tagad bankrots

Atbildēt

skaiča

20.09.2015. 12:44

Ja Normunds nevar atrakstīt, lai tak savai Skaičai palūdz. Ko citu diendienā sadara čierītī ;)

Atbildēt

hehe

20.09.2015. 09:26

interesanti,KUR generālis ieguvis augstāko izglītību:)?

Atbildēt

Cik godīgs ir bankrotējis priekšnieks?

19.09.2015. 20:38

1. Ja esi parādā, tad uz Kipru nebrauc, bet to naudu nomaksā, lai citi neciestu no tavas nespējas sakārtot lietas. Tātad bankrotējošais Valsts robežsardzes priekšnieks ir negodīgs. 2008. gada 22.novembrī Noteikumi Nr. 41 Valsts robežsardzes amatpersonas un darbinieka Ētikas kodekss nosaka: ".1. amatpersona (darbinieks) savus pienākumus sabiedrības interesēs pilda radoši un profesionāli, ar atbildības sajūtu, precīzi un godīgi, izmantojot labāko pieredzi un praksi;".
2. Eīkas kodekss nosaka "19. Izmantojot un rīkojoties ar valsts mantu, amatpersona (darbinieks) ar savu darbību (bezdarbību) negūst personisku vai mantisku labumu sev, saviem radiniekiem, lobētājiem vai darījumu partneriem.". Braukt ar dienesta auto no lidostas uz D-ls kas kopsummā ir 500 km (D-ls-Rīga-D-la) un nespējot rast paskaidrojumu pierāda, cik šis priekšnieks ir "godīgs". Ar savu rīcību šis priekšnieks sagrāva robežsardzes prestīžu, apkaunoja to. Tādu Garbaram vajadzētu pazemināt amatā, lai strādā uz kontrolposteņa par kontrolieri.

Atbildēt

Anna

19.09.2015. 19:34

Smuks ģenerālis! Seja harizmātiska:))

Atbildēt

Paija

19.09.2015. 12:01

Parādi cilvēkam drīkst būt neierobežoti, jo nav tāda likuma , kas aizliegtu būt parādā un vienlaikus veikt amatpersonas darbu.
Valdībā ir neskaitāmi gadījumi, kad parādu summa amatpersonām ir simtiem tūkstošu - un nekas - neviens netiek represēts...

Šī raksta vietā labāk vajadzētu pievērsties banku rijīgajai apetītei, ātro kredītu miljonu peļņai gadā (ātrajiem kredītiem vispār likumi neeksistē, jo jūtas valdības aizvējā, piemēram, Lietuvā tas ir savādāk).

Diemžēl arī pats pietiek.com reklamē aizņemšanos pie šakāļiem- ātrajiem kredītiem :-(

Atbildēt

pumpurs

19.09.2015. 09:51

Bet ieklausieties kā skan: ģenerālis Garbars. Salīdziniet, kāds skanējums bija Kārļa Ulmaņa laika ģenerāļiem Bolodim, Ozolam un citiem. Tie bija īsti ģeenrāļi, ar stāju , ar cieņu sabiedrībā. Bet Garbaru neciena neviens normāls cilvēks, jo katrs normāls cilvēks spēj atšķirt, kurš ir īsts ģenerālis un kurš ticis pa blatam. Kaut ātrāk Latvijā beigtos šie murgu laiki un atgrieztos Kārlis Ulmanis. Pie Kārļa Ulmaņa tādi Garbari pat sētnieka darbu nevarētu strādāt, kur nu vēl būt ģenerālis.

Atbildēt

ywq

19.09.2015. 09:47

Jums vajadzēja redzēt, kā murdoņa un pretestība sākās, kad Valsts Ieņēmuma dienests piedāvāja datorizēt visu austrumrobežu. Tas vien liecina, ka austrumu robežu apsargā gadījuma cilvēki, kam interesē tikai kā sev iebāzt kabatā naudu.

Atbildēt

Birkavs

19.09.2015. 09:45

Latvijas robeža jāuztic somiem. Somi ir godīgi. Labāk maksāt godīgiem cilvēkiem, nekā mūsu pašu bāleliņiem, kas melo, liekuļo un zog.

Atbildēt

x

19.09.2015. 08:17

"spirtik sigaretki" neienes cerēto?

Atbildēt

likums

18.09.2015. 23:31

»

he he he

Pilnīgu glups raksts...


tāds ir . Un viss ir OK . Kā gan negadās.Negodīga banku rīcība, spēka struktūru apalama darbība. nevieksmīgs bizness u.tm.l. Maksātnespēja, šajā gadījumā ,drīzāk parāda , amatpersona ir godīga. Kukuļnēmējs neiekļūtu tādās ziepēs.

Atbildēt

he he he

18.09.2015. 17:35

Pilnīgu glups raksts.
1.Latvijā drīkst būt parādi, tas nav nelikumīgi. Arī attiecībā uz amatpersonām, robežsargiem.
2.Nekur nav noteikti iespējamie parādu griesti. Tas attiecās arī uz amatpersonām, robežsargiem.
3.Maksātnespēja ir ar likumu atļauts process, šādā statusā drīkst atrasties. Arī amatpersona, robežsargs(mani tas vedina domāt, ka ir godīgs, neņem "kreiso piķi , citādi sen būtu nomaksājis vai maksātu bez problēmām).
4. Atbildes uz iesniegumiem var sniegt 30 dienu laikā, dažreiz arī ilgāk. Par ko te LL pārdzīvo, nesaprotu. Lai priecājās ka vispār kāds vēl atbild.
Ceru ka apskaidroju saprotami. Ja nē, iespējams, steidzami jāmeklē speciālista palīdzība kādā iestādē Rīgā, Ziemeļu rajonā.

Atbildēt

18.09.2015. 16:31

»

rq

veiksmici bankrotejis ,tatad godigs ,kurš neņem kukuļus un nepiesedz kontabandu


Latvijas Zatlers-Godmaņa-Dombrovska veiksmes stāstu veido visi veiksmīgi bankrotējošie uzņēmēji.

Atbildēt

rq

18.09.2015. 15:04

veiksmici bankrotejis ,tatad godigs ,kurš neņem kukuļus un nepiesedz kontabandu

Atbildēt

asais

18.09.2015. 13:06

Nepareizi, Lapsa!!!!!!!!!!!!!!
Domāt var tikai tad, ja ir ar ko domāt!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

sahs

18.09.2015. 12:58

ģenerāļa padotie lepni dzīvo ar algu pāris simtu euro, sacēluši jaunas mājas un lepnos autiņos vizinās , nebaidās vairāk ne no viena

Atbildēt

Varis Putrasbļoda

18.09.2015. 12:05

ja šim būtu vārds bērziņš vai kadiķis,neviens par tāda indivīda maksātnespēju neinteresētos.

Atbildēt

18.09.2015. 11:40

Murgu raksts. Likums neaizliedz un naqv interešu konflikta ar.

Atbildēt

ko darīt

18.09.2015. 11:01

ko var cepties ?? vecais princips - roka roku mazgā !!! mums korupcija krutāka par ukraiņiem . par Zilupes sargiem nav jēgas runāt - viņu lepnās mājas un džipi ..uz meitu, dēlu, sievu vārdiem , paši pliki un nabagi... ar ko tas beigsies - dievs vien zin

Atbildēt

vita

18.09.2015. 09:43

jūs paskatieies kā daži zilupes robežsargi dzīvo

Atbildēt

L

18.09.2015. 09:06

Un? Kas, ka bankrotējis. Tie masveida bankroti jau neiestājās cilvēku, uzņēmēju totāla stulbuma dēļ.

Atbildēt

Karote

18.09.2015. 08:30

Ģenerāļu gan mums ka biezs. Visi kā viens no psrs seržanta pie lampasiem tikuši kabinetus deldējot un ar pareiziem ļaudīm šašļikus cepot :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...