Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvju zeme vaļā stāv

27.09.2015. 09:09

bet kurš viņus šim 'darbam' piemeklē? johansons?

Atbildēt

da nu

25.09.2015. 22:20

drīz arī Sprīdīšu lielvalstī ar likumu noteiks kādus amatus (profesijas)un uz cik ilgu laiku nedrīkstēs ieņemt bankrotējušas personas - precedenti jau ir daudzās valstīs!

Atbildēt

juris

22.09.2015. 13:35

Ikšķiles domi arī vada bankrotējis priekšsēdētājs Trapiņš. Visas tiesu instances atzina, ka viņam jāmaksā nodoklis no nekustamā īpašuma pārdošanas. Nu un? Tagad bankrots

Atbildēt

skaiča

20.09.2015. 12:44

Ja Normunds nevar atrakstīt, lai tak savai Skaičai palūdz. Ko citu diendienā sadara čierītī ;)

Atbildēt

hehe

20.09.2015. 09:26

interesanti,KUR generālis ieguvis augstāko izglītību:)?

Atbildēt

Cik godīgs ir bankrotējis priekšnieks?

19.09.2015. 20:38

1. Ja esi parādā, tad uz Kipru nebrauc, bet to naudu nomaksā, lai citi neciestu no tavas nespējas sakārtot lietas. Tātad bankrotējošais Valsts robežsardzes priekšnieks ir negodīgs. 2008. gada 22.novembrī Noteikumi Nr. 41 Valsts robežsardzes amatpersonas un darbinieka Ētikas kodekss nosaka: ".1. amatpersona (darbinieks) savus pienākumus sabiedrības interesēs pilda radoši un profesionāli, ar atbildības sajūtu, precīzi un godīgi, izmantojot labāko pieredzi un praksi;".
2. Eīkas kodekss nosaka "19. Izmantojot un rīkojoties ar valsts mantu, amatpersona (darbinieks) ar savu darbību (bezdarbību) negūst personisku vai mantisku labumu sev, saviem radiniekiem, lobētājiem vai darījumu partneriem.". Braukt ar dienesta auto no lidostas uz D-ls kas kopsummā ir 500 km (D-ls-Rīga-D-la) un nespējot rast paskaidrojumu pierāda, cik šis priekšnieks ir "godīgs". Ar savu rīcību šis priekšnieks sagrāva robežsardzes prestīžu, apkaunoja to. Tādu Garbaram vajadzētu pazemināt amatā, lai strādā uz kontrolposteņa par kontrolieri.

Atbildēt

Anna

19.09.2015. 19:34

Smuks ģenerālis! Seja harizmātiska:))

Atbildēt

Paija

19.09.2015. 12:01

Parādi cilvēkam drīkst būt neierobežoti, jo nav tāda likuma , kas aizliegtu būt parādā un vienlaikus veikt amatpersonas darbu.
Valdībā ir neskaitāmi gadījumi, kad parādu summa amatpersonām ir simtiem tūkstošu - un nekas - neviens netiek represēts...

Šī raksta vietā labāk vajadzētu pievērsties banku rijīgajai apetītei, ātro kredītu miljonu peļņai gadā (ātrajiem kredītiem vispār likumi neeksistē, jo jūtas valdības aizvējā, piemēram, Lietuvā tas ir savādāk).

Diemžēl arī pats pietiek.com reklamē aizņemšanos pie šakāļiem- ātrajiem kredītiem :-(

Atbildēt

pumpurs

19.09.2015. 09:51

Bet ieklausieties kā skan: ģenerālis Garbars. Salīdziniet, kāds skanējums bija Kārļa Ulmaņa laika ģenerāļiem Bolodim, Ozolam un citiem. Tie bija īsti ģeenrāļi, ar stāju , ar cieņu sabiedrībā. Bet Garbaru neciena neviens normāls cilvēks, jo katrs normāls cilvēks spēj atšķirt, kurš ir īsts ģenerālis un kurš ticis pa blatam. Kaut ātrāk Latvijā beigtos šie murgu laiki un atgrieztos Kārlis Ulmanis. Pie Kārļa Ulmaņa tādi Garbari pat sētnieka darbu nevarētu strādāt, kur nu vēl būt ģenerālis.

Atbildēt

ywq

19.09.2015. 09:47

Jums vajadzēja redzēt, kā murdoņa un pretestība sākās, kad Valsts Ieņēmuma dienests piedāvāja datorizēt visu austrumrobežu. Tas vien liecina, ka austrumu robežu apsargā gadījuma cilvēki, kam interesē tikai kā sev iebāzt kabatā naudu.

Atbildēt

Birkavs

19.09.2015. 09:45

Latvijas robeža jāuztic somiem. Somi ir godīgi. Labāk maksāt godīgiem cilvēkiem, nekā mūsu pašu bāleliņiem, kas melo, liekuļo un zog.

Atbildēt

x

19.09.2015. 08:17

"spirtik sigaretki" neienes cerēto?

Atbildēt

likums

18.09.2015. 23:31

»

he he he

Pilnīgu glups raksts...


tāds ir . Un viss ir OK . Kā gan negadās.Negodīga banku rīcība, spēka struktūru apalama darbība. nevieksmīgs bizness u.tm.l. Maksātnespēja, šajā gadījumā ,drīzāk parāda , amatpersona ir godīga. Kukuļnēmējs neiekļūtu tādās ziepēs.

Atbildēt

he he he

18.09.2015. 17:35

Pilnīgu glups raksts.
1.Latvijā drīkst būt parādi, tas nav nelikumīgi. Arī attiecībā uz amatpersonām, robežsargiem.
2.Nekur nav noteikti iespējamie parādu griesti. Tas attiecās arī uz amatpersonām, robežsargiem.
3.Maksātnespēja ir ar likumu atļauts process, šādā statusā drīkst atrasties. Arī amatpersona, robežsargs(mani tas vedina domāt, ka ir godīgs, neņem "kreiso piķi , citādi sen būtu nomaksājis vai maksātu bez problēmām).
4. Atbildes uz iesniegumiem var sniegt 30 dienu laikā, dažreiz arī ilgāk. Par ko te LL pārdzīvo, nesaprotu. Lai priecājās ka vispār kāds vēl atbild.
Ceru ka apskaidroju saprotami. Ja nē, iespējams, steidzami jāmeklē speciālista palīdzība kādā iestādē Rīgā, Ziemeļu rajonā.

Atbildēt

18.09.2015. 16:31

»

rq

veiksmici bankrotejis ,tatad godigs ,kurš neņem kukuļus un nepiesedz kontabandu


Latvijas Zatlers-Godmaņa-Dombrovska veiksmes stāstu veido visi veiksmīgi bankrotējošie uzņēmēji.

Atbildēt

rq

18.09.2015. 15:04

veiksmici bankrotejis ,tatad godigs ,kurš neņem kukuļus un nepiesedz kontabandu

Atbildēt

asais

18.09.2015. 13:06

Nepareizi, Lapsa!!!!!!!!!!!!!!
Domāt var tikai tad, ja ir ar ko domāt!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

sahs

18.09.2015. 12:58

ģenerāļa padotie lepni dzīvo ar algu pāris simtu euro, sacēluši jaunas mājas un lepnos autiņos vizinās , nebaidās vairāk ne no viena

Atbildēt

Varis Putrasbļoda

18.09.2015. 12:05

ja šim būtu vārds bērziņš vai kadiķis,neviens par tāda indivīda maksātnespēju neinteresētos.

Atbildēt

18.09.2015. 11:40

Murgu raksts. Likums neaizliedz un naqv interešu konflikta ar.

Atbildēt

ko darīt

18.09.2015. 11:01

ko var cepties ?? vecais princips - roka roku mazgā !!! mums korupcija krutāka par ukraiņiem . par Zilupes sargiem nav jēgas runāt - viņu lepnās mājas un džipi ..uz meitu, dēlu, sievu vārdiem , paši pliki un nabagi... ar ko tas beigsies - dievs vien zin

Atbildēt

vita

18.09.2015. 09:43

jūs paskatieies kā daži zilupes robežsargi dzīvo

Atbildēt

L

18.09.2015. 09:06

Un? Kas, ka bankrotējis. Tie masveida bankroti jau neiestājās cilvēku, uzņēmēju totāla stulbuma dēļ.

Atbildēt

Karote

18.09.2015. 08:30

Ģenerāļu gan mums ka biezs. Visi kā viens no psrs seržanta pie lampasiem tikuši kabinetus deldējot un ar pareiziem ļaudīm šašļikus cepot :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...