Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Gaļas stulbums

Mareks Vilkins
10.02.2017.
Komentāri (631)

Pievienot komentāru

Lapas:    13   12   11   10   9   8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ķirks

10.02.2017. 12:57

"Rijība ir viens no septiņiem nāves grēkiem, un to simbolizē hibrīds ar tārpiņgalvas mutīti un dinozaura kuņģi - kā rezultātā nelaimīgo nomoka mūžīgais izsalkums."
Ar šo vajadzētu nomainīt uzrakstu "Viens likums, viena taisnība visiem", kas nepamatoti rotā attiecīgo telpu...

Atbildēt

jautājums

10.02.2017. 12:53

»

Mednieks

Kļūda - neviens mednieks nekļūst par pideru un neviena medniece par lezbu...


Mednieču apraksts ir visnotaļ varu piekrist-korekti.
un kā ar alkoholismu? Abu dzimumu medniekiem?

Atbildēt

Pēteris

10.02.2017. 12:46

Latvijā pusēnas Mēness aptumsums vērojams 11.februārī. Ne šādi raksti vien parādīsies.

Atbildēt

beigtais lūsis

10.02.2017. 12:42

TL/DR

Kāds ir palaga apkopojums?

Atbildēt

Vo

10.02.2017. 12:38

Ar vegānismu, veģetārismu ir tāpat kā ar jebkuru ticību. Ja šī ticība tev ļauj dzīvot harmonijā ar sevi, ja tu jūties komfortabli savā ticībā, tu vienkārši klusi un mierīgi dzīvo saskaņā ar savu ticību un bieži vien apkārtējie pat nezin, ka tev tāda ticība ir. Taču, ja tu iekšēji šaubies par savu ticību, ja tu ciet no savas ticības uzliktajiem ierobežojumiem, ja tu savu ticību ikdienā nēsā kā tādu asu ērkšķu vainagu ap galvu vai svaru bumbu pie kājas, tev iekšēji rodas dusmas un skaudība pret visiem tiem, kam nav to sāpīgo ērkšķu un smagās bumbas.Un tad tu tās savas dusmas un skaudību izgāz viņiem veltītu pārmetumu un svētulīgu pamācību veidā. Tu viņus apsaukā visādiem nelabiem vārdiem un viņu rīcībai piemeklē visaizskarošākos apzīmējumus. Varbūt tomēr labāk būtu nebļaustīties uz citiem, bet pievērsties tiem ērkšķiem un svaru bumbām, ko pats sev esi uzkarinājis. Varbūt tās tev nemaz nav piemērotaws.

Atbildēt

Mednieks

10.02.2017. 12:37

»

Miza

Mēs neirologi un ģenētiķi uzskatam, ka personību nosaka gēni un hormoni, gan faktori pēc dzimšanas. Aptuveni trešdaļa mednieku ir ar sievišķiem gēniem un izdala sievišķus hormonus. Medniekam nokļūstot pilsētās un biezi apdzīvotās vietās viņi seksuāli dezorentējas un kļūst par homoseksuālististiem...


Kļūda - neviens mednieks nekļūst par pideru un neviena medniece par lezbu.
Patiesība - 40% no sievietēm medniecēm kļūst parāk vīrišķīgas un valdonīgas. Visām sievietēm jābūt sieviešķīgām, arī tām, kuras nodarbojas ar makšķerēšanu un meža zvēru šaušanu. Seivietēm jāpiestrādā pie tā, lai tās visur un vienmēr būtu sievišķīgas.
Manā medību kolektīvā ir sievietes, kuras pīpē, dzer, atraugājas un skaļi nopiržas. Tas nepiedien ne vīriešiem, ne sievietēm. Tikai abu dzimumu primātiem.

Atbildēt

orgasmu pedāļi un fagoti ķer medībās

10.02.2017. 12:31

»

Andris Zariņš

Foto, kā vienmēr , Mareks ir prasti nospēris no Medniekiem.lv portāla. Portāla, kas ir speciāli medniekiem izveidots resurs. Es taču nelienu vegānu saitos un negānos par salātu sagriešanu sevišķi nežēlīgā veidā un par neestētiskām sulā saspiestu burkānu foto??? Jāpiekrīt novērojumam, starp citu to pirmais...


Hei, slepkava! Stāsts nav par ēšanu, izdzīvošanu, nepieciešmību, stāsts nav pat par tavu sapuvušo olu kastrāciju, stāsts ir par to, ka tu esi personāžs ar deģenerētu morāli. Nogalināt, lai izdzīvotu, ir viena lieta. Nogalināt prieka pēc var tikai deģenerēts pedālis.
Daba nepieder tev vienam. Citu brīvā izvēle ir dzīvot ar dzīviem, nevis nodīrātiem lūšiem.
Paši pieņemat likumus, paši šaujat, paši dīrājat un paši rijat. Mēsli.

Atbildēt

Icaks.

10.02.2017. 12:26

Portālam. Vai tiešām šo ļaunuma, lamāšanās un haotisku frāžu savārstījumu var saukt par rakstu? Kur ir doma, ideja vai priekšlikumi? Portāls ir acīmredzami degradējies, ja jau kaut ko tādu vispār publicē.
Autoram. Katram ir tiesības uz savu viedokli, tomēr viedokļa paušanas veids jāizvēlas atbilstošs - varbūt tomēr ir vērts saņemties un izlīst no paslēptuves? Skricelēt un nosūtīt epastā lielu drosmi neprasa. Kāpēc cienītais nav tik drosmīgs, lai piedalītos sugu aizsardzības plānu apspriešanā klātienē? Protams, sabiedrībai čugunu saliet ir vieglāk nekā diskutēt ar zinātniekiem un ekspertiem. Bet labāk tomēr iesaku aiziet pie daktera - ar tik lielu ļaunumu iekšā var sirds neizturēt vai prātiņš aptumšoties pavisam.

Atbildēt

Dur-dom

10.02.2017. 12:19

Lasu un brīnos par autora zināšanām, laikam no pirksta izzīdis. Ar kādu azartu autors pauž savu viedokli, lai piesaistītu uzmanību un sevi celtu saulītē, un padarītu sevi par visas tautas apgaismotāju! Mežacūkas barojas nemednieku laukos! :d Labi ka valsts meži sēj labību priekš nabaga zvēriņiem! :)

Atbildēt

elementāri

10.02.2017. 12:18

Visi, kuri grib medīt, sadzenami norobežotā teritorijā, apvārtāmi piķī un spalvās, katram rokā šaujamais, un nelaist nevienu ārā. Domājams 6 mēnešu pietiks, lai atbrīvotu Latviju no psihopātiem.

Atbildēt

jautājums

10.02.2017. 12:13

»

Andris Zariņš

Foto, kā vienmēr , Mareks ir prasti nospēris no Medniekiem.lv portāla. Portāla, kas ir speciāli medniekiem izveidots resurs. Es taču nelienu vegānu saitos un negānos par salātu sagriešanu sevišķi nežēlīgā veidā un par neestētiskām sulā saspiestu burkānu foto??? Jāpiekrīt novērojumam, starp citu to pirmais...


Lai kā ir iegūta bilde, tas nemaina saturu. Un tas ir publisks avots, līdz ar to pārmetumi raksta autoram ir nevietā.
Madnieki neaicina, viņi savas tieksmes uz slaktēšanu apmierina reāli- vienkārši slaktē. Tā teikt, runas ir garas, bet darbs ir īss..Lode!
Jūs nedzīvojat saskaņā ar dabu- jūs nogalinat priekam, ne pārtikai.
Tie, kuriem gaļa ir tikai pārtika,-iet uz veikalu pēc savas desas, tiem kuriem kaušana ir darbs-netaisa bildes uz trofeju fona, lai paštīksminātos.
Medniekiem ir pilnīgi cita psiholoģiskā motivācija, cita bioķīmija smadzenēs...tiekme nogalināt...
Un arī pedofīli un bērnu pornogrāfijas cienītāji ir kā apmāti ar bildēm, lai gan tas ir bīstami un var tikt izmantots kā pierādījums viņu "brīvai izvēlei" un "tiesības dzīvot saskaņā ar savu pārliecību". Jo trofeja, jo fetišs...

Atbildēt

Andris Zariņš

10.02.2017. 11:49

»

jautājums

Pilnīgi pietiek ar bildi...visa "kultūra" un "akademiskās zināšanas" manifestējas visā monstrozumā...


Foto, kā vienmēr , Mareks ir prasti nospēris no Medniekiem.lv portāla. Portāla, kas ir speciāli medniekiem izveidots resurs. Es taču nelienu vegānu saitos un negānos par salātu sagriešanu sevišķi nežēlīgā veidā un par neestētiskām sulā saspiestu burkānu foto??? Jāpiekrīt novērojumam, starp citu to pirmais pamanīja Viesturs Ķerus, neviens mednieks nekad nav aicinājis nošaut oponentu, bet šādi aicinājumi tiek masveidā izplatīti no vegānu (un ne tikai) puses attiecībā uz medniekiem. Es piemēram cienu cilvēku brīvu izvēli un tiesības dzīvot saskaņā ar savu pārliecību. Arī saskaņā ar dabu!

Atbildēt

nu nu

10.02.2017. 11:44

»

Jerums

Eh, kā reiz iebāzīšu starp taviem sfinkteriem reiz divstobrenes stobru un nospiedīšu gaili, varēsi pēc tam pusgadu pīļu skrotis dirst laukā, medniek


par šādiem draudiem ar izrēķināšanos var iet švaki - kriminālprocesu var uzsākt. :)

Atbildēt

jautājums

10.02.2017. 11:30

»

Andris Zariņš

Pirmkārt gribu izteit patiesu prieku, par tonalitāti un izturēto stilu autoram! Ir atkal pienākusi Mareka iespēja visā krāšņumā demonstrēt savas "zināšanas", saskarsmes "kultūru" un PĀRLIECĪBU...


Pilnīgi pietiek ar bildi...visa "kultūra" un "akademiskās zināšanas" manifestējas visā monstrozumā...
Un vispār nacistu Mengele arī bija augsti akademiski izglītots ārsts...un lieliski prata pamatot savu eksperimentu nozīmību zinātnes vārdā... Mengele nomira pārliecībā, ka nevienam neko sliktu nav nodarījis.

Atbildēt

JOJO

10.02.2017. 11:26

Idejiski var piekrist, taču nesaprotu, kāpēc vajag tik agresīvi paust savu viedokli. Gaļu ēdot varbūt stulbāki paliek, bet neēdot- viennozīmīgi agresīvāki. Visi šādi ne-mednieki, veģetārieši, vegāni utml ik pa brīdim ļoti agresīvā formā cenšas ieskaidrot, ka viņu dzīvesveids ir vienīgais pareizais. Šis te autors arī- visi stulbeņi, tik viņš vienīgais gudrais un pareizais. Nu noskaiti vakarā skaitāmpantiņu, ka esi visgudrākais un ej gulēt-mierīgi un vienatnē, bet liec citus mierā. Jau tas, ka viņš nepieļauj, ka citu argumenti arī var būt pareizi, neliecina par lielu gudrību. Kā saka- katram sava taisnība, tik patiesība viena. Bet šis te raksts viennozīmīgi ir tikai taisnība. Bet patiesība ir, droši vien kā parasti, kaut kur pa vidu.

Atbildēt

LŪSENE

10.02.2017. 11:16

PARAKSTIES PAR LŪŠU UN VILKU MEDĪBU IEROBEŽOŠANU!
https://manabalss.lv/par-vilku-un-lusu-medibu-ierobezosanu/show

Atbildēt

Andris Zariņš

10.02.2017. 11:15

Pirmkārt gribu izteit patiesu prieku, par tonalitāti un izturēto stilu autoram! Ir atkal pienākusi Mareka iespēja visā krāšņumā demonstrēt savas "zināšanas", saskarsmes "kultūru" un PĀRLIECĪBU!!!

Otrkārt, negribu pat iedziļināties "argumentos" un diskutēt par tiem, jo viņi ir Marekam raksturīgajā pseidozinātniskajā stilā savārstīti ar acīm redzamu mērķi pamatot PĀRLIECĪBU!!!

Treškārt gribētu uzdot epohālajam lielo plēsēju pašpasludinātajam glābējam jautājumu kur viņš bija pavisam nesen sugas aizsardzības plānu publiskās apspriešanas laikā???? Kāpēc nebija šajā apspriedē un neisaistījās argumentētās diskusijās ar zinātniekiem??? Varbūt VNK savu švako zināšanu apziņa un akadēmiskā pamata trūkums liedza ierasties un izgāzties publiski???

Jo vieglāk protams ir publiski izkliegt savu PĀRLIECĪBU un nolikt citus apkarinot ar birkām (poļitruki, utt).

Grūti ir mācīties un atzīt savas kļūdas....

Atbildēt

jautājums

10.02.2017. 11:09

»

nieva

Nesapratu, ko no šīs valsts likumdošanas mednieki ir pārkāpuši? Rakstījis īstens eko vegāns, kurš dzīvo zaru būdā. Ja problēma kādam aktuāla, tad jāsāk risināt ar autoceļiem, ar brīdinājuma zīmju uzstādīšanu atsevišķos posmos ir par maz. Jāpalielina dabīgā meža platības un jāsamazina koloniju (mazdārziņu...


Rakstījis īstens eko vegāns,
--------------------------
Vagans-jēdziens par pārtiku, bet ne par izpriecām
Šitie slepkavo priekam!Un tāpēc ir ļoti augsta riska grupa...pārējai sabiedrībai...
kādi ierēdņi...tāda valsts pārvalde!

Atbildēt

Smuki

10.02.2017. 11:03

No lūšiem dāmām skaistas cepurītes sanāk...

Atbildēt

Tu-pats

10.02.2017. 11:00

Tīrs kā bāreņa asara?

Atbildēt

nieva

10.02.2017. 10:58

Nesapratu, ko no šīs valsts likumdošanas mednieki ir pārkāpuši? Rakstījis īstens eko vegāns, kurš dzīvo zaru būdā. Ja problēma kādam aktuāla, tad jāsāk risināt ar autoceļiem, ar brīdinājuma zīmju uzstādīšanu atsevišķos posmos ir par maz. Jāpalielina dabīgā meža platības un jāsamazina koloniju (mazdārziņu, jaunuzcepto ciematu) platība. Jāpalielina dabas liegumu teritorijas.

Atbildēt

Pietiek

10.02.2017. 10:57

Izdzēsiet šī ekofašista artiķeli

Atbildēt

jautājums

10.02.2017. 10:53

Līdz ar to šie valsts ierēdņi ir īpaša riska grupa, kuru amatpersonu deklarācijām būtu ļoti rūpīgui jāseko.

Atbildēt

jautājums

10.02.2017. 10:51

Mednieki ir cilvēki ar lielām mentālām problēmām. Tieksme slepkavot ir lāsts.Un tas nāk komplektā ar visiem citiem netikumiem -alkoholismu, izlaidību, korupciju un zagšanu. Personības degradācija.
Tas vienkārši ir slimi. Pat skatīties uz to normālam cilvēkam ir pretīgi.

Atbildēt

Kalvis

10.02.2017. 10:47

:D Samazgas! Medniekiem ir jābūt....
p.s.bildes vispār ievietotas mednieku portālā bija...vai tā citur var pārpublicēt? Vismaz atsauces pievieno autor...savām samazgām..:)

Atbildēt

medniex

10.02.2017. 10:38

»

Jerums

Eh, kā reiz iebāzīšu starp taviem sfinkteriem reiz divstobrenes stobru un nospiedīšu gaili, varēsi pēc tam pusgadu pīļu skrotis dirst laukā, medniek


Draudi? Nez vai savu veco, mantojumā saņemto divstobreni esi reģistrējis likumā noteiktajā kārtībā? Šodien medības - negribi par dzenamo piestrādāt :D

Atbildēt

Miza

10.02.2017. 10:33

Mēs neirologi un ģenētiķi uzskatam, ka personību nosaka gēni un hormoni, gan faktori pēc dzimšanas. Aptuveni trešdaļa mednieku ir ar sievišķiem gēniem un izdala sievišķus hormonus. Medniekam nokļūstot pilsētās un biezi apdzīvotās vietās viņi seksuāli dezorentējas un kļūst par homoseksuālististiem.

Atbildēt

medniex

10.02.2017. 10:16

pietiek koms jau pulnīgi brauc auzās. Suņi rej, mednieki iet tālāk.

Atbildēt

Niknais

10.02.2017. 10:01

Kropļi, tie lūsēni tak pavisam mazi! Bērnu slepkavas!! Cerams, kāds islamists to mednieku bērnus tāpat apšaus citiem par mācību un par karmu

Atbildēt

Lapas:    13   12   11   10   9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...