Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Gaļas stulbums

Mareks Vilkins
10.02.2017.
Komentāri (631)

Pievienot komentāru

Lapas:    13   12   11   10   9   8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

varbūt kāds var pateikt,

10.02.2017. 20:24

kā sabiedrībai būtu jāinterpretē Latvijas valsts mežzinātnes institūta "Silava" direktora un a/s "Latvijas valsts meži" padomes priekšsēdētāja Jurģa Jansona fenomenu? Vai ir vākti dati un veikti kādi pētījumi?..

Atbildēt

Paldies autoram un portālam pietiek.com!

10.02.2017. 20:16

Izsaku savu visdziļāko pateicību raksta autoram un portāla pietiek.com redakcijai par šo rakstu! Kaut mūsu mediju vide beidzot mostos un sāktu nopietni pētīt šo slēpto, nekontrolēto mūsu sabiedrībai piederošo dabas resursu izsaimniekošanas shēmu, kas saucas medības Latvijā. Tas ir pazemojoši dzīvot sabiedrībā un uzturēt ar saviem nodokļiem tādu valdību, kura, pretēji sabiedrības interesēm, atbalsta un pieļauj visā Eiropā aizsargājamu dzīvnieku izšaušanu!

Atbildēt

ehhhh

10.02.2017. 20:13

Mareks atkal palaidis nelabu smaku. Lielais aizstāvis atradies nesen bija kongres par šīm plēsēju sugām, neskatoties uz to kad Mareks Viļķins bija speciāli uzaicināts uz šo sanāksmi. Viņš bija laikam nobijies un neieradās, vai arī saprata ka tomēr jāpierāda sevi ar darbu nevis tikai ar citu pētījumiem mētāties.

Atbildēt

Ločmelis

10.02.2017. 20:06

»

Slepkavošanas kāre

ir ļauna slimība, kad izbeigsies dzīvnieki viņu optiskajā tēmēklī būs cilvēki


Kur kaut kas tāds vispār var ienākt prātā. Ja jums tādas domas lidinās pa galvu tad vajadzētu apmeklēt kādu speciālistu.

Atbildēt

Māris Mednieks.

10.02.2017. 20:05

»

Paija. Par gaļas analīzēm

Es reiz vasaras brīvlaikos strādāju Veterinārajā laboratorijā par laboranti un tur bija jāpārbauda visu nomedīto savvaļas dzīvnieku gaļa pirms lietošanas pārtikā...


Paija arī pasakā nebija pozitīvais tēls, tādēļ, iespējams, šādus murgus sarakstīja. Pats es nekad neesmu uzturā lietojis laboratorijā nepārbaudītu mežacūkas gaļu. Iespējams, ka ir tādi mednieki, kurus izsalkums ir tik ļoti nomācis, ka ir pilnīgi vienalga, ko ēd.

Atbildēt

8

10.02.2017. 20:00

»

tieši tā

cerams ar tiem kropliem beiktiem ar kāds kādreiz sellfijus taisīs


Tev tiešām galvā nekā cita par stripiņu nav

Atbildēt

DOMĀJOŠAJIEM, RAKSTOŠAJIEM, RUNĀJUŠAJIEM

10.02.2017. 18:59

"Latvijas sabiedrības sašutums par Gunitas Kaņepes trulo prieka izpausmi par nošauto lūšu māti liecina nevis par „sakāpinātu emocionalitāti”, bet gan par masu mediju līdzšinējo klusēšanu par to, ko mednieki dara ar Eiropā aizsargājamu sugu pārstāvjiem ne-mednieku mežā...
Ja Vācijā un Polijā sabiedrība domā, kā mazināt mednieku tumsonību attiecībā pret vilkiem un lūšiem, tad Latvijā - kā normalizēt un par ikdienišķu padarīt maksimālu vilku un lūšu populāciju apšaušanu."

Atbildēt

pret noglināšanu

10.02.2017. 18:50

Ja man iepazīstoties saka, ka vīrietis ir mednieks, es vienkārši vairs nevēlos ar šo cilvēku ne runāt, ne uzturēt draudzīgas attiecības. Nav labu mednieku! Nav! Tie ir cilvēki ar ieroci, kas nogalina.
Un sieviete, kura lepni rādīja savu nogalināto upuri lūšu māti? Vai viņu maz var saukt par sievieti?Bieži domāju, kā viņa jūtās pēc šā "varoņdarba"?

Atbildēt

Sabiedrības intereses ir pretrunā ar kriminālo medību sistēmu Latvijā

10.02.2017. 18:33

Tātad pilsētnieku (tai skaitā, gaļēdāju) intereses (nostāja) attiecībā uz savvaļas dzīvniekiem mežā ir atšķirīgas vai pat pretrunā ar mednieku interesēm. Jo pilsētnieki dod priekšroku ekoloģijai mežā (lai Daba pati sakārto procesus mežā caur vilku un lūšu ietekmi uz pārnadžu populācijām), nevis mežacūku u.c. pārnadžu sugu nobarošanai visu cauru gadu.

Atbildēt

Pilnībā piekrītu autoram

10.02.2017. 18:25

"Pilsētu iedzīvotāji, kuri veido lielāko daļu IKP (līdz pat 90%), ir pret nepamatotu vardarbību pret savvaļas dzīvniekiem (tai skaitā, mednieku vēlmi apšaut pēc iespējas vairāk vilku un lūšu, lai tikai pašiem būtu ko vairāk šaut)."

Atbildēt

Ronalds

10.02.2017. 18:18

Piekrītot autora teiktajam, ka Latvijas meži ir pārvērsti par mežacūku un briežu fermu, un mednieki grib līst iekšā pat nacionālajos parkos.., jāpasaka, ka šo noziedzīgo miesnieku regulāra līšana notiek ne tikai valsts aizsargājamās dabas teritorijās, bet trakākais, ka cilvēku privātīpašumos bez nekādām atļaujām. Pagājušā gada ziemā gandrīz visa Rīga uzzināja par Mākslas akadēmijas pasniedzēju, kuras lauku māju kaimiņi Kurzemē satraukti zvanījuši viņai un teikuši, lai ātri lec mašīnā un brauc uz savu lauku māju, ka viņas mājas pagalmā sabraukuši džipi un pa teritoriju pastaigājoties kaut kādi sveši cilvēki. Kundze aizskrējusi, izrādās - mednieki. Šie pat nejutušies ne apmulsuši, ne vainīgi par kaut ko nelikumīgu. Feina situācija, ne?

Atbildēt

hm

10.02.2017. 18:08

Man nav skaidrs, ar ko cūkas gaļa labāka/sliktāka, kā mežacūkas, aļņa, kā lielopa.
Ja jau civēkiem uzradusies tāda dzīvnieku mīlas kāre, tad loģiskāks būtu žēlums pret māju lopiņiem, nevis mežonīgiem meža faunas iemītniekiem. Vjetnamas sivēntiņš - cūciņa kleberē pakaļ saimniekam līdz pat savai bēru stundai. Un ar ko tāda cūciņa sliktāka/labāka par mincīti vai duksīti, kurus austrumnieki audzē speciāli garšīgam mielastam?
Šajā gaļas jautājumā valda absolūts loģikas deficīts, ko nereti aistāj ar perversu dzīvnieku mīlestību.
Uz zemes joprojām daudzas ciltis piekopj kanibālismu. Nevajadzētu ar tām ... bet 7 miljardi laikam patiešām par daudz. 600-700 miljoni tonnas gaļas.

Atbildēt

Sauliite

10.02.2017. 17:57

Mareks savukārt kolekcionē sievietes kuras izmīlējis un ar to lepojās dažādos interneta resursos. Katrs savu laiku pavada pēc prāta un patikas

Atbildēt

dabas vērtības

10.02.2017. 17:52

Nodevām jau šīs desas uz laboratoriju BIOR, konkrēti sardeles, bet izrādās, ka Latvijā smalkā maluma desās salikto vispār nevar noteikt, tātad, tajās var ielikt jebko. Turklāt, redzot tos antisanitāros apstākļus, kādos tiek gaļa dalīta, brieži kopā ar mežacūkām, un pēc tam nelegāli taisītas desas kādā gaļas cehā Kurzemes pusē, tiek apdraudēta cilvēku veselība un dzīvība. Tas mednieku kolektīvs sezonā ne reizi nav pārbaudījis meža cūkas gaļu, lai gan pēc redzētā televīzijā, būtu jāpārbauda katra mežacūka. Bet televīzijā rāda, ka sadedzina arī veselās cūkas!

Atbildēt

Bāra, Baumaņa, Barvika, Lūša, Krēsliņa, Dūklava, Ozola un Bāra, tautā zināmā „barčika” portrets

10.02.2017. 17:51

to simbolizē hibrīds ar tārpiņgalvas mutīti un dinozaura kuņģi - kā rezultātā nelaimīgo nomoka mūžīgais izsalkums ))))))))))))))))
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Šai grupas bildei - ne ko pielikt, ne ko atņemt!

Atbildēt

Paija. Par gaļas analīzēm

10.02.2017. 17:44

Es reiz vasaras brīvlaikos strādāju Veterinārajā laboratorijā par laboranti un tur bija jāpārbauda visu nomedīto savvaļas dzīvnieku gaļa pirms lietošanas pārtikā.
Varu saderēt, ka tagad tas netiek darīts, jo analīzes ir sadārdzinājums gaļai.
Es pati personīgi esmu devusi (sen tas bija) atzinumus, ka gaļa nav lietojama un tā ir iznīcināma, jo PATI SAVAM ACĪM mikroskopā redzēju šos parazītu kāpurus gaļā. Cik liela bija vilšanās mednieku sejās (tostarp Latvijā populāri aktieri) , kad viņi uzzināja , ka gaļa nelietojama. Ko viņi vēlāk darīja patiesībā ar šo gaļu - nav zināms...
Toreiz es gribēju stāties Veterinārajā fakultātē, bet beidzu pilnīgi citu augstskolu, jo, sapratu, ka veterinārmedicīna nav priekš manas dvēseles...
Mūsdienās neviens meža dzīvnieku pārdošanā esošo gaļu nepārbauda un tajā mēdz būt cilvēka organismam nāvējoši kaitīgi parazīti !!!!

Atbildēt

ĀCM

10.02.2017. 17:41

ZZ$ ministrijas ierēdņu galvās un medniekos-izdzimteņos.

Atbildēt

APTAURĒTIE GAĻAS KONTRABANDISTI- MEDĪBU KLUBU ĪPAŠNIEKI UN MEDĪBU SAIMNIECĪBU APSAIMNIEKOTĀJI !!!!!!

10.02.2017. 17:40

uz katru Latvijas badakāsi sanāca 200 kg sarkanās gaļas (Zviedrijā uz mednieku sanāk 50 kg gaļas gadā).

Atbildēt

Paija -hm

10.02.2017. 17:34

Kāpēc, arī Latvijā greznos interjeros ( Žurnāls DEKO) fotografētas lāčādas guļamistabās, lūšu ādas vannas istabās u.tml.
Es tikai uzdodu jautajumu sev: vai es ka latviete vēlētos ikdienā nēsāt aksesuarus : somiņas ar piešūtām lapsas, jenotsuņu un lūšu galvām. Nē,tieši es negribētu nēsāt šādas somiņas.
Jā, nu , pastāstiet par delfīnu ādām, neko tādu par mīlīgajiem delfīniem nav gadījies lasīt...

Atbildēt

dabas vērtības

10.02.2017. 17:34

Jāpiekrīt autoram, ka daļa mednieku kolektīvu rijība tiešām pārsniedz visus mērus, jo cenšas izšaut līdz pēdējai iespējai un licencei, paņemot vēl kaimiņu kolektīvu licences, jo vieniem ir zvēri, otriem nav. Bet tas jau vēl nekas, tas nav tradīciju un atpūtas dēļ ar mednieku stāstiem kā tas bija agrāk, bet lai iedzīvotos uz mūsu dabas bagātību rēķina, jo gaļas produkcija tiek nelegāli pārdota. Kurzemes pusē viens kolektīvs nelegālā veidā gandrīz visu brieža gaļu nelegāli sataisa desās, tad piespiež mednieku kolektīva biedrus pirkt šīs desas, bet ir jautājums, vai tajās ir arī briežu karbonādes un filejas? Un ir mednieki, kas tirgojas ar šo nelegāli saražoto gaļas produkciju uz āru, bet neviena iestāde nespēj viņus apturēt, jo kolektīvā ir valsts amatpersonas-policisti, kas diktē noteikumus.Bet vēl ir jautājums, cik šajās desās ir tīrā brieža gaļa nevis veca govs, un tas zināms tikai šauram pulciņam, kas pēc tam sadala naudu.

Atbildēt

reāla taisnība!

10.02.2017. 17:33

kad Latvijas medību ideologi un poļitruki atzīsies Latvijas sabiedrībai, ka štopē četras reizes vairāk medījuma gaļas nekā zviedru nabadziņi?

Atbildēt

Slepkavošanas kāre

10.02.2017. 17:26

ir ļauna slimība, kad izbeigsies dzīvnieki viņu optiskajā tēmēklī būs cilvēki.

Atbildēt

hm

10.02.2017. 17:21

»

Paija - par "lapsu" u.c. zvēru somiņām

Nezinu, kā sauc to lielveikalu pie Mūkusalas apļa spice vai kā citādi, bet tur pirmajā stāvā atvērts liels Daiļrades veikals ar latviešu nacionālajiem rokdarbu dārgumiem...


Anglijas karaliskajai gvardei ir augstas un lielas zvērādas cepures. Izrādās, lai pašūtu no lāčādas vienu tādu cepuri, nepieciešama vesela lāčāda. Tās šuj no melniem grizli lāčiem vai no brūnajiem, bet tad krāso melnā krāsā.
Bet lumpeņiem par dzīvnieku ādām pat domāt aizliegts, kur nu vēl lāčādām.
Nepatīk ādas? Varu pastāstīt par vaļu un delfīnu zveju ...
Saprotams, ja katrs lumpenis un baurs iedomās pa vienai lāčādai priekš tepiķa, dižciltīgajiem aptrūksies, tas tiesa!

Atbildēt

Kristaps Blaubergs

10.02.2017. 17:18

»

-

Tev kropli putniņ es no sirds novēlu ar savām asinīm aizrīties ! Nāves smaka nav atmazgājama ne ar kādiem šampūniem


Smiekligi ir tas,kādi te lieli draudetaji ir visi medniekiem,bet pat nenorada savu vardu,jo patiesība ir lieli nīkuļi un anonīmi tik bļaustas.

Atbildēt

viedi vārdi - kā kulaks uz acs

10.02.2017. 17:17

Par Latvijas mednieku poļitruku stulbumu lielāks ir tikai viņu melīgums un liekulība.
Pasvītrots, izcelts un izkliegts! - TIKAI VIŅU MELĪGUMS UN LIEKULĪBA!!!!!

Atbildēt

Paija - par "lapsu" u.c. zvēru somiņām

10.02.2017. 17:04

Nezinu, kā sauc to lielveikalu pie Mūkusalas apļa spice vai kā citādi, bet tur pirmajā stāvā atvērts liels Daiļrades veikals ar latviešu nacionālajiem rokdarbu dārgumiem.
Nemaz nezināju, ka latviešiem kā tradicionāls rokdarbs skaitās somiņas ar piešūtām jenotsuņa, lapsu u.c. mežadzīvnieku nodīrātām ādām - dzīvnieku galvām .
Somiņa ar lapsiņas galvu, somiņa ar jenotsuņa galvu utt. Lapsādas ar galvām, polārlapsas ar galvām utt.- "Daiļradē" tas notiek.
Nebrīnītos , ja kā latviešu tradicionālisma izpausme parādītos somiņas ar lūšu mazuļu vai lūšu galvām....

Atbildēt

nieva

10.02.2017. 16:48

Tas, ka raksta autors ēd ķirbi, nedod 100% pārliecību, ka viņš ir kanibāls. Bet ar pārliecību varu teikt, ka viņš ir nekrofīls, ar tieksmi uz rūpnieciski apstrādātu maitu.

Atbildēt

tam ha-aa

10.02.2017. 15:50

»

ha-aa

Ja man kāda sieviete pasaka, ka nav medniece .... tad tāda man vairs neeksistē


Acīmredzot esi gejsar samaitātu fantāziju. Ārstējies, dārgais.

Atbildēt

Ja maza mantiņa pašam

10.02.2017. 15:48

Tie mednieki ir infantilie vīrieši, kas dzīvē ir vārguļi, bet vareni pret neaizsargātu dzīvnieku ar ieroci rokā. Pie tam ne jau tāpēc, ka nebūtu paēdis, bet tāpēc, ka tā ir vienīgā vieta, kur var paņirgāties par citu ciešanām un nāvi...

Atbildēt

ha-aa

10.02.2017. 15:48

»

Smukā

Ja man kāds vīrietis pasaka, ka ir mednieks- tāds man vairs neeksistē. Pretīgi cilvēki


Ja man kāda sieviete pasaka, ka nav medniece .... tad tāda man vairs neeksistē!

Atbildēt

Smukā

10.02.2017. 15:45

Ja man kāds vīrietis pasaka, ka ir mednieks- tāds man vairs neeksistē. Pretīgi cilvēki.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.02.2017. 15:44

»

Masts

Interesanti vai Latvijas homofobiskajā sabiedrībā mednieki jau ir tik pat nīstami kā seksuālās minoritātes? Tik vien, ka ne vieni ne otri nīdējus tieši neietekmē


Kāda homofobiska sabiedrība? Ko tu tur izdomā. Rekur pedarasts par ministru mierīgi strādā. Naids sākas kad pedarastus mēģina nostādīt ģimenes līmenī vai pat vēl augstāk, kad mēģina sākt mācīt bērnus, ka būt par pedarastu ir goda lieta, ka tas ir normāli

Atbildēt

Masts

10.02.2017. 15:38

Interesanti vai Latvijas homofobiskajā sabiedrībā mednieki jau ir tik pat nīstami kā seksuālās minoritātes? Tik vien, ka ne vieni ne otri nīdējus tieši neietekmē.

Atbildēt

da

10.02.2017. 15:27

Paskatieties uz šo infantīlo seju.. kā bērnudārznieks.. mazos lūsēnus nošāvis.. varonis..

Atbildēt

-

10.02.2017. 15:25

»

Putniņš Jānis

Nu baigi drošais esi anononīms


Ne tev, kropli būs to mērīt !

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.02.2017. 14:50

»

Andris Zariņš

Foto, kā vienmēr , Mareks ir prasti nospēris no Medniekiem.lv portāla. Portāla, kas ir speciāli medniekiem izveidots resurs. Es taču nelienu vegānu saitos un negānos par salātu sagriešanu sevišķi nežēlīgā veidā un par neestētiskām sulā saspiestu burkānu foto??? Jāpiekrīt novērojumam, starp citu to pirmais...


Paga paga! Tas ir normāli lūšus salīdzināt ar salātiem??? Ar jums viss kārtībā?

Tas tik apliecina cik pareizi jautājums zemāk iekomentēja
"Mednieki ir cilvēki ar lielām mentālām problēmām. Tieksme slepkavot ir lāsts.Un tas nāk komplektā ar visiem citiem netikumiem -alkoholismu, izlaidību, korupciju un zagšanu. Personības degradācija."

Atbildēt

jautājums

10.02.2017. 13:56

»

:)

Tipisks latvieša komentārs...:D:D:D Ceru, ka esi zaudējis spēju vairoties anonīmais komentētāj.:D


Un kas tad jūs pēc tautības? kāpēc tāds naids pret latviešiem?
Tieksme pēc slepkavošanas pāri par visu?

Atbildēt

jautājums

10.02.2017. 13:54

»

Mārtiņš P.

Autors ar savu rakstu pierāda cik netolerants un nezinošs ir...diemžēl. Nesaprotu, kāds sakars ir darbavietai ar šāda tipa rakstu(?). Raksta autors izklausās, ka bērnībā ir spīdzināts....katrā ziņā žults sakrājusies pamatīga :D Jebkurā gadījumā - "akls viedoklis" vērsts tikai "vienā virzienā"....netolerants...


Nesaprotu, kāds sakars ir darbavietai ar šāda tipa rakstu(?)
-----------------------------
Tas daudz ko izskaidro-jo kurš tad mums konkrēti raksta normatīvos aktus, kas regulē medību jomu? Zemkopības ministrijas ierēdņi!
Analogi, ja bērnu aizsardzības likumus rakstītu pedofīli...savu slimīgo tieksmju apmierināšanas vajadzībām...

Atbildēt

:)

10.02.2017. 13:48

»

-

Tev kropli putniņ es no sirds novēlu ar savām asinīm aizrīties ! Nāves smaka nav atmazgājama ne ar kādiem šampūniem


Tipisks latvieša komentārs...:D:D:D Ceru, ka esi zaudējis spēju vairoties anonīmais komentētāj.:D

Atbildēt

Mārtiņš P.

10.02.2017. 13:46

Autors ar savu rakstu pierāda cik netolerants un nezinošs ir...diemžēl. Nesaprotu, kāds sakars ir darbavietai ar šāda tipa rakstu(?). Raksta autors izklausās, ka bērnībā ir spīdzināts....katrā ziņā žults sakrājusies pamatīga :D Jebkurā gadījumā - "akls viedoklis" vērsts tikai "vienā virzienā"....netolerants. Tāpat jau arī vietne, kur šādu rakstu publicē - par sevi daudz ko paskaidro....Laba antireklāma pietiek.com. Lūgums vismaz korekti atsaukties un izveidot atsauci uz manu fotogrāfiju - no kurienes esat to nozaguši.

Atbildēt

-

10.02.2017. 13:33

Tev kropli putniņ es no sirds novēlu ar savām asinīm aizrīties ! Nāves smaka nav atmazgājama ne ar kādiem šampūniem...

Atbildēt

tieši tā

10.02.2017. 13:28

cerams ar tiem kropliem beiktiem ar kāds kādreiz sellfijus taisīs.

Atbildēt

an

10.02.2017. 13:01

Vilkins-debilkins.

Atbildēt

hidžabs āmurgalvai

10.02.2017. 12:58

»

Mednieks

Kļūda - neviens mednieks nekļūst par pideru un neviena medniece par lezbu...


Vīrietis, kurš medī, bet nepīpē, nedzer, neatraugājas un skaļi nenopiržas, ir pasīvi-agresīva sieviete ar nederīgu olu pāri.
Mednieku kolektīvs gan nekas vairāk kā primitīvu primātu kolektīvs arī nav. Tu taču esi tik gļēvs, ka mežā baidies iet viens, tikai bariņā. Desmit divdesmit primāti ar mātītēm pret vienu lūsi. Kādreiz pamēģini viens pret desmit lūšiem. Un bez ieroča, jo arī to tu neesi izgudrojis, bet kāds cits. Diez vai tu spētu izgudrot pat āmuru. Pat mežacūka ir inteliģentāka par tevi un tavām primātu mātītēm.

Atbildēt

Lapas:    13   12   11   10   9   8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...