Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

varde

27.03.2017. 11:22

kādam uzkāpa uz varžacīm, jo nepieļāva izsaimniekot ES fondu naudu? smieklīgi, lapsa, smieklīgi...nezināju ka tu esi tik lēts!

Atbildēt

Ezis

26.03.2017. 09:10

Nevaru spriest ne par vienu rakstā minēto personāžu, taču nevienam nav jāveic, kaut kāda eksperta objektivitātes pārbaude. Nepieciešams tikai tas, ka cilvēks parakstās par to, ka būs objektīvs, vienlaikus izlasot, ko tas nozīmē un kādas sekas var būt, neievērojot objektivitātes apliecinājumu.
Vai tiešām jūs esat iedomājušies, ka CFLA būtu drošības policijas stilā jāpārbauda cilvēka objektivitāte? Ja tā, tad to var raksturot ar vārdu debilitāte.
Viss, par ko ir jāpārliecinās šajā sakarā, uzsākot projektu vērtēšanu - ka objektivitātes apliecinājums ir parakstīts.
No vienas puses - šāds objektivitātes apliecinājums cilvēkam ar pietiekamu tiesisko apziņu ir smieklīgs, jo tā ir pašsaprotama lieta.
Bet no otras puses - ir pietiekami daudz cilvēku, kas objektīvi nespēj saprast, kas ir labi un kas ir slikti, kas ir interešu konflikts, ko vispār nozīmē objektivitāte. Tādam cilvēkam liekas pašsaprotams tas, ka tā piesavināšanās, kas nav piesiets, ir normāla rīcība. Un par to liecina arī komentāri pie šī raksta.

Atbildēt

Viktors Pugo

25.03.2017. 12:26

Lieciet meitenes mierā. CFLA vēl nepieredzējusi iestāde, mācās. Nākošajā kārtā Kalninam liks parakstīties arī par kompetenci un lēmumi būs kompetenti.

Atbildēt

aija

25.03.2017. 11:43

»

Tu jau parakstījies?

ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ...


Valstī ļoti nozīmīga inovācija būtu, ja nepieciešamo zemi zem daudzdzīvokļu mājām izpirktu par ES naudām. Šie cilvēki ir cietuši no negodīgas valsts varas neizdarības, ļaujot privatizēt atsevišķi zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Jūs uzlabosiet šo cilvēku dzīvi, lojalitāti Latvijas valstij neizmantojot ASV tankus. Eiropa mūs saprastu, kādā murgainā valstī mums jādzīvo.

Atbildēt

Hm

25.03.2017. 00:20

Protams, ja pilnīgi godīgi pieietu šīs programmas nosacījumiem, tad tur labi ja 1-2 projektus būtu jāapstiprina. Bet nu tad cits jautājums - kāda jēga izdalīt veselus 60 miljonus EUR, ja ir skaidrs, ka tiešām inovatīvas tehnoloģijas pasaules līmenī mums nav lielu izredžu izstrādāt?

Un kāpēc tad vienkārši to naudu neizdalīt komersantiem, kuri grib iegādāties ražošanas iekārtas ar nelieliem uzlabojumiem? Nu lai saņem un ražo! Iespējams taču izvērtēt tā, lai netiktu cauri tiešam "kreisie" projekti. Bet ja vismaz 10 gadus strādājošs uzņēmums grib iegādāties ražošanas iekārtas - nu lai pērc!
Nu neiztērēs CFLA to atlikumu 40 vai cik miljonus, lepni raportēs FM un EM - ieekonomējam! Un kas? atgriezis ES budžetā - nu baigie malači! Un tad ES tā arī pateiks-bet kāda velna pēc jums vajag tos simtos miljonus, ja jums nav projektu uz dažiem desmitiem.
Par to laiku leiši, poļi un igauni sadalīs savu naudu un pēc 5 gadiem raudāsim - nu kāpēc viņiem ir ražošana, bet mums nav! Ak tie uzņēmēji slikti!

Atbildēt

Tu jau parakstījies?

24.03.2017. 20:40

»

Čupakabra

Bravo, lapsa! Par spēju modināt pūļa zemākos instinktus! Noteikti būs prēmija no saimniekiem


ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ
Zemes gabalam jābūt daudzdzīvokļu namu iedzīvotāju īpašumā, bet īpašnieks saņem līdzvērtīgu pēc lieluma zemes gabalu vai kompensāciju.
10'000
VĒLOS PARAKSTĪT
9'056
JAU PARAKSTĪJUŠI 9'056PALĪDZI SAVĀKT VĒL 944

Atbildēt

Čupakabra

24.03.2017. 14:49

Bravo, lapsa! Par spēju modināt pūļa zemākos instinktus! Noteikti būs prēmija no saimniekiem.

Atbildēt

Ekspert pāri visam

24.03.2017. 12:25

Ja Tiesu eksperts apzināti melo vai veic kaitniecīgas darbības, viņam draud kriminālatbildība.

K.Kalniņš bez sertifikātiem ēku konstrukciju projektēšanā vai būvkonstrukciju būvprojektu ekspertīzē, tātad bez pieredzes pats savā nozarē, nemaz nerunājot par citām specifiskām nozarēm.

Sekmes ieprogrammētas ar vērienu!

Atbildēt

Eksperts pāri visam

24.03.2017. 12:09

Ja eksperts saka, ka 3 ir 4, tad tā arī ir.

EM visā savā plaukumā.

Galvenais, ka ir tiesiski un atbilstoši likumam.

Atbildēt

FM degradācija

24.03.2017. 08:03

Tāda degradācija un tik briesmīga nekompetence kāda ir FM ... nekas tāds nav nekad redzēts.

Atbildēt

ss

24.03.2017. 06:31

Kādai murganai andelmaņu grupiņai neizdevās izšiverēt naudiņu.

Atbildēt

copy

24.03.2017. 00:29

ES fondi ir viena no tām jomām, kur uzraudzības nav vispār. Iesniedz tīrāko melu papīru kā pamatotu aprēķinu un viss aiziet griezdamies. Pati Reizniece nofenderēja satelīta naudu un nevienu tas neinteresēja, kamēr Augstskolas lektore nesāka uzdot jautājumus.

Atbildēt

KKK

23.03.2017. 23:33

Un Administratīvā tiesa, kas tad tai vainas - izskatīšana pēc gadiem 2-3, ātrs secinājums, ka naudas attiecīgajā programmā, protams, vairs nav, un iztiesātie konsultantu un juristu izdevumi kādu 5 K apmērā, kā no gaisa! Dzīvē jau visu nenosaka nauda, morālais gandarījums tomēr stādāms augstāk!

Atbildēt

KKK

23.03.2017. 23:25

Kungi, manuprāt neviens šeit nespēj ne tuvu novērtēt FM revolucionārās domas gigantu veikto atklājumu, šo universālo Nezinīša brīnumnūjiņu, Abrakadabra - brīnumlīdzekli, kas ļauj pārvērst jebkādu savārstījumu, putrojumu par OBJEKTĪVU PATIESĪBU. Tātad objektivitātes un konfidencialitātes apliecinājums - portāls uz universālu Apgaismību un īsteno Patiesību.

Atbildēt

vispār

23.03.2017. 22:01

»

oisuārs

PIETIEK vajag visu šito nosūtīt uz Eiropas Komisiju, sen bija laiks pārtraukt eirofondu bagarēšanu


PIETIEK cepās tieši par to, ka neļauj bagarēt eirofondus!

Atbildēt

ironiskais

23.03.2017. 21:16

ierēdniecības atrakstīšanās klasika - melns ir balts!:)

Atbildēt

Vai nenāk smiekli

23.03.2017. 21:10

Savukārt vadošās iestādes izdoto administratīvo aktu par apstrīdēto sadarbības iestādes lēmumu var pārsūdzēt, iesniedzot pieteikumu Administratīvās rajona tiesas attiecīgajā tiesu namā.
---------------------------------
Galu galā tiesneši būs tie galvenie eksperti, kuri novērtēs apstiprināt projektu vai nē. Vai te nav jāsmejas? Kaut ko tādu vajag taču izdomāt!

Atbildēt

oisuārs

23.03.2017. 21:03

PIETIEK vajag visu šito nosūtīt uz Eiropas Komisiju, sen bija laiks pārtraukt eirofondu bagarēšanu

Atbildēt

Aizsēdējusies siltā vietā:

23.03.2017. 20:01

2011.g. aug.- šobrīd
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktore, Finanšu ministrija
2011.g. jūn. - 2011.g. aug.
Direktora vietniece stratēģiskajos un finanšu jautājumos, Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore, Valsts aģentūra Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2007.g. jūn.- 2011.g. jūn.
Direktora vietniece programmu vadības jautājumos, Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore, Valsts aģentūra Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2005.g. okt.- 2007.g. jūn.
Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore, Valsts aģentūra Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2003.g. okt.- 2005.g. okt.
Projektu vadības un iepirkumu departamenta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu ieviešanas daļas vadītāja, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2003.g. janv.- 2003.g. okt.
Projektu vadības un iepirkumu departamenta Ne-investīciju daļas vadītāja, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2002.g. janv.- 2003.g. janv.
Projektu vadītāja Phare pārrobežu sadarbības projektiem, Centrālā finanšu un kontraktu vienība, Finanšu ministrija

Atbildēt

A.P.

23.03.2017. 19:55

Šis fragments no teksta tiek iekļauts "Latviešu idiotismu kolekcijā": "Finanšu ministrija vērš uzmanību, ka ir pārbaudījusi CFLA piesaistītā eksperta K.Kalniņa objektivitāti, konstatējot, ka K.Kalniņš ir parakstījis objektivitātes un konfidencialitātes apliecinājumu, kurā viņš apliecina savu objektivitāti konkrēto projektu iesniegumu vērtēšanā, kā arī apliecina neizpaust informāciju trešajām personām." Apsveicu valdību, Finanšu ministriju!

Atbildēt

ZZ$ neriskē,

23.03.2017. 19:50

viens eksperts, skaidri %:

"...ievērojot faktu, ka pēc skaita plašāka ekspertu piesaistīšana no konkrētu tautsaimniecības nozaru asociācijām vai biedrībām radītu paaugstinātu risku par piesaistīto ekspertu objektivitāti..."

Atbildēt

siska

23.03.2017. 19:36

Dana un Kalniņš katru gadu iebāž privātajās kabatās 1,5 miljonus Kosmosa zinātnes naudas. Neviens Eiropā par tādu Latvijas kosmosa kuģi neko nezina, bet nauda pazūd

Atbildēt

Znatoks

23.03.2017. 19:27

Kāds atvieglojumus- Kalniņš nokillojis tikai 11 projektus, nevis 12! Interesanti, kam tad FM prasa padomu šo pārsūdzību izvērtēšanā, kādiem citiem ekspertiem? Vai eksperti inovācijās ir FM ierēdņi?

Atbildēt

Eksperts

23.03.2017. 19:19

Un kas gatavoja šos komentārus? Vai tiem arī nav jāiesniedz deklarācijas?

Atbildēt

oisuārs

23.03.2017. 19:14

Kāpēc šis eksperts nav iesniedzis amatpersonas deklarāciju?? Un CFLA bābas arī nav iesniegušas par šo periodu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...