Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nianse

30.05.2019. 10:44

Sun Tzu ir tas pats, kas Suņdzi. Sun Tzu ir pēc senākās ķīniešu valodas transkripcijas sistēmas Wade-Giles. Mūsdienu pasaulē izmanto tikai piņjiņu un tas pats Sun Tzu ir pārtapis par Sun Zi (latviski Suņdzi)

Atbildēt

df

28.05.2019. 07:57

»


Dana Reizniece-Ozola nav nekāda profesore, pat ne docente

Atbildēt

Kāds

25.05.2019. 18:29

Kāds svars jēdzienam "doktora" grāds? Nekāds! Falsifikācija!

Atbildēt

Sākas

24.05.2019. 02:50

»

Vēl tas jobanais Dikļu pidarass Durka

nav nosists


atkal pidar-comas lapseņu anomālija?
Egmaŗ Sudedaj, izlaizi sev starp pakaļkājām kārtējo reizi lapseņpūžņa plānpŗātiņ!

Atbildēt

Vēl tas jobanais Dikļu pidarass Durka

23.05.2019. 20:22

»


nav nosists?

Atbildēt

Kāda valstiskuma atjaunošanas?

21.05.2019. 15:15

»

NLO

Kā tas nākas, ka nav pēdējā laikā pagājušas nevienas rektora vēlēšanas bez nelāgām kampaņām (arī ar pietiek.com atbalstu) pret iespējamiem konkurentiem - Maiju Kūli, pēc tam Intu Brikši. Vienlaikus - iespējams, visu (vai vismaz vairāku) LU rektoru vārdi, kas amatā stājušies pēc valstiskuma atjaunošanas...


Neko vēsturē nevar atjaunot! Uzdodot 4. maija republiku par 1918. gada republiku pilsoņiem liek ticēt un strādāt 4. maija komunistu, čekistu, cionistu un ebreju impērijas labā.

Lai to saprastu, ir vizmaz jāizlasa ebreju impērijas trīs dažādos standartus. Tad arī redzēsit, ka tieši saistībā ar šiem standartiem tiek realizēta cionistu politika Latvijā kopš 1991. gada. Toeši to atspoguļo savā grāmatā bij. Saeimas deputāts G. Valdmanis Starp dzirnakmeņiem. Daudziem šo ebreju standartu izpratne ir par grūtu, tad nav jābrīnās, ka esam tur, kur esam.
Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību, izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem, akcionāru kompāniju atbalstīšanu, nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus, citticībniekus, aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās, nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju, jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam, izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos, izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos, ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Tešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli.Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā, svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas, pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju, jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas, jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem, jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji, jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām, jānnodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", sabiedriskām aptaujām, valstu ekonomiku destabilizācija, krīžu radīšana, priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana, ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Pilsonis

21.05.2019. 14:58

Mūsu interesēs ir panākt maksimālu stingrību izglītības sistēmā. Mācīšanās ir smadzeņu trennēšana, tas pats kas sportistam trennēties. Mums ir izdevīgi, lai būtu tā, ka Skolotājs ir viena no svarīgākajām profesijām valstī ar lielāko atalgojumu. Skolotājs ir autoritāte skolnieku acīs utt.
Mūsu oponentiem ir izdevīgi, lai mūsu izglītības sistēma ir vārga, bez lielām prasībām , bez mājas darbiem, skolotāji saņem verga grašus. Jo dumjāki, jo vieglāk iekarot, vieglāk izmantot, tā ka nemaz to nemanām, pat neatpazīstam.

Atbildēt

Pilsonis

21.05.2019. 14:51

Atceros, es jau pie bakalaura aizstāvēšanas nebūtu pielaists bez atsaucēm, bet te doktors, ārprāts. Tak darba vadītājs neļautu virzīties uz aizstāvēšanu.
Būs brīvajā laikā japalasa tas darbs, jo tās hipotēzes arī izklausās dīvainas'. Kā gan var nebūt vajadzības operatīvi rīkoties atbilstoši stratēģijai
"pieaugot pārmaiņu intensitātei, palielinās nepieciešamība precīzi un regulāri saskaņot stratēģiskos un operatīvos plānus"

Atbildēt

NLO

21.05.2019. 14:33

Kā tas nākas, ka nav pēdējā laikā pagājušas nevienas rektora vēlēšanas bez nelāgām kampaņām (arī ar pietiek.com atbalstu) pret iespējamiem konkurentiem - Maiju Kūli, pēc tam Intu Brikši. Vienlaikus - iespējams, visu (vai vismaz vairāku) LU rektoru vārdi, kas amatā stājušies pēc valstiskuma atjaunošanas, ir atrodami bēdīgi slavenajos maisos.

Atbildēt

Kā jūs nesaprotat,

21.05.2019. 11:37

»

Ojārs

Kādam ļoti, ļoti nepatīk, ka Gundars Bērziņš ir ieņēmis "Olainfarm" Padomes priekšsēdētāja amatu. Pārējais ir tikai nenozīmīgs fona troksnis. Ja būtu kādas problēmas ar disertāciju, tad tās būtu aktualizētas drīz pēc tās aizstāvēšanas. Patiesais iemesls, kāpēc tās šobrīd - pēc vairākiem gadiem, tiek...


ka tā ir sistēma, kas sistēmiski grauj visas LV nozares. To lohu ar promomcijas darbu izlaida cauri tāpēc, lai pret viņu nākotnē būtu kompromāts un viņš būtu vadāms. Savējie viņu izvirza, to visu zinot, savējie apstiprinās un vadīs uz "pareiziem" lēmumiem un "pareizu" vadību. Viņš ir "savējais" no "savējiem" - paskatieties tai glumajā ģīmī! Ar tādiem"halturščikiem" pilnas LV augstskolu vadības un tie godīgie var ieskrieties. No tiem godīgajiem un talantīgajiem šie plebeji pat zog idejas un hipotēzes un virzās pa karjeras kāpnēm, vai samuhļī tādas hipotēzes, kura, izmantojot aptaujas metodes, jau zināmas kā pierādītas, bet secinājumus jau sen sabiedrība pati izdarījusi.

Reiz konkrēti izstrādāju kādu bakalaura darbu, to pēkšņi nobremzēja, apturēja un hipotēzi atdeva kādam kāda doktora darbam. Man paziņoja, ka to bipotēzi jau izstrādā. Tas bija Jūras akadēmijā.

Atbildēt

nihilists

21.05.2019. 11:03

»

A.P.

Latvijas lielisko zinātni izdevās sagraut ļoti ātri. Tas galvenokārt notika tāpēc, ka ZA institūtu vērtīgākie kadri atstāja Latviju, un ZA nonāca ne to morāli cēlāko un intelektuāli spējīgāko latviešu rokās, kuri nekavējoties par "akadēmiķiem" iesvētīja "politiķus", vietējos un trimdas primitīvos karjeristus...


Nekā nebija. Izcilo "Latvijas zinātni" pamatos sagrāva tas, ka izjuka PSRS, un izzuda tās kara resora finansējums, kas bija pētījumu materiālā bāze 90% "Latvijas institūtu".Tālākā nelaime sākās tad, kad vairs "izcilie speciālisti" vairs nevarēja izbraukt uz ārzemēm, kur varētu šo to, kā smalki teiktu, noskatīties no laba, ko tie īsti dara? Tad vēl kāds, kas neskaidri aptvēra situāciju, uzaicināja uz Latviju Dānijas zinātnieku ekspertīzi cerībā tikt vaļā no visiem "trusīša radiem un draugiem", bet rezultātā bija spiesti aiziet paši.

Atbildēt

autoram

21.05.2019. 09:38

Kāpēc tikai tagad (!) šīs nepilnības tiek celtas gaismā?

Atbildēt

Ojārs

21.05.2019. 09:16

Kādam ļoti, ļoti nepatīk, ka Gundars Bērziņš ir ieņēmis "Olainfarm" Padomes priekšsēdētāja amatu. Pārējais ir tikai nenozīmīgs fona troksnis. Ja būtu kādas problēmas ar disertāciju, tad tās būtu aktualizētas drīz pēc tās aizstāvēšanas. Patiesais iemesls, kāpēc tās šobrīd - pēc vairākiem gadiem, tiek apspriestas ir Bērziņa kunga jauniegūtais amats AS "Olainfarm". Piespēlēt disertācijas tēmai nozīmē atbalstu tiem, kuri ir zaudējuši cīņā par ietekmi šajā uzņēmumā.

Atbildēt

Olafs

21.05.2019. 00:28

Protams, ieturēt nostāju ka sit nevainīgo un pieprasa atbildes, jo tiešām smags goda un ētikas jautājums? labprat dzirdētu konkrētas atbildes uz Online kazino un osho atsaucu izvēli?

Atbildēt

jurisdikcija 2

21.05.2019. 00:05

profesoram ar steigu ir nonemams grads, amati un iespejas kandidet uz rektora amatu! lai tacu strada olainfarm laba!

Atbildēt

jurisdikcija

21.05.2019. 00:04

Sākumā ļauj vadošu amatu ieņemt personai bez doktora zinātniskā grāda, tad ļauj aizstāvēt makulatūru kā promocijas darbu, par ko piešķir doktora zinātnisko grādu, tad uztic vairāku zinātnes nozaru studiju, pētniecības un publikāciju organizāciju un, visbeidzot, atzīst par profesoru, ko uzskata par savā nozarē starptautiski atzītu speciālistu, kas “veic mūsdienu līmenim atbilstošu zinātniskās pētniecības jaunrades darbu un nodrošina augstas kvalitātes studijas attiecīgajā zinātnes vai mākslas apakšnozarē” Augstskola likuma 28. pants. Tagad persona par makulatūras tiesu grasās kļūt par universitātes “augstāko amatpersonu” - Augstskolu likuma 17. panta pirmā daļa.

Atbildēt

Pf

20.05.2019. 21:51

Netiek pie mums novērtēti cilvēki. Nu netiek. Tik veikls kombinators un kompilators, tik izcila karjera ne mirkli savu kabatu nepiemirstot- nu kā tādu var nenovērtēt. Par Zinātņu akadēmijas prezidentu vajag virzīt! Bet pirms taču valstgs prezidenta vakance vēl ir- nu tad tur. Vai tad tie politiķi nespēj atpazīt un novērtēt? Nacionāļi un ZZS- tie vismaz naudu sajustu un darbā; iekārtošanas iespējas - nu izvirziet taču, nevajag kautrēties un sabalsojiet reiz pareizi!

Atbildēt

Žulis

20.05.2019. 20:41

»

Žulis

Ļoti labs, interesants, ar trāpīgu ironiju bagātināts raksts. Sen jau ir pienācis laiks pacelt priekškaru uz šo trulās godkāres, amatu kāres un draugu būšanas manifestāciju, kas ir cauraudusi un degradē visas jomas mūsu valstī


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli, čekas pakalpiņu fanāt, kuces bērns ar iepuvušiem zobiem smirdīgajā rīklē! Bļeģ! Atkal tas pidars manu niku nopisa!

Atbildēt

Žulis

20.05.2019. 20:34

Ļoti labs, interesants, ar trāpīgu ironiju bagātināts raksts. Sen jau ir pienācis laiks pacelt priekškaru uz šo trulās godkāres, amatu kāres un draugu būšanas manifestāciju, kas ir cauraudusi un degradē visas jomas mūsu valstī.

Atbildēt

ar un ecē

20.05.2019. 19:39

te par kaut kādām atsaucēm - vai tad tas lielā zinātnē vispār vajag? Ņūtonam nebija nevienas atsauces diertācija par smalko gaisu. Kā var neredzēt zinātnieku pēc vaiga, actiņām un izcilo domu. Neprot jau tie pāķi zinātyni izvērtēt - uz Nobela prēmiju Gundaru Bērziņu, vismaz uz to Nobeli vajag. Latvija var!

Atbildēt

Arnolds

20.05.2019. 19:25

Te mazliet vairāk par autori:
https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Jeļena_Blavatska

Atbildēt

par prezidentu

20.05.2019. 18:23

Te laikam kāds Nezonišu saiets. Biedri nesaskata izcilību un talantu, spējas zinātni bīdīt. Tikai Zinātņu akademija savā viedumā atklāja, ka nekavejoties jāpiešķir ZA korespondētājlocekļa statuss un tļiņ jau arī akadēmiķi gatavo Nu kā var nesolīt, ja zinātne tikai augsta? Nu un, ja nav atsauču? Labāk, lai kritiķi te arī paliek, jo citādi saturu vētīs un te jāsarksts būs skolēnu zinātnisko darbu vadītājām... Nesaprot biedri, ka vajag disertāciju un profesoru, vajag aadēmiķi un - ar ko tad sliktāks par citiem valsts prezidenta kandidātiem? Pēc acīm tacu redz- īsts prezidents!

Atbildēt

Vēsture

20.05.2019. 17:11

Viens teikums, droši vien labi iecerēts, bet ir sanācis greizs. Ceru, ka nezināšanas pēc.

"Jādomā, ka neviens pie pilna prāta esošs akadēmisks cilvēks vairs neapgalvos, ka, teiksim, Vilis Samsons, Jānis Zutis vai Jānis Dzintars ir vēsturnieki un vēstures doktori."

Viens no nosauktajiem biedriem bija zinātnieks un vēsturnieks šā vārdaakadēmiskajā izpratnē. Jānis Zutis. Saprotu visus nevēsturniekus, kas spriež pēc biogrāfijas, kas Zutim izskatās tieši tāda, lai viņš būtu kaut kāda staļinisma kreatūra, atsūtīta uz šejieni Latvijas vēstures kropļošanai līdzīgi citām staļinisma kreatūrām. Nē, nebija. Izņēmums, kas apstiprina likumu. Jā, okupācijas režīma prasību un ideoloģijas ierobežots, bet tāpēc nekļuva ne par vēstures falsifikatoru, ne prastu meli. Zuša darbi ir vērtīgi un vēsturniekiem lasāmi, to atzina arī trimdas latviešu vēsturnieki, kas Zuti izcēla bezmaz kā vienīgo no PSRS atbraukušo latvieti, kas ir zinātnieka vārda cienīgs.
Par pārējiem nosauktajiem - pilnīga taisnība. Nav pieminēšanas vērti, vismaz ne zinātnes sakarā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...