Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ventspilnieks

22.10.2012. 20:13

Raksts labs! Jautājums vai tagad arī pārējie atbildēs vai tomēr tālāk klusēs?

Atbildēt

KGB

[R] 22.10.2012. 11:12

>> tuziks>ex-seržantam 22.10.2012. 10:00
Tuziks, laikam grūti iedomāties vēl kādu republiku, kur ir tik stulbi vēlētāji kā Latvijā :D! Kaut kur brālīgajā Āfrikā laikam. Paskaties - 22 gadus tupi drātē tautu un tie skries balsot par par tiem pašiem, kuri tik mauc nodokļus kosmosā. 70-80% ir zombējamās gaļas, tas jau ir pierādāms ;)!
Ja par Hūti, tad nu tur ilgi ļembasts gāja, gribēja gan krievi gan amerikāņi to beņķi viņam zem kājām izspert, bet noturējās Aivars savā ķeniņkrēslā. Ventspils nav atpalikusi pilsēta,par to visu cieņu Ventspilij, bet visus laurus piedēvāt Lembim ir pārdroši.

Atbildēt

reāliste

22.10.2012. 11:11

Pēdējā laikā vairs nevaru iedot nevienu plusu, tikai mīnusus Dombrovskim. Laikam jau galvā tikai sapnis par Eiroparlamentu.
Kāpēc netiek atbalstīts ministrs, kurš grib izdarīt loģisku un tautai vitāli svarīgu darbu - atbrīvot no mafijas pinekļiem.
Diemžēl, par šo cilvēku vairs nebalsošu.
Es saprotu, ka komunists, Lemberga stipendiāts Brigmanis nepiekrīt atbrīvošanai, jo viņš tik daudz no Lemberga ir saņēmis, ka būs jāatstrādā visu atlikušo dzīvi...., bet Dombrovska darbības man nav izprotamas

Atbildēt

tuziks

22.10.2012. 10:52

Dārgie Lemberga aptaisītāji, savediet kārtībā Latviju, lai salīdzinot ar to Ventspils būtu kā miskaste, bet pašlaik ir otrādi, tad arī Lemberga jautājums atrisināsies pats no sevis, neviens viņu vairs domē neievēlēs ,atkritīs tiesu darbi un kompensāciju maksājumi, bet tā kā to neviens nevēlas darīt, tad turiet muti!

Atbildēt

haralds

[R] 22.10.2012. 10:27

es arī nedaudz samulsu, kad izlasīju, ka Brigmanis aicina Vetspils domi atlaist ministru Sprūdžu.
nez par ko Brigmanis neaicina Ustkjkamenočļenskas vai Muhosranskas domi atlaist Baraku Obamu.

Atbildēt

tante

22.10.2012. 10:14

Arī man Dombrovskis vienmēr licies normālākais premjers, par kuru esmu arī vienmēr balsojusi. Ir bijuši jau neseni gadījumi, kad Dombrovskis ir parādījis zināmu "mīstčaulību". Ja arī šoreiz - Lemberga lietā viņš neiztaisnos MUGURU LĪDZ GALAM, tad vairums viņa vēlētāju vairs viņu nesapratīs...

Atbildēt

tuziks>ex-seržantam

22.10.2012. 09:00

Ja pamuļķim strīdā trūkst pamatotu argumentu, viņš sāk apsaukāties un norāda uz ponenta fiziskajiem trūkumiem, šajā gadījumā uz vāju latviešu valodas pareizrakstību! Bet vēlētāju izvēli atspēkot nevar, tauta nav dumja un to tik vienkārši nevar nozombēt ,to pierāda arī mūsu vēsture, poltiskajā kapsētā ir plaši pārstāvēti politiķi un viņu partijas, bet šajā stāstā interesants ir viens gadījums, Lembergs jau vairāk nekā 20 gadus saglabā savu vēlētāju uzticību, neskatoties uz milzīgajiem mēslu kalniem, kas viņam uzgāzti uz galvas, tas viss liek aizdomāties,ka lūzeri grib nokost patiešām spējīgu vadītāju!

Atbildēt

Ex-seržants> IKA

22.10.2012. 08:10

Ja nesaproti par ko runa, tad ko lien ?

Atbildēt

IKA

22.10.2012. 08:02

Nesapratu par ko disputs? Kā maizīti ēd ex-seržants?

Atbildēt

Ex-seržants

22.10.2012. 07:29

Zīmīgi, kas patlaban ar putām uz lūpam uzbrūk Sprudžam- Brigmanis, Kučinskis, Liepnieks, Zaķis.
Ja ar pirmiem trim viss skaidrs, tad te citāts no Zaķa teiktā-
"Es līdz pat šim brīdim neesmu saņēmis plašāku skaidrojumu, kā ir iespējams atstādināt no amata cilvēku, kas ar tiesas lēmumu šo amatu vairs neieņem. Man ir tieši tāda pati neizpratne, kāda iepriekš bija Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim (V), - vienreiz jau atstādināts, tagad atstādināt otrreiz? Nesaprotami," secināja Zaķis.
-------------------------
vel viens apmulsušais, kas neatšķir "aizliegts pildīt pienākumus" no "atstādinats".
> tuzikam. Ja jau tu,čmo, piesauci Dievu, tad būtu jāzin ka šis vards rakstāms ar lielo burtu,

Atbildēt

tuziks

22.10.2012. 04:26

Šajā gadījumā nu nekādi nevar piekrist ne ex-seržantam ,ne Sprūdžam, ko viņi faktiski mums grib pateikt, ka ventspilnieki ir stulbi, ja viņi regulāri balso par Lembergu, patiesībā tauta ļoti labi saprot kas ir kas, un šitie pērkamie zombētāji, var pastāvēt pie ratiem! Ne par velti saka, tautas balss ir dieva balss!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

22.10.2012. 00:35

*******************************
... Ontūnam pavisam, tā teikt, svaigs skatījums uz aktuālu tēmu ...

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 22.10.2012. 00:31


Mediju ziņa (2012. gada 19. oktobris): Šīs valsts pašreizējais "vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs" E. Sprūdžs ( RP jeb "ZOO-voldiņa krustneši" ) esot publiski "paziņojis, ka ir nolēmis no amata atstādināt Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu ( eks-PSKP, LunV / ZZS jeb "hūtes naftaspāķi" ), vienlaikus arī atklājot, ka par šādu rīcību ir izšķīries pēc Lemberga atbilžu saņemšanas uz viņam iepriekš nosūtīto ministra (Sprūdža) pieprasījumu, kā arī pavēstot, ka ilgāk vērtēt Lemberga jautājumu vairs nav jēgas, jo ministrijai (VARAM) ir svarīgāki jautājumi, ar kuriem nodarboties, turklāt no ministrijas puses ir apkopota pietiekami spēcīga un nozīmīga juridiska argumentācija, lai Lembergu varētu atstādināt no mēra amata". Savukārt, Ventspils pilsētas pašvaldības "tautas kalps" un "domes priekšsēdētāja 1. vietnieks infrastruktūras jautājumos" J. Vītoliņš esot publiski "atkārtoti uzsvēris, ka plašsaziņas masu informācijas līdzekļos izplatītais paziņojums par Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja A. Lemberga atstādināšanu no amata "rāda un demonstratīvi apliecina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra E. Sprūdža nekompetenci un neprofesionalitāti"...
-----

"Muļķu Zemes "valstī" = "sēras"..."
( "tekošā momenta atreferējums" = iz "O.M.© arChīva" )

Muļķu Zemē - "trakas lietas":
Patriecis no SILES vietas,
Pundurvepri "kaut kāds zeņķis",
"Hūtes" faniem = (to)tāls kreņķis:

"Kurš šo "valsti" smagi drāzīs,
Šmauks un laupīs, ķešās bāzīs,
Čakarēs un cirps pa pliko ~
"Trubaskrāniņš" = 'uzmests', tikko!!!

Kurš vairs "hūtes" zombijfaniem,
Ļaus pie SILES rīt, kā traniem,
Paliekas no treknās putras ~
"Šefu" drāž pēc "Kamasutras"?!?

Kurš no "komuņagām" veciem,
Riskēs celt uz ("bauru") pleciem,
To, ko Lemburģijas miestā,
"Trubas partorgs" 'laida sviestā'???

Kurš dos pavēles, pa cieto,
Sulaiņiem, kas bariem spieto,
Tur, kur Kungs (šiem) 'noliek kluci' ~
"Fīrers" peld pa (savu) šmuci!!!

Kurš pār "glupo pūli" valdīs,
Kurš dēļ sū#iem "matus skaldīs",
Kurš kā rūnīts teļš maus (ganos),
Kurš par Muļķu Zemi fanos?!?!?..."
...
Sēru 'muzōns' dārd pa skaļo,
Sēru kroņos skujas zaļo ~
Muļķu Zemes "valstī" = "sēras":
Sīkpirdim pa... (ķēķi) spēra...

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Dainuvīte Ex-seržants (literārs pseidonīms)

22.10.2012. 00:03

Vai tev pašam jau nav jāsmejas par šo mantru-"smagos noziegumos apsūdzētais " ,varbūt, pārmaiņas pēc ,var pamēģināt citu-"daudzos noziegumos nepatiesi apsūdzētais un attaisnotais " .Citādi var iznākt kā vienai kundzītei,kura visur karināja "Damokla zobenus ",bet tie kā nekrīt ,tā nekrīt.

Atbildēt

vanja

21.10.2012. 21:32

Izlasīju rakstu! Tad vismaz pasakiet kada būtu mana tālakā rīcība? Vai pensija man tiks paaugstināta? Vai berniem un mazberniem būs darbs Latgalē?

Atbildēt

Ex-seržants>Janka

21.10.2012. 16:57

Nevienu neatcerēsies, nav par ko. Iespējams, ka vajadzīgi kādi īpasi vēsturiski satricinājumi , lai līderi parādītos. Bet tā jau cita tēma, no filozofisko pārdomu sērijas. Par pušiem no VL gan nepiekrītu, kaut arī neatbalstu pilnībā viņu uzskatus- salā nostavēt pusplikiem 40 min protesta akcijā- to var novērtēt. Arī citās lietās ir parādījuši mugurkaulu atšķirībā no Vienotības intrigantiem. Protams, ka priekš līdera tas ir par maz.

Atbildēt

Janka Ex-serzantam

21.10.2012. 15:41

Žēl ka tev arī ar humora izjūtu ne viss ir kārtībā, bet par to pieminēšanu tev gan nav taisnība - ko tad tavuprāt pēc 20 gadiem pieminēs, ja ne Šķēli un Lembergu, taču ne jau nu bailuli-mīkstpēdiņu Dombrovski, sīko ierāvēju Zatleru, vai to bariņu nacionāļu, kas nodod tēvzemi cīnoties par vietu pie siles...

Atbildēt

Ex-seržants> Janka

21.10.2012. 14:33

Klau, laikam tava militārā karjera izgāzās tāpēc, ka tev nepatīk īsti, spējīgi veči - tādi kā Napoleons, Lembergs un Šķēle.
------------------
Paldies Janka, sen nebiju tā norēcies. Napoleons!
Kurš no teim diviem s...? Francijas imperotarom, Janka, primarais nebija kabatu piestūkēt. Ej ka Janka atkārto vidusskolas vēstures kursu. Tos divus s... pēc gadiem 20 nepieminēs neviens ne ar sliktu, ne ar labu vārdu. Tici man, Janka.

Atbildēt

CX

21.10.2012. 13:41


Kā tikt vaļā no Dombrovska ?

Varbūt tiešām ES varētu tupēt ???

Te IR SAČAKARĒJIS VISU KAS VIEN IESPĒJAMS ....

Tur ir lielāki darbības lauki

Atbildēt

Zigis

21.10.2012. 11:36

Kaimiņonkulis savu sievu arī sauc par seržantu- tas tā no atmiņu pūra par armijas laikiem. Bijis tāds , ne diez cik gudrs, bet ar skaļu balsi un varu apveltīts,kuram visās lietās vienmēr bijusi taisnība un pēdējais vārds.

Atbildēt

viedoklis

21.10.2012. 11:32

es arī mulstu pie situācijas, kad kāds ļoti slavē dombrovski, bet vienlaicīgi TVnetā šodien izlasu par divu bērnu māti, kas mūsu valsī knapi var pabarot savus bērnus un tas nav sliktakais gadījums, kā viņa atzīst. Vai tas ir veiksmes staasts?

Atbildēt

oligarhu pakalpotāji-tiesikotāji?

21.10.2012. 11:26

Edge 20.10.2012. 19:18
-----
visu nelasīju, bet to, ko izlasīju - secinu - baigais plaģiāts,
kas tās runas raksta? dravnieks?

Atbildēt

KGB

[R] 21.10.2012. 10:59

Par to, ka tas ir dīvaini, ir sava daļa taisnības un naivisms arīdzan.
Par tiem aģentiem un diskreditēšanu. Bet tas viss jau notiek + nekādus te neko nevajag fantazēt par spiegu spēlēm, vienkārši ieliec īsto tuparilli latvietīti svarīgā amatā un viņš visu sagraus no iekšienes. Dzīvē šitas ir 110% pierādījies :D!

Atbildēt

bingo

21.10.2012. 10:28

šito portālu var mierīgi pārdēvēt par "sovetskaja Latvija" lapsēna redakcija

Atbildēt

Janka Ex-serzantam

21.10.2012. 09:47

Klau, laikam tava militārā karjera izgāzās tāpēc, ka tev nepatīk īsti, spējīgi veči - tādi kā Napoleons, Lembergs un Šķēle.

Atbildēt

kautrīgais

21.10.2012. 08:49

Laikam jau premjera specdienesti lasīt nemāk. Jebkurā rakstiņā ir skaidri un gaiši rakstīts - pilsētas mērs lembergs. Protams, premjera rīcība ir neadekvāta.Sen vajadzēja Sprūdžu un iepriekšējos atbildīgos ministrus saukt uz tepiķa un teikt, kas , te notiek, atstādīnāta amatpersona pilda amata pienākumus un ierosināt izmaiņas krimināllikumā par patvarīgu tiešu vai netiešu varas uzupurēšanu.Ar tādu pabargu sodu par valsts tiesiskās sistēmas pamatu graušanu ( gadus 10).
Un, ja kādi likumi traucē to ievērošanai, nav manītas Dombrovska aktivitātes ko labot.Mainies uz augšu.

Atbildēt

Autors> defo

21.10.2012. 07:55

Autoram tas varētu būt piedodams (par seržantu nav varējis augstāk uzdienēt), bet premjeram tak vajadzētu atšķirt.

Atbildēt

defo

20.10.2012. 23:09

autors, kuram labāk piestāvētu kļička "labvēlis", nav pamanījis, ka lembim tika liegts pildīt dažus pienākumus, bet viņš nav un nebija atlaists no darba.

Atbildēt

viedoklis

20.10.2012. 21:01

1. Dombrovskis un Valsts prezidents izlikās neredzom, ks Lembergs joprojām pilda pašvaldības vadītāja amatu. Veselu gadu (!) to neredzēja arī Sisis Vijoļkāja. Rietumu pasaulē kaut kas tāds grūti būtu iedomājams.
2. Taču Sisim savu rīcību vajadzēja saskaņot ar koalīcijas partneriem un noformēt L.atstādināšanu juridiski korekti.Pretējā gadījumā šis valsts izlaupītājs L.atkal varēs brēkt, ka vēl vienu procesu tiesā uzvarējis.

Atbildēt

Bite

20.10.2012. 20:56

Augam. Saturīgi.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 20.10.2012. 20:40


Mediju ziņa: Politekonomisko interešu grupējuma "jaunais laiks" (JL jeb "aunu laiks") virzītais premjera amata kandidāts V. Dombrovskis (JL) esot paziņojis, ka "savu koalīciju plāno veidot no sava pārstāvētā JL", tajā skaitā - nomainot bēdīgi slaveno "nasing spešal" finanšu ministru A. Slakteri (TP jeb "kurmjuTēta taukmūļi") ar savu partijas biedru E. Repši (JL), kā arī aicināšot "iekļauties" jaunajā valdībā "pilsoniskās savienības" (PS), "tautas partijas" (TP), "zaļo un zemnieku savienības" (ZZS jeb "hūtes naftaspāķi") un apvienības "tēvzemei un brīvībai/lnnk" (TB/LNNK jeb "tūdaliņi/psatalnieki") politekonomisko interešu grupējumu pārstāvjus. *Dombrovskis "neslēpa, ka zem lielas jautājuma zīmes būtu arī LPP/LC dalība koalīcijā", jo JL esot "apņēmies neņemt valdībā ministrus, kas izraisa sevišķi negatīvu sabiedrības reakciju"*, proti, finanšu ministru A. Slakteri (TP) un satiksmes ministru A. Šleseru (LPP/LC jeb "buldozera svētceļnieki"). Tāpat Dombrovska vadītajā valdībā netikšot "pieaicināts" politgrupējums "saskaņas centrs" (SC jeb "kremļa kuranti"). "Savukārt - pats JL kategoriski nav gatavs pievienoties tādai koalīcijai, kurā būtu tikai četras vecās koalīcijas partijas un JL, jo tādā gadījumā kontrolpakete būtu vecajai koalīcijai", esot apgalvojis Dombrovskis...
-----

"Lai citi 'sugas biedri' "mācās"!!!..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 26.02.2009., Nr.5. )

Pauž "Vinnijs Pūks", kā 'formēs SILI':
(Kopš MZ "partorgs" šo uz Pili,
Ir 'pasvilpis' un "nominējis" ~
Jau esot šo / to 'funktierējis'):

"Vispirms - kāds pāris veco 'krēku',
Dēļ kuriem "vaukšķi" 'taisa brēku',
Pa "vilka pasei" 'dabūs zobos' ~
Man 'čomi prasās šamo robos'.

Tad - visus sīkos rukšķus / aunus,
Gan "frankenšteinu" polit-klaunus,
Gan "naciķus" pie SILES "lūgšu" ~
Šos varas 'sū#u vāģos jūgšu'.

Bet "kreisie" - var 'pie ratiem stāvēt',
Un, kā jau ierasts - "airus žāvēt":
Man 'nafig' stress 'pēc pilnas fāzes',
Uz "rasu nesaskaņu" bāzes?!!..."

Ar "krustiņlempjiem" - būs 'pa ceļam':
Ja vienam glupam 'ZOO-teļam',
Nav viss, ko prasīs, 'jāliek priekšā' ~
VĒL maz šim "tiesiskuma" 'iekšā(s)'.

Pēc balsīm skaitot - neiztikšu,
Bez "hūtespāķiem": dažus likšu,
Iekš "godabeņķiem pelnīt maizi" ~
Lai 'netaisa zem SILES... (šaizi)'!

Bet - "kontrolpaketi" no rokām,
Gan nedrīkst 'nafig laist': ar mokām,
No "partkoma" to 'izdīkt' nācās ~
Lai citi 'sugas biedri' "mācās"!!!..."
...
Par "plebejiem" un "valsti" prātot,
Var tad, kad pabeigs SILI "kārtot" ~
Tam laiks vēl pietiks, 'pilnā mērā',
Kaut - "shēma" 'iet uz grunti zvērā'...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

to Ex-serzantam

20.10.2012. 18:55

Loti labs raksts !!!!!!!! Tagad ir skaidrs kadel musu "saulvedis Dombrovskis" tik loti mulst ... TUR TACU TA VINA GIMENES DRAUDZENE BUKANE SEZ SILTA VIETINA .... gan jau kaut kas
"atlec" ja tik loti "jamulst" un ja pat Hute ir saskatijis saja dama pozitivas ipasibas ....
KAUNIES, DOMBROVSKI !!!!! ES ARI DOMASU KADA VEIDA VISLABAK BRISELE TEVI PARADIT TAVU ISTO SEJU, protams,
tikai no "POZITIVAS PUSES"...

Atbildēt

Edge

20.10.2012. 18:18

Purple rain> - Visi neliek, dažs labs ''feldmaršals'' uzvedas 'klusāk par vēju, zemāk par zāli'. Pameklēju Tieslietu ministrijas mājas lapā informāciju par 'lembergs' un 'sprūdžs' - Meklēšanas rezultāti: Nekas nav atrasts.
Runas garas, ''felmaršaliem'', bet darbus vienam pašam Sprūdža kungam jāveic:
Tieslietu ministra Jāņa Bordāna runa konferencē "Tiesību aktu kvalitāte un tās nozīme mūsdienu tiesiskajā telpā"
http://www.tm.gov.lv/lv/jaunumi/raksti_runas.html

Atbildēt

Purple rain

20.10.2012. 17:45

katra valsti ir Godfather...ari mums tads ir,piedevam vinam patik prozhektoru gaisma un vel tauta ari mil...PALASIET komentarus par Sprudzu,ka gandriz visi vinu "noliek"...kaut izdarijis LOTI butisku soli...

Atbildēt

>mulsoņām

20.10.2012. 16:12

ja, nekļūdos, tad Latvānijas Republika ir pieskaitāma demokrātiskām valstīm kur spēkā ir nevainīguma (nevainības)...:)) prezumcija. Ja jau tik ļoti gribas kādu padarīt par visu neveixmju un pārrēķinu cēloni, tad vajadzētu vismaz sagaidīt notiesājošu spriedumu :))
p.s. Ļ.cien. autoram: nevajaga mulst, bet piestrādāt pie jaunu debiliķu paaudzes radīšanas, kuru intelektu varētu izmērīt sprūdžos..:))

Atbildēt

Valdis

20.10.2012. 15:16

Kā, bez budžeta un fiskālās disciplīnas ir vēl kaut kas??? Esmu apmulsis...

Atbildēt

Guntis

20.10.2012. 15:04

Šeit tiešām būtu interesanti dzirdēt Vienotības kā partijas viedokli par šiem notikumiem.

Atbildēt

lee

20.10.2012. 15:00

dombrovskis ---mīzējs !!

Atbildēt

roins

20.10.2012. 14:50

Īstenībā jau tas bija Dombrovska uzdevums, izmest visus kukuļņēmējus un zagļus ārā. Ja nē, tad ko viņš vispār saprot par savu uzdevumu? Sēdēt citiem uz kakla un saspringti rēķināt, cik no kura var noslaukt?

Atbildēt

Paldies!

20.10.2012. 13:48

Teicams raksts!

Atbildēt

Kurzemnieks

20.10.2012. 13:30

Lembergs Latvijas Alkapone.

Atbildēt

Janeks

20.10.2012. 12:51

Lai arī atbalstu Vienotību un man simpatizē Dombrovskis kā premjers,bet tomēr pilnīgi japiekrīt raksta autoram. Šoreiz Dombrovskis būs nedaudz nošavis greizi,nepaužot stingru atbalstu Sprūdžam

Atbildēt

iedzīvotāja

20.10.2012. 12:38

Labs raksts , tas būtu atbalsts Sprūdžam !

Atbildēt

man

20.10.2012. 12:11

ir 100% jāpiekrīt autoram! Vēl jau varētu uzskaitīt entās lietas, kur Dombrovskis jautājumā par Lembergu ir tikai [email protected] Skaidrs, ka Vienotība sevi ir degradējusi gan Zaķa, u.c., gan arī šādu premjera izteikumu dēļ! Jāatceras, ka Ventspils Brīvostas valdē ir Dombrovskim ne jau gluži svešā Bukāne, par kuru , savukārt, Lembergs ir izteicies visnotaļ pozitīvi, u.t.t MAN IR KAUNS PAR PREMJERU-TĀ VIETĀ, LAI ATBALSTĪTU MINISTRU, IZSAKĀS DIVDOMĪGI UN MULST! Pēdējais laiks pārvarēt mulsumu un attīrīt valsti no visādiem aivarveidīgajiem (bez personas koda). Lai lielais darbs ietu uz priekšu, arī Dombrovskim roka ir jāpieliek!

Atbildēt

to Ex-seržants (literārs pseidonīms)

20.10.2012. 12:01

Nē, man jaunais draugs. Es uzmanīgi izlasīju visu tavu gara darbu. Secinājums - esi naivists! Starp citu, esi ievērojis, ka šī "tiesiskuma koalīcija" ir naska uz atlaišanu. Galvenais, lai savējās "blondīnes" varētu iefektēt vietā.

Atbildēt

Aivars

20.10.2012. 11:39

Ļoti labs raksts!

Paldies autoram par drosmi un uzdrīkstēšanos!

Atbildēt

Autors> 12:17

20.10.2012. 11:27

Vipār jau jautājis esmu-
http://www.pietiek.com/raksti/tev,_ja_tavs_merkis_ir_latviska,_demokratiska_un_tiesiska_latvija_mana_atbilde_raivim_dzintaram
Tikai šoreiz tēma par kautko citu. Jeb Tu arī esi no tiem , kas lasa tikai virsrakstu?

Atbildēt

toEx-seržants (literārs pseidonīms)

20.10.2012. 11:17

Ko tu cepies par citiem. Tieši tavi prievītēm un vīzītēm rotātie ir bijuši pie varas VISĀS iespējamās valdībās! Pazvani Cilinskim, Rasnačam vai Zīlem un pajautā, kāpēc viņi valsti noveda tādā pa--ļā! Un nebūs jāmulst. Starp citu, AL nevienā Saeimas sastāvā nav bijis, bet tavējie tur SĒŽ jau desmitiem gadu.

Atbildēt

bridinajums

20.10.2012. 11:03

Ja Dombrovskis noklus Briseles kreslaa kaa super vaditajs, tad es busu pirmais pie Briseles nama ar plakatu, kas paradis kas patiesibaa ir Dombrovskis. Cilveks, kurs neliekas pat tautu ne zinis, tikai par siles cilvekiem un banku miljonariem. Cilveks, kurs pat nedomaa ieviest progresivo nodokli, turklat taisnigu. Cilveks, kurs atbalsta padomes loceklu tukstosu algu vel paaugstinasanu, kamer tauta dzivo ar 150 ls menesi uz rokas. Cilveks, kurs nevis ieviesa ar nodokliem neaplikamo minimumu 150 ls, lai cilveks spetu minimali sevi apgadat, bet pazeminaja to no 45 ls uz 35 ls! Tas viss bus rakstits mana plakataa pie Briseles majas, lai visi uzzin, kaa Dombrovskis patiesibaa vadijis savu valsti.

Atbildēt

TT

20.10.2012. 10:46

Loti labs raksts, paldies!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...