Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LP

28.09.2016. 08:55

»

nezālīte

kristietiba ienāca latvijā ar uguni un zobenu ar mērķi paverdzināt pagānus.Betcilvēce šeit pastāvēja jau daudzus tūkstošusģadu. Nebija šeit līdz tam postošu karu. Karus atnesa kristietība ar saviem ģēnijem priesteriem. Noost ar kristietības ideoloģiju


Tiešām nezālīte - nesaprot par ko runa... Kristietības ideoloģija ir mīlestība. Pirms kaut ko noniecināt, gudrs cilvēks iepazinās ar priekšmeta būtību. Ar to cilvēks arī ir atšķirīgs no lopu ganampulka. Vai kaut vienu reizi izlasījāt Jevanģeliju? Gudrību nezālītei pārvērsties skaistā un brīnumainā puķē!

Atbildēt

nezālīte

21.09.2016. 17:45

kristietiba ienāca latvijā ar uguni un zobenu ar mērķi paverdzināt pagānus.Betcilvēce šeit pastāvēja jau daudzus tūkstošusģadu. Nebija šeit līdz tam postošu karu. Karus atnesa kristietība ar saviem ģēnijem priesteriem. Noost ar kristietības ideoloģiju!

Atbildēt

Lana

07.09.2016. 07:43

Debesu godība ir mūsu dzīves mērķis, - citāts no raksta. Man būtu jautājums Stankeviča kungam: vai minētā mērķa sasniegšana ir atkarīga no vaiksmīgiem vai naveksmigīem meģinājumiem apturēt citu cilvēku negodību? To, kas notiek Latvijā, ir aprakstīts šajā portālā un veido to saturu, būtību un mērķi. Vārda brīvība, demokrātija - vērtības, bez kuriem psihiski normālam cilvēkam dzīve būtu kā cietums. Tos tomēr atklāti, nekaunīgi un visbiežāk - nosodami pārkāpj politiķi, valdība u.t.t. - personas, kuras sevi uzskata par "augstākstāvošām" tikai un vienīgi savā amata dēļ.Jautājuma precizējums: vai psihiski normālam cilvēkam ir jāterē savu dzīves laiku, atņemot to no savas rādošas darbības, ciņai ar visu pasaules netīrumu un kādas ir iejaukšanas ļaunuma apturēšanā robežas, jo tieši cilvēku vienaldzība savā laikā kļuva par pamatu Gitlera un Staļina ilggadīga terora realizācijai? Tas bija jautājums Stankeviča kungam. Iepriekš paldies par iespējamo atbildi.

Atbildēt

žurnālā IR

01.09.2016. 20:41

izlasiet par māti terēzi.............aizvainotie, jāsmejas, kad nodzen no galda, tad aizvainoti

Atbildēt

Žulis

01.09.2016. 12:41

»

!

Tāds mods kā patiesība vispār neeksistē, vēl jo vairāk "lielā patiesība


Ja tu uzskati, ka patiesība neeksistē, tātad tu dzīvo melos un viss, ko tu saki ir nepatiesība. No tā izriet, ka tavs apgalvojums, ka patiesība neeksistē ir meli.
(Kādreiz filozofijā mācīja par tādu nolieguma-nolieguma likumu. Painteresējies par to. Varbūt atklāsi priekš sevis ko jaunu:))

Atbildēt

?

31.08.2016. 21:01

Vai kanibālisma ceremonija arī bija?
53 Bet Jēzus tiem sacīja: "Patiesi, patiesi Es jums saku: ja jūs neēdat Cilvēka Dēla miesu un nedzerat Viņa asinis, jums dzīvības nav sevī.
54 Kas bauda Manu miesu un dzer Manas asinis, tam ir mūžīgā dzīvība, un Es to uzcelšu pastarā dienā.
55 Jo Mana miesa ir patiess ēdiens un Manas asinis ir patiess dzēriens.
(Jāņa 6:53-55)
Un vai bija arī kādu neticīgo slepkavošana kā to noteicis darīt ēbreju dievs pasaku grāmatā (bībelē)?

Atbildēt

Lana

31.08.2016. 20:16

»

Paldies Žulim

Ļoti precīzi. Es vēl pieminētu, ka katrs cilvēks ir arī Dieva daļa un Dievs ir cilvēka daļa. Ja to saprot, tad var brīvi saņemt Dieva padomus un spēku pildīt kopējo dzīves uzdevumu, kas ir arī vienlaicīgi Dieva plāns. Starpnieki kontaktam ar Dievu gan ir parasti ir lieki, jo starpnieks var būt tikai...


Protams, paldies Žulim. Pārēji - gan tie, kuri pusglazē redz tikai tukšumu, gan arī tie, kuri neredz neko - kā jau bija pateikts, savu jau dabūja - ne Dievs soda un ne Visums, bet pats cilvēks, ar savu ricību veido savu likteni."Neiedziļinoties detaļās"-Jums taču ne atbilde, ne arī patiesība nav vajadzīgas, lasama tomēr vēlme attaisņot sevi un savu dzīvi - diemžēl, nomelnojot citus - tos, kuri doma citādāk.Skat.otro teikumu.
"Paldies Žulim" - ko nozīme starpnieki? Vai mācītājs ir starpnieks, kad lasa sprediķi? Vai katram no mums kādreiz nav vajadzīgs mācītājs un viņa gudrība varētu būt lieka? Vai nespeja grēksūdzei un paškritiskai attieksmei nav bumerangs? U.t.t.
Speju pieslēgties Visuma gudrībai visiem un milzīgs paldies Stankeviča kungam un portālam par publikāciju!

Atbildēt

peregars

31.08.2016. 09:32

Nu kāds viens dievs visiem?Kas kopīgs Mitram (no jaunavas dzemdēts un tālāk jāu vairums zin...) ar Toru?utt...

Atbildēt

Paldies Žulim

31.08.2016. 07:21

»

Žulis

Katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Nav svarīgs logs, bet gan patiesība, ko tu redzi šajā logā. Ja tu nespēj šajā logā saskatīt Lielo Patiesību, nevajag kritizēt logu un tos, kuri caur šo logu ir ieraudzījuši Patiesību. Vienkārši meklē sev citu logu...


Ļoti precīzi. Es vēl pieminētu, ka katrs cilvēks ir arī Dieva daļa un Dievs ir cilvēka daļa. Ja to saprot, tad var brīvi saņemt Dieva padomus un spēku pildīt kopējo dzīves uzdevumu, kas ir arī vienlaicīgi Dieva plāns. Starpnieki kontaktam ar Dievu gan ir parasti ir lieki, jo starpnieks var būt tikai tas, kas patiesi pazīst to kā vārdā starpnieks uzdodas.

Atbildēt

bezdievis

31.08.2016. 07:09

»

lauķis

Varbūt pietiks kalpot Jūdu dieviem


Kas ir dievi ? Vai tad Jūdiem ir dievi ? Ja nu visiem izrādās ir viens Dievs?

Atbildēt

...

31.08.2016. 04:22

guvu𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
mā sev𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
Mišķi j𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
au trau𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
sli kad mus𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
ulmaņAGu ciem𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
atuDs bumboj𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
am ar nap𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖 𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖𐨖
lPmu vai vjetnamiešu komunistu kritīgaiIs miers tad pilnīg kūsāt virSmo dieguši ...

Atbildēt

...

31.08.2016. 00:09

Ja uzberžas tulznas ceļā, tad vajag nevis tērēt laiku lūgsnās un grēku izpirkšanā, bet nopirkt/izgudrot labākas kurpes vai transporta līdzekli. Problem solved, nāves dzelonis - grēks - pazudis kā nebijis.

Ā, un, ja ir grūtības izlabot savas kļūdas un problēmas, tad meklējiet eksperta (piem., psihologa vai kāda cita, atkarībā no problēmas tematikas) padomu. Nevis kātojiet 100km uz D-pili, klausīties cilvēkos, kas nedraudzējas ar zinātnisko metodi.

Топик гавно, автор мудак.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

30.08.2016. 15:31

»

Lana

Visums piedos visus komentētājus - viņi visi savu jau dabūja, tā domājot un tā dzīvojot. Tieši tāpēc vienmēr būs par ko rakstīt portālam Pietiek.com - cilvēce pazaudēja īstas vērtības, pazaudēja tikumību un dzīves jēgu. Uztveriet vārdu Dievs kā Visums - vai aŗi to eksistenci Jūs gribētu noliegt? Noliegt...


Vispirms sāksim ar to, ka tas kungs ir organizācijas padotais, kura iepīta tik daudz bērnu seksuālās izmantošanas gadījumos, kad tas viss jau liecina par pedofīlijas sistēmu tajā organizācijā.
Pat bijušais pāvests ir pieķerts pedofīlijas gadījumu slēpšanā, darbību veikšanā ar mērķi šos gadījumus slēpt, piesegt (ir dokumenti) + to pašu saka cietušie.
Tālāk būtu interesanti uzzināt kā jūs ziniet par to kādas izpausmes un par ko parādīsies, un cik paaudzēs? Kā jūs to visu ziniet? Nestrīdos varbūt tā tas viss arī ir. Tikai jūs to tā sakiet itkā jums tas 100% zināms. No kurienes? Kāds cits jums to pastāstīja vai kautkur to izlasījāt un tagad tā tam būt - tas nav pārāk nopietni.
Plusi un mīnusi vēl neliecina par rakstu izlasījušo skaitu - izskatās, ka par šiem jautājumiem jums ir tumša bilde

Atbildēt

peregars

30.08.2016. 09:51

Katra reliģija (ticība kādam no cilvēces vēsturē populārākajiem ļoti apt. 400 dieviem) ir vienkārsi zināšanu trūkums.
Baznīcai-tīrs bizness, pārējiem (t.s. draudzei)-hobijs;ne labāks un ne sliktāks par , teiksim izzāģēsanu ar figūrzāģiti.

Atbildēt

Žulis

30.08.2016. 07:37

Katra reliģija ir logs uz Lielo Patiesību. Nav svarīgs logs, bet gan patiesība, ko tu redzi šajā logā. Ja tu nespēj šajā logā saskatīt Lielo Patiesību, nevajag kritizēt logu un tos, kuri caur šo logu ir ieraudzījuši Patiesību. Vienkārši meklē sev citu logu.
Tikai esi patiess pret sevi. Nožēlojami ir tie cilvēki, kuri necenšas ieraudzīt Patiesību, bet kādu savtīgu mērķu vadīti sāk kalpot kādam logam to spodrinot, slavējot, reklamējot un dusmojoties uz visiem tiem, kuri Lielo Patiesību ir ieraudzījuši citā logā.
Lūgt Dievu var un vajag. Bet vispirms izdari visu, kas atkarīgs no tevis paša un tad lūdz Dieva palīdzību un atbalstu savam darbam. Dievs ir tavs draugs, kurš tev palīdzēs, bet Dievs nav tavs kalps, kuram būtu kaut kas jādara tavā vietā. Vienīgais, ko tu vari lūgt Dievam pirms sāc darbu ir padoms. Tu vari lūgt Viņa svētību savām domām un darbiem. Arī cīnoties pret ļaunumu un netaisnību tev ir jāizdara VISS, kas atkarīgs no tevis paša. Un tad jālūdz Dievs. Ir tāds labs teiciens: "Dari to savu darbu, cik labi vien vari, bet rezultātus atstāj Dieva ziņā!"

Atbildēt

Lana

30.08.2016. 06:06

Visums piedos visus komentētājus - viņi visi savu jau dabūja, tā domājot un tā dzīvojot. Tieši tāpēc vienmēr būs par ko rakstīt portālam Pietiek.com - cilvēce pazaudēja īstas vērtības, pazaudēja tikumību un dzīves jēgu. Uztveriet vārdu Dievs kā Visums - vai aŗi to eksistenci Jūs gribētu noliegt? Noliegt protams var visu, tomēr bumeranga likums bija, ir un būs - katrs savu dabūj darot vai nedarot - darīšanas vai nedarīšanas brīdī. Ārejas izpausmes protams var parādīties audz vēlāk - vēzis, bērnu un mazbērnu (7 paaudzēs) nelaimes u.t.t.
Mani pārsteidza cits moments: rakstus par negatīvo lasa līdz 300 un vairāk portāla lasītājus, bet šo rakstu, kas dāvina laimīgas dzīves ceļvedi - tikai 4 plusi un tik pat daudz - 4 mīnusi. Tā ir atbilde uz komentātoru jautājumu pēc katra portalā ievietota raksta - KAS NOTIEK LATVIJA? Tikumības, morāles, pareizas domāšanas trūkums - lūk kas notiek Latvijā.
Stankeviča kungs uzdavināja visiem pareiza ceļa ceļvedi - vai pieņemt dāvanu un būr laimīgam - katram ir jāizlēmj pašam. Droši spert soļus šajā ceļā!

Atbildēt

derdz

29.08.2016. 21:12

sen tautu sakāmais un ne tikai krievu, bet arī latviešu baltu tautām : Две руки, занятые трудом, делают больше, чем тысячи рук, сложенных в молитве, .. tāpēc labāk dariet labus darbus...ja izdaru labu darbu un to redz otrs, kurš izdara to pašu, un tā tālāk, tad tās gaismas vairāk....nekā tūkstošiem gadu lūdzam Dievu par kaut kādiem grēkiem, un tāpat konflikti notiek, tad jēga man no tās mācības,.. vai tas ir tas Dievs. Varbūt vienkārši atrast to ļaunuma sakni ( matēriju, enerģiju,jeb vai kā to saukt, kas iemieso cilvēkos ) .. un līdz ar to mazāk vai vispār neslieksies uz to pusi, kā konfliktiem, kariem, naudas kāri, mantkārību, utt., rūpēsies par dabu, cilvēkiem, utt. cilvēci. Tāpēc izdzīvojiet ar to kas jums dots būt labam vai sliktam, jo tas nav mūsu varā, jo šķiet šeit citi dzīves likumi

Atbildēt

malacis

29.08.2016. 20:02

Nekā sevišķa, cilvēciņš ir lielas biznesa struktūras vidējā līmeņa vadītājs un vienkārši reklamē savu biznesu

Atbildēt

lauķis

29.08.2016. 19:46

Varbūt pietiks kalpot Jūdu dieviem?!

Atbildēt

PĒTERIS,ne apastulis

29.08.2016. 16:48

Kas ir svētā inkvizīcija un kas to ieviesa,kas ir krustneši un ko tie darīja AUSTRUMOS.Man nepatīk apzīmējums "rietumu civilizācija,kultūra utt.",lielāko tiesu vandāļi,īsteni barbari un zaimotāji,senu pasaules civilizāciju IZNĪCINĀTĀJI!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...