Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis raksts būs par vīrišķību un atbildību. Nošērojiet šo audzināšanas paraugstundu. Tagad, kad manu bērnu mātes gods ir aptraipīts, parādās galvenais varonis. Agris Evertovskis. Delfin group īpašnieks un padomes priekšsēdētājs. Cilvēks, kurš dzīvo uz citu nelaimes rēķina.

Viņa laime ir citu nelaime. Lombardu īpašnieks un ātro kredītu augļotājs. Savas sievas Signes Evertovskas krāpējs un citu ģimeņu jaucējs. Parastu ļaužu valodā - spraudējs un bāzējs. Šaurākā sabiedrībā saukts par vardi. Jo kā tajā pasakā, ja noskūpsta vardi, tā kļūst par princesi. Tad nu vardi noskūpstīja, un laiks kļūt par princesi!

Agri Evertovski, iebāzt(ies) citā ģimenē un bērniem atņemt māti prasa arī pienākumu uzņemties zināmu vīrišķīgu atbildību. Ja esi tāds spējīgs spraudējs, bāzējs un glābējs, tad tagad tev ir jāšķiras no savas sievas Signes Evertovskas un jāprec manu bērnu māte Krista. Nav ko izlikties un tēlot laimīgo ģimenīti tur. Patiesība ir tikpat kaila kā telefonsarunu izdrukas. Nav māksla drāzties, un ne jau ar kamanām pa kalnu, bet pa tumšiem kaktiem un neuzņemties par to vīrišķīgu atbildību.

Viņas sapnis bija G klases mersedes. Tāds kā tev, cik saprotu. Appreci tagad Kristu, jo tagad tev ir jāglābj viņas gods. Ja, protams, esi vīrietis, nevis princese. Un, saprotams, G klases mersedesu kāzu dāvanā! Ne kā sievai Signei ar kaut kādu škodu vai tamlīdzīgu hlamu!

Agri Evertovski, citu ģimeņu jaucēj un savas ģimenes krāpēj, viņa nemaksā alimentus saviem bērniem tevis dēļ, nestrādā un turpina dzīvot par manis nopelnītu naudu, kas paredzēta maniem bērniem. Tas nav konceptuāli pareizi.

Tas nav tik daudz naudas, cik vecāka pienākuma jautājums. Audzinošs pienākums. Naudu jau var nopelnīt, bet arī tiem vecākiem, kuri pamet savus bērnus, ja noskūpsta vardi, ir vecāka pienākums. Vecāka pienākumi neatkrīt nekad līdz bērnu pilngadībai. Tie saglabājas, pat ja drāžas pa kaktiem. Tas tā ir rakstītajā likumā paredzēts, un arī Dieva likumi to paredz!

Nu tad, Agri Evertovski, glāb! Nodrošini! Uzturi, lai man nav tas jādara joprojām! Esi vīrietis, vecis, mužiks, varonis, glābējs. Proti. Ne visur, kur var iebāzt, ir jābāž. Un ne visu, ja dod, ir jāņem. Bet, ja sprauž, bāž un ņem, tad secīgi ir jākļūst beidzot par vīrieti un jāuzņemas atbildība!

Delfin group akcionāri, padome, valde, investori, Valsts policija, FKTK, Nasdaq Riga, Latvijas banka un citi! Man Jums ir jautājums? Vai finanšu jomā praktizējošam “veiksminiekam ar noslieci uz šļūkšanu pa kreisi un padebīlu īsziņu rakstīšanu nepazīstamiem cilvēkiem” ir nepieciešama nevainojama reputācija? Ja ir, tad - vai Agris Evertovskis, Delfin group padomes priekšsēdētājs tādai atbilst? Izlasiet tikai vienu viņa sutītu īsziņu man. Ja vīrietis krāpj savu tuvāko, sievu, ģimeni, tad kas liecina, ka nekrāps Jūs finanšu jomā aci nepamirkšķinot?

Valsts policijas vadība! Ziniet, Agris Evertovskis, man, pilnīgi svešam cilvēkam, sūta ziņas, kurās norāda, ka viņš var atļauties visu - tajā skaitā faktiski nopirkt arī Jūs, visu policijas vadību augstākajā līmenī, lai Jūs ar visa Ruka lieko svaru sūtītu man virsū uz Spāniju nez kādā sakarā.

Ņemiet to vērā, kad Agris Evertovskis vai Delfin Group Jums piedāvās nākamo kukuli, ka cilvēks ar savu visatļautību lielās visur, kur pagadās. Par dziļām prāta spējām tas neliecina. Bet, vai tas liecina par nevainojamu reputāciju, es arī šaubos. Man sūtītās īsziņas un epasti liecina tikai par to, ka viens pamuļķis nejaušas sakritības pēc ticis pie lielas naudas un, saprotot, ka nav princese, savus kompleksus slēpj aiz bravūrīga stulbuma maskas.

Signe Evertovska, Tu esi skaista sieviete. Es Tevi aicinu ciemos pie sevis uz Seviļu! Nebaidies šķirties, es Tevi nodrošināšu ar nepieciešamajiem pierādījumiem par neuzticīgo vīru. Bailes šķirties, jo daudzas naudas? Nekas, vai tiešām Tu, Signe, dzīvosi ar vīrieti, kurš Tevi krāpj tikai naudas dēļ? Tev tāpat G klasi nepērk! Pierādīsi krāpšanu, nauda būs Tavējā, Signe!

Brauc ciemos, pavadīsim skaisti vasaru! Baseins ir, saule ir, izguldināt vietu atradīsim, viena ir brīva! Un neklausi savai un vienlaikus arī manu bērnu mātes draudzenei Esterei Ērglei. Andreja Ērgļa vedeklai. Viņas padomi nav diez ko gudri. Viņas padomi ir noveduši pie diviem pamestiem bērniem Tava vīra dēļ.

Un vecais Kesenfeld. Ivar. Gandrīz tevi aizmirsu. Ko tu man zvanies kā tāds tīnis puberitātes pilnbriedā? Es tevi nepazīstu. Bet ko tu zvanies? Vai tāpēc, ka tava mīļākā ir Kristas māte? To man teica Māris Gulbis, bijušais iekšlietu ministrs, informēts cilvēks, pūt un palaid, ar plašu pieredzi krāpšanas jautājumos.

Egija Vilka, es saprotu, ka tagad ir mīla uz McLaren ar numura zīmi Fracht. Par to nav runas. Tava dzīve, dari, ko gribi. Bet kamdēļ, ja esi draudzene, Tu purvā velc Kristu? Draugiem bija jāglābj nomaldījusies bērnu mamma. Ne tu, ne Estere to nedarīja. Kas jūs par draudzenēm. Toksikas švilpastes. Kas jums tur ir tajā purvā? Kur ir jūsu morālā stāja?

Un saprotiet, Evertovski, Kesenfeld - netuvojieties maniem bērniem, es to saku kā tēvs! Netuvojieties 3950 kilometru rādiusā, citādi dabūsiet par vajāšanu! Manu bērnu vajāšanu! Un, kur mani bērni, tur man ir nospļauties, cik jums nauda un cik visatļautība. Netuvojieties, palieciet purvā!

P.S. Nobeidzot. Agri Evertovski. Šis ieraksts tapa, jo Tu neatvainojies par būtisko. Tu rakstīji glumus epastu, kad vajadzēja slēgt atpakaļgaitu, jo varēja kaitēt biržas IPO. Es cēlsirdīgi ļāvu neizjaukt darījumu. Bet tagad laiks uzņemties atbildību. Būtiskais ir bērni. Tu kaitēji maniem bērniem. Un Tu būsi par to atbildīgs uz mūžiem! Appreci Kristu! Tas tagad ir tavs pienākums! Ja esi vīrietis, nevis varde, kas pārtop princesē, ja noskūpsta.

Novērtē šo rakstu:

115
22

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi