Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ak, kunga māte

14.03.2020. 23:58

»

Paranoja

Lūk, kur ir taisnība! Autores adekvāta argumentēta atbilde par īsteno cilvēku būtību...


Vīruss ir vīruss!? Atšķirība ir tikai vīrusa dzīvotspējā, tajā cik un kādus sarežğijumus, bojājumus tas rada un kāds ir mirstības procents pēc šīs infekcijas izraisītiem sarežğijumiem. Tai zosij tik daudz jau nu vajadzēja atcerēties no skolas, ka par nēsātāju kļūst nemanot, pie viņas tak nāk visas riska grupas uz pieņemšanu un viņa tos aplipina nezinot un nejūtot. Bet tas jau tādai tūdaliņai, vaiņagpinējiņai un pasaules grābslei laikam par sarežğītu.... Labāk būtu klusējusi!

Atbildēt

ja kas...

14.03.2020. 23:50

»

aina

Pazīstu dakteri, biju viņas paciente. Ļoti laba gudra, iejūtīga, visu cieņu, bet viņai nebija līgums ar Nacionālo veselības dienestu. Tātad privātprakse par pilnu maksu arī visi izmeklējumi un analīzes par pilnu maksu. Maciņš nevilka un bija jāmeklē cits ģimenes ārsts. Patiesība mēdz būt skarba, bet...


Kāds sakars tava maka biezumam ar NVD un vienkārši glupu aitu( par ārstu viņa nav saucama vien šī brauciena dēļ)? Atradusies emuāriste un pasaules apceļotāja! Tāds iespaids, ka viņa tāpat varētu vazāties pa Daugavas otru krastu Jaunjelgavā un tikpat saturīgus ierakstus " nolaist" līdz tautai, sak, lai jau tiek nabadziņiem kāds mans zelta domu grauds. Nožēlojama tuvredzība, patmīlība arī šajā smērējumā.

Atbildēt

Ha..

13.03.2020. 11:36

»

Jābūt neārstējami slimam,

lai pie šīs kuces ārstētos


Izrādās, ka esi ārstējies pie kucēm.. Ak, Jūs smieklīgā..

Atbildēt

demo

13.03.2020. 07:19

Sviests kkāds,vienreiz nopirdās netā un tagad tip iemirdzējās kā jauna zvaigzne debesīs..ta kam krata tas tas viedoklis,tu - jaunā burkas,šomases,kombulenes,kivičas kluba biedrene..

Atbildēt

E

13.03.2020. 01:58

Patiesiba briesmigi attaisnot savu Bezatbildibu ar Varda Brivibu, iesaku autorei iepazities ar vakardien B. Dzonsona teikto, ja jau vina ta Angliju piesauc...

Atbildēt

Jopciks

13.03.2020. 00:47

Bet, kā izskatās, šīs kundzes debilitātes brīvība nekādi nav ierobežota.

Atbildēt

Ar to jārēķinās

13.03.2020. 00:42

Ja cilvēks publiski pauž savu viedokli, tad nevajag sašust , ka citiem ir atšķirīgs viedoklis . Ne jau cilvēki , bet pati ārste bija iniciātore savai publikācijai. Par ko te apvainoties ?

Atbildēt

76

13.03.2020. 00:28

Ja cilvēks ar tādu atbildības sajūtu var kļut par arstu Latvija, - tas man ir vislielākais parsteigums !

Atbildēt

e-veseliba

12.03.2020. 21:49

»

Jābūt neārstējami slimam,

lai pie šīs kuces ārstētos


vina jau tikai ir starpniece par naudu starp pacientu un arstu ! vina pati personigi neko nearste !

Atbildēt

Jābūt neārstējami slimam,

12.03.2020. 21:11

lai pie šīs kuces ārstētos.

Atbildēt

kaitīgā stulbene

12.03.2020. 20:42

Viņa izrādās ir vēl vairāk stulba (cik nu vien var), nekā sākumā škita. Ar "atvainošanos", kas izskan kā atgādināJums par stulba idiota un kaitnieka vārda brivības tiesībām, ir panākts tas, ka: PIEPRASĀM ANULĒT ŠAI ABSoLŪTAJAI KAZAI ĀRSTA SERTIFIKĀTU! Viņa ir bīstama sabiedrībai!!!!!
KAZA IR ĀRSTA SERTIFIKĀTA DEGRADĒTĀJA, viņa kompromitē visu ārstu profesiju, visus ārstus!
Pie tādas nevar laist nevienu pacientu!'
LĀB - atbrīvo šo nezināmā veidā ārsta sertifikātu ieguvušo stulbeni no iespējas slaktēt cilvēkus! Ar šadu domāšanu, kāda viņai ir, viņai nedrīkst būt ne tuvumā ārstniecībai! Varbūt tikai eitanāzija, ja tādu atļautu, varētu būt viņas darba lauciņš. Tajā viņa noteikti gūtu panākumus.

Atbildēt

Uldis

12.03.2020. 20:12

»

Žulis

INteresanti, kurā vietā šis vīruss ir sacēlis paniku? Vai mērķtiecīga rīcība, lai ierobežotu šī vīrusa izplatīšanos ir panika? Vai rūpes par savu veselību un piesardzības pasākumi lai izvairītos no saslimšanas un savu ģimeni nodrošinātu ar nelielām pārtikas rezervēm iespējamās karantīnas gadījumā ir...


Šajā savārstītajā murgojumā īpāsi labi atklājas autora analītiskās domāšanas analfabētisms, kas jau robežojas ar muguras smadzēņu neironu disfunkciju un hipotalāmusa atrofiju! Kā var viens zemcilvēks, nākdams no ”kultūrcilvēku” atrorofētās ideoloģiski deģeneratīvās pauaudzes, tik manupalutīvi bezatbildīgi izteikties par sev absolūti interkopilatīvu tēmu! Pie tam viņš zemiski frakcionē nevienam nepieejamas jomas turikatīvos jēdzienu un terminus!

Atbildēt

kapitalisms ar cilvecisku seju

12.03.2020. 19:44

»

Ak!

"Problēmas dzīvē rada, ka gribam izpatikt citiem, bet, ja tu tā nedari, tad tevi nolinčo


si homeopate ir tipisks kapitalisma produkts,ne goda ,ne sirdsapzinas.

Atbildēt

Kaut ko var arī izdarīt ne tik rakstīt komentārus

12.03.2020. 17:25

Aicinu manabalss parakstīties par alķīmijas speciālista, masona Hanemana radītās pūšļotājnodarbedD, homeopātijas ierobežošanu https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/popularaja-homeopatiskaja-lidzekli-zinatnieks-neatrod-aktivas-vielas-molekulas.a351419/

Atbildēt

Ak!

12.03.2020. 16:48

"Problēmas dzīvē rada, ka gribam izpatikt citiem, bet, ja tu tā nedari, tad tevi nolinčo."
"Izpatikt citiem"! Nu, ne jau šajā situācijā!!!!
Kā viena mediķe var būt tik ciniska???!!! Vai citi arī ir TĀDI??
Ja tu citiem neizpatīc, tad tev nav problēmu ??!!

Atbildēt

Stills

12.03.2020. 15:50

»

Hmm

Kāpēc neviens nešūmējas par to, ka Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboliņa, bija ieradusies Rīgā, lai apmeklētu Alvja Hermaņa jubilejas koncertu VEF...


Tāpēc ka jubilea koncerts VEF ā bija Aivaram (nevis Alvim) Hermanim. Tas Tev zināšanai gudriniek. IZlasi visu līdz galam, piras kaut ko raksti!

Atbildēt

hmm

12.03.2020. 15:31

Kāds hrestomātisks stulbums! Viņa taču pat neapjēdz, ko ir izdarījusi! Atvainojas par "aizskaršanu ar domām", lielā domātāja atradusies! Pašai tikai sava vārda brīvība svarīga.

Atbildēt

Хм

12.03.2020. 15:09

При чем тут свобода слова? Государство призывает не ехать ,опасно, а тут "ну я поеду посмотрю, что там, может просто паника". И жто врач пишет, а не простой человек, который может и не понимать риск эпидемий. Аналогично- я поеду не пристегнувшись, может, не все так и страшно! Сама проверю. Такое мнение тоже свобода слова?

Atbildēt

aina

12.03.2020. 15:04

Pazīstu dakteri, biju viņas paciente. Ļoti laba gudra, iejūtīga, visu cieņu, bet viņai nebija līgums ar Nacionālo veselības dienestu. Tātad privātprakse par pilnu maksu arī visi izmeklējumi un analīzes par pilnu maksu. Maciņš nevilka un bija jāmeklē cits ģimenes ārsts. Patiesība mēdz būt skarba, bet tāpēc nevienam uz to nav jāapvainojās…...

Atbildēt

Etīns

12.03.2020. 14:55

»

Hm

Varbūt ārstei pašai vajadzētu paārstēties no ekshibicionisma soctīklos


Sakiet,kur var atrast atklātu selfiju?Jābūt!

Atbildēt

Mjā...

12.03.2020. 14:17

Ārsts - homeopāts. Tas jau izsaka visu. Bet attiecība uz "ģimenes ārsts - homeopāts" jau ir jau jautājumi veselības ministrijai - WTF ???

Atbildēt

kāds

12.03.2020. 14:09

Stulbā zoss! Nav iebildumu par citādu viedokli, bet par neadekvātu rīcību! :(

Atbildēt

jaajaa

12.03.2020. 13:34

...:D...pilnīgi piekrītu...demokrātiskā sabiedrībā katrs dzīvs homo sapiens īpatnis drīkst paust savu viedokli...:)

Atbildēt

Dr.Diršlers

12.03.2020. 13:34

»

paardomas

Varbūt jā,varbūt nē,to rādīs laiks.Mani visvairāk satrauc ka tas vīrus tiek pasniegts kā bubulis,nav konkrētu datu par tā dzīvotspēju un mirstību no tā,ir tikai minējumi un krasi atšķirīga statistika


Nav skaidra informācija? Pirms nedēļas WHO atvēra vaļā pilnīgi visas zinātniskās publikācijas saistībā ar jauno vīrusu (vairāk kā 500 raksti). Dakteri no epidēmijas vairāk skartajām vietām jau sen brīdināja pārējo pasauli; “lūdzu uztveriet šo epidēmiju nopietni, tā ir jauna, vismaz 10 x bīstamāka par gripu un nav zināma tās tālākā attīstība”
Bet izklausās, ka mūsu ārstiem ir pie kājas, pie kājas tas, ko izmisīgi lūdz visi itālijas ārsti: “ja esi vesels, lieliski, labi tev, bet tagad lūdzu, palīdzi mums darīt savu darbu un sēdi mājās, beidz nogalināt tos, kuri nav tik pasargāti!”

Atbildēt

paardomas

12.03.2020. 12:27

»

Hm

Varbūt ārstei pašai vajadzētu paārstēties no ekshibicionisma soctīklos


Varbūt jā,varbūt nē,to rādīs laiks.Mani visvairāk satrauc ka tas vīrus tiek pasniegts kā bubulis,nav konkrētu datu par tā dzīvotspēju un mirstību no tā,ir tikai minējumi un krasi atšķirīga statistika.

Atbildēt

Hm

12.03.2020. 12:12

Varbūt ārstei pašai vajadzētu paārstēties no ekshibicionisma soctīklos.

Atbildēt

Ghrr

12.03.2020. 12:10

»

Hmm

Kāpēc neviens nešūmējas par to, ka Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboliņa, bija ieradusies Rīgā, lai apmeklētu Alvja Hermaņa jubilejas koncertu VEF...


šūmējas gan. Pie vairāku ārstu timeline fb šo redzēju. Savukārt Aboltiņa, kā jau veca un viltīga, politikā apsviedusies, baigi necentās visiem afišēt savu ierašanos, visiem jau tāpat ir skaidrs, cik gaiša ir šī persona. Savukārt no ārsta dzirdēt ķengas par citas valsts ārstiem un saslimšanu nosaukt par “politiskām spēlītēm”, nu kā lai necepās? Līdz kam mēs esam nodzīvojuši, ka mūs dakterē homeopāti ar ezotērisku, sazvērestību teoriju skatu uz dzīvi? Un ārstam, kuram pirmajam ir jābūt modram, teikt, ka tad vēl nebija tāds un šitāds status quo arī ir lame. Šoreiz būtu bijis labāk paklusēt, nevis turpināt kacināt tautu

Atbildēt

KuecheKircheKinder

12.03.2020. 12:02

»

Rupors

Neviens tavu vārda brīvību nekur nav ierobežojis! Muldi ko un kur gribi - un tu to arī darī. Un arī citi to dara. Tik tu tagad gribi ierobežot šo citu vārda brīvību, jo tev nepatīk ko viņi saka


Šeit štata rakstītāji ir Al Gobzems,Art.Prieditis u.c. vīrišķi.Autores feminas - nav!Kur Virdžīnjas Vulfas sekotājas?Seksims!Genderisms!Mutes aizbāšana ar spalvainu roku.Protams,ka nav nekādas vārda brīvības.

Atbildēt

Hmm

12.03.2020. 11:58

Kāpēc neviens nešūmējas par to, ka Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboliņa, bija ieradusies Rīgā, lai apmeklētu Alvja Hermaņa jubilejas koncertu VEF?

Ilva devās uz Bari, kad dienviditālija vēl nebija karantīnas zonā, un šai sakarā nekādi papildus pasākumi nebija veicami. Tāpēc arī rakstīja, ka būs darbā.

Bet nedēļās laika viss apgriezās ar kājām gaisā, ko bauru tauta nekādi negrib atzīt, jo vieglāk taču ir anonīmi noķengāt...............

Atbildēt

vispār

12.03.2020. 11:39

»

paardomas

Sūc ar tavu vārda brīvību,tev kā mediķei vajadzētu zināt ka tu to vīrusu vari atvest pat nezinot,pati paliekot vesela.Ja tev ir spēcīga imūnsistēma tad tas nedod tiesības riskēt ar citu cilvēku veselību...


pēc visa spriežot, izklausās - kāda es viena kruta un gudra,drosmīga un galvenais, ka ne tāda, kā citi,- īpaši gudra!!Amerikāņi - ko nu tie - protams, muļķi, - mēnesi aizliedz iebraukt jebkuram no Eiropas, itāļi - vispār dunduki - visiem karantīna,Šveice, Austrija - kaut kādi knišļi, māžojas uz robežām ar savām kontrolēm, Merkele prognozē saslimšanu 70 % vāciešiem - vecs tantuki prodakšans, nav viņai konsultantu pieejamu tik vienreizēji krutu, cik mūsu homeopāte. NBA atceļ spēles - miljoniem dolāru ienākumu avotu - nu laikam par daudz naudas.Mēs visgudrākie, visveselīgākie, visspējīgākie cīnīties ar pandēmiju izraisījušo vīrusu!!!!

Atbildēt

Paraugārsts

12.03.2020. 11:35

»

Uldis

Tak beidziet publicēt to trako babeni


Tak es domāju, ka viņa pati šo savu fb skribelējumu ir Lapsam piespēlējusi, lai mēģinātu sasmelt izlietos mēslus. Tik nožēlojami. Kā arī tie viņas labo pacientu komentāri fb - salkani un protams, negatīvie tiek dzēsti :D
Būtu labāk paklusējusi! Man pie dirsas ka viņa skrien, dejo un ceļo un esot labs cilvēks! Skapē idiotiem savus baha ziedus, tikai, lūdzu, for God’s sake, turi muti!

Atbildēt

Noli nocere

12.03.2020. 11:24

Vispirms nekaitē! Tāds ir jau pāris tūkstošu gadu vecs ārsta darbības princips. Vai ar bazūņu pūšanu sociālajos tīklos tiešām nevienam netiek nodarīts kaitējums? Ir taču arī ļaudis, kas ļoti emocionāli un nereti arī nepareizi sadzird tās tauru skaņas. Nīče teica - ārst, vispirms palīdzies sev pats, tad tu palīdzēsi arī savam slimniekam. Ārsti, nepūšiet bazūnes internetā!

Atbildēt

Rupors

12.03.2020. 11:02

Neviens tavu vārda brīvību nekur nav ierobežojis! Muldi ko un kur gribi - un tu to arī darī. Un arī citi to dara. Tik tu tagad gribi ierobežot šo citu vārda brīvību, jo tev nepatīk ko viņi saka!!!

Atbildēt

Plēšlācis

12.03.2020. 10:54

»

Bubulis

Klau, nost ar demogoģiju, tas nav neārstējams vīruss. Nav pamata panikai, lielākai par gripas epidēmijas paniku, kura, starp citu, jau ir palikusi par pašsaprotamu un rudens - ziemas neatņemamu sastāvdaļu


Tu vispirms kaut drusku uzzini par ko muldi. Nev šis vīruss šobrīd ārstējams. Salīdzināt parasto gripas vīrusu ar šo ir kā salīdzināt sadursmi ar vieglo auto un ar kravas auto ar pilnu kravu. Abos var idzīvot, tikai otrā tā iespēja ir 10-iem reižu mazāka.

Atbildēt

Uldis

12.03.2020. 10:52

Tak beidziet publicēt to trako babeni.

Atbildēt

Andris

12.03.2020. 10:50

Tev domas var būt kādas vien gribi. Bet ja tu tās izpaud publiski, tad arī rēķinies ka var būt tādi kam tavas domas nepatiks. Gribēji polularitāti - dabūji!!! Beidz kaukt kā aizkauta kaza.

Atbildēt

patient patient

12.03.2020. 10:49

»

hulio

Pareizi uzrakstīts, paniko te pūlis


Pilnīgi vienalga,kas un kā rakstīts.Izraisīt Komentāru lavīnu,it sevišķi karantīnas apstākļos,tas īsts terapijas varoņdarbs!

Atbildēt

Bubulis

12.03.2020. 10:46

»

"latvieša parastā" daba ASV?

Gobērs aizvests uz slimnīcu, kur viņam konstatēts koronavīruss (..) Zīmīgi, ka Gobērs iepriekš pauda nicinošu viedokli par vīrusu, tāpēc tiekoties ar medijiem, viņš demonstratīvi pieskārās visiem mikrofoniem un virsmām...


Klau, nost ar demogoģiju, tas nav neārstējams vīruss. Nav pamata panikai, lielākai par gripas epidēmijas paniku, kura, starp citu, jau ir palikusi par pašsaprotamu un rudens - ziemas neatņemamu sastāvdaļu.

Atbildēt

viesis

12.03.2020. 10:43

https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/307392-macieties-no-italijas-kludam-valmieriete-versas-pie-lidzcilvekiem/?utm_source nra.lv&utm_medium site&utm_campaign nralvLinks&utm_content redirect
Stipri ieteicams izlasīt gan raksta autorei gan pārējiem "optimistiem" !!!!!!!!!!!!!! Un padomāt par atšķirību starp cilvēkiem un "aitām", ar ko viens no otra atšķiras.

Atbildēt

Priekulis

12.03.2020. 09:53

Nevajag ierobežot reproduktīva vecuma sieviešu pārvietošanos riesta periodā.

Atbildēt

Žulis

12.03.2020. 09:37

INteresanti, kurā vietā šis vīruss ir sacēlis paniku? Vai mērķtiecīga rīcība, lai ierobežotu šī vīrusa izplatīšanos ir panika? Vai rūpes par savu veselību un piesardzības pasākumi lai izvairītos no saslimšanas un savu ģimeni nodrošinātu ar nelielām pārtikas rezervēm iespējamās karantīnas gadījumā ir panika? Vai tie, kas lieto šo vārdu "panika" vispār apjēdz, ko tas nozīmē?
Var jau strīdēties, cik šis vīruss ir , vai nav nāvīgs. Taču cilvēki mirst. Zāļu pret šo vīrusu nav. Izdzīvošana atkarīga no organisma imunitātes un tā, CIK KVALITATĪVA simptomātiskā ārstēšana ir bijusi pieejama konkrētajam slimniekam.(Kādas simptomātiskās ārstēšanas iespējas ir Latvijā, spriediet paši) Un valstis neliks karantīnā miljoniem cilvēku tikai tādēļ, ka viņiem ir kaut kas pārejošām iesnām līdzīgs. Arī iesnu pandēmija pasaulē netiks izsludināta. Ir jāsaprot atšķirība starp paniku un piesardzību. Zināšanas un mērķtiecīgi piesardzības pasākumi palīdzēs izdzīvot. Bezrūpība un vieglprātība var tikai pazudināt. Tieši šādi bezrūpīgi optimisti, kā šī raksta autore, saskaroties ar reālām briesmām, krīt panikā. Viņiem sākas histērija un visa tā bravūra tad pazūd bez pēdām. Senais latīņu teiciens “Si vis pacem, para bellum “ (Ja vēlies mieru, gatavojies karam) šeit ir īsti vietā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...