Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Oppā

31.12.2018. 00:40

»

atļaušos iekopēt saprātīgu komentāru

Šodien, 14:40...


ESMAIJA raksta pareizi, bet apspļauda visus ar vienu spļāvienu. Bez pierādījumiem, bez komentāriem. Tā jau glumēšana. Ir tikai divas parftijas KPV.LV un JKP, kuras varētu darboties, bet ja Gobzems nebūtu "iedēta ola: būtu rīkojies elementāri - taisījis koalīciju ar JKP un tad lai pa'mēģina bez viniemizveidot valdību.

Šī "ola"darbojas "dejēju"interesēs - grauj savu partiju, pretižu un JKP un dara visu, lai pie varas nonāku tie pasi "šļuras". Vai par to melnā maģija neko šim godavīram nav piedāvājusi, lai ola perinātos? neticu. Vai ventspils zaldātam žēl, lai ola sasiltu un izšķiltu oligarhu valdības cāļis - izmest kādus 100 000? Par šādu summu pat velns dancotu vai ne, Aldi? Un kā tu Esmaija,domā, cik tā ola dārg varētu būt?

Atbildēt

Indra

31.12.2018. 00:27

»

Žulis

Vai tiešām jūs, ļaudis vēl neesat sapratuši, ka veltīgi ir meklēt pārmaiņu nesējus starp šiem partiju ielikteņiem? Lai arī kādās kombinācijās tie neveidotu tā saucamo valdību, nekādu pārmaiņu nebūs. Pārmaiņas būs tad, kad tauta pieprasīs un panāks antidemokrātiskā Vēlēšanu likuma nomaiņu. Bet to var...


ŽULI- buli. Tev komentārā ir tikai viens pareizais teikums: Pārmaiņas būs tad, kad tauta pieprasīs un panāks antidemokrātiskā Vēlēšanu likuma nomaiņu. Kaut gan tauta - izslēdz vārdu. Tas nekad nenotiks, tauta sēž stūrī ierāvusies un baidās nopīkstēties.

Vēlešanu likums ir mafiozs. Pat Straume teica raidījumā, ka tas tā, ja nenomainīs šo likumu, ja nebūs "grozāmo sarakstu"- nekas Latvijā nemainīsies. Bet nemainīs. Vienīgais, izstumtām partijām no varas jāapvienojas uz REFERNDUMU un jāatjauno 1922. gada vēlešanu likums., lai cik smags sataisīts refrendums, ka tikt pie tā gandrīz neiespējami. BET VAJAG, tev nav izvēles.

Atbildēt

Garāmgājējs

31.12.2018. 00:16

»

Paija

Kariņš K. ir ārzemju latvietis , kurš pat neprastu sarunaties par ikdienas Latvijas iedzīvotāju problēmām...


Govzemam tā latviešu valoda ir vēl drausmīgāka, tā ka nevajag. Kad viņš ver vaļā to savu netīro muti un sāk vervelēt, tad vemt gribas.
Jā ņem pēc tavas loģikas, tad tādā gadījumā arī visi tie no UK, kas nobalsoja par Govzemu arī nekam nav derīgi, jo ir ārzemju latvieši, un viņiem nevajadzētu jaukties Latvijas iekšpolitikā

Atbildēt

Andris

31.12.2018. 00:13

Vai jūs uzticētu savu valsti vadīt cilvēkam, kurš vārdos izlikdamies par "Latvijas patriotu" savu pirmo kāzu nakti izvēlas pavadīt nevis savā "mīļotajā zemē Latvijā" un tuvāk pie "savas mīļotās tautas", bet gan Latvijai naidīgas kaimiņvalsts galvaspilsētā Maskavā?

Atbildēt

Visu cieņu Aldim Gobzemam!

30.12.2018. 23:46

Vienotību atbalsta tikai,pa šiem divdesmit astoņiem gadiem stipri vien iepuvušais partiju kodols un tā sabīdītie savējie,daudzajās šo partiju barotavās!

Atbildēt

Žulis

30.12.2018. 23:08

Vai tiešām jūs, ļaudis vēl neesat sapratuši, ka veltīgi ir meklēt pārmaiņu nesējus starp šiem partiju ielikteņiem? Lai arī kādās kombinācijās tie neveidotu tā saucamo valdību, nekādu pārmaiņu nebūs. Pārmaiņas būs tad, kad tauta pieprasīs un panāks antidemokrātiskā Vēlēšanu likuma nomaiņu. Bet to var panākt tikai ar pastāvošā vēlēšanu farsa boikotu.
Saprotiet taču, ka NEVIENA partija neiet uz vēlēšanām, lai kaut ko pozitīvu izdarītu tautas un valsts labā. Tas vienkārši nav iespējams. Jo nav iespējams tautas intereses aizstāvošai partijai iegūt 51 vietu Saeimā. Un to visas partijas ļoti labi apzinās. Tāpēc jau šajā vēlēšanu parodijā tādas īstas politiskās partijas nemaz nepiedalās. Piedalās tikai sevi par partijām nodēvējuši ekonomiskie grupējumi. Un to cīņa notiek tikai un vienīgi par vietu pie siles. Un šī sile ir tā mūsu nodokļos nomaksātās naudas dalīšana, pārdalīšana un "administrēšana". Visas tās jaukās runas un solījumi ir tikai instrumenti, jeb ieroči šajā cīņā un nekas vairāk. Bet tautu šīs partijas uzskata par vienu tādu vientiešu baru, kurus var muļķot uz nebēdu nu jau veselu ceturtdaļgadsimtu.

Atbildēt

formula

30.12.2018. 22:21

Taisnība jau ir Gobzemam. Taču-ārpus nosodījuma palika vienotības visi pārējie saeimā ar ļumpeņu atbalstu tikušie kloni ,ieskaitot šīs kliķes apkalpojušie noziedzīgie sulaiņi-tagadējie konzervi! Šī nekonsekvence, Aldi, tev visu sabojā !

Atbildēt

Kad pašam zagt gribas kā ēst, un lielāku zagli par Gobzemi neatrast,

30.12.2018. 22:06

»

Abc

Atbalstu Aldi, lai turas liidz galas. Ar Oikistiem un valsts izzadzeejiem kopā iet nevar


tad ar tiem, kas tik LABI zagt nemāk, protams, nav pa ceļam.

Atbildēt

Šai vecai maukai Paijai gan neticiet,

30.12.2018. 22:01

»

Paija

Jā, šaja ziņā atbalstu Gobzema ideju nepadoties vecajai Vienotībai ar VP amata kārīgo intrigantino Itālijas , kura caur Kariņu, ja viņš būtu premjers nav atmetusi domu uzkundzēties tautai par prezidenti...


jo tā Govzemim sūkā bargu naudu maksājot. Citu jau neko šis vecais, jau pūt sākušais vecis, nepieprot.

Atbildēt

otvechayu, Vasya

30.12.2018. 22:00

buutu ielikushi par iekshlietu ministru tu nobabalsotu par! taka nosmird... kas ta nu? nahui poslalji... tur tava iistaa vieta, suudgabal!... aizver paaksti un nospraagsti, nozheelojamais liekuli un divkosi...

Atbildēt

Abc

30.12.2018. 20:52

Atbalstu Aldi, lai turas liidz galas. Ar Oikistiem un valsts izzadzeejiem kopā iet nevar.

Atbildēt

Paija

30.12.2018. 20:48

Kariņš K. ir ārzemju latvietis , kurš pat neprastu sarunaties par ikdienas Latvijas iedzīvotāju problēmām.
Cik esmu Kariņu K. dzirdējusi, viņš ļoti uzsver savu nelatvisko akcentu, tas ir , runā lauzītā latviešu valodā, lai būtu jūtams, ka viņš ir kaut kas īpašāks par latvieti.

Atbildēt

Paija

30.12.2018. 20:45

Jā, šaja ziņā atbalstu Gobzema ideju nepadoties vecajai Vienotībai ar VP amata kārīgo intrigantino Itālijas , kura caur Kariņu, ja viņš būtu premjers nav atmetusi domu uzkundzēties tautai par prezidenti.

Vai vispār valstī ir vēl kāds, kurš, izņemot Rinkēviču E. , prastu nolasīt sapulcēs referātus angļu valodā ... Vai tiešām Latvija nav pelnījusi kādu veiksmīgāku un aktīvāku ārlietu ministru?

Atbildēt

vērtības mērs

30.12.2018. 20:26

Gobzemam ir pilnīga taisnība visos argumentos,kurus viņš nosauc.šitie -ar Kariņu izejot priekšplānā ir tie paši jenoti,kuri šo Valsti ir nolaiduši līdz kliņķim ar savu melošanu,grābšanu ,apzagšanu[kas ietaisīta pat oficiāli-OIK-lūdzu,priecājaties apzog un nečīkstat.Kā varēja vienīgo Valsts banku-hipotēku banku pārdotārzemniekiem-Dombrovska rokas darbs,kā arī paša parādu dzēšana????Pats tika uz Briseli,kur atalgojums kā ķeizariņam.Nav iespējams pat visu pieminēt,jo dūša apgriežas par to domājot.Un tagad atkal tie,kuri tika sūtīti pa Skuju taku atkal veidos valdību?Vai te ir galīgi visi sajukuši?

Atbildēt

Panda

30.12.2018. 19:45

"Tautas griba ir Dieva griba. Es solīju tautas gribu ievērot..". Kā jokā par trakomāju, kur 1 slimnieks apgalvoja, ka Dievs viņu iecēlis par valdnieku uz zemes, bet cits teica, ka viņu. Atnāca dakteris un izšķīra strīdu, jo lūk, nevienu viņš neesot iecēlis.

Atbildēt

Renģēdājs

30.12.2018. 19:26

Es arī neredzu perspektīvu nevienā variantā, ja galvenās lomas vecajiem vēži - OIK čempioni.Taču - vai tas traucēja Gobzemam veidojot savu valdības modeli, vēl pievienojot galveno oligarhu Aivaru Šļomoviču?
Tā kā kārtējā Gobzema piruete un demagoģija....

Atbildēt

Kurš ir derīgākais idiots?

30.12.2018. 18:44

Aldi Gobzem, pacenties sašķelt KPV.LV, pareizi dari, ka mēģini sašķelt. Lai visa partija tā rīkotos. Tā ir nekaunība, kas notiek šajā valstī - vecie oligarhi - Šlesers, Lembergs atkal ņem varu un šo miljonāru ielikteņi un klauni. Kauns Latvijai!

Atbildēt

Kristīne

30.12.2018. 18:39

»

jojo

Neesmu ne trollis, ne elite, bet no šiem 2 epitetiem varbūt viens- par nevadāmu, neprognozējamu nedaudz atbilst Gobzemam. Brīnos, ka LV ir tik daudz nekristiski domājošu cilvēku, kas klausās tukšos vārdos un neskatās uz darbiem. Ne tik sen Gobzems pats mācīja Kaimiņu, ka jāiet kopā ar visiem blēžiem...


Pilnīgi piekrītu jūsu viedoklim. Gobzema sektas fanātiķi vienkārši nespēj pieņemt to faktu, ka bez viņu pielūgtā sociopāta Gobzema ir vēl arī citi cilvēki, kuri var profesionāli vadīt valsti, kaut vai no tās pašas Artusa Kaimiņa partijas, tur ir arī citi profesionāļi juristi. Bet problēma te ir tāda, ka Gobzemu nemitīgi bīda aptaurētas ezotēriķes, pamatojoties uz kaut kādiem Finka pareģojumiem, ka Gobzems lūk esot tas īstais Latvijas glābējs un neviens cits.
Līdzīgi darbojas visas totalitārās sektas, kaut vai tā pati Ļjedjajvea vai Jencīša sekta, tur ir tieši tie paši simptomi - sektas līera pielūgsme,fanātisms, nespēja uzklausīt citu viedokli, nespēja iedziļināties, normāli diskutēt utt. Ir tikai viņu līderis- glābējs, lurš nemitīgi ir jāpielūdz un kuram ir jātic uz vārda.

Atbildēt

NON

30.12.2018. 18:36

Tautas griba nu galīgi nav Dieva(Esības) griba, bet vienā lietā piekrītu, proti, ka mazākums grasās sagrābt teikšanu. Tas ir absurds un notiek tikai Latvijā, kur līderu partijas tiek nobīdītas malā un "satiksmi regulē" mazie procentiņi. Varbūt pieķersim vēl kādu partiju klāt, palikušu "zem strīpas", ko??

Atbildēt

Zita

30.12.2018. 18:26

»

Anita-Dainis

Varat pasmieties pats par savu muļķību, man neiestāstīsiet, ka Gobzems darīs to , ko citi liks. Gobzemu tieši tādēļ neieredz bijusī elite un viņu troļļi, kad saredz gudru un nevadāmu cilvēku


Gobzemu tāpat kā Šleseru ir nokodējusi viena un tā pati persona "līderisma" zombētavā, tāpēc arī abi tik identiski komunicē mediju telpā.
Kas attiecas uz jūsu pieminēto eliti- tad Gobzems pieder pie tās pašas elites kur Šlesers, jau sākot no tiem laikiem kad kā Maksātnespējas Administrācijas direktors kalpoja Solvitai Āboltiņai un čupojās ar Jaunupu.

Atbildēt

jojo

30.12.2018. 17:46

»

Anita-Dainis

Varat pasmieties pats par savu muļķību, man neiestāstīsiet, ka Gobzems darīs to , ko citi liks. Gobzemu tieši tādēļ neieredz bijusī elite un viņu troļļi, kad saredz gudru un nevadāmu cilvēku


Neesmu ne trollis, ne elite, bet no šiem 2 epitetiem varbūt viens- par nevadāmu, neprognozējamu nedaudz atbilst Gobzemam. Brīnos, ka LV ir tik daudz nekristiski domājošu cilvēku, kas klausās tukšos vārdos un neskatās uz darbiem. Ne tik sen Gobzems pats mācīja Kaimiņu, ka jāiet kopā ar visiem blēžiem, lai tik tiktu pie siles. Bija tā? Bija- Kaimiņš vēl atbildēja, ka vienīgais blēdis ir pats Gobzems. Pēc tam Tas pats Gobzems ar Kaimiņu sprieda, ka viņu elektorāts ir tie, kurus interesē tikai alķītis un kotletes. Un nekas. Ir taču vesels bars ar ļautiņiem, kuriem Gobzems bez apstājas čurā acīs, bet viņi visu laiku tik saka- līst silts lietus, līst silts lietus. Arī nepasenam Gobzems bija gatavs būt gan premjers kopā ar to pašu JV, gan nesamazināt ministriju skaitu... gan pārdot dvēseli... ai, ko es saku, dvēseli viņš pārdeva jau, kad bija maksātnespējas administrators. Viņš ir gatavs nodot, piedot, iedot visiem visu, tik, lai tiktu pie siles. Vienalga kādas, tik siles. Bet šiem slīdeņa-līdeņa aizstāvjiem vajadzētu izlasīt kādu Hitlera biogrāfiju, lai saprastu, ka arī ne visai gudrs, negodīgs un visādi citādi negatīvs personāžs var tikt pie varas, ja cilvēki nespēj kritiski izvērtēt apkārt notiekošo. Kā arī kādas graujošas sekas tas var radīt valstij un cilvēkiem. Otkārt, mainīt tikai maiņas pēc, jo vecās partijas ir sliktas, ir vnk stulbi- ir kā minimums 50% iespēja, ka būs vēl sliktāk, jo mēs ne tuvu nedzīvojam tik slikti, lai nevarētu būt sliktāk. Treškārt, ja JV ir melnie spēki, tas nenozīmē, ka Gobzems ir baltais un pūkainais spēks. Ļaudis, neesiet tik lētticīgi primitīvi.

Atbildēt

iedzīivotājs

30.12.2018. 17:28

»

Garāmgājējs

Par 10 baušļiem piekrītu, bet ne jau Gobzems būs tas kurš tos ievēros, to mēslu interesē tikai vara un nauda. Un nevis tautas intereses, ar kurām viņš tik profesionāli manipulē savā Facebook


Nu tad kāds ir Jūsu konkrēts priekšlikums, kurš ir kaut ko būtiski paveicis Latvijas tautas labklājības uzlabošanā un kurus tad Jūs iesakāt, lūdzu nosauciet labo darbu izdarītājus!?

Atbildēt

jaajaa

30.12.2018. 16:49

...pareizi runā...par Eiroparlamenta vēlēšanām jāsāk uztraukties...:)

Atbildēt

Anita-Dainis

30.12.2018. 16:29

»

Dainis

Ha ha. Atļaujiet pasmieties par jūsu naivumu. Gobzems darīs to, ko viņam liks polittehnologsZakatistovs un sponsors Šlesers


Varat pasmieties pats par savu muļķību, man neiestāstīsiet, ka Gobzems darīs to , ko citi liks. Gobzemu tieši tādēļ neieredz bijusī elite un viņu troļļi, kad saredz gudru un nevadāmu cilvēku!

Atbildēt

TAUTA

30.12.2018. 16:08

»

sēlis

Ja Vienotība un tās kloni tiks pie varas, tas būs trekns spļāviens tautai tieši sejā, negribas ticēt, ka tā noslaucīsies un neko nedarīs


Ā, TE KĀ JAUNIE HITLERĪŠI/PUTLERĪŠI TAGAD TE RAUSTĀ KĀ P.ŅĶI UZ DRĀTS! GRIB KĻŪT PAR TAUTU, BET VISPIRMS TAK VISMAZ PAR CILVĒKIEM J\AKĻUST!

Atbildēt

Saulkrastietis

30.12.2018. 15:30

Droši vien mēs te varam vērot vienu lielu, smalki izrežisētu pasākumu, kur stukaču publiskošana ir viens no cēlieniem - lai novērstu tautas uzmanību no veida, kā tās vēlēšanās pustā griba tiek nihilizēta, un pie varas ar visiem līdzekļiem un spēkiem tiek bīdīti vecie (ne jau gados) afēristi. Diemžēl, tā ir žanra klasika, kas Latvijā ir iecienīta...
Gribētos lai šo tendenci novērtē Lapsas kungs.

Atbildēt

atļaušos iekopēt saprātīgu komentāru

30.12.2018. 15:22

Šodien, 14:40
ESMAIJA
SĀKSIM AR VĀRDIEM - ŠLESERA IELIKTENIS..... Pirmkārt šo frāzi izgudroja un pasvieda cilvēkiem tieši šie paši, kas tagad gatavo SEV vajadzīgo valdību. Ne tautai. Otrkārt - par pašu ŠLESERU. - Politikā ienāca jau kā bagāts cilvēks. Nekad NAV dzirdēts , ka viņš būtu kaut ko zadzis, kaut vienas partijas uzdevumā tika noklausīts vairāku gadu garumā. Lai kā centās, neko pierādāmu nesaklausīja. Bija ministrs, kuru Eiropas eksperti atzina kā vienīgo, kas pietuvojies ES ministru līmenim. Lielisks ģimenes cilvēks, varbūt pamēģiniet pielikt blakus Parādnieku... Ļoti daudz ziedojis daudzbērnu ģimenēm, tikai tas nekur netiek minēts... Vienīgais trūkums, ko skauģi nespēj piedot - viņš ir bagāts... Tās ir manas domas un nav mainījušās jau daudzus gadus. Un pie mums Latvijā bagāts cilvēks skaitās nomētājams ar akmeņiem... no tiem, kam Dieviņš nav devis ne prātu ne varēšanu. Tā tagad sākas akmeņu mešana uz Gobzemu... un atkal es blakus nolieku kariņus, pabrikus, bondarus, ašerādenus, bordānus to viltīgo un glumo cilvēku plejādi, kas neko citu kā sava labuma meklēšanu nav parādījuši. Kurš no viņiem ir teicis- OIK JĀPAZŪD UN NEKAVĒJOTIES! Kurš ir no sirds teicis - Tauta mēs kalposim jums un tā aiza, kas izveidojusies, tā tiks nolīdzināta - nebūs tā, ka vieniem nemitīgi cels algas, bet otriem arvien vairāk tiks atņemt, var paskaidrot to lietu, kā notiesāts par līdzdalību Krājbankas izlaupīšanā, var sēdēt Saeimā. Kur ir saprāta balss? Un kā var cilvēks, kas gadu gadiem slēpis vienas partijas noziegumus, pat pierādījumus kriminālām darbībām, kā šāds cilvēks nav saukts pie kriminālatbildības un var atrasties Saeimā...Gobzema lēmums ir vietā un apsveicams. Ja viņa partija piedalīsies valdībā, viņa izšķīdīs un pazudīs uz laikiem, Ja paliks opozīcijā un darbosies redzami tautas interesēs, viņas piekritēju loks palielināsies un nākam reizi ir garantēts lielāks atbalsts

Atbildēt

sēlis

30.12.2018. 15:20

Ja Vienotība un tās kloni tiks pie varas, tas būs trekns spļāviens tautai tieši sejā, negribas ticēt, ka tā noslaucīsies un neko nedarīs!

Atbildēt

Neviens

30.12.2018. 15:05

Lielākā problēma visā ir Attīstībai Par. Ja par viņiem balsojušie būtu izvēlējušies atdot balsi par kādu no "jaunajām" partijām, rīcībspējīga valdība jau sen būtu izveidota.

Atbildēt

hm

30.12.2018. 14:56

vai tad neesi pamanījis,ka Arturs Nagliņš,Arturs Priedītis,U.U.jeb UlbergsUdo.A.P.u.t.t. ir viena un tā pati persona,un tas ir Arturs Priedītis,kurš te lepojas ar savu čekas kartiņu.

Atbildēt

Kurš ir "derīgākais idiots"?

30.12.2018. 14:53

Aldi Gobzem, pacenties nesašķelt KPV.LV, pareizi dari, ka nebalsosi. Lai visa partija tā rīkotos. Tā ir nekaunība, kas notiek šajā valstī - vecā šļura atkal ņem varu un ši miljon;ars Ašerādens. Kauns Latvijai!

Atbildēt

Abi stulbi un slimi

30.12.2018. 14:48

»

A.P.

Ar tik šausmīgi lipīgu, toksisku, melīgu, ar glaimiem un faktu sagrozīšanu bāzētu cenšanos pēc popularitātes tautas masās LR vēl nav bijusi izdevība tikties. Tikāmies ar ievērojami primitīvāku demagoģiju partiju programmās un atsevišķu indivīdu retorikā. Tikāmies ar nepārprotamu debilitāti pavļutu, ...


A. P. un šis Ņagliņš" - abi kā vienas rokas cimdi, raibi, nepatīkami, nolād latviešus, apsaukājas, lamājas. Bet slimiem arī jādzīvo un jāpriecājas par saviem šedevra vārdiem, ko prot pateikt, domājot, ka viņiem tic un viņi apgāzuši visu pasauli, pārliecinājuši visu pasauli. Lai veicas.

Atbildēt

Garāmgājējs

30.12.2018. 14:32

»

iedzīvotājs

Tie, kas bijuši pie varas jau tā saģenerējuši un ''tik prasmīgi'' izdzinuši tautu no Latvijas un noveduši līdz zemākajam Eiropas līmenim, ka vairs nav kur, bet ar labu gribu ir jāsāk un jāievēro 10 baušļi,bet prasmēm apzagt tautu un valsti - valsts nozagšana,ir jāpieliek punkts


Par 10 baušļiem piekrītu, bet ne jau Gobzems būs tas kurš tos ievēros, to mēslu interesē tikai vara un nauda. Un nevis tautas intereses, ar kurām viņš tik profesionāli manipulē savā Facebook

Atbildēt

Dainis

30.12.2018. 14:29

»

Anita> ...

Nebaidi! KPV LV tikai iegūs cieņu, turoties pie principiem,un ja arī jācīnās ar pārspēku, vienmēr ir iespēja arī uzvarēt


Ha ha. Atļaujiet pasmieties par jūsu naivumu. Gobzems darīs to, ko viņam liks polittehnologsZakatistovs un sponsors Šlesers.

Atbildēt

Jānis

30.12.2018. 14:27

»

kode

Neesmu KPV atbalstītāja, bet, izrādās, Gobzems ir vienīgais, kurš ir spējīgs pateikt patiesību, ko katrs domājošais saprot


Neesi naivs. Tā ir tikai Hobzema kārtējā demagoģiskā spēle, nekas vairāk. Hobzems ir tipisks karjerists, un vienīgais kas viņam interesē ir tā nauda, kuru viņš varētu pelnīt būdams ministra amatā. Kā nekā par to māu kuru viņš īrē ir mēnesī jāmaksā 2000 eiro, un no deputāta aldziņas viņiem abiem ar sievu nepietiek lai varētu atļauties dzīvot kā līdz šim. Žēl tos apmuļķotos cilvēciņus, kas fanātiski turpina ticēt savam sektas "līderim", līdzīgi kā savulaik to darīja vācieši sekodami savam elkam Ādolfam Hitleram

Atbildēt

Arturs Nagliņš

30.12.2018. 14:21

Kurš ir dzemdējis tādu mēslu? Tādi mēsli pat vienotībā ir milzīgs retums! Tas ir ne tikai noziedzīgs blēdis, bet arī reti nekaunīgs demagogs, uz kura āķiem noteikti uzķersies "6.oktobra paaudzes" bezsmadzeņu klukstes. Kādi lieliski laiki gaida latviešus un Latviju!

Atbildēt

lauķis

30.12.2018. 14:04

Es balsoju pret visiem partijniekiem.

Atbildēt

Gobzemja patiesība ir vilka pases

30.12.2018. 14:03

PATIESĪBA. Vilks vilkam.

Atbildēt

Alīda

30.12.2018. 14:03

Atkal pie raksta par Gobzemu Marģera Zeķtura foto.

Atbildēt

Ir jāpārceļas dzīvot uz Krieviju, lai matītu

30.12.2018. 14:01

»

iedzīvotājs

Tie, kas bijuši pie varas jau tā saģenerējuši un ''tik prasmīgi'' izdzinuši tautu no Latvijas un noveduši līdz zemākajam Eiropas līmenim, ka vairs nav kur, bet ar labu gribu ir jāsāk un jāievēro 10 baušļi,bet prasmēm apzagt tautu un valsti - valsts nozagšana,ir jāpieliek punkts


cik lieliski un augsti ir būt krievu IEDZĪVOTĀJAM. Tad varēs apzagt gan tautu, gan nāciju, gan valsti BEZ zobu sāpēm un Eirāzijas līmenī.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...