Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Oppā

31.12.2018. 00:40

»

atļaušos iekopēt saprātīgu komentāru

Šodien, 14:40...


ESMAIJA raksta pareizi, bet apspļauda visus ar vienu spļāvienu. Bez pierādījumiem, bez komentāriem. Tā jau glumēšana. Ir tikai divas parftijas KPV.LV un JKP, kuras varētu darboties, bet ja Gobzems nebūtu "iedēta ola: būtu rīkojies elementāri - taisījis koalīciju ar JKP un tad lai pa'mēģina bez viniemizveidot valdību.

Šī "ola"darbojas "dejēju"interesēs - grauj savu partiju, pretižu un JKP un dara visu, lai pie varas nonāku tie pasi "šļuras". Vai par to melnā maģija neko šim godavīram nav piedāvājusi, lai ola perinātos? neticu. Vai ventspils zaldātam žēl, lai ola sasiltu un izšķiltu oligarhu valdības cāļis - izmest kādus 100 000? Par šādu summu pat velns dancotu vai ne, Aldi? Un kā tu Esmaija,domā, cik tā ola dārg varētu būt?

Atbildēt

Indra

31.12.2018. 00:27

»

Žulis

Vai tiešām jūs, ļaudis vēl neesat sapratuši, ka veltīgi ir meklēt pārmaiņu nesējus starp šiem partiju ielikteņiem? Lai arī kādās kombinācijās tie neveidotu tā saucamo valdību, nekādu pārmaiņu nebūs. Pārmaiņas būs tad, kad tauta pieprasīs un panāks antidemokrātiskā Vēlēšanu likuma nomaiņu. Bet to var...


ŽULI- buli. Tev komentārā ir tikai viens pareizais teikums: Pārmaiņas būs tad, kad tauta pieprasīs un panāks antidemokrātiskā Vēlēšanu likuma nomaiņu. Kaut gan tauta - izslēdz vārdu. Tas nekad nenotiks, tauta sēž stūrī ierāvusies un baidās nopīkstēties.

Vēlešanu likums ir mafiozs. Pat Straume teica raidījumā, ka tas tā, ja nenomainīs šo likumu, ja nebūs "grozāmo sarakstu"- nekas Latvijā nemainīsies. Bet nemainīs. Vienīgais, izstumtām partijām no varas jāapvienojas uz REFERNDUMU un jāatjauno 1922. gada vēlešanu likums., lai cik smags sataisīts refrendums, ka tikt pie tā gandrīz neiespējami. BET VAJAG, tev nav izvēles.

Atbildēt

Garāmgājējs

31.12.2018. 00:16

»

Paija

Kariņš K. ir ārzemju latvietis , kurš pat neprastu sarunaties par ikdienas Latvijas iedzīvotāju problēmām...


Govzemam tā latviešu valoda ir vēl drausmīgāka, tā ka nevajag. Kad viņš ver vaļā to savu netīro muti un sāk vervelēt, tad vemt gribas.
Jā ņem pēc tavas loģikas, tad tādā gadījumā arī visi tie no UK, kas nobalsoja par Govzemu arī nekam nav derīgi, jo ir ārzemju latvieši, un viņiem nevajadzētu jaukties Latvijas iekšpolitikā

Atbildēt

Andris

31.12.2018. 00:13

Vai jūs uzticētu savu valsti vadīt cilvēkam, kurš vārdos izlikdamies par "Latvijas patriotu" savu pirmo kāzu nakti izvēlas pavadīt nevis savā "mīļotajā zemē Latvijā" un tuvāk pie "savas mīļotās tautas", bet gan Latvijai naidīgas kaimiņvalsts galvaspilsētā Maskavā?

Atbildēt

Visu cieņu Aldim Gobzemam!

30.12.2018. 23:46

Vienotību atbalsta tikai,pa šiem divdesmit astoņiem gadiem stipri vien iepuvušais partiju kodols un tā sabīdītie savējie,daudzajās šo partiju barotavās!

Atbildēt

Žulis

30.12.2018. 23:08

Vai tiešām jūs, ļaudis vēl neesat sapratuši, ka veltīgi ir meklēt pārmaiņu nesējus starp šiem partiju ielikteņiem? Lai arī kādās kombinācijās tie neveidotu tā saucamo valdību, nekādu pārmaiņu nebūs. Pārmaiņas būs tad, kad tauta pieprasīs un panāks antidemokrātiskā Vēlēšanu likuma nomaiņu. Bet to var panākt tikai ar pastāvošā vēlēšanu farsa boikotu.
Saprotiet taču, ka NEVIENA partija neiet uz vēlēšanām, lai kaut ko pozitīvu izdarītu tautas un valsts labā. Tas vienkārši nav iespējams. Jo nav iespējams tautas intereses aizstāvošai partijai iegūt 51 vietu Saeimā. Un to visas partijas ļoti labi apzinās. Tāpēc jau šajā vēlēšanu parodijā tādas īstas politiskās partijas nemaz nepiedalās. Piedalās tikai sevi par partijām nodēvējuši ekonomiskie grupējumi. Un to cīņa notiek tikai un vienīgi par vietu pie siles. Un šī sile ir tā mūsu nodokļos nomaksātās naudas dalīšana, pārdalīšana un "administrēšana". Visas tās jaukās runas un solījumi ir tikai instrumenti, jeb ieroči šajā cīņā un nekas vairāk. Bet tautu šīs partijas uzskata par vienu tādu vientiešu baru, kurus var muļķot uz nebēdu nu jau veselu ceturtdaļgadsimtu.

Atbildēt

formula

30.12.2018. 22:21

Taisnība jau ir Gobzemam. Taču-ārpus nosodījuma palika vienotības visi pārējie saeimā ar ļumpeņu atbalstu tikušie kloni ,ieskaitot šīs kliķes apkalpojušie noziedzīgie sulaiņi-tagadējie konzervi! Šī nekonsekvence, Aldi, tev visu sabojā !

Atbildēt

Kad pašam zagt gribas kā ēst, un lielāku zagli par Gobzemi neatrast,

30.12.2018. 22:06

»

Abc

Atbalstu Aldi, lai turas liidz galas. Ar Oikistiem un valsts izzadzeejiem kopā iet nevar


tad ar tiem, kas tik LABI zagt nemāk, protams, nav pa ceļam.

Atbildēt

Šai vecai maukai Paijai gan neticiet,

30.12.2018. 22:01

»

Paija

Jā, šaja ziņā atbalstu Gobzema ideju nepadoties vecajai Vienotībai ar VP amata kārīgo intrigantino Itālijas , kura caur Kariņu, ja viņš būtu premjers nav atmetusi domu uzkundzēties tautai par prezidenti...


jo tā Govzemim sūkā bargu naudu maksājot. Citu jau neko šis vecais, jau pūt sākušais vecis, nepieprot.

Atbildēt

otvechayu, Vasya

30.12.2018. 22:00

buutu ielikushi par iekshlietu ministru tu nobabalsotu par! taka nosmird... kas ta nu? nahui poslalji... tur tava iistaa vieta, suudgabal!... aizver paaksti un nospraagsti, nozheelojamais liekuli un divkosi...

Atbildēt

Abc

30.12.2018. 20:52

Atbalstu Aldi, lai turas liidz galas. Ar Oikistiem un valsts izzadzeejiem kopā iet nevar.

Atbildēt

Paija

30.12.2018. 20:48

Kariņš K. ir ārzemju latvietis , kurš pat neprastu sarunaties par ikdienas Latvijas iedzīvotāju problēmām.
Cik esmu Kariņu K. dzirdējusi, viņš ļoti uzsver savu nelatvisko akcentu, tas ir , runā lauzītā latviešu valodā, lai būtu jūtams, ka viņš ir kaut kas īpašāks par latvieti.

Atbildēt

Paija

30.12.2018. 20:45

Jā, šaja ziņā atbalstu Gobzema ideju nepadoties vecajai Vienotībai ar VP amata kārīgo intrigantino Itālijas , kura caur Kariņu, ja viņš būtu premjers nav atmetusi domu uzkundzēties tautai par prezidenti.

Vai vispār valstī ir vēl kāds, kurš, izņemot Rinkēviču E. , prastu nolasīt sapulcēs referātus angļu valodā ... Vai tiešām Latvija nav pelnījusi kādu veiksmīgāku un aktīvāku ārlietu ministru?

Atbildēt

vērtības mērs

30.12.2018. 20:26

Gobzemam ir pilnīga taisnība visos argumentos,kurus viņš nosauc.šitie -ar Kariņu izejot priekšplānā ir tie paši jenoti,kuri šo Valsti ir nolaiduši līdz kliņķim ar savu melošanu,grābšanu ,apzagšanu[kas ietaisīta pat oficiāli-OIK-lūdzu,priecājaties apzog un nečīkstat.Kā varēja vienīgo Valsts banku-hipotēku banku pārdotārzemniekiem-Dombrovska rokas darbs,kā arī paša parādu dzēšana????Pats tika uz Briseli,kur atalgojums kā ķeizariņam.Nav iespējams pat visu pieminēt,jo dūša apgriežas par to domājot.Un tagad atkal tie,kuri tika sūtīti pa Skuju taku atkal veidos valdību?Vai te ir galīgi visi sajukuši?

Atbildēt

Panda

30.12.2018. 19:45

"Tautas griba ir Dieva griba. Es solīju tautas gribu ievērot..". Kā jokā par trakomāju, kur 1 slimnieks apgalvoja, ka Dievs viņu iecēlis par valdnieku uz zemes, bet cits teica, ka viņu. Atnāca dakteris un izšķīra strīdu, jo lūk, nevienu viņš neesot iecēlis.

Atbildēt

Renģēdājs

30.12.2018. 19:26

Es arī neredzu perspektīvu nevienā variantā, ja galvenās lomas vecajiem vēži - OIK čempioni.Taču - vai tas traucēja Gobzemam veidojot savu valdības modeli, vēl pievienojot galveno oligarhu Aivaru Šļomoviču?
Tā kā kārtējā Gobzema piruete un demagoģija....

Atbildēt

Kurš ir derīgākais idiots?

30.12.2018. 18:44

Aldi Gobzem, pacenties sašķelt KPV.LV, pareizi dari, ka mēģini sašķelt. Lai visa partija tā rīkotos. Tā ir nekaunība, kas notiek šajā valstī - vecie oligarhi - Šlesers, Lembergs atkal ņem varu un šo miljonāru ielikteņi un klauni. Kauns Latvijai!

Atbildēt

Kristīne

30.12.2018. 18:39

»

jojo

Neesmu ne trollis, ne elite, bet no šiem 2 epitetiem varbūt viens- par nevadāmu, neprognozējamu nedaudz atbilst Gobzemam. Brīnos, ka LV ir tik daudz nekristiski domājošu cilvēku, kas klausās tukšos vārdos un neskatās uz darbiem. Ne tik sen Gobzems pats mācīja Kaimiņu, ka jāiet kopā ar visiem blēžiem...


Pilnīgi piekrītu jūsu viedoklim. Gobzema sektas fanātiķi vienkārši nespēj pieņemt to faktu, ka bez viņu pielūgtā sociopāta Gobzema ir vēl arī citi cilvēki, kuri var profesionāli vadīt valsti, kaut vai no tās pašas Artusa Kaimiņa partijas, tur ir arī citi profesionāļi juristi. Bet problēma te ir tāda, ka Gobzemu nemitīgi bīda aptaurētas ezotēriķes, pamatojoties uz kaut kādiem Finka pareģojumiem, ka Gobzems lūk esot tas īstais Latvijas glābējs un neviens cits.
Līdzīgi darbojas visas totalitārās sektas, kaut vai tā pati Ļjedjajvea vai Jencīša sekta, tur ir tieši tie paši simptomi - sektas līera pielūgsme,fanātisms, nespēja uzklausīt citu viedokli, nespēja iedziļināties, normāli diskutēt utt. Ir tikai viņu līderis- glābējs, lurš nemitīgi ir jāpielūdz un kuram ir jātic uz vārda.

Atbildēt

NON

30.12.2018. 18:36

Tautas griba nu galīgi nav Dieva(Esības) griba, bet vienā lietā piekrītu, proti, ka mazākums grasās sagrābt teikšanu. Tas ir absurds un notiek tikai Latvijā, kur līderu partijas tiek nobīdītas malā un "satiksmi regulē" mazie procentiņi. Varbūt pieķersim vēl kādu partiju klāt, palikušu "zem strīpas", ko??

Atbildēt

Zita

30.12.2018. 18:26

»

Anita-Dainis

Varat pasmieties pats par savu muļķību, man neiestāstīsiet, ka Gobzems darīs to , ko citi liks. Gobzemu tieši tādēļ neieredz bijusī elite un viņu troļļi, kad saredz gudru un nevadāmu cilvēku


Gobzemu tāpat kā Šleseru ir nokodējusi viena un tā pati persona "līderisma" zombētavā, tāpēc arī abi tik identiski komunicē mediju telpā.
Kas attiecas uz jūsu pieminēto eliti- tad Gobzems pieder pie tās pašas elites kur Šlesers, jau sākot no tiem laikiem kad kā Maksātnespējas Administrācijas direktors kalpoja Solvitai Āboltiņai un čupojās ar Jaunupu.

Atbildēt

jojo

30.12.2018. 17:46

»

Anita-Dainis

Varat pasmieties pats par savu muļķību, man neiestāstīsiet, ka Gobzems darīs to , ko citi liks. Gobzemu tieši tādēļ neieredz bijusī elite un viņu troļļi, kad saredz gudru un nevadāmu cilvēku


Neesmu ne trollis, ne elite, bet no šiem 2 epitetiem varbūt viens- par nevadāmu, neprognozējamu nedaudz atbilst Gobzemam. Brīnos, ka LV ir tik daudz nekristiski domājošu cilvēku, kas klausās tukšos vārdos un neskatās uz darbiem. Ne tik sen Gobzems pats mācīja Kaimiņu, ka jāiet kopā ar visiem blēžiem, lai tik tiktu pie siles. Bija tā? Bija- Kaimiņš vēl atbildēja, ka vienīgais blēdis ir pats Gobzems. Pēc tam Tas pats Gobzems ar Kaimiņu sprieda, ka viņu elektorāts ir tie, kurus interesē tikai alķītis un kotletes. Un nekas. Ir taču vesels bars ar ļautiņiem, kuriem Gobzems bez apstājas čurā acīs, bet viņi visu laiku tik saka- līst silts lietus, līst silts lietus. Arī nepasenam Gobzems bija gatavs būt gan premjers kopā ar to pašu JV, gan nesamazināt ministriju skaitu... gan pārdot dvēseli... ai, ko es saku, dvēseli viņš pārdeva jau, kad bija maksātnespējas administrators. Viņš ir gatavs nodot, piedot, iedot visiem visu, tik, lai tiktu pie siles. Vienalga kādas, tik siles. Bet šiem slīdeņa-līdeņa aizstāvjiem vajadzētu izlasīt kādu Hitlera biogrāfiju, lai saprastu, ka arī ne visai gudrs, negodīgs un visādi citādi negatīvs personāžs var tikt pie varas, ja cilvēki nespēj kritiski izvērtēt apkārt notiekošo. Kā arī kādas graujošas sekas tas var radīt valstij un cilvēkiem. Otkārt, mainīt tikai maiņas pēc, jo vecās partijas ir sliktas, ir vnk stulbi- ir kā minimums 50% iespēja, ka būs vēl sliktāk, jo mēs ne tuvu nedzīvojam tik slikti, lai nevarētu būt sliktāk. Treškārt, ja JV ir melnie spēki, tas nenozīmē, ka Gobzems ir baltais un pūkainais spēks. Ļaudis, neesiet tik lētticīgi primitīvi.

Atbildēt

iedzīivotājs

30.12.2018. 17:28

»

Garāmgājējs

Par 10 baušļiem piekrītu, bet ne jau Gobzems būs tas kurš tos ievēros, to mēslu interesē tikai vara un nauda. Un nevis tautas intereses, ar kurām viņš tik profesionāli manipulē savā Facebook


Nu tad kāds ir Jūsu konkrēts priekšlikums, kurš ir kaut ko būtiski paveicis Latvijas tautas labklājības uzlabošanā un kurus tad Jūs iesakāt, lūdzu nosauciet labo darbu izdarītājus!?

Atbildēt

jaajaa

30.12.2018. 16:49

...pareizi runā...par Eiroparlamenta vēlēšanām jāsāk uztraukties...:)

Atbildēt

Anita-Dainis

30.12.2018. 16:29

»

Dainis

Ha ha. Atļaujiet pasmieties par jūsu naivumu. Gobzems darīs to, ko viņam liks polittehnologsZakatistovs un sponsors Šlesers


Varat pasmieties pats par savu muļķību, man neiestāstīsiet, ka Gobzems darīs to , ko citi liks. Gobzemu tieši tādēļ neieredz bijusī elite un viņu troļļi, kad saredz gudru un nevadāmu cilvēku!

Atbildēt

TAUTA

30.12.2018. 16:08

»

sēlis

Ja Vienotība un tās kloni tiks pie varas, tas būs trekns spļāviens tautai tieši sejā, negribas ticēt, ka tā noslaucīsies un neko nedarīs


Ā, TE KĀ JAUNIE HITLERĪŠI/PUTLERĪŠI TAGAD TE RAUSTĀ KĀ P.ŅĶI UZ DRĀTS! GRIB KĻŪT PAR TAUTU, BET VISPIRMS TAK VISMAZ PAR CILVĒKIEM J\AKĻUST!

Atbildēt

A.P.

30.12.2018. 15:38

Kā šajā zemē pieņemts, vietējā pārattīstītā gaišā populācija atkal nespēj saskatīt galveno. Galvenais nav pederastu, daunu, gozemblēžu iespēja vai neiespēja valdīt, bet pavisam kaut kas cits. Galvenais ir latviešu oligarhu degradācija, zaudējot kontroli pār brīvvalsti. Katrā valstī valda oligarhija. Tā tas ir arī LR. Tiesa, mūsu oligarhija ir unikāla - krimināla. Bet tas ir labāk nekā sāktu valdīt tautas fundamentālas padibenes - dauni, pederasti, gobzemblēži. Tātad pašlaik galvenais jautājums ir kā atgriezt latviešu oligarhus pie sava uzdevuma pārvaldīt valsti, balstoties uz elementāri cilvēcisku materiālu, bet nevis uz antropoloģiskajiem atkritumiem. Galvenais jautājums ir latviešu oligarhu smadzeņu sakārtošana, jo mūsu parvēniji-oligarhi acīmredzot ir pārēdušies latus, dolārus, eiro tik lielā mērā, ka zaudējuši pienākuma apziņa, ko viņiem uzliek oligarhiskais statuss.

Atbildēt

Saulkrastietis

30.12.2018. 15:30

Droši vien mēs te varam vērot vienu lielu, smalki izrežisētu pasākumu, kur stukaču publiskošana ir viens no cēlieniem - lai novērstu tautas uzmanību no veida, kā tās vēlēšanās pustā griba tiek nihilizēta, un pie varas ar visiem līdzekļiem un spēkiem tiek bīdīti vecie (ne jau gados) afēristi. Diemžēl, tā ir žanra klasika, kas Latvijā ir iecienīta...
Gribētos lai šo tendenci novērtē Lapsas kungs.

Atbildēt

atļaušos iekopēt saprātīgu komentāru

30.12.2018. 15:22

Šodien, 14:40
ESMAIJA
SĀKSIM AR VĀRDIEM - ŠLESERA IELIKTENIS..... Pirmkārt šo frāzi izgudroja un pasvieda cilvēkiem tieši šie paši, kas tagad gatavo SEV vajadzīgo valdību. Ne tautai. Otrkārt - par pašu ŠLESERU. - Politikā ienāca jau kā bagāts cilvēks. Nekad NAV dzirdēts , ka viņš būtu kaut ko zadzis, kaut vienas partijas uzdevumā tika noklausīts vairāku gadu garumā. Lai kā centās, neko pierādāmu nesaklausīja. Bija ministrs, kuru Eiropas eksperti atzina kā vienīgo, kas pietuvojies ES ministru līmenim. Lielisks ģimenes cilvēks, varbūt pamēģiniet pielikt blakus Parādnieku... Ļoti daudz ziedojis daudzbērnu ģimenēm, tikai tas nekur netiek minēts... Vienīgais trūkums, ko skauģi nespēj piedot - viņš ir bagāts... Tās ir manas domas un nav mainījušās jau daudzus gadus. Un pie mums Latvijā bagāts cilvēks skaitās nomētājams ar akmeņiem... no tiem, kam Dieviņš nav devis ne prātu ne varēšanu. Tā tagad sākas akmeņu mešana uz Gobzemu... un atkal es blakus nolieku kariņus, pabrikus, bondarus, ašerādenus, bordānus to viltīgo un glumo cilvēku plejādi, kas neko citu kā sava labuma meklēšanu nav parādījuši. Kurš no viņiem ir teicis- OIK JĀPAZŪD UN NEKAVĒJOTIES! Kurš ir no sirds teicis - Tauta mēs kalposim jums un tā aiza, kas izveidojusies, tā tiks nolīdzināta - nebūs tā, ka vieniem nemitīgi cels algas, bet otriem arvien vairāk tiks atņemt, var paskaidrot to lietu, kā notiesāts par līdzdalību Krājbankas izlaupīšanā, var sēdēt Saeimā. Kur ir saprāta balss? Un kā var cilvēks, kas gadu gadiem slēpis vienas partijas noziegumus, pat pierādījumus kriminālām darbībām, kā šāds cilvēks nav saukts pie kriminālatbildības un var atrasties Saeimā...Gobzema lēmums ir vietā un apsveicams. Ja viņa partija piedalīsies valdībā, viņa izšķīdīs un pazudīs uz laikiem, Ja paliks opozīcijā un darbosies redzami tautas interesēs, viņas piekritēju loks palielināsies un nākam reizi ir garantēts lielāks atbalsts

Atbildēt

sēlis

30.12.2018. 15:20

Ja Vienotība un tās kloni tiks pie varas, tas būs trekns spļāviens tautai tieši sejā, negribas ticēt, ka tā noslaucīsies un neko nedarīs!

Atbildēt

Neviens

30.12.2018. 15:05

Lielākā problēma visā ir Attīstībai Par. Ja par viņiem balsojušie būtu izvēlējušies atdot balsi par kādu no "jaunajām" partijām, rīcībspējīga valdība jau sen būtu izveidota.

Atbildēt

hm

30.12.2018. 14:56

vai tad neesi pamanījis,ka Arturs Nagliņš,Arturs Priedītis,U.U.jeb UlbergsUdo.A.P.u.t.t. ir viena un tā pati persona,un tas ir Arturs Priedītis,kurš te lepojas ar savu čekas kartiņu.

Atbildēt

Kurš ir "derīgākais idiots"?

30.12.2018. 14:53

Aldi Gobzem, pacenties nesašķelt KPV.LV, pareizi dari, ka nebalsosi. Lai visa partija tā rīkotos. Tā ir nekaunība, kas notiek šajā valstī - vecā šļura atkal ņem varu un ši miljon;ars Ašerādens. Kauns Latvijai!

Atbildēt

Abi stulbi un slimi

30.12.2018. 14:48

»

A.P.

Ar tik šausmīgi lipīgu, toksisku, melīgu, ar glaimiem un faktu sagrozīšanu bāzētu cenšanos pēc popularitātes tautas masās LR vēl nav bijusi izdevība tikties. Tikāmies ar ievērojami primitīvāku demagoģiju partiju programmās un atsevišķu indivīdu retorikā. Tikāmies ar nepārprotamu debilitāti pavļutu, ...


A. P. un šis Ņagliņš" - abi kā vienas rokas cimdi, raibi, nepatīkami, nolād latviešus, apsaukājas, lamājas. Bet slimiem arī jādzīvo un jāpriecājas par saviem šedevra vārdiem, ko prot pateikt, domājot, ka viņiem tic un viņi apgāzuši visu pasauli, pārliecinājuši visu pasauli. Lai veicas.

Atbildēt

A.P.

30.12.2018. 14:38

»

Arturs Nagliņš

Kurš ir dzemdējis tādu mēslu? Tādi mēsli pat vienotībā ir milzīgs retums! Tas ir ne tikai noziedzīgs blēdis, bet arī reti nekaunīgs demagogs, uz kura āķiem noteikti uzķersies "6.oktobra paaudzes" bezsmadzeņu klukstes. Kādi lieliski laiki gaida latviešus un Latviju


Ar tik šausmīgi lipīgu, toksisku, melīgu, ar glaimiem un faktu sagrozīšanu bāzētu cenšanos pēc popularitātes tautas masās LR vēl nav bijusi izdevība tikties. Tikāmies ar ievērojami primitīvāku demagoģiju partiju programmās un atsevišķu indivīdu retorikā. Tikāmies ar nepārprotamu debilitāti pavļutu, bordānu idiotismos. Tikāmies ar daunu bezprātīgu ļerkšķēšanu. Taču ar tādu šausmīgu daiļrunību, ārēji izskaistinātu, bet bezsaturisku un bez dziļāka seguma veidotu deklaratīvo uzrunu tiekamies pirmo reizi. Pat nav iespējams Latvijā atrast salīdzinājumu tādai retoriskajai nekaunībai. Materiāls ir unikāls, tāpēc iesacīšu to arī saviem "FB" draugiem, ko daru ļoti reti sakarā ar publikācijām "Pietiek".

Atbildēt

Garāmgājējs

30.12.2018. 14:32

»

iedzīvotājs

Tie, kas bijuši pie varas jau tā saģenerējuši un ''tik prasmīgi'' izdzinuši tautu no Latvijas un noveduši līdz zemākajam Eiropas līmenim, ka vairs nav kur, bet ar labu gribu ir jāsāk un jāievēro 10 baušļi,bet prasmēm apzagt tautu un valsti - valsts nozagšana,ir jāpieliek punkts


Par 10 baušļiem piekrītu, bet ne jau Gobzems būs tas kurš tos ievēros, to mēslu interesē tikai vara un nauda. Un nevis tautas intereses, ar kurām viņš tik profesionāli manipulē savā Facebook

Atbildēt

Dainis

30.12.2018. 14:29

»

Anita> ...

Nebaidi! KPV LV tikai iegūs cieņu, turoties pie principiem,un ja arī jācīnās ar pārspēku, vienmēr ir iespēja arī uzvarēt


Ha ha. Atļaujiet pasmieties par jūsu naivumu. Gobzems darīs to, ko viņam liks polittehnologsZakatistovs un sponsors Šlesers.

Atbildēt

Jānis

30.12.2018. 14:27

»

kode

Neesmu KPV atbalstītāja, bet, izrādās, Gobzems ir vienīgais, kurš ir spējīgs pateikt patiesību, ko katrs domājošais saprot


Neesi naivs. Tā ir tikai Hobzema kārtējā demagoģiskā spēle, nekas vairāk. Hobzems ir tipisks karjerists, un vienīgais kas viņam interesē ir tā nauda, kuru viņš varētu pelnīt būdams ministra amatā. Kā nekā par to māu kuru viņš īrē ir mēnesī jāmaksā 2000 eiro, un no deputāta aldziņas viņiem abiem ar sievu nepietiek lai varētu atļauties dzīvot kā līdz šim. Žēl tos apmuļķotos cilvēciņus, kas fanātiski turpina ticēt savam sektas "līderim", līdzīgi kā savulaik to darīja vācieši sekodami savam elkam Ādolfam Hitleram

Atbildēt

Arturs Nagliņš

30.12.2018. 14:21

Kurš ir dzemdējis tādu mēslu? Tādi mēsli pat vienotībā ir milzīgs retums! Tas ir ne tikai noziedzīgs blēdis, bet arī reti nekaunīgs demagogs, uz kura āķiem noteikti uzķersies "6.oktobra paaudzes" bezsmadzeņu klukstes. Kādi lieliski laiki gaida latviešus un Latviju!

Atbildēt

lauķis

30.12.2018. 14:04

Es balsoju pret visiem partijniekiem.

Atbildēt

Gobzemja patiesība ir vilka pases

30.12.2018. 14:03

PATIESĪBA. Vilks vilkam.

Atbildēt

Alīda

30.12.2018. 14:03

Atkal pie raksta par Gobzemu Marģera Zeķtura foto.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...