Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ro

02.02.2019. 22:01

Kam kalpo 'TVNET'? Putina paziņojumus 'tvnet' patur ilgu laiku starta logā, bet visus paziņojumus pret Putinu vai Krieviju fiksi noņem nost. Arī balsošana ir visai dīvaina: līdz ko gribi novērtēt komentu pret Krieviju, tā tiek ielikts vienlaicīgi arī pretējais balsojums... Domāju, ka žurnālists Ostrovskis ir Krievijas marionete, kurš iznīcināja latvisko 'apollo', lai nepieļautu negatīvu rakstu un komentu pret Putinu, Krieviju un viņu atbalstītājiem!

Atbildēt

Pele

01.01.2019. 19:53

»

Vaira3000

skatoties kaa peliite te tik angazeeti njemaas, skiet ka vinja loti ilgi nav jaadeleejusi uz burkaninjiem un bananiem. Aizejat uz centraltirgu un panemiet sev pa kilogramam


Pagaidām vēl mani neviens nav angažējis un burkānus un banānus izmantoju ēšanai! Bet LL vai tad jûs tā savā vientulībā dariet, jādelējiet uz burkāniem un banāniem?

Atbildēt

Vaira3000

01.01.2019. 18:05

skatoties kaa peliite te tik angazeeti njemaas, skiet ka vinja loti ilgi nav jaadeleejusi uz burkaninjiem un bananiem. Aizejat uz centraltirgu un panemiet sev pa kilogramam

Atbildēt

Pele

01.01.2019. 14:28

»

antons mikoss

.....Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu...


Un kāpēc U.Ģērmanis jutās tik spdraudēts no S.V., ka bija tik izmisīgi jāmelo un jādēmonizē? Skaudība, maizes naids, ka atņems darbu, vai pats bija aģents? Kāpēc viena sieviete tik bīstama visvarenajam trimdas mafijas krustēvam?

Atbildēt

oi,

01.01.2019. 13:14

»

antons mikoss

.....Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu...


visi lāču bari Vidzemē likvidēti, ka vecais sēž un klabina taustiņus?

Atbildēt

naivā

01.01.2019. 12:51

»

!

veinberga un ostrovskis ir ortodoksali sorositi.boikots apollo/tvnet


Vai tad apollo vēl pastāv? Domāju, ka tvnet viņu ir apēdis, kā pūķis, kas ēd savu asti :))

Atbildēt

!

01.01.2019. 03:36

veinberga un ostrovskis ir ortodoksali sorositi.boikots apollo/tvnet.

Atbildēt

kolēģe - sena

31.12.2018. 19:17

»

premium

Zviedru trolene ar visiem mākslenieces talantiem ir caurkritusi! Domāju, ka ar laiku nāks gaismā viņas pašas sadarbība ar VDK...


Tādi kā Veinberga ir tie riebīgākie līdēji visos laikos, melo kā automāts. Jau studiju laikos Maskavā visi zināja, ka viņas klātbūtnē nedrīkst par daudz pļāpāt. Gaidam viņas pašas kartiņu un stučīšanas tekstus. Žēl, ja nebūs saglabājušies.

Atbildēt

Pff

31.12.2018. 15:22

Tvnet ir pabira (gluži kā Inbox.lv). Nelasu principa pēc, jo publicē viltus ziņas un nodarbojas ar slinku žurnālismu. Šeit šad tad arī tiek publicēts neatbilstošs saturs, bet ne tādā līmenī un degsmē.

Kā arī, reklāmas pa visām malām. Skumji, ka Pietiek.com arī palielinājis reklāmu skaitu līdz riebumam.

Atbildēt

antons mikoss

31.12.2018. 13:42

»

Pele

Karjerists ir Lato Lapsa! Kam neizdevās Dienā, Neatkarīgajā un vēl citur... Tad bija jāpieslienas tenku portālam, un jāsāk killerveodīgie melnā PR darbi, par kuriem maksā... Lembis un nacionāļi! Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu...


.....Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu....
Kad trūkst argumentu vai izteiktie visiem redzams ir melīgi, tad jāvelk no kājstarpes- "Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu".
Arī šis vairs nestrāda. Aizliegts!Tagad tas ir no sorosītiem un citiem vājprāšiem ieviestais "SEKSISMS".
Ja runājam par pārīti Mašiņš un Veinberga, tad te ir atbilde uz trimdas publicista Jāņsona(pseidonīms) savulaik izteikto jautājumu- kas devis tiesības SV izteikt Zviedrijas latviešu trimdas viedokli.
Tās tiesības nedeva trimda. Tās "deva" partneris kgb aģents
Mašiņš.
Nolēmu izteikties tamdēļ, ka Zviedrijas latviešu trimda par aktīvu darbību Latvijas brīvības cīņās 1990.g. ielūdza mani apmeklēt Zviedriju. Nepalaida tas pats kgb. 1990.gadā!!!
Sveiciens cilvēkam S. Veinbergai!
Cīnītājai par visādām murgainām idejām agrāk un tagad.

Atbildēt

Pele

31.12.2018. 11:25

»

Kaķis

Pele-Buiķe, un par ko jāciena viena PSRS laika nomaskējusies karjeriste, prasta demagoģe, kas žurnālistiku pārvērš par cirka poligonu, Ja latvija būtu tiesiska valsts, tad tādām Veinbergām un Buiķēm jau sen būtu aizliegums piesārņot publisko telpu ar saviem izgarojumiem


Karjerists ir Lato Lapsa! Kam neizdevās Dienā, Neatkarīgajā un vēl citur... Tad bija jāpieslienas tenku portālam, un jāsāk killerveodīgie melnā PR darbi, par kuriem maksā... Lembis un nacionāļi! Psihes spiediens jākompensē ar sieviešu vajāšanu
... Un tad ir jautājums, ja jau Lapsas prāt, Sandra Veinberga, ir tik slikta, kāpèc jātērē tādi līdzekļi un enerģija? Pat caurkritušais Otto Ozols jāpiesaista, kurš druķelē veselu rakstu par Maskavas universitāti tikai SV dēļ?

Atbildēt

Kaķis

31.12.2018. 01:22

»

Pele

Pirmkārt es neesmu Iveta Buiķe! Un par ko jāciena Lato Lapsa? Prasts mediju telpas killeris, pērkams, kurš žurnālistiku aizstāj ar melnā PR kampaņām! Ja Latvijā būtu mediju ombuds, tad tas sen nebūtu iespējams


Pele-Buiķe, un par ko jāciena viena PSRS laika nomaskējusies karjeriste, prasta demagoģe, kas žurnālistiku pārvērš par cirka poligonu, Ja latvija būtu tiesiska valsts, tad tādām Veinbergām un Buiķēm jau sen būtu aizliegums piesārņot publisko telpu ar saviem izgarojumiem.

Atbildēt

Histēriska rosība

30.12.2018. 22:33

»

:)

Neatstāj sajūta, ka Pele ir Buiķe


...un vecums nenāk viens .

Atbildēt

ha-ha

30.12.2018. 22:04

»

Pomeranču Vainadziņš

Nudien neinteresē, kā LL grib izskatīties


Skatos tv.24,kur bijušie kolaboranti ar it kā augstām izglītībām,bet redzami deģenerātu sejām,jo cilvēki,kuri ir pārdēvuši savu valsti,nevar palikt neapzīmogoti,bezkaunīgi sludina sevi par nacijas ziedu.Agrāk viens otrs no viņiem nosauca sevis nodoto valsti par muļķu zemi,bet neatrodot pasaulē lielākus deģenerātus par sevi,lepni sēž muļķu zemes ekrānos,lieku reizi apliecinot muļķu zemes iemītnieku iecietību pret garā vājājiem deģenerātiem,ļaujot sevi lieku reizi apzagt,lai tikai dažādu kalibru garīgajiem deģenerātiem neliktu sajusties neērti.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 21:21

»

Pele

Neargumentēti apgalvojumi! Un ja jau jūs neesat LL fans, tad kāpēc vairojiet viņam komentāru skaitu? Es to daru tāpēc, ka aizstāvu cilvēku, kuru nekaunīgi vajā


Protams, ka no Jūsu viedokļa šie apgalvojumi ir neargumentēti. Taču man nav vajadzības Jums kaut ko tagad pierādīt (varētu rakt augšā Veinbergas rakstīto un pa punktiem atspēkot ar dzīves realitāti, taču arī ar to Jums nepietiks, jo manā rīcībā nav no piedzīvotā ne audio, ne video ierakstu. Tak arī Jūs tagad uz sitienu nevarētu pierādīt, ka mandarīni RIMI veikalu plauktos ir dzelteni. Un ka piena pudelēs tur reāli ir piens). Īstenībā tā "cita" paradigma veidojas gana traģiska un droši vien ir atsevišķa pārdomu raksta vērta. Nezinu, varbūt kaut kad janvārī atvēzēšos to uzrakstīt, tad jau redzēsim, vai būs iedvesma (ha, ha! uzbudinājums!)

Kāpēc pavilkos uz komentēšanu? Tāpēc, ka, balstoties uz šeit iepriekš pausto, redzēju, ka no Jūsu puses Veinberga tiek nepelnīti pataisīta par tādu "svēto govi", kāda viņa nudien nav. Un tikai! Turklāt Jūsu vārie mēģinājumi to visu atspēkot (piedodiet! gana infantilā veidā dzimumus un -ismus piesaucot) tikai pielēja eļļu ugunī.

Bet OK!
Paldies par sarunu! Nudien ir citas lietas svētdienas vakarā darāmas kā komentāru vairošana.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 21:09

»

Pomeranču Vainadziņš

Tāpēc, ka esmu bijis aculiecinieks situācijām un ierauts situācijās, kuru kopējais konteksts nekādi neatbilst Veinbergas uzburtajām paradigmām. Vēl vairāk - kopējais konteksts veido pilnīgi citu ainu


Bet varbūt ne vienmēr izprotat kopsakarības? Ne vienmērtas ko redzam, tas arī iir! LL grib izskatīties kā žurnālistikas Robins Huds, bet patiesībā ir mediju telpas killeris, prasts, pērkams aprēķinātājs.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 21:03

»

Pomeranču Vainadziņš

Tāpēc, ka esmu bijis aculiecinieks situācijām un ierauts situācijās, kuru kopējais konteksts nekādi neatbilst Veinbergas uzburtajām paradigmām. Vēl vairāk - kopējais konteksts veido pilnīgi citu ainu


Neargumentēti apgalvojumi! Un ja jau jūs neesat LL fans, tad kāpēc vairojiet viņam komentāru skaitu? Es to daru tāpēc, ka aizstāvu cilvēku, kuru nekaunīgi vajā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 20:56

»

Pele

Ja nav, tad ar kādām tiesībām jūs citus sauciet par meļiem


Tāpēc, ka esmu bijis aculiecinieks situācijām un ierauts situācijās, kuru kopējais konteksts nekādi neatbilst Veinbergas uzburtajām paradigmām. Vēl vairāk - kopējais konteksts veido pilnīgi citu ainu.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 20:37

»

Pomeranču Vainadziņš

Pierādījumi par ko


Ja nav, tad ar kādām tiesībām jūs citus sauciet par meļiem?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 20:36

»

Pele

Jums ir kādi konkrēti pierādījumi


Un lai nav pārpratumu - neesmu LL fans.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 20:35

»

Pele

Jums ir kādi konkrēti pierādījumi


Pierādījumi par ko?
Un ko Jūs saprotiet ar pierādījumiem?
Nē, nekādu iegūtu parakstītu dokumentu fotokopiju man nav. Neesmu Džeisms Bonds.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 20:31

»

Kaķis

Pele-Buiķe, es turpretī ļoti cienu Lato Lapsas drosmi nostāties pretīm tādai mātītei kā jums...


Pirmkārt es neesmu Iveta Buiķe! Un par ko jāciena Lato Lapsa? Prasts mediju telpas killeris, pērkams, kurš žurnālistiku aizstāj ar melnā PR kampaņām! Ja Latvijā būtu mediju ombuds, tad tas sen nebūtu iespējams!

Atbildēt

Kaķis

30.12.2018. 20:24

»

Pele

Es neesmu Buiķe! Bet ļoti cienu šo sievieti par drosmi nostāties pretī tādam tēviņam kā LL! Cienu viņas uzdrīkstēšanos aizstāvēt vajātu kolēģi! Jums LL šie jēdzieni ir sveši! Tāpēc esat un būsit vientuļš! Varu atrast arī kādu salīdzinājumu no kaķu pasaules, bet negribu apvainot šos dzīvniekus, kas nav...


Pele-Buiķe, es turpretī ļoti cienu Lato Lapsas drosmi nostāties pretīm tādai mātītei kā jums.
Jūs esat ļoti vientuļa savā vecumā sēžot Vācijā, un tādai kā jums, trenētai neta spamerei tāds jēdziens kā tolerance un pieklājība ir sveši. Jūsu darbs ir polittehnoloģija un godīgu cilvēku apmelošana slēpjoties aiz viltus profiliem.
Bet nesatraucaties, arī jūšu laiks reiz pienāks un par visu sadarīto būs jāatbild.

Atbildēt

tas tik ir numurs

30.12.2018. 20:23

Gribētos redzēt to "sarakstu",kurš apliecinātu,ka Pauls ir bijis kompartijas biedrs un kompartijas darbinieks.Tie tik ir murgi!Kā tad viņam būtu izdevies tik nemanāmi iešmaukt kompartijā,turklāt tur aktīvi darboties un to rūpīgi slēpt no pārējiem biedriem un bezpartejiskiem tautiešiem?varbūt bviņš kompartijā tika uzņemts tieši kremlītī un tālab neviens par to nezin?Ziedonis nav izstājies?Trakas lietas...

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 20:03

»

Pele

Nozīme ir tikai tam, ka jūs izmisīgi baltu gribat nokrāsot par melnu! Un es vēlos saprast vai tā ir nezināšana, reliģiozs fanātisms, psihes problēmas vai rafinēti neģēlīga vajāšana! Pagaidām izskatās pēdējais variants


Ak, Dies, tak atslābstiet! Man ir stipri vienalga, kurš ir Jūsu "pēdējais variants".

Mēģiniet tak ieklausīties sacītajā. Mēģiniet sadzirdēt! Nu, ja ne citādi, tad pieņemt zināšanai cita viedokļa eksistenci - TVnetā taču Jūs to nevarat izlasīt (ceru, ka vismaz nekvalificējat šo saraksti no manas puses kā "ķēzīšanos" - rit taču visnotaļ pieklājīgs dialogs!)

Protams, Jūs tagad sacīsiet, ka tas attiecas arī uz mani. Taču man, atšķirībā no Jums, ir bijusi iespēja Veinbergas uzrakstīto atlasīties atliektiem galiem. Un, zinot Zviedrijā notiekošo, izdarīt secinājumus.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 19:59

»

Kaķis

Pele-Buiķe, beidz vienreiz ārdīties, šeit nav tava iemīļotā tualete kur tu esi pieradusi ķēzīties


Es neesmu Buiķe! Bet ļoti cienu šo sievieti par drosmi nostāties pretī tādam tēviņam kā LL! Cienu viņas uzdrīkstēšanos aizstāvēt vajātu kolēģi! Jums LL šie jēdzieni ir sveši! Tāpēc esat un būsit vientuļš! Varu atrast arī kādu salīdzinājumu no kaķu pasaules, bet negribu apvainot šos dzīvniekus, kas nav vainīgi pie sava saimnieka riebeklībām! Es lieliski zinu ar ko sarakstos, bet jūs gan to neziniet!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 19:51

»

Pomeranču Vainadziņš

Pelīt, man ir bijis gods un laime satikt daudzas sievietes, kas ir gudrākas gan par mani, gan daudziem vīriešiem. Neba nu cilvēka dzimums te kaut ko izšķir. Tas pirmkārt...


Nozīme ir tikai tam, ka jūs izmisīgi baltu gribat nokrāsot par melnu! Un es vēlos saprast vai tā ir nezināšana, reliģiozs fanātisms, psihes problēmas vai rafinēti neģēlīga vajāšana! Pagaidām izskatās pēdējais variants!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 19:43

»

aivarsz

GAIDU ATBILDES- gan no Sandras Veinbergas ,gan no Ostrovska,kuru pazīstu kā tādu "ĶĒMU" ,kas iedomājas no sevis nezin ko ,bet acīm redzot ir NULLE,jo neatbild uz viņam adresētām vēstulēm,kas nav no "zemākas klases" cilvēka kā viņš to iedomājas,jo spēlēt Sattellites.LV vēl NEKO NENOZĪMĒ...


Lato Lapsa! Varbūt laiks doties karot uz kādu musulmaņu valsti? Būs plašākas iespējas izpausties agresīvajam naidam pret sievietēm! Varēsit nomētāt skmeņiem! Vai pieslienaties neo nacismam! Viņu autori jau jums Tuvi!!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 19:41

»

Pele

Jūs tik ļoti uzbudina tas, ka Sandra Veinberga ir gudrāka, talantīgāka, zinošāka, veiksmīgāka par daudziem vīriešiem? Ak tur tas naids slēpjas! Jo tā taču nedrīkst būt


Pelīt, man ir bijis gods un laime satikt daudzas sievietes, kas ir gudrākas gan par mani, gan daudziem vīriešiem. Neba nu cilvēka dzimums te kaut ko izšķir. Tas pirmkārt.

Otrkārt - ir acīmredzami, ka mans dzīves ceļš ir izvērties garāks nekā Jūsējais. Jūs iemeslus aktivitātēm, kā var saprast no rakstītā, meklējat uzbudināmībā. Ticiet man, dzīvē ir daudz daudz lielākas, vērtīgākas un skaistākas lietas par uzbudināmību! Gan jau pienāks arī Jūsu laiks to saprast.

Treškārt, Jūs acīmredzami novirzāties no manis sacītā, bet apzināti meklējat kašķi dzimumos, uzbudināmībā, -ismos un iekš kā tik vēl ne.

Un nu ceturtkārt. Ja cilvēks ir "gudrāks, talantīgāks, zinošāks, veiksmīgāks" par daudziem citiem - vai tas jau pats par sevi nozīmē, ka viņš ir labs cilvēks? Neviens mūsu valsteles oligarhs tak nebūtu kļuvis par oligarhu bez minētajām īpašībām. Līdzīgi ir ar Jūsu nemitīgi protežēto Veinbergas kundzi. Nē, nē, viņa nav oligarhs. Taču viņa, pateicoties izglītībai, ir lielisks instruments (lasi - saskaņā ar Jūsu paša pievesto teātra alegoriju - apmaksāta lomas izpildītāja!) attiecīgo ideoloģijas veidotāju (lasi - režisoru!) rokās.

Jūs sakāt, ka komentāri TVnetā ir atspējoti, lai ļaudis neķēzītos? Bet varbūt īstais iemesls ir cits - lai kāds nepateiktu, ka "karalis ir kails". Jo ne jau es viens zinu, kas "atrodas RIMI veikala plauktos" Zviedrijā. Ne jau es viens zinu, ka Veinbergas rakstītais ir melīgs. Ka tas ir savtīgu interešu pavadīts - tieši tāpat, kā viņas brēciens par čekas maisu publicēšanu. Tas ir tik vienkārši un acīmredzami, kā skujas Ziemsvētku eglītē!

Atbildēt

Pēteris

30.12.2018. 19:37

»

Pele

Jūs tik ļoti uzbudina tas, ka Sandra Veinberga ir gudrāka, talantīgāka, zinošāka, veiksmīgāka par daudziem vīriešiem? Ak tur tas naids slēpjas! Jo tā taču nedrīkst būt


Ostrovski, par ko gudrāka ir čekas aģenta laulene? Zinošāka? Veiksmīgāka? Talantīgāka? Varbūt viņu vajadzēto nominēt kā sorosīdu svēto mocekli?

Atbildēt

Kaķis

30.12.2018. 19:13

Pele-Buiķe, beidz vienreiz ārdīties, šeit nav tava iemīļotā tualete kur tu esi pieradusi ķēzīties

Atbildēt

aivarsz

30.12.2018. 19:12

GAIDU ATBILDES- gan no Sandras Veinbergas ,gan no Ostrovska,kuru pazīstu kā tādu "ĶĒMU" ,kas iedomājas no sevis nezin ko ,bet acīm redzot ir NULLE,jo neatbild uz viņam adresētām vēstulēm,kas nav no "zemākas klases" cilvēka kā viņš to iedomājas,jo spēlēt Sattellites.LV vēl NEKO NENOZĪMĒ !

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 18:30

»

Pomeranču Vainadziņš

Pele, Jūs tik zinoši šo nobliezāt, ka vai tik nebūsiet pats Ostrovskis...


Jūs tik ļoti uzbudina tas, ka Sandra Veinberga ir gudrāka, talantīgāka, zinošāka, veiksmīgāka par daudziem vīriešiem? Ak tur tas naids slēpjas! Jo tā taču nedrīkst būt!

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 18:25

»

Pomeranču Vainadziņš

Pele, Jūs tik zinoši šo nobliezāt, ka vai tik nebūsiet pats Ostrovskis...


Varu paskaidrot jums saprotamākā veidā- komentāru daļai ir jēga tad, ja cilvēki prot izteikt viedokli un diskutēt! Priekš ķēzīšanās ir tualete!

Atbildēt

zjb

30.12.2018. 17:34

»

Profesors Haoss

Manuprāt, Sandrai VEINBERGAI ir 100 % taisnība. 1.- Mēs padevāmies jau tā izmocītajai Latvijai savstarpējā naida kurināšanai un raganu medību radīšanai. Un ko mēs ar to ieguvām Neko, sausais atlikums nulle; 2. - Mēs pasludinājām Kremlim - mums ir zināms neliels skaits šo sirdsapziņas mocīto cilvēku, ...


"bezpartejiskais" ministrs pauls nemaz nebija bezpartejisks: eksistē oficiāls Valsts arhīva saraksts, saskaņā ar kuru Raimonds Pauls kopš 1988. g. decembra (t.i. jau pēc Tautas frontes rašanās) ir atbrīvotais (t.i. tāds, kurš par saviem pūliņiem saņem algu) komunistiskās partijas darbinieks, turklāt no šīs partijas vēl līdz pat šim laikam nav izstājies... tāpat kā Imants Ziedonis un daudzi citi.
P.S. Salīdzināt ar nabadzīti Ždanoku (Hesinu), kura izmisīgi turpina kašāties par savu partijas piederību pēc 1991. gada

Atbildēt

Adrians

30.12.2018. 17:25

»

prezidentam Vējonim

Nu atvainojaties taču sievietei Veinbergai,lai ir miers mājās.Citādi noēdīs jūs bez sāls


Taa daama maacijusies chekas kadru kalvee Gorkija institutaa Maskavaa tas izsaka visu...latentu kartinu Maskavaa

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.12.2018. 17:24

»

Pele

Tāpēc, ka cilvēki neprot diskutēt, pieņemt citu viedokli, argumentēt! Teātra izrādē tak arī neļauj skatītājiem komentēt- ej Tu, Tu man nepatīc, ej nost


Pele, Jūs tik zinoši šo nobliezāt, ka vai tik nebūsiet pats Ostrovskis ...

Lai nu kas Jūs būtu - arguments reāli iespārda! Salīdzinājums ar teātri ir vienkārši bingo! Teātrī, kā zināms, par atalgojumu spēlē režisora iestudētas lomas. Skatītājiem, protams, jātur mute ciet. Rezumē - Veinberga ir tikai teātra apmaksāta (atceramies! nauda nesmird!) savas lomas spēlētāja, un kad runā primadonna, bauriem jāklusē.

Atbildēt

west

30.12.2018. 17:19

»

prezidentam Vējonim

Nu atvainojaties taču sievietei Veinbergai,lai ir miers mājās.Citādi noēdīs jūs bez sāls


Kāda pretīga liekule un mele!

"Sandra Veinberga
Sovjetistu vagari turpina regulēt Latvijas politiku un ekonomiku nesodīti, bet viņu vietā mums pamests saplosīšanai ar pierādījumiem neargumentēts mikslis, kurā vainīgie (ziņu pienesēji) sajaukti kopā arī ar PSRS sistēmas upuriem (iebaidītiem, šantažētiem cilvēkiem)."

Atbildēt

Publicēšanai nav liegumu

30.12.2018. 16:17

»

Paija - likums par presi

nebūs pietiek.com nekas par sarakstu publicēšanu , pitiek.com nav tas pats kas Poikāna kungs


Ja pieejami sarakti katram, tad kāda runa draudiem par pārpublicēšanu - nekādu sodu nebūs. Būs nepatoikšanas nevis žurnālistiem vai Puietiek,com, bet valstij, mauprāt, pat personu adrešu publicēšanu: būs prasības Eiropas Cilvēktiesību tiesai PRET valsti.

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 16:16

»

Kristīne

Iespējams. Buiķenei ir tāds niķis - visos portālos darboties ar feik profiliem, lai nesasmērētu savu īsto mundieri


Un kāds niķis ir Lato Lapsam! Ne īsti izglītība, ne profesija. Spēj uzrakstīt tikai agresīvus apmelojums, jo žurnālistika ir sveša.Neviens cienījams medijs darbā neņem, jāpilda melnā PR pasūtījuma kampaņas, jānorej cilvēki, ar kuriem kopā strādājis, bijis kopā TV ekrānā! Tā jau ir, ja nevar ar prātu, talantu, tad ar pakalpiņa darbiem...

Atbildēt

Pele

30.12.2018. 15:56

»

reku

Tam vdk stukača sievas rakstam Tvnetā ir liegta komentēšanas iespēja- diez- kādēļ gan tā


Tāpēc, ka cilvēki neprot diskutēt, pieņemt citu viedokli, argumentēt! Teātra izrādē tak arī neļauj skatītājiem komentēt- ej Tu, Tu man nepatīc, ej nost!

Atbildēt

Kristīne

30.12.2018. 15:45

»

:)

Neatstāj sajūta, ka Pele ir Buiķe


Iespējams. Buiķenei ir tāds niķis - visos portālos darboties ar feik profiliem, lai nesasmērētu savu īsto mundieri

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...