Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kas ir kultūra?

28.02.2013. 10:35

»

Agnese

http://www.laikraksts.com/raksti/raksts.php?KursRaksts=3136


nu šaumsas. uzreiz redzams, ka ne no "tā (kulturlo cilvēku) dīķa".
"izmocīju Induli un Āriju"... "; "nezinu ne vienu cilvēku, kurš tagad lasa Raini, bet nu brīnums - ir!"; "mūzika, grāmatas... - sports!!!"

Atbildēt

NUNU

24.02.2013. 19:11

Arvien vairāk pārliecinos, ka Latvijas pilsoņi nav gatavi nekādai demokrātijai. Par to liecina visa mūsu valstiskuma vēsture. Ja jau īsā laikā pēc Saeimas ievēlēšanas pieprasa tās atlaišanu, tas nozīmē vienīgi pašu šīs valsts pilsoņu absolūtu bezatbildību pret valsti. Tādēļ ar "tautas "atbalstu pie teikšanas nonāk tikpat bezatbildīgi, zaglīgi dīvaiņi ar milzīgu intelekta deficītu. Ar šādu tautiņas nespēju mums der vienīgi autoritāra valsts iekārta. Tas gan ož pēc valsts apvērsuma, bet Singapūrieši tikai tādā veidā nodrošināja savu augsto līmeni, un panākumus etniskajā saliedētībā, kas garantēja šo "Āzijas tīģera lēcienu ".

Atbildēt

Oto

23.02.2013. 23:19

Grendes "labo darbu" saraksts:
1. 10.2010. Jaunzeme-Grende(LRTK): lai ieviestu pārmaiņas, jauno koalīciju vajadzētu veidot "Vienotībai" un "Saskaņas centram".
Domas protams cilvēks drīkst mainīt, bet gribētos, lai Grende izstāsta kāda tagad ir nostāja un pamato kāpēc.
2. 12.2011. Izlocīšanās un sapīšanās sakarā ar Zvidriņas iesniegumu un KM veselības apdrošināšanas iepirkumu Grendes vīra interesēs.
3. 04.2012. Īpašuma pārdošanas shēma ārzemniekiem uzturēšanās atļauju saņemšanai pretēji partijas nostājai un tā noklusēšana.
4. 05.2012. Konflikts ar rakstnieku darba grupu komunikāciju problēmu dēļ. Dīvaini mēģinājumi iesaistīt "koučinga" treneri.
5. 07.2012. Neveiklā un nabadzīgā runa uzstājoties Sinsinati "I welcome you and you and U2", ironiski,ka situāciju par labu vērsa vismaz RD mēra uzstāšanās.
6. 12.2012/01.2013. Nu jau bēdīgi slavenais komandējums uz Austrāliju. Pats komandējums bija vajadzīgs, bet atkal piekliboja Jaunzemes-Grendes komunikācija.
Pāris "pērles":
-Nespēja atbildēt uz vienkāršu, lai gan provokatīvu žurnālistu jautājumu par komandējumu un pirkstu rādīšanu pie deniņiem un citēju: "padomājiet beidzot!"
-eļļas pieliešana ugunī ar teicienu nevietā un nelaikā: "Domājiet par mani, ko jūs gribat, es par jums nedomāju vispār"
-Ja tas būs nepieciešams, es kā kultūras ministre esmu gatava doties komandējumā pat uz Mēnesi. [ja vien ar mēnesi nav domāts laikaposms nevis vieta]


Vēl jau tās domu pērles, kas ir teiktas agrāk, piemēram, 04.2012. "Es domāju, ka vienota informatīvā telpa ir tāda telpa, kurā... raida vienotu informāciju." utt.

Atbildēt

Pajaco

23.02.2013. 12:24

Lato Lapsa:"jo es neko nejēdzu ne par vasarājiem un ziemājiem, ne par paniņām un sūkalām, ne par vēl visādām lietām..." Lapsas kungs neko nesajēdz no vasarājiem un ziemājijem, bet izrādās, ka ļoti sajēdz no kultūras!!! Dīvaini !!! Šis ir īsts SC pasūtījumu raksts, kur jānomelno VL! Grende, protams, ka nav visai atbilstoša ministra amatam, bet viņa tiek izmantota par ieganstu, lai grautu latviskumu. Lapsa arvien vairāk parāda savu prokrieviskumu.

Atbildēt

Mantrausis

23.02.2013. 09:16

Sliktākais jau nav Žaņetka. Sliktākais ir Lato atgādinātais fakts par eksperimentiem. Un tas, ka mūsu valstī ir ļoti maz cilvēku, kas zina un var, bet daudz, kas grib... Tas par kaut ko liecina. Varbūt optiķiem izgudrojamas jaunas brilles pret politisku tuvredzību?

Atbildēt

Viedais

22.02.2013. 18:11

»

Agnese

http://www.laikraksts.com/raksti/raksts.php?KursRaksts=3136


Mjā, reāla daunītes intervija. Patiešām žēl cilvēciņa. Bet vēl vairāk žēl valstiņas. Brīžam šķiet, ka dzīvoju nevis valstī, bet trako namā, kur slimnieki tikuši pie teikšanas.

Atbildēt

Agnese

22.02.2013. 17:25

http://www.laikraksts.com/raksti/raksts.php?KursRaksts=3136

Izlasiet! Tas ir to vērts! Jautājumu vairs nav...

Atbildēt

22.02.2013. 11:20

»

Arilds

Vai beidzot priekš sevis mums nav jāizšķiras: kas vainīgs - cilvēki vai pati sistēma


Daudzi "tautas kalpi" taapat kaa tu, nezina kaa pildiit tautai dotos soliijumus, bet ienjemt "tautas kalpa" darba vietu ljoti, ljoti grib:)

Atbildēt

A.S.

22.02.2013. 09:43


Man patika!Pat ar žēlumu teikts par to cilvēku, kas kultūras ministra amatā. Ja vēl prastos nevērt muti, būtu pavisam labi. Bet nav miera, pelēkās šūnas buntojas, un visa traģiskā tumsonība nāk ārā.

Atbildēt

tiks

21.02.2013. 20:27

bilde ar labaa.Un ko var spriest,paraada ka esam lunji.Neko nesaprotam cik daudz labuma sabiedriibas labaa ir darijusi!Tikai kautkaa nejuutas.

Atbildēt

Skat

21.02.2013. 18:01

»

beta

Nu kas, Latiņa kungs, nav vairs par ko rakstīt? Vajag kaut ko no netīrā pirkstiņa izzīst


Latiņa kungs raksta par Žanetu, nevis Žaneti:)

Atbildēt

Baiba

21.02.2013. 17:01

»

beta

Nu kas, Latiņa kungs, nav vairs par ko rakstīt? Vajag kaut ko no netīrā pirkstiņa izzīst


Nu kas, betas kundze, ir kādi argumenti vai tikai tukša ķengāšanas?

Atbildēt

beta

21.02.2013. 16:38

Nu kas, Latiņa kungs, nav vairs par ko rakstīt? Vajag kaut ko no netīrā pirkstiņa izzīst?

Žanetei par Taviem kaķa lāstiem ne silts ne auksts, un Dzintaram arī Tu, pērkamais, klāt netiec, viņš tik zemu nelido, lai ņemtu galvā šādus savārstījumus...

Atbildēt

Oļgērtam

21.02.2013. 14:51

Smieklīgi,ja nebūtu tik skumji. Ja valstī par kultūras ministri var kļūt fizkultūras skolotāja, tad kur gan tālāk?Un kamdēļ lai nekļūtu,ja prievīšu partijai pie kājas Latvija ,tās iedzīvotāji un kur nu vēl kultūra. Galvenais noturēties pie siles. Bet pie siles šobrīd var noturēties tikai un vienīgi esot koalīcijā.Cita koalīcija šos sešniekus laikam neiekļaus. Un tad būs sūdīgi. Jau no pašiem iesākumiem ši partija un arī divas tās pirmsākumu partijas TB un LNNK vienmēr ir bijušas kā maiņas sīknauda. Nekad nav guvušas tautas viennozīmīgi vērtētu atzinību.Paļaujas uz to saujiņu, kas dzirdot viņu saukli-krievi nāk, krīt gar zemi ,izbola ačeles un ģībst.Un koalīcijai viņi ir samērā noderīgi,atzīmēju,dažāda sastāva koalīcijām. Lēti un vienmēr pa rokai. Arī tad, ja kāds jāuzmet,vienmēr gatavi pakalpot.Un kamēr būs kaut viens, kuram iedrebēsies sirds par prievīti un pastalām, Latvijas kultūra lai iet uz poda.Ka tikai tādiem dzintariņiem pietiek kapeiku tautastērpiem.

Atbildēt

hmm

[R] 21.02.2013. 13:38

Lai taisītu eksperimentus, jābūt smadzenēm. LV elektorātam, kā tas 20+ gados pierādījies, tādu nav, tāpēc nekādi "eksperimenti" nevar notikt un arī nenotiek. Vienas vienīgas izklaides! Valstij par nelaimi demokrātija šim elektorātam izklaides iespējas dod ik pēc 4 gadiem (plus viens ārpuskārtas jautrošanās pasākums, ko piesvieda "noēsts" prezītis) un nav vēl bijis gadījuma, kad elektorāta rīcībā būtu samanāmas jelkādas saprāta pazīmes! :D

Atbildēt

21.02.2013. 13:36

»

Kamikadze

Pēc būtības žēl Dzintaru, jo ja reiz sāka aizstāvēt (pie pirmā kosjaka) , tagad nākas iet līdz galam. Un gals vēl diemžēl nav redzams....:( Droši vien vienīgā iespēja būtu pašai Žanetei saņemties un demisionēt, glābjot pirmkārt Partijas seju, otrkārt jau arī savējo! Iemeslu varētu izdomāt vislabskanīgāko...


Taapeec jau NA grib publiski veerteet ministru darbu:) Ja saliizdina Grendi un Spruudzhu, peedeejais ir arii ko dariijis. Piemeeram tie, kuri bija pirms vinja ir daudz ko saardiijushi. Spruudzhs vismaz censhas izstraadaat Latgales attiistiibas plaanu, ir veeleejies sanmazinaat deputaatu skaiti VISAAS pashvaldiibaas ( te kaaju priekshaa palika V )un savest kaartiibaa atkritumu biznesu. Taisniiba, ar Lembergu (ruudiitu viirinju), nu taa, bet te atkal nav atbalsta no koaliicijas. Politikai tieshaam ir savs kjeekjis, ruudiitie bleezhi ar savu ietekmi un stipendijaam citu aciis ir godaa celjami, diemzheel.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 21.02.2013. 13:25


Mediju ziņa (2005. gads): "Latvijā ir bijuši izcili ministri un arī pilnīgi ‘duraki’. Ir bijuši politiķi un tamlīdzīgi "gadījuma cilvēki", kas savos amatos nonākuši "netīšām". Var arī teikt, ka šajā valstī pēdējo gadu laikā ir vērojama zināma tendence: ministru amatos netiek iecelti attiecīgās nozares vadību pārzinoši, no politiskajām "shēmām" neatkarīgi profesionāļi, bet gan - zemnieki, mācītāji, piensaimnieki, traktoristi, muzikanti, bārmeņi, sportisti, dakteri, ..., ..., ... - visdažādāko attiecīgajām nozarēm neatbilstošu profesiju pārstāvji, toties - ar "politiskās atbildības izpratni" un ar "politisko aizmuguri" nodrošināti." (apt.cit.aut.: J. Rekšņa)
-----

"Par ministru 'piešancēt'? Bez problēmām!..."
( Iz Ontūna M.© archīva )

No rīta, 'izšrubējis' sētu,
Pie vārtiem 'ļuļķi' zelē Frīdis:
"Vai es, diez, 'startēt' nevarētu,
Par "ministru" (ja nāks tāds brīdis)?...

Rau - protu 'šancēt' (eleganti!!!),
Ar 'šindervirlopu', gan slotu ~
Par dažu 'SILES sugas' tanti,
Vai 'onku' to pat labāk protu!..."
...
...
...
pilna versija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=5591

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

sēlis

21.02.2013. 13:20

Kad tā Žanetta beidzot beigs pazemot valsti!
Vai kāds viņu var izvākt no ministra krēsla - lai pati čakli strādā un pati sev nopelna naudu.
Es, kā nodokļu maksātājs, negribu, ka valsts nauda tiek tērētu tādu "tukšu" ministru uzturēšanai!!!

Atbildēt

Iepuvušais partijnieks

21.02.2013. 13:07

Pie visas šīs putras ir vainīgs mīkstais un flegmatiskais filozofs Dzintars, kurš nespēj un nemāk rīkoties stingri, ātri un tālredzīgi. Zēniņš nedēļu domās un beigās lēnīgi pateiks, ka "jūs palieciet savās vietās, bet ŽJG kā mūsējā paliks savā."
Dzintars galīgi neder kā partijas vadītājs. Viņš spēj vadīt un kontrolēt (uzsvars tiek likts uz kontrolēšanu) mazu grupiņu, kas var uzrīkot kādu piketu, kādu akciju, bet vadīt kaut ko lielu un kaut ko tādu, kur visi neuzskata Dzintaru par Mesiju - tur par vāju.
Dzintar! Paej malā un dod vietu kādam darboties spējīgākam jaunietim no NA rindām. Kamēr parijā būs tādi dzintari - ŽJG turpinās graut un gremdēt visu iespējamo.

Atbildēt

Troll

21.02.2013. 12:31

Žurnālisti ir nežēlīgi kā bērni. Lai atceramies no bērnības, ka barā viens tiek izvēlēts - tāds, kurš pārdzīvo, apvainojas, visvieglāk ievainojams. Un tad nu pārējie klūp viņam virsū, apceļ, apsmej... Lai gan nav sliktāks par citiem, tikai neprot atjokot, sevi aizstāvēt, visu uzņem pārāk nopietni. Par tādu saka - uzprasās.

ŽJG nav ne ar ko sliktāka par pārējiem ministriem. Tiem ir biezākas ādas, rūdītāki kā politikāņi. ŽJG pati ar sevi, savu izskatu manifestē nedrošību, aizdomas, bailes. Izsauc uz sevi politisko pretinieku un žurnālistu uguni, "pati uzprasās" uz kārtējo pērienu.

No autora gaidu lielāku uzdrīkstēšanos. Jo ne jau tas amatā iebīdītais partiju cilvēks ir jāsit. Vai nav tā, ka vainojama ir pati pārvaldes sistēma, sākot jau ar Latvijai nepiemēroto konstitūciju? Vai tur nav cēlonis visām partiju bosu varas nejēdzībām - no apakšas līdz augšai? Vai tur nav cēlonis valsts ilgstošai atpalicībai?

Drīz atkal vēlēsim parlamentu. Kandidāti - labi cilvēki, ievēlēsim labākos no tiem! Un kā vienmēr, jau nākamajā dienā pamanīsim, ka parlaments ir tik slikts, ka sliktāk nevar būt. Vai beidzot priekš sevis mums nav jāizšķiras: kas vainīgs - cilvēki vai pati sistēma?

Un kas pārmainīsies, ja ŽJG vietā nāks kāds cits, ar biezāku ādu? Vai ar to kultūra mūsu valstī pirmoreiz 22 gados taps iecelta saulītē?

Atbildēt

Baiba

21.02.2013. 12:25

Mūsu "kultūras ministres" valodiņa:
http://www.laikraksts.com/raksti/raksts.php?KursRaksts=3136

Atbildēt

onkols

21.02.2013. 12:20

Peseresā ar* esot bijuse viena maktena kuļturu ministre-Furceva.Reiz pat Hruščovu esot no sūdiem izglābuse,Žukovu laikus pasaucot talkā.Beigās Hruščs šo uzmeta un sistēma arī ārā izspļāva.Nu,savējie koroče.
Anekdote.
Pikaso ierodas uz izstādes atklāšanu bez ielūguma.Šo nelaiž,prasa, kes tu tāds.Šis fiksi uzzīmē miera balodi(?),šo ielaiž.
Furceva ar* aizmirsusi ielūgumu.Feiskontrole saka lai šī pierādot,ka esot Furceva,re-Pikaso balodi uzzīmējis esot.
-Kas ir pikaso?-tā Furceva.
-Jā,lūdzu,Furcevas kundze,nāciet iekšā!!!!!

Atbildēt

Olģērts

21.02.2013. 12:15

Klausoties viņas teiktajā gribas teikt vāciski "Daa".
Diemžēl, bet Grmezde rīkojas kā Kultūras Gremde. Laiks demisionēt, jo uzskatāmi netiek galā ar mediju uzdotajiem jautājumiem, iespējams spriedzes un satraukuma dēļ, kā rezultātā viss viņas darbs ir strespilns un nerezultatīvs. Koalīcija, diemžēl, bet savas kļudas atzīt nevēlas, un partijas ne tik. Atšķirībā no R.Ķīļa, kurš savu viedokli un nostāju var pamatot ar vai bez partijas un koalīcijas atbalsta, Gremzde ir neveiksmīga karjeriste. Pati to nesaprot un kā spītīgs bērns turas pretī. No mākslas un kultūras viņa šķietami arī neko nesaprot, vismaz nerunā mākslinieku un "kultūristu" valodā. Kultūras ministram jābūt māksliniekam. Vismaz vienu ministru taču varēja ielikt par mākslinieku, jo klerkiem un birokrātiem mākslu nesaprast.

Atbildēt

komiķis

21.02.2013. 12:10

Liekas ka Zatlers ejot uz vēlēšanām ar savu partiju solīja tiesiskumu,profesionālu valsts pārvaldi ar kompetentiem nozaru speciālistiem(ministriem).
Nekas nav mainījies ja neskaita ka caurkritusī KUKULE turpina būt tur kur ir bet diemžēl kur nevar būt.
Vakar LTV1 diskusiju raidījumā redzējām ka Ēlertes kundze ir ieciklējusies uz domām kuras bija paustas apm 15 gadus atpakaļ no cita politiķa mutes.
Šobrīd šis politiķis sen nav pie varas bet viņa domas tāpat kā proletariāta vadonim tiek paustas vietā un nevietā.
Šīs šaurās pierītes kuras nekad vairs neiegūs vēlētāju atbalstu bet turpina būt partiju apritē apliecina ka šī partiju ideoloģija ož pēc "pelējuma"kuru paši nejūt!
Domāt ka sabiedrība ir tik stulba ka turpinās uzklausīt Ēlerti...Beļēviču un citus censoņus kuri ar pilnu sparu raujas pie varas un vēlēšanu dienā aizies par viņiem nodot balsis ir pārāk triviāli....
Parasti tautas mēlē saka....tukša muca tālu skan un ir žēl ka trokšņa taisītājs pats to nedzird!!!!!!!!!!!!!
Vai pavisam vienkārši..PLĀNPRĀTIŅŠ

Atbildēt

Kamikadze

21.02.2013. 10:16

Pēc būtības žēl Dzintaru, jo ja reiz sāka aizstāvēt (pie pirmā kosjaka) , tagad nākas iet līdz galam. Un gals vēl diemžēl nav redzams....:( Droši vien vienīgā iespēja būtu pašai Žanetei saņemties un demisionēt, glābjot pirmkārt Partijas seju, otrkārt jau arī savējo! Iemeslu varētu izdomāt vislabskanīgāko...piemēram psiholoģiskais nogurums, pievēršanās ģimenei (sievietei piestāvēs..) vai ko līdzigu...

Cīņa, cīņas pēc nenovedīs pie laba, kļūs tikai traģikomiskāk...:(

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...