Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kas ir kultūra?

28.02.2013. 09:35

»

Agnese

http://www.laikraksts.com/raksti/raksts.php?KursRaksts=3136


nu šaumsas. uzreiz redzams, ka ne no "tā (kulturlo cilvēku) dīķa".
"izmocīju Induli un Āriju"... "; "nezinu ne vienu cilvēku, kurš tagad lasa Raini, bet nu brīnums - ir!"; "mūzika, grāmatas... - sports!!!"

Atbildēt

NUNU

24.02.2013. 18:11

Arvien vairāk pārliecinos, ka Latvijas pilsoņi nav gatavi nekādai demokrātijai. Par to liecina visa mūsu valstiskuma vēsture. Ja jau īsā laikā pēc Saeimas ievēlēšanas pieprasa tās atlaišanu, tas nozīmē vienīgi pašu šīs valsts pilsoņu absolūtu bezatbildību pret valsti. Tādēļ ar "tautas "atbalstu pie teikšanas nonāk tikpat bezatbildīgi, zaglīgi dīvaiņi ar milzīgu intelekta deficītu. Ar šādu tautiņas nespēju mums der vienīgi autoritāra valsts iekārta. Tas gan ož pēc valsts apvērsuma, bet Singapūrieši tikai tādā veidā nodrošināja savu augsto līmeni, un panākumus etniskajā saliedētībā, kas garantēja šo "Āzijas tīģera lēcienu ".

Atbildēt

Oto

23.02.2013. 22:19

Grendes "labo darbu" saraksts:
1. 10.2010. Jaunzeme-Grende(LRTK): lai ieviestu pārmaiņas, jauno koalīciju vajadzētu veidot "Vienotībai" un "Saskaņas centram".
Domas protams cilvēks drīkst mainīt, bet gribētos, lai Grende izstāsta kāda tagad ir nostāja un pamato kāpēc.
2. 12.2011. Izlocīšanās un sapīšanās sakarā ar Zvidriņas iesniegumu un KM veselības apdrošināšanas iepirkumu Grendes vīra interesēs.
3. 04.2012. Īpašuma pārdošanas shēma ārzemniekiem uzturēšanās atļauju saņemšanai pretēji partijas nostājai un tā noklusēšana.
4. 05.2012. Konflikts ar rakstnieku darba grupu komunikāciju problēmu dēļ. Dīvaini mēģinājumi iesaistīt "koučinga" treneri.
5. 07.2012. Neveiklā un nabadzīgā runa uzstājoties Sinsinati "I welcome you and you and U2", ironiski,ka situāciju par labu vērsa vismaz RD mēra uzstāšanās.
6. 12.2012/01.2013. Nu jau bēdīgi slavenais komandējums uz Austrāliju. Pats komandējums bija vajadzīgs, bet atkal piekliboja Jaunzemes-Grendes komunikācija.
Pāris "pērles":
-Nespēja atbildēt uz vienkāršu, lai gan provokatīvu žurnālistu jautājumu par komandējumu un pirkstu rādīšanu pie deniņiem un citēju: "padomājiet beidzot!"
-eļļas pieliešana ugunī ar teicienu nevietā un nelaikā: "Domājiet par mani, ko jūs gribat, es par jums nedomāju vispār"
-Ja tas būs nepieciešams, es kā kultūras ministre esmu gatava doties komandējumā pat uz Mēnesi. [ja vien ar mēnesi nav domāts laikaposms nevis vieta]


Vēl jau tās domu pērles, kas ir teiktas agrāk, piemēram, 04.2012. "Es domāju, ka vienota informatīvā telpa ir tāda telpa, kurā... raida vienotu informāciju." utt.

Atbildēt

Pajaco

23.02.2013. 11:24

Lato Lapsa:"jo es neko nejēdzu ne par vasarājiem un ziemājiem, ne par paniņām un sūkalām, ne par vēl visādām lietām..." Lapsas kungs neko nesajēdz no vasarājiem un ziemājijem, bet izrādās, ka ļoti sajēdz no kultūras!!! Dīvaini !!! Šis ir īsts SC pasūtījumu raksts, kur jānomelno VL! Grende, protams, ka nav visai atbilstoša ministra amatam, bet viņa tiek izmantota par ieganstu, lai grautu latviskumu. Lapsa arvien vairāk parāda savu prokrieviskumu.

Atbildēt

Mantrausis

23.02.2013. 08:16

Sliktākais jau nav Žaņetka. Sliktākais ir Lato atgādinātais fakts par eksperimentiem. Un tas, ka mūsu valstī ir ļoti maz cilvēku, kas zina un var, bet daudz, kas grib... Tas par kaut ko liecina. Varbūt optiķiem izgudrojamas jaunas brilles pret politisku tuvredzību?

Atbildēt

Viedais

22.02.2013. 17:11

»

Agnese

http://www.laikraksts.com/raksti/raksts.php?KursRaksts=3136


Mjā, reāla daunītes intervija. Patiešām žēl cilvēciņa. Bet vēl vairāk žēl valstiņas. Brīžam šķiet, ka dzīvoju nevis valstī, bet trako namā, kur slimnieki tikuši pie teikšanas.

Atbildēt

Agnese

22.02.2013. 16:25

http://www.laikraksts.com/raksti/raksts.php?KursRaksts=3136

Izlasiet! Tas ir to vērts! Jautājumu vairs nav...

Atbildēt

22.02.2013. 10:20

»

Arilds

Vai beidzot priekš sevis mums nav jāizšķiras: kas vainīgs - cilvēki vai pati sistēma


Daudzi "tautas kalpi" taapat kaa tu, nezina kaa pildiit tautai dotos soliijumus, bet ienjemt "tautas kalpa" darba vietu ljoti, ljoti grib:)

Atbildēt

A.S.

22.02.2013. 08:43


Man patika!Pat ar žēlumu teikts par to cilvēku, kas kultūras ministra amatā. Ja vēl prastos nevērt muti, būtu pavisam labi. Bet nav miera, pelēkās šūnas buntojas, un visa traģiskā tumsonība nāk ārā.

Atbildēt

tiks

21.02.2013. 19:27

bilde ar labaa.Un ko var spriest,paraada ka esam lunji.Neko nesaprotam cik daudz labuma sabiedriibas labaa ir darijusi!Tikai kautkaa nejuutas.

Atbildēt

Skat

21.02.2013. 17:01

»

beta

Nu kas, Latiņa kungs, nav vairs par ko rakstīt? Vajag kaut ko no netīrā pirkstiņa izzīst


Latiņa kungs raksta par Žanetu, nevis Žaneti:)

Atbildēt

Baiba

21.02.2013. 16:01

»

beta

Nu kas, Latiņa kungs, nav vairs par ko rakstīt? Vajag kaut ko no netīrā pirkstiņa izzīst


Nu kas, betas kundze, ir kādi argumenti vai tikai tukša ķengāšanas?

Atbildēt

beta

21.02.2013. 15:38

Nu kas, Latiņa kungs, nav vairs par ko rakstīt? Vajag kaut ko no netīrā pirkstiņa izzīst?

Žanetei par Taviem kaķa lāstiem ne silts ne auksts, un Dzintaram arī Tu, pērkamais, klāt netiec, viņš tik zemu nelido, lai ņemtu galvā šādus savārstījumus...

Atbildēt

Oļgērtam

21.02.2013. 13:51

Smieklīgi,ja nebūtu tik skumji. Ja valstī par kultūras ministri var kļūt fizkultūras skolotāja, tad kur gan tālāk?Un kamdēļ lai nekļūtu,ja prievīšu partijai pie kājas Latvija ,tās iedzīvotāji un kur nu vēl kultūra. Galvenais noturēties pie siles. Bet pie siles šobrīd var noturēties tikai un vienīgi esot koalīcijā.Cita koalīcija šos sešniekus laikam neiekļaus. Un tad būs sūdīgi. Jau no pašiem iesākumiem ši partija un arī divas tās pirmsākumu partijas TB un LNNK vienmēr ir bijušas kā maiņas sīknauda. Nekad nav guvušas tautas viennozīmīgi vērtētu atzinību.Paļaujas uz to saujiņu, kas dzirdot viņu saukli-krievi nāk, krīt gar zemi ,izbola ačeles un ģībst.Un koalīcijai viņi ir samērā noderīgi,atzīmēju,dažāda sastāva koalīcijām. Lēti un vienmēr pa rokai. Arī tad, ja kāds jāuzmet,vienmēr gatavi pakalpot.Un kamēr būs kaut viens, kuram iedrebēsies sirds par prievīti un pastalām, Latvijas kultūra lai iet uz poda.Ka tikai tādiem dzintariņiem pietiek kapeiku tautastērpiem.

Atbildēt

hmm

[R] 21.02.2013. 12:38

Lai taisītu eksperimentus, jābūt smadzenēm. LV elektorātam, kā tas 20+ gados pierādījies, tādu nav, tāpēc nekādi "eksperimenti" nevar notikt un arī nenotiek. Vienas vienīgas izklaides! Valstij par nelaimi demokrātija šim elektorātam izklaides iespējas dod ik pēc 4 gadiem (plus viens ārpuskārtas jautrošanās pasākums, ko piesvieda "noēsts" prezītis) un nav vēl bijis gadījuma, kad elektorāta rīcībā būtu samanāmas jelkādas saprāta pazīmes! :D

Atbildēt

21.02.2013. 12:36

»

Kamikadze

Pēc būtības žēl Dzintaru, jo ja reiz sāka aizstāvēt (pie pirmā kosjaka) , tagad nākas iet līdz galam. Un gals vēl diemžēl nav redzams....:( Droši vien vienīgā iespēja būtu pašai Žanetei saņemties un demisionēt, glābjot pirmkārt Partijas seju, otrkārt jau arī savējo! Iemeslu varētu izdomāt vislabskanīgāko...


Taapeec jau NA grib publiski veerteet ministru darbu:) Ja saliizdina Grendi un Spruudzhu, peedeejais ir arii ko dariijis. Piemeeram tie, kuri bija pirms vinja ir daudz ko saardiijushi. Spruudzhs vismaz censhas izstraadaat Latgales attiistiibas plaanu, ir veeleejies sanmazinaat deputaatu skaiti VISAAS pashvaldiibaas ( te kaaju priekshaa palika V )un savest kaartiibaa atkritumu biznesu. Taisniiba, ar Lembergu (ruudiitu viirinju), nu taa, bet te atkal nav atbalsta no koaliicijas. Politikai tieshaam ir savs kjeekjis, ruudiitie bleezhi ar savu ietekmi un stipendijaam citu aciis ir godaa celjami, diemzheel.

Atbildēt

sēlis

21.02.2013. 12:20

Kad tā Žanetta beidzot beigs pazemot valsti!
Vai kāds viņu var izvākt no ministra krēsla - lai pati čakli strādā un pati sev nopelna naudu.
Es, kā nodokļu maksātājs, negribu, ka valsts nauda tiek tērētu tādu "tukšu" ministru uzturēšanai!!!

Atbildēt

Iepuvušais partijnieks

21.02.2013. 12:07

Pie visas šīs putras ir vainīgs mīkstais un flegmatiskais filozofs Dzintars, kurš nespēj un nemāk rīkoties stingri, ātri un tālredzīgi. Zēniņš nedēļu domās un beigās lēnīgi pateiks, ka "jūs palieciet savās vietās, bet ŽJG kā mūsējā paliks savā."
Dzintars galīgi neder kā partijas vadītājs. Viņš spēj vadīt un kontrolēt (uzsvars tiek likts uz kontrolēšanu) mazu grupiņu, kas var uzrīkot kādu piketu, kādu akciju, bet vadīt kaut ko lielu un kaut ko tādu, kur visi neuzskata Dzintaru par Mesiju - tur par vāju.
Dzintar! Paej malā un dod vietu kādam darboties spējīgākam jaunietim no NA rindām. Kamēr parijā būs tādi dzintari - ŽJG turpinās graut un gremdēt visu iespējamo.

Atbildēt

Troll

21.02.2013. 11:31

Žurnālisti ir nežēlīgi kā bērni. Lai atceramies no bērnības, ka barā viens tiek izvēlēts - tāds, kurš pārdzīvo, apvainojas, visvieglāk ievainojams. Un tad nu pārējie klūp viņam virsū, apceļ, apsmej... Lai gan nav sliktāks par citiem, tikai neprot atjokot, sevi aizstāvēt, visu uzņem pārāk nopietni. Par tādu saka - uzprasās.

ŽJG nav ne ar ko sliktāka par pārējiem ministriem. Tiem ir biezākas ādas, rūdītāki kā politikāņi. ŽJG pati ar sevi, savu izskatu manifestē nedrošību, aizdomas, bailes. Izsauc uz sevi politisko pretinieku un žurnālistu uguni, "pati uzprasās" uz kārtējo pērienu.

No autora gaidu lielāku uzdrīkstēšanos. Jo ne jau tas amatā iebīdītais partiju cilvēks ir jāsit. Vai nav tā, ka vainojama ir pati pārvaldes sistēma, sākot jau ar Latvijai nepiemēroto konstitūciju? Vai tur nav cēlonis visām partiju bosu varas nejēdzībām - no apakšas līdz augšai? Vai tur nav cēlonis valsts ilgstošai atpalicībai?

Drīz atkal vēlēsim parlamentu. Kandidāti - labi cilvēki, ievēlēsim labākos no tiem! Un kā vienmēr, jau nākamajā dienā pamanīsim, ka parlaments ir tik slikts, ka sliktāk nevar būt. Vai beidzot priekš sevis mums nav jāizšķiras: kas vainīgs - cilvēki vai pati sistēma?

Un kas pārmainīsies, ja ŽJG vietā nāks kāds cits, ar biezāku ādu? Vai ar to kultūra mūsu valstī pirmoreiz 22 gados taps iecelta saulītē?

Atbildēt

Baiba

21.02.2013. 11:25

Mūsu "kultūras ministres" valodiņa:
http://www.laikraksts.com/raksti/raksts.php?KursRaksts=3136

Atbildēt

onkols

21.02.2013. 11:20

Peseresā ar* esot bijuse viena maktena kuļturu ministre-Furceva.Reiz pat Hruščovu esot no sūdiem izglābuse,Žukovu laikus pasaucot talkā.Beigās Hruščs šo uzmeta un sistēma arī ārā izspļāva.Nu,savējie koroče.
Anekdote.
Pikaso ierodas uz izstādes atklāšanu bez ielūguma.Šo nelaiž,prasa, kes tu tāds.Šis fiksi uzzīmē miera balodi(?),šo ielaiž.
Furceva ar* aizmirsusi ielūgumu.Feiskontrole saka lai šī pierādot,ka esot Furceva,re-Pikaso balodi uzzīmējis esot.
-Kas ir pikaso?-tā Furceva.
-Jā,lūdzu,Furcevas kundze,nāciet iekšā!!!!!

Atbildēt

Olģērts

21.02.2013. 11:15

Klausoties viņas teiktajā gribas teikt vāciski "Daa".
Diemžēl, bet Grmezde rīkojas kā Kultūras Gremde. Laiks demisionēt, jo uzskatāmi netiek galā ar mediju uzdotajiem jautājumiem, iespējams spriedzes un satraukuma dēļ, kā rezultātā viss viņas darbs ir strespilns un nerezultatīvs. Koalīcija, diemžēl, bet savas kļudas atzīt nevēlas, un partijas ne tik. Atšķirībā no R.Ķīļa, kurš savu viedokli un nostāju var pamatot ar vai bez partijas un koalīcijas atbalsta, Gremzde ir neveiksmīga karjeriste. Pati to nesaprot un kā spītīgs bērns turas pretī. No mākslas un kultūras viņa šķietami arī neko nesaprot, vismaz nerunā mākslinieku un "kultūristu" valodā. Kultūras ministram jābūt māksliniekam. Vismaz vienu ministru taču varēja ielikt par mākslinieku, jo klerkiem un birokrātiem mākslu nesaprast.

Atbildēt

komiķis

21.02.2013. 11:10

Liekas ka Zatlers ejot uz vēlēšanām ar savu partiju solīja tiesiskumu,profesionālu valsts pārvaldi ar kompetentiem nozaru speciālistiem(ministriem).
Nekas nav mainījies ja neskaita ka caurkritusī KUKULE turpina būt tur kur ir bet diemžēl kur nevar būt.
Vakar LTV1 diskusiju raidījumā redzējām ka Ēlertes kundze ir ieciklējusies uz domām kuras bija paustas apm 15 gadus atpakaļ no cita politiķa mutes.
Šobrīd šis politiķis sen nav pie varas bet viņa domas tāpat kā proletariāta vadonim tiek paustas vietā un nevietā.
Šīs šaurās pierītes kuras nekad vairs neiegūs vēlētāju atbalstu bet turpina būt partiju apritē apliecina ka šī partiju ideoloģija ož pēc "pelējuma"kuru paši nejūt!
Domāt ka sabiedrība ir tik stulba ka turpinās uzklausīt Ēlerti...Beļēviču un citus censoņus kuri ar pilnu sparu raujas pie varas un vēlēšanu dienā aizies par viņiem nodot balsis ir pārāk triviāli....
Parasti tautas mēlē saka....tukša muca tālu skan un ir žēl ka trokšņa taisītājs pats to nedzird!!!!!!!!!!!!!
Vai pavisam vienkārši..PLĀNPRĀTIŅŠ

Atbildēt

Kamikadze

21.02.2013. 09:16

Pēc būtības žēl Dzintaru, jo ja reiz sāka aizstāvēt (pie pirmā kosjaka) , tagad nākas iet līdz galam. Un gals vēl diemžēl nav redzams....:( Droši vien vienīgā iespēja būtu pašai Žanetei saņemties un demisionēt, glābjot pirmkārt Partijas seju, otrkārt jau arī savējo! Iemeslu varētu izdomāt vislabskanīgāko...piemēram psiholoģiskais nogurums, pievēršanās ģimenei (sievietei piestāvēs..) vai ko līdzigu...

Cīņa, cīņas pēc nenovedīs pie laba, kļūs tikai traģikomiskāk...:(

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...