Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

15.06.2024. 13:24

»

?!

vai tā šizofrēnija


Vai drīzāk šizofrēniķi nav tie, kuri šo tekstu uztver kā Dieva mīlestības pret cilvēkiem izpausmi?

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.78

Jāņa Atklāsmes Grāmatas 19.nodaļas fragments.

13 Viņš tērpies drēbēs, kas asinīs mērktas, Viņu sauc: Dieva Vārds.
14 Debesu kara pulki sekoja Viņam uz baltiem zirgiem, tērpti baltā tīrā audeklā.
15 No Viņa mutes iziet ass zobens, ar ko satriekt tautas, Viņš min Dieva Visuvaldītāja bargo dusmu vīna spaidu.
16 Uz Viņa tērpa, proti, sānos, ir rakstīts vārds: ķēniņu Ķēniņš un kungu Kungs.
17 Es redzēju kādu eņģeli, tas stāvēja saulē un sauca stiprā balsī visiem putniem, kas lidoja augstu pie debesīm: "Nāciet, pulcējieties Dieva lielajā mielastā
18 ēst ķēniņu un virsnieku un vareno miesas, zirgu un jātnieku, visu svabado un vergu, mazo un lielo miesas."
19 Es redzēju zvēru un visas zemes ķēniņus, tie bija sapulcējušies ar saviem karapulkiem, lai karotu ar To, kas sēdēja uz zirga, un ar Viņa karapulku.
20 Bet zvēru sagūstīja un līdz ar viņu arī viltus pravieti, kas viņa priekšā bija darījis brīnuma zīmes un ar tām pievīlis tos, kas pieņēmuši zvēra zīmi un pielūdza viņa tēlu. Tos abus iemeta dzīvus degošā sēra un uguns jūrā.
21 Visus pārējos nokāva ar zobenu, kas izgāja no jātnieka mutes, un visi putni ēda no viņu miesām.

Lasot šādus Jaunās Derības tekstus, Kristaps saprata, ka šiem tekstiem nav nekāda sakara ar Dieva mīlestību. Tieši šādi un līdzīgi teksti arī iedvesmoja Putinu iztēloties, ka tieši viņš ir Dieva sūtnis uz Zemes, kura uzdevums ir piepildīt šo pareģojumu.

Pēc Kristapa domām šādi un līdzīgi teksti bija no Jaunās Derības satura jāizņem un kamēr tas netiks izdarīts, kari un cilvēku apzinātās nogalināšanas turpināsies.

Atbildēt

Quo vadis?

14.06.2024. 12:02

»

?!

vai tā šizofrēnija


Man šķiet, ka sen jau visiem skaidrs, kas tas ir.
Tāpēc labāk likt mierā cilvēku.

Atbildēt

patiesībā

13.06.2024. 22:29

»

patiesībā

tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un izpildi...


ir vēl viens komunikācijas princips, absolūti prioritārs, izmantojams attiecīgos izņēmuma gadījumos - nevajag ielaisties diskusijās ar muļķi / infantilu vai pat apzinātu deģenerātu, jo tad vari nonākt viņa līmenī, kurā muļķim / deģenerātam ir objetīvi dominējoša (ģenētiski iedzimta / ilgtspējīgi uztrenēta) pieredze.

P.S. Būtu pamatoti uzskatāms, ka - konkrētajā precedentā - attiecībā uz šķidro smadzeņu izeju no demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки, un debilības centra noderīgās idiotes deģenerātes analfabētes pļutkas hehes - ir ienācies tieši tāds izņēmuma gadījums.

Atbildēt

patiesībā

13.06.2024. 22:28

tiem, kuri uzskata sevi par Normāliem Cilvēkiem, pilnīgi pietiek ar elementāru komunikācijas pamatprincipu konsekventu respektēšanu un izpildi:

1. NEKAD nedari citiem to, kas tev pašam nepatīk.

2. NEKAD pirmais nesāc konfliktu ar citiem Normāliem Cilvēkiem.

3. NEKAD nepaliec atbildi parādā (ja provokatori u.c. deģenerāti pārkāpj 1. un 2. punktus).

Atbildēt

Quo vadis?

13.06.2024. 16:34

»

va vellos

Cilvēciņ - cik mīļi


16-33 mans teksts, ja kas.

Atbildēt

va vellos

13.06.2024. 16:33

»

va vellos

Cilvēciņ, tev textā divas loģikas kļūdas...


Cilvēciņ - cik mīļi. ;))
Man pat nav ko iebilst, visam piekrītu, pat ja nepiekrītu. ;)))

Atbildēt

Atis Priedītis

13.06.2024. 08:38

Turpinu modināt cilvēkus no letarģiskā miega.

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.76

Jau savas pirmās Zemes dzīves laikā Kristaps saprata, ka viņa esamība un visi Kristapa dzīves pārdabiskie notikumi patiesībā ir nostādījuši gan politiķus, gan slepeno dienestu darbiniekus, gan arī psihiatrus bezizejas situācijā. Oficiāla šo notikumu atzīšana un publikācijas masu medijos cilvēkos radītu šoka sajūtu. Izrādās, ka tie nav murgi un fantāzijas bet reāli notikumi ar ļoti daudziem lieciniekiem.

Par patiesu savu atmiņu publikācijām kādu cilvēku atzīt par psihiski slimu vairs nebija iespējams. Valsts līmenī to izdarīt varbūt, ka būtu iespējams, bet pastāvēja Eiropas līmeņa institūcijas, kurās Kristaps varētu no valsts pieprasīt ļoti lielas kompensācijas, atvainošanos un rezultātā kļūtu ļoti populārs ne tikai savā valstī. Savukārt psihiatrus gaidītu ļoti nopietna saruna ar citu valstu psihiatriem. Un tie, psihiatri, kuri būtu atzinuši Kristapu par psihiski slimu visticamākais, ka zaudētu licenzi un iespējams, ka tiktu pat tiesāti.

Tāpēc arī tika izvēlēts variants ar pilnīgu Kristapa radošās darbības un viņu atmiņu stāstu noklusēšanu. Ņemot vērā to, ka pats Kristaps neklusēja un ik pa brīdim kaut ko sociālajos portālos publicēja, kā arī izdeva savas grāmatas, bija skaidrs, ka šī ignorance mūžīgi turpināties nevarēja. Pēc Kristapa domām, kaut kad jau bijušie VDK darbinieki un komunisti būs tik mazspējīgi kontrolēt visu valstī notiekošo, ka par Kristapu uzdrošināsies rakstīt arī valsts lielie masu mediji.

Atbildēt

va vellos

13.06.2024. 07:56

»

Quo vadis?

Cik saprotu, man jau vajadzētu ķīniešu valodu mācīties, jo ar krievu un angļu vairs nepietiek


Cilvēciņ, tev textā divas loģikas kļūdas.
Līdz tava mūža beigām ķīnieši, vismaz tādā skaitā neatnāks. Tas viens. Otrs - nu nav tādas ķīniešu valodas. Ir lietvedības valoda mandarīns, ko saprot ierēdņi. Ārpus tās vismaz 20 izlokšņu tikai lielķīniešiem jeb haņiem, kas atšķiras kā jaunlatviešu un senprūšu valodas. Sazināšanās valodu neprotot notiek rakstveidā. Galvenais, ķīnieši kā tirgotāju tauta labi māk mācīties valodas un, ja kādu iekaro, prot vietējo runu.

Atbildēt

Pārstāvis

12.06.2024. 22:51

Veselā elektroāta pārstāvis atradies! Pašnovērtējums augsts! Tajā kompānijā tiešām intelektuāļu netrūkst.

Atbildēt

Vamba Vientiesis

12.06.2024. 22:25

»

Pirātu partija

Nomainot niku, raškas dziļi konsperētais trollis atkal uzbrūk autoram...


Līdz šim viss vienmēr ir noticis tieši tā, kā tu esi teicis.

Nav ne mazākā pamata šaubīties, ka arī šie pareģojumi piepildīsies par 100%!

Atbildēt

Interesanti

12.06.2024. 22:24

»

vice

Izskatās, ka "Viedais Maniels" strādā SKDS


kurš apmaksā SKDS brāķi. Vai statistikas metodika ir pamatota, kurš to pārbauda. Varbūt SKDS ir slēpts politiku instruments - Deep fake?

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam demences invalīdam klimaksa pļutkai caurejas pavēlniekam ŽH/PK bidlai Peškai Karļikam (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

12.06.2024. 17:20

»

Indulis Duka

Man šodien vājprāta lēkme


Kas arī bija jāpierāda:

tu neesi nekas, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb PK/ŽH/Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ tvaicenes klient demences invalīd klimaksa pļutka ŽH/PK bidla Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки), un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim.

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd ŽH/PK bidla Peška Karļik (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки), un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT! ;)

Atbildēt

Jā, tā ,laikam būs

12.06.2024. 17:04

»

BBc ziņa

Tūlīt būs otrais miera samits uz Zeļenskis parakstīs bezierunu kapitulāciju


Un Ukrainas tauta būs paglābta no iznīcības!

Atbildēt

Atis Priedītis

12.06.2024. 16:40

»

pareizais jautājums

tu patiešām esi tik totāli stulbs, vai tikai izliecies


Es vienkārši regulāri lasu visus Putina publiskotos draudus un manuprāt, viņš tiešām ir gatavs tos īstenot un ieiet pasaules vēsturē kā pirmais atomkara izraisītājs. Dzīvi palikušie krievi "kalnos pie Baikāla ezera" būs sajūsmā.

Atbildēt

Indulis Duka

12.06.2024. 16:34

»

hehe

ko tik traki šodien pļutkinē


Man šodien vājprāta lēkme!

Atbildēt

Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija:

12.06.2024. 15:51

»

indullis

durka pasē Duka


Pietiek.skapja plānprātiņa demences invalīda klimaksa pļutkas caurejas pavēlnieka bidlas Peškas Karļika (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) lustrācija:

"Essu sarakstījis daudz kā man pašam liekās skaistu dzeijoļu, kas bija prasti debīli plaģiāti, un tamdēļ nekad netika publicēti ne periodikā ne dzeijas kopkrājumos. Kad piekritu sadarboties ar VDK, mani tomēr nesāka publicēt, par ko esu šokā visu savu defektīva tizleņa nožēlojamo riebīgo dzīvi. Un kas no tā man par labumu? Nekas. Tukšs vēders, plika pakaļa un cauras pastalas. Un neārstējama plānprātība, komplektā ar demences invalīda kroplību.

Dzeija un māksla ir tikai ezotērika un “psiholoģiskā cilpa”, kurā pakaras autors pats, ja neapstājas “savā radošajā procesā”, ko uztveru nopietni. Tieši tā tas notika ar mani, kad biju dzeijnieks un arī tad kad jau biju čekas aģents stukačs un provakators. Dzeijai un mākszlai jābūt nenopietnai un bez pretenzijām, tad tā ir patiesa. Bet man sanāk tikai šķidras klimaksa pļutkas nekad nemainītos pamperos. Tāpēc ka esu savā diletantismā bijis un palicis patoloģiski defektīvs kretīns un debils latvijāņu sugas biogaļas atkritumu izdzimtenis.

Mani toreiz mēģināja ar šantāžu savervēt VDK nodaļa no KGB, lai ziņotu par H86 vienu no trijnieka, ar ko biju tuvos draugos. Neatteicos un uzreiz parakstījos, ka piekrītu. Mani brīdināja par sekām, bet tomēr piekritu būt par čekas stukaču un provokatoru. Kāpēc es to pieminu? Tāpēc, ka mani nekad nav uztraukusi tēma par čekas aģentu uzskaites kartītēm, uz kurām esot viltoti paraksti. Jo mans paraksts uz manas čekas aģenta stukača un provokatora kartītes ir īsts, manējais paraksts. Mani šī čekas tēma interesē, jo neviens sevi tik labi nepazīst, kā es pats, savervētais čekas stukačš un provakātors.

Skaitījos pie “radošās inteliģences” īsu brīdi, mani pat dažreiz publicēja palīgskolas sienasavīzē “Komjaunatnes prožektors”, bet vienraiz pat namu pārvaldes santehniķu brigādes sienasavīzē “Krāniņš un WC pods”. Kad pieteicos sadarbībai ar VDK kā aģents ziņotājs, pārstāju to darīt. Drošuma dienestu savervēts stukačš un provokators, čekas ietekmes aģents un noderīgais idiots - tā bija un vēl tagat ir visa mana dzīve. Nekā cita man nau un neko citu man arī nevajak."

Lai kā nebūtu, šajā pašreizējā SILES "valstī" muļķuzemē eurolatvānijā tam nav nekādas nozīmes.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.06.2024. 15:47

... или ... что будет, когда Вам, возможно, удастса меня и остальных переубедить.
Я Вот думаю, а ежели какая-нибудь новая, Вами в т. ч., избранная влась примет закон по которому каждый "оккупант" объязан совершить суицид ... Вы же в начале будете жаловаться во все инстанции "легитимной власти", писать в Европу ... А если не получится ничего изменить, так и спрыгнете с моста?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.06.2024. 15:41

»

Хм

Так ведь не ходят же. То 33%, то чуть больше. Может, им специально и "втирают", чтобы не ходили-мол, зачем, все равно ничего не решите. В итоге ходят те, кто голосует за своих и те проходят...


Не течёт, не течёт ... :)

Война началась в декабре 1991 года, когда находившийся в оппозиции Исламский фронт спасения набрал огромную популярность среди населения, и правящая партия Фронт национального освобождения (ФНО), опасаясь поражения, отменила второй тур выборов в Национальную Ассамблею. Власть в стране взяли военные, и президент Шадли Бенджедид 11 января 1992 года был смещён со своего поста.

Это про Алжир Вам для сведения. Никаких сомнений? Под лежачий камень ... :)

Atbildēt

aktīvo pilsoņu vairākums....

12.06.2024. 15:40

nedzirdēts komunistu termins... NU, kantori. Tālāk ko?

Atbildēt

sokrāts

12.06.2024. 15:25

Skan fanfaras un taures, rīb bungas propaganda strādā ar pilnu tvaiku, kaut gan realitāte ir pavisam cita, vēlēšanas piedalījās tik mazs vēlētāju skaits ,kas norāda ,ka tauta neuzticas ES ,un drīzumā var pacelties jautājums vai mums ir pa ceļam ar Briseles deģenerātiem , kas propagandē zaļo enerģiju, multikulturālismu, pederastiju, narkotiku lietošanu un citus brīnumus!

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja no

12.06.2024. 14:51

»

atkal pieķēzījis visas vietas

ar murgu palagiem


demences invalīdes pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

patiesībā

12.06.2024. 14:50

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Хм

12.06.2024. 14:46

»

Latvija - neizdevusies valsts

Ну, например, осознание того, что ходить на выборы более 30-и лет и всегда получить в итоге одно и то же, как минимум странно


Так ведь не ходят же. То 33%, то чуть больше. Может, им специально и "втирают", чтобы не ходили-мол, зачем, все равно ничего не решите. В итоге ходят те, кто голосует за своих и те проходят.
Уверен, что даже если кто-то бы и стал собирать подписи для референдума о признании выборов недействительными, если менее 60% избирателей пришло на выборы-не подписались бы. По той же причине: ой зачем, все равно ничего не решу.
Как говорится, под лежачий камень вода не течет

Atbildēt

12.06.2024. 13:42

»

BBc ziņa

Tūlīt būs otrais miera samits uz Zeļenskis parakstīs bezierunu kapitulāciju


Kā viens no sabiedroto pārstāvjiem parakstīs krievijas bezierunu kapitulācijas aktu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.06.2024. 13:37

»

Хм

И что им должно помочь начать думать головой


Ну, например, осознание того, что ходить на выборы более 30-и лет и всегда получить в итоге одно и то же, как минимум странно.

Atbildēt

Quo vadis?

12.06.2024. 13:37

»

Vērotāja

Man liekas un arī esmu vairākkārt par to pārliecinājusies, ka Kaktiņa SKDS prognozēšanas birojs savu prognozi saskaņo ar Jauno vienotību, tad tiek dots rīkojums, lai balsu skaitīšanas rezultāts būtu tuvs SKDS prognozēm. Varbūt tā nav, bet aizdomīgi gan


Ja Jums liekas - tas viens.
Ja Jūs pārliecinājāties un vairākas reizes, lūdzu ziņojiet, vai slepus informējiet LL, lai vismaz kāds nāk ar faktiem.
Nu nevar vienā teikumā pateikt "liekas un pārliecinājos", un cerēt, ka šajā valstī kaut kas uzlabosies.

Atbildēt

Ēvalds Radziņš

12.06.2024. 13:15

Jau šo piektdien, 14.06.2024, Pampāļu kultūras namā pulksten 16:00 tiks rīkota diskusija Kā ierobežot arvien pieaugošos dzīvnieku postījumus lauksaimniecībai un mežsaimniecībai.

Dalībnieki diskusijas laikā apspriedīs arvien pieaugošos postījumu apmērus, kas saistīti ar meža dzīvnieku piebarošanu un mēģinās diskutēt par izmaiņām sistēmā.

Diskusijas dalībnieki:
– Saldus novada lauksaimnieki, redzējums un aprēķini par radītajiem zaudējumiem
– Latvijas Mednieku savienība – Jānis Baumanis, Artūrs Surmovičs, Māris Ūselis
– Valsts meža dienests – Valters Lūsis, Ilgvars Zihmanis
– Sējumu apdrošināšana dzīvnieku radītajiem postījumiem Eurorisk
– Saldus novada Medību koordinācijas komisija - Raivis Zirups, Egils Gusts – HauseWood Saldus, Daiga Leimane - Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas vadītāja, Viesturs Kveksis - Dienvidkurzemes Virsmežniecības Saldus nodaļas mežzinis Valsts meža dienesta deleģētais pārstāvis Māris Ūselis - Biedrības “Latvijas mednieku savienība” deleģētais pārstāvis, Aigars Strelēvics - Biedrības “Saldus Meža īpašnieku apvienība” valdes loceklis
– Zemnieku Saeima- Juris Lazdiņš
– Medību klubu vadītāji
– Prese – Linda Dombrovska

Pēc prezentācijas dalībniekiem būs iespēja piedzerties.

Atbildēt

Vērotāja

12.06.2024. 12:56

Man liekas un arī esmu vairākkārt par to pārliecinājusies, ka Kaktiņa SKDS prognozēšanas birojs savu prognozi saskaņo ar Jauno vienotību, tad tiek dots rīkojums, lai balsu skaitīšanas rezultāts būtu tuvs SKDS prognozēm. Varbūt tā nav, bet aizdomīgi gan.

Atbildēt

BBc ziņa

12.06.2024. 12:19

Tūlīt būs otrais miera samits uz Zeļenskis parakstīs bezierunu kapitulāciju!

Atbildēt

Atis Priedītis

12.06.2024. 11:55

»

Хм

И что им должно помочь начать думать головой


Cilvēki atrodas zem hipnozes - reliģiskās, filozofisko ideju, populāru cilvēku, politiķu u.t.t. un tāpēc ļoti bieži rīkojas neracionāli un neloģiski.

Atbildēt

12.06.2024. 11:32

Blēžu pakalpiņš mēģina tēlot gudru spriedelēšanu

Atbildēt

blaktis vienmēr piemērojas

12.06.2024. 11:31

»

va vellos

Tev ģeogrāfija sajukusi no pārmērīgas telefona bakstīšanas...


Ne viss ir tā kā stāsta ziņu kanāli vai arī nestāsta.

Atbildēt

Хм

12.06.2024. 10:55

»

Atis Priedītis

Grāmata neizmainīs neko, visu paveiks cilvēki, kuri sāks domāt ar galvu


И что им должно помочь начать думать головой?

Atbildēt

sokrāts

12.06.2024. 10:39

»

hehe

te tāda garāka pļutkinenstrīpa


Bezcerīga plānprātiņa komentāri, izsaku līdzjūtību komentētāja radiniekiem!

Atbildēt

va vellos

12.06.2024. 10:24

»

blaktis vienmēr piemērojas

Pie Urāliem stāv ap 250 milj.ķīniešu kloni pilnīgā kaujas gatavībā.Eiropā ap 30 milj. kloni gaida komandu,Ungārijā,Itālijā,Slovēnijā un vēl šur tur ir jau ķīnīzeru policijas iecirkņi ar visiem vadoņu portretiem.Tad kādu valodu jāmācās...


Tev ģeogrāfija sajukusi no pārmērīgas telefona bakstīšanas.
Pie Urāliem činčiki nestāv - viņi pašlaik apgūst teritoriju aiz Baikāla. Eiropā viņi izlūko un tuvākos gadu desmitus neko iekarot netaisās. Pirmkārt šos interesē reģions no Honkongas līdz Austrālijai.
Kamēr nonāks līdz šim apvidum, ja nonāks - ilgi būs jāgaida.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi