Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā jau prognozēju, Eiroparlamenta (EP) vēlēšanu rezultāts plus mīnus atbilst SKDS aptaujā zīmētajam. Var jau brēkt: “Virs zemes nav taisnības!” Taču tas neko nemainīs, jo rezultāti sakrīt ar Latvijas aktīvo pilsoņu vairākuma gribu.

Neticat?! Tad atgādinu, ka “lopu sertifikātu” paņēma nospiedošs vairākums latvzemiešu, par Saeimas atsaukšanas ierosināšanu parakstījušies mazāk par 38 000 pilsoņu, uz Ukrainas atbalsta un citiem varnešu rīkotiem pasākumiem iziet tautas masas, kamēr opozīcija spēj savākt vien šķidru pūlīti. Pat, ja atklāsies, ka šmugulis balsošanā bijis, ļautiņi klusuciešot pieņems vēlēšanu iznākumu.

Īsi pirms vēlēšanām tīmeklī izlīda boikotētāji, masveidā pārsūtot falšu Marka Tvena izteicienu. Vēlēšanu boikotu pārsvarā kurbulēja intelektuālie prātvēderi, kas savas fantāzijas nevar sastiķēt ar reālo dzīvi, tāpat tie, kuri  negrib kaut ko mainīt, kā arī “laimes lāča” tankā gaidītāji.

Varu vien piebilst: vientiešiem, kas uzķeras uz šādas propagandas, pie vēlēšanu urnas patiešām NAV, KO DARĪT! Viņi tikai nedaudz vairotu aiz borta palikušo partiju reitingu. Var teikt, ka boikota aģitatori nospēlēja sava veida elektorāta sanitāru lomu. Tas, ka uz vēlēšanām atnāca vien trešdaļa balsstiesīgo pilsoņu, nav utopijas sludinātāju, bet varas nopelns, iedzenot tautas vairākumu depresijā un neticībā, ka ar saviem spēkiem var kaut ko izmainīt. Ļautiņi ir samierinājušies ar ganāmpulka lomu vai pametuši nīkuļojošo Eiropas provinci.

Tālab sausā atlikumā EP no Dievzemītes būs 8 farmācijas karteļu dienderi, starp kuriem 5 visu mastu perversiju lobisti. Veselā saprāta elektorāts LPV veidolā ieguvis tikai vienu vietu. Pārējā opozīcija palikusi bešā ar pavisam pieticīgiem procentiem.

Piepildījās mans pareģojums, ka TVS un TKL kopējā liste EP gadījumā neveidos Saeimas vēlēšanu 1% plus 1% par divi. Zemāk tikai “paristi”. Tāpat nekļūdījos prognozē, ka, nespējot sarūmēties vienā sarakstā, gan AJ, gan SV neiekļūs EP. Tiesa, pat ja visas aktīvistu partijas apvienotos, šaubos, ka tās kopā pārsniegtu 5% barjeru. Ar konkurentu zākāšanu vien ir par maz.

Manuprāt, politisko ambīciju un mērķu īstenošanai politiskajiem censoņiem iz šiem sarakstiem prātīgāk ir kooperēties ar LPV vai St!, it īpaši, ņemot vērā, ka abām Saeimā pārstāvētajām blicēm arī bez paplašināšanās diez kādas dižās perspektīvas nespīd. Zaudētāju alternatīva: atrast finansiāli ĻOTI spēcīgu mecenātu, kas būtu ieinteresēts ieguldīt līdzekļus raibās aktīvistu kompānijas saliedēšanā.

TZV necilais sniegums rāda, ka urrāpatrioti pārsvarā dzīvo pēc principa: ja valdība saka – potēties, tad jāpotējas! Pret “pasaules ļaunīšiem” noskaņotie politiķi, zvejojot Latvijas atkrievotāju un ultranacionālistu balsis, palika bez loma. Šo elektorātu gandrīz pilnībā ekspluatē NA un AS. Pat Langai ar “sabojātajiem konserviem” cibiņā vien sīkpartijas cienīgs birums.

Priecē, ka balsotāji pēc nopelniem novērtējuši sava elektorāta nodevējus – ZZS. Burovs tagad gan jau cierē uz citiem kopmaņiem. Bez sava pārstāvja EP palikuši Latvijas krievi, jo vairums “vatņiku” atdeva balsis par savas etniskās grupas “uzmetēju”, harizmātisko malduguni Nilu. Tagad krieviņiem atliek vien cerēt, ka Lielais Vilis pārstāvēs visus Dievzemītes iedzīvotājus.

Patiesībā arī latviešiem cita priekšstāvja nav. Diemžēl pārējie “bauru” eirodeputāti ir civilizācijas atiestatītāju pakalpiņi. Nojaušu, ka LPV aktivitātes EP būs kā zem lupas. Nelabvēļi kritizēs katru soli. Tāpēc novēlu Vilim Krištopanam izturību!

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/10.06.2024-eiropas-parlamenta-velesanas-visvairak-balsu-jaunajai-vienotibai-mandatus-iegust-septinas-partijas.a557104/

https://pietiek.com/raksti/eiroparlamenta_velesanu_celvedis/

https://t.me/ViedaisManels/6131

Novērtē šo rakstu:

58
30

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi