Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

10.06.2024. 15:05

»

VVM

Vai tu ar "rūpnīcām" domāji tehnoloģiski atpalikušos, ārprātīgi slikti menedžētos un pilnībā pasaules tirgū konkurēt nespējīgos migrantu sūkņus


Не все заводы были прям такие убогие. Китай тоже вначале делал конкретное г.. Просто потом заработали денег и стали делать лучше.
Рынку нужны не только Мерседесы. Покупают и жигули.

Atbildēt

edis

08.06.2024. 20:57

»

Citāts

Tu esi agresīvs “ekstrēmists”, ja vēlies lai “amatpersonas” kuras par valsts naudu nopirkušas sūd….u, brauktu šajā vagonā. Vienkārši ļaujiet “amatpersonām” “strādāt”. “Amatpersonas” nedrīkst sajusties slikti par savu bezjēdzību un pat bīstamību sabiedrības interesēm. Pretējā gadījumā, viņas sāks darboties...


Vajadzetu tadus nacionalos svetkus ieviest,lidzigi,ka 9 Maijs kadreiz.Nacionala ''ofisa darbinieka'' diena!Laudim prieks,visi liksmojas..,Brivdiena...Algu vini pasi sev regulari pacel,tur palidzet nevajag,bet Valsts Svetkus siem (ne visiem,bet absoluti lielakajai dalai)liekeziem tak varetu noorganizet?Vajadzetu uz mana balss.lv Es par ''ofisa darbinieka''dienu!!!

Atbildēt

zīle

07.06.2024. 16:09

Aizsēdējies Briselē un krietni pārbarots. Bet pateicīgie tautieši ievēlēs atkal, jo šis taču tik daudz darījis; nu vismaz sev par labu ...

Atbildēt

nav nekāds hamas

07.06.2024. 12:23

»

vice

Prokremliskā Latvijas medijšļura apliecinājusi savu krievināšanas statusu...


žigolo priekš ča par budžeta naudu

Atbildēt

vice

06.06.2024. 13:53

Prokremliskā Latvijas medijšļura apliecinājusi savu krievināšanas statusu.

Kārtējais uzskatāmais piemērs kā ļenganais Saulstariņš ietekmē nesatricināmo medišļuras propagandonu "neatkarīgo redakcionālo izvēli".

Ļenganais Saulstariņš "aizrādīja" par cūku komiksiem - tie pazuda; "aizrādīja" par EP debatēm krievu valodā - "debates" tika ATCELTAS. Redakcionāli "neatkarīgi" atceltas. UZREIZ!!!

Apsveicami!!!

prokremliskās Latvijas medijšļuras propagandonu kārtējās "neatkarīgās redakcionālās izvēles" jeb pasūtījumu galds!!!

"SVARĪGĀKIE" jautājumi Latvijā!!!

Pēdējās vietas visos ekonomiskajos rādītājos?

Neesošs finasējums 6 mijardu EUR apmērā (pie gada PLĀNOTAJIEM ieņēmumiem 14,5 miljardi EUR)?

Superaugstie gāzes un elektroenerģijas tarifi?

Ieplānotie būtiskie nodokļu paaugstinājumi?

Ieplānotais NĪN paaugstinājums no 2025.g.1.janvāra?

klibās pīles lidojumu orģijas un NOSLEPENOTIE veiktās pārbaudes rezultāti?

aplokšņu algas Jaunās Krievotības vēža birojā un prettiesiskā bezmaksas pakalpojumu saņemšana jaunās Krievotības vēža kongresos?

airbaltic izšķērdīgā "pārfinansēšana" ar vismaz 200+ PAPILDUS miljoniem EUR?

joprojām nekursējoši VaiVai Vilcieni (vasarā pārāk karsts!!!)?

mangāna rūdas un zagto asiņaino graudu tranzīts?

paaugstināti maksājumi HAMAS teroristu atbalsta organizācijām?

Nē! GALVENĀ tēma neizšķīlies EP debutāts (nav nostrādājis pat 2 nedēļas) jeb max 10 000 EUR ("puse" no deputāta algas) apjoma JAUTĀJUMS!!!

Tikmēr Labas Ziņas.
2025.gadā Siliņai mēnešalga būs 8946 € salīdzinājumā ar 8440 € šogad.
Ministriem 7924 € salīdzinājumā ar 7475 € šogad.
Saeimas deputātiem 4473 € salīdzinājumā ar 4220 € šogad.
Rīgas Ķirsim 7668 € salīdzinājumā ar 7234 € šogad.

Regresīvie un Jaunās Krievotības vēzis.

Atbildēt

kurš zin

06.06.2024. 12:30

maliena Arvīds Drīzulis un Jēkabs Zīle, bija pieminekļi tādiem sarkanajiem, pat ielas nosauktas...kas viņi bija

Atbildēt

Хм

06.06.2024. 08:48

»

varbūt kāds zin

kā tas var būt,ka šo portālu ne mazākajā mērā nekad nav uztraucis un neuztrauc ušakova drudžainā un bezkaunīgā lisšana uz EP.Ir taču gluži jauna krimināllieta par 10 miljonu vērtu kukuli kopā ar Ameriku un vēl dažim blēžiem


А почему ему туда не лезть? С учетом, что пока все предыдущие криминальные дела заканчивались пшиком?
Да и ..это будет черная страница латышских политиков, если вдруг с горизонта пропадут т.н. "русские" кандидаты.
С кем тогда выбранные правильные депутаты будут бороться в ЕП?
А так у них всегда идеальное прикрытие: мы бы сделали больше, но постоянно приходилось бороться со Жданок и Ушаковым.
Не зря же столько сил бросили в 2022 году, чтобы поднять рейтинг Росликова, когда увидели, что Согласие и партия Жданоки пролетают мимо Сейма.

Atbildēt

vv

06.06.2024. 08:28

»

Latvieti,nepadodies ! panac ,lai ierednu partija zaude !

Balso par opoziciju par Sleseru,Bremani un Roslikovu


Es laikam par Šleseri, viņs ļaunuma nav tik daudz nodarījis Latvijai.

Atbildēt

Citāts

06.06.2024. 07:57

Tu esi agresīvs “ekstrēmists”, ja vēlies lai “amatpersonas” kuras par valsts naudu nopirkušas sūd….u, brauktu šajā vagonā. Vienkārši ļaujiet “amatpersonām” “strādāt”. “Amatpersonas” nedrīkst sajusties slikti par savu bezjēdzību un pat bīstamību sabiedrības interesēm. Pretējā gadījumā, viņas sāks darboties VĒL bezjēdzīgāk. Un viņiem būs attaisnojums:”Redziet, sabiedrība pati vainīga, jo noveda” amatpersonas” līdz nervu sabrukumam. Pirms kritizēt, atceraties, ka lielākā daļa “amatpersonas” ir tā saucamie “cilvēki ar īpašām vajadzībām” un tieši šī iemesla dēļ arī kļuva par “amatpersonām”.

Atbildēt

demo

06.06.2024. 07:21

»

4 saraksts !

4 saraksts ,lai padzitu zili,dombrovski,kalnieti un vaideri


Par to ziepes tik nacionālpatriotiskas- lab;ak neaiztikt, turpmākos 5 gadus neviens nevarēs nomazgāties, par to kā odīs... Pat ar luopu nesakatīsi prāta spējas atšķirības ar noziegumos apsūdzēto ždanoku, tikai ar nacionāliem nav plašāk zināms, kas apmaksā to nevadāmo naudas kaŗi "Demagoģijai un savai kabatai"

Atbildēt

4 saraksts !

06.06.2024. 06:44

»

lai padzitu zili

Cilveki balsojiet par Slesera partiju ,lai padzitu zili


4 saraksts ,lai padzitu zili,dombrovski,kalnieti un vaideri.

Atbildēt

Žoržs Soross

05.06.2024. 23:26

Lai veicas bibeles izcelsmes cilvekam Zilem. Amen.

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja no

05.06.2024. 23:26

»

Dikļu defektīvai Durka

kas nebija jāpierāda


Dikļu defektīvās pļutkinenes vices jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

patiesībā

05.06.2024. 23:24

»

Dikļu defektīvai Durka

kas nebija jāpierāda


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Beta

05.06.2024. 23:22

»

hehe

izlaid pļutkinenu


nomaini piepļūtītos pamperus un gaidi kārtējo aizcietējumu.

Atbildēt

lai padzitu zili

05.06.2024. 22:31

Cilveki balsojiet par Slesera partiju ,lai padzitu zili.

Atbildēt

Beta

05.06.2024. 18:50

»

hehe

turpini pļutkinenus


Paredzu, ka manā vārdā tamlīdzīgas muļķības tiks rakstītas vēl un vēl...

Atbildēt

pļutikinenei hehei resnajai Bertai

05.06.2024. 18:49

»

hehe

vēl pļutkinē


tev PATIESĪBA kož taukiem aizaugušajos redzokļos?

Atbildēt

Quo vadis?

05.06.2024. 18:47

»

Precizējums

Par Levitu un Rinkēviču balsoju es _ Latvijas pilsonis_ un vēl vismaz 1000000 tādu kā es. Par punduri putinu un ciklopu lukašenko balso tikai civilizācijas atkritumi - orki


Levitu un Rinkēviču kā prezidentus ievēlēja Saeima, ne Jūs. Visticamāk, ka ļoti lielās savstarpējās spēlēs, izsolēs un zemgalda vienošanās ceļā.

Atbildēt

pļutkai hehei

05.06.2024. 18:47

»

hehe

vēl pļutkinē


Kas tev vēl nav skaidrs, debilības centra zombijtrolle deģenerāte pļutkienene hehe?

Atbildēt

Un

05.06.2024. 18:31

»

he, he

Atteicās, jo jevriki savā kabatā Zīli interesē vairāk par Latvijas likteni. Nav tas, kurš būtu gatavs ziedoties tautas un valsts labā. Un tādi ir visi nacionālie atkritumi. Sava pašu kabata viņiem ir pirmajā vietā


Precīzi. Nacionālā apvieniba ir tikai muldētāji par nacionālo ideju, darītāji ekonomikas jomā šie nav. Galvenais runāt par uzvaru Ukrainā un cīnīties ar krieviem visādu likumu veidā.

Atbildēt

ko tu šodien tāda īpaši smirdīga

05.06.2024. 18:24

»

hehe

ko tu šodien tāds pļutkelīgs


homotizlene pļutkinene hehe, gatavojies prrraidam?

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

05.06.2024. 18:22

»

hehe

ko tu šodien tāds pļutkelīgs


tu nedrīksti nepildīt savu debilības centra kuratoru pavēli - 24/7 onlain režīmā dežūrēt pietiek.komā un sekot līdzi kuratora norādītajiem "nepareizajiem" personāžiem, regulāri appļūtot viņu "nepareizos" viedokļus.

Pretējā gadījumā - tev tiks radikāli "apcirpta" jau tā niecīgā "samērīgā atlīdzība" un tu saņemsi vēl mazāku jūdasgrašu honorāru par savu regulāro pļutkinēšanu pietiek.komā.

Vai arī, ja tu uzdrošināsies atļauties 'šlangot' - tevi vienkārši norakstīs zaudējumos jeb "nolies kloākā", kā "atstrādātu materiālu" jeb nekur un nekam nederīgu atkritumu samazgu.

Un no tā tu, pļutkienene hehe, baidies visvairāk / histēŗiskāk.

tev pašai no sevis vēmiens nenāk, pļutkiene hehe, debilības centra noderīgā idiote?

Atbildēt

hehe

05.06.2024. 18:21

»

vice

Vai tik Zīle nav sagatavojis Melbārdes "atkāpšanās ceļu" - UZREIZ PĒC Vēlēšanām pārmesties uz JV...


defektīvā vice pļutkinē pa šķidro

atkal, kā parasti

smaka pamatīga!!!

aiai aita vice

aiai

Atbildēt

vice

05.06.2024. 18:17

Vai tik Zīle nav sagatavojis Melbārdes "atkāpšanās ceļu" - UZREIZ PĒC Vēlēšanām pārmesties uz JV?

Smaka pamatīga!!!

Varbūt kāds cits NA censonis?

Poltisko prostitūciju Latvijā neviens nav atcēlis.

Tāpat jāatgādina par "reitingiem" jeb baumu kantora propagandu!

Pirmais: 2019.g. EP vēlēšanās piem. ZZS ar 5,25% nedabūja nevienu (tā ir 0) mandātu (pārvarēja 5% barjeru);

Otrais: vecais baumotāja Kaktiņa grābeklis - vēlēšanās piedalīsies 80+% vēlētāju (pēc manipulācijām - kā minimums 70%);

Latvijā 2019.g. (33,53%) jeb 474 390 nobalsojušie!!!

Trešais: zemākais balstiesīgo skaits, lai dabūtu mandātu - 28 303 LKS (2014.g.); 29 546 LKS (2019.g.); 37 724 Latvijas ceļš (2004.g.); 52 751 "Jaunais Laiks" (2009.g.)

Latvijas vēlētājam jāvelk sava pakaļa uz vēlēšanu iecirkni, ja negrib prokremliskos Šarikovus!!!

Viena no korupcijas pazīmēm.

Tādēļ KATRS Latvijas ierēdnis maināms ne vēlāk kā 5 GADOS!!!

KATRS!

Tādēļ NOTEIKTI maināms gan Dombrovskis, gan lupata Zīle!!!

Milzīgā korupcija EP iespējama pateicoties tieši šādiem personāžiem!!!

STRIKTI!!!

Atbildēt

Kāds cēlonis tavam pļutkinenam, debilības centra noderīgā idiote hehe?

05.06.2024. 18:14

»

hehe

vēl pļutkinē


Kāpēc tu vispār pļutkinē, debilības centra noderīgā idiote hehe?

Viss ir vienkārši - saki vien taisnību, deģenerāte analfabēte hehe, ko visi jau tāpat zina:

Sūdīgs un neapskaužams tavs liktenis-sliktenis, pļutkinene hehe - normāla cilvēka cieņu kritiski pazemojoša un reputāciju(?) neatgriezeniski sagraujoša debilības centra savervētā "ietekmes aģenta" - stukača / provokatora / noderīgā idiota izpildīšanās par nožēlojami niecīgiem jūdasgrašiem.

tu nedrīksti nepildīt savu debilības centra kuratoru pavēli - 24/7 onlain režīmā dežūrēt pietiek.komā un sekot līdzi kuratora norādītajiem "nepareizajiem" personāžiem, regulāri appļūtot viņu "nepareizos" viedokļus.

Pretējā gadījumā - tev tiks radikāli "apcirpta" jau tā niecīgā "samērīgā atlīdzība" un tu saņemsi vēl mazāku jūdasgrašu honorāru par savu regulāro pļutkinēšanu pietiek.komā.

Vai arī, ja tu uzdrošināsies atļauties 'šlangot' - tevi vienkārši norakstīs zaudējumos jeb "nolies kloākā", kā "atstrādātu materiālu" jeb nekur un nekam nederīgu atkritumu samazgu.

Un no tā tu, pļutkienene hehe, baidies visvairāk / histēŗiskāk.

tev pašai no sevis vēmiens nenāk, pļutkiene hehe, debilības centra noderīgā idiote?

P.S. Izmanto "ekskluzīvo" iespēju, pļutkinene hehe - pierādi kārtējo reizi VISIEM publiski(!), ka tu patiešām esi debilības centra savervētā "ietekmes aģente" - stukačiene / provokatore / noderīgā idiote, kas izpildās par nožēlojami niecīgiem jūdasgrašiem – turpini pļutkinēt un smirdēt tāpat, ka to esi darījusi līdz šim!

Atbildēt

Šķidrā smadzeņu izeja divi spaiņi no

05.06.2024. 17:57

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


demences invalīdes pļutkinenes vices

jeb Pēterisa Karlovsa©aurejs

tas kurš дебил из дурки

"Āža kāja" VAIRS NAV NOSLĒPJAMA!!!

Saprot pat LTV auditorija - es uc pensionāri!

Atbildēt

izdarīts hehes kārtējais pļutkinens

05.06.2024. 17:57

»

hehe

izdarīts pļutkinens. kur tev tie pasprūk


Kur tev tie vienmēr pasprūk, deģenerāte analfabēte hehe, pirms kārtējā hehes nakts aizcietējuma?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

05.06.2024. 17:00

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Precizējums

05.06.2024. 16:54

»

anti soross

Par Lukasenko un Vladimiru Putinu balso veletaji,par levitu un rinkevicu nebalso neviens


Par Levitu un Rinkēviču balsoju es _ Latvijas pilsonis_ un vēl vismaz 1000000 tādu kā es. Par punduri putinu un ciklopu lukašenko balso tikai civilizācijas atkritumi - orki.

Atbildēt

:):):):)

05.06.2024. 16:50

»

Latvieti,nepadodies ! panac ,lai ierednu partija zaude !

Balso par opoziciju par Sleseru,Bremani un Roslikovu


Lai normāls Latvietis jebkad balsotu par Sleseru, Bremani un Roslikovu :):):):):):):). Tas liecinātu par debīlismu tā pēdējā stadijā.

Atbildēt

hehe

05.06.2024. 16:36

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


izdarīts pļutkinens. kur tev tie pasprūk?

Atbildēt

psrs pat zīles iela bija

05.06.2024. 16:19

»

vienmēr atceros to jēkaba zīles pieminekli

velns to rāvis, traucē vērtēt


bet internetā viss iztīrīts, rūpīgi...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

05.06.2024. 15:54

»

lauķis

Balsot vai atdot savas tiesības un rīcībspēju parazītiem


...
"Jo vairāk (lumpe.n)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju “titulnācijas” izstrādājumi) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Tāpēc, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-------

Par prieku SILES "elitei"...
( Iz “Ontūna M.© aŗChīva” )

Drīz klāt būs "urnu farsa" laiks,
Kad tiks 'caur svilpi izlaists tvaiks',
Kas "vaukšķu pūlim" uzkrājies ~
Par vientiesīšiem SILE smies:

"Lai kā mēs "aunus" 'ap(cērpam)' ~
Kad šos pie urnām 'pasvilpjam',
Skrien, palēkdamies, muļķīši,
Mums "atdot balsis" cītīgi!

Šiem "mazāks ļaunums" sasolīts:
Ja "pienākums" tiks izpildīts ~
Būs MU ĻĶU Zemē "brīnumlauks",
Kur SISTĒMA kā puķe plauks!

Tā visiem, protams, "nesmaržos",
Un - tikai dažiem "augļus dos":
Tiem, kuri "vaukšķus" 'uzmetīs',
Un muļķiem balsis IZMĀNĪS.

Pie mandātiem 'caur' urnām tiks,
Pēc tam, kā ierasts - 'mīksto liks',
Uz vientiešiem, ko piešmauca,
Kad "kampaņās" šiem 'borēja':

Ir "deŖmokrātiska" šī "valsts",
Jo - katrs var kļūt ŠILES balsts',
Kurš "politikā" riskēs 'līst'!!!
(Un 'budžet-pupu tŗekni zīst')

Šī Muļķu Zeme mūžam plauks,
Ja vientieši pie urnām 'mauks',
Lai "balsotu par sarakstu",
Ar "pat.REJ.otu" apziņu!!!

Kad "izpildīts būs pienākums" ~
'Spīd' četri gadi "brīvi" jums:
Mēs - izmantosim mandātus,
Jūs - "laimi" ‘'piķot' nodokļus.

Mēs - 'štukosim' jums likumus,
Un liksim jaunus nodokļus ~
Lai "valstij" 'piķis' nepietrūkts,
Un 'SILES rukšķiem rumpji tūkst'.

Jūs - darīsiet pa prātam mums,
Jo - "urnu farsa" "balsojums",
Dod dažiem 'biedriem' "mandātu",
Uz "vaukšķu pūļa" 'drāšanu'!..."
...
Pēc četru gadu 'bardaka',
Tiks atkal 'vākta' "publika",
Uz "urnu talku" - izklaidei:
Par prieku SILES "elitei"...

-----------

‘ANNO’ ~ 07.2006. / (…) 06.2024. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

vice

05.06.2024. 15:41

»

Būsim reālisti

1. Dombrovski un Zīli ievēlēs Eiroparlamentā neatkarīgi no ķērkšanas pietiek.com komentāros


Regresīvie jaunmarksisti ir becerīgākie kandidāti EP!!!

Bet arī Dombrovskim ar Zīli tur nav, ko vairs darīt!!!

Ir taču CITI kandidāti.

Galvenais princips - nomaināmība (ne ilgāk kā 5 gadus).

"Profesionāļiem" nebūs grūti atrast jaunu darbu!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi