Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kalašnikovs

12.05.2023. 23:14

Varas kropļi!

Atbildēt

Zāle Zālīte

11.05.2023. 10:14

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

nu, 3A viņam piestiprinājaj uzraugus

10.05.2023. 10:22

kurš tad nesaprot

Atbildēt

Anna

09.05.2023. 21:55

Levits der Eiropai,bet Latvijā ļoti vājš.Un tā viņa komanda sākot ar Teikmani,Ēlerti un padomnieku varzu vispār unikums.Mēslainē visus.Atlaist un palaist ganos vai pensijā,kuru pat panest nevarēs,cik lielu būs sapelnījuši.Arī Levits var doties pensijā.Lai nāk jauni,gudri,ne čāpstekļi.Ticu ka tādi ir,tikai šī varza nelaiž pie teikšanas.Un algas uz pusi nost un vēl veikt auditu.Lai L.Lapsa sāk rakstīt,par to virtuvi.

Atbildēt

Plūdonis -Divas pasaules

09.05.2023. 19:22

Vai tās lētās klavieres par 140 tūkstošiem eiro Teikmanis beidzot nopirka.

Atbildēt

turpat "AL"

09.05.2023. 15:58

»

Austrālijas Latvietis, Nr.2245 (28.10.1994)

"Tas laiks neapšaubāmi bija raksturīgs ari ar mazliet pārspīlētām cerībām, pamatīgu eiforiju. Rietumniekiem mājinieku alkās tika atvēlēta liela vieta. Veco sistēmu vajadzēja sagraut, bet ārzemju latviešiem tika paredzēta ceļvežu loma uz kaut ko jaunu, tautai labklājību nesošu...


Advokāts Justs Karlsons (ASV):
„Problēma ir tā, ka bieži atgriežas tie, kam tur nav gājis labi un kas nu meklēs Latvijā laimi. Diemžēl atmodas gados gūtais gaismas nesēju oreols ir apžilbinājis ne vienu vien arzemju latvieti. Zudusi paškritiska savu spēju novērtēšana (ja tāda vispār bijusi)... Sēžot tajā krēslā, politiķis grib īstenot
kādu noteiktu programmu. Skan jau pamatīgi, bet vēlētāji jau labu laiku šādas apaļi skaistas frāzes
uztver labākajā gadījumā ar zināmu iromju, jo vairums ārzemju latviešu pierādījuši, ka nekādas konkrētas programmas viņiem nav."

Atbildēt

Austrālijas Latvietis, Nr.2245 (28.10.1994)

09.05.2023. 15:53

"Tas laiks neapšaubāmi bija raksturīgs ari ar mazliet pārspīlētām cerībām, pamatīgu eiforiju. Rietumniekiem mājinieku alkās tika atvēlēta liela vieta. Veco sistēmu vajadzēja sagraut, bet ārzemju latviešiem tika paredzēta ceļvežu loma uz kaut ko jaunu, tautai labklājību nesošu.
Piektās Saeimas vēlēšanas gluži skaidri parādīja: eiforija attiecībā uz pārnācējiem krietni vien mazināju
sies. Par to liecināja lielais skaits mīnusu, ko savāca pat populārākie - Meierovics, Levits, Jerumanis."

Atbildēt

Aleksandrs Poika

09.05.2023. 14:22

..kas par bāreņiem parūpēsies...ja ne gešeftnieks...

Atbildēt

Secinājums

09.05.2023. 14:01

»

JKL

Šķiet ka Levits neorentējās situācijā savā kancelejā


Ļoti žēl, bet Levita prezidentūras neveiksmi palīdzēja kaldināt viņa ārkārtīgi vājā komanda visus šos gadus!!! Ja es būtu Levitys, visas algas viņiem samazinātu!

Atbildēt

nesapratu

09.05.2023. 13:25

»

Ha ha ha

Visīstākās žīdu rebes. Jāsamaksā krietni žīdam lojāliem


kāds sakars valsts kancelejas darbinieku algām ar kaut kādiem žīdiem?Vai žīdi nosaka kancelejas darboņiem algas?Vai žīdi pieņem likumus par atalgojumu.?Par kādām žīdu rebēm ir runa?Ja kādi žīdi taisa rebes Latvijā,tad viņi jāsauc vārdos um jātiesā nevis jāraksta komentāros par kaut kādiem mistiskiem žīdiem.

Atbildēt

nu jā

09.05.2023. 13:25

budžeta tērētāji rūgst kā laba mīkla, kamēr tā pildītāji kravā koferus. Vecais laikam grasās vēl četrus gadus aizņemt beņķi Rīgas pilī...

Atbildēt

Haralds Kalns

09.05.2023. 13:07

Ar kurām ekonomikas nozarēm šie gatavojas konkurēt, jeb tēmē uz Baidena administrācijas algām!?? Līdz šim pietika vien desai un sviestam - nu varēs piepirkt maizīti!

Atbildēt

JKL

09.05.2023. 12:35

Šķiet ka Levits neorentējās situācijā savā kancelejā...

Atbildēt

Latvietītis.

09.05.2023. 12:26

Nevajag apriet prezidenta kanceleju, bet gan novērtēt viņu pieticību. Viņi taču brīvi varēja pieprasīt un saņemt algu palielinājumu vismaz par diviem miljoniem. Bet tā vietā viņi apmierinājās ar tikai nedaudz vairāk kā pus miljonu. Ne katrs viņu vietā būtu tik pieticīgs. Tā, ka visu cieņu! Nekaitētu viņiem par to arī pa kādam ordenim iedot.

Atbildēt

Nu

09.05.2023. 12:24

par tām algām: To strauju algu kāpināšanu valsts pārvaldes vadītājiem un valsts un pašvaldību vadītājiem un iestādēm jau uzsaka Latvijas ceļš, un pārējās varas pēc Ceļa tikai to turpina...

Atbildēt

naivais večuks

09.05.2023. 12:16

Ospaģi, NU KAD VIŅIEM BEIDZOT BŪS GANA?????

Atbildēt

un ko

09.05.2023. 10:21

»

Dzīres mēra laikā

Konkurētspējīgā algojuma tīkotāji, ko esat darījuši, lai Latvija būtu tiesiska valsts ar tiesiski veiktu deokupāciju un dekolonizāciju


esat darījuši, lai nauda knariņam nav nepārtraukti jāaizņemas no ES.
Jāaizņemas, lai kļūtu konkurētspējīgi bezstrādes darba algās, ha, ha, ha!
Tā tikai ir ATTĪSTĪBA!!!!

Atbildēt

A.L.P.

09.05.2023. 09:39

Kad reiz beigsies šī nenormālā valsts apzagšana??? Un tikai klusē un klusē mūsu tautiņa ! Bet zagļi tikai turpina zagt ! Zagšanas mānija ir sasniegusi apogeju un neviena tieslietu iestāde nedara absolūti neko ! Vai ilgi tā turpināsies ???

Atbildēt

Хм

09.05.2023. 08:52

https://www.president.lv/lv/atalgojums

да что-то не видно тут низких зарплат. Аж 9 человек Komunikācija un sabiedriskās attiecības. казалось бы, при таком количестве работников в день должны были бы по 2-3 новости читать, однако что-то не видно такой большой активности
как пелось в одной оккупантской песне, "наша работа опасна и трудна, и на первый взгляд, не видна"?

Atbildēt

izcilības pārskats

09.05.2023. 08:46

Bet ko jūs gribējāt. Izrādās ka vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, naudas izteiksmē kijivijai palīdz daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

Dzīres mēra laikā

09.05.2023. 08:46

Konkurētspējīgā algojuma tīkotāji, ko esat darījuši, lai Latvija būtu tiesiska valsts ar tiesiski veiktu deokupāciju un dekolonizāciju.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.05.2023. 08:06

-- -Nu noriebies. Viss kas ir saistīts ar to žīdeli ir tik drausmigi smirdošs,ka pat viņ vārdu pretigi uzrakstīt...!?

Atbildēt

Ha ha ha

09.05.2023. 07:58

Visīstākās žīdu rebes. Jāsamaksā krietni žīdam lojāliem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunlatvijas cietais Rieksts

FotoSabiedrībā rezonansi izsaucis Ernesta Rieksta video: “Es ceru, ka Krievijas armija ienāks Latvijā.” “Sprādzienu” izraisīja tieši šis teikums. Pārējo vēstījuma daļu aizņem pašreiz piekoptās politikas kritika un konstatācija, ka Dievzemītē viss pagalam. Delfi gan cenšas Riekstu rečekot, ka citur, t. sk., Krievijā ir vēl sliktāk, taču “reņģēdājiem” no tā vieglāk nepaliek.
Lasīt visu...

21

Ne viss ir zelts, kas spīd

FotoKārtējo reizi kārtējā Saeima ir ievēlējusi jaunu (sic!) valdību. Ko mēs varam sagaidīt no šī piedzimušā brīnumbērna, kurš mums sola piena upes un ķīseļa krastus tuvākajos gados, proti, Eiropas Savienības valstu vidējo dzīves līmeni? Skeptiķi teiktu – blēņas! Cik valdības nav nākušas un gājušas, kas nav solīts, bet, kur bijām, tur esam!
Lasīt visu...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

Godātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā...

Foto

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

Paldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus,...

Foto

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

Valdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi,...

Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...