Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kalašnikovs

12.05.2023. 23:14

Varas kropļi!

Atbildēt

Zāle Zālīte

11.05.2023. 10:14

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

nu, 3A viņam piestiprinājaj uzraugus

10.05.2023. 10:22

kurš tad nesaprot

Atbildēt

Anna

09.05.2023. 21:55

Levits der Eiropai,bet Latvijā ļoti vājš.Un tā viņa komanda sākot ar Teikmani,Ēlerti un padomnieku varzu vispār unikums.Mēslainē visus.Atlaist un palaist ganos vai pensijā,kuru pat panest nevarēs,cik lielu būs sapelnījuši.Arī Levits var doties pensijā.Lai nāk jauni,gudri,ne čāpstekļi.Ticu ka tādi ir,tikai šī varza nelaiž pie teikšanas.Un algas uz pusi nost un vēl veikt auditu.Lai L.Lapsa sāk rakstīt,par to virtuvi.

Atbildēt

Plūdonis -Divas pasaules

09.05.2023. 19:22

Vai tās lētās klavieres par 140 tūkstošiem eiro Teikmanis beidzot nopirka.

Atbildēt

turpat "AL"

09.05.2023. 15:58

»

Austrālijas Latvietis, Nr.2245 (28.10.1994)

"Tas laiks neapšaubāmi bija raksturīgs ari ar mazliet pārspīlētām cerībām, pamatīgu eiforiju. Rietumniekiem mājinieku alkās tika atvēlēta liela vieta. Veco sistēmu vajadzēja sagraut, bet ārzemju latviešiem tika paredzēta ceļvežu loma uz kaut ko jaunu, tautai labklājību nesošu...


Advokāts Justs Karlsons (ASV):
„Problēma ir tā, ka bieži atgriežas tie, kam tur nav gājis labi un kas nu meklēs Latvijā laimi. Diemžēl atmodas gados gūtais gaismas nesēju oreols ir apžilbinājis ne vienu vien arzemju latvieti. Zudusi paškritiska savu spēju novērtēšana (ja tāda vispār bijusi)... Sēžot tajā krēslā, politiķis grib īstenot
kādu noteiktu programmu. Skan jau pamatīgi, bet vēlētāji jau labu laiku šādas apaļi skaistas frāzes
uztver labākajā gadījumā ar zināmu iromju, jo vairums ārzemju latviešu pierādījuši, ka nekādas konkrētas programmas viņiem nav."

Atbildēt

Austrālijas Latvietis, Nr.2245 (28.10.1994)

09.05.2023. 15:53

"Tas laiks neapšaubāmi bija raksturīgs ari ar mazliet pārspīlētām cerībām, pamatīgu eiforiju. Rietumniekiem mājinieku alkās tika atvēlēta liela vieta. Veco sistēmu vajadzēja sagraut, bet ārzemju latviešiem tika paredzēta ceļvežu loma uz kaut ko jaunu, tautai labklājību nesošu.
Piektās Saeimas vēlēšanas gluži skaidri parādīja: eiforija attiecībā uz pārnācējiem krietni vien mazināju
sies. Par to liecināja lielais skaits mīnusu, ko savāca pat populārākie - Meierovics, Levits, Jerumanis."

Atbildēt

Aleksandrs Poika

09.05.2023. 14:22

..kas par bāreņiem parūpēsies...ja ne gešeftnieks...

Atbildēt

Secinājums

09.05.2023. 14:01

»

JKL

Šķiet ka Levits neorentējās situācijā savā kancelejā


Ļoti žēl, bet Levita prezidentūras neveiksmi palīdzēja kaldināt viņa ārkārtīgi vājā komanda visus šos gadus!!! Ja es būtu Levitys, visas algas viņiem samazinātu!

Atbildēt

nesapratu

09.05.2023. 13:25

»

Ha ha ha

Visīstākās žīdu rebes. Jāsamaksā krietni žīdam lojāliem


kāds sakars valsts kancelejas darbinieku algām ar kaut kādiem žīdiem?Vai žīdi nosaka kancelejas darboņiem algas?Vai žīdi pieņem likumus par atalgojumu.?Par kādām žīdu rebēm ir runa?Ja kādi žīdi taisa rebes Latvijā,tad viņi jāsauc vārdos um jātiesā nevis jāraksta komentāros par kaut kādiem mistiskiem žīdiem.

Atbildēt

nu jā

09.05.2023. 13:25

budžeta tērētāji rūgst kā laba mīkla, kamēr tā pildītāji kravā koferus. Vecais laikam grasās vēl četrus gadus aizņemt beņķi Rīgas pilī...

Atbildēt

Haralds Kalns

09.05.2023. 13:07

Ar kurām ekonomikas nozarēm šie gatavojas konkurēt, jeb tēmē uz Baidena administrācijas algām!?? Līdz šim pietika vien desai un sviestam - nu varēs piepirkt maizīti!

Atbildēt

JKL

09.05.2023. 12:35

Šķiet ka Levits neorentējās situācijā savā kancelejā...

Atbildēt

Latvietītis.

09.05.2023. 12:26

Nevajag apriet prezidenta kanceleju, bet gan novērtēt viņu pieticību. Viņi taču brīvi varēja pieprasīt un saņemt algu palielinājumu vismaz par diviem miljoniem. Bet tā vietā viņi apmierinājās ar tikai nedaudz vairāk kā pus miljonu. Ne katrs viņu vietā būtu tik pieticīgs. Tā, ka visu cieņu! Nekaitētu viņiem par to arī pa kādam ordenim iedot.

Atbildēt

Nu

09.05.2023. 12:24

par tām algām: To strauju algu kāpināšanu valsts pārvaldes vadītājiem un valsts un pašvaldību vadītājiem un iestādēm jau uzsaka Latvijas ceļš, un pārējās varas pēc Ceļa tikai to turpina...

Atbildēt

naivais večuks

09.05.2023. 12:16

Ospaģi, NU KAD VIŅIEM BEIDZOT BŪS GANA?????

Atbildēt

un ko

09.05.2023. 10:21

»

Dzīres mēra laikā

Konkurētspējīgā algojuma tīkotāji, ko esat darījuši, lai Latvija būtu tiesiska valsts ar tiesiski veiktu deokupāciju un dekolonizāciju


esat darījuši, lai nauda knariņam nav nepārtraukti jāaizņemas no ES.
Jāaizņemas, lai kļūtu konkurētspējīgi bezstrādes darba algās, ha, ha, ha!
Tā tikai ir ATTĪSTĪBA!!!!

Atbildēt

A.L.P.

09.05.2023. 09:39

Kad reiz beigsies šī nenormālā valsts apzagšana??? Un tikai klusē un klusē mūsu tautiņa ! Bet zagļi tikai turpina zagt ! Zagšanas mānija ir sasniegusi apogeju un neviena tieslietu iestāde nedara absolūti neko ! Vai ilgi tā turpināsies ???

Atbildēt

Хм

09.05.2023. 08:52

https://www.president.lv/lv/atalgojums

да что-то не видно тут низких зарплат. Аж 9 человек Komunikācija un sabiedriskās attiecības. казалось бы, при таком количестве работников в день должны были бы по 2-3 новости читать, однако что-то не видно такой большой активности
как пелось в одной оккупантской песне, "наша работа опасна и трудна, и на первый взгляд, не видна"?

Atbildēt

izcilības pārskats

09.05.2023. 08:46

Bet ko jūs gribējāt. Izrādās ka vidējais latvietis, rēķinot pēc iedzīvotāju skaita un ekonomikas lieluma, naudas izteiksmē kijivijai palīdz daudzreiz vairāk nekā vidējais amerikānietis vai vidējais vācijietis.

Atbildēt

Dzīres mēra laikā

09.05.2023. 08:46

Konkurētspējīgā algojuma tīkotāji, ko esat darījuši, lai Latvija būtu tiesiska valsts ar tiesiski veiktu deokupāciju un dekolonizāciju.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.05.2023. 08:06

-- -Nu noriebies. Viss kas ir saistīts ar to žīdeli ir tik drausmigi smirdošs,ka pat viņ vārdu pretigi uzrakstīt...!?

Atbildēt

Ha ha ha

09.05.2023. 07:58

Visīstākās žīdu rebes. Jāsamaksā krietni žīdam lojāliem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...