Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ragana

05.01.2022. 00:19

Diemžēl latviešus spēs glābt tikai Putina kājnieki.Tikai tā varēs sakarināt laternās V ienotību un tās satelītus. Jācer, ka viņam ir zināmi plāni uz šo teritoriju. Ja ne, jābēg ar ģimenēm uz Poliju, Ungāriju, Baltkrieviju vai Krieviju. Jo LV dzīvot vairs nevar.Un arī nākotnes nekādas.

Atbildēt

Viedais Mamels

04.01.2022. 13:36

»

Nu nu

izskatās, ka esi bijis ieslidzītais un sistēma tev ieaudzinājusi naidu. Tas saprotams...


Tādi kā tu reiz nāks dienas gaismā. Tad ļaužu mūsu zemītē jau būs stipri mazāk, taču ļoti nikni. Baudi steigšus savu nožēlojamo dzīvi anonīmais kangar, jo, nedod Dievs, tad tavu saimnieku potes vēl nebūs tev darījušas savu.

Atbildēt

Viedais Mamels

04.01.2022. 13:35

»

Nez

Vai to var nosaukt par baigo viltību, ja viņš (Māliņš) katrā rakstā kūda un aicina gāzt valsts varu. Specdienesti sen viņam ķepu ir uzlikuši un nekādas ieroču nēsāšanas atļaujas viņam nav. Ja būtu, tad viņš filtrētu, ko runā. Parasts daiļdirsējs


Tādi troļļi kā es visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par saviem murgojumiem par konkrētajām tēmām.

Reāli ņirdzu kā man perdeklis piededzis. Es esu patiess sava talanta cienītājs. Kaut arī tikai galīgu huiņu rakstu. Jo esu tikai apmāts dunduciņš.

Es kā varas bļodlaiža lecu no biksēm laukā kad mēģināt mani kaut kā aizskart un novirzīt zombētos lasītājus no raksta tēmas.

Atbildēt

Nez

04.01.2022. 12:36

»

Nu nu

izskatās, ka esi bijis ieslidzītais un sistēma tev ieaudzinājusi naidu. Tas saprotams...


Vai to var nosaukt par baigo viltību, ja viņš (Māliņš) katrā rakstā kūda un aicina gāzt valsts varu. Specdienesti sen viņam ķepu ir uzlikuši un nekādas ieroču nēsāšanas atļaujas viņam nav. Ja būtu, tad viņš filtrētu, ko runā. Parasts daiļdirsējs.

Atbildēt

Nu nu

03.01.2022. 13:11

»

jā, bet

Ar ko gan manels ir savādāks, kā viņa piesauktie koncentrācijas nometņu apsargi, kurus tiesāja Nirnbergā? Viņš te visiem draud ar sodiem un tiesas spriedumiem bet pats ir izbijis cietumsargs. Būtu labāk muti aizvēris, jo pats bijis varas pakalpiņš


izskatās, ka esi bijis ieslidzītais un sistēma tev ieaudzinājusi naidu. Tas saprotams.

Manels no tevis ne ar ko neatšķiras, ir tkai viltīgāks un nav nonācis pats aiz restēm.

Ja būtu jāet izlūkos, vai kāds ietu ar tevi vai Manelu? Kurš intelektuāli un teorētiski ir gatavājs pretoties sistēmai?

Es saprotu, arī tev ir liels rūdījums. Bet apvērst šo slimo govi var tikai tie, kam ietoču nēsāšanas atļaujas un zināmas iemaņas viltībā un maldināšanā, ne tikai pielietot spaidus.

Atbildēt

jā, bet

03.01.2022. 12:41

»

Bet,

vai to nevar attiecināt uz ikvienu, kas maksājis nodokļus. Manels nesastāvēja nevienā partijā un nekalpoja cionistiem tieši


Ar ko gan manels ir savādāks, kā viņa piesauktie koncentrācijas nometņu apsargi, kurus tiesāja Nirnbergā? Viņš te visiem draud ar sodiem un tiesas spriedumiem bet pats ir izbijis cietumsargs. Būtu labāk muti aizvēris, jo pats bijis varas pakalpiņš.

Atbildēt

Manel,

03.01.2022. 11:30

»

Laima Bauvare :”Ēdiet vairāk dārzeņu!”

PVO aģentūra Latvijā ir globālais Trojas zirgs ar paradigmu zem ANO ar “PVO aģentūru” un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” starpniecību izveidot pasaules pārvaldības struktūras Jaunajā pasaules kārtībā. Tas jau notiek kovidpandēmijas PVO vadības stratēģijā, veicot ES valstu valdību pārbaudes...


kāpēc tev nav savu domu par šīm teroristiskajām organizācijām - ANO PVO un ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu”?

Vai tiešām spējam tikai šausmināties? Šausmināšanas augstākā forma ir demonstrācijas un protesti. Švābes grāmata pat atklāj žīdu ieplānotos masu sociālos protestus un nekārtības!

Es redzu, ka tu ar savu pieredzi esi gatavs cīņai.

Atbildēt

Bet,

03.01.2022. 11:21

»

Manel

cik sen tu pats pārstāji būt varas bļodlaiža? Kopš aizgāji pensijā? Pirms tam gan cītīgi kalpoji varai un nepīkstēji


vai to nevar attiecināt uz ikvienu, kas maksājis nodokļus. Manels nesastāvēja nevienā partijā un nekalpoja cionistiem tieši.

Vai nav tā, ka jāapvienojas cīņā pret kopējo ienaidnieku?

Atbildēt

Manel, un visbeidzot!

03.01.2022. 09:36

»

Viedais Manels

Skatos te komentos viss pa vecam. Troļļi turpina driķēt ar manu niku un ar "kreisiem" komentāriem aizvest cilvēkus no tēmas. Interesanti viņi paši bija varas roklaižu lomās Jaungada naktī, sēžot kā istukāni atļautajos restorānos


Visu, ko raksti, tas jau ir zināms. To, ko tu raksti, tikai tu novērtē saviem vārdiem. Tu dod situācijas novērtējumu, ko arī citi bez taviem “pekstiņiem” labi zin un izjūt uz savas ādas.

Tāpēc ir divi jautājumi - kas vainīgs un ko darīt.

Kas šo situāciju radījuši un vainīgi, arī zināms.

PVO, tās aģenti Latvijā. Algotņi Levits, Kariņš, Mūrniece.. utt.

Aprakstīt jaunas šausmas, ko viņi sastrādā un vēl sastrādās Pasaules bankas, PVO, ANO politikas kontekstā, nav jēgas! Nav jēgas šausmināties un tamborēt rakstiņus - pekstiņus, ja nepretojas.

Nevakcinēšanos nevar uzskatīt par pretošanos. Jo nevakcinētais tikai realizē savas cilvēktiesības.

Tāpēc ir tikai viens jautājums, kam nav atbilžu - ko darīt, kā efektīvi pretoties. Aprakstīt tikai šausmas, kas tiek pastrādātas, nekur neved un nav viedi.

Atbildēt

jaa jaa

02.01.2022. 20:00

»

Koreiko

Pievienojos!Doma dziļa.Noslīpēts stils.Var droši teikt ka dzejnieks atradis savu stilu


Pilnīgi piekrītu, sekojot meistara A. Priedīša daiļrades attīstības līkločiem. Kas tieši raksturo autora ģenialitāti? Kautrība. A. Priedītis arī aizgājis pat tik tālu, ka pats noliedz savu šī dzejoļa “Cālis un pakaļkājas” autorību. Ceram, ka autors darbā neuzmainīs nevienu zīmi, lai darbs nezaudētu savu spozmi.

Atbildēt

Koreiko

02.01.2022. 19:17

»

jaa jaa

Dzejolis “Cālis un pakaļkājas” ir vnk lelisks, meistar


Pievienojos!Doma dziļa.Noslīpēts stils.Var droši teikt ka dzejnieks atradis savu stilu!

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 17:44

»

jaa jaa

Dzejolis “Cālis un pakaļkājas” ir vnk lelisks, meistar


Tak uzrakstiet vēl kaut ko tikpat ģeniālu un pasludiniet par manis radītu. Man jau paliek interesanti vērot kā Jūs safantazēsiet vēl. Tikai viss jau ir nokavēts - es visu esmu uzrakstījis un izdevis grāmatās. Tagad seko tikai nelielas korekcijas un papildinājumi.

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 16:13

»

Viedais Mamels t.s. Adinai

Piedodiet, šodien svarīgs nav saturs, bet māksla pārdot


Cilvēkam, kurš grib citiem cilvēkiem pateikt kaut ko būtiski jaunu, pārdošanas apjomi ir vienaldzīgi. Svarīga ir iespēja pateikt, pat neskatoties uz noklusēšanām un aizliegumiem un diemžēl, pat draudiem. Man tas jau ir izdevies.

Atbildēt

Adīna t.s Mamelam

02.01.2022. 14:34

Jaunāko latviešu rakstnieku darbi gan būtu piemērotāki Jūsu analīzei, ņemot vērā Jūsu specifisko interesi. Naturālisma tendences literatūrā savā ziņā apliecina virsrakstā minētās dzīvnieku fermas tēla aktualitāti - K.Skalbes lietots apzīmējums - zemās debesis, zem kurām mītošo būtņu prioritātes ir labi pierīties un...apmierināt citas fizioloģiskās vajadzības. Tāds materiālisms, tā teikt, bez kādām augstākām idejām.
Kaut gan, ir arī vecāki naturālisti, kā, piem., V.Rudzītis, kurš uzskata, ka sievietēm domāšanas procesā dzemde ir svarīgāka par galvu.

Atbildēt

Viedais Mamels

02.01.2022. 14:27

»

Arīdzan dejnieks

Es atkal sapratu visu cāļa traģismu tajā ka vins ir sapratis,ka ar tiem putniem viņam nekas nesanāks(курица не птица)kaut vins nodzīvotu 200 gadus.Rozā brilles arī būtu it ka saprotams.Pagrūtāk saprast zilu un lillā diļļu interpretāciju.Tā varētu but cāļa uztveres transformesanas dažādās dzīves situācijās...


Lillā dilles minētas naktī. Dzejas varonis no zvaigžņu lillā stāvokļa nonāk dienā, gaismā. Tad dilles var būt zilizaļas, ja labā augsnē.. Un beigās redzam atziņu, kas saprotama.

Tas jājautā sīkāk Andrim Martam.

Dzeja nav juridisks līgums.

Atbildēt

Arīdzan dejnieks

02.01.2022. 13:42

»

Viedais Mamels

A. Priedīša, bijušā VDK dvēseles cietumnieka, dzejolis ir smalks un ne visiem uzreiz labi saprotams. Dzejas darbu caurvij smaga un traģiska līnija, kas iemiesota dzejas tēlā par cāli, kas pauž A. Priedīša paša pārdzīvojumus mūsdienu pagātnē un mūsdienu kapitālisma nometnē...


Es atkal sapratu visu cāļa traģismu tajā ka vins ir sapratis,ka ar tiem putniem viņam nekas nesanāks(курица не птица)kaut vins nodzīvotu 200 gadus.Rozā brilles arī būtu it ka saprotams.Pagrūtāk saprast zilu un lillā diļļu interpretāciju.Tā varētu but cāļa uztveres transformesanas dažādās dzīves situācijās…?

Atbildēt

Viedais Mamels

02.01.2022. 13:33

»

Adīna

Jums nevajadzētu nolaisties tik zemu, lai sāktu analizēt (sava?) dzejoļa zemtekstus un/vai citas dimensijas. Par piemēru var minēt mūsu dižgaru I.Ziedoni,viņa tikšanās laikā ar lasītājiem kāda dzejas cienītāja vaicāja autoram, ko īsti nozīmē kāds viņa dzejolis, kura abstrakto vēstījumu nav izdevies ...


“Ziedonis pasmīnēja un teica - tas nav mans pienākums analizēt savus dzejoļus, mans darbs ir tos uzrakstīt. Lai analizē un izskaidro citi.”

Es, kā A. Priedīša talanta apjūsmotājs, to vien daru, kā tulkoju viņa garadarbus, ja tādi parādās Pietiek komentāros. Ja Jūs uzskatāt, ka Ziedonis tā atzinis, es nevaru nepiekrist. Tiešām autora darbu vērtību novērtē dažādu paaudžu un laikmetu lasītājs. Ja autors pats mestos gan rakstīt, gan interpretēt, tas būtu absurdi.

Pietiek lasītājam patīkamāk būtu, ja Jūs tiešām iedziļinātos Andra Marta dzejasdarbā “Cālis un pakaļkājas”, ja reiz uzsākām A. Priedīša daiļrades apspriešanu.

Tad mēs pamanītu, ka Andris Martā šo dzejoli velta pašam Viedajam Manelam. Izbijušam cietumuzraugam.

Man pat neērti iedomāties, ko Andris Marts domājis šādā kontekstā, pieminot pakaļkājas.. Bet ceru, ka Jūs no savām domām nevairaties!

No vispārpieņemtiem kanoniem literatūrā daudzus vārdus izvairās lietot, pat Jūs to nepieminējāt. Piemēram - vārddarinājumi ar “pakaļ”, “šķirba” utt. Tomēr tas šoreiz nemazina A. Priedīša dzejasdarba “Cālis un pakaļkājas” pākstinieciski augstvērtīgo devumu!

Kas attiecas, ka norādāt uz mani kā dzejoļa autoru, jūtos pagodināts, bet tā nav patiesība. Pietiek.com komentāros tā gadās.

Paldies par uzmanību!

Atbildēt

Adīna

02.01.2022. 13:13

»

Atis Priedītis

Var jau par to ironizēt, bet tikai pateicoties manām aktivitātēm sociālajos portālos cilvēki var kaut ko uzzināt gan par mani un manām grāmatām. Lielie masu mediji kategoriski atsakās kaut ko par mani rakstīt. Un izrādās, ka pat šī attieksme nav spējusi padarīt mani nezināmu. Piektā vieta 2020.gada ...


Jā. Paldies, ka pastāstījāt par Zersetzen metodi. Ja visi par to uzzinātu, tad saprastu, kas notiek, kad tiek apstrādāti, un varbūt šīs metodes izmantotājiem zustu jēga to pielietot.
Kaut gan, psihisko uzbrukumu veicējiem iespēju var būt daudz... Vienīgā cerība, ka paši kādreiz nonāks ellē, neviens nav mūžīgs.

Atbildēt

Adīna

02.01.2022. 13:04

»

Viedais Mamels

C: “Atim Priedītim tomēr ir drosme rakstīt ar savu īsto vārdu atšķirībā no citiem interneta zvirbulēniem, kuru kājeles pat neder uzturam...


Jums nevajadzētu nolaisties tik zemu, lai sāktu analizēt (sava?) dzejoļa zemtekstus un/vai citas dimensijas. Par piemēru var minēt mūsu dižgaru I.Ziedoni,viņa tikšanās laikā ar lasītājiem kāda dzejas cienītāja vaicāja autoram, ko īsti nozīmē kāds viņa dzejolis, kura abstrakto vēstījumu nav izdevies saprast. Ziedonis pasmīnēja un teica - tas nav mans pienākums analizēt savus dzejoļus, mans darbs ir tos uzrakstīt. Lai analizē un izskaidro citi.

Atbildēt

Viedais Mamels

02.01.2022. 12:22

»

Adīna

Atim Priedītim tomēr ir drosme rakstīt ar savu īsto vārdu atšķirībā no citiem interneta zvirbulēniem, kuru kājeles pat neder uzturam


C: “Atim Priedītim tomēr ir drosme rakstīt ar savu īsto vārdu atšķirībā no citiem interneta zvirbulēniem, kuru kājeles pat neder uzturam.”

Es pievienojos katram Jūsu vārdam. Ne velti arī citu sirdis ir iekarojis A. Priedītis ar savu ironisko un dziļi sarkastisko liriku. Nekur tālu pat nav jāmeklējas. Kaut vai tas pats dzejolis “Cālis un pakaļkājas”.

A. Priedīša ģēnija šķautne saskatāma viņa garadarba “Cālis un pakaļkàjas” vēl dziļākās abstrakto mākslinieciski spilgto tēlu dimensijās, atraisot lasītāja iztēli - autors tieši nenorāda, pat nevērš uzmanību uz faktu, ka cālim nav priekškāju. Ja reiz nav priekškāju, nevar būt arī pakaļkāju. Dzejnieks lasītāja uzmanību piekaļ pakaļkāju tēlam, kas latviešu literatūrā īpaši nav iztirzāts jautājums.. , kas tomēr nav spārni, bet ar vēja ātrumu nemanāmi aiznes lasītāju padziļinātas dzejas tēlu dimensijas telpā.

“Dzeja vairs nevar bez uguns un ūdens!”, kā savulaik minējis pats godātais A. Priedītis. Un nevar neiekrist!

Paldies par uzmanību!

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 12:02

»

Adīna

Atim Priedītim tomēr ir drosme rakstīt ar savu īsto vārdu atšķirībā no citiem interneta zvirbulēniem, kuru kājeles pat neder uzturam


Var jau par to ironizēt, bet tikai pateicoties manām aktivitātēm sociālajos portālos cilvēki var kaut ko uzzināt gan par mani un manām grāmatām. Lielie masu mediji kategoriski atsakās kaut ko par mani rakstīt. Un izrādās, ka pat šī attieksme nav spējusi padarīt mani nezināmu. Piektā vieta 2020.gada lasītāko dzejas grāmatu topā ir apliecinājums viņu bezspēcībai.

Atbildēt

Viedais Mamels

02.01.2022. 11:33

»

Nobeigums

Lillā dilles,Dilles lillā,Priedīš tēvs jau atkal pilla


A. Priedīša, bijušā VDK dvēseles cietumnieka, dzejolis ir smalks un ne visiem uzreiz labi saprotams. Dzejas darbu caurvij smaga un traģiska līnija, kas iemiesota dzejas tēlā par cāli, kas pauž A. Priedīša paša pārdzīvojumus mūsdienu pagātnē un mūsdienu kapitālisma nometnē.

Dzejas nesapratējiem nebūs iespēja līdzpārdzīvot mākslas darbā pausto katarsi. Tādē ar autora atļauju uzdrošinos paust savu necilo darba interpretāciju.

Par cāli, pakaļkājām un dillēm.

Cālis, saprotams, ir pats autors, pakaļkājas simbolizē viņa smagos pārdzīvojumus padomju gados ar paša autora presē ne vienreiz vien minētajām čekas represijām pat mūsdienās.

Smalkā autora dvēsele hiperbolizēti izskaistina cāļa sapņu ceļu, bet beigās lasītāja uzmanību vērš uz faktu, ka visas cāļa kājas beidzot nonāk atpakaļ brutālajā dzīves īstenībā, tās labākajā gadījumā “tiek apēstas ar garšvielām - dillēm”.

Izlasot dzejoli, nepamet autora kliedziens pēc vienkāršas cilvēcīgas līdzjūtības un līdzsapratnes, par ko autors ieminas pat šī raksta komentāros.

Autors, iespējams, kā jau visi dzejnieki, dzīvo trūcīgos apstākļos. Būsim atsaucīgi un dosimies uz biblitēkām pēc Andra Marta daiļdarbiem un lasīsim, lasīsim un vēlreiz pārlasīsim, ja reiz autors to tik ļoti vēlas! Atvērsim savas sirdis!

Atbildēt

viss ir redzams

02.01.2022. 10:34

»

Tolerantais parčiks

Jūs šitā Māliņu drīz līdz cietuma priekšniekam paaugstināsiet, bet sevi līdz тролль в законе. Bet vispār labs tejāteris


Armands Māliņš: Vecākais uzraugs
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Deklarācija, kuru iesniedz, stājoties amatā - 2003. gada 1. novembrī
Kārtējā gada deklarācija - par 2003. gadu
Vecākais apsargs
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Kārtējā gada deklarācija - par 2004. gadu
Kārtējā gada deklarācija - par 2005. gadu
jaunakais inspektors
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Kārtējā gada deklarācija - par 2007. gadu
Jaunākais inspektors
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Kārtējā gada deklarācija - par 2006. gadu
Kārtējā gada deklarācija - par 2008. gadu
Kārtējā gada deklarācija - par 2009. gadu
Kārtējā gada deklarācija - par 2010. gadu
Apsardzes daļas jaunākais inspektors
'LR TIESLIETU MINISTRIJAS IESLODZĪJUMA VIETU PĀRVALDES ŠĶIROTAVAS CIETUMS' Kārtējā gada deklarācija - par 2011. gadu
IeVP Šķirotavas cietuma Apsardzes daļas jaunākais inspektors
Ieslodzījuma vietu pārvalde Kārtējā gada deklarācija - par 2012. gadu
Apsardzes daļas jaunākais inspektors
Ieslodzījuma vietu pārvalde Kārtējā gada deklarācija - par 2013. gadu
Uzraudzības daļas uzraugs
Latvijas Republikas Ieslodzījuma vietu pārvalde Kārtējā gada deklarācija - par 2014. gadu
Rīgas Centrālcietuma uzraugs
Latvijas Republikas Ieslodzījuma vietu pārvalde

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 10:26

»

Nobeigums

Lillā dilles,Dilles lillā,Priedīš tēvs jau atkal pilla


Tu neesi oriģināls. Bija pat kāds mans kritiķis, kurš apgalvoja, ka es neesmu izdevis nevienu savu grāmatu un internetā publicētos šo grāmatu vākus esmu sazīmējis pats ar fotošopa palīdzību. Patiesībā esmu izdevis jau 18 savas grāmatas un par to var pārliecināties šeit - Latvijas Nacionālās bibliotēkas katalogā.
https://kopkatalogs.lv/F/?func find-b&find_code WRD&adjacent N&request andris%20marts

Atbildēt

Dzejolis ir mans vēstījums Viedajam Manelam

02.01.2022. 07:46

»

Atis Priedītis

Tas nav mans dzejolis un kāds atkal ir manā vārdā rakstījis ne to, ko rakstu es. Bet tā gadās


Lai kā troļļi te trakotu un to noliegtu. Nav pirmā reize. Dzejolis būs manas jaunās dzejoļu grāmatas tvērumā, bez izmaiņām un katrs varēs par to pārliecināties. Pagaidām grāmatas nosaukums “vēl nav atnācis”. Jau sen čekas aģenti- troļļi mani cenšas nomelnot.

Esmu populārs rakstnieks.

Atbildēt

Atis Priedītis

02.01.2022. 06:53

»

Viedais Manels

Paldies, Arti, par veltījumu man...


Tas nav mans dzejolis un kāds atkal ir manā vārdā rakstījis ne to, ko rakstu es. Bet tā gadās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.01.2022. 03:02

»

Viedais Mamels

Tā ir. Nežēlos nevienu un jau tas notiek. Protams, režīms arī tevi uzmetis. Bet kam tu kalpo, trolli. Drošuma policijai


Ir vēl viens variants - kalpo tiem, par kuriem rakstīts Ādamsona failos, jo tikai esošā vara garantē piesegu visādiem kontrabandas jumtotājiem un narkotirgoņiem, bet tiem naudas komentāru apmaksai arī netrūkst.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.01.2022. 02:59

»

Viedais Manels

Atkal nelieši raksta ar manu niku. Zemiskie varnešu iztapoņas. Taču neģēļiem var kalpot vien tādi paši nelieši. Droši vien trollis, kas ieteica rakstīt cūcības manā vārdā pat Jaungada prēmiju dabūja


Kariņam taču naudas esot vairāk, nekā jebkad. Attiecīgi, arī prēmijas saviem trollēniem var dāsni piešķirt. Reņģēdāji vēlāk parādus samaksās.

Atbildēt

Gribu par prezi būt!!!

02.01.2022. 00:15

»

Latvijas 100 miljonāriem

viņu prezidenta Egila Levita uzlabota uzruna gadumijā...


Cik spoži mūsu zvaigzne spīd! Kā parādās, tā jājož uz havaju, šoreiz trīs reizes vairāk, nekā iepriekšējā gadā! Lai slava pūkainim, mūsu saulvedim!

Atbildēt

Parasts

01.01.2022. 22:36

»

Viedais Manels

Laikam atkārtošos n-to reizi. Ja mani teksti varnešiem būtu vienaldzīgi, zem tiem te nešiverētu vesela troļļu armija! Troļļi speciāli mēģina noniecināt man vārda un manu vārdu spēku. Cilvēki, esiet modri...


Tu laikam nevari iedomāties, ka tu gluži vienkārši varētu kādam riebties tāpat vien, kā cilvēks. Nevajag pārspīlēt savu nozīmību, varai tu esi pilnīgi vienaldzīgs, kārtējai tukšgrabis. Ciest nevaru cilvēkus, kuri uzticīgi ir kalpojuši varai un represīvajiem orgāniem, bet kad aiziet pensijā, tad apmet kažoku uz otru pusi. Negribi pastāstīt par Šķirotavas cietumu? Kā tur toreiz bija?

Atbildēt

pilsētā runā ka

01.01.2022. 22:21

»

Atis Priedītis

Esmu jau saprasts un atzīts. Tikko mana viena dzejoļus grāmata (Andra Marta) ir oficiāli atzīta par piekto lasītāko dzejas grāmatu Latvijas bibliotēkās 2020.gadā - "Pirms sapnis kaist, naktī miets...


Māliņš Armands, tas kurš "viedais mannels", kādreiz ir strādājis milicijā. Visticamāk arī nekad nav pārtraucis strādāt milicijā, tāpēc šim biedram piešķirta izdienas pensija. Vienkārši milicijai vajadzēja savu aģentu iesūtīt Tautas frontē kā stukaču.

Atbildēt

Viedais Mamels

01.01.2022. 22:17

»

Manel

Tu varas pakalpiņ, pastāsti, kā tu no jaunākā inspektora uzkalpojies līdz vecākajam? Tu vēl tagad uzdrošinies gvelzt par huntu, kad pats kādreiz cietumā zekus čmorīji. Pietupties arī liki un pakaļas caurumu pārbaudīji? Tev uz pieres ir rakstīts, ka esi ar sadistiskām nosliecēm


Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es, piepelnos pie pensijas kā publisko tualešu apkopējs un uzraugs), netiek veikalā (arī es sprāgstu nost badā, jo resniem gribas vairāk rīt), nedrīkst pirkt drēbes (arī es staigāju pliku pakaļu un priekšu savās vecajās baletčībiņās uz pliku kāju), iet pie friziera (arī es kā plikpauris gribu turpināt intīmo zonu apfrizēšanu bet nedrīkstu) utt.

Atbildēt

Manel

01.01.2022. 21:33

Tu varas pakalpiņ, pastāsti, kā tu no jaunākā inspektora uzkalpojies līdz vecākajam? Tu vēl tagad uzdrošinies gvelzt par huntu, kad pats kādreiz cietumā zekus čmorīji. Pietupties arī liki un pakaļas caurumu pārbaudīji? Tev uz pieres ir rakstīts, ka esi ar sadistiskām nosliecēm.

Atbildēt

Atis Priedītis

01.01.2022. 20:33

»

Viedais Manels

Atkal nelieši raksta ar manu niku. Zemiskie varnešu iztapoņas. Taču neģēļiem var kalpot vien tādi paši nelieši. Droši vien trollis, kas ieteica rakstīt cūcības manā vārdā pat Jaungada prēmiju dabūja


Esmu jau saprasts un atzīts. Tikko mana viena dzejoļus grāmata (Andra Marta) ir oficiāli atzīta par piekto lasītāko dzejas grāmatu Latvijas bibliotēkās 2020.gadā - "Pirms sapnis kaist, naktī miets).


Andris Marts
(Veltīts V.M.)

Cālis un pakaļkājas

Gāja kājas
lillā dillēs,
Zvaigznes stājas,
putni rājas.

Es par putniem
neiestājos,
Viņu domas-
zvaigžņumājas.

Es par cāli
rozā brillēs,
Kamēr kājas
zilās dillēs.

Aiziet cālis
rozā brillēs,
Kājas paliek
atkal dillēs.

2022

Atbildēt

Viedais Mamels

01.01.2022. 20:08

»

ne daudzi

Pietiek ar vienu nejaucēnu, kas maitā gaisu un traucē auglīgām diskusijām


Daudziem troļļiem ir vulkāniskas spējas salauzt ledu, kaut prognozē omikrona atkusni.

Atbildēt

reizēm

01.01.2022. 18:40

»

uz šo brīdi

144+ pret 12


liekot plusu, parādās mīnuss un otrādi. Plusu un mīnusu skaitam nav nekādas nozīmes

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....