Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Duducis

24.06.2019. 19:26

»

Paija

(1) par klasisko orientāciju...


Laulība NAV cilvēktiesības.

Atbildēt

Kas ir "dzīvesbiedri"?

22.06.2019. 22:51

"Dzīvesbiedri" ir sieviete ar suņi, divi pakaļu laizītāji kopā - vai tās ir sievietes vai vīrieši divi, kur katru dienu var nākt klāt vēl desmit citu, jaunu "biedru", ko maina kā čigāns zirgus.Tādēļ taisīt seksa perversiju likumu - tad labāk nosaukt - "Sabiedrības perversiju likums" vai "Sabiedrības pagrimuma likums" - un būs tas pats.

Ja dzīvo ģimenē un laiž pasaulē bērnus - viņiem jādod likumiskas tēva un mātes attiecības, ko nosaka valsts ar "Laulību likumu"un nav ko te vilkt cauri perversiju likumu. Laulības nesakārtošana - tā ir bezatbildība par otru cilvēku, viņa drošību - kā materiālo, tā morālo, bezatbildība par bērnu pareizu audzināšanu, jo vārdi īsts tēvs, īsta māte, pēc likuma rada bērnos garīgo gandarījumu un drošību, ko mazi būdami bērni neapzinās. Viņi nojauš nekārtības. Dzīvošana bez laulības - neuzticības apliecinājums, krāpšana - padzīvo kopā pat daudzus gadus. uz otra rēķina iegūst kustamu vai nekustamu mantu un aizlaižas projām ar visu - paņem mantu vai izkrāpj naudu. Tādu gadījumu simtiem, tūkstošiem. Nekāds "suņu dzīves"vai pakaļu laizīšanas likums, biedru likums no krāpniekiem neglābs.

Laulība ir gadu tūkstošos pārbaudīta vērtība un vajadzība.

Atbildēt

Bemeve

21.06.2019. 18:36

»

Neprecējies

Neesmu precējies. Dzīvoju kopdzīvē jau 12 gadus. Mums ir 3 bērni. Bet precēties negrasos, jo man tas institūts ir svešs. Un manai mīļotajai arī. Pa malām nemeklējos, pa 12 gadiem ne reizi neesmu nolaidis pa kreisi, vai pa labi, augšā vai lejā...


Notārs ar pilnvaru par 40 eiro tev un tavai 12 gadu pieguļavai visu sakārtos. Laulības reğistrācija gan maksātu tikai 14 eiro un kā daudzbērnu jāklim tev būtu atlaide. Bet atbildība par pieguļavu un bērniem ir smaga nasta, tāpēc vieglāk blēt par kopdzīvi. Kur loğika taisīt 2 identiskus institūtus - laulību un kopdzīvi? Kopdzīve var būt tikai starp viendzimuma pāri vai kopienu, jo arī šis variants var būt aktuāls, kāpēc ne 2 veči un četras pieguļavas un kopā 16 bērni? Cilvēktiesības. Lūk kas jāregulē.

Atbildēt

janis

21.06.2019. 00:07

Cik arhisvarīgi tas viss ir,un,cik pretīgi tas viss ir!

Atbildēt

Paija - domas

20.06.2019. 21:09

ticiet, ka pastāv : vienā gadījumā no desmittūkstošu gadījumu.

Atbildēt

domas

20.06.2019. 17:49

Sorry tīra mīlestība nemaz nepastāv, sevišķi, ja ir pāri 35.

Atbildēt

kāpēc es neprecos

20.06.2019. 17:14

bet dzīvoju kopā jau 6 gadus. Tāpēc, ka man nepatīk drauga bērni ar atkarībām, kas manas nāves gadījumā mantos manu daļu. Tāpēc, ka draugs labs cilvēks, bet dzer un tu nekad nevari zināt vai nedzers vēl. Kā redziet mans iemesls neprecēties ir vienkārši mana pašaizsardzība. Tā kā te nevajag runāt par mīlestības trūkumu.

Atbildēt

nav vis tā

20.06.2019. 17:08

Tikko prasīju pārim, kas dzīvo kopā 12 gadus, ir bērns, kāpēc neprecaties? Sieviete : "ja es precos, tad gribu skaistu kleitu, lielas kāzas, bet tam naudas nav". Vīrietis: "laulības papīram neticu. lūk, tādas bija atbildes. Daudzi pāri saka, ka precēties vairs nav moderni.

Atbildēt

dalia

20.06.2019. 14:51

paga, paga , kautkas neklapē tavā murmulēšanā par bērnu viendzimuma attiecības ... kā tad tu pie tā bērna tiksi ?

Atbildēt

KK

20.06.2019. 11:53

Ja cilvēki neprecas, tas nozīmē, ka vairumā gadījumu viņiem ir nopietni iemesli to nedarīt. Un to vajag respektēt. Proti, viņi ir pietiekami tuvi, lai dzīvotu kopā un radītu bērnus, bet attiecības nav tik tuvas, lai abām pusēm būtu pārliecība, ka precības ir īstais solis.

Atbildēt

KKK

20.06.2019. 11:52

»

Paija

(1) par klasisko orientāciju...


Ja cilvēki neprecas, tas nozīmē, ka tomēr ir pietiekami daudz tādu aspektu, kas viņus no šī soļa attur. Proti, cilvēki ir pietiekami tuvi viens otram, lai dzīvotu kopā un radītu bērnus, bet ne tik tuvi, lai dotu otram ārkārtīgi lielu varu pār savu dzīvi un īpašumiem, kas var būt iegūti sen pirms pāris sapazinies. To vajag respektēt. Tā ir tāda starpstadija (starp tādiem, kuru nolūki nav nopietni, un tādiem, kas noslēguši akmenscietu laulību ar pilnīgu pārliecību, ka tas ir pareizais solis visiem iesaistītajiem).

Atbildēt

vecmamma

20.06.2019. 10:07

Raksta autore uztraucas, ka vecvecākiem var "nebūt pilns rublis". Bet ko lai dara, ja pašiem vecākiem nav " pilns rublis"? Neviens pats jau to negrib atzīt.

Atbildēt

neprecētam

20.06.2019. 09:59

»

Neprecējies

Neesmu precējies. Dzīvoju kopdzīvē jau 12 gadus. Mums ir 3 bērni. Bet precēties negrasos, jo man tas institūts ir svešs. Un manai mīļotajai arī. Pa malām nemeklējos, pa 12 gadiem ne reizi neesmu nolaidis pa kreisi, vai pa labi, augšā vai lejā...


Ja tu kādreiz nomirsi, tad tavi bērni varēs mantot tavu īpašumu, bet tava mīļotā nē. Savukārt, ja īpašums pieder tavai mīļotajai, tad viņas nāves gadījumā tu vari palikt uz sēkļa.
Savukārt, ieviešot nelaulāto kopdzīves likumus, var sanākt jezgas, ja kāds mēdz saieties ar vairākiem partneriem...

Atbildēt

jons

20.06.2019. 09:51

»

Neprecējies

Neesmu precējies. Dzīvoju kopdzīvē jau 12 gadus. Mums ir 3 bērni. Bet precēties negrasos, jo man tas institūts ir svešs. Un manai mīļotajai arī. Pa malām nemeklējos, pa 12 gadiem ne reizi neesmu nolaidis pa kreisi, vai pa labi, augšā vai lejā...


Tas,ka kāds nelaulajas,ir pofigisms pret sevi,mīļoto un bērniem un bailes uzņemties atbildîbu.Nekàda dzimumu lîdztiesība nav iespèjama tīri dabas jeb dieva radīto apstäkļu dēļ un visa kņada ap viendzimumu laulībäm ir spļaušana dieva bärdā jeb dabas klēpî.

Atbildēt

Jautājums autoram

20.06.2019. 09:28

Kādēļ nostādi savu bērnu māti un bērnus muļķīgā situācijā un pie noteiktiem apstākļiem - padari beztiesiskus? Visus jautājumus sakārto laulības, esi vecis!
Diemžēl, te ir jautājuma otra puse - mūsdienās ļoti daudzi pāri izvēlas nelaulāties ekonomisku apsvērumu dēļ, bet šis risinājums ir koks ar diviem galiem.
Paplašinot ģimenes jēdzienu tiks radītas jaunas problēmas un tam nebūs gala.

Atbildēt

Neprecējies

20.06.2019. 09:24

»

Paija

(1) par klasisko orientāciju...


Neesmu precējies. Dzīvoju kopdzīvē jau 12 gadus. Mums ir 3 bērni. Bet precēties negrasos, jo man tas institūts ir svešs. Un manai mīļotajai arī. Pa malām nemeklējos, pa 12 gadiem ne reizi neesmu nolaidis pa kreisi, vai pa labi, augšā vai lejā.

Ir pilnīgi pamatoti un atbalstāmi, ja būtu likums, kas regulē jautājumus ģimenēm, kas nav laulībā - mantojums, tiesības pārstāvēt ģimenes locekļus slimnīcās un citur (bez pilnvaru izsniegšanas) utt.

Bļaušana ar putām uz lūpām, ka mums jau tikai ir tauta, valoda, kultūra, ģimeniskas vērtības utt. ir tikai liekulīga piesegšanās.
Neviena laulība nekad nav novērsusi to, ka laulātais, kurš vēlas otru krāpt, to arī darīs.

Atbildēt

fakts

20.06.2019. 04:25

Ģimene,dzimta,tauta,tautība,valoda,kultūra,un tā tam būs būt.

Atbildēt

FENIKSS

20.06.2019. 01:09

Tas kopdzīves likums ir vajadzīgs tikai pidariem un lezbām. Normāliem cilvēkiem ir laulība kas likumā ir atrunāta kopš ulmaņlaikiem!

Atbildēt

Žulis

19.06.2019. 20:49

»

Paija

Dzīvesbiedru likums un jautajums, ka cilvēkiem ir cita orientāacija un viņi nevēlas veidot attiecības ar pretējo dzimumu - šīs ir IR divas pilnīgi dažādas lietas...


Pareizi! Es arī katru reizi uztveru savādāk! Vienā veidā uztveru savus tautiešus latviešu deģenerātus, bet citā veidā uztveru tos, kuri nav deģenerāti, jo tādus vispār nespēju savas psihiskās atpalicības dēļ saprast.Saprotu tikai sevi kā psihiski nenormālu. Tāpēc jūtos labi šajā portālā, jo esmu palicis viens, visus aizdzenot kā latviešu nenormāls lops. Es neticu, ka visi latvieši ir lopi, bet es gan esmu lops.

Atbildēt

Paija

19.06.2019. 20:24

Dzīvesbiedru likums un jautajums, ka cilvēkiem ir cita orientāacija un viņi nevēlas veidot attiecības ar pretējo dzimumu - šīs ir IR divas pilnīgi dažādas lietas.

Senos laikos Oskaram Vaildlam bija pat tiesas process..(kurš ir erudīts, tas zin) un viņš sarakstīja " Doriana Greja ģīmetni".
Čaikovskis, Krievijas baleta mūsdienu zvaigznes, piemēram šedevrs N.C. - nu, nevar par viņiem teikt neko sliktu dēļ viņu garīga pienesuma. Reiz vienā laikrakstā bija publikācija par citādi orientētajiem no makslas pasaules, kuri atstājuši mums savus šedevrus...
BET ir viens svarīgs BET, mūsdienas šī citadā orientācija tautas masās kļuvusi vulgāra un nevajadzīgi uzmacīga, pat histēriska.

Mani , piemēram, neinteresē, ko citādi orientētie dara ar savu privāto dzīvi, bet es jūtos nepatīkami, ja publiskās vietās ir jāsastopas ar citādi orientēto vulgaritāti un intīmu attiecību publisku demonstrēšanu.

Publiskās vietās citādi orientēto tiesības beidzas tur, kur sākas klasiskās orientācijas personu tiesības un publiskās vietas ir tādas, kur ir nevietā citas orientācijas personu privāto attiecību eksponēšana, teiksim, pat izaicinoša un publisku konfliktu izraisoša un uz divu pretēju nometņu sadursmēm provocēta uzvedība .

Atbildēt

Žulis

19.06.2019. 19:04

Vai likums man kaut ko dos? Vai kāds gribēs ar mani kopoties zem galda? Es esmu garīgi nevesels, katru nakti kakāju gultā, ne katru rītu mani labi nomazgā, tāpēc smirdu visu dienu, "Pietiek" visi staigā ar gāzmasku, jo nevar paciest manu smirdoņu, bet bez manis nevar eksistēt, jo es esmu vienīgais komentāru pievēmējs. Vai tas likums man kaut ko dos? Vai tas likums kaut ko dos latviešu bariem ar nepilnīgu prātu kā man? Vai visi latviešu ambīļi kaut ko iegūs? Vai latviešu bars kļūs laimīgs? Vai es, latviešu plānprātiņš un gultā kakātājs, kaut ko saņems no jaunā likuma? Lūdzu, atbildiet stulbā latviešu cūkotava?

Atbildēt

lauķis

19.06.2019. 17:32

»

?

Vai drīkst zināt, kāds jums labums, ja citi bariem skrien laulāties? Kādēļ vispār būtu vajadzīgi kaut kādi stimuli šajā jautājumā? Vai tad cilvēki nav brīvi savā izvēlē? Vai nav vienlīdzīgi likuma priekšā neatkarīgi no ģimenes stāvokļa


Ja cilvēks nevar dzīvot pēc savas sirdsapziņas,nemāk pats atšķirt taisnību no meliem ,viņam vajadzīgi kaut kādi likumi pēc kuriem dzīvot,tad šis cilvēks ir vergs.
Ja nesi noslēdzis laulību tad nepretendē uz ģimenes statusu,nekādi biedri un draugi neies cauri.

Atbildēt

?

19.06.2019. 17:28

»

TOTO

Attiecībās mainīt sākumā varbūt arī nevar, toties vēlāk gan var būt problēmas. To valstij un nevalstiskajam sektoram vajadzētu jauniešiem ( un ne tikai) skaidrot. Pensionāriem pasolīja pēc laulātā nāves kādu laiku maksāt mirušā pensiju, tie bariem vien skrēja laulāties.Varbūt arī pārējiem var izdomāt...


Vai drīkst zināt, kāds jums labums, ja citi bariem skrien laulāties? Kādēļ vispār būtu vajadzīgi kaut kādi stimuli šajā jautājumā? Vai tad cilvēki nav brīvi savā izvēlē? Vai nav vienlīdzīgi likuma priekšā neatkarīgi no ģimenes stāvokļa?

Atbildēt

TOTO

19.06.2019. 17:05

»

Paijai

//Ja mīl, tad taču prec un nekāda papīru būšana nevar aizkavēt laulības, ja abi viens otru mīl...


Attiecībās mainīt sākumā varbūt arī nevar, toties vēlāk gan var būt problēmas. To valstij un nevalstiskajam sektoram vajadzētu jauniešiem ( un ne tikai) skaidrot. Pensionāriem pasolīja pēc laulātā nāves kādu laiku maksāt mirušā pensiju, tie bariem vien skrēja laulāties.Varbūt arī pārējiem var izdomāt kādu stimilu, lai sakārto attiecības.

Atbildēt

Dr.Zālītis.

19.06.2019. 16:55

»

Jā, bet

Ko darīt man, ja paliek nelaba dūša redzot kā divi veči publiskā vietā kaislīgi skūpsta viens otru? Es neesmu homofobs. Man nav bail no "citādajiem", bet man viņi riebjas. Ja pie mums valda demokrātija (vairākuma vara) , tad arī likumdošanai ir jākalpo sabiedrības vairākuma, nevis mazākuma interesēm...


Homoseksualitāte ir personības degradācija.
Tāpat domā vairākums ārstu,bet,ir tāda pasaules veselības organizācija,kurai nav nekāda sakara ar veselību,kas izdomāja ka deģenerāti ir pilnvērtīgi cilvēki.

Atbildēt

Jā, bet

19.06.2019. 16:45

Ko darīt man, ja paliek nelaba dūša redzot kā divi veči publiskā vietā kaislīgi skūpsta viens otru? Es neesmu homofobs. Man nav bail no "citādajiem", bet man viņi riebjas. Ja pie mums valda demokrātija (vairākuma vara) , tad arī likumdošanai ir jākalpo sabiedrības vairākuma, nevis mazākuma interesēm. Nu nevar saukt divu veču vai divu sieviešu kopdzīvi par laulību. Tā vienkārši ir kopdzīve. Kopdzīve, kas nevar radīt bērnus un kurā dzīvojošie savas mantiskās attiecības var pilnībā noregulēt saskaņā ar pastāvošo likumdošanu. (Līgumi, testamenti, pilnvaras) Kas attiecas uz bērniem, tad tie dzimst divu dzimumu savienībā un divu dzimumu savienībā viņi ir arī jāaudzina. Tā ir nekaunība viendzimumu kopdzīves piepildījumam pieprasīt tiesības piesavināties divdzimuma attiecībās dzimušus bērnus. Nez kādēļ par bērna tiesībām dzīvot un augt normālā ģimenē neviens neiedomājas.

Atbildēt

uu

19.06.2019. 16:37

es domāju, ka Latvijai jāorientējas uz pilntiesīgām viendzimuma laulībām, nevis kaut kādām partnerattiecībām.

Atbildēt

vecā realitāte

19.06.2019. 16:22

»

Paijai

//Ja mīl, tad taču prec un nekāda papīru būšana nevar aizkavēt laulības, ja abi viens otru mīl...


Ģimene ir tāda pamatvērtību kuru atklāti neapstrīdēs neviens.
Lai degradētu ģimenes vērtību tiek izdomāti visādi kopdzīves likumi,dzīvesbiedri,dzīvesdraugi u.t.t.
Ir notāri un ir likumdošana,un itin nekas nevar traucēt noslēgt visādus līgumus.

Atbildēt

š

19.06.2019. 16:17

»

svariņš

Ja jau autore tā baidās, ka dzīvesbiedrs nevarēs pieņemt lēmumu par bērniem, ja šai kas notiks, tad lai kungs ir ar pautiem un pieņem to lēmumu tagad un beidzot apprecieties. Kur problēma? Ko tieši jauns likums vai grozījumi esošajos regulēs savādāk kā esošais laulības institūts? Pareizi - neko, atskaitot...


Tak tur jau tā lieta, ka autorei partneris ir sieva. citāts: "..mīļākā vecāka, kas ir mana sieva,.."
Man nav nekas pret juridisko arī šādu ģimeņu lietu sakārošanu, ja tas neskar mani un manus bērnus, t.i. lai tas netiek bāzts acīs bērniem skolā pie katras izdevības.

Atbildēt

Paijai

19.06.2019. 15:28

//Ja mīl, tad taču prec un nekāda papīru būšana nevar aizkavēt laulības, ja abi viens otru mīl. //

No kura gadsimta jūs rakstāt? :) Jauniešiem drusku savādāk - papīri nevar neko mainīt mūsu attiecībās, priekš kam tā birokrātija?

Puse bērnu pašlaik dzimts ārpus laulībām. Gribi vai negribi, valstij ir jāpielāgojas jaunajai realitātei.

Atbildēt

svariņš

19.06.2019. 14:14

Ja jau autore tā baidās, ka dzīvesbiedrs nevarēs pieņemt lēmumu par bērniem, ja šai kas notiks, tad lai kungs ir ar pautiem un pieņem to lēmumu tagad un beidzot apprecieties. Kur problēma? Ko tieši jauns likums vai grozījumi esošajos regulēs savādāk kā esošais laulības institūts? Pareizi - neko, atskaitot tiesības arī viendzimuma pāriem.

Bet tad tā arī vajag teikt - ļaujam laulāties arī viendzimuma partneriem. Un tad lai sabiedrība lemj. Nevis slēpties aiz kaut kādiem izdomātiem ieganstiem.

Atbildēt

jautājums autorei

19.06.2019. 13:40

kāpēc jūs dzīvojat neprecēta kopā ar dzīvesbiedru un kopā ar kopīgiem bērniem ?
Dzīvesbiedrs lūkojas pēc " labākas" ?

Atbildēt

Paija

19.06.2019. 13:34

Dažkārt ir komiski klausīties, ka cilvēki kopā dzīvo pat gadu desmitu un vairāk, ir kopīgi vairāki bērni, bet laulību neslēdz, " gaudojot", ka aizskartas viņu cilvēktiesības slimības jeb citu sadzīves nelaimju gadījumā.
es , piemērasm, šādiem faktiem neredzu loģisku izskaidrojumu.

Atbildēt

Paija

19.06.2019. 13:29

(1) par klasisko orientāciju :
un kas traucē dzīvesbiedriem apprecēties? Nekas netraucē.
Sakiet vien skaidri un gaiši: traucē tas, ka viens dzīvesbiedrs vai abi vienlaikus " meklē " pa malu malām izdevīgāku, labāk situētu variantu jeb " nakamo" dzīvesbiedru .

Ja mīl, tad taču prec un nekāda papīru būšana nevar aizkavēt laulības, ja abi viens otru mīl. .

(2) pirmajā punktā nerunāju par citādas orientācijas personām.
Nu, izceliet gaismā balsojuma rezultātus, stenogrammas: tos drosmīgos deputātus, kuri 2006.gadā nobalsoja par citādi orientēto tiesībām sakarā ar grozāmiem likumiem, tad šos 5 jeb 6 deputātus pārējie deputāti no tribīnes apsaukāja dēvēja par izvirtuļiem, bet viņi tikai aizstāvēja cilvēktiesības...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...