Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dženderiskā Hirosima pār Eiropu

Nikomeda ziņu aģentūra
14.06.2015.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kam pieder pietiek.com?

21.06.2015. 00:04

Portāls bloķē un dzēš sev un lembergam netīkamus komentārus un komentētājus.
Vai tas nozīmē, ka šis portāls pieder komjaunatnes atraugai? Acīmredzot.
Pat, ja pamuļķīgs papagailis kādreiz tiek pie lielas naudas, viņš tik un tā ir tikai pamuļķis un papagailis. Savukārt tas, kurš šādam pamuļķim iztop un klanās, ir vai nu muļķis, vai lēti pērkama "šļūkha".
P.S. varat nebloķēt šo nr., nav nodoma atgriezties jūsu pērkamajā m.mājā.. hasta la vista!

Atbildēt

es sence

20.06.2015. 16:44

Vajag jau saprast, uz kāda fona kādreiz radās feminisms - kādreiz sievietes stāvoklis bija beztiesisks, īpaši nicinātas tika vecmeitas (un vecpuiši jau arī).
Mūsdienās, šķiet, feminismam nav jēgas, drīzāk vīriešiem būtu jācīnās pret izstumšanu no darba tirgus.

Atbildēt

dženderistam naida nesējam

17.06.2015. 16:57

»

D

“Genderism is the discrimination caused due to the belief that one gender is superior to another, to be more precise the belief that men are superior to women.” = piekrītu - noziedzīga ideoloģija...


NAIDA IDEOLOĢIJAS:
NAIDS ŠĶIRU CĪŅĀ - marksisms, komunisms;
RASU NAIDS - nacisms;
NAIDS STARP DZIMUMIEM - feminisms.

Savu mērķu (kas nebūt nav cēlāki par triviālu konkurēšanu ar heteroseksuāliem vīriešiem sieviešu dēļ) sasniegšanas labad feministes īstenībā reducē sievietes līdz bailēs trīcošām, bezpalīdzīgām būtnēm - vīriešu agresijas un nicināšanas upuriem. Tā ir tik dziļa sievietes aizkāršana un apvainošana, kādu jūs neatradīsiet nevienā vissliktākajā patriarhālās kultūras paraugā - ne ebreju priekšstatos, ka sieviete ir netīrības avots, ne kristiešu uzskatos, ka sieviete ir kārdinošs un nekontrolējams dabas spēks, tajos sievieti kaut arī nostāda par ļaunuma avotu, taču vismaz nepadara par nevarīgu radību.

Feminisms - tā ir nožēlojama, naidpilna, totalitāra, seksisma pilna un dogmatiska konstrukcija, kuru nepelnīti leģitimizē, ņemot to par pilnu. Ir laiks pārtraukt atbalstīt šīs banalitātes teroristes un prasīt no tām pilnu atbildību par aicinājumiem uz genocīdu un par viņu sastrādātajām nelietībām.

Atbildēt

D

17.06.2015. 11:14

»

Janis

Atvainojos, bet kas ir dzenderisms


“Genderism is the discrimination caused due to the belief that one gender is superior to another, to be more precise the belief that men are superior to women.”

Atbildēt

D

17.06.2015. 11:13

»

.

Dzenderisms or noziedziga ideologija


“Genderism is the discrimination caused due to the belief that one gender is superior to another, to be more precise the belief that men are superior to women.” = piekrītu - noziedzīga ideoloģija.

Tikai rezolūcija tieši pret to iestājas.

raksta autori nemaz nav pārbaudījuši, kādus terminus izmanto... slikta žurnālistika, vai vienkārši pasūtījuma raksts?

Atbildēt

Leftists rule the world

16.06.2015. 04:10

»

neliela piebilde

tie kreisie, ar to laikam būs domāti visādi viņķeļveidīgi liberāļi ar kultūrmarksima indi dvēselē


Leftists rule the world
tā taču ir vispārzināma patiesība

Atbildēt

pelikāns

15.06.2015. 16:17

Vācu sociāldemokrati jau arī ar krieviem draudzējas, tāpat kā visi sociālisti, "kreisi" Eiropā. Senāk ar PSRS draudzējās, tagad bagāto onkuli, kas atmet naudi, spēlē krievi. Interesanti, ka tieši šie paši "kreisi" bīda visas tās slimās idejas Eiropā kopumā un katrā valsti atsevišķi, ko krievi pasniedz kā Eiropas pagrimumu. Sakritība?

Atbildēt

Janis

15.06.2015. 11:40

Atvainojos, bet kas ir dzenderisms?

Atbildēt

Ēdelweiss

15.06.2015. 09:56

Kā var kritizēt sitos , latviesu nacionālistu pielūgtos Eirojudenpidaresenkomisaren ...??????????????

Atbildēt

Fēlis

15.06.2015. 09:07

Par Mamikina balsojumu izskaidrojums varētu būt tāds, ka jo sliktāk rietumiem, jo labāk krieviem. Kad izmirstošā eiropa izdupsējusies pagurusi gulēs, atnāks krievi un savāks visu sev.

Atbildēt

...

15.06.2015. 05:50

9 raibi grupa rādīts gluži tieši homoseksuāļi nevis zviedru bankas aplaupīja latviju piekrītu teorija korektu gauži minētā darīts ...


g
u
d
f
m
i
s

Atbildēt

...

15.06.2015. 05:50

8 raibi grupa rādīts gluži tieši homoseksuāļi nevis zviedru bankas aplaupīja latviju piekrītu teorija korektu gauži minētā darīts ...


g
u
d
f
m
i
s

Atbildēt

neliela piebilde

15.06.2015. 04:16

tie kreisie, ar to laikam būs domāti visādi viņķeļveidīgi liberāļi ar kultūrmarksima indi dvēselē.

EP par kreisiem apzīmē nedaudz savādākus grupējumus.

Atbildēt

.

14.06.2015. 22:57

Dzenderisms or noziedziga ideologija

Atbildēt

4. maija režīma upuru piemiņai

14.06.2015. 22:43

Kad mēs atzīmēsim "brīvās Latvijas" upuru piemiņas dienu? "Brīvā Latvija" radījusi vairākkārtēji vairāk upuru! No dzimtenes trimdā ir padzīti ap pus miljonu iedzīvotāju! Krīzes gados vien (2008-2012) dzimteni bija spiesti pamest 30-35 tūkstoši cilvēku ik gadu!!!! (Tas ir saldo! Tie, kuri atgriezās šeit ir izrēķināti! Skatieties Centrālās Statistikas pārvaldes datus par migrāciju). Un cik ir priekšlaicīgi miruši (skatieties statistiku!), cik pašnāvību (skatieties statistiku, Latvija pieder šeit pie pasaules līderiem), cik bērnu nav dzimuši!!!!

Iedzīvotāju skaits 1987. gadā bija 2,7 miljoni!!!! 2015. gadā tas ir vairs 1,9 miljoni!!!! Vai tas nav genocīds!!!! Tā nav nekāda nejaušība! Nav arī mums bijis ne karš, ne kāda dabas katastrofa, ne arī kāda epidēmija!!!! Tas ir apzinātas valdības politikas - samazināt iedzīvotāju skaitu - sekas vai rezultāts. Un to sauc par genocīdu!!!! Tauta stāv uz iznīcības robežas.

Kad mēs uzsāksim skatīties uz lietām objektīvi? Kad sāksim novērtēt situāciju un notikumus adekvāti un bez aizspriedumiem? Kādēļ tādas divas tik dažādas mērauklas? Kādēļ vienas, salīdzinoši maznozīmīgas lietas, mēs plaši atzīmējam, bet to, kas ir vairākkārtēji nozīmīgāks, vienkārši ignorējam, izliekamies neredzam, nemanām, nesaprotam? Vai mēs neprotam salīdzināt? Bet varbūt mūs tiešām tas apmierina?

Vai tad mēs nemanām, ka režīms, kuru mēs paši ievēlam un apstiprinām varā, ne vien klaji ņirgājas par mums, bet piespiež mūs atzīmēt citas varas radīto upuru dienu, ne ar vārdu nepieminot pašu varas un pārvaldības sistēmas daudzkārtēji lielāku upuru skaitu. Protams, jo briesmīgāku mums izrādīs komunismu un jo biežāk atgādinās mums par tā laika upuriem, jo mazāk briesmīgs mums šķitīs šodienas režīma genocīds. Režīms diriģē, dzied ārijas, un mēs aizmiglotām acīm šūpojamies līdzi, liekam svecītes un ne par ko nedomājam.

Nenoliedzu, ka būtu jāpiemin komunistiskā genocīda upuru diena. Bet daudz svarīgāk un aktuālāk būtu ieviest un pieminēt "brīvās Latvijas" upuru piemiņas dienu! Pēdējie 25 gadi mums nesuši daudz vairāk upuru. Katrs upuris ir jāpiemin. Pieminot visus upurus, varbūt mēs sāksim apjēgt, ko gan mēs paši ar sevi darām nu jau 25 gadus.

Atbildēt

aradhana

14.06.2015. 18:00

Mamikina balsojums skaidri apliecina, ka pateisībā neviena lielvara nav ''par'' vai ''pret'' dzenderismu un Nāves ideoloģiju. Patiesā cīņa notiek tā, ka jebkura vara savas nedalītas ietekmes zonā (dzimtā, valstī, sabiedrības slēnī) veicināt tradicionālu audzināšanu un stipras ģimenes, savukārt konkurentiem cenšas ''piespēlēt'' perversus modeļus, lai viņus vājinātu. Tā kā mūsdienās notiek ''visu karš pret visiem'', tad nav brīnums, ka it visur sastopama arī perversiju un iznīcības propaganda.

Atbildēt

vista

14.06.2015. 17:16

Saskaņa ir pacēlusi cenu transportam Rīgā, par 50% pieaugs zemes nodoklis. Tā ir žīdiski izvirtusi alkatīga partija.

Atbildēt

Hagars

14.06.2015. 16:31

Izrādās, ka Kalniete nav nekāda atmodas laika Latvijas patriote,kas cīnās par savas tautas laimīgu nākotni. Ja personīgais maks pildās, tad savu tautu var atdot arī saplosīšanai Sātanam!Nez vai Latvijas tautai ir tiesības šos nodevējus no Eiroparlamenta atsaukt?

Atbildēt

Nu, protams

14.06.2015. 16:30

Tapat vinji balsoja PAR GMO! Vel meloja, ka balsojushi pret.

Atbildēt

???

14.06.2015. 15:59

Paldies par ziņu, citādi nebūtu zinājuši, jo kas tad pievērš uzmanību šādiem notikumiem, vēl jo vairāk atvaļinājumu laikā. Būtu labi atvērt atsevišķu sadaļu šādām ziņām par mūsu "varoņiem" eiropraidā.

Atbildēt

fui

14.06.2015. 15:48

Pabriks, Kalniete un Karins ir kaa kalpi, kas pilda ikvienu Eiropas pieprasijumu, pilnigi bez savas domasanas, bez nakotnes izpratnes, bez savas valsts milestibas. Tikai vardos it kaa mil, bet darbos darbojas preteji.

Atbildēt

Justas

14.06.2015. 14:03

No ždanokiem, plīneriem, cilēvičiem, lindermaniem un citiem cilvēktiesību patriotiem neko citu nemaz nevar sagaidīt. Neuzticama un divkosīga publika, kas mūsu krieviņu cīņu par savām tiesībām Lettijā nomuļļāja līdz riebīgai bezjēdzībai.Paldies par to viņiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...