Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dženderiskā Hirosima pār Eiropu

Nikomeda ziņu aģentūra
14.06.2015.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kam pieder pietiek.com?

21.06.2015. 00:04

Portāls bloķē un dzēš sev un lembergam netīkamus komentārus un komentētājus.
Vai tas nozīmē, ka šis portāls pieder komjaunatnes atraugai? Acīmredzot.
Pat, ja pamuļķīgs papagailis kādreiz tiek pie lielas naudas, viņš tik un tā ir tikai pamuļķis un papagailis. Savukārt tas, kurš šādam pamuļķim iztop un klanās, ir vai nu muļķis, vai lēti pērkama "šļūkha".
P.S. varat nebloķēt šo nr., nav nodoma atgriezties jūsu pērkamajā m.mājā.. hasta la vista!

Atbildēt

es sence

20.06.2015. 16:44

Vajag jau saprast, uz kāda fona kādreiz radās feminisms - kādreiz sievietes stāvoklis bija beztiesisks, īpaši nicinātas tika vecmeitas (un vecpuiši jau arī).
Mūsdienās, šķiet, feminismam nav jēgas, drīzāk vīriešiem būtu jācīnās pret izstumšanu no darba tirgus.

Atbildēt

dženderistam naida nesējam

17.06.2015. 16:57

»

D

“Genderism is the discrimination caused due to the belief that one gender is superior to another, to be more precise the belief that men are superior to women.” = piekrītu - noziedzīga ideoloģija...


NAIDA IDEOLOĢIJAS:
NAIDS ŠĶIRU CĪŅĀ - marksisms, komunisms;
RASU NAIDS - nacisms;
NAIDS STARP DZIMUMIEM - feminisms.

Savu mērķu (kas nebūt nav cēlāki par triviālu konkurēšanu ar heteroseksuāliem vīriešiem sieviešu dēļ) sasniegšanas labad feministes īstenībā reducē sievietes līdz bailēs trīcošām, bezpalīdzīgām būtnēm - vīriešu agresijas un nicināšanas upuriem. Tā ir tik dziļa sievietes aizkāršana un apvainošana, kādu jūs neatradīsiet nevienā vissliktākajā patriarhālās kultūras paraugā - ne ebreju priekšstatos, ka sieviete ir netīrības avots, ne kristiešu uzskatos, ka sieviete ir kārdinošs un nekontrolējams dabas spēks, tajos sievieti kaut arī nostāda par ļaunuma avotu, taču vismaz nepadara par nevarīgu radību.

Feminisms - tā ir nožēlojama, naidpilna, totalitāra, seksisma pilna un dogmatiska konstrukcija, kuru nepelnīti leģitimizē, ņemot to par pilnu. Ir laiks pārtraukt atbalstīt šīs banalitātes teroristes un prasīt no tām pilnu atbildību par aicinājumiem uz genocīdu un par viņu sastrādātajām nelietībām.

Atbildēt

D

17.06.2015. 11:14

»

Janis

Atvainojos, bet kas ir dzenderisms


“Genderism is the discrimination caused due to the belief that one gender is superior to another, to be more precise the belief that men are superior to women.”

Atbildēt

D

17.06.2015. 11:13

»

.

Dzenderisms or noziedziga ideologija


“Genderism is the discrimination caused due to the belief that one gender is superior to another, to be more precise the belief that men are superior to women.” = piekrītu - noziedzīga ideoloģija.

Tikai rezolūcija tieši pret to iestājas.

raksta autori nemaz nav pārbaudījuši, kādus terminus izmanto... slikta žurnālistika, vai vienkārši pasūtījuma raksts?

Atbildēt

Leftists rule the world

16.06.2015. 04:10

»

neliela piebilde

tie kreisie, ar to laikam būs domāti visādi viņķeļveidīgi liberāļi ar kultūrmarksima indi dvēselē


Leftists rule the world
tā taču ir vispārzināma patiesība

Atbildēt

pelikāns

15.06.2015. 16:17

Vācu sociāldemokrati jau arī ar krieviem draudzējas, tāpat kā visi sociālisti, "kreisi" Eiropā. Senāk ar PSRS draudzējās, tagad bagāto onkuli, kas atmet naudi, spēlē krievi. Interesanti, ka tieši šie paši "kreisi" bīda visas tās slimās idejas Eiropā kopumā un katrā valsti atsevišķi, ko krievi pasniedz kā Eiropas pagrimumu. Sakritība?

Atbildēt

Janis

15.06.2015. 11:40

Atvainojos, bet kas ir dzenderisms?

Atbildēt

Ēdelweiss

15.06.2015. 09:56

Kā var kritizēt sitos , latviesu nacionālistu pielūgtos Eirojudenpidaresenkomisaren ...??????????????

Atbildēt

Fēlis

15.06.2015. 09:07

Par Mamikina balsojumu izskaidrojums varētu būt tāds, ka jo sliktāk rietumiem, jo labāk krieviem. Kad izmirstošā eiropa izdupsējusies pagurusi gulēs, atnāks krievi un savāks visu sev.

Atbildēt

...

15.06.2015. 05:50

9 raibi grupa rādīts gluži tieši homoseksuāļi nevis zviedru bankas aplaupīja latviju piekrītu teorija korektu gauži minētā darīts ...


g
u
d
f
m
i
s

Atbildēt

...

15.06.2015. 05:50

8 raibi grupa rādīts gluži tieši homoseksuāļi nevis zviedru bankas aplaupīja latviju piekrītu teorija korektu gauži minētā darīts ...


g
u
d
f
m
i
s

Atbildēt

neliela piebilde

15.06.2015. 04:16

tie kreisie, ar to laikam būs domāti visādi viņķeļveidīgi liberāļi ar kultūrmarksima indi dvēselē.

EP par kreisiem apzīmē nedaudz savādākus grupējumus.

Atbildēt

.

14.06.2015. 22:57

Dzenderisms or noziedziga ideologija

Atbildēt

4. maija režīma upuru piemiņai

14.06.2015. 22:43

Kad mēs atzīmēsim "brīvās Latvijas" upuru piemiņas dienu? "Brīvā Latvija" radījusi vairākkārtēji vairāk upuru! No dzimtenes trimdā ir padzīti ap pus miljonu iedzīvotāju! Krīzes gados vien (2008-2012) dzimteni bija spiesti pamest 30-35 tūkstoši cilvēku ik gadu!!!! (Tas ir saldo! Tie, kuri atgriezās šeit ir izrēķināti! Skatieties Centrālās Statistikas pārvaldes datus par migrāciju). Un cik ir priekšlaicīgi miruši (skatieties statistiku!), cik pašnāvību (skatieties statistiku, Latvija pieder šeit pie pasaules līderiem), cik bērnu nav dzimuši!!!!

Iedzīvotāju skaits 1987. gadā bija 2,7 miljoni!!!! 2015. gadā tas ir vairs 1,9 miljoni!!!! Vai tas nav genocīds!!!! Tā nav nekāda nejaušība! Nav arī mums bijis ne karš, ne kāda dabas katastrofa, ne arī kāda epidēmija!!!! Tas ir apzinātas valdības politikas - samazināt iedzīvotāju skaitu - sekas vai rezultāts. Un to sauc par genocīdu!!!! Tauta stāv uz iznīcības robežas.

Kad mēs uzsāksim skatīties uz lietām objektīvi? Kad sāksim novērtēt situāciju un notikumus adekvāti un bez aizspriedumiem? Kādēļ tādas divas tik dažādas mērauklas? Kādēļ vienas, salīdzinoši maznozīmīgas lietas, mēs plaši atzīmējam, bet to, kas ir vairākkārtēji nozīmīgāks, vienkārši ignorējam, izliekamies neredzam, nemanām, nesaprotam? Vai mēs neprotam salīdzināt? Bet varbūt mūs tiešām tas apmierina?

Vai tad mēs nemanām, ka režīms, kuru mēs paši ievēlam un apstiprinām varā, ne vien klaji ņirgājas par mums, bet piespiež mūs atzīmēt citas varas radīto upuru dienu, ne ar vārdu nepieminot pašu varas un pārvaldības sistēmas daudzkārtēji lielāku upuru skaitu. Protams, jo briesmīgāku mums izrādīs komunismu un jo biežāk atgādinās mums par tā laika upuriem, jo mazāk briesmīgs mums šķitīs šodienas režīma genocīds. Režīms diriģē, dzied ārijas, un mēs aizmiglotām acīm šūpojamies līdzi, liekam svecītes un ne par ko nedomājam.

Nenoliedzu, ka būtu jāpiemin komunistiskā genocīda upuru diena. Bet daudz svarīgāk un aktuālāk būtu ieviest un pieminēt "brīvās Latvijas" upuru piemiņas dienu! Pēdējie 25 gadi mums nesuši daudz vairāk upuru. Katrs upuris ir jāpiemin. Pieminot visus upurus, varbūt mēs sāksim apjēgt, ko gan mēs paši ar sevi darām nu jau 25 gadus.

Atbildēt

aradhana

14.06.2015. 18:00

Mamikina balsojums skaidri apliecina, ka pateisībā neviena lielvara nav ''par'' vai ''pret'' dzenderismu un Nāves ideoloģiju. Patiesā cīņa notiek tā, ka jebkura vara savas nedalītas ietekmes zonā (dzimtā, valstī, sabiedrības slēnī) veicināt tradicionālu audzināšanu un stipras ģimenes, savukārt konkurentiem cenšas ''piespēlēt'' perversus modeļus, lai viņus vājinātu. Tā kā mūsdienās notiek ''visu karš pret visiem'', tad nav brīnums, ka it visur sastopama arī perversiju un iznīcības propaganda.

Atbildēt

vista

14.06.2015. 17:16

Saskaņa ir pacēlusi cenu transportam Rīgā, par 50% pieaugs zemes nodoklis. Tā ir žīdiski izvirtusi alkatīga partija.

Atbildēt

Hagars

14.06.2015. 16:31

Izrādās, ka Kalniete nav nekāda atmodas laika Latvijas patriote,kas cīnās par savas tautas laimīgu nākotni. Ja personīgais maks pildās, tad savu tautu var atdot arī saplosīšanai Sātanam!Nez vai Latvijas tautai ir tiesības šos nodevējus no Eiroparlamenta atsaukt?

Atbildēt

Nu, protams

14.06.2015. 16:30

Tapat vinji balsoja PAR GMO! Vel meloja, ka balsojushi pret.

Atbildēt

???

14.06.2015. 15:59

Paldies par ziņu, citādi nebūtu zinājuši, jo kas tad pievērš uzmanību šādiem notikumiem, vēl jo vairāk atvaļinājumu laikā. Būtu labi atvērt atsevišķu sadaļu šādām ziņām par mūsu "varoņiem" eiropraidā.

Atbildēt

fui

14.06.2015. 15:48

Pabriks, Kalniete un Karins ir kaa kalpi, kas pilda ikvienu Eiropas pieprasijumu, pilnigi bez savas domasanas, bez nakotnes izpratnes, bez savas valsts milestibas. Tikai vardos it kaa mil, bet darbos darbojas preteji.

Atbildēt

Justas

14.06.2015. 14:03

No ždanokiem, plīneriem, cilēvičiem, lindermaniem un citiem cilvēktiesību patriotiem neko citu nemaz nevar sagaidīt. Neuzticama un divkosīga publika, kas mūsu krieviņu cīņu par savām tiesībām Lettijā nomuļļāja līdz riebīgai bezjēdzībai.Paldies par to viņiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...