Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Dženderiskā Hirosima pār Eiropu

Nikomeda ziņu aģentūra
14.06.2015.
Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kam pieder pietiek.com?

21.06.2015. 00:04

Portāls bloķē un dzēš sev un lembergam netīkamus komentārus un komentētājus.
Vai tas nozīmē, ka šis portāls pieder komjaunatnes atraugai? Acīmredzot.
Pat, ja pamuļķīgs papagailis kādreiz tiek pie lielas naudas, viņš tik un tā ir tikai pamuļķis un papagailis. Savukārt tas, kurš šādam pamuļķim iztop un klanās, ir vai nu muļķis, vai lēti pērkama "šļūkha".
P.S. varat nebloķēt šo nr., nav nodoma atgriezties jūsu pērkamajā m.mājā.. hasta la vista!

Atbildēt

es sence

20.06.2015. 16:44

Vajag jau saprast, uz kāda fona kādreiz radās feminisms - kādreiz sievietes stāvoklis bija beztiesisks, īpaši nicinātas tika vecmeitas (un vecpuiši jau arī).
Mūsdienās, šķiet, feminismam nav jēgas, drīzāk vīriešiem būtu jācīnās pret izstumšanu no darba tirgus.

Atbildēt

dženderistam naida nesējam

17.06.2015. 16:57

»

D

“Genderism is the discrimination caused due to the belief that one gender is superior to another, to be more precise the belief that men are superior to women.” = piekrītu - noziedzīga ideoloģija...


NAIDA IDEOLOĢIJAS:
NAIDS ŠĶIRU CĪŅĀ - marksisms, komunisms;
RASU NAIDS - nacisms;
NAIDS STARP DZIMUMIEM - feminisms.

Savu mērķu (kas nebūt nav cēlāki par triviālu konkurēšanu ar heteroseksuāliem vīriešiem sieviešu dēļ) sasniegšanas labad feministes īstenībā reducē sievietes līdz bailēs trīcošām, bezpalīdzīgām būtnēm - vīriešu agresijas un nicināšanas upuriem. Tā ir tik dziļa sievietes aizkāršana un apvainošana, kādu jūs neatradīsiet nevienā vissliktākajā patriarhālās kultūras paraugā - ne ebreju priekšstatos, ka sieviete ir netīrības avots, ne kristiešu uzskatos, ka sieviete ir kārdinošs un nekontrolējams dabas spēks, tajos sievieti kaut arī nostāda par ļaunuma avotu, taču vismaz nepadara par nevarīgu radību.

Feminisms - tā ir nožēlojama, naidpilna, totalitāra, seksisma pilna un dogmatiska konstrukcija, kuru nepelnīti leģitimizē, ņemot to par pilnu. Ir laiks pārtraukt atbalstīt šīs banalitātes teroristes un prasīt no tām pilnu atbildību par aicinājumiem uz genocīdu un par viņu sastrādātajām nelietībām.

Atbildēt

D

17.06.2015. 11:14

»

Janis

Atvainojos, bet kas ir dzenderisms


“Genderism is the discrimination caused due to the belief that one gender is superior to another, to be more precise the belief that men are superior to women.”

Atbildēt

D

17.06.2015. 11:13

»

.

Dzenderisms or noziedziga ideologija


“Genderism is the discrimination caused due to the belief that one gender is superior to another, to be more precise the belief that men are superior to women.” = piekrītu - noziedzīga ideoloģija.

Tikai rezolūcija tieši pret to iestājas.

raksta autori nemaz nav pārbaudījuši, kādus terminus izmanto... slikta žurnālistika, vai vienkārši pasūtījuma raksts?

Atbildēt

Leftists rule the world

16.06.2015. 04:10

»

neliela piebilde

tie kreisie, ar to laikam būs domāti visādi viņķeļveidīgi liberāļi ar kultūrmarksima indi dvēselē


Leftists rule the world
tā taču ir vispārzināma patiesība

Atbildēt

pelikāns

15.06.2015. 16:17

Vācu sociāldemokrati jau arī ar krieviem draudzējas, tāpat kā visi sociālisti, "kreisi" Eiropā. Senāk ar PSRS draudzējās, tagad bagāto onkuli, kas atmet naudi, spēlē krievi. Interesanti, ka tieši šie paši "kreisi" bīda visas tās slimās idejas Eiropā kopumā un katrā valsti atsevišķi, ko krievi pasniedz kā Eiropas pagrimumu. Sakritība?

Atbildēt

Janis

15.06.2015. 11:40

Atvainojos, bet kas ir dzenderisms?

Atbildēt

Ēdelweiss

15.06.2015. 09:56

Kā var kritizēt sitos , latviesu nacionālistu pielūgtos Eirojudenpidaresenkomisaren ...??????????????

Atbildēt

Fēlis

15.06.2015. 09:07

Par Mamikina balsojumu izskaidrojums varētu būt tāds, ka jo sliktāk rietumiem, jo labāk krieviem. Kad izmirstošā eiropa izdupsējusies pagurusi gulēs, atnāks krievi un savāks visu sev.

Atbildēt

...

15.06.2015. 05:50

9 raibi grupa rādīts gluži tieši homoseksuāļi nevis zviedru bankas aplaupīja latviju piekrītu teorija korektu gauži minētā darīts ...


g
u
d
f
m
i
s

Atbildēt

...

15.06.2015. 05:50

8 raibi grupa rādīts gluži tieši homoseksuāļi nevis zviedru bankas aplaupīja latviju piekrītu teorija korektu gauži minētā darīts ...


g
u
d
f
m
i
s

Atbildēt

neliela piebilde

15.06.2015. 04:16

tie kreisie, ar to laikam būs domāti visādi viņķeļveidīgi liberāļi ar kultūrmarksima indi dvēselē.

EP par kreisiem apzīmē nedaudz savādākus grupējumus.

Atbildēt

.

14.06.2015. 22:57

Dzenderisms or noziedziga ideologija

Atbildēt

4. maija režīma upuru piemiņai

14.06.2015. 22:43

Kad mēs atzīmēsim "brīvās Latvijas" upuru piemiņas dienu? "Brīvā Latvija" radījusi vairākkārtēji vairāk upuru! No dzimtenes trimdā ir padzīti ap pus miljonu iedzīvotāju! Krīzes gados vien (2008-2012) dzimteni bija spiesti pamest 30-35 tūkstoši cilvēku ik gadu!!!! (Tas ir saldo! Tie, kuri atgriezās šeit ir izrēķināti! Skatieties Centrālās Statistikas pārvaldes datus par migrāciju). Un cik ir priekšlaicīgi miruši (skatieties statistiku!), cik pašnāvību (skatieties statistiku, Latvija pieder šeit pie pasaules līderiem), cik bērnu nav dzimuši!!!!

Iedzīvotāju skaits 1987. gadā bija 2,7 miljoni!!!! 2015. gadā tas ir vairs 1,9 miljoni!!!! Vai tas nav genocīds!!!! Tā nav nekāda nejaušība! Nav arī mums bijis ne karš, ne kāda dabas katastrofa, ne arī kāda epidēmija!!!! Tas ir apzinātas valdības politikas - samazināt iedzīvotāju skaitu - sekas vai rezultāts. Un to sauc par genocīdu!!!! Tauta stāv uz iznīcības robežas.

Kad mēs uzsāksim skatīties uz lietām objektīvi? Kad sāksim novērtēt situāciju un notikumus adekvāti un bez aizspriedumiem? Kādēļ tādas divas tik dažādas mērauklas? Kādēļ vienas, salīdzinoši maznozīmīgas lietas, mēs plaši atzīmējam, bet to, kas ir vairākkārtēji nozīmīgāks, vienkārši ignorējam, izliekamies neredzam, nemanām, nesaprotam? Vai mēs neprotam salīdzināt? Bet varbūt mūs tiešām tas apmierina?

Vai tad mēs nemanām, ka režīms, kuru mēs paši ievēlam un apstiprinām varā, ne vien klaji ņirgājas par mums, bet piespiež mūs atzīmēt citas varas radīto upuru dienu, ne ar vārdu nepieminot pašu varas un pārvaldības sistēmas daudzkārtēji lielāku upuru skaitu. Protams, jo briesmīgāku mums izrādīs komunismu un jo biežāk atgādinās mums par tā laika upuriem, jo mazāk briesmīgs mums šķitīs šodienas režīma genocīds. Režīms diriģē, dzied ārijas, un mēs aizmiglotām acīm šūpojamies līdzi, liekam svecītes un ne par ko nedomājam.

Nenoliedzu, ka būtu jāpiemin komunistiskā genocīda upuru diena. Bet daudz svarīgāk un aktuālāk būtu ieviest un pieminēt "brīvās Latvijas" upuru piemiņas dienu! Pēdējie 25 gadi mums nesuši daudz vairāk upuru. Katrs upuris ir jāpiemin. Pieminot visus upurus, varbūt mēs sāksim apjēgt, ko gan mēs paši ar sevi darām nu jau 25 gadus.

Atbildēt

aradhana

14.06.2015. 18:00

Mamikina balsojums skaidri apliecina, ka pateisībā neviena lielvara nav ''par'' vai ''pret'' dzenderismu un Nāves ideoloģiju. Patiesā cīņa notiek tā, ka jebkura vara savas nedalītas ietekmes zonā (dzimtā, valstī, sabiedrības slēnī) veicināt tradicionālu audzināšanu un stipras ģimenes, savukārt konkurentiem cenšas ''piespēlēt'' perversus modeļus, lai viņus vājinātu. Tā kā mūsdienās notiek ''visu karš pret visiem'', tad nav brīnums, ka it visur sastopama arī perversiju un iznīcības propaganda.

Atbildēt

vista

14.06.2015. 17:16

Saskaņa ir pacēlusi cenu transportam Rīgā, par 50% pieaugs zemes nodoklis. Tā ir žīdiski izvirtusi alkatīga partija.

Atbildēt

Hagars

14.06.2015. 16:31

Izrādās, ka Kalniete nav nekāda atmodas laika Latvijas patriote,kas cīnās par savas tautas laimīgu nākotni. Ja personīgais maks pildās, tad savu tautu var atdot arī saplosīšanai Sātanam!Nez vai Latvijas tautai ir tiesības šos nodevējus no Eiroparlamenta atsaukt?

Atbildēt

Nu, protams

14.06.2015. 16:30

Tapat vinji balsoja PAR GMO! Vel meloja, ka balsojushi pret.

Atbildēt

???

14.06.2015. 15:59

Paldies par ziņu, citādi nebūtu zinājuši, jo kas tad pievērš uzmanību šādiem notikumiem, vēl jo vairāk atvaļinājumu laikā. Būtu labi atvērt atsevišķu sadaļu šādām ziņām par mūsu "varoņiem" eiropraidā.

Atbildēt

fui

14.06.2015. 15:48

Pabriks, Kalniete un Karins ir kaa kalpi, kas pilda ikvienu Eiropas pieprasijumu, pilnigi bez savas domasanas, bez nakotnes izpratnes, bez savas valsts milestibas. Tikai vardos it kaa mil, bet darbos darbojas preteji.

Atbildēt

Justas

14.06.2015. 14:03

No ždanokiem, plīneriem, cilēvičiem, lindermaniem un citiem cilvēktiesību patriotiem neko citu nemaz nevar sagaidīt. Neuzticama un divkosīga publika, kas mūsu krieviņu cīņu par savām tiesībām Lettijā nomuļļāja līdz riebīgai bezjēdzībai.Paldies par to viņiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...