Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:22


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

koļa

02.06.2011. 14:09

ja realitātē mežsargs pieņem lēmumu par ciršanas atļaujas došanu, meža atjaunošanu, bet papīrus smērē mežzinis, tad loģiski, ka viens ir lieks, un man šķiet, ka tas ir starpnieks mežzinis.

un kāda mārrutka pēc man jābrauc 2x uz 50 km attālo mežniecību, ja to papīru man mežā varētu sasmērēt mežsargs

Atbildēt

NAV

02.06.2011. 10:35

Dūklavu par ministru visās ministrijās - man nevajag nevienu kontrolējošo institūciju, visu tikai kontrolē un neļauj dzīvot. Katram jāatbild pašam par sevi un īpašumu.

Atbildēt

to hmm

02.06.2011. 10:30

Ja esi MĪB biedrs un raksti tādas muļķības, tas vien liecina par to, ka tava biedrība nerūpējas kaut vai savu mazo ierindas biedru izglītošanu, jo;
1) ne Kinna, ne VMD neko no mežiem nevar iztirgot pat letiņam;
2) Tieši zviedru meža īpašnieki ir Muižnieka biedrības dibinātājos un biedros;
3) Muižnieka biedrība nav dibināta, lai sniegtu atbalstu mazajam meža īpašniekam. Lielākais biedra naudu maksātājs un tātad arī mūzikas pasūtītājs un Muižnieka maizes tēvs ir tieši a/s "Latvijas valsts meži".

Atbildēt

IR

02.06.2011. 09:42

kurš neredz kas notiek valsts mežos???cērt tak uz nebēdu! savs domu grauds IR Dūklava projektā.es tikos ar Dūklavu un Muižnieku un uzklausiju iecerēto. nu nelikās slikti. IR jāsamazina birokrātija un man kā meža īpašniekam ir līdz rīklei nepārtraukto kontrolējošo instanču uzbraucieni.īpašnieks ir atbildīgs par savu īpašumu nevis cits

Atbildēt

mmH

02.06.2011. 09:02

Hmm, beidz dzīt demagoģiju - mazās algas bija Madonā, kura nepadevās Kinnas VMD evolūcijidejām un un palika savā Madonas autonomajā apgabalā ar cilvēkiem, bet bez naudas - tāpēc nevajag liet, ka Kinna pretojās d(D)ūklava rīkojuma idejai par algu izlīdzināšanu

Atbildēt

to nevar ar MK lēmumu

02.06.2011. 08:31

un Saeimu vajag patriekt, var ar akmeņiem

Atbildēt

>>hmm

02.06.2011. 01:27

neko neesi sapratis :( tieši Dūklavs un virsmežziņi rūpējas par saviem krēsliem, ne mežsargiem. Vai "noņemt augšām pilnvaras lemt" nozīmē "kā māku tā maunu" - tas ir - štrunts par likumiem un centru, esmu kungs un ķeizars savā mežā? ZIEPĒS DŪKLAVU!!!

Atbildēt

hmm

02.06.2011. 00:28

un re kur ir rīkojums - http://www.vmd.gov.lv/doc_upl/110519_Rikojums_Nr__45_18_03_2011_.pdf

Atbildēt

Hmm

02.06.2011. 00:28

Paldies! Nebiju lasījus, bet tagad zinu kas tad ir rakstīts ZM 18. marta rīkojumā???

1. Vai tad nav loģiski - samazināt lēmumu pieņēmēju kompetences līmeņu sakitu? Dūkāvs gribēja augšām noņemt pilnvaras lemt!

2. palielināt zemākstāvoš pilnvaras lēmumu pieņemšanā. Skaidrs, ka brīvmūrnieks Kinna ar to nebija mierā, jo tieši viņš varēja iztirgot valsts mežus savas ložas biedriem no skandināvijas un citām valstīm.

3. izlīdzināt atalgojumu pie vienāda līmeņa noslogujuma vienāda līmeņa amatpersona'm, pei vienāda līmeņa noslogojuma. Kinna bija ieviesis sistēmu, kamežsargiem čomiem maksāja pat 500 - 700 Ls algu, bet citi iztika ar 235 uz papīra.

Vai tās nav loģiskas prasības, kas bija Kinnam jāizpilda?????
Un par to jau es arī cepjos, ka Te cilvēki pakļaujas kaut kādai masu apmātībai un neredz kuri dara sliktus darbus un kuri cenšas veikt reformas. Ar šādu pretestību nekādas reformas Latvijā nav iespējamas un kinnveidīgi naudas izšķērdētāji būs pei teikšanas mūžiģi.

Skumji man par to .......:(

Atbildēt

to hmm

02.06.2011. 00:14

Lai būtu no pirmavotiem, ja ir kļūdaini saprasts, ka Kinna gribējis atlaist mežsargus:
http://www.vmd.gov.lv/?sadala=765

Atbildēt

hmm

01.06.2011. 23:44

Man arī pieder mežs, es neesmu MIB biedrs. Es domāju ļoti zaļi un pagaidām savus 6 ha, nedomāju cirst, Tik vien kā salasu bebru nogāztos malkai un nocērtu eglīti Ziemassvētkiem.
Diemžēl es redzu, ka vairums no komentāru rakstītājiem neko nejēdz par mežiem.

Izskatās, ka te ir muļķu portāls, vēl jo vairāk žeļ, ka pats Dainis Īvāns arī ir piebiedrojos šī portāla biedru (saprotu muļķu) pulkam un izplata brīvmūrienieka Kinnas dezinformāciju. :( Varbūt Īvāns arī ir brīvmūrnieks???

Kinna vlējās atlaist mežsargus un saglabāt savu ierēdņu armij mežniecībās un virsmežniecībās, bet Dūklāvs tieši grib saglabāt visus mežsargus, bet atlaist liekēžus mežniecībās un virsmežniecībās.

Vismaz tā es esmu sapratis!!!

Atbildēt

Kamikadze

01.06.2011. 21:30

Protams, tas jau sen bija zināms ka Muižnieķelis ir izcili glums un melīgs tipiņš.. Bet arī viņu var saprast, jo aldziņu ta viņšsaņem tieši pateicoties LVM lielajiem maksājumiem MIBa kasē!!!

Principā situācija kurā LVM faktiski uztur tādas struktūras kā LVM un LATMA ir principā nepareiza un ož pēc valsts naudas izklakarēšanas!

Atbildēt

///

01.06.2011. 17:58

izsamisums:D
Es vairs nevaru !
Šitā valsts tik tālu novedusi -gribas gāzt jebkuram,kurš nēsā šlipsi un šad tad uzvelk p1darķiveri ..rrr

Atbildēt

sarmucis

01.06.2011. 16:02

Sen jau to kungu Duklavu vajadzeja atlaist, tas jau vel sliktaks par Rozi.Vienmer tikkai lielajiem izdabajis.Lai gan ir tacu zinams no kadiem laudim vins nacis,neko citu jau nav ko gaidit.

Atbildēt

niks

01.06.2011. 11:59

Ar kāju pa pēcpusi tai alusmucai. Kamēr nebūs FSC sertifikāti sakārtoti, jebkādu āfrikas burkānu ciršanu ir jāaizliedz. Ja no meža barojas ZM - tad lai nosprāgst badā, jebšu lai prasa algu savam Vetspils pusčigānu baronam.

Atbildēt

Ra

01.06.2011. 11:55

vai tad te kāds domā par TAUTAS rītdienu?Dzīvojam kā mellie Āfrikā tikai šai dienai.

Atbildēt

meža īpašnieks (arī MIB biedrs)

01.06.2011. 11:08

Nevajag jaukt dažādas lietas. Meža īpašnieki ir ļoti dažādi un dažu īsterminā domājošo dēļ nav jāuzskata visi par alkatīgiem mežu "pļāvējiem". Jā LVM darbības uzraudzībai ir nepieciešama neatkarīga institūcija, bet vai VMD nozīme privātajos mežos nav pārspīlēta ? Izglītots mežsaimnieks parūpēsies pats par savu mežu un "pats sev kājā necirtīs". Man personigi vienīgās darīšanas ar VMD 15 gadu garumā ir bijusi tikai dažādu papīru CA, inventarizācijas u.c. vairāk vai mazāk birokrātisku procedūru veikšana. Neesmu kompetents par valst mežu uzraudzību, bet man kā privātam, kurš pats rūpējas par savu īpašumu tāds VMD bijis nebijis.

Atbildēt

Austra

01.06.2011. 09:28

Kādam taču jāaptur tā patvaļa.. Tik daudz mums labu cilveku nu lūdzu .. LATO, DAINI...!!

Atbildēt

**

31.05.2011. 23:27

Ar izstrādi un naudas ieguvi darbojas "vasiki",viņu intereses aizstāv Lielais Jānis .Kur ZZS ņems naudu aģitācijai ?Vajadzētu papētīt pastarpinātās saiknes biznesa attiecībās .
Meža dienesta uzdevums būtu rūpēties par dabas resursu ( mežu ),saglabāšnu , pareizu apsaimniekošanu un izmantošanu ilgā laika periodā - daudzām paaudzēm .Šeit rodas problēma ar vieglas naudas ieguvējiem ,vajag ātri un viegli .
Kur ir palikuši visi dabas aizstāvji ?Upes jau zaļie ir sačakarējuši , tagad jāiznīcina meži .

Atbildēt

.

31.05.2011. 23:04

Cerams, ka Dūklavs un Brignmanis nepaspēs uzsākt mežu izvarošanau.

Atbildēt

smarty

31.05.2011. 22:43

Nu, ja- bet Latvijas valsts Meži SIA jau ilgstoši bija Tautas partijas barotne, bet atbiras uzlasīja ZZS

Atbildēt

Inga

31.05.2011. 21:31

Jā, arī man kā mežu īpašniecei šķiet dīvainas tās mežu īpašnieku aktivitātes un, galvenais, sastāvs. Un VALSTS MEŽI ir mūsu kopējais īpašums, kurš saplūst DAŽU kabatās!!!

Atbildēt

raimis

[R] 31.05.2011. 21:13

bedzot kāds ir sadzirdējis un par šito saimniecību sākuši runāt atklāti, žēl tikai ka knābim pašiem pa iekšu jāplēšas un valsts kontrolierei politika prātā, tur būtu ko izcelt. kas attiecas uz kontrolieres kundzi, var jau būt, ka tajos LVM ir izkontrolēts diezgan daudz, bet nu ja vēsturiski tā ir zzs barotne ar paša aivara gādību... visādi var būt, kāpēc kontrole klusē. galu galā vai tad ingūna nebija tā kura pavisam nesen stāstīja, kā ar aivariņu kopā labprāt valsti vadītu, pašai esot prezidentos un aivaram atdodot viņa mīļāko nozari - izpildvaru, kā sacīt jāsaka nominējot premjeros. bet zeme ir apaļa un viņa griežas un daudzas lietas agri vai vēlu kas sākumā ir tikai interesantas, vēlāk kļūst nepieļaujamas, tad kriminālas un nodevīgas pret valsti...

Atbildēt

Māris

31.05.2011. 21:10

Vēl jau nekas, pateicoties Zatleram, nav zaudēts, atliek tikai dibināt jaunu partiju, uzvarēt nākamajās vēlēšanās un nepieļaut mežu izciršanu.
Tā ka taisi, Daini, tik augšā, viens biedrs tev jau ir!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 31.05.2011. 21:08

Mediju ziņa: Savulaik M. Rozes ( ZZS jeb "hūtes naftaspāķi" ) un pašreiz J. Dūklava ( ZZS jeb "hūtes naftaspāķi" ) "politiski atbildīgi" vadītā "zemkopības ministrija" (ZM) "nav pietiekami uzraudzījusi AS «Latvijas valsts meži» (LVM) darbību ne attiecībā uz LVM valsts budžetā veicamajiem maksājumiem un LVM pamatkapitāla izmaiņām, ne saistībā ar LVM mērķu sasniegšanu, tāpat arī ir radušās pamatotas aizdomas, ka šī valsts uzņēmuma padomē strādā cilvēki, kuri nav pietiekami kompetenti", esot konstatējuši I. Sudrabas vadītās "Valsts kontroles" (VK) speciālisti...
--------

*O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 5.01.2009., Nr.6.*

"Jebkurā šīs "valsts" 'barotnē',
Ko 'Hūtes pāķi' ekspluatē,
Ir totāls 'bardaks', ierasti,
Bet mežu "shēmā" - īpaši:

Tur 'biedru grupa filonē',
Kam īstā vieta - miskastē:
Bez "kompetences" 'šeftējas',
Un - piebāž privātkabatas.

Par "valsti" - nospļauties gan šiem,
Gan - 'naftas pāķu partorgiem',
Kam esot ļauta "teikšana",
Par to, KĀ mežus izposta.

Ja "valsts" var šito atļauties,
Tad - nav ko 'SILEI' žēloties,
Ka budžet-lāde izgrābta,
Un 'jādiņģē' pēc kredīta!..."
...
"Šalc zaļais mežs", kur 'šiverē',
Bars KRETĪNU - šie 'sastūķē',
Sev ķešās "vaukšķu" naudiņu,
Ar 'Hūtes pāķu' "svētību"...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9519

u.c.

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...