Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nikolajs Buivids

13.05.2015. 18:27

…Drošības policijas amatpersonu likumīgajām prasībām...

Es neatradu ne vienu likumu lai policijas amatpersonu prasībā, pārtraukt objektu filmēšanu, kuras nav caurlaides sistēma un ierobežotas piekļūšana būtu likumīga.

Atbildēt

LOL

07.05.2015. 16:41

LOL! drošības policija trīc par savu drošību! haha ja viņus tik viegli nofilmē uz ielas, tad jau spiegi sen visu zina. diletantu kantoris

Atbildēt

visi ārā no Rīgas

04.05.2015. 12:17

praids, DP..........

Atbildēt

Hh

04.05.2015. 11:50

Smiekligs pazinojums isti gudri tur nav

Atbildēt

Nu gan pietiek!

04.05.2015. 07:53

»

kgb

KAMPAR---NEMĪZ!!! Tu esi jau sen izskaitļots


Nu gan pietiek!

Atbildēt

kgb

04.05.2015. 00:35

KAMPAR---NEMĪZ!!! Tu esi jau sen izskaitļots!:))

Atbildēt

Apollo

03.05.2015. 23:09

PUMPAINAIS 1973.GADA izstrādājum!!! Cik ilgi APOLLO nodarbosies ar DEMOGOĢIJU,par RAŽĪGUMU????....alternatīvā armija---pietiek ONONĒT---sāciet strādāt--RAŽĪGI!!!!:)))...KLAUNI!:)))

Atbildēt

Robis

03.05.2015. 21:05

Ja jau tā jāslēpjas no sabiedrības, tad kāpēc DP un SAB kantori ir pilsētā un vēl tik publiskās vietās?

Atbildēt

Stroncijs

03.05.2015. 16:37

»

ag

SŪDA ČEKISTI ZINA, KA IR MŪSU TAUTAS SLEPKAVAS, TĀPĒC SLĒPJ SAVUS BENDES ĢĪMJUS...BET NEKAS NEVAR TIKT APSLĒPTS MŪŽĪGI


Čekas maisos, kur arī, visticamāk, tieslietu ministrs no NA/VL Rasnačs..kas visādi dezorganizē maisu atvēršanu..tagad tie ir nodoti zinātniekiem, kur akadēmiski tiks pētīti un "izsķiroti"pie dokumentu maļamās mašīnas..

Atbildēt

ag

03.05.2015. 16:20

SŪDA ČEKISTI ZINA, KA IR MŪSU TAUTAS SLEPKAVAS, TĀPĒC SLĒPJ SAVUS BENDES ĢĪMJUS...BET NEKAS NEVAR TIKT APSLĒPTS MŪŽĪGI !!!

Atbildēt

draza

03.05.2015. 15:25

»


Ja neinteresē, neatbildi. Tas ir TIK vienkārši!

Atbildēt

lepns lumpenis aka L.L.

03.05.2015. 15:06

»


Vispār ikvienam ir tiesības izteikt savu viedokli, arī tev un "srancijam". Un man. "Srancijs" pareizi saka, ka tieši komentāri dod lielāku izpratni par to, kas ir kas. Mēs katrs te iemaļamies ar savu šauri egoistisko viedokli, bet varbūt kāda cita viedoklis spēj tev (un man) paskatīties uz lietu no cita skatu punkta.
Starp citu, "srancijs" ir cerīgāks par tevi, jo viņš nedod citiem pa galvu un nesauc par lumpeņiem, ja viņam cits viedoklis. Cilvēks apsver, štuko, kas ir kas. Viņam ar latu lapsu nav bijusi saskare, cilvēks domā - lapsa-revolucionārs. Naivais! Viņam nenāk smiekli, kad latu lapsa no biksēm ārā tusnīdams slavē prokuratūru. Un laiza pundurim (lol) :) Visi nevar būt super truper gudri. Kāds vienmēr ir dumjāks par kādu. Un visgudrākais var izrādīties arī visdumjākais. Krieviem labs teiciens на каждого мудреца довольно простоты.
Tev jau arī ļoti patika latu lapsa. Es až domāju, ka esi lapsas radinieks ;) Tagad izskatās, ka neesi vis.
Un versijas ir tikai versijas. Lai no hipotēzes pārietu pie kaut kā ticama un taustāma, vajag, vai nu vairāk faktu, vai labāku domāšanu. Tu arī pagaidām neesi izteicis nekādu saprātīgu šā farsa skaidrojumu. Tātad, vai nu nespēj salikt visu kopā, vai ir pārāk daudz nezināmo un varbūtību.
Un nav ko mani saukt par lump-peni. Fuj!

Atbildēt

vecs zaldāts

03.05.2015. 15:02

Man nav saprotams kāpēc DP šefs vēl nav nošāvies , virsniekam tā kā vajadzētu prasties.
Pieņemu ka viņš nav virsnieks , vienkārši vanckars.

Atbildēt

Stroncijs

03.05.2015. 14:26

»

Stroncijs

Ņemot vērā, ka man neviens nemaksā, tad man nav pienākuma Pietiek komentēt, ko daudzi arī vēlētos..domāju, ka arī Pietiek būtu priecīgi, ja beidzot tiktu vaļā no Stroncija, gaisa jaucēja...


Tukšs "gaisagabals"..drīzāk personīgs naids pret kādu..iespējams, pret VSV vai Grantiņu vai Sranciju, vai pat Pietiek.. dažbrīd emocijas sakāpinātas..zūd objektivitāte spriedumos..Ieteiktu distancēties no šīm emocijām, kas nav labākais padomdevējs..Ja būtu izēsta putra līdz galam, tad saprastu, ka šie murgi VNK nav ņemami par pilnu..tādēl arī līdzīgā kārtā viņi jāuztver un tām pašām metodēm jāvazā aiz deguna pamuļķi vientieši..

Kautkā sāk atgādināt Grantiņa sūdzības, ka gribot aiztaisīt viņa LRTT..nepatīkamas asociācijas, jo Stroncijs pret Grantiņu ir viens pret vienu..

Atbildēt

Stroncijs

03.05.2015. 13:52

»

Stroncijs

Kas man maksā,tam es rukā


Ņemot vērā, ka man neviens nemaksā, tad man nav pienākuma Pietiek komentēt, ko daudzi arī vēlētos..domāju, ka arī Pietiek būtu priecīgi, ja beidzot tiktu vaļā no Stroncija, gaisa jaucēja..

Turklāt vairs nav interesanti - jau citi, iespējams, VSV vai Grantiņš, vai pat Pietiek, ar manu vārdu - Stroncijs publicējas, duļķojot skaidrību.

Atbildēt

Stroncijs

03.05.2015. 13:13

»

Stroncijs

Turpini vien VSV, Untūn Mazpisān, jukt prātā! Lai tev veicas


Turpini vien Mārstriht, Porcij, Stroncij, Srancij, jukt prātā! Lai tev 6.palātā veicas..

Atbildēt

Stroncijs

03.05.2015. 13:10

»

Stroncijs

Vai pašam nešķiet, ka jau jūc prātā? Ja to nejūti, pavaicā savam ģimenes ārstam


Turpini vien VSV, Untūn Mazpisān, jukt prātā! Lai tev veicas!

Atbildēt

Stroncijs

03.05.2015. 13:07

»

Nu jau pietiek!

Vai pasam nešķiet, ka jau jūc prātā? Ja to nejūti, pavaicā savam ģimenes ārstam


Vai pašam nešķiet, ka jau jūc prātā? Ja to nejūti, pavaicā savam ģimenes ārstam..

Atbildēt

Stroncijs

03.05.2015. 13:03

»

Stroncijs

Kas man maksā,tam es rukā


Vēlreiz atkārtoju, ka pat L.Lapsu nepazīstu personīgi, ne arī kādu no Pietiek, tādēl man nav aizspriedumu nekādu.. L.Lapsa ir atvēris ar savām grāmatām neredzamo Latvijas realitāti un tas ir viņa ar līdzautorēm galvenais nopelns, uz kuru bāzes var objektīvāk spriest par notiekošajiem procesiem Latvijā.

Man ar to nav nekāda sakara. Varu pateikt paldies Pietiek, kas mani ir gan nobanojuši, gan koriģējuši u.c. , līdz ar ko esmu audzis..līdz tādai pakāpei, ka neatrodu diskusiju starp esošajiem Pietiek komentātājiem un autoriem..Tas nav nekas slikts, tas ir normāli, ka arī vienu dieni pārtraukšu komentēt, jo sāku saskarties ar augstākiem izaicinājumiem..

Tādēl vēlreiz paldies visiem maniem skolotājiem, tostarp komentētājiem, kas palīdzēja man ieraudzīt patiesībā daudzus procesus, kas tikai šķietas tādi, kādi izskatās..

Varu pateikt paldies arī LRTT, kurā komentējot, nonācu līdz patiesajām atziņām un zināšanām, kur arī mani gan banoja, gan neatzina manus komentārus..


Komentēšana kā izklaide meni noveda no jautrības līdz nopietnībai, tādēļ vairs nav interesanti..

Atbildēt

Nu jau pietiek!

03.05.2015. 12:52

»


Vai pasam nešķiet, ka jau jūc prātā? Ja to nejūti, pavaicā savam ģimenes ārstam.

Atbildēt

Vo

03.05.2015. 11:51

L. Lapsa .... "nepakļāvās Drošības policijas amatpersonu likumīgajām prasībām."
Tātad Drošības policijas amatpersonām var būt arī nelikumīgas prasības.

Atbildēt

Ritvars

03.05.2015. 11:17

"L.Lapsa tika aizturēts, jo pastāvēja pamatotas aizdomas, ka viņš mēģina atkārtoti veikt audio ierakstu un nepakļāvās Drošības policijas amatpersonu likumīgajām prasībām."

Kāds normatīvais akts nosaka, ka Drošības policijas amatpersonai ir LIKUMĪGAS tiesības aizliegt valsts iedzīvotājam tehniski fiksēt savas sarunas ar valsts amatpersonu? Vai valsts iedzīvotājam ir tiesības šo sarunu saturu fiksēt kādā citādā veidā, un ja jā, tad kas nosaka šo pieļaujamo veidu un kas aizliegtos veidus? Lūk kādu atbildi vēlētos dzirdēt no atbildīgajām amatpersonām. Tas attiecas ne tikai uz valsts Drošības policiju.

Atbildēt

padoms

03.05.2015. 10:01

Ja policistus medī ar kamerām, kā aģentus, viņiem nevajadzētu uzturēties vietā, kur visu var piefilmēt, zinot to, ka pa vārtiem staigā aģenti.Bet ja viņi ir parasti policisti, viņiem sevi par tādiem jāuzdod.

Atbildēt

Vo

03.05.2015. 09:01

Iespējams, ka tas lielākais valsts noslēpums, ko mūsu drošības policija apsargā ir tas, ka mums nemaz nav savas valsts.

Atbildēt

hm

03.05.2015. 09:01

No DP paziņojuma noprotams, ka visvairāk mūsu drošību apdraud, ka visbīstamākais mūsu valsts drošībai ir mūsu pašu Latvijas pilsonis. Pilsoņi, kuri iet, brauc garām, pastaigājas vai uzdrošinās fotogrāfēt, vai filmēt.
Ko?
To, kas sen un skaidri zināms visiem spiegiem, visiem ārvalstu izlūkiem un viņu dienestiem! To, ko ārvalstu dienesti (ja viņiem tas nepieciešams) 1000 veidos var iegūt.
Tieši tas pats attiecas uz "valsts noslēpumiem"! Cik saņem šāds un tāds ierēdnis, ko runājis alkohola reibumā .... vislielākais noslēpums.
Patiesībā izveidotās valsts drošības struktūras tiek pavērstas pret līdzpilsoņiem, nevis pret ārējiem spēkiem, kas kaut hipotētiski jebkādā veidā apdraud Latvijas neatkarību, patstāvību.
Drošības lielākais drauds - izrādās latvietis, kas maksā nodokļus un uztur sev kaklakungus.
Loģisks jautājums - vai tāda "drošība" un policija mums vajadzīga?
Vai nevaram dzīvot drošāk un laimīgāk, iztikt lētāk bez DP. Pat uzraugāmo latviešu skaits smazinājies par tūkstošiem 600!

Atbildēt

pie kam par nezinu, kur tas

03.05.2015. 08:45

netīšām varu redzēt zināmu purnu, ko tad?

Atbildēt

man laba redzes atmiņa

03.05.2015. 08:44

likvidēt redzi, smadzenes?????????? Slēgtā teritorija?
CIK TĀLU VAR IET NELOĢISMS???????????? ...stulbums....nevar jau lietot vārdus stulbs un zaglis.....RSU 'zinātnieki' aizliedza

Atbildēt

Nu jau pietiek!

03.05.2015. 07:59

»


Man jau šie jūsu murgi, VSV, Untūn Mazpisān, piegriezušies, nepievērsiet uzmanību manis rakstītajam! Kas spēs saprast, lai novērtē.

L.Lapsa cildināja prokuratūras darbu abu pret viņu kriminālprocesu izbeigšanā. Un tas notika "preses konferencē " uz ielas.

Tā nu gan ir muļķība! Jo bez prokuratūras uzraudzības un akcepta, kā arī uzraugošā prokurora akcepta NEVIENS kriminālprocess nevar tikt ierosināts. Tā pati prokuratūra ar DP kopā safabricēja un izbeidza kriminālprocesus, bet savas muļķības Untūn Mazpisān,iemācieties vienreiz paturēt pie sevis.. bet tas nav iespējams, kā pierādījies..

Vispār domāju pārtraukt komentēt Pietiek, jo Pietiek tikai uz vietas griežas un uz apli, un bez jēgas..vienīgi nodrošinot savu izdzīvošanu kā portālam ar reklāmdevējiem, bez nekāda politiska uzstādījuma..šis tukšais žurnālistikas ceļš šodien jau ir arhaisms..domāju, ka nebūs liels zaudējums, vispār nekāds, ja pametīšu Pietiek komentēšanu..

Vai ir vērts nolaisties līdz pūla, tostarp mazpisānu domāšanas stādijai,kādi te pārsvarā komentē?? ja latviešu tautas interesēs tāpat neko vairs nevar mainīt uz labu..

Atbildēt

Vidējais latvietītis

03.05.2015. 07:58

Tas ir kaut kas briesmīgs, ko es izlasīju šajā paziņojumā. Tā mūsu nabaga drošības policija ir steidzami jāglābj. Viņa ir tik ievainojama, tik neaizsargāta, tik bezpalīdzīga draudošo briesmu priekšā! Iedomājieties - "Drošības iestādes ēkas fotografēšana un filmēšana var atklāt fiziskās drošības pasākumus" Tas taču ir šausmīgi! Vajag steigšus tai ēkai kaut kādu aizkariņu, aizslietnīti, reiširmīti uztaisīt. Nu kaut ko tādu, kaut vai no finiera vai skaidu plātnēm, lai to ēku neviens nevarētu nofotogrāfēt un tos fiziskās drošības pasākumus atklāt. Labi vismaz, ka Drošības pllicija aicina plašsaziņas līdzeklu pārstāvjus nefilmēt un nefotogrāfēt tās personas un transporta līdzekļus, kas ap to ēku grozās. Tomēr Drošības policijai vajadzētu pie viena aicināt arī ārvalstu specdienesta pārstāvjus to nedarīt. Tiem ārvalstu specdienestiem arī vajadzētu izskaidrot, ka tāda fotografēšana rada šķēršļus to mūsu drošības amatpersonu turpmākajai darbībai. Bet visbriesmīgākais ir tas Drošības policijas apdraudējums no tādu ēkā ienestu diktofonu puses. Ja jau ar tāda diktofona palīdzību var atklāt tos Drošības policijas noslēpumus, tad nekavējoties ir jāveic pretpasākumi. Piemēram, tiem drošības darbiniekiem jāsarīko kursi, kuros viņi jāiemāca pieņemot apmeklētājus neizpļāpāt valsts noslēpumus, bet runāt tikai par konkrēto, ar apmeklētāju saistīto lietu. Vēl tās drošības policijas telpu sienas vajadzētu ar kaut kādiem tepiķiem vai vatņikiem apsist, lai apmeklētāja diktofons nevarētu uztvert skaņas no blakustelpas, kur tobrīd varbūt slepeni drošības aizstāvji kaļ slepenus plānus mūsu visu drošības slepenai aizsardzībai. Bet varbūt valdība vienkārši varētu piešķirt kādu lieku tūkstotīti mēnesī mūsu Drošības policijai, lai tā Rīgā varētu noīrēt kādu dzīvoklīti, kur tad bez riska Drošības policijas drošībai varētu pieņemt ne tikai apmeklētājus ar diktofoniem, bet arī ar advokātiem?

Atbildēt

Fēlis

03.05.2015. 07:42

Pēc šādiem paziņojumiem arvien mazāk ticu mūsu valsts gaišajai nākotnei. KĀDI KRETĪNI ir pie varas! Ja jau tik svarīga slepenība, tad bāzi jāierīko kaut kur mežā vai pazemes bunkurā. Varat iedomāties cilvēku, kurš notupies ietves malā liek kluci un skaļi klaigā- tas neesu es, es nedaru to, ko jūs domājat, neskatieties uz mani!? Šitie rīkojas tieši tā. Pateikšu vēlreiz- KRETĪNI!

Atbildēt

talak nav kur

02.05.2015. 23:52

Ar sadu pazinojumu redzam cik "profesionali"cilveki stradaa DP!

Atbildēt

debīlisma paraugstunda no DP puses

02.05.2015. 22:48

Debīlāku paziņojumu no DP puses grūti iedomāties, varētu padomāt, ka ārvalstu specdienesti tikai no Lato Lapsa video informāciju smeļas ???
Nu kā var tāds specdienests tik primitīvu preses relizi iemest, te pat bērnam jāsmejas !!!!

Atbildēt

Nu jau pietiek!

02.05.2015. 21:39

Cik var gvelzt? DP pati ierosināja kriminālprocesus pret L.Lapsu bez pamata, kas tika izbeigti, nodarot L.Lapsam morālo un materiālo zaudējumu.

Otrkārt, uz minētās ēkas rakstīts Drošības policija. LR Satverme, augstākais tiesību akts, paredz brīvu pārvietošanos un arī filmēšanu šīs ēkas tuvumā. APL noteic, ka iestādes iekšējie normatīvi nav saistoši privātpersonai, līdz ar to privātpersonai nav nekādu pienākumu, ne arī tiesību kādu no DP darbiniekiem, kas ieiet vai iziet no DP ēkas uzskatīt par tādiem, vai neuzskatīt. Privātpersonai nav arī nekādu ar likumu noteiktu pienākumu uzskatīt, ka ēka, uz kuras rakstīt Drošibas policija, tur patiesībā arī tāda atrodas.

Aizliegums flmēt pie DP ēkas, luru par tādu vēlas uzskatīt ši raksta autors, nav pamatots ne ar vienu likumu aktu, tas ir patvaļigs izdomājums, nu jau pietiek nodarboties ar šādu patvaļu.

Ja L.Lapsa būtu atklājis kādu DP konspiratīvu dzīvokli vai ēku, tad gan būtu pamats ierosināt izmeklēšanu, bet nekas tāds nav noticis.

Kas attiecas uz diktafona ienešanu DP ēkā laikā, kad L.Lapsa vēlējās saskaņā ar likumu sniegt mutvārdu iesniegumus, jāatzīst, ka diktafona ienešana nav aizliegta, jo L.Lapsa ieradās pats brīvprātīgi tieši iesniegumu iesniegšanai.

L.Lapsas iepriekšējā pieredze attiecībās ar DP objektīvu iemeslu dēļ – DP prettiesiski uzsāka divus kriminālprocesus, kas bija safabricēti vien DP zināmu mērķu labad, mazinājusi L.Lapsas tiesisko paļāvību DP kā iestādei.Tādēļ arī bija nepieciešams diktafons, lai kontrolētu, vai DP ievēros tiesiskuma principus, ko noteic APL kā pienākumu iestādei pret privātpersonu. Iestādes iekšējie noteikumi, normatīvie akti saskaņā ar APL – aizliegumi, nepamatota kontrole, kratīšana, patvaļīga aizturēšana nav saistoša privātpersonai saskaņā ar APL – nav neviena publiska tiesību akta, kas šos apgalvojumus varētu atspēkot un kas būtu saskaņā ar likumu jāzina katrai privātpersonai, ka tai, ierodoties DP iestādē, pret to var tikt veikta kratīšana, aizturēšana un citas patvaļīgas darbības.

Atbildēt

haha

02.05.2015. 21:15

Ak, tad mes beidzot redzesim, kas DP imitee stradasanu!

Atbildēt

bērnudārzs

02.05.2015. 21:07

Beidziet šitās dumības.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...