Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gsdvxfxrgf

14.11.2021. 16:45


I am making a good salary from home $6580-$7065/week , which is amazing under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day FSA I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone,
Here is I started.…………… Www.Smartcash1.Com

Atbildēt

Vorkuta

11.11.2021. 08:50

»

lauķis

Kvēpas laikā Putniņa bija vecākā komsučka.Pēc partijas skolas beigšanas Putniņa atgriezās kā direktrīze un vēstures mocītāja...


Paskat tik, visi padomju iekārtas grāvēji nolasījušies, diez kur tie paklausīgie pionieri un komsorgi palikuši. Manējais despots kaut kur bez zoba klīst, sen nav manīts.

Atbildēt

lauķis

11.11.2021. 06:44

»

kļimoviča aita

Ja nemaldos, vispirms bija Putniņa. Mūžam zaļajā kleitā...), Kvēpa bija pēc viņas...


Kvēpas laikā Putniņa bija vecākā komsučka.Pēc partijas skolas beigšanas Putniņa atgriezās kā direktrīze un vēstures mocītāja.
Iespējams ka pie Sliedes pagrabā esam tikušies.(vecuma marasma pēc sajucu,Sliede bija lodes grūdējs).
Karlsbergu atcēla kad Ašais (Edmunds Ātrais) pie skolas uzvilka Latvijas karogu (tieši gadu neatceros) un no Brasas tanku remonta rūpnīcas aizdzina tanku.
Es kā tautas ienaidnieka dēls nebiju ne oktobrēns ne pionieris ne komjaunietis.Tehnikumā gan mani piespieda iestāties (stipendijas jautājums,pārdevos) bet armija jau ātri vien izmeta.

Atbildēt

lūk tā:

10.11.2021. 22:33

»

trimsis

https://citizenlab.ca/2018/09/hide-and-seek-tracking-nso-groups-pegasus-spyware-to-operations-in-45-countries


Operator 5LATS
ASN Description Country
12578 SIA Lattelecom Latvia
Table 8: Suspected infections for operator 5LATS.

Atbildēt

wow

10.11.2021. 21:57

Jāsaka, ka šī sistēma ir daudz kvalitatīvāka: vairs nav klikšķu un šņākoņas,arī atbalss fonā nav,vienīgi saruna šad tad bez iemesla pārtrūkst. Ir vēl kur pilnveidoties!

Atbildēt

Ekonomikas ministrijas korupcijas perēklītis

10.11.2021. 21:28

“2015. gada 9. jūlijā Žīgurs un Kuņickis ar Martinsonu runāja par Žīgura un Kuņicka pilnvarām “Latvenergo”. Martinsons sarunā norādīja, ka viņš ar Danu (saskaņā ar kriminālprocesā noskaidrotu informāciju – Danu Reiznieci-Ozolu) izbrauks uz Itāliju un visu izrunās, savukārt Žīgurs informēja, kavarbūt viņai vajadzētu ''uzsviest drosmei'', uz ko Martinsons atbildēja, ka viņš to arī darīs, par katru piecdesmit (iespējams, domāts 50 000 eiro).

Atbildēt

kļimoviča aita

10.11.2021. 21:14

»

lauķis

Tad jau skolasbiedru salidojums.Tīlmani labi atceros.Skolas "saimnieks bija Danenbergs,pēc viņa svarcēlājs Sliede.Danenbergs arī bija represētais.Starp pedagogiem daudzi bija ne tajās labākajās attiecībās ar varu.Bija tāds Edmunds Ātrais,mācījās pāris klases virs manis,daudz lietas sadarīja.Direktors...


Ja nemaldos, vispirms bija Putniņa. Mūžam zaļajā kleitā...), Kvēpa bija pēc viņas.

Sliedi atceros labi. Viņš bija Latvijas čempions lodes grūšanā, ļoti lepojās ar to!
Ar savu sola biedru pēc stundām gājām uz pagrabu svaru stieni cilāt, jo Sliede tur bija ierīkojis tādu nelielu, neoficiālu treniņu vietu.

Atbildēt

Ojārs

10.11.2021. 20:44

»

kļimoviča aita

Lai nu paliek pārējais teksts, bet kā ar tiem NĀVES DRAUDIEM PAR KOMJAUNATNES IGNORĒŠANU...


Varu apliecināt, ka līdzīga statistika tajā laikā bija arī dažus kvartālus tālāk esošajās Rīgas Malda Skreijas un Džema Bankoviča vārdos nosauktajā Rīgas 2. kā arī Leona Paegles Rīgas 1. vidusskolās.

Atbildēt

lauķis

10.11.2021. 19:53

»

kļimoviča aita

Tikai salīdzinoši nesen uzzināju, ka viens no mūsu fizkultūras skolotājiem, Tīlmanis, dienējis Leģionā un bijis represēts... būtu bijusi pret viņu cita, cieņas pilna attieksme. Neraugoties uz to, ka neuzskatu, ka latviešiem būtu vajadzējis kalpot lielvarām


Tad jau skolasbiedru salidojums.Tīlmani labi atceros.Skolas "saimnieks bija Danenbergs,pēc viņa svarcēlājs Sliede.Danenbergs arī bija represētais.Starp pedagogiem daudzi bija ne tajās labākajās attiecībās ar varu.Bija tāds Edmunds Ātrais,mācījās pāris klases virs manis,daudz lietas sadarīja.Direktors bija Karlsbergs,viņa paspārnē sapulcējās tie "antisovjetčiki".Pēc tam naca puskomunjaga Kvēpa,vēlāk Putniņa,amata apvienošanas kartībā sutenere "starptutiskaja jūrnieku klubā.Kolēģis bija Priedītis.

Atbildēt

Peagsus

10.11.2021. 19:35

Principā no atbildes var saprast ka šo programmu iestādes lieto. Ja nelietotu, to arī pateiktu, nevis aizbildinātos ar MK noteikumiem.

Atbildēt

demokrātija pirms tiesiskas valsts atjaunošanas bija noziegums

10.11.2021. 18:57

»

Pirātu partija

Tāpēc jāmaina kleptokrātiskais režīms, jāatceļ visi OIK un ierēdņu skaits jāsamazina uz 80...


Ar tik NEvilinošu programmu 5% barjeru pat nepārsniegsi. Uzdod pats sev jautājumu, kā izdzīvos tie kuri neko neprot un negrib darīt, bet tādu ir vairākums.
Aktuāli tas bija 90tajos, kad vēl cilvēki cerēja uz tiesisku valsti, deokupāciju un dekolonizāciju.

Atbildēt

kļimoviča aita

10.11.2021. 18:43

»

millers

arī es esmu no 49. mani no pionieriem izmeta, bet, komjauniešos nemaz neņēma ,skrobe bija, jo tos pārejos uz kuģa -krūzenšterns- iecēla nākamajā kārtā, bet tad es biju duraks


Tikai salīdzinoši nesen uzzināju, ka viens no mūsu fizkultūras skolotājiem, Tīlmanis, dienējis Leģionā un bijis represēts... būtu bijusi pret viņu cita, cieņas pilna attieksme. Neraugoties uz to, ka neuzskatu, ka latviešiem būtu vajadzējis kalpot lielvarām...

Atbildēt

Mjā

10.11.2021. 18:42

»

kļimoviča aita

Lai nu paliek pārējais teksts, bet kā ar tiem NĀVES DRAUDIEM PAR KOMJAUNATNES IGNORĒŠANU...


Laba skola tev bijusi, jeb precīzāk sakot, pareizā skola, ja jau pilnīgi visi iestājās augstākajās mācību iestādēs. Mēs arī tajos pašos gados bijām 42 gabali klasē, bet augstākajās mācību iestādēs iestājās tikai seši, no kuriem 2 pabeidza. Laikam nepareizajā skolā būšu mācījies, a varbūt tāpēc, ka nepareizie ciltsraksti.

Atbildēt

fakts

10.11.2021. 18:15

»

hm

Pieļauju, ka LL bija lieliski zināms, ko viņam atbildēs, un tieši tāpēc viņš arī šādus iesniegumus rakstīja, jo atbildes ir ļoti izteiksmīgas un faktiski visu pasaka


Precīzi tādas pat atbildes tiktu saņemtas uz jautājumu attiecīgajām iestādēm vai tās iegādājušās teleportācijas iekārtu ar kuru izsekojamās personas smadzenēs var implantēt iekārtu, kas pieslēdzas dzirdes un redzes nerviem.

Atbildēt

Juraša mantinieks

10.11.2021. 17:33

Čau, orgānu brāļi. Miljons labumu par Pegasus datu piegādi par politiskajiem konkurentiem! Es jau tagad tīksminos par atklājumiem tieši pirms nākamās Saeimas vēlēšanām. Darbu orgānos nepiedāvāšu, bet kādu partijas sekretāra amatu par Levita septiņkāršoto algu koalīcijas atbalstītājiem uz pārējo nodokļu maksātāju rēķina kā pateicību, to gan.

Atbildēt

millers

10.11.2021. 17:18

»

kļimoviča aita

Lai nu paliek pārējais teksts, bet kā ar tiem NĀVES DRAUDIEM PAR KOMJAUNATNES IGNORĒŠANU...


arī es esmu no 49. mani no pionieriem izmeta, bet, komjauniešos nemaz neņēma ,skrobe bija, jo tos pārejos uz kuģa -krūzenšterns- iecēla nākamajā kārtā, bet tad es biju duraks

Atbildēt

kļimoviča aita

10.11.2021. 16:43

»

ha-ha

Esmu piedzïvojis okupåcijas režïmā iecienïtos šķirošanas lïdzėkļus sākot jau no pusaudža vecuma-izglïtïbas sistėmas pieejamïbu,nāves draudus par komjaunatnes ignorėšanu un visas ar to saistïtäs neėrtïbas.Tā ka visus pėdėjos 30 gadus okupäcijas režïma varmäkas joprojam netraucėti var izmantot savu māku...


Lai nu paliek pārējais teksts, bet kā ar tiem NĀVES DRAUDIEM PAR KOMJAUNATNES IGNORĒŠANU?!?!?

Es mācījos vienā no labākajām skolām - Rīgas 49. vidusskolā. 1975.-1978. gads, 4 vidusskolas klases, katrā klasē ap 40 skolēniem. UN TIKAI MŪSU KLASĒ VIEN 4 NEBIJA KOMJAUNIEŠI!!! Ieskaitot mani. Nēsājām tautiskas prievītes. Nekādu represiju!
Pēc vidusskolas visi iestājās augstākajās mācību iestādēs.


Varbūt Tevis rakstītais attiecas uz Staļina valdīšanas laiku?

Atbildēt

Patiesais

10.11.2021. 15:52

To sauc par brīvības aizsargāšanu. Tā kā ir jāpricājas, ka mūs noklausās, esam pateici tam "Tetim". Bet, ja nopietni, tad ko mēs gribam, lai kapitļisms ir jaukāks par sociālismu. nekā nebija. Totālā kontorle būs vienmēr. Demokrātija nekad nav bijusis un nebūs. Kā vienā tā otrā gadījumā svarīgi ir panākt, lai cilvēki baidās.Dažreiz rodas pārliecība, ka sociālisms daudz daudz humānāks par kapitālisma demokrātiju. vai nē?.

Atbildēt

spy

10.11.2021. 14:23

The US Commerce Dept added Israel’s NSO group and Candiru spyware firms to its Entity List along with companies from Russia and Singapore for activities contrary to the US national security or foreign policy interests. “Their spyware’s tools were used to maliciously target government officials, journalists, businesspeople, activists, academics, and embassy workers… as well as for enabling “foreign governments to conduct transnational repression,” against dissidents, the U.S. Secretary of Commerce Gina M. Raimondo said on Wednesday, Nov 3.

The statement added that no action will be taken against the countries or governments where these firms are located. Nevertheless, say DEBKAfile’s sources, the Biden administration’s step, the first ever taken against an Israeli cyber firm, was seen as further stoking the growing discord between the Biden administration and Israel.

An NSO spokesperson responded:: “NSO Group is dismayed by the decision – given that our technologies support US national security interests and policies by preventing terrorism and crime, and thus we will advocate for this decision to be reversed.” The group has been valued at over one billion dollars.

In the argument going back and forth between them for some time, the administration rejected the contention by the two spy firms that they should not be held responsible for the use or misuse made of their product by purchasers. Underlying the argument is also the matter of competition with American spyware
The NSO ended its contract with the UAE after its powerful Pegasus spy tool was used by the Dubai ruler to hack the phones of his ex-wife. After the hacking of French President Emmanuel Macron’s phone by Moroccan agents was discovered and caused a diplomatic row, Prime Minister Naftali Bennett promised an investigation. On Monday, when they met in Glasgow, they agreed to deal with the problem “discreetly and professionally.”.

Atbildēt

fr

10.11.2021. 14:03

»

fragments

no romāna par izlūkošanas analītiķi...


Angliski Karen Cleveland "need to know".

Atbildēt

fragments

10.11.2021. 13:39

no romāna par izlūkošanas analītiķi:
Ekrānā parādās sīka ikona ar Jurija vārdu...apzinos, ka mums pavēries logs uz viņa digitālo dzīvi un informāciju, ko pats uzskata par privātu.
Tiklīdz es divreiz noklikšķinu uz ikonas, parādās sarkans rāmis, kurā redzams Jurija klēpjdatora saturs - spoguļattēls, ko es varu pārķemmēt.
Fons ir tumši zils...vienā malā četrās rindās ir izvietotas ikonas, un puse no tām ir mapes. Failu nosaukumi ir tikai kirilicā...
(No Karenas klīvlandes grāmatas "Mans mīļākais ienaidnieks")

Atbildēt

GeorgeC

10.11.2021. 12:49

angliski, bet ... ja nu baterija izlādējas par ātru... https://www.theverge.com/2021/7/21/22587234/amnesty-international-nso-pegasus-spyware-detection-tool-ios-android-guide-windows-mac

Atbildēt

Pirātu partija

10.11.2021. 12:33

Tāpēc jāmaina kleptokrātiskais režīms, jāatceļ visi OIK un ierēdņu skaits jāsamazina uz 80%.
Vēlēšanas jau pavasī, veiksmes stāstu izdosies nepārvēlēt. Lustrācija un čekistu atlaišana ar liegumu ieņemt ierēdņu amatus.
Deputātu skaits jāsamazina uz 100% tie vispār nav vajadzīgi, valsti vadīs profesionāli, bet par katru strīdīgu jautājumu tauta var nobalsot elektroniski.
Mainās ēra, vecā iekārta nav dzīvotspējīga, nomirs pati. Būs vēl agonija un asiņaini notikumi.
Citviet Eiropā proces notiks ātrāk, mēs būsim vieni no pēdējiem. Režīms pretosies.

Atbildēt

millers

10.11.2021. 12:13

vijies, virvīt, vijies, gan jau pienāks gals

Atbildēt

Aigars Sparāns un viņa organizētā nozīedzība

10.11.2021. 11:56

Kāda jēga sūtīt iesniegumus, ar labi zināmu rezultātu? Drošības istādes šādu informāciju neatklāj, kas ir pilnīgi normāli.

Būtu labāk PIETIEK papētījuši par šo programmiņu sīkāk, kādiem mērķiem tā tiek lietota, kā tas beidzies praksē un cik viss ap to ir noslēpumaini. Nemaz tik rožains un nevainīgs tas rīks viss nav, nav arī teikts, ka tā pati par sevi nav nekāds trojāns arī priekš tiem, kuri ir tās lietotāji.

Atbildēt

ha-ha

10.11.2021. 11:44

Esmu piedzïvojis okupåcijas režïmā iecienïtos šķirošanas lïdzėkļus sākot jau no pusaudža vecuma-izglïtïbas sistėmas pieejamïbu,nāves draudus par komjaunatnes ignorėšanu un visas ar to saistïtäs neėrtïbas.Tā ka visus pėdėjos 30 gadus okupäcijas režïma varmäkas joprojam netraucėti var izmantot savu māku,kura sevišķi spilgti izpaužäs epidėmijas apstākļos un kura jau ir pamanïta demokrātiskajā sabiedrïbā,tikai ne latviskajā un ņemot vėrā,ka neatkarïgās Latvijas drošïbu regule augsti okupācijas režïma kadri,ko arī latviskā sabiedrïba demonstratïvi nemana,tad arï izspiegošana var notikt atbilstoši okupäcijas,tagad kolaborantu,režïma iesträdėm un iespėjām.Ne jau velti ES,valdïba un cita vara ir pärpildïta ar padomju okupantu ideologu zeltamutėm,ko atkal latviskā sabiedrïba ar savu ierasto vistas aklumu nekādi nespėj pamanït un novėrtėt.

Atbildēt

Bet

10.11.2021. 10:20

Lai viņi spiego, ja šiem vajag. Bet nevajag izmantot to sautīgos nolūkos, uzdodoties par bankas darbiniekiem, mēģināt izkrāpt naudu no noklausāmā.

Atbildēt

Hei!

10.11.2021. 09:35

Tad jau renāte MELO.

Atbildēt

Protams,

10.11.2021. 08:46

»

Zauls

Labi skan .... bija zināms ..... tieši tāpēc rakstīja ... faktiski visu pasaka


ka neatbildēs - varai paniskas bailes no tautas ko dzen nāvē.

Atbildēt

Hm

10.11.2021. 08:20

US blacklistaa nesen ielikta:
https://www.google.lv/amp/s/amp.theguardian.com/us-news/2021/nov/03/nso-group-pegasus-spyware-us-blacklist

Atbildēt

Zauls

10.11.2021. 08:16

»

hm

Pieļauju, ka LL bija lieliski zināms, ko viņam atbildēs, un tieši tāpēc viņš arī šādus iesniegumus rakstīja, jo atbildes ir ļoti izteiksmīgas un faktiski visu pasaka


Labi skan .... bija zināms ..... tieši tāpēc rakstīja ... faktiski visu pasaka ...

Vienalga muļķīgs gājiens. Tas pats, kas komentāros LL kaut ko pajautāt, labi zinot ka LL tā pat neatbildēs. Izteiksmīgi neatbildēs.

Atbildēt

trimsis

10.11.2021. 08:13

https://citizenlab.ca/2018/09/hide-and-seek-tracking-nso-groups-pegasus-spyware-to-operations-in-45-countries/

Atbildēt

hm

10.11.2021. 07:52

»

Zauls

Biju domājis, ka Lato Lapsa ir gudrāks. Vai tiešām viņš uzskatīja, ka uz šādām vēstulēm un vēl viņam kāds atbildēs patiesību


Pieļauju, ka LL bija lieliski zināms, ko viņam atbildēs, un tieši tāpēc viņš arī šādus iesniegumus rakstīja, jo atbildes ir ļoti izteiksmīgas un faktiski visu pasaka.

Atbildēt

M

10.11.2021. 07:46

Nākamais solis - pieteikums tiesai atzīt par prettiesisku atteikumu sniegt informāciju. Līdzīgi UK sākās lieta pēc Snowdena atklājumiem. Žurnālisti rakstīja pieprasījumus “orgāniem” atklāt kādas izsekošanas programmas viņi lieto. Tos vispirms “pasūtīja tālāk” jo valsts noslēpums, pēc tam tomēr piesprieda atklāt jo šādas informācijas slēpšana neatbilst demokrātiskas sabiedrības pamatprincipiem. Viss beidzas Eiropas cilvēktiesību tiesā, kura atzina, ka UK izsekošanas programmas pārkāpa cilvēku tiesības uz privāto dzīvi.

Atbildēt

Zauls

10.11.2021. 07:35

Biju domājis, ka Lato Lapsa ir gudrāks. Vai tiešām viņš uzskatīja, ka uz šādām vēstulēm un vēl viņam kāds atbildēs patiesību?

Vēl varēja parakstīties kās Atīs Āpsis, vai , teiksim, Indriķis Latvietis!

Atbildēt

Piedodiet,

10.11.2021. 07:13

es sen zināju un komentāros rakstīju, bet neviens to neņēma par pilnu. Ar šo programu pat kovidinficētos izseko un soda. Taka sen esmu teicis - nevazājieties nekur ar savu telefonu. Pat mājās domājat, ko skaļi apspriežat...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....