Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

valdis

20.12.2019. 12:13

PILNĪGI PIEKRĪTU UN JA BŪTU SKOLOTĀJS"TAS PUSŽIDZ LEMBERGS",IELIKTU APALU DESMITNIEKU.PAREIZI,PAREIZI,TAISNĪBA,TAISNĪBA....VINAM RADAĀS UZREIZ SEKOTĀJI,UZRADĀS SKĒLI UN SLESERI UN DAUDZI CITI,KURI TAGAD SĒZ SAEIMĀ.SLESERVEIDIGIE UN G.OOB.Š...T SALAŠNAS.BŪTU TIESISLIETAS KĀRTĪBA VAJADZĒTU SĒDĒT.

Atbildēt

zinātāja

19.12.2019. 19:16

Glumo, zaglīgo, melīgo lembergu sen vajadzēja iesēdināt aiz restēm. Mūsu ļenganā tiesa, par kuru ņirgājas slīpēts nelietis lembergs.

Atbildēt

nu

19.12.2019. 15:10

Didzis Šmits jau no tribīnes pateica, ka Krimināllikuma pantu valsts ekonomikas graušanu neviens vēl nav atcēlis. Jāpieliek vēl klāt dienesta pilnvaru pārsniegšana, aicinot citas valsts institūcijas iejaukties LV ekonomikā un pilns komplekts konserviem nodrošināts..............Es neaizstāvu Lembergu, kaut gan, ja raugās no tiesiskuma viedokļa - viņš ir nevainīgs jēriņš salīdzinājumā ar patreiz valdošo kliķi

Atbildēt

Dallasas Indiànis

19.12.2019. 10:29

Ja salidzina Donaldu Trampu ar Karinu un Levitu,tad pédéjie divi ir peléki seski prezidenta
kréslà.

Atbildēt

Oho!

17.12.2019. 00:54

Kas izdara Kariņa un Bordāna ostu pavērsumu, kad viņu īpašumā nokļuva ostas. Atņēma Lembergam un paši sevi pasludināja par īpašniekiem? Treša personu izdara viņu ostu apvērsumu?

Atbildēt

Laupītājs

16.12.2019. 10:08

»

Jāņa Goldberga āža kāja

Un uz ko tad aicina (slēpti vai atklātāk) Jānis Goldbergs...


Nepareizi raksti, labāk lai nāk manā makā un es, kas aplaupa jūs, saku - esmu lauuppītājs jums palīdzēšu, izsniegšu da
ļu Ventspils bruģa remontam un vienam otram advokātam, piemetīši kādam pensionāram Ventspilī, bet viss pārējais tiks noglabāts manos seifos Puzes mežos. Sēnes gan no tā labāk neaugs, toties man ir drošība. Pigu, jums bāleliņi Apkarojiet vien mūs.

Atbildēt

Jānis Ciniķis

16.12.2019. 10:02

Viss ko labu dara valdība, ministri, ir "apvērsums", valsts "graušana", bet ja sūc laukā no ostām naudas miljonus, miljardus savās kabatās, tas var turpināties, tas ir labi, vai ne grīnbergu jāni? Tev arī jūdasa grašus atmet, pareizi, bet ja atņems izlaupīšanas iespējas, tev šo grašu nebūs, vai ne? Tas ir ļaunums, pareizi. Lai turpina izlaupīt un tautai liedz medicīnu, policiju, skolas un bērnu atbalstu. labāk, lai ietostu ienākumi kabatās, vai ne?

Atbildēt

NIKNAIS

13.12.2019. 18:07

Ceru ka Kariņš apzinās, ka pēc nākamajām vēlēšanām kuram nav ne viņam, ne viņa sekotājiem vairs izredžu, varēs dibināt Politbomžu partiju no šī sasaukuma koalīcijas.

Atbildēt

gustavs

13.12.2019. 17:45

Aivara Lemberga atstumšana un ostu pārņemšana jau ir noticis fakts, kas, iespējams, ir neatgriezenisks process, kas var skart arī Aivara Lemberga līdzdalībniekus. Jautājums tagad ir cits. Vai lietai būs turpinājums - respektīvi, ASV finanšu policija atradīs iespējamos Aivara Lemberga un viņa ģimenes locekļu ofšorus un bloķēs kontus? Ja jā, tad tas būs ļoti interesanti, ka Latvijas specdienesti 20 gadus to nevarēja vai negribēja, bet ASV var.

Atbildēt

gunars ant 13.12.19

13.12.2019. 17:19

»

Niknais

knàb suudà regulàri, aborta upuri Kakuédàjs kas jùtas kà patriots no svaigu izkàrnìjumu garśas


Tada satura tekstu var rakstit tikai psihiski slims cilveks. Zel, ka tani vieta, lai vestu saturigas domu apmainas, jalasa slimu cilveku murgus.

Atbildēt

gunars ant 13.12.19

13.12.2019. 16:33

»

Arturs Priedītis

Abi melnie latvieši uz Vašingtonu, visticamākais, tika izsaukti. Apgalvojums, ka ASV tiek izmantota Latvijas iekšpolitiskajās batālijās, ir smieklīgs. ASV nav tā valsts un anglosakši nav tā etniskā formācija, kura sevi ļaus izmantot kaut kādiem bušmeņiem pie Baltijas jūras. ASV dara visu, lai novājinātu...


Pilniga taisniba. Latviesiem nav sava nacionala paslepnuma. Lielaka latviesu dala ir politiski naizglitota un nespej objektivi novertet notiekoso Latvija, nemaz nerunajot par to kas notiek pasaule.

Atbildēt

Zaķis

13.12.2019. 16:28

»

lauķis

Kungi laikam nesaprot- atslēgas vārds ir oligarhi


Ko nozīmē Oligarhs??????? Tas ir viens maksā un otrs pārdot valsti. Kurš pieņēma kukuļus, kurš pārdeva valsti?????? Tām ir jābūt 51 balsij Saeimā. Vai tiešām ir tik grūti KNAB un prokuratūrai atšifrēt šos uzvārdus. Tagad smieklīgi, ka Lembergs ir viens supermenis!!!!!! Lai notiktu darījums ir jābūt divām pusēm. Un tāpēc otra puse arī ir jānosauc vārdā un jāiekļauj melnajā sarakstā.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

13.12.2019. 16:12

»

Yes

Tas purns uz bildes pēc pārsteigta pederasta izskatās


Vins vienmér ir pàrsteigts.
Vinam aste deg ,jo straujàk skrien ,jo labàk deg.

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

13.12.2019. 16:09

»

Ja ja

Bauri ir zemcilvēki


Vai tev bija jautàjumi pret CINGIZHANU ?

Atbildēt

Yes

13.12.2019. 13:20

Tas purns uz bildes pēc pārsteigta pederasta izskatās

Atbildēt

nja

13.12.2019. 02:55

To vajadzēja izdarīt jau pirms 10 gadiem. Tagad iespējams šis ir tikai kårtējais parexs, lai ne visai labu biznesu nodotu valstij, ieguldītu miljardu un tad atkal privatizētu?

Atbildēt

uhti

12.12.2019. 21:25

kuras ir kariņa un bordāna ostas kurām draud apvērsums?

Atbildēt

Jāņa Goldberga āža kāja

12.12.2019. 19:54

Un uz ko tad aicina (slēpti vai atklātāk) Jānis Goldbergs?
Uz to pašu, dēļ kā Latviju izlaupījuši daži desmiti izdzimteņu, ieskaitot Lembergu, Šķēli, Ameriku un Šleseru. Tā terikt, labāk nešyposim laivu, lai zog vien tālāk, jo nevar zināt , kā būs tālāk bez viņiem. Galu galā Lembergs ir salabojis Ventspils ielas (intersanti, vai kāds ir redzējis, kā viņš ieklāj bruģi?) un pārējie arī dod pienesumu ekonomikai. Šādi jāni goldbergi tieši arī ir tie kaitīgākie Latvijas valstij - kas atbalsta zagļus ar stulbu, populistisku tēzi: labāk savi zagļi, tomēr mūsējie, nekā pārmaiņas...

Atbildēt

anonīms

12.12.2019. 17:06

Raksts visai precīzs. Politiķi pilda priekšvēlēšanu solījumus. Ostu pārņemšana bija viens no tādiem. Neaizmirstiet, ka tika solīts arī nomainīt Kalnmeieru un Bičkoviču. Gaidām, kādām metodēm politiķi pārņems arī tiesu un prokuratūru.

Atbildēt

...

12.12.2019. 14:56

»

Sasper jods

Tev pat nepielec, ka tavā teiktajā nav loģikas, bet galvenais jau ir rakstīt nievājošus komentārus un pelnīt savus jūdasa grašus


Taisnību saki.Izcilības centrā un partijās ir tikai Jūdas grašu pelnītāji.

Atbildēt

bratka

12.12.2019. 14:56

Sen vajadzēja nonemt apakšzemes prezidentu,ar kriminālpersonu pilnvarām,viņu iecēla sīnī amatā,ar Lucanska pavēli,Segals bija Lucanska sekretārs,ar vīņu rikojumu,Liepājas metalurgs pārstāja eksistēt,protams vēl piepelīdzeja Lembergs ar partijām ZZS un Saskana,kuras izpildīja jebkuru Lemberga rīkojumus.

Atbildēt

Sasper jods

12.12.2019. 14:44

»

...

Ir viena nianse tavā rakstībā, pēc kuras nekļūdīgi var noteikt, ka esi izcilības centra pērkamā dvēsele,okupantu pakalpiņš


Tev pat nepielec, ka tavā teiktajā nav loģikas, bet galvenais jau ir rakstīt nievājošus komentārus un pelnīt savus jūdasa grašus.
Nožēlojami, ka vēl pagaidām pa Latviju tādu klīst bezgala daudz.

Atbildēt

...

12.12.2019. 13:38

»

Sasper jods

Ir viena nianse tavā rakstībā, pēc kuras nekļūdīgi var noteikt, ka esi okupants


Ir viena nianse tavā rakstībā, pēc kuras nekļūdīgi var noteikt, ka esi izcilības centra pērkamā dvēsele,okupantu pakalpiņš.

Atbildēt

Amerika ātri okupēja latvijas teritoriju armija ar te

12.12.2019. 12:57

Amerikas kolonija latvija. Kā gribēs amerika to darīs ieliktie kalpi kariņi kas visu latviju nodod citu rokās. Banānu valsts savā teritorijā nevar nodrošināt tiesiskumu jo tiesas nestrādā laiks atlaist visus tiesnešus TM. Amerikāņi ātri izdara bez tiesas spriedumiem var uzskatīt ka ir noticis iebrukums valstī!

Atbildēt

berta

12.12.2019. 11:54

»

?

Un kas tad ar Seska Liepāju ir savādāk, kādēļ tāds izņēmums, ka visas, tad visas ostas


...ir gan tāds aizdomīgs klusums pirms vētras par Liepājas ostu.... vai tik nebūs apsolīta semam? tautai jau neko daudz nestāstīs, tā kā jālūkojas uz karogiem kādi pacelsies Liepājas ostā...

Atbildēt

Tas pusžīds Lembergs

12.12.2019. 11:21

»

Rekā

Nākošgad ap šo laiku jau jutīsiet atvieglojumu savā maciņā. Kā iztēlojieties ostu darbību turpmāk, ja jau šogad to darbība samazinājusies par 20 %, un nav nekādu pazīmju, ka kas varētu mainīties uz labo pusi? Dēļ Lemberga jau no jaunā gada cietīs liels skaits Ventspils brīvostas darbinieku. LV juristi...


nemaz nezināja neko no vēstures, izņemot PSKP vēsturi. Kad 1991. gadā Latvijā un 1993. g. Krievijā viss mainījās, Kremlis Lembergu nosūtīja uz Ventspili par pašvaldības vaditāju, kur komunistu Ventas balss paspārnē ar demagoģiju masām noturējies pie varas šobaltdien. Ja pēc 1993. gada Krievijā zeme un zemju dzīles nevarēja piederēt ārzemniekiem, lai nesatracinātu tautu, Krievijas oligarhus izvēlējās ASV cionisti un apmācīja cionistu skolās ASV, uz viņu vārda bija zemes un dzīles, viņu uzdevums bija ofšoros turēt sazagto tautai naudu. Lembergs, lohs, Šveicē ar CIP cionistu Meroni slēdza tranzīta līgumus caur Ventspils ostu par Krievijas kravām. Meroni joprojām pārvalda kopīgi salaupīto Latvijas tautai, ko tauta nekad neatgūs. Bet Krievijas oligarhu konti ofšoros ir bloķēti, cionisti atbloķēt sola, ja oligarhi izraisīs kopā ar cionistu Putinu pilsoņu karu, nostiprinot cionista Putina varu. Krievijā tiek gatavota asinspirts, ASV un NATO tam gatavojas, lai Latvijas robežās nenonāktu bēgļu straumes. Viņām jāiet bojā.. Bet Lemberga vara tiek ierobežota, jo Lembergs ir savu uzdevumu veicis - izzogot Latvijas ekonomiku, to vājinājis, palielinot cionistu globālās korporokrātijas pārvaldību pār Latviju ar slepeniem tautai aizdevumu nosacījumiem 4. maija komunistu- čekistu- cionistu varai, kurai pilnībā jārealizē FRS un Romas kluba norādes genocīda palielināšanā pret Latvijas tautu.

Atbildēt

kaktuss

12.12.2019. 10:13

Viens amerikas pilsonis,otrs amerikas pakalpiņš,par kādām valsts interesēm te runa????

Atbildēt

érgla knàbis

12.12.2019. 00:06

Karins Ventspils ostà braukà ,
Ieksà ir bet netiek laukà.
Sàka ar Pionieri ,bet ar ostàm aizrïsies.
Gluzi kà Adolfs pie Volgas.
Stukasi un Mesersmiti lej uz galvas tïru piki.
Stalins sauc ji kitvaj nazït pilsétu vairs nevar pazït.
Minsteres komisàri dzen uz prieksu Premjeru kà strafbata izbadéjusu virsnieku ,ar plikàm rokàm.
Uz ostu pàrnrmsanu . Péc zaudéjuma visus sunus pakàrs uz premjeru,un rokas mazgàs nevainibà.

Atbildēt

11.12.2019. 22:32

Stratēģiskie partneri bauru ostai uzliek sankcijas. Bauriem protams pret kaklakungiem neviena jautājuma.
Bauri ir bauri, kaut ar mājām un mašīnām. Pret bauriem izturas kā pret bauriem, vienmēr visā cilvēces vēsturē

Atbildēt

Rekā

11.12.2019. 22:17

»

Ilze

Bordānam ir drosme un prāts, kā nekā advokāts, tāpēc šoreiz sitiens bija ātrs, precīzs un spēcīgs. Latvija jūtas atvieglota


Nākošgad ap šo laiku jau jutīsiet atvieglojumu savā maciņā. Kā iztēlojieties ostu darbību turpmāk, ja jau šogad to darbība samazinājusies par 20 %, un nav nekādu pazīmju, ka kas varētu mainīties uz labo pusi? Dēļ Lemberga jau no jaunā gada cietīs liels skaits Ventspils brīvostas darbinieku. LV juristi apmulsuši, ko darīt tālāk. Sitiens pa visiem dēļ ar Napoleona sindroma ķertajiem būs "ātrs , spēcīgs un precīzs".

Atbildēt

?

11.12.2019. 21:58

Un kas tad ar Seska Liepāju ir savādāk, kādēļ tāds izņēmums, ka visas, tad visas ostas?

Atbildēt

K

11.12.2019. 20:59

Delavēras ofšoru karalis & Brauders ( arī no tā paša reģiona) uztaisījis valsts apvērsumu. VVD guļ!

Atbildēt

a

11.12.2019. 20:26

»

Skumjais Bruņinieks

Zīmīgi, ka visas darbības, kur Lembergs un pārējo oligarhu sistēma tiek izlēgta no politiskās aprites..tiek nodēvētas par "apvērsumu...


man liekas tai laikā pie V stūres bija "what does the fox say" kundze, kurai svarīgāk par valsts interesēm bija intrigu vērpšana un ZRF čakarēšana

Atbildēt

siska

11.12.2019. 18:49

Valsts ir pārņēmusi simtiem miljonu ostu parādus. Trakāk, nekā PAREX

Atbildēt

voila

11.12.2019. 18:26

pašreiz tur ir vairāk jautājumu, nekā skaidrības. Laiks parādīs vai abas ostas būs spējīgas vai arī tur būs kārtējias L.M. vai bankrotējušās naudas tīnes. Mums piemīt tieksme izjaukt visu to, kur kaut kas notiek, jo kā par nelaimi veiksmīgā biznesā kāds arī nopelna un to nu dveselītēm pārdzīvot ir ļoti grūti...arī dikti gribas

Atbildēt

TTT

11.12.2019. 18:13

»

Skumjais Bruņinieks

Zīmīgi, ka visas darbības, kur Lembergs un pārējo oligarhu sistēma tiek izlēgta no politiskās aprites..tiek nodēvētas par "apvērsumu...


Nu cerams, ka JKP uz lietām skatās reālistiski un plānojot nākošo darbību izskaitļo Vienotības faktoru.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...