Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

koncerts

18.02.2020. 21:00

absurda teātra aktieriem maksā algas un teātra izrāde turpinās. ko gan no aktieriem paprasīsi, lomas tak iedalītas, nauda ripo, scenogrāfi sacer.

Atbildēt

Padomjlaika atcere

14.02.2020. 18:01

Sakarā ar ģimenes ārsta ieviešanu viss sagājis grīstē. Agrāk varēju tikt poliklīnikā pie jebkura speciālista,pie tam tajā pašā dienā. Un nemaksāju neko. Tagad mākslīgas rindas, astronomiskās cenas. Tauta izmirst, jo nespēj samaksāt par vizīti, par zālēm .Gandrīz viss uz receptēm- ne jau tādēļ, ka cilvēki nepārdomāti lietotu medikamentus, bet , lai ģimenes ārsts pelnītu.Kaut ko no Viņķeles gaidījāt? Es mīlu brīvo Latviju, bet ar smagu sirdi.

Atbildēt

Koronovirus

13.02.2020. 12:22

Igaunijā sejas aizsargmaskas nav nevienā aptiekā, pie lielajiem tirgotājiem ,,cerams,, būs tikai aprīlī, Latvijas aptiekās aizsargmaskas sejai nav jau nopērkamas vismaz 2 nedēļas, kad būs neko nezinām.

Un tas skaitās, ka esam gatavi?!

Atbildēt

un vēl

12.02.2020. 13:04

»

stulbums vispārējs

Kāpēc vienmēr vajadzīgs ģimenes ārsta nosūtījums pie citiem speciālistiem? Cilvēki paši zin, kad viņiem vajadzīgs acu ārsts vai ķirurgs vai kāds cits...


Vai tas nav briesmīgi, vest bērnu uz parbaudēm un potēm, ja turpat blakus sēž pieauguši gripas slimnieki?

Atbildēt

stulbums vispārējs

12.02.2020. 12:59

Kāpēc vienmēr vajadzīgs ģimenes ārsta nosūtījums pie citiem speciālistiem? Cilvēki paši zin, kad viņiem vajadzīgs acu ārsts vai ķirurgs vai kāds cits.
Ko tad valsts kontrole grib, lai ģimenes ārsts pats tiek ar visām specifikām galā, lai samazinātu pārējo speciālistu skaitu? Bērnu poliklīniku ar pediatriem jau laikam vairs nav?

Atbildēt

prasa no ģ.ā.

12.02.2020. 10:24

bet neļauj sūtīt uz izmeklējumiem,
par e veselību vispār..., ja pasūtītajam nav loģikas, tāda arī e veselība

Atbildēt

Aha

12.02.2020. 02:45

»

Šitais

Kā šitais A. P. ir apnicis


Debilais alkoholiķis Priedītis no Davgavpils abizjaņņika.

Atbildēt

Dubults neplīst!

11.02.2020. 22:27

ŠO divu gadu laikā Ilzes Viņķeles vadītā Veselības ministrija,tā arī ne reizes nav painteresējusies,kāpēc, piemēram,RGK ražotajai augstākā labuma Doktordesai ar sieru,400g,ir obligāti jāpievieno divus stabilizētājus,divus antioksidantus,divus biezinātajus,divus skābuma regulētājus un vēl garšas pastiprinātāju un krāsvielu??? Augstākā labuma gaļa tik negaršīga un neizskatīga?

Atbildēt

Kēpēc veselībaas ministriem nepatīk Lietuvas un Igaunijas slimokases?!

11.02.2020. 22:00

Lai būtu pieejamāki ne tikai ģimenes ārsti,ir jāatceļ obligātie ģimenes ārsta nosūtījumi pie speciālistiem,kā tas ir citās ES valstīs,piemēram,Austrijā,un jāatjauno neatkarīgas slimokases,kā visās ES valstīs,Igauniju un Lietuvu ieskaitot.Bez starpniekiem,ar pašu slimokasu dalībnieku vēlētu valdi un revīzijas komisiju,kā pirmskara Latvijā,kad nebija ne rindu,ne kvotu,ne kukuļu dakteriem,bet ārsts bija pieejams katrā pagastā.

Atbildēt

apnicis

11.02.2020. 21:35

»

A.P.

Tipisks kapitāli neattīstītas tautas ķēpājums: divu gadu laikā neko nedarīja, bet arī padzīta netika! Tā var notikt tikai reti stulbu stulbeņu tautā ar fundamentāli nevērtīgu, smirdīgu, pretīgu inteliģenci, kura no politikas, valsts, socializācijas ir jātur pēc iespējas tālāk. "Valsts kontrole" tā vietā...


"inteliģence" boļševiku kārtībā bija starpslānis -zem partokrātjas,bet virs stādniekiem,zemniekiem,bet tas ik pa brīdim mainījās,lai neviens nebūtu drošs.Rietumu izpratnē ir intelektuāļi,kuri,zina,domā un dažreiz spēj izteikties.Īsi-nav vairs tādas "inteliģences",izņemot,protams,spiegus (intelligence).

Atbildēt

orgastiskā aploce

11.02.2020. 21:30

Man patika A.Čakša ministrējoties.Tad es bļāvu-brīvu botoksu visām blondīnēm!

Atbildēt

pagaidām nediagnosticētais

11.02.2020. 21:28

Darbības veids-iespējami bieži mainīt šos "veselibas" ministrus,ieliekot amata kādas odiozas būtnes,un tad provocēt viņas izrunāties,lai ļaudis var izkliegties.Tikmēr viss notiek kā parasti-maksā valsts,maksā maksāt spējīgie.Nekā jauna.Arī KNAB,VDD,VP,ĢP slimo un grib dzīvot.

Atbildēt

Čakša un Viņķele

11.02.2020. 20:31

»

Vīņķeli cietumā! Nekavējoties!

Šitā kaza interesējas tikai par to, kā propagandēt lesbiešu un geju pretdabīgās izpausmes un viņai sakars ar veselības nozari ir tikai viens - veikt sabotāžu pret valsti un iedzīvotājiem. Tiesāt par darbībām, kas vērstas pret valsti! Genocīda organizētājai - augstāko soda mēru...imitē darbu. Darbu aizstāj ar pareizām un optimistiskām runām par un ap “uzlabojumiem”, bet E. Levits, neievērojot likumu par mediķu algu celšanu, nolaiž asinis Latvijas sabiedrībai un no tām Ziemassvētkos cep raušus sev un citiem žīdiem. Bet Čakšu un Viņķeli neuzcienā. Tā ir liela netaisnība!

Atbildēt

;Gimenes ārsts - bendes!

11.02.2020. 19:53

Tipisks ģimenes ārsts ir aktīvs eitanāzijas un dabiskās izlases uzskatu propagandētājs un cilvēku veseklības gandētājs. Ja mums nebūtu 'gimenes ārstu institūcijas, mums būtu veselīgāka tauta - par to vairs neviens nešaubās. Viņi tikai izsūc naudu kā no veselības budžēta, tā no pacientiem, bet neko , pi;nīgi neko nedod slimniekam. Ir iedibināta absolūtī lieka barjera slimniekiem iegūt normālu veselības aprūpi. Ģimenes ārsti ir genocīda pret tautu tieši organizētāji. Jā viņiem kaut kā naudiņa jāpelna, tācu no godaprāta tur nav ne smakas. Tā, kā strādā ģimenes ārsti Latvijā - tā varbūt mediķi koncentŗacijas nometnēs strādāja. Katrā ziņā rezultāts ir tāds pats.

Atbildēt

Vīņķeli cietumā! Nekavējoties!

11.02.2020. 19:47

Šitā kaza interesējas tikai par to, kā propagandēt lesbiešu un geju pretdabīgās izpausmes un viņai sakars ar veselības nozari ir tikai viens - veikt sabotāžu pret valsti un iedzīvotājiem. Tiesāt par darbībām, kas vērstas pret valsti! Genocīda organizētājai - augstāko soda mēru!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

11.02.2020. 18:01

Latviešu inteliģences aprobežotība ir grandioza un acīmredzot bezizmēra. Nav sapratnes par to, ka nav labi lielīties ar savu neizdarību. Latviešu aprobežoto inteliģentu kūtī nav neviena, kas apturētu un nepieļautu muļķu plātīšanos ar savu neizdarību. Kā gan Latvijas skaistās āres pacieš tādus mēslus?

Atbildēt

Jons

11.02.2020. 17:13

Ģimenes ārsti apzināti mēģina savus pacientus,sevišķi vecākus,ātrāk aizvadīt uz viņsauli un lietas,kuras cilvēki var uztvert kā slepkavības mēģinājumus,ārstu sabiedrībā tiek uzņemtas ar humoru un aplausiem.Mūsu valstī tas,kā parasti,nav pareizi,bet ir likumīgi,kas tikai liecinā par attieksmi pret vispārcilvēciskājām vērtībām un labējās politikas nāvējošajām sekām.

Atbildēt

IP

11.02.2020. 16:38

Pēdējā pieredze ģim.ārtam nav laika pacientiem un arī iepazīties ar citu speciālistu atzinumiem un izmeklējumiem. Galv. izrakstīt zāles (neskatoties uz citām alternatīvām) un lai "papīri" ir kārtībā, ja atnāk pārbaude. Un tā notiek visa ārstēšana un atkratīšanās no atbildības. Tad kāda jēģa ir ģim.ārstam.

Atbildēt

Udo Ulbergs

11.02.2020. 15:37

Tikai muļķi var publiski lielīties ar savu neizdarību, un tas ir iespējams vienīgi antropoloģisko nevērtību vidē - tautā, sabiedrībā, idiotu valdības laikā, idiotu parlamenta laikā u.tml.

Atbildēt

Žulis

11.02.2020. 15:30

»

A.P.

Tipisks kapitāli neattīstītas tautas ķēpājums: divu gadu laikā neko nedarīja, bet arī padzīta netika! Tā var notikt tikai reti stulbu stulbeņu tautā ar fundamentāli nevērtīgu, smirdīgu, pretīgu inteliģenci, kura no politikas, valsts, socializācijas ir jātur pēc iespējas tālāk. "Valsts kontrole" tā vietā...


Es zinu, kāpēc latviešiem tik daudz debilo. Es arī esmu debils un zinu patiesību. Dzērāju un speķēdāju tautai dzimst tikai debilie. Latviešu vīrelis pēc kandžas puspaiņa izlakšanas dodas uz mājām bradāt savu vistu un pēc 9 mēnešiem latviešiem ir vēl viens debilais. Mani vecāki bija dzērāji. Tēvs pārdzērās un nosprāga grāvi pie lopkautuves. Māte mani dzemdēja lielā dzērumā. Es pats nedzeru, jo netieku pie pudeles, esmu pieķēdēts pie gultas. Toties man ir dators un labs draugs "pietiek", kur ciena debilos visvairāk.

Atbildēt

A.P.

11.02.2020. 15:20

Tipisks kapitāli neattīstītas tautas ķēpājums: divu gadu laikā neko nedarīja, bet arī padzīta netika! Tā var notikt tikai reti stulbu stulbeņu tautā ar fundamentāli nevērtīgu, smirdīgu, pretīgu inteliģenci, kura no politikas, valsts, socializācijas ir jātur pēc iespējas tālāk. "Valsts kontrole" tā vietā, lai kaunīgi nolaistu puņķaino degunu par savu bezspēcību, publicē gaudu savārstījumus priekš stulbās auditorijas. Alfrēdam Rozenbergam bija pilnīga taisnība. Arī Staļinam bija taisnība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...