Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MJA

12.05.2022. 07:56

»

lakatovskis uzsējis sev golubevas lakatu

levita un vanckara hunta parādīja savu stiprumu ne vājumu


vēlreiz apliecini ka golubevas aizstāvētie ir nekauņas sadisti pedofili...kopsummā degradēti debili šarikovi
SKATĪSIMIES, VARBŪT BEZ SATVERSMES TOMĒT IR VĒL CITI LIKUMI, NOTEIKUMI, RĪKOJUMI..... ...par kuru esamību 'minsistre' nezin.............................KĀDS KAUNS KĀDS KAUNS

Atbildēt

NESAPROTU

12.05.2022. 07:51

»

IM

Baigais valsts varas vājums ir uz ekonomiku izglītību, medicīnu. Pieminekļi, kolonas, ziedi, tas jau kā reiz ir mūsu valsts varas spēks. Ja ar kas tagad ar pieminekļiem un ziediem pie tiem nav sanācis tad tas jau tikai aiz pārlieku lielas centības


ko te mokaties abi ar golubevu, Satversmne ne tāda, Latvija ne tāda, prezidents ebrejs. VISIEM ŠAMIEM STINGRU NODOKĻU KONTROLI UN PABALSTUS NOST. GRIBAM REDZĒT IREŅITES DARBĪBĀ

Atbildēt

IM

12.05.2022. 07:48

Baigais valsts varas vājums ir uz ekonomiku izglītību, medicīnu. Pieminekļi, kolonas, ziedi, tas jau kā reiz ir mūsu valsts varas spēks. Ja ar kas tagad ar pieminekļiem un ziediem pie tiem nav sanācis tad tas jau tikai aiz pārlieku lielas centības.

Atbildēt

IZSKATĀS, KA TĀ VARA

12.05.2022. 07:47

»

Zih

9-10 maijs vatniki izjuta savu spēku un tagad vairs neapstāsies. Kauns esošai bezspēcīgai varai,ka to pieļāva. Ja paši nevar apspiest vatnikus, vajadzēja uzaicināt Azov ss puišus no ukrainas, vata būtu ar purnu zemē.salo ukraine


VIŅĒJĀ...KAUNS KAUNS KAUNS KAUNS PA VISU PASAULI.lotgola pļiskava maskačaka...kontrabanda, nodokļu zagļi, pabalstu izsitēji............kam tur sarkanā labklījibas ministrija DOS !!!! MANU NAUDU ???? TAS IR NOZIEGUMS BAROT PRETVALSTISKSU RADĪJUMUS.VIŅIEWM IR BAGĀT KRIEVIJA, KO TE NĪKST NABADZĪBĀ KUR NETĀDA SATVERSME -MINISTRES UN TROĻĻU UZSKATI-, NE TĀDA LATVIJA UN PREZIDENTS EBREJS

Atbildēt

labi zināja un kliedza skaļi

12.05.2022. 07:42

vairums tie paši antivakseri,kuru sapnis bija, lai nomirst veči, būs mantojums, slimības simulētāji, pabalstu izsitēji, darba nespēja gadu un vairāk NO MŪSU NODOKĻIEM !!!!!!!...................visā šarikovu šļura. NEGRIB JAU DZIRDĒT AVENA BANDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAGAD IR JĀNOPUBLICĒ SARAKSTI AR VISIEM NEKĀRTĪBU CĒLĀJIEM UN DARBA VIETĀM,- vairuman gan nav, kontrabandisti...nodokļu zagļi- UN NAV NEKĀDAS DATU NEAIZSKARAMĪBAS, JO VIŅI ĀLĒJAS PAŠI PUBLISKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

bija pieļauta kļūda

12.05.2022. 07:42

ka nenodibinājām Integrācijas biroju (vai pat Ministriju)!

Atbildēt

Zih

12.05.2022. 07:36

9-10 maijs vatniki izjuta savu spēku un tagad vairs neapstāsies. Kauns esošai bezspēcīgai varai,ka to pieļāva. Ja paši nevar apspiest vatnikus, vajadzēja uzaicināt Azov ss puišus no ukrainas, vata būtu ar purnu zemē.salo ukraine

Atbildēt

Es

12.05.2022. 07:31

Cilvēki, kuri rēkdami, kā pirmatnējie mežoņi un slepkavas godinādami, dodas pie šī nāvi slvinošā staba ir jākvalificē, kā teroristi un attiecīgi, arī jārīkojas.

Atbildēt

Zizis

12.05.2022. 07:17

Visi šie krievu nacistiskās propogandas apmātie ļautiņi, kuri pulcējas pie šī monstra, lai slavinātu savus senčus, kas pastrādāja šeit Latvijā baisus kara noziegumus ir nekavējoties jāapcietina un jātransportē uz Krievijas robežu, padzenot no valsts, bez tiesībām atgriezties. Šāda sprādzienbīstama publika, kura slavē slepkavas un laupītājus, mums nav vajadzīga, jo tie, kuri slepkavas slavē, paši, pastāvot noteiktiem apstākļiem, sāks slepkavot.

Atbildēt

Un nākamais jautājums: pa taisno

12.05.2022. 07:17

Vai šāda ministre vispār ir ministra algas cienīga! Jo uz jautājumu, kāpēc Jūs neko nedarījāt, viņa vienmēr atbild ar pretjautājumu: ko tieši Jūs gribat, lai mēs, maitas, Daram?.....Un vispār, arī nekā nedarīšana, neatbrīvo no ATBILDĪBAS!

Atbildēt

Ben, tu esi asprātīgs un gudrs

12.05.2022. 07:13

Bens: Tie pie Staba ir čekas provokātori un pilnīgi degradēti krieveļi!

Atbildēt

Izteikta piezīme

12.05.2022. 07:07

Pareizāk būtu šo, iekslietu padarīšanas jautājumu, nostādīt šādi: kāpēc JV u.c. valdošajai politikāņu elitei, tik ļoti nepieciešama un izdevīga ir situācija, kad Ministre netiek galā, ar radušos pilsoņu dzīvību un brīvību, apdraudošu situāciju? Un šāda situācija ir radusies jau atkārtoti!

Atbildēt

Ko darīt?

12.05.2022. 07:03

»

Patiesais

Tā nav nekāda 5. kolona, bet gan Latvijas iedzīvotāju daļa- apmēram 600 tūkstoši, ar savu ideoloģiju. Ko darīt ar viņiem? Vienkārši taisīt likumus un sēdināt cietumos, neļaut piedalīties vēļēšanas, apsaukat visādi, draudēt, noteikt aizliegumu demonstrācijām .gājieniem, utt? rezultāts var būt tāds, ...


Betona okupācijas monstru nojaukt un vagonos nosūtīt uz Kremli. Tos, kuri uz 9. maijā “svētkiem” migrēs uz Krieviju, neielaist Latvijā. Sūdzēties viņi Eiropas tiesā var, bet rezultātu nebūs, hunta 13.03.2020 paziņoja ANO, ka LV neievēros cilvēktiesības uz “pandēmijas laiku”. Pasaules valdība meklē citus ceļus pandēmijas pagarināšanai ar testēšanu un vakcināciju.

Kovidafēra un “pandēmija” ir bioloģiskie ieroči, sagatavojot Pentagona uzbrukumu Krievijai caur Ukrainu.

Atbildēt

Patiesais

12.05.2022. 06:53

Tā nav nekāda 5. kolona, bet gan Latvijas iedzīvotāju daļa- apmēram 600 tūkstoši, ar savu ideoloģiju. Ko darīt ar viņiem? Vienkārši taisīt likumus un sēdināt cietumos, neļaut piedalīties vēļēšanas, apsaukat visādi, draudēt, noteikt aizliegumu demonstrācijām .gājieniem, utt? rezultāts var būt tāds, ka izveidosises Latvijas iedzīvotāju daļas pretestības kustība, un tad vairs atpakāl ceļa nebūs, jo parādisies individuālie un grupveida terorirti, un faktiski latvijā izveidosies Ukrainas variants, kad nacionālā tauta un valdība mēginās pārvaldīt pretiniekus, un tad mēs visi būsim iestiguši lielos sūdos. Kā šo situāciju atrisināt nezinu, bet noajušu, ka draudēšana un iebaidīšna ar demokrātiskā likuma bardzību rezultātu nedos.

Atbildēt

lakatovskis uzsējis sev golubevas lakatu

12.05.2022. 06:34

levita un vanckara hunta parādīja savu stiprumu ne vājumu

uz kolonām turas viss

uz kolonām katru svešs karogs latvijas debesis pis

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...